Random number generator
  

www.Olimpis.com.ua розіграш Samsung Galaxy Tab A7 Lite

Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it. Details.
Drawing ID1138
Descriptionwww.Olimpis.com.ua розіграш Samsung Galaxy Tab A7 Lite
Drawing organizerwww.olimpis.com.ua
Drawing typeWinners selection by drawing
Date created2022-12-12 09:53:17
Number of participants2379
Number of winners1
Number of duplicate participants0
Similar drawingsNo similar drawings found
Drawing date2022-12-12 09:53:29

Winners

#ParticipantNotes
1.Карпенко Кіра Максимівна (Українська мова і література, КЗ ВЛ №14)

Didn't win

Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
#ParticipantNotes
2.Погонець Вікторія (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)
3.Перуненко Олексій (Інформатика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
4.Гордійчук Вероніка (Англійська мова, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
5.Онищук Надія Іванівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
6.Тимофій Вяткін (Математика, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
7.Колесник Михайло Олегович (Українська мова і література, Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)
8.Громосяк Олексій Олегович (Математика, Школа №9)
9.Бурлака Іванка (Англійська мова, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
10.Лабчук Василь Андрійович (Українська мова і література, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
11.Кібиш Тетяна Володимирівна (Українська мова і література, Висовська філія Цепцевицького ліцею)
12.Шущкова Ангеліна (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")
13.Беліков Денис (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100)
14.Житовоз Артем Русланович (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
15.Веретянний Ілля Іванович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
16.Варварук Ростислав (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
17.Бабенко Соломія Іванівна (Математика, Сигнаївський НВК)
18.Коваленко Євгеній Юрійович (Інформатика, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
19.Атаманчук Софія Олегівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
20.Власюк Сергій Іванович (Біологія, природознавство, Будянський ліцей)
21.Татарченко Владислав Максимович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
22.Ликова Ольга (Українська мова і література, КЗЗСО "Гімназія № 2")
23.Зінуров Давід Русланович (Математика, НВК № 108)
24.Бурдюгов Мирослав (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
25.Синорацька Анна Юріївна (Англійська мова, Ліцей № 1 Зимноводівської сільської ради)
26.Степанюк Роман (Математика, Луцький ліцей №18)
27.Твердохліб Анна В\'ячеславівна (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
28.Ахмедов Олексій (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
29.Свиридюк Олександра (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)
30.Веретянний Ілля Іванович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
31.Ісупов Олексій Андріанович (Інформатика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
32.Криворучко Максим Олександрович (Математика, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
33.Бакал Тарас Андрійович (Інформатика, Гореницький ліцей)
34.Соколова Анастасія Олегівна (Англійська мова, Одеська СШ №117)
35.Олесюк Софія (Інформатика, СЗШ №73 м. Львова)
36.Дяченко Роман (Математика, Одеська ЗОШ №118)
37.Гулан Назарій Ярославович (Математика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
38.Лазоренко Вікторія (Англійська мова, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
39.Строколіс Арсентій Вадимович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
40.Максимова Софія Олександрівна (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
41.Бугрій Богдан Владиславович (Українська мова і література, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
42.Савенко Валерій (Інформатика, НВК №7 м.Хмельницького)
43.Фортуна Яніна Олександрівна (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
44.Колісник Євген Васильович (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)
45.Фатєєв Всеволод Олексійович (Англійська мова, Одеська СШ №117)
46.Бурик Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
47.Суліма Катерина (Інформатика, Одеська СШ №117)
48.Бурбело Єгор (Інформатика, Одеська СШ №117)
49.Жданов Нікіта Олексійович (Математика, Новопечерська школа)
50.Холоша Данило Валентинович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
51.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
52.Тіщенко Кирило Сергійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
53.Сидоренко Марина В'ячеславівна (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
54.Євстіфєєва Анастасія Юріївна (Математика, Середня загальноосвітня школа №11)
55.Євстіфєєва Анастасія Юріївна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №11)
56.Олійник Максим (Англійська мова, Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія")
57.Лапчук Марта (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
58.Петров Іван Сергійович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради)
59.Підлісна Діана (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
60.Романюта Кароліна Олегівна (Українська мова і література, Краматорська ЗОШ № 5)
61.Омелянець Марк Сергійович (Математика, Вараський ліцей №3)
62.Лутчин Юлія Іванівна (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
63.Бойко Антон Віталійович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
64.Запорожець Михайло (Математика, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
65.Семеренко Данило Олексійович (Англійська мова, Івано-Франківський ліцей №10)
66.Шумська Валерія (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118)
67.Добровольська Емілія (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
68.Зайченко Марк (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
69.Ілінська Вікторія Богданівна (Українська мова і література, Новогуйвинська гімназія)
70.Лисенко Анастасія (Біологія, природознавство, КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради")
71.Терпак-Колісник Антоніна Михайлівна (Математика, Лисичобалківська гімназія)
72.Пашинський Павло (Інформатика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
73.Середа Соломія Василівна (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
74.Сімашко Назар Андрійович (Математика, Криворізький ліцей №71 Криворізької міської ради)
75.Чаплик Олена (Англійська мова, Школа №48)
76.Підлісна Діана (Математика, Коломийський ліцей №9)
77.Федотов Іван Павлович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
78.Золотарьов Денис Олександрович (Математика, Початкова школа "Казка")
79.Степанець Олексій Леонідович (Біологія, природознавство, Донецький ліцей № 1)
80.Остяк Олег (Математика, Коломийський ліцей №9)
81.Биковець Софія Артемівна (Інформатика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)
82.Левченко Артур Олександрович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
83.Сілін Дмитро Євгенійович (Математика, Пархомівська ЗОШ)
84.Краєвський Іван (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107)
85.Васильчук Євангеліна Максимівна (Біологія, природознавство, ПЗ гімназія "Соломон")
86.Любченко Євангеліна (Англійська мова, Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
87.Шовчко Віолета Сергіївна (Математика, Андріївська ЗОШ №1)
88.Хлус Михайло Олександрович (Інформатика, Вараський ліцей №3)
89.Курик Ніколь Артурівна (Англійська мова, Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича)
90.Селецька Кіра Артурівна (Математика, Ліцей "Престиж")
91.Кудлай Костянтин Андрійович (Біологія, природознавство, Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
92.Тузюк Ростислав Романович (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №3)
93.Обушко Ян Юрійович (Інформатика, Криворізька гімназія №94)
94.Стругайло Гліб Сергійович (Англійська мова, КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району")
95.Штифурак Святослав (Англійська мова, Спеціалізована школа №220)
96.Жиленко Даниїл Віталійович (Англійська мова, КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")
97.Пахомов Артур (Математика, Луцький ліцей №18)
98.Яковів Миколай Любомирович (Математика, Католицька школа св.Василія Великого)
99.Пилипець Крістіна Володимирівна (Англійська мова, Гореницький ліцей)
100.Возна Єва Вадимівна (Математика, НВК №34)
101.Кайота Іван Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
102.Федотов Іван Павлович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
103.Дердюк Міша (Математика, ХАГ "Оазис Надії")
104.Авсеєнко Данило (Англійська мова, Смяцька зош)
105.Зінуров Давід Русланович (Англійська мова, НВК № 108)
106.Наталя Коломієць (Англійська мова, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
107.Ільченко Кіра Романівна (Математика, Охтирська загальноосвітня школа №4)
108.Врублевський Єгор (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
109.Дворніченко Ілля Андрійович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
110.Осауленко Анастасія Миколаївна (Математика, Нововасилівська гімназія "Перспектива")
111.Матяшенко Ілля (Математика, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)
112.Ткачук Гордій Віталійович (Математика, Вараський ліцей №3)
113.Тузюк Ростислав Романович (Інформатика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №3)
114.Кадієвський Марат Дмитрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
115.Сорока Ілля (Інформатика, Бучанська ЗОШ №3)
116.Зубова Катерина (Математика, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)
117.Фулга Іван (Українська мова і література, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
118.Саїнчук Єва Артурівна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
119.Катеренюк Марія Олександрівна (Математика, ЗЗСО "Дивосвіт")
120.Шкорорад Іван (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
121.Голуб Єлизавета (Англійська мова, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
122.Оміді Армін Афшинович (Математика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
123.Шевельов Станіслав Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
124.Халіманчук Діана (Математика, Херсонська спеціалізована школа №27)
125.Головко Михайло Ігорович (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
126.Бровець Валерій Юрійович (Математика, Донецький ліцей № 2)
127.Сидорчук Нікіта Олексійович (Математика, Школа № 5)
128.Молочко Нікіта (Інформатика, КЗ "Черешенський ліцей")
129.Мовчан Данило Вячеславович (Математика, Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області)
130.Артемук Маргарита (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
131.Малиш Марія Михайлівна (Українська мова і література, ОЗ "Довгопільський ліцей")
132.Сиротяк Тетяна (Українська мова і література, Криворізький ліцей «Джерело»)
133.Мосіна Таісія (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
134.Дмитерко Каріна Сергіївна (Біологія, природознавство, Судилківський ліцей)
135.Рикаліна Анна Миколаївна (Українська мова і література, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
136.Кусенко Мар'яна Андріївна (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
137.Яременко Нікіта Володимирович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
138.Мостова Мілана Андріївна (Інформатика, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
139.Гонгало Максим Сергійович (Інформатика, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)
140.Требухова Ульяна (Математика, Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе)
141.Морозов Іван Олександрович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
142.Дікал Дмитро (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа №27)
143.Курбатова (Математика, Коломийський ліцей №9)
144.Ткаченко Михайло (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)
145.Гузак Олександр (Англійська мова, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)
146.Черниш Степан Олександрович (Англійська мова, Гімназія № 178)
147.Мироненко Юрій (Біологія, природознавство, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)
148.Шульга Евеліна (Біологія, природознавство, Ліцей №13)
149.Сашньова Маргарита Єгорівна (Англійська мова, Бучанський ліцей №5)
150.Брусник Даніелла (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6)
151.Тарасов Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Новопокровський ліцей імені В. М. Сиволоба)
152.Гончаров Денис (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
153.Цвігун Вікторія Артемівна (Англійська мова, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
154.Шрамко Максим Володимирович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
155.Нестеренко Ілля Олександрович (Математика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
156.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
157.Носата Уляна Дмитрівна (Англійська мова, Клішківці школа ім.Л.Каденюка)
158.Вакуленко Роман Костянтинович (Біологія, природознавство, КЗ "Гутянський ліцей")
159.Ткач Тимур Андрійович (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)
160.Кальніченко Дарина Артурівна (Інформатика, Христинівська школа мистецтв)
161.Брашкіна Злата Юріївна (Інформатика, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")
162.Андреєв Олексій Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
163.Добровольська Емілія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89)
164.Здерчук Софія (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")
165.Бабаєва Фідан (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
166.Арцибашев Кирило Юрійович (Математика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
167.Данилюк Матвій В'ячеславович (Англійська мова, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)
168.Манько Данило Романович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
169.Гаран Олександр віталійович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
170.Ясніковська Поліна (Математика, Коломийський ліцей №9)
171.Бурдюгов Мирослав (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
172.Гузак Олександр (Українська мова і література, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)
173.Ситник Дмитро (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
174.Тихонюк Маргарита Володимирівна (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
175.Єршов Нікіта Олексійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
176.Бондаренко Назарій (Інформатика, Одеська СШ № 121)
177.Мелеш Анастасія (Українська мова і література, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора)
178.Саітова Нафіса Абубакарівна (Англійська мова, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)
179.Ткач Тимур Андрійович (Інформатика, Вараський ліцей №3)
180.Чорней Емілія-Магдалена (Біологія, природознавство, ПЗ гімназія "Соломон")
181.Агалаков Кирил Юрійович (Математика, Початкова школа "Казка")
182.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Українська мова і література, Бобрицький ліцей)
183.Омелаєнко Єгор Олександрович (Англійська мова, Івано-Франківський ліцей №10)
184.Ковч Едуард Андрійович (Математика, Щедрогірський ліцей)
185.Пучков Давид (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
186.Фулга Іван (Біологія, природознавство, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
187.Ладчук Дарія Віталіївна (Математика, Новомиколаївська філія Глодоського ліцею)
188.Коваленко Євгеній Юрійович (Математика, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
189.Яремій Антоній Юрійович (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
190.Черниш Аріна Олександрівна (Математика, Гімназія № 178)
191.Булавінов Олексій Андрійович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
192.Степенко Володимир Едуардович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
193.Ілінська Вікторія Богданівна (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)
194.Галайчук Максим Андрійович (Математика, Вараський ліцей №3)
195.Годунко Ярослав Олександрович (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
196.Вержиковська Марія (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)
197.Дяченко Владислава (Інформатика, Одеська ЗОШ №118)
198.Андрусяк Вероніки (Біологія, природознавство, Гаврилівський ліцей)
199.Сашньова Маргарита Єгорівна (Інформатика, Бучанський ліцей №5)
200.Пахомов Артур (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)
201.Огаркова Софія Вікторівна (Математика, Logos School)
202.Mіронов Mаксим (Англійська мова, КЗЗСО "Гімназія № 2")
203.Чумак Іван Євгенійович (Інформатика, Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1)
204.Олійник Артем Русланович (Українська мова і література, Христинівський ліцей №1)
205.Бацман Марк Олегович (Англійська мова, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
206.Осауленко Ілля Сергійович (Англійська мова, Бабанський ліцей Бабанської селищної ради)
207.Штифурак Святослав (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №220)
208.Мишкун Костянтин Андрійович (Англійська мова, Гореницький ліцей)
209.Савенко Валерій (Українська мова і література, НВК №7 м.Хмельницького)
210.Омелянець Марк Сергійович (Англійська мова, Вараський ліцей №3)
211.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Математика, Початкова школа "Казка")
212.Сивоконь Артур Євгенійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
213.Котков Матвій (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
214.Генералов Артем Олександрович (Інформатика, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)
215.Портянко Тетяна Андріївна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 286 міста Києва)
216.Маярчак Дмитро Сергійович (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
217.Цвіток Катерина Вікторівна (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
218.Гавриш Микита Вячеславович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
219.Ходирєв Ілля Андрійович (Математика, Мар'янівська гімназія)
220.Ботильов Владислав (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
221.Ісупов Олексій Андріанович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
222.Олег Пацай Віталійович (Математика, Ліцей №2 Львівської Міської Ради)
223.Мойсеєнко Катерина Олександрівна (Англійська мова, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
224.Дідура Ірен (Українська мова і література, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
225.Славецький Михайло Олегович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
226.Дацька Марія Петрівна (Математика, Берестівська гімназія)
227.Бурдюгов Мирослав (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
228.Маканов Тимофій Миколайович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
229.Войцещук Єлизавета Романівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
230.Кравченко Микола Миколайович (Математика, Ірпінський ліцей №2)
231.Марченко Марта (Українська мова і література, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
232.Арцибашев Михайло Юрійович (Математика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
233.Мосіна Таісія (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа №27)
234.Пашинський Павло (Українська мова і література, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
235.Галай Ярослав Михайлович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
236.Гуневан Владислав Маріанович (Математика, ПНВК "Щасливе місто")
237.Чепурна Софія Михайлівна (Англійська мова, Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф")
238.Грядун Христина Денисівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
239.Бугай Олександра Анатолівна (Інформатика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
240.Берсеньов Нікіта Русланович (Математика, Криворізький НВК №35 "Імпульс")
241.Удот Олександр Андрійович (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
242.Уманець Олександр (Математика, Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола)
243.Артемук Емілія (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
244.Гладченко Володимир Олександрович (Англійська мова, Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
245.Давидюк Тимофій (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
246.Коваль Вікторія (Інформатика, Краснянський ліцей)
247.Доля Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
248.Скісов Андрій Вячеславович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
249.Уткіна Соломія Максимівна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №91)
250.Новак Андріана Сергіївна (Математика, Мамалигівський ліцей)
251.Білошицька Софія Олегівна (Українська мова і література, Староцаричанська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
252.Найденко Ростислав (Інформатика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
253.Лєкар Юлія Юріївна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
254.Лазоренко Вікторія (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
255.Давиденко Матвій Вадимович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
256.Мартинишин В’ячеслав (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
257.Неткач Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, НВК №34)
258.Єршов Нікіта Олексійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
259.Лиса Олександра Володимирівна (Математика, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")
260.Гончаренко Андрій (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
261.Руденко Софія Олексіївна (Англійська мова, СЗШ №73 м. Львова)
262.Осадчий Ілля Володимирович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
263.Мочернюк Олександра Олександрівна (Математика, Овідіопольський ЗЗСО)
264.Понипаляк Станіслав Віталійович (Біологія, природознавство, ОЗ "Довгопільський ліцей")
265.Рудікова Тамара Дмитрівна (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
266.Пашинський Павло (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
267.Єремія Станіслав Андріанович (Математика, Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області)
268.Розлуцький Денис Дмитрович (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
269.Бланар Катерина (Інформатика, Одеська СШ №117)
270.Галушко Денис (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа №27)
271.Македонський Лев (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
272.Соколова Софія (Інформатика, Почапинська гімназія)
273.Михайлюк Олександр Сергійович (Математика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
274.Махмудов Давид Ельдарович (Англійська мова, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
275.Перуненко Олексій (Біологія, природознавство, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
276.Олійник Артем Русланович (Математика, Христинівський ліцей №1)
277.Савченко Альбіна Олександрівна (Англійська мова, Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради)
278.Тимофій Вяткін (Інформатика, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
279.Перечепа Єгор Станіславович (Математика, СЗШ №1 м. Львова)
280.Ринденко Антон Дмитрович (Біологія, природознавство, Івановоселищенська ЗОШ)
281.Скриник Михайло Васильович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
282.Овчаренко Роксолана (Математика, Одеська СШ № 121)
283.Коваль Вікторія (Англійська мова, Краснянський ліцей)
284.Беріл Кирило Валерійович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
285.Кокін Тимофій Романович (Математика, Криворізька гімназія №72)
286.Дубовець Андрій Олександрович в (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)
287.Дердюк Міша (Інформатика, ХАГ "Оазис Надії")
288.Одарчук Софія Олексіївна (Українська мова і література, Тинненський ліцей)
289.Бондаренко Назарій (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
290.Старченко Кирил Сергійович (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
291.Бєлікова Софія (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
292.Грунь Архип Артемович (Математика, КПШ №22)
293.Юрпалова Ю.В. (Англійська мова, Одеська СШ №117)
294.Антон Черевко (Інформатика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
295.Андрусяк Захар Іванович (Англійська мова, Гаврилівський ліцей)
296.Приходько Дар'я Володимирівна (Інформатика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
297.Тіщенко Кирило Сергійович (Математика, Початкова школа "Казка")
298.Наход Ганна Андріїва (Англійська мова, Вараський ліцей №3)
299.Батальський Максим (Біологія, природознавство, Da Vinci)
300.Дзюбик Остап (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)
301.Бордя Єва (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
302.Мусідрай Ярослав Євгенійович (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
303.Рябченко Гліб Юрійович (Українська мова і література, Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
304.Козирод Артем Євгенович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
305.Ihor Butenko (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок")
306.Житовоз Артем Русланович (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
307.Воронцова Олександра (Математика, Olena Vedernikova Private School)
308.Гаран Олександр віталійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
309.Куцик Тимофій Олександрович (Математика, Вараський ліцей №3)
310.Крамар Нікіта (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
311.Залевський Максим (Англійська мова, КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району")
312.Нагорна Катерина (Англійська мова, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
313.Поляков Максим (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
314.Жуган Євангеліна Валеріївна (Українська мова і література, ПЗ гімназія "Соломон")
315.Токарська Софія (Англійська мова, Бердичівський міський ліцей № 15)
316.Кузьмич Анастасія Андріївна (Англійська мова, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
317.Парпуланська Аніта (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
318.Мосюк Ксенія (Математика, Коломийський ліцей №9)
319.Поляков Максим (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
320.Сімонов Богдан Володимирович (Англійська мова, Зведенівський ліцей)
321.Фортуна Яніна Олександрівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
322.Токарська Софія (Українська мова і література, Бердичівський міський ліцей № 15)
323.Самарченко Назар (Математика, Olena Vedernikova Private School)
324.Марцинюк Дарія-Авіталь Віталіївна (Інформатика, Мамалигівський ліцей)
325.Цебро Софія (Англійська мова, Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
326.Репа Олег Іванович (Інформатика, Петрівський ліцей №2)
327.Станіславова Ліза Ігорівна (Українська мова і література, Іванковецький ліцей)
328.Ілляшенко Гліб Вікторович (Англійська мова, ЗЗСО №38)
329.Бірюк Софія Олерсандрівна (Українська мова і література, КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
330.Рацький Дмитро Сергійович (Інформатика, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
331.Присяжнюк Варвара Сергіївна (Математика, Середня загальноосвітня школа №66)
332.Іванова Ангеліна Іванівна (Біологія, природознавство, Ставрівський ліцей)
333.Вітченко Анна Олексіївна (Українська мова і література, Лубенська ЗШ №1)
334.Левченко Артур Олександрович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
335.Грод Данило Вадимович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
336.Гонгало Максим Сергійович (Математика, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)
337.Соробогач Тимофій Євгенович (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
338.Шконда Матвій Костянтинович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)
339.Мала Марія (Англійська мова, Новоукраїнський ліцей №8)
340.Микилюк (Інформатика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
341.Шерстенюк Андрій Віталійович (Українська мова і література, Глодоський ліцей)
342.Каганець Олексій (Інформатика, Одеська СШ № 121)
343.Коваленко Данііл Дмитрович (Англійська мова, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
344.Малетич Вікторія (Біологія, природознавство, КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
345.Свіженець Михайло Вадимович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №91)
346.Фільчаков Тимофій Миколайович (Англійська мова, НВК № 106)
347.Гусь Поліна (Інформатика, Одеська СШ №117)
348.Мирошниченко Анна Євгеніївна (Англійська мова, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
349.Кальніченко Дарина Артурівна (Біологія, природознавство, Христинівська школа мистецтв)
350.Руденко Софія Олексіївна (Інформатика, СЗШ №73 м. Львова)
351.Алієв Артем Ельдарович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
352.Фортуна Яніна Олександрівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
353.Кухтар Назар Тарасович (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
354.Пинчук Андрій (Інформатика, Гаврилівський ліцей)
355.Шевчук Данило Богданович (Інформатика, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів)
356.491077350 (Українська мова і література, Зведенівський ліцей)
357.Гаран Олександр віталійович (Інформатика, Початкова школа "Казка")
358.Слижук Максим Михайлович (Українська мова і література, ОЗ "Довгопільський ліцей")
359.Сумінська Єва Владиславівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
360.Вовчок Ярослав Володимирович (Біологія, природознавство, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)
361.Тіщенко Кирило Сергійович (Інформатика, Початкова школа "Казка")
362.Гук Владислав (Англійська мова, Школа №38)
363.Муравйов Владислав Євгенович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №11)
364.Нагібіна Єлизавета (Інформатика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області)
365.Себро Владислав Святославович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
366.Ільченко Кіріл Денисович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)
367.Доніч Ульяна (Англійська мова, Краснянський ліцей)
368.Слядзь Софія Валеріївна (Математика, Ставрівський ліцей)
369.Близнюк Ярослав Ілліч (Українська мова і література, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
370.Євтушик Микита Сергійович (Математика, Одеська СШ №117)
371.Присяжнюк Дар'я Олександрівна (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
372.Рикаліна Анна Миколаївна (Математика, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
373.Пислар Олена (Інформатика, Одеська СШ №117)
374.Семеренко Данило Олексійович (Інформатика, Івано-Франківський ліцей №10)
375.Пислар Олена (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
376.Сільман Таїсія Олександрівна (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)
377.Вандик Каміла (Українська мова і література, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
378.Тіщенко Кирило Сергійович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
379.Цимбал Костянтин Романович (Англійська мова, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
380.Лещенко Данііл Віталійович (Математика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
381.Калюжна Поліна Максимівна (Математика, Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів")
382.Холоша Данило Валентинович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
383.Горбенко Софія Сергіївна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
384.Морозов Іван Олександрович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
385.Кравченко Микола Миколайович (Українська мова і література, Ірпінський ліцей №2)
386.Рудницька Марія (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65)
387.Михайлюк Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
388.Лепеха Артур Сергійович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
389.Нагібіна Єлизавета (Математика, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області)
390.Снітко Дмитро (Математика, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
391.Гончарова Аліна Ігорівна (Математика, Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая)
392.Махмудов Давид Ельдарович (Інформатика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
393.Гаврилюк Тихон (Математика, Криворізька ЗОШ №65)
394.Григоруца Лія Олександрівна (Інформатика, Мамалигівський ліцей)
395.Любий Ігор Олександрович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
396.Казьмін Назар (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
397.Щесний Максим (Математика, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)
398.Левченко Артур Олександрович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
399.Вільховецький Василь Віталійович (Математика, Пригородоцька гімназія)
400.Гулан Назарій Ярославович (Біологія, природознавство, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
401.Секмедін Богдан Віталійович (Біологія, природознавство, Ліцей "Сокіл" МРК)
402.Діденко Іван Вячеславович (Англійська мова, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
403.Марченко Нікіта Романович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
404.Ільченко Кіріл Денисович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)
405.Петров Ярослав (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №107)
406.Фірчук Єва Володимирівнп (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
407.Давиденко Матвій Вадимович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
408.Мартинишин В’ячеслав (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
409.Вакуленко Роман Костянтинович (Англійська мова, КЗ "Гутянський ліцей")
410.Лутчин Юлія Іванівна (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
411.Соколенко Веніамін Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
412.Брашкіна Злата Юріївна (Біологія, природознавство, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")
413.Рудюк Марк (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
414.Пінчук Євгеній (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
415.Зайцева Вікторія Андріївна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
416.Ахмедов Олексій (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
417.Чепурна Софія Михайлівна (Біологія, природознавство, Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф")
418.Клінцова Анастасія (Математика, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)
419.Пежинський Віктор Ігорович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
420.Михайлюк Олександр Сергійович (Українська мова і література, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
421.Волинець Юлія Анатоліївна (Англійська мова, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
422.Скрипаленко Владислав (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
423.Шкорорад Іван (Математика, Луцький ліцей №18)
424.Дарья Загребельна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
425.Корецький Микола Андрійович (Математика, Замшанівський ліцей Забродівської сільської ради)
426.Отченаш Софія Олександрівна (Українська мова і література, Криворізький ліцей №113 Криворізької міської ради)
427.Убірія Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва)
428.Гейдер Денис (Англійська мова, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
429.Дашков Кирило (Українська мова і література, Криворізька гімназія № 125)
430.Марченко Нікіта Романович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
431.Бакал Тарас Андрійович (Біологія, природознавство, Гореницький ліцей)
432.Мазуренко Валерій Андрійович (Англійська мова, Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
433.Бурдюгов Мирослав (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
434.Микитенко Денис Ігорович (Інформатика, Шполянський ліцей №3)
435.Варварук Ростислав (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
436.Горошко Ярослав Юрійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
437.Люцко Богдан (Інформатика, Ліцей Еколенд)
438.Діденко Іван Вячеславович (Біологія, природознавство, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
439.Філоненко Соломія Петрівна (Математика, Ємільчинський ліцей №1)
440.Заболотний Іван Андрійович (Математика, Донецький ліцей № 2)
441.Гук Костя (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
442.Водовозова Мирослава Володимирівна (Інформатика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
443.Скісов Андрій Вячеславович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
444.Бережний Станіслав Денисович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
445.Євген Наливайко (Англійська мова, Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради)
446.Водовозова Мирослава Володимирівна (Математика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
447.Кальніченко Дарина Артурівна (Англійська мова, Христинівська школа мистецтв)
448.Шнира Максим Сергійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
449.Левківський Назар (Математика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
450.Кальчу Ярослав Віталійович (Інформатика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
451.Палаженко Вікторія (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
452.Марія Попова (Англійська мова, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
453.Блаженко Роман Миколайович (Математика, ТСШ №29)
454.Криворотов Гліб Миколайович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
455.Сущик Віктор (Англійська мова, Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2)
456.Ткач Тимур Андрійович (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)
457.Гриновецька Софія Богданівна (Українська мова і література, НВК № 106)
458.Мілко Владислав Віталійович (Англійська мова, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
459.Панчук Роман Русланович (Математика, Херсонська спеціалізована школа №27)
460.Коваленко Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
461.Холоша Данило Валентинович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
462.Андрусів Данило Олегович (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
463.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)
464.Ковальов Матвій Владиславович (Українська мова і література, Синельниківський ліцей № 7)
465.Дудик Єлизавета Максимівна (Англійська мова, НВК Ліцей 157)
466.Мілюк Катерина Вікторівна (Математика, СШ №269)
467.Криворотов Гліб Миколайович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
468.Сірант Сергій Русланович (Українська мова і література, Кам"янець-Подільський ліцей І-ІІІ ст. "Славутинка")
469.Конечний Іван Дмитрович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
470.Гонцул Макар Вікторович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
471.Чітак Крістіна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
472.Костюк Аріна Назаріївна (Математика, Підзамчівська ЗОШ)
473.Шостак Владислав (Математика, Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2)
474.Панасюк Анастасія (Математика, Початкова школа №7 Володимирської міської ради)
475.Конечний Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
476.Давиденко Матвій Вадимович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
477.Кузьмич Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
478.Єрема Костянтин (Англійська мова, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
479.Зоренко Артем (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
480.Драганова Марія (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
481.Ільченко Дмитро (Математика, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
482.Паланицька Валерія Вікторівна (Англійська мова, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
483.Сиса Каріна Вікторівна (Математика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
484.Струцинська Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
485.Тонієвич Іван Павлович (Англійська мова, ОЗ "Довгопільський ліцей")
486.Бойко Артем (Англійська мова, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
487.Дьяков Матвій Миколайович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
488.Литвиненко Кирило (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92)
489.Нанай Артур Олександрович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
490.Малинич Катерина Міланівна (Біологія, природознавство, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
491.Вовк Максим Романович (Біологія, природознавство, Ліцей №2)
492.Виговська Ярослава Любомирівна (Англійська мова, СЗШ №84 ім. Бл. Йосафати Гордашевської)
493.Палієнко Олег (Біологія, природознавство, Вознесенська ЗОШ №4)
494.Адамов Ярослав Родіонович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
495.Багацький Володимир Андрійович (Математика, Школа №122)
496.Федотов Іван Павлович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
497.Тищук Софія Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей села Кримне)
498.Фісік Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Первомайська гімназія №9)
499.Dmytro Dmytrevych (Українська мова і література, ЗНВК "Свiтанок")
500.Вільховецький Василь Віталійович (Біологія, природознавство, Пригородоцька гімназія)
501.Приходько Дар'я Володимирівна (Математика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
502.Ткаченко Дмитро Андрійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
503.Ославська Христина (Англійська мова, Одеська СШ №117)
504.Софія Гуляр (Математика, НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського")
505.Олійник Артем Русланович (Біологія, природознавство, Христинівський ліцей №1)
506.Васильчук Євангеліна Максимівна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
507.Жураковський Артемій Валентинович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
508.Генералов Артем Олександрович (Англійська мова, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)
509.Барбелко Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Бердичівський медичний фаховий коледж)
510.Житовоз Артем Русланович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
511.Здерчук Софія (Інформатика, ПЗ гімназія "Соломон")
512.Ткаченко Дмитро Андрійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
513.Вітусєвич Данило Ярославович (Біологія, природознавство, Think Global)
514.Дяченко Владислава (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118)
515.Матущенко Вікторія (Англійська мова, Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
516.Рудницька Марія (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65)
517.Жерновський Іоанн (Інформатика, Одеська СШ №117)
518.Тімонова Дар'я Віталіївна (Українська мова і література, Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4)
519.Марченко Ярина Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
520.Ярощук Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
521.Юрін Юрій Юрійович (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
522.Мінжирян Олександр (Математика, Olena Vedernikova Private School)
523.Драганова Марія (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
524.Ситник Дмитро (Математика, Olena Vedernikova Private School)
525.Єрков Георгій Андрійович (Англійська мова, Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
526.Кальніченко Андрій Артурович (Українська мова і література, Христинівська школа мистецтв)
527.Тараненко Мілана (Інформатика, ЗЗСО №38)
528.Головков Єгор (Біологія, природознавство, ОЗЗСО імені Василя Стуса)
529.Савенко Валерій (Біологія, природознавство, НВК №7 м.Хмельницького)
530.Черниш Аріна Олександрівна (Біологія, природознавство, Гімназія № 178)
531.Блаженко Роман Миколайович (Англійська мова, ТСШ №29)
532.Рудницький Данило (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65)
533.Куцевич Олександр Костянтинович (Математика, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
534.Плюта Вікторія (Англійська мова, Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе)
535.Ворохоб Кирил (Математика, Одеська СШ №117)
536.Жученя Святослав Сергійович (Англійська мова, Цепцевицька ЗОШ)
537.Главко Остап Юрійович (Математика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
538.Шульга Евеліна (Математика, Ліцей №13)
539.Каратніцкий Дмитро (Математика, Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола)
540.Гаврилюк Леонід Олександрович (Англійська мова, Овідіопольський ЗЗСО)
541.Горлатий Павло Андрійович (Англійська мова, ЛНВК №24)
542.Корчевська Альона (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
543.Шеверя Михайло (Англійська мова, Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
544.Хлипа Євгенія Миколаївна (Математика, Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області)
545.Буряк Карина Віталіївна (Інформатика, Верхівцевський ліцей №2 ВМР)
546.Кожарін Ярослав (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
547.Євдокімов Костянтин Олексійович (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
548.Юрков Артем (Інформатика, Крюківщинський ліцей "Лідер")
549.Оздієва Іолана (Українська мова і література, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
550.Панасюк Анастасія (Англійська мова, Початкова школа №7 Володимирської міської ради)
551.Москалець Сергій Миколайович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
552.Тімонова Дар'я Віталіївна (Математика, Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4)
553.Кусенко Мар'яна Андріївна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
554.Громосяк Антоній Олегович (Англійська мова, Школа №9)
555.Прокопець Денис Михайлович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
556.Гринько Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради)
557.Лиса Олександра Володимирівна (Інформатика, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")
558.Дзюбик Остап (Біологія, природознавство, Ліцей №21 ЛМР)
559.Лебідь Кіра Сергіївна (Біологія, природознавство, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
560.Сикорська-Янкович Амелія (Українська мова і література, Одеська СШ № 121)
561.Агалаков Кирил Юрійович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
562.Заїць Станіслав Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
563.Мудрий Микита Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія № 4)
564.Камнєв Володимир Дмитрійович (Математика, Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
565.Дячок Данило (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")
566.Пецюх Анна Андріївна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
567.Журид Тимофій Сергійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
568.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Англійська мова, Онлайн-школа "Альтернатива")
569.Мостова Мілана Андріївна (Математика, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
570.Паречин Святослав Петрович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
571.Абрамчук Артем Аркадійович (Математика, Мамалигівський ліцей)
572.Штурхецька Ксенія (Англійська мова, ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
573.Андрей (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП)
574.Підлісна Діана (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
575.Кісельов Костянтин (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
576.Марцинюк Анастасія Віталіївна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
577.Миколишина Ангеліна (Математика, ОЗ "Вендичанський ліцей")
578.Цимбал Костянтин Романович (Математика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
579.Куцик Тимофій Олександрович (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)
580.Ярмолюк Вікторія (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)
581.Житовоз Артем Русланович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
582.Ковалюк Ярема (Математика, Ліцей №11 "Престиж")
583.Марцін Маркіян (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)
584.Мілко Владислав Віталійович (Математика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
585.Власова Анастасія Валентинівна (Англійська мова, Мар'янівська гімназія)
586.Лукащук Юліана Тарасівна (Українська мова і література, Немовицький ліцей)
587.Науменко Аліна Вікторівна (Англійська мова, Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
588.Краєвський Іван (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107)
589.Пильчук Максим Романович (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
590.Єршов Нікіта Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
591.Пислар Олена (Математика, Одеська СШ №117)
592.Москалець Аріна Іванівна (Математика, Початкова школа "Казка")
593.Шишко Марія Дмитрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
594.Палаженко Вікторія (Англійська мова, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
595.Заїць Станіслав Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
596.Пахомова Кіра Петрівна (Математика, Миколаївський заклад загальної середної освіти)
597.Махмудова Лурдес Ельдарівна (Інформатика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
598.Гулько Данііл Русланович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
599.Калюжна Поліна Максимівна (Українська мова і література, Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів")
600.Попова Єва Володимирівна (Українська мова і література, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
601.Мержвинська Ілона Юріївна (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
602.Сілін Дмитро Євгенійович (Українська мова і література, Пархомівська ЗОШ)
603.Лабчук Василь Андрійович (Інформатика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
604.Нікітіна Даша (Математика, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
605.Нагібіна Єлизавета (Українська мова і література, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області)
606.Ткаченко Дмитро Андрійович (Інформатика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
607.Паланицька Валерія Вікторівна (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
608.Репа Олег Іванович (Українська мова і література, Петрівський ліцей №2)
609.Луцик Артем Олегович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
610.Петров Ярослав (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107)
611.Мирошниченко Анна Євгеніївна (Біологія, природознавство, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
612.Слюсар Вікторія Володимирівна (Англійська мова, Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
613.Жиленко Ростислав Віталійович (Англійська мова, КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")
614.Харченко Микола Сергійович (Інформатика, ЗОШ № 15)
615.Жолобко Анастасія Богданівна (Англійська мова, Журавнівський НВК)
616.Береза Дар'я (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
617.Котлярова Діана Ярославівна (Інформатика, Початкова школа "Казка")
618.Причишина Поліна (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)
619.Калюжна Марія Анатоліївна (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
620.Бакулін Михайло (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
621.Мудрий Микита Сергійович (Англійська мова, Запорізька гімназія № 4)
622.Тамащук Павло Ігорович (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки)
623.Багацький Володимир Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №122)
624.Клінцова Анастасія (Англійська мова, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)
625.Кальчу Ярослав Віталійович (Математика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
626.Усата Вікторія (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
627.Масліков Іван Олександрович (Українська мова і література, Андріївська ЗОШ №1)
628.Пецюх Анна Андріївна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
629.Данилюк Матвій В'ячеславович (Біологія, природознавство, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)
630.Шияненко Ваня (Англійська мова, Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола)
631.Шрамко Максим Володимирович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
632.Турченко Гордій Ярославович (Інформатика, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
633.Гуменюк Марія Григорівна (Біологія, природознавство, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
634.Гулан Назарій Ярославович (Англійська мова, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
635.Златіна Марина Олександрівна (Математика, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")
636.Варич Аріна Олексіївна (Біологія, природознавство, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)
637.Нартенко Микола Миколайович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
638.Булгаков Олександр Денисович (Українська мова і література, СЗШ №1 м. Львова)
639.Коваль Кирило Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)
640.Муравйов Владислав Євгенович (Математика, Середня загальноосвітня школа №11)
641.Путрик Максим Олегович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
642.Панчук Роман Русланович (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
643.Балабан Олексій (Англійська мова, Одеська СШ №117)
644.Генералов Артем Олександрович (Українська мова і література, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)
645.Гулько Голуб Ксенія Сергіївна (Біологія, природознавство, ТМФК ім.С. Крушельницької)
646.Вовчок Ярослав Володимирович (Математика, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)
647.Осадча Поліна Костянтинівна (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
648.Іванова Ангеліна Іванівна (Інформатика, Ставрівський ліцей)
649.Соколова Анжеліна (Інформатика, Одеська СШ № 121)
650.Денисюк Тимофій Романович (Англійська мова, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
651.Коваленко Анастасія Володимирівна (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
652.Торяник Захар Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
653.Савчук Серафім Ігорович (Англійська мова, Фастівська ЗОШ 1)
654.Алієв Тимур (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)
655.Прусакова Анастасія Ігорівна (Математика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
656.Кошелєв Нікіта Володимирович (Українська мова і література, ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради)
657.Баранов Андрій Вікторович (Інформатика, Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1)
658.Арцибашев Кирило Юрійович (Українська мова і література, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
659.Лукащук Юліана Тарасівна (Інформатика, Немовицький ліцей)
660.Авраменко Катя (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
661.Кальніченко Дарина Артурівна (Українська мова і література, Христинівська школа мистецтв)
662.Мінжирян Олександр (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
663.Каліберда Кароліна Юріївна (Біологія, природознавство, Барвінківський ліцей №2)
664.Альхмоз Аміна (Англійська мова, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
665.Бережний Станіслав Денисович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
666.Костюк Вероніка Сергіївна (Українська мова і література, КЗ "Жмеринський ліцей № 6")
667.Прокопець Денис Михайлович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
668.Васалатій Кіра (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
669.Ільїнов Олександр Володимирович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
670.Уткіна Соломія Максимівна (Математика, Криворізька гімназія №91)
671.Крилов Максим Ігорович (Інформатика, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")
672.Сашньова Маргарита Єгорівна (Українська мова і література, Бучанський ліцей №5)
673.Хребтов Степан Максимович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
674.Струк Олександр (Інформатика, Луцький ліцей №18)
675.Вирлан Герман Михайлович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
676.Попко Дмитро (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
677.Таскіна Дарья Євгеніївна (Математика, Запорізька гімназія №84)
678.Левківський Назар (Біологія, природознавство, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
679.Бежан Софія Андріївна (Українська мова і література, Мамалигівський ліцей)
680.Магаль Микола (Біологія, природознавство, КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
681.Корчевська Альона (Біологія, природознавство, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
682.Хіміч Нікіта (Інформатика, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
683.Васильчук Дмитро Віталійович (Англійська мова, Ставрівський ліцей)
684.Лазорик Владислав Петрович (Англійська мова, Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича)
685.Якубєлович Іван Євгенович (Українська мова і література, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
686.Ляпун Єгор Тарасович (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
687.Арцибашева Марія Юріївна (Математика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
688.Гладун Ольга Миколаївна (Англійська мова, Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
689.Кальніченко Дарина Артурівна (Математика, Христинівська школа мистецтв)
690.Буркуш Дарина Миколаївна (Інформатика, Харківський ліцей № 89)
691.Мартинишин В’ячеслав (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
692.Присяжнюк Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Одеська СШ №117)
693.Конечний Іван Дмитрович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
694.Мануков Борис (Англійська мова, Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу)
695.Дриняєв Олег (Біологія, природознавство, Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича)
696.Нестеренко Ілля Олександрович (Інформатика, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
697.Мартинюк Вікторія (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)
698.Дєдов Михайло (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
699.Білецький Назар Іванович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
700.Рябченко Марія Анатоліївна (Інформатика, Початкова школа "Казка")
701.Варварук Ростислав (Українська мова і література, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
702.Луговий Олексій Олексійович (Українська мова і література, Ліцей "Мейн Скул")
703.Дяденко Максим (Англійська мова, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)
704.Зеленюк Тимофій (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")
705.Арцибашев Кирило Юрійович (Англійська мова, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
706.Сидорова Катерина (Математика, Одеська СШ №117)
707.Цап Ілля (Математика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
708.Лутчин Юлія Іванівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
709.Мануков Борис (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу)
710.Зарудняк Денис (Англійська мова, Бабанський ліцей Бабанської селищної ради)
711.Сніжко Юлія Олегівна (Математика, Вараський ліцей №3)
712.Яковлєв (Біологія, природознавство, Школа № 1)
713.Dmytro Dmytrevych (Математика, ЗНВК "Свiтанок")
714.Заїць Станіслав Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
715.Машталяр Назарій Тарасович (Англійська мова, КЗ Острівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
716.Триколич Кирило Володимирович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
717.Ярмоленко Анастасія (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118)
718.Дудка Тарас (Англійська мова, Вижницька спеціалізована школа)
719.Рачкова Мар‘яна Сергіївна (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
720.Коваленко Артем (Математика, ХАГ "Оазис Надії")
721.Ковальов Віктор (Англійська мова, Чернівецький ліцей № 2)
722.Буркуш Дарина Миколаївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
723.Сілін Дмитро Євгенійович (Англійська мова, Пархомівська ЗОШ)
724.Ступак Всеволод Євгенович (Математика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
725.Білогуб Давид Олегович (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський ЗЗСО)
726.Кальніченко Володимир Артурович (Інформатика, Христинівська школа мистецтв)
727.Бессараб Тимур (Українська мова і література, ОЗОШ № 38)
728.Станіславова Ліза Ігорівна (Математика, Іванковецький ліцей)
729.Пантус Микола Олександрович (Математика, Іршанський ліцей)
730.Ябчик Анастасія (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
731.Скрипаленко Владислав (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)
732.Шевчук Олександра Борисівна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 279)
733.Торбинстка Варвара ОлегIвна (Математика, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
734.Клочай Костянтин Ігорович (Українська мова і література, Білоцерківська СЗОШ № 1)
735.Фортуна Яніна Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
736.Желясков Данило Михайлович (Інформатика, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
737.Чепурна Софія Михайлівна (Українська мова і література, Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф")
738.Якубєлович Іван Євгенович (Біологія, природознавство, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
739.Струк Олександр (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
740.Козирод Артем Євгенович (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
741.Білогуб Давид Олегович (Математика, Миколай-Пільський ЗЗСО)
742.Колос Софія Миколаївна (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)
743.Андронатій Вячеслав (Англійська мова, Початкова школа №7 Володимирської міської ради)
744.Єрема Костянтин (Інформатика, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
745.Куцевич Олександр Костянтинович (Інформатика, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
746.Яковлєва Софія Ігорівна (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")
747.Дарья Загребельна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
748.Чугуй Матвій Анатолійович (Українська мова і література, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
749.Брагінець Аліна Олександрівна (Математика, Глодоський ліцей)
750.Серпутько Поліна (Інформатика, Ушомирський ліцей)
751.Ihor Butenko (Українська мова і література, ЗНВК "Свiтанок")
752.Варич Аріна Олексіївна (Математика, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)
753.Єршов Нікіта Олексійович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
754.Марченко Ярина Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
755.Сердюк Богдан Андрійович (Англійська мова, Білецька школа I-II ст. імені Соломії Крушельницької)
756.Саух Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, Ємільчинський ліцей №1)
757.Подільчук Анастасія (Англійська мова, Ліцей №11 "Престиж")
758.Никифорук Владислава (Математика, Коломийський ліцей №9)
759.Левченко Володимир Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінський ліцей №2)
760.Одякова Катерина Андріївна (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва)
761.Батейко Олександр Володимирович (Математика, Берестівська гімназія)
762.Лавренюк Назар (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)
763.Громовий Данііл Сергійович (Українська мова і література, Запорізька гімназія № 107)
764.Березовська Вікторія (Англійська мова, Старолисецька ЗОШ)
765.Малиш Марія Михайлівна (Англійська мова, ОЗ "Довгопільський ліцей")
766.Мироненко Юрій (Інформатика, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)
767.Гулузаде Жале (Інформатика, Ліцей "Євроленд")
768.Нікітіна Даша (Біологія, природознавство, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
769.Начинка Анна (Інформатика, КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР)
770.Головко Михайло Ігорович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
771.Губський Олександр (Біологія, природознавство, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)
772.Уніга Софія Віталіївна (Інформатика, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
773.Нестеренко Ілля Олександрович (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
774.Шатрава Мірослава Євгенівна (Англійська мова, Барвінківський ліцей №2)
775.Дідківська Євгенія Сергіївна (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)
776.Шовчко Віолета Сергіївна (Українська мова і література, Андріївська ЗОШ №1)
777.Левицька Соломія Ярославівна (Українська мова і література, Старолисецька ЗОШ)
778.Корчевська Альона (Українська мова і література, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
779.Чемний Остап Михайлович (Біологія, природознавство, ЛНВК №24)
780.Піхота Максим Геннадійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
781.Громовий Данііл Сергійович (Математика, Запорізька гімназія № 107)
782.Гучок Олександр Віталійович (Інформатика, Великолазівський ліцей)
783.Марцинюк Дарія-Авіталь Віталіївна (Математика, Мамалигівський ліцей)
784.Галайчук Максим Андрійович (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)
785.Гавриш Микита Вячеславович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
786.Elina Liamkina (Математика, ЗНВК "Свiтанок")
787.Вільховецький Василь Віталійович (Інформатика, Пригородоцька гімназія)
788.Яворський Роман (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)
789.Тарасенко Євген (Англійська мова, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
790.Оршак Марія Владиславівна (Біологія, природознавство, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
791.Варварук Ростислав (Англійська мова, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
792.Бірюков Артем Іванович (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)
793.Штанько Анна (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
794.Клінцова Анастасія (Біологія, природознавство, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)
795.Кузьменко Олена (Математика, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)
796.Андронакі Владислав Євгенович (Інформатика, Миколаївський ЗЗСО)
797.Шкорорад Іван (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
798.Рябченко Гліб Юрійович (Математика, Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
799.Ілінська Вікторія Богданівна (Інформатика, Новогуйвинська гімназія)
800.Савчук Кирило (Математика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
801.Нартенко Микола Миколайович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
802.Асатрян Нарек (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
803.Степенко Володимир Едуардович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
804.Руденко Софія Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗШ №73 м. Львова)
805.Гладченко Володимир Олександрович (Українська мова і література, Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
806.Курта Анна Олександрівна (Математика, Центр дистанційної освіти "Джерело")
807.Слюсар Вікторія Володимирівна (Українська мова і література, Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
808.Цуркова Вероніка (Біологія, природознавство, ХАГ "Оазис Надії")
809.Соколова Анжеліна (Математика, Одеська СШ № 121)
810.Клейно Олександр (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
811.Торбинстка Варвара ОлегIвна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
812.Сидоренко Марина В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
813.Лісунова Пелагея Олександрівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
814.Дячок Максим (Біологія, природознавство, Кочержинська гімназія)
815.Цуркова Вероніка (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
816.Ярощук Михайло Сергійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
817.Бурбело Єгор (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
818.Власюк Роман Сергійович (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
819.Кузик Софія Ярославівна (Інформатика, ПЗ гімназія "Соломон")
820.Демура Богдан (Англійська мова, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
821.Журавльов Кіріл Олександрович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 330)
822.Гавриш Микита Вячеславович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
823.Баричук Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №94)
824.Бєлікова Софія (Математика, Olena Vedernikova Private School)
825.Макаров Тимофій (Математика, Запорізька гімназія №84)
826.Ткаченко Дмитро Андрійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
827.Ткаченко Софія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
828.Євгеній Войцеховський (Англійська мова, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
829.Нестеренко Ілля Олександрович (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
830.Руденко Діана (Інформатика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
831.Драганова Марія (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
832.Повидиш Микита Миколайович (Англійська мова, Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
833.Снида Валерія (Англійська мова, Комарська ЗОШ І-ІІІ ст.)
834.Мостова Мілана Андріївна (Англійська мова, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
835.Болотов Всеволод (Математика, Atlantic School)
836.Горошко Іван (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)
837.Секмедін Богдан Віталійович (Англійська мова, Ліцей "Сокіл" МРК)
838.Кравчук Віктор Володимирович (Біологія, природознавство, Центр дистанційної освіти "Джерело")
839.Кирил Морозов (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
840.Пецюх Анна Андріївна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
841.Гергележіу Каріна Андріївна (Інформатика, Мамалигівський ліцей)
842.Галій Іван (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
843.Підлісна Діана (Інформатика, Коломийський ліцей №9)
844.Якименко Роман (Українська мова і література, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
845.Пінчук Євгеній (Інформатика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
846.Білобров Сергій Сергійович (Математика, Краматорська ЗОШ № 5)
847.Абрамчук Анжел-Богдан Сергійович (Математика, Мамалигівський ліцей)
848.Дьяков Матвій Миколайович (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
849.Литвиненко Кирило (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92)
850.Гаращенко Влад Максимович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія № 4)
851.Гринів Володимир Мирославович (Англійська мова, Католицька школа св.Василія Великого)
852.Лукащук Юліана Тарасівна (Біологія, природознавство, Немовицький ліцей)
853.Слусаренко Анастасія Валентинівна (Математика, Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області)
854.Васильчук Євангеліна Максимівна (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")
855.Попель Олександр Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
856.Жученя Святослав Сергійович (Математика, Цепцевицька ЗОШ)
857.Оксимець Поліна Андріївна (Математика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
858.Бойко Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
859.Ліска Ярослава Віталіївна (Англійська мова, Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця)
860.Лічман Дар'я (Англійська мова, Одеська СШ №117)
861.Бугай Олександра Анатолівна (Українська мова і література, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
862.Шостак Владислав (Англійська мова, Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2)
863.Литвин Михайло (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
864.Оршак Марія Владиславівна (Українська мова і література, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
865.Ковальчук Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)
866.Рудницький Данило (Інформатика, Криворізька ЗОШ №65)
867.Гончарук Юстина Юріївна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
868.Лихвар Роман Леонідович (Інформатика, Петрівський ліцей №2)
869.Колесніков Микита Олексійович (Математика, Logos School)
870.Степенко Володимир Едуардович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
871.Арцибашев Кирило Юрійович (Біологія, природознавство, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
872.Коваль Єгор (Інформатика, КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1")
873.Бакулін Михайло (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
874.Касьяненко Айза (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
875.Бродецький Володимир (Англійська мова, Одеська СШ №117)
876.Лісковська Анна (Англійська мова, Одеська СШ №117)
877.Горлатий Павло Андрійович (Українська мова і література, ЛНВК №24)
878.Коваленко Максим Євгенович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
879.Полях Поліна Борисівна (Математика, Харківська СШ №75)
880.Шконда Матвій Костянтинович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
881.Калтаєва Тарья Халілівна (Українська мова і література, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
882.Литвиненко Роман Богданович (Математика, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
883.Гужева Дарія Олексіївна (Англійська мова, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
884.Арцибашев Кирило Юрійович (Інформатика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
885.Кучеренко Богдан (Англійська мова, Школа №7)
886.Кожарін Ярослав (Математика, Olena Vedernikova Private School)
887.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Математика, Харківський ліцей № 89)
888.Сільман Таїсія Олександрівна (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)
889.Можарівський Даниїл (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
890.Житовоз Артем Русланович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
891.Вондроуш Йозеф (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)
892.Одарчук Іван Олексійович (Українська мова і література, Тинненський ліцей)
893.Пантус Микола Олександрович (Біологія, природознавство, Іршанський ліцей)
894.Дамір Довгаль (Англійська мова, 23)
895.Гаращенко Влад Максимович (Математика, Запорізька гімназія № 4)
896.Калугін Святослав Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
897.Микитенко Денис Ігорович (Математика, Шполянський ліцей №3)
898.Петренко Владислав Сергійович (Англійська мова, Первомайська гімназія №9)
899.Бабинець Данило Русланович (Англійська мова, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)
900.Колодич Марія (Інформатика, Познанський ліцей)
901.Полтавський Роман Володимирович (Англійська мова, Лип'янський ліцей)
902.Рябоконь Марк Олександрович (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
903.Фірчук Єва Володимирівнп (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
904.Кара Олена (Математика, Новотроянівський НВК)
905.Андрощук Андрій Юрійович (Біологія, природознавство, Петрівський ліцей №2)
906.Гаврилишин Христина Іванівна (Біологія, природознавство, Львівська правнича гімназія)
907.Сілін Дмитро Євгенійович (Інформатика, Пархомівська ЗОШ)
908.Станіслав Кислий (Англійська мова, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
909.Сарабун Марко Юрійович (Англійська мова, Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського)
910.Смолінська Кароліна Анатоліївна (Біологія, природознавство, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
911.Лисенко Олександра (Англійська мова, Краснянський ліцей)
912.Кагляк Софія (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
913.Прозапас Станіслав (Математика, Висовська філія Цепцевицького ліцею)
914.Лазоренко Вікторія (Біологія, природознавство, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
915.Боровський Тадей (Українська мова і література, Новокривотульська)
916.Вирлан Герман Михайлович (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
917.Баричук Єлизавета Сергіївна (Інформатика, Криворізька гімназія №94)
918.Коломієць Вероніка Віталіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
919.Король Тетяна Володимирівна (Біологія, природознавство, Альтернативна школа "Дельта")
920.Кірков Дем'ян (Українська мова і література, Початкова школа №7 Володимирської міської ради)
921.Козирод Артем Євгенович (Англійська мова, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
922.Парайко Ілля Віталійович (Англійська мова, Сторожинецька гімназія)
923.Баличев Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
924.Западаєв Руслан (Українська мова і література, Користівський ліцей)
925.Коваль Іван (Інформатика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)
926.Путрик Максим Олегович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
927.Станіслав Кислий (Математика, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
928.Скоробрещук Варвара (Українська мова і література, Черкаський колегіум "Берегиня")
929.Димитрашко Андрій (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92)
930.Саранча Дмитро Дмитрович (Англійська мова, Богодухівський ліцей № 2)
931.Кальчу Ярослав Віталійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
932.Вичаковський Роман Юрійович (Математика, Немирівський ліцей)
933.Ілляшенко Гліб Вікторович (Математика, ЗЗСО №38)
934.Неуймін Данііл Андрійович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
935.Понипаляк Станіслав Віталійович (Українська мова і література, ОЗ "Довгопільський ліцей")
936.Биковець Софія Артемівна (Математика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)
937.Величко Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Професійно-технічне училище № 4 м. Полтави)
938.Сьомченко Андрій Віталійович (Математика, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
939.Сухова Катерина Станіславівна (Англійська мова, Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів")
940.Новікова Дар'я (Біологія, природознавство, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
941.Ситник Єва Артемівна (Математика, Запорізька гімназія № 4)
942.Головченко Кіра Євгенівна (Українська мова і література, Ліцей "Мейн Скул")
943.Ілюк Тимур Артурович (Математика, Коломийський ліцей №9)
944.Кутаманова Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, Барвінківський ліцей №2)
945.Шпілька Матвій Михайлович (Англійська мова, Лисичобалківська гімназія)
946.Гонгало Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)
947.Бакал Тарас Андрійович (Англійська мова, Гореницький ліцей)
948.Лисенко Кирил Дмитрович (Інформатика, Наталинський ліцей)
949.Перечепа Єгор Станіславович (Українська мова і література, СЗШ №1 м. Львова)
950.Скрипаленко Владислав (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
951.Криворучко Максим Олександрович (Українська мова і література, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
952.Мицик Софія Іванівна (Математика, Івановоселищенська ЗОШ)
953.Іванущак Назар (Математика, Бабченський ліцей)
954.Марцинюк Анастасія Віталіївна (Українська мова і література, Мамалигівський ліцей)
955.Барбелко Вікторія Вікторівна (Математика, Бердичівський медичний фаховий коледж)
956.Пецюх Анна Андріївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
957.Гончар Тетяна Павлівна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
958.Дамір Довгаль (Інформатика, 23)
959.Сиротяк Тетяна (Математика, Криворізький ліцей «Джерело»)
960.Сухова Любовь (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
961.Корнєєва Марія (Англійська мова, ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області)
962.Мацерук Данило Дмитрович (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
963.Скалян Марія-Марина (Англійська мова, Шипинецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
964.Слижук Максим Михайлович (Математика, ОЗ "Довгопільський ліцей")
965.Семеренко Данило Олексійович (Математика, Івано-Франківський ліцей №10)
966.Сімашко Назар Андрійович (Англійська мова, Криворізький ліцей №71 Криворізької міської ради)
967.Ісак Яромир Ілліч (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
968.Громовий Данііл Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія № 107)
969.Ісак Яромир Ілліч (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")
970.Зозуля Софія (Англійська мова, Головачанський НВК)
971.Андрусів Данило Олегович (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
972.Лазоренко Вікторія (Інформатика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
973.Береза Дар'я (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
974.Гайда Євген (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
975.Данило Задорожний (Англійська мова, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
976.Заяц Мирослава Русланівна (Інформатика, КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів")
977.Крайник Артем Петрович (Математика, ОЗ Рудківська СЗШ імені В. Жеребного)
978.Шовчко Віолета Сергіївна (Біологія, природознавство, Андріївська ЗОШ №1)
979.Поповиченко Крістіна (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
980.Оздієва Іолана (Біологія, природознавство, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
981.Бондаренко Назарій (Українська мова і література, Одеська СШ № 121)
982.Новікова Ольга (Українська мова і література, "КПЛ" КОР)
983.Топчієва Ніколь Юріївна (Математика, Початкова школа "Казка")
984.Гук Костя (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
985.Хитько Віталій Вікторович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
986.Полях Владислав Борисович (Українська мова і література, Харківська СШ №75)
987.Ільченко Кіра Романівна (Англійська мова, Охтирська загальноосвітня школа №4)
988.Суський Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)
989.Ткаченко Михайло (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
990.Дячок Данило (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
991.Марцинюк Анастасія Віталіївна (Математика, Мамалигівський ліцей)
992.Купальний Назар Віталійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
993.Жуковський Ігор Володимирович (Математика, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
994.Кіпняк Іван Олександрович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
995.Іваненко Олексій Григорович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
996.Якубєлович Іван Євгенович (Математика, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
997.Ілляшенко Роман Євгенович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
998.Брашкіна Злата Юріївна (Математика, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")
999.Журид Артур Сергійович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
1000.Іванченко Тімур Вікторович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1001.Хіміон Андрій Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1002.Кур'ян Михайло (Математика, Olena Vedernikova Private School)
1003.Рачкова Мар‘яна Сергіївна (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1004.Булгаков Олександр Денисович (Біологія, природознавство, СЗШ №1 м. Львова)
1005.Ткач Тимур Андрійович (Математика, Вараський ліцей №3)
1006.Кур'янович Денис Володимирович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1007.Казарський Даніл (Українська мова і література, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
1008.Хромець Вікторія Вадимівна (Біологія, природознавство, Ємільчинський ліцей №1)
1009.Кур'ян Михайло (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
1010.Чалий Олександр Денисович (Математика, КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12)
1011.Альхмоз Аміна (Інформатика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
1012.Вакулко Дарина Петрівна (Біологія, природознавство, Немовицький ліцей)
1013.Міхнов Юрій (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)
1014.Нищик Аліна Вадимівна (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей №2)
1015.Леончик Ніка (Математика, Висовська філія Цепцевицького ліцею)
1016.Макарчук Юлія (Математика, Коломийський ліцей №9)
1017.Денисюк Тимофій Романович (Інформатика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
1018.Мокіна Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15)
1019.Денисюк Тимофій Романович (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
1020.Кісельов Костянтин (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1021.Кунченко Євгенія Сергіївна (Інформатика, Будянський ліцей)
1022.Павловська Ніколь Олександрівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1023.Юрков Артем (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")
1024.Яковлєв (Математика, Школа № 1)
1025.Орлецький Олесандр (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
1026.Рубцов Микола Костянтинович (Англійська мова, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1027.Луцик Артем Олегович (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1028.Радченков Володимир Андрійович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
1029.Юртаєв Артем Сергійович (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1030.Івашків Анастасія Андріївна (Інформатика, Куропатницький ліцей Бережанської міської ради Тернопільської області)
1031.Турченко Гордій Ярославович (Біологія, природознавство, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
1032.Мулько Валерія Валентинівна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1033.Іваніцька Вікторія Володимирівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1034.Лемішевська Анна Вадимівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1035.Юрченко Олександр (Математика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
1036.Хіміч Ростислав Русланович (Математика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
1037.Богуцька Єлизавета Валеріївна (Інформатика, Криворізька гімназія №72)
1038.Гуменик Єлизавета Сергіївна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1039.Соніч Нікіта Андрійович (Математика, Барвінківський ліцей №2)
1040.Омельченко Олександр Олександрович (Математика, Криворізька гімназія №94)
1041.Поповиченко Крістіна (Українська мова і література, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1042.Пислар Олена (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
1043.Демура Кирило (Інформатика, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
1044.Ізотов Михайло Андрійович (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1045.Пиж Іван (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1046.Шульга Тимофій (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1047.Бобер Ельвіра (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")
1048.Катана Тимур Євгенійович (Українська мова і література, Перша міська гімназія)
1049.Бондаренко Назарій (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121)
1050.Бурбело Єгор (Математика, Одеська СШ №117)
1051.Саух Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, Ємільчинський ліцей №1)
1052.Печененко Анастасія (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1053.Алієва Олександра Русланівна (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1054.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Бобрицький ліцей)
1055.Колодяжний Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, Донецький ліцей № 2)
1056.Мосюк Ксенія (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
1057.Маляренко Максим (Математика, Одеська ЗОШ №16)
1058.Лимаренко Богдан Юрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
1059.Резніченко Ангеліна Юріївна (Математика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
1060.Луцик Марія Валеріївна (Українська мова і література, КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
1061.Тхоренко Павло Вікторович (Математика, Нововасилівська гімназія "Перспектива")
1062.Кальніченко Володимир Артурович (Українська мова і література, Христинівська школа мистецтв)
1063.Веретянний Ілля Іванович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1064.Воронич Інесса Юріївна (Англійська мова, Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ)
1065.Бессараб Тимур (Інформатика, ОЗОШ № 38)
1066.Патріляк Маргарита (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа №27)
1067.Ясніковська Поліна (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
1068.Суліма Катерина (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
1069.Нестеренко Ілля Олександрович (Англійська мова, Навчально-виховний комплекс "Ліцей із загальноосвітньою школою")
1070.Гринів Володимир Мирославович (Математика, Католицька школа св.Василія Великого)
1071.Тризна Софія (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
1072.Дердюк Міша (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
1073.Чукіна Євгенія Максимівна (Українська мова і література, Донецький ліцей № 2)
1074.Варич Аріна Олексіївна (Українська мова і література, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)
1075.Ананьєва Олена (Англійська мова, Atlantic School)
1076.Перуненко Олексій (Українська мова і література, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1077.Варич Аріна Олексіївна (Інформатика, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)
1078.Сичова Злата (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)
1079.Бугай Олександра Анатолівна (Математика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
1080.Торбинстка Варвара ОлегIвна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №65 І-ІІІ ст.)
1081.Гонцул Макар Вікторович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
1082.Веретянний Ілля Іванович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1083.Парпуланська Аніта (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1084.Мартинишин В’ячеслав (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1085.Кучережко Максим Олегович (Англійська мова, КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради")
1086.Кричок Христина Іванівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1087.Дячок Данило (Інформатика, ХАГ "Оазис Надії")
1088.Власенко Даніїл Андрійович (Українська мова і література, ThinkGlobal Київ Березняки)
1089.Андрусяк Вероніки (Інформатика, Гаврилівський ліцей)
1090.Себро Владислав Святославович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1091.Сиса Каріна Вікторівна (Інформатика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1092.Чертовський Кирило Артемович (Математика, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
1093.Коваленко Анастасія Володимирівна (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
1094.Кравченко Олексій Олексійович (Математика, Жашківський ліцей №2)
1095.Здерчук Софія (Біологія, природознавство, ПЗ гімназія "Соломон")
1096.Подчинок Олена (Інформатика, Одеська СШ №117)
1097.Іванов Сергій Денисович (Українська мова і література, Петрівський ліцей №2)
1098.Селецький Тадей Миронович (Математика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1099.Маркін Дмитро Артемович (Інформатика, Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
1100.Жолобко Анастасія Богданівна (Українська мова і література, Журавнівський НВК)
1101.Смирницька Мілана (Математика, Olena Vedernikova Private School)
1102.Убірія Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва)
1103.Бібер Володимир (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
1104.Оміді Армін Афшинович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
1105.Усач Поліна Олександрівна (Українська мова і література, ОЗ Прислуцький ліцей)
1106.Баричук Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, Криворізька гімназія №94)
1107.Софія Гуляр (Інформатика, НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського")
1108.Райденко Євген Андрійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1109.Лутчин Юлія Іванівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1110.Кунченко Євгенія Сергіївна (Математика, Будянський ліцей)
1111.Микилюк (Українська мова і література, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1112.Скриник Михайло Васильович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1113.Баричук Єлизавета Сергіївна (Математика, Криворізька гімназія №94)
1114.Марченко Мирослава Сергіївна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
1115.Андрусяк Захар Іванович (Математика, Гаврилівський ліцей)
1116.Воробйов Артем Денисович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1117.Лобода Наталія Володимирівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1118.Когут Аріна (Математика, КЗ "Вінницька гімназія № 24")
1119.Абрамов Богдан (Біологія, природознавство, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
1120.Шконда Матвій Костянтинович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
1121.Балабан Артем Михайлович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1122.Булгаков Олександр Денисович (Англійська мова, СЗШ №1 м. Львова)
1123.Баглай Кирил Антонович (Англійська мова, ЗГ №104)
1124.Нагірняк Тимофій (Англійська мова, Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича)
1125.Соколова Анжеліна (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
1126.Шевельов Станіслав Іванович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1127.Осауленко Ілля Сергійович (Українська мова і література, Бабанський ліцей Бабанської селищної ради)
1128.Робак Мія Павлівна (Англійська мова, ШДС «Respublika Kids”)
1129.Сірий Андрій Євгенович (Біологія, природознавство, Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради)
1130.Крук Микола Петрович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1131.Ізотов Михайло Андрійович (Математика, Одеська СШ №117)
1132.Колотило Даниїл Дмитрович (Біологія, природознавство, ПЗ гімназія "Соломон")
1133.Каратніцкий Дмитро (Англійська мова, Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола)
1134.Вовчок Ярослав Володимирович (Англійська мова, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)
1135.Убірія Анастасія Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва)
1136.Кот Вікторія (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1137.Товстецький Петро (Англійська мова, Вижницька спеціалізована школа)
1138.Марцинюк Анна-Софія Віталіївна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
1139.Кіценко Дмитро (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1140.Daryna Krychun (Англійська мова, Дихтинецька ЗОШ I-III ступенiв)
1141.Гаврилюк Леонід Олександрович (Інформатика, Овідіопольський ЗЗСО)
1142.Геращенко Дар’я Микитівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1143.Здерчук Софія (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
1144.Сілін Дмитро Євгенійович (Біологія, природознавство, Пархомівська ЗОШ)
1145.Жадкевич Володимир (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1146.Коваленко Артем (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
1147.Насірова Амелія Рустамівна (Англійська мова, Науковий ліцей міжнародних відносин ІІ-ІІІ ст. УМСФ)
1148.Кривохатько Олександр (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)
1149.Гулузаде Жале (Біологія, природознавство, Ліцей "Євроленд")
1150.Романюк Мілана (Українська мова і література, Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2)
1151.Власова Анастасія Валентинівна (Українська мова і література, Мар'янівська гімназія)
1152.Арабчук Софія (Математика, Новокривотульська)
1153.Барановський Кирило Євгенович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №78)
1154.Гриновецька Софія Богданівна (Біологія, природознавство, НВК № 106)
1155.Уткіна Соломія Максимівна (Англійська мова, Криворізька гімназія №91)
1156.Поляков Максим (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1157.Муравйов Владислав Євгенович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №11)
1158.Онуфрієнко Андрій Вадимович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1159.Атаманчук Софія Олегівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1160.Арцибашев Михайло Юрійович (Інформатика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1161.Зубань Матвій (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92)
1162.Олійник Артем Русланович (Інформатика, Христинівський ліцей №1)
1163.Криворотов Гліб Миколайович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1164.Юрчук Кіріл Валерійович (Інформатика, Ліцей №1 міста Житомира)
1165.Арцибашева Марія Юріївна (Інформатика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1166.Вакула Микола (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1167.Себро Владислав Святославович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1168.Приміч Христина Михайлівна (Українська мова і література, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
1169.Рибчак Олег Володимирович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 279)
1170.Береза (Біологія, природознавство, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1171.Дорош Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
1172.Рекеда Анастасія Сергіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1173.Ткач Тимур Андрійович (Англійська мова, Вараський ліцей №3)
1174.Соколенко Веніамін Олександрович (Математика, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
1175.Сьомченко Андрій Віталійович (Українська мова і література, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
1176.Гапончак Кароліна Володимирівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1177.Попівняк Михайло (Інформатика, 240)
1178.Мостова Мілана (Українська мова і література, ПЗО "МрійДій" м.Львів)
1179.Альхмоз Аміна (Українська мова і література, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
1180.Бичакли Леон (Біологія, природознавство, Онлайн школа "Гранд-Експо")
1181.Калтаєва Тарья Халілівна (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
1182.Брашкіна Злата Юріївна (Англійська мова, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")
1183.Бикало Христина Миколаївна (Інформатика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)
1184.Авраменко Катя (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1185.Олексюк Надія Михайлівна (Інформатика, Плоцька гімназія - філія Виноградівського ліцею)
1186.Ринденко Антон Дмитрович (Інформатика, Івановоселищенська ЗОШ)
1187.Потьомкіна Ольга (Математика, Острівщинська філія КЗ "Близнюківський ліцей")
1188.Бакал Тарас Андрійович (Математика, Гореницький ліцей)
1189.Бойко Марія Віталіївна (Математика, Почапинська гімназія)
1190.Полях Поліна Борисівна (Українська мова і література, Харківська СШ №75)
1191.Шевчук Данило Богданович (Математика, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів)
1192.Санду Едера Едгарівна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
1193.Волошин Олександр Олександрович (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1194.Осін Микола Олексійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1195.Білошиста Ірина Сергіївна (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
1196.Скрипаленко Владислав (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
1197.Никифорук Владислава (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
1198.Бессараб Тимур (Англійська мова, ОЗОШ № 38)
1199.Жовнір Вікторія (Англійська мова, Бориславська ЗОШ №4)
1200.Сиротяк Тетяна (Англійська мова, Криворізький ліцей «Джерело»)
1201.Лужаниця Вероніка Володимирівна (Математика, ЗЗСО I-III ступенів с.Тур'є)
1202.Ілляшенко Роман Євгенович (Інформатика, Початкова школа "Казка")
1203.Вербицький Роман Дмитрович (Англійська мова, НВК № 106)
1204.Подгайчук Владислав Русланович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1205.Мінашкін Артем (Англійська мова, Саївський ліцей Саксаганської сільської ради)
1206.Васюкова Олеся (Математика, Науковий ліцей імені Чурюмова)
1207.Рудікова Тамара Дмитрівна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1208.Ульянова Маргарита (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1209.Ільченко Кіра Романівна (Інформатика, Охтирська загальноосвітня школа №4)
1210.Єрема Костянтин (Українська мова і література, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
1211.Борисенко Єфим Андрійович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
1212.Нікітіна Даша (Українська мова і література, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
1213.Барбелко Вікторія Вікторівна (Інформатика, Бердичівський медичний фаховий коледж)
1214.Сухова Любовь (Біологія, природознавство, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
1215.Попружук Данило Андрійович (Інформатика, НВК "Колегіум")
1216.Єрема Костянтин (Математика, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
1217.Мостова Мілана Андріївна (Біологія, природознавство, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
1218.Багацький Володимир Андрійович (Англійська мова, Школа №122)
1219.Власова Анастасія Валентинівна (Математика, Мар'янівська гімназія)
1220.Давидюк Ярослав Олександрович (Математика, Вараський ліцей №3)
1221.Бабинець Роман (Математика, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)
1222.Суслікова Катерина Дмитрівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1223.Яковлєва Софія Ігорівна (Українська мова і література, Крюківщинський ліцей "Лідер")
1224.Конечний Іван Дмитрович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1225.Палієнко Ілля Володимирович (Математика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
1226.Харчик (Математика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1227.Мойсеєнко Катерина Олександрівна (Інформатика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
1228.Рудницька Марія (Інформатика, Криворізька ЗОШ №65)
1229.Каліберда Кароліна Юріївна (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)
1230.Постольська Валерія Олексіївна (Математика, Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області)
1231.Борисенко Єфим Андрійович (Математика, Початкова школа "Казка")
1232.Титаренко Олександр Васильович (Математика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1233.Жураковський Артемій Валентинович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
1234.Юртаєв Артем Сергійович (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1235.Гончарук Юстина Юріївна (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1236.Мацерук Данило Дмитрович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1237.Кривохатько Олександр (Математика, Ірпінський ліцей №2)
1238.Надвірнянська Рената (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
1239.Муртузов Ельдар Байрамович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1240.Санницька Ольга Назарівна (Математика, Ліцей №66 Львівської міської ради)
1241.Обушко Ян Юрійович (Англійська мова, Криворізька гімназія №94)
1242.Гонцул Макар Вікторович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)
1243.Буркуш Дарина Миколаївна (Математика, Харківський ліцей № 89)
1244.Бережний Станіслав Денисович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1245.Шклярський Богдан Віталійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1246.Луцюк Ярослав Сергійович (Математика, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
1247.Гонгало Максим Сергійович (Англійська мова, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)
1248.Бєлікова Софія (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
1249.Ільїнов Олександр Володимирович (Математика, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
1250.Лєкар Юлія Юріївна (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")
1251.Юртаєв Артем Сергійович (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1252.Данилюк Матвій В'ячеславович (Інформатика, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)
1253.Власенко Даніїл Андрійович (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки)
1254.Оміді Армін Афшинович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
1255.Каліберда Кароліна Юріївна (Математика, Барвінківський ліцей №2)
1256.Гулузаде Жале (Математика, Ліцей "Євроленд")
1257.Рагімова Анна (Англійська мова, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1258.Степанчук Федір Андрійович (Математика, ThinkGlobal Київ Березняки)
1259.Пікалов Єгор Євгенович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1260.Кот Вікторія (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1261.Максимова Крістіна Дмитрівна (Математика, НВК №34)
1262.Баричук Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №94)
1263.Гулузаде Жале (Українська мова і література, Ліцей "Євроленд")
1264.Морозов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1265.Лютий Арсеній Максимович (Біологія, природознавство, Андріївська ЗОШ №1)
1266.Герасюк Ангеліна (Інформатика, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
1267.Дубінін Максим Ігорович (Математика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1268.Вітченко Анна Олексіївна (Англійська мова, Лубенська ЗШ №1)
1269.Гринів Володимир Мирославович (Інформатика, Католицька школа св.Василія Великого)
1270.Скриник Михайло Васильович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1271.Галушко Денис (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа №27)
1272.Чаплик Олена (Біологія, природознавство, Школа №48)
1273.Деркач Анастасія (Інформатика, КЗ "Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка")
1274.Громосяк Олексій Олегович (Інформатика, Школа №9)
1275.Ляшенко Ярослава Андріївна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1276.Буркуш Дарина Миколаївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)
1277.Пашинський Павло (Математика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1278.Аврамов Єгор Віталійович (Інформатика, Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія")
1279.Кальніченко Володимир Артурович (Математика, Христинівська школа мистецтв)
1280.Загаєвська Софія Євгенівна (Англійська мова, Антонінський ліцей Антонінської селищної ради)
1281.Коваль Кирило Олександрович (Математика, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)
1282.Ihor Butenko (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок")
1283.Пукась Богдан Костянтинович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1284.П'ятигор Максим Сергійович (Математика, Петрівська ЗОШ)
1285.Сухова Катерина Станіславівна (Українська мова і література, Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів")
1286.Бондаренко Дарина (Математика, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)
1287.Гонгало Максим Сергійович (Українська мова і література, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)
1288.Мирошниченко Анна Євгеніївна (Математика, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
1289.Саранча Іван (Українська мова і література, Одеська СШ № 121)
1290.Мірошніченко Ілля Олександрович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1291.Власюк Сергій Іванович (Українська мова і література, Будянський ліцей)
1292.Вінниченко Тимофій Олександрович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
1293.Коваленко Анастасія Олександрівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1294.Шкорорад Іван (Інформатика, Луцький ліцей №18)
1295.Рибалка Вероніка Володимирівна (Математика, КЗ "Гутянський ліцей")
1296.Шлямнєв Нікіта (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1297.Рудікова Тамара Дмитрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1298.Вільховецький Василь Віталійович (Українська мова і література, Пригородоцька гімназія)
1299.Арцибашев Михайло Юрійович (Біологія, природознавство, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1300.Чугуй Матвій Анатолійович (Англійська мова, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
1301.артем драчук (Англійська мова, Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)
1302.Мануков Борис (Інформатика, Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу)
1303.Пікалов Єгор Євгенович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1304.Діденко Іван Вячеславович (Інформатика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
1305.Водовозова Мирослава Володимирівна (Українська мова і література, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
1306.Бордя Єва (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1307.Погосян Амалія Каренівна (Біологія, природознавство, КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради")
1308.Нерівний Костянтин (Англійська мова, ОЗЗСО імені Василя Стуса)
1309.Скоробагатий Богдан Віталійович (Математика, Шепетівський НВК "Загальноосвітня школа l-lll ст. - гімназія")
1310.Беліков Денис (Математика, НВК-ліцей №100)
1311.Коваль Вікторія (Математика, Краснянський ліцей)
1312.Безматний Вадим Артурович (Математика, КЗ "Гутянський ліцей")
1313.Ільченко Кіріл Денисович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)
1314.Станіславова Ліза Ігорівна (Біологія, природознавство, Іванковецький ліцей)
1315.Рунг Данііл Євгенович (Математика, Одеська спеціалізована школа №10)
1316.Соколова Софія (Математика, Почапинська гімназія)
1317.Сохряков Віктор (Математика, Ліцей "Євроленд")
1318.Клочай Костянтин Ігорович (Математика, Білоцерківська СЗОШ № 1)
1319.Райденко Євген Андрійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1320.Гуменюк Марія Григорівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1321.Ватаг Анастасія Богданівна (Біологія, природознавство, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
1322.Саміляк Вадим (Англійська мова, Запорізька гімназія №84)
1323.Коваленко Софія Володимирівна (Українська мова і література, Школа №19)
1324.Адамов Ярослав Родіонович (Інформатика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1325.Галушко Денис (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)
1326.Усик Кристина Олександрівна (Математика, Киїнська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1327.Слижук Максим Михайлович (Інформатика, ОЗ "Довгопільський ліцей")
1328.Саух Єлизавета Сергіївна (Математика, Ємільчинський ліцей №1)
1329.Іваненко Катерина (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)
1330.Цабак Даніїл (Математика, КЗ "Вінницька гімназія № 24")
1331.Рекеда Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1332.Залітко Роман Юрійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №66)
1333.Коваленко Данііл Дмитрович (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
1334.Клейно Олександр (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
1335.Залітко Роман Юрійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №66)
1336.Сенюта Ірина Володимирівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1337.Мокіна Марія Олександрівна (Англійська мова, Криворізька ЗОШ І-ІІІ ступеня ім.М.Решетняка №15)
1338.Веретянний Ілля Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1339.Федорова Світлана Дмитрівна (Математика, Вараський ліцей №3)
1340.Микитенко Денис Ігорович (Біологія, природознавство, Шполянський ліцей №3)
1341.Гринів Володимир Мирославович (Українська мова і література, Католицька школа св.Василія Великого)
1342.Ілляшенко Гліб Вікторович (Біологія, природознавство, ЗЗСО №38)
1343.Руденко Діана (Українська мова і література, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1344.Гучок Олександр Віталійович (Математика, Великолазівський ліцей)
1345.Кравченко Микола Миколайович (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей №2)
1346.Абрамов Богдан (Англійська мова, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
1347.Вовчок Ярослав Володимирович (Інформатика, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)
1348.Чорбаджій Варвара Володимирівна (Математика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
1349.Горячківська Злата Олександрівна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1350.Рак Денис Ігорович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1351.Підлісна Діана (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
1352.Станіславова Ліза Ігорівна (Інформатика, Іванковецький ліцей)
1353.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Інформатика, Бобрицький ліцей)
1354.Нанай Артур Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1355.Патлаченко Анна Олександрівна (Інформатика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
1356.Собчук Поліна Віталіївна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1357.Якубєлович Іван Євгенович (Інформатика, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
1358.Вондроуш Йозеф (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
1359.Галушко Денис (Математика, Херсонська спеціалізована школа №27)
1360.Подільчук Анастасія (Біологія, природознавство, Ліцей №11 "Престиж")
1361.Макаров Тимофій (Англійська мова, Запорізька гімназія №84)
1362.Коваль Владислав Петрович (Математика, ОЗ Прислуцький ліцей)
1363.Устименко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
1364.Морозов Іван Олександрович (Українська мова і література, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1365.Головченко Кіра Євгенівна (Математика, Ліцей "Мейн Скул")
1366.Томнюк Вікторія Іванівна (Англійська мова, ОЗ "Довгопільський ліцей")
1367.Омельчук Поліна Сергіївна (Українська мова і література, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
1368.Івануш Дмитро Олександрович (Математика, Овідіопольський ЗЗСО)
1369.Петрощук Матфій (Англійська мова, ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1370.Корнієнко Данило Андрійович (Математика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія»)
1371.Горніцька Іванна Віталіївна (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
1372.Димарчук Максим (Математика, Ліцей №13)
1373.NatalyArs1980@gmail.com (Математика, Logos School)
1374.Карпець Павло Ярославович (Біологія, природознавство, Моквинський ліцей)
1375.Булик Остап Романович (Математика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1376.Коваленко Євгеній Юрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
1377.Давидюк Тимофій (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1378.Фулга Іван (Інформатика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1379.Калтаєва Тарья Халілівна (Англійська мова, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
1380.Відова Анна (Інформатика, Одеська СШ №117)
1381.Рак Денис Ігорович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1382.Струк Олександр (Математика, Луцький ліцей №18)
1383.Ілляшенко Роман Євгенович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
1384.Репа Олег Іванович (Англійська мова, Петрівський ліцей №2)
1385.Шумська Валерія (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118)
1386.Бовкун Євген Вікторович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1387.Дорошенко Ірина Ігорівна (Математика, Новоюр'ївська гімназія)
1388.Боссерт Анна Владиславівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
1389.Калашнікова Сніжана (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1390.Годунко Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1391.Руденко Софія Олексіївна (Українська мова і література, СЗШ №73 м. Львова)
1392.Петров Ярослав (Інформатика, Одеська ЗОШ №107)
1393.Сабов Дарина Дмитрівна (Біологія, природознавство, Ізянська ЗОШ І-ІІІ ст)
1394.Грегорчак Поліна (Англійська мова, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
1395.Зозуля Назар Миколайович (Українська мова і література, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
1396.Філоненко Соломія Петрівна (Біологія, природознавство, Ємільчинський ліцей №1)
1397.Понипаляк Станіслав Віталійович (Англійська мова, ОЗ "Довгопільський ліцей")
1398.Сьомченко Андрій Віталійович (Біологія, природознавство, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
1399.Сарабун Марко Юрійович (Інформатика, Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського)
1400.Тарасенко Микола (Математика, Науковий ліцей імені Чурюмова)
1401.Комендант Юстина (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)
1402.Жукова Аліса Олекандрівн (Математика, КЗ "Орільський ліцей")
1403.Турченко Гордій Ярославович (Математика, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
1404.Коваленко Максим Євгенович (Математика, Одеська СШ №117)
1405.Москалець Сергій Миколайович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1406.Гонцул Макар Вікторович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
1407.Міщенко Уляна (Українська мова і література, ОЗ Миронівський ЛПшГ І-ІІІ ст.)
1408.Скриник Михайло Васильович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1409.Коваленко Мирон (Інформатика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1410.Марченко Мирослава Сергіївна (Математика, Початкова школа "Казка")
1411.Альхмоз Аміна (Біологія, природознавство, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
1412.Ринденко Антон Дмитрович (Математика, Івановоселищенська ЗОШ)
1413.Сірик Дар'я Володимирівна (Математика, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)
1414.Дьяков Матвій Миколайович (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1415.Коновал Герман Ігорович (Англійська мова, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради)
1416.Баглай Кирил Антонович (Інформатика, ЗГ №104)
1417.Авраменко Катя (Англійська мова, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1418.Стоянов Іван (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
1419.Кусенко Мар'яна Андріївна (Математика, Початкова школа "Казка")
1420.Бондаренко Назарій (Математика, Одеська СШ № 121)
1421.Шинкаренко Валерія Владиславівна (Українська мова і література, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)
1422.Цариняк Наталія Андріївна (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
1423.Луцик Артем Олегович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1424.Смирницька Мілана (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
1425.Бец Тетяна Іванівна (Біологія, природознавство, Вознесенська ЗОШ №4)
1426.Шумська Валерія (Інформатика, Одеська ЗОШ №118)
1427.Левицька Соломія Ярославівна (Інформатика, Старолисецька ЗОШ)
1428.Куцеля Назар Олегович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1429.Чаплик Олена (Математика, Школа №48)
1430.Авсеєнко Данило (Біологія, природознавство, Смяцька зош)
1431.Артемук Емілія (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
1432.Скринник Марія Юріївна (Англійська мова, Школа №21)
1433.Смолінська Кароліна Анатоліївна (Українська мова і література, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
1434.Пучков Давид (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1435.Кучеренко Аміра Павлівна (Англійська мова, КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12)
1436.Євдокімов Костянтин Олексійович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1437.Коротун Ілля (Інформатика, ХАГ "Оазис Надії")
1438.Коваль Вікторія (Біологія, природознавство, Краснянський ліцей)
1439.Соколова Анжеліна (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121)
1440.Рудюк Марк (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1441.Михайлов Дмитро Вікторович (Англійська мова, Городоцька гімназія)
1442.Сущенко Ангеліна Олександрівна (Англійська мова, Карлівський ліцей імені Ніни Герасименко)
1443.Євдокімов Костянтин Олексійович (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1444.Степаненко Поліна Костянтинівна (Англійська мова, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
1445.Чугуй Матвій Анатолійович (Біологія, природознавство, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
1446.Марцинюк Анастасія Віталіївна (Інформатика, Мамалигівський ліцей)
1447.Гриценюк Роман (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1448.Федотов Іван Павлович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1449.Гринів Володимир Мирославович (Біологія, природознавство, Католицька школа св.Василія Великого)
1450.Поліщук Іван Юрійович (Англійська мова, НВК № 106)
1451.Чертовський Кирило Артемович (Біологія, природознавство, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
1452.Мацерук Данило Дмитрович (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1453.Глеба Патрісія (Англійська мова, Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ)
1454.Микилюк (Англійська мова, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1455.Брагінець Аліна Олександрівна (Інформатика, Глодоський ліцей)
1456.Березовська Антоніна Андріївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1457.Богун Надія Олександрівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІступеня с. Трубки)
1458.Волох Мілана Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1459.Шутка Філіп Євгенійович (Математика, КЗ "Гутянський ліцей")
1460.Ізотов Михайло Андрійович (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
1461.Клименко Борис Олегович (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
1462.Дікал Дмитро (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
1463.Рибчак Олег Володимирович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 279)
1464.Мостова Мілана Андріївна (Українська мова і література, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
1465.Новікова Дар'я (Інформатика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1466.Бабинець Данило Русланович (Інформатика, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)
1467.Березуцький Данило (Англійська мова, Краснянський ліцей)
1468.Селецький Тадей Миронович (Біологія, природознавство, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1469.Наход Ганна Андріїва (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)
1470.Сільман Таїсія Олександрівна (Математика, Вараський ліцей №3)
1471.Казарський Даніл (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
1472.Приходько Дар'я Володимирівна (Біологія, природознавство, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1473.Губський Олександр (Українська мова і література, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)
1474.Сиротяк Тетяна (Біологія, природознавство, Криворізький ліцей «Джерело»)
1475.Гуменик Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1476.Журид Артур Сергійович (Математика, Початкова школа "Казка")
1477.Євтушик Микита Сергійович (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1478.Кузнецов Георгій (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
1479.Асатрян Нарек (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1480.Дорош Анна Олександрівна (Математика, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
1481.Суліма Катерина (Математика, Одеська СШ №117)
1482.Яворський Роман (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа №27)
1483.Оршак Марія Владиславівна (Математика, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
1484.Альхмоз Аміна (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
1485.Данько Ірина (Математика, Почапинська гімназія)
1486.Бурбело Єгор (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1487.Поліщук Даніїл (Інформатика, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1488.Дяченко Софія Сергіївна (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
1489.Луговий Олексій Олексійович (Математика, Ліцей "Мейн Скул")
1490.Юристовська Елеонора Дмитрівна (Математика, КПШ №22)
1491.Гуліцький Артур Вячеславович (Математика, Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум")
1492.Ситник Єва Артемівна (Англійська мова, Запорізька гімназія № 4)
1493.Маркін Дмитро Артемович (Англійська мова, Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
1494.Дікал Дмитро (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)
1495.Заяц Мирослава Русланівна (Біологія, природознавство, КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів")
1496.Семків Софія Василівна (Біологія, природознавство, Крихівецький ліцей)
1497.Добровольська Емілія (Інформатика, Харківський ліцей № 89)
1498.Жечева Єва Іванівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1499.Ільченко Дмитро (Англійська мова, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
1500.Юристовська Кароліна (Англійська мова, Криворізька гімназія № 125)
1501.Яцков Тимофій Олександрович (Математика, Миколаївський заклад загальної середної освіти)
1502.Сиса Каріна Вікторівна (Біологія, природознавство, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1503.Труфанова Анастасія (Біологія, природознавство, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1504.Омельчук Світлана Миколаївна (Українська мова і література, ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл")
1505.Луцик Артем Олегович (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1506.Дорош Анна Олександрівна (Інформатика, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
1507.Погорелова Серафіма Антонівна (Українська мова і література, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
1508.Громосяк Антоній Олегович (Математика, Школа №9)
1509.Драганова Марія (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1510.Максимова Софія Олександрівна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
1511.Юрпалова Ю.В. (Математика, Одеська СШ №117)
1512.Носата Уляна Дмитрівна (Математика, Клішківці школа ім.Л.Каденюка)
1513.Клопотар Ігор Іванович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1514.Гайтота Валентин (Англійська мова, КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР)
1515.Арцибашев Михайло Юрійович (Українська мова і література, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1516.Бережний Станіслав Денисович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1517.Нагібіна Єлизавета (Біологія, природознавство, КЗ "Березівська ЗШ І-ІІІ ст. Пісочинської селищної ради" Харківської області)
1518.Кур'ян Михайло (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)
1519.Бесараб Микита (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1520.Понипаляк Станіслав Віталійович (Інформатика, ОЗ "Довгопільський ліцей")
1521.Сиса Каріна Вікторівна (Українська мова і література, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1522.Дяченко Роман (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118)
1523.Дяченко Владислава (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118)
1524.Ковальов Віктор (Математика, Чернівецький ліцей № 2)
1525.Юристовська Елеонора Дмитрівна (Англійська мова, КПШ №22)
1526.Сиса Каріна Вікторівна (Англійська мова, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1527.Главко Остап Юрійович (Українська мова і література, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1528.Мишкун Костянтин Андрійович (Інформатика, Гореницький ліцей)
1529.Пинчук Андрій (Математика, Гаврилівський ліцей)
1530.Коденчук Марк (Математика, Одеська СШ №117)
1531.Нікуленко Вероніка (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)
1532.Пильчук Максим Романович (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1533.Дячок Данило (Математика, ХАГ "Оазис Надії")
1534.Тютюнник Валерія (Англійська мова, Саївський ліцей Саксаганської сільської ради)
1535.Бортнік Петро Андрійович (Математика, Ясногородський ліцей)
1536.Бурик Софія Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1537.Жученя Святослав Сергійович (Біологія, природознавство, Цепцевицька ЗОШ)
1538.Суліма Катерина (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1539.Станіслав Кислий (Інформатика, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
1540.Балінт Ноель Станіславович (Математика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора)
1541.Перуненко Олексій (Математика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1542.Нікітіна Даша (Інформатика, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
1543.Цимбал Костянтин Романович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
1544.Жульєва Алiна (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
1545.Тімонова Дар'я Віталіївна (Біологія, природознавство, Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4)
1546.Галай Ярослав Михайлович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1547.Каменєва Аліна Ігорівна (Математика, Школа №55)
1548.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Інформатика, Початкова школа "Казка")
1549.Сенюта Ірина Володимирівна (Англійська мова, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1550.Д'яченко Аліса Олексіївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)
1551.Пашинський Павло (Англійська мова, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1552.Паречин Святослав Петрович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)
1553.Васильчук Євангеліна Максимівна (Українська мова і література, ПЗ гімназія "Соломон")
1554.Юрченко Мілєна Юріївна (Математика, КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12)
1555.Саух Єлизавета Сергіївна (Інформатика, Ємільчинський ліцей №1)
1556.Сарабун Марко Юрійович (Біологія, природознавство, Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського)
1557.Керетів Аделія (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1558.Мозговий Олександр (Українська мова і література, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1559.Уразовська Вероніка Дмитрівна (Англійська мова, Соледарська ЗОШ №13)
1560.Крамар Нікіта (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1561.Поповиченко Крістіна (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1562.Остринський Богдан (Українська мова і література, Науковий ліцей імені Чурюмова)
1563.Щесний Максим (Біологія, природознавство, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)
1564.Лукащук Юліана Тарасівна (Англійська мова, Немовицький ліцей)
1565.Дьяков Матвій Миколайович (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1566.Болонний Тарас (Математика, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)
1567.Цаподой Варвара (Англійська мова, Школа №7)
1568.Коваленко Данііл Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
1569.Обушко Ян Юрійович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №94)
1570.Кузьмич Олександр Андрійович (Англійська мова, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1571.Рибчак Олег Володимирович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 279)
1572.Мануков Борис (Математика, Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу)
1573.Кагляк Софія (Українська мова і література, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1574.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1575.Бакал Тарас Андрійович (Українська мова і література, Гореницький ліцей)
1576.Носов Григорій (Інформатика, СШДС I ступеня «Сяйво»)
1577.Снітко Дмитро (Українська мова і література, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
1578.Mіронов Mаксим (Українська мова і література, КЗЗСО "Гімназія № 2")
1579.Погорєлв Назар Вадимович (Українська мова і література, Ясногородський ліцей)
1580.Лазоренко Настя (Математика, Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради)
1581.Кожома Марія (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92)
1582.Демура Кирило (Англійська мова, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
1583.Кунченко Євгенія Сергіївна (Біологія, природознавство, Будянський ліцей)
1584.Рудницька Марія (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65)
1585.Коновальчук Кирило (Англійська мова, Краснянський ліцей)
1586.Калашнікова Сніжана (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1587.Коротун Ілля (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
1588.Селезько Максим (Математика, Одеська ЗОШ №16)
1589.Мінжирян Олександр (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
1590.Марченко Мирослава Сергіївна (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
1591.Кухтар Назар Тарасович (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
1592.Растеряєва Поліна Олександрівна (Англійська мова, НВК №34)
1593.Жуковський Ігор Володимирович (Інформатика, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
1594.Гузак Олександр (Математика, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)
1595.Кулиба Тимур Євгенович (Математика, Початкова школа "Казка")
1596.Кривохатько Олександр (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей №2)
1597.Курта Анна Олександрівна (Англійська мова, Центр дистанційної освіти "Джерело")
1598.Гриновецька Софія Богданівна (Математика, НВК № 106)
1599.Власюк Роман Сергійович (Біологія, природознавство, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
1600.Пащенко Єва (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
1601.Білецький Назар Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1602.Кузьменко Олена (Українська мова і література, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)
1603.Гончарук Альбіна Юріївна (Англійська мова, Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
1604.Вітель Євгеній (Математика, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)
1605.Царик Олександр Максимович (Англійська мова, Запорізька гімназія № 4)
1606.Коркушко Вадим Миколайович (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
1607.Смирницька Мілана (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
1608.Ситник Єва Артемівна (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія № 4)
1609.Марченко Мирослава Сергіївна (Інформатика, Початкова школа "Казка")
1610.Криворотов Гліб Миколайович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1611.Куціль Павло Андрійович (Англійська мова, Якубівська ЗОШ I ступеня)
1612.Авраменко Катя (Українська мова і література, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1613.Кузнецов Георгій (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
1614.Рудницька Марія (Математика, Криворізька ЗОШ №65)
1615.Прокопець Денис Михайлович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
1616.Добровольська Емілія (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)
1617.Манько Данило Романович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1618.Ткаченко Софія (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
1619.Бережний Станіслав Денисович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1620.Щербина Іван (Математика, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1621.Демчишин Дзвенислава Назарівна (Англійська мова, Ліцей №2 Львівської Міської Ради)
1622.Арцибашев Михайло Юрійович (Англійська мова, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1623.Мінжирян Олександр (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)
1624.Мартинишин В’ячеслав (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1625.Філоненко Соломія Петрівна (Українська мова і література, Ємільчинський ліцей №1)
1626.Погорєлов Артем Вадимович (Математика, Ясногородський ліцей)
1627.Смолінська Кароліна Анатоліївна (Англійська мова, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
1628.Вондроуш Йозеф (Математика, Olena Vedernikova Private School)
1629.Глоба Андрій (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)
1630.Купальний Назар Віталійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1631.Дяченко Владислава (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118)
1632.Шовчко Віолета Сергіївна (Англійська мова, Андріївська ЗОШ №1)
1633.Йосифович Єгор Романович (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")
1634.Григорєв Тимофій (Інформатика, Науковий ліцей імені Чурюмова)
1635.Григорович Діана Юріївна (Українська мова і література, Сигнаївський НВК)
1636.Іваненко Катерина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)
1637.Карпець Павло Ярославович (Інформатика, Моквинський ліцей)
1638.Вишневський Руслан (Інформатика, Комунальний заклад "Хижинецький ліцей")
1639.Терьохін Олександр Євгенович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1640.Арцибашева Марія Юріївна (Українська мова і література, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1641.Триколич Кирило Володимирович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1642.Гуцов Олексій Валерійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1643.Зарудняк Денис (Математика, Бабанський ліцей Бабанської селищної ради)
1644.Катеренюк Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Дивосвіт")
1645.Гавриш Микита Вячеславович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1646.Міхнов Юрій (Математика, Ліцей №21 ЛМР)
1647.Юристовська Елеонора Дмитрівна (Українська мова і література, КПШ №22)
1648.Зотов Юрій Юрійович (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
1649.Ільченко Кіріл Денисович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)
1650.Кузьмич Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1651.Гутник Всеволод Андрійович (Англійська мова, Соледарська ЗОШ №13)
1652.Сидорова Катерина (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1653.Бабинець Данило Русланович (Математика, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)
1654.Кур'янович Денис Володимирович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1655.Ткаченко Софія (Інформатика, Одеська СШ №117)
1656.Марченко Марта (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1657.Соснова Марія Олегівна (Українська мова і література, Ставрівський ліцей)
1658.Семеренко Данило Олексійович (Українська мова і література, Івано-Франківський ліцей №10)
1659.Суліма Катерина (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
1660.Строколіс Арсентій Вадимович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1661.Савчик Яна Вікторівна (Англійська мова, Новожуківський ліцей)
1662.Смолінська Кароліна Анатоліївна (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
1663.Пархоменко Анастасія Андріївна (Англійська мова, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
1664.Левченко Володимир Дмитрович (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)
1665.Подгайчук Владислав Русланович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1666.Тимофій Вяткін (Українська мова і література, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
1667.Діденко Іван Вячеславович (Українська мова і література, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
1668.Шовчко Віолета Сергіївна (Інформатика, Андріївська ЗОШ №1)
1669.Пурчел Богдана Геннадіївна (Англійська мова, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
1670.Швачка Мар'яна (Українська мова і література, Криворізька гімназія № 125)
1671.Дягілєва Катерина (Математика, Одеська ЗОШ №16)
1672.Коваль Кирило Олександрович (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)
1673.Яковець Есфір Віталіївна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1674.Крук Микола Петрович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1675.Дарья Загребельна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
1676.Клінцова Анастасія (Інформатика, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)
1677.Зикунова Віра Михайлівна (Біологія, природознавство, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1678.Пінчук Євгеній (Математика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
1679.Черниш Степан Олександрович (Біологія, природознавство, Гімназія № 178)
1680.Натальчишина Аліса Артемівна (Українська мова і література, ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
1681.Черкашин Арсеній Святославович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)
1682.Ярига Остап Ярославович (Англійська мова, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1683.Торяник Захар Олексійович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1684.Крилов Максим Ігорович (Англійська мова, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")
1685.Черниш Аріна Олександрівна (Англійська мова, Гімназія № 178)
1686.Уткіна Соломія Максимівна (Інформатика, Криворізька гімназія №91)
1687.Гаврилюк Тихон (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65)
1688.Касімов Данило Ігорович (Англійська мова, Первомайська гімназія №9)
1689.Луговий Олексій Олексійович (Інформатика, Ліцей "Мейн Скул")
1690.Корнова Владислав Петрович (Англійська мова, Львівський художній ліцей при ЛНАМ)
1691.Шульга Тимофій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1692.Поліщук Андрій (Математика, Olena Vedernikova Private School)
1693.Сімашко Назар Андрійович (Інформатика, Криворізький ліцей №71 Криворізької міської ради)
1694.Арцибашева Марія Юріївна (Англійська мова, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1695.Гузак Олександр (Інформатика, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)
1696.Баглай Кирил Антонович (Українська мова і література, ЗГ №104)
1697.Васалатій Марк (Англійська мова, Одеська СШ № 121)
1698.Михайлюк Олександр Сергійович (Інформатика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1699.Сніжко Юлія Олегівна (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)
1700.Сичова Злата (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
1701.Гуменюк Марія Григорівна (Математика, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1702.Сокур Варвара (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1703.Бірюков Артем Іванович (Математика, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)
1704.Приходько Дар'я Володимирівна (Англійська мова, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1705.Тріщук Дмитро (Англійська мова, Вижницька спеціалізована школа)
1706.Радіонова Дарья (Англійська мова, Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1707.Сохань Софія Юріївна (Математика, Початкова школа "Казка")
1708.Кісельов Костянтин (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1709.Панчук Роман Русланович (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)
1710.Шикман Софія Василівна (Англійська мова, Черемошнянський ліцей)
1711.Олексій Дідик Іванович (Біологія, природознавство, Logos School)
1712.Колесник Михайло Олегович (Англійська мова, Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)
1713.Сивоконь Артур Євгенійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1714.Бургар Поліна Костянтинівна (Математика, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
1715.Оршак Марія Владиславівна (Інформатика, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)
1716.Зубар Глєб Андрійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
1717.Казарський Даніл (Біологія, природознавство, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
1718.Годунко Ярослав Олександрович (Математика, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1719.Назаренко Нікіта Вячеславович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1720.Торяник Захар Олексійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1721.Кищенко Олексій Вікторович (Англійська мова, Пристанційнівська гімназія)
1722.Шаклеін Іван Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1723.Ринденко Антон Дмитрович (Англійська мова, Івановоселищенська ЗОШ)
1724.Брашкіна Злата Юріївна (Українська мова і література, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")
1725.Кусович Ангеліна Денисівна (Математика, Краматорська ЗОШ № 5)
1726.Болотов Всеволод (Англійська мова, Atlantic School)
1727.Неткач Анастасія Олександрівна (Математика, НВК №34)
1728.Осадчий Ілля Володимирович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1729.Мироненко Юрій (Англійська мова, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)
1730.Москалець Сергій Миколайович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1731.Сенюта Ірина Володимирівна (Математика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1732.Саух Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Ємільчинський ліцей №1)
1733.Требухова Ульяна (Біологія, природознавство, Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе)
1734.Сичова Злата (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)
1735.Купальний Назар Віталійович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1736.Євдокімов Костянтин Олексійович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1737.Авсеєнко Данило (Інформатика, Смяцька зош)
1738.Сидоренко Марина В'ячеславівна (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
1739.Шрамко Максим Володимирович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1740.Марченко Ярина Олександрівна (Математика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1741.Іванова Ангеліна Іванівна (Українська мова і література, Ставрівський ліцей)
1742.Аляб‘єв Роман (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1743.Масліков Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Андріївська ЗОШ №1)
1744.Зубар Глєб Андрійович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
1745.Дяченко Владислава (Математика, Одеська ЗОШ №118)
1746.Тимофій Вяткін (Англійська мова, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
1747.Коваленко Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1748.Грель Роман Андрійович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1749.Малинич Катерина Міланівна (Математика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
1750.Приз Платон (Біологія, природознавство, Родниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1751.Андрощук Андрій Юрійович (Математика, Петрівський ліцей №2)
1752.Шевчук Данило Богданович (Біологія, природознавство, Агрономічненська СЗШ І-ІІІ ступенів)
1753.Бабська Софія (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1754.Тімонова Дар'я Віталіївна (Інформатика, Середня загальносвітня школа І-ІІІ ступенів № 4)
1755.Колісник Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)
1756.Хіміон Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1757.Вороний Марк Євгенійович (Англійська мова, Школа №19)
1758.Яремій Антоній Юрійович (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1759.Пустовойт Андрій (Математика, Бабанський ліцей Бабанської селищної ради)
1760.Погорєлова Марія Андріївна (Англійська мова, КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
1761.Кальніченко Андрій Артурович (Інформатика, Христинівська школа мистецтв)
1762.Шпонтак Злата (Математика, Бабченський ліцей)
1763.Конечний Іван Дмитрович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1764.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Біологія, природознавство, Онлайн-школа "Альтернатива")
1765.Бакуменко Давід Олександрович (Англійська мова, ШДС «Respublika Kids”)
1766.Смагіна Маргарита Андріївна (Математика, Паліївська гімназія)
1767.Кударенко Лук'ян (Математика, ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1768.Дзюбик Остап (Математика, Ліцей №21 ЛМР)
1769.Шульга Евеліна (Українська мова і література, Ліцей №13)
1770.Ладигіна Катерина Дмитрівна (Українська мова і література, Тернівський ліцей 5)
1771.Ситник Дмитро (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)
1772.Ярощук Михайло Сергійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1773.Марцинюк Анастасія Віталіївна (Біологія, природознавство, Мамалигівський ліцей)
1774.Дворніченко Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1775.Генералов Артем Олександрович (Математика, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)
1776.Бурдюгов Мирослав (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1777.Рикаліна Анна Миколаївна (Біологія, природознавство, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
1778.Григорєв Тимофій (Математика, Науковий ліцей імені Чурюмова)
1779.Ільїнов Олександр Володимирович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
1780.Марія Попова (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
1781.Бовкун Євген Вікторович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1782.Рекеда Анастасія Сергіївна (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1783.Марченко Ярина Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1784.Главко Остап Юрійович (Англійська мова, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1785.Главко Остап Юрійович (Інформатика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1786.Д'яченко Аліса Олексіївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
1787.Зелінська Даша Романівна (Англійська мова, КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")
1788.Казьмін Назар (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1789.Бабинець Роман (Українська мова і література, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)
1790.Щедрінова Вероніка (Математика, Херсонська спеціалізована школа №27)
1791.Жученя Святослав Сергійович (Українська мова і література, Цепцевицька ЗОШ)
1792.Криворучко Максим Олександрович (Англійська мова, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
1793.Клочай Костянтин Ігорович (Інформатика, Білоцерківська СЗОШ № 1)
1794.Одарчук Софія Олексіївна (Математика, Тинненський ліцей)
1795.Штифурак Святослав (Інформатика, Спеціалізована школа №220)
1796.Калтаєва Тарья Халілівна (Математика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
1797.Сайко Мілана (Англійська мова, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1798.Лютий Арсеній Максимович (Інформатика, Андріївська ЗОШ №1)
1799.Хіміон Андрій Володимирович (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1800.Махмудова Лурдес Ельдарівна (Українська мова і література, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
1801.Новак Андрій (Математика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1802.Долінський Рафаель Борисович (Англійська мова, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1803.Семків Софія Василівна (Інформатика, Крихівецький ліцей)
1804.Ряба Аліса (Математика, Ліцей №11 "Престиж")
1805.Варварук Ростислав (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1806.Каминіна Анастасія Максимівна (Англійська мова, Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова)
1807.Раєвський Вадим (Інформатика, ПЗ гімназія "Соломон")
1808.Вирлан Герман Михайлович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1809.Андрусяк Вероніки (Українська мова і література, Гаврилівський ліцей)
1810.Мороз Микола (Англійська мова, Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2)
1811.Каліберда Кароліна Юріївна (Українська мова і література, Барвінківський ліцей №2)
1812.Воробйов Артем Денисович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1813.Накарякова Мирослава (Англійська мова, Приватний ліцей "Освіта Без Меж")
1814.Фаріма Франческа Янушівна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
1815.Осадча Поліна Костянтинівна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
1816.Кальніченко Андрій Артурович (Біологія, природознавство, Христинівська школа мистецтв)
1817.Гучок Олександр Віталійович (Біологія, природознавство, Великолазівський ліцей)
1818.Компанієць Михайло (Англійська мова, ДНЗ "Черкаський професійний ліцей")
1819.Іщенко Євгеній (Інформатика, КЗ "Вінницька гімназія № 24")
1820.Залітко Роман Юрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №66)
1821.Махмудова Лурдес Ельдарівна (Англійська мова, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
1822.Бусієнко Валерія Максимівна (Математика, Петрівська ЗОШ)
1823.Ткаченко Дмитро Андрійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
1824.Стинкару Євгеній (Англійська мова, Краснянський ліцей)
1825.Власюк Роман Сергійович (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
1826.Васалатій Кіра (Математика, Одеська СШ № 121)
1827.Топчієва Ніколь Юріївна (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
1828.Єрема Костянтин (Біологія, природознавство, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
1829.Прозоря Анна Володимирівна (Українська мова і література, Ставрівський ліцей)
1830.Вітченко Анна Олексіївна (Математика, Лубенська ЗШ №1)
1831.Харитонова Аліса (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1832.Калтаєва Тарья Халілівна (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
1833.Ihor Butenko (Математика, ЗНВК "Свiтанок")
1834.Яремій Антоній Юрійович (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1835.Яремій Антоній Юрійович (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1836.Лазоренко Вікторія (Українська мова і література, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1837.Янчук Богдан Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ ВЛ №14)
1838.Гонцул Макар Вікторович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)
1839.Удот Олександр Андрійович (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
1840.Гуменюк Марія Григорівна (Українська мова і література, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1841.Манько Данило Романович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1842.Понипаляк Станіслав Віталійович (Математика, ОЗ "Довгопільський ліцей")
1843.Громовий Данііл Сергійович (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
1844.Требухова Ульяна (Інформатика, Роменський ліцей №2 ім. акад. А.Ф. Йоффе)
1845.Деркач Анна (Англійська мова, ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1846.Шутко Іван (Англійська мова, Нижньоселищенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1847.Врублевський Єгор (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1848.Коваленко Анастасія Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
1849.Березовська Антоніна Андріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1850.Репа Олег Іванович (Біологія, природознавство, Петрівський ліцей №2)
1851.Арцибашева Марія Юріївна (Біологія, природознавство, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)
1852.Булгаков Олександр Денисович (Математика, СЗШ №1 м. Львова)
1853.Чамата Руслана Віталіївна (Математика, Ясногородський ліцей)
1854.Руденко Діана (Англійська мова, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1855.Бабенко Єлизавета Іванівна (Англійська мова, КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району")
1856.Запорожець Михайло (Інформатика, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
1857.Смілянець Борис Михайлович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1858.Лисенко Поліна (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1859.Боровець Станіслав Олександрович (Математика, ОЗ Прислуцький ліцей)
1860.Бондарчук Поліна Дмитрівна (Англійська мова, ШДС «Respublika Kids”)
1861.Черкашин Арсеній Святославович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)
1862.Галушко Денис (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
1863.Elina Liamkina (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок")
1864.Махаринський Олександр (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
1865.Ковальчук Діана Андріївна (Англійська мова, Судилківський ліцей)
1866.Артемук Емілія (Математика, Луцький ліцей №18)
1867.Куцеля Назар Олегович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1868.Сюська Маргарита Володимирівна (Математика, Вараський ліцей №3)
1869.Гаврилишин Христина Іванівна (Інформатика, Львівська правнича гімназія)
1870.Бацман Марк Олегович (Математика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1871.Ринденко Антон Дмитрович (Українська мова і література, Івановоселищенська ЗОШ)
1872.Баглай Кирил Антонович (Математика, ЗГ №104)
1873.Аркаєва Анна (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
1874.Дамір Довгаль (Математика, 23)
1875.Ящук Віктор Віталійович (Інформатика, КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
1876.Масліков Іван Олександрович (Математика, Андріївська ЗОШ №1)
1877.Яковенко Кіріл Віталійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
1878.Дубінін Максим Ігорович (Інформатика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1879.Омелаєнко Єгор Олександрович (Математика, Івано-Франківський ліцей №10)
1880.Дєдов Михайло (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1881.Петров Ярослав (Математика, Одеська ЗОШ №107)
1882.Гаврилюк Леонід Олександрович (Українська мова і література, Овідіопольський ЗЗСО)
1883.Сиротяк Тетяна (Інформатика, Криворізький ліцей «Джерело»)
1884.Яковець Есфір Віталіївна (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
1885.Тернова Катерина Володимирівна (Математика, Криворізька гімназія №95)
1886.Пильчук Максим Романович (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1887.Чертовський Кирило Артемович (Українська мова і література, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
1888.Секмедін Богдан Віталійович (Інформатика, Ліцей "Сокіл" МРК)
1889.Бірюков Артем Іванович (Інформатика, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)
1890.Гнилюх Назар Сергійович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1891.Бурик Софія Сергіївна (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1892.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89)
1893.Дмитришин Марта Юріївна (Математика, СШ №1 ім.Т.Г.Шевченка)
1894.Саміляк Вадим (Українська мова і література, Запорізька гімназія №84)
1895.Мирошниченко Анна Євгеніївна (Інформатика, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
1896.Новікова Дар'я (Українська мова і література, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1897.Парпуланська Аніта (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1898.Доля Любов Олександрівна (Математика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
1899.Рябченко Гліб Юрійович (Біологія, природознавство, Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
1900.Микилюк (Біологія, природознавство, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1901.Станіславова Ліза Ігорівна (Англійська мова, Іванковецький ліцей)
1902.Гужева Дарія Олексіївна (Біологія, природознавство, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
1903.Шкарлат Руслана Сергіївна (Математика, Богодухівський ліцей № 2)
1904.Гузак Олександр (Біологія, природознавство, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)
1905.Лобода Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1906.Мочернюк Олександра Олександрівна (Українська мова і література, Овідіопольський ЗЗСО)
1907.Голубець Марк Анатолійович (Математика, ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл")
1908.Кальчу Ярослав Віталійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
1909.Білогуб Давид Олегович (Англійська мова, Миколай-Пільський ЗЗСО)
1910.Тютюнник Валерія (Біологія, природознавство, Саївський ліцей Саксаганської сільської ради)
1911.Гаврилюк Леонід Олександрович (Біологія, природознавство, Овідіопольський ЗЗСО)
1912.Врублевська Соломія Ярославівна (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
1913.Чорбаджій Варвара Володимирівна (Англійська мова, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
1914.Пецюх Анна Андріївна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1915.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Інформатика, Харківський ліцей № 89)
1916.Добровольська Емілія (Математика, Харківський ліцей № 89)
1917.Антон Черевко (Українська мова і література, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
1918.Якубєлович Іван Євгенович (Англійська мова, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
1919.Мілко Владислав Віталійович (Українська мова і література, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
1920.Сущенко Ангеліна Олександрівна (Математика, Карлівський ліцей імені Ніни Герасименко)
1921.Ільїнов Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
1922.Шарапат Соломія Володимирівна (Інформатика, Івановоселищенська ЗОШ)
1923.Антонюк Дарія Юріївна (Англійська мова, ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів»)
1924.Башлик Владислав Віталійович (Математика, НВК №34)
1925.Вітченко Анна Олексіївна (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ №1)
1926.Кожарін Ярослав (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
1927.Гаврилюк Леонід Олександрович (Математика, Овідіопольський ЗЗСО)
1928.Клочай Костянтин Ігорович (Біологія, природознавство, Білоцерківська СЗОШ № 1)
1929.Левченко Артур Олександрович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1930.Бутирін Владислав Павлович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1931.Клопотар Ігор Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1932.Хуснулін Ігор Ігорович (Математика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
1933.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Математика, Бобрицький ліцей)
1934.Заяц Мирослава Русланівна (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів")
1935.Асатрян Нарек (Українська мова і література, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1936.Дорош Анна Олександрівна (Англійська мова, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
1937.Авсеєнко Данило (Українська мова і література, Смяцька зош)
1938.Колісник Олександр Сергійович (Інформатика, Лисичобалківська гімназія)
1939.Бірюков Артем Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)
1940.Кулик Дмитро Юрійович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1941.Луста Іван В'ячеславович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1942.Корчевська Альона (Інформатика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
1943.Пенцко Олександр Михайлович (Англійська мова, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
1944.Попок Богдан Євгенійович (Математика, Новоукраїнський ліцей "Лідер")
1945.Сопіга Ілля Юрійович (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
1946.Дубовець Андрій Олександрович в (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)
1947.Стаховська Лайла-Евелін (Англійська мова, ШДС «Respublika Kids”)
1948.Задолинна Дарина Андріївна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
1949.Кузнецов Георгій (Математика, Olena Vedernikova Private School)
1950.Оргіш Тимофій Вадимович (Математика, Нововасилівська гімназія Перспектива Павлівської сільської ради)
1951.Дердюк Міша (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")
1952.Яворський Роман (Математика, Херсонська спеціалізована школа №27)
1953.Пахомов Артур (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
1954.Дєдов Михайло (Інформатика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
1955.Пушкарьова Ірина Дмитрівна (Англійська мова, Ліцей №28 Львівської міської ради)
1956.Шпілька Олександр (Математика, Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола)
1957.Коник Віра Маркіянівна (Математика, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ходорів)
1958.Вітченко Анна Олексіївна (Інформатика, Лубенська ЗШ №1)
1959.Шостак Сергій Олександрович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №94)
1960.Корчевська Альона (Математика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
1961.Фармагей Вероніка Максимівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1962.Назаренко Нікіта Вячеславович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1963.Скриник Михайло Васильович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1964.Чаплик Олена (Інформатика, Школа №48)
1965.Штифурак Святослав (Математика, Спеціалізована школа №220)
1966.Кравченко Микола Миколайович (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)
1967.Ковальчук Анна (Англійська мова, ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області)
1968.Довгань Олександра Анатоліївна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
1969.Бурбело Єгор (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
1970.Гаврилюк Тихон (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65)
1971.Рекеда Анастасія Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1972.Нищик Аліна Вадимівна (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)
1973.Манько Данило Романович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1974.Ватаг Анастасія Богданівна (Англійська мова, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
1975.Рикаліна Анна Миколаївна (Інформатика, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
1976.Білецький Назар Іванович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
1977.Левицька Соломія Ярославівна (Математика, Старолисецька ЗОШ)
1978.Бугай Олександра Анатолівна (Англійська мова, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
1979.Керетів Аделія (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1980.Дробик Іван (Англійська мова, ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1981.Береза Дар'я (Англійська мова, Одеська СШ №117)
1982.Єрмейчук Максим (Англійська мова, ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського")
1983.Косолович Христина Іванівна (Англійська мова, Наталинський ліцей)
1984.Береза (Математика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1985.Восторгін Єгор (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
1986.Журид Артур Сергійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
1987.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
1988.Горбунова Соф’я Володимирівна (Англійська мова, Вараський ліцей №1)
1989.Болонний Тарас (Англійська мова, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)
1990.Яковенко Владислав Віталійович (Біологія, природознавство, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
1991.Дячок Олександр Васильович (Математика, НВК "Колегіум")
1992.Сільман Таїсія Олександрівна (Англійська мова, Вараський ліцей №3)
1993.Сьомченко Андрій Віталійович (Англійська мова, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
1994.Попівняк Михайло (Англійська мова, 240)
1995.Бессараб Тимур (Математика, ОЗОШ № 38)
1996.Левківський Назар (Інформатика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
1997.Галайчук Максим Андрійович (Англійська мова, Вараський ліцей №3)
1998.Ткаченко Михайло (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
1999.Мінжирян Олександр (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
2000.Ліщук Ангеліна Валеріївна (Математика, Мильчанський ліцей)
2001.Левченко Артур Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2002.Головченко Кіра Євгенівна (Англійська мова, Ліцей "Мейн Скул")
2003.Барбулат Микита (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2004.Попок Богдан Євгенійович (Українська мова і література, Новоукраїнський ліцей "Лідер")
2005.Ярмолюк Антон (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)
2006.Струк Олександр (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)
2007.Дзюбик Остап (Українська мова і література, Ліцей №21 ЛМР)
2008.Ячменник Ірина Володимирівна (Інформатика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
2009.Драганова Марія (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2010.Руденко Діана (Біологія, природознавство, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
2011.Гулько Данііл Русланович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2012.Пікалов Єгор Євгенович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2013.Бабич Тетяна (Українська мова і література, Школа №14)
2014.Кармазенюк Софія (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")
2015.Гриновецька Софія Богданівна (Інформатика, НВК № 106)
2016.Орел Макар Максимович (Англійська мова, Сигнаївський НВК)
2017.Пежинський Віктор Ігорович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2018.Соколова Софія (Англійська мова, Почапинська гімназія)
2019.Коваль Кирило Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)
2020.Олесюк Софія (Біологія, природознавство, СЗШ №73 м. Львова)
2021.Юрдик Тимофій Володимирович (Біологія, природознавство, Одеський НВК "Гімназія №7")
2022.Іванова Ангеліна Іванівна (Математика, Ставрівський ліцей)
2023.Курбатова (Інформатика, Коломийський ліцей №9)
2024.Жуковський Ігор Володимирович (Українська мова і література, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
2025.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Інформатика, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2026.Власюк Роман Сергійович (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)
2027.Здрілько Софія (Англійська мова, Atlantic School)
2028.Черкашин Арсеній Святославович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
2029.Тризна Софія (Математика, Коломийський ліцей №9)
2030.Черниш Аріна Олександрівна (Інформатика, Гімназія № 178)
2031.Криворотов Гліб Миколайович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2032.Салнажей Вікторія (Математика, Одеська ЗОШ №118)
2033.Чугуй Матвій Анатолійович (Інформатика, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
2034.Малиш Марія Михайлівна (Математика, ОЗ "Довгопільський ліцей")
2035.Волянська Олександра (Інформатика, Одеська СШ №117)
2036.Сагайдак Артем Валентинович (Англійська мова, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
2037.Пополешко Микита (Біологія, природознавство, Logos School)
2038.Дьяков Матвій Миколайович (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2039.Бальвас Олександр (Українська мова і література, Саївський ліцей Саксаганської сільської ради)
2040.Воробйов Артем Денисович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2041.Ткач Денис (Математика, Гаврилівський ліцей)
2042.Черниш Степан Олександрович (Українська мова і література, Гімназія № 178)
2043.Ізотов Михайло Андрійович (Інформатика, Одеська СШ №117)
2044.Євдокімов Костянтин Олексійович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2045.Дзюбик Остап (Інформатика, Ліцей №21 ЛМР)
2046.Черненко Кіра Олександрівна (Англійська мова, Уманський ліцей 3)
2047.Черниш Аріна Олександрівна (Українська мова і література, Гімназія № 178)
2048.Чепурна Софія Михайлівна (Інформатика, Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф")
2049.Андрусяк Вероніки (Англійська мова, Гаврилівський ліцей)
2050.Казьмін Назар (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2051.Артемук Емілія (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)
2052.Пежинський Віктор Ігорович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2053.Панчук Роман Русланович (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа №27)
2054.Харитонова Аліса (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
2055.Тютюнник Валерія (Математика, Саївський ліцей Саксаганської сільської ради)
2056.Антон Черевко (Англійська мова, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
2057.Васалатій Марк (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121)
2058.Удот Олександр Андрійович (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2059.Куцевич Олександр Костянтинович (Біологія, природознавство, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2060.Прокопець Денис Михайлович (Інформатика, Початкова школа "Казка")
2061.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Математика, Онлайн-школа "Альтернатива")
2062.Повидиш Микита Миколайович (Інформатика, Cлавутицький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
2063.Петров Ярослав (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107)
2064.Калівошко Єгор (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2065.Слижук Максим Михайлович (Англійська мова, ОЗ "Довгопільський ліцей")
2066.Боровиченко Вікторія (Інформатика, Одеська СШ №117)
2067.Кравчук Віктор Володимирович (Математика, Центр дистанційної освіти "Джерело")
2068.Сарабун Марко Юрійович (Українська мова і література, Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського)
2069.Цугуй Владислава Іллівна (Англійська мова, Сторожинецька гімназія)
2070.Бахмач Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2071.Довганич Ксенія Василівна (Математика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
2072.Казотій Злата (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2073.Сірий Андрій Євгенович (Математика, Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради)
2074.Горняк Уляна (Біологія, природознавство, КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
2075.Поповиченко Крістіна (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2076.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
2077.Білецький Назар Іванович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2078.Купич Денис (Українська мова і література, Краснянський ліцей)
2079.Денисюк Тимофій Романович (Біологія, природознавство, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
2080.Дамір Довгаль (Біологія, природознавство, 23)
2081.Гук Костя (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)
2082.Конєв Олександр Андрійович (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
2083.Черниш Степан Олександрович (Математика, Гімназія № 178)
2084.Удот Олександр Андрійович (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2085.Пильчук Максим Романович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2086.Гудима Віктор Дмитрович (Інформатика, ПЗ гімназія "Соломон")
2087.Педько Поліна Олександрівна (Математика, Наталинський ліцей)
2088.Готшалюк Данііл Володимирович (Математика, Ясногородський ліцей)
2089.Гулан Назарій Ярославович (Українська мова і література, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)
2090.Горлатий Павло Андрійович (Математика, ЛНВК №24)
2091.Олесюк Софія (Математика, СЗШ №73 м. Львова)
2092.Галайчук Максим Андрійович (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)
2093.Громосяк Антоній Олегович (Біологія, природознавство, Школа №9)
2094.Кузьменко Олена (Біологія, природознавство, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)
2095.Кузик Дарина (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2096.Буданов Мирослав Миколайович (Українська мова і література, Ліцей №1)
2097.Гейдер Денис (Українська мова і література, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
2098.Буркуш Дарина Миколаївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89)
2099.Шипітько Поліна Олексіївна (Інформатика, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
2100.Одарчук Іван Олексійович (Математика, Тинненський ліцей)
2101.Марченко Мирослава Сергіївна (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
2102.Терпак-Колісник Антоніна Михайлівна (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)
2103.Сазбандян Артур Сергійович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
2104.Громосяк Олексій Олегович (Англійська мова, Школа №9)
2105.Семків Софія Василівна (Математика, Крихівецький ліцей)
2106.Коваль Вікторія (Українська мова і література, Краснянський ліцей)
2107.Юртаєв Артем Сергійович (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2108.Житар Ельдар Валентинович (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
2109.Касьяненко Айза (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа №27)
2110.Кричок Христина Іванівна (Українська мова і література, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2111.Кальніченко Володимир Артурович (Біологія, природознавство, Христинівська школа мистецтв)
2112.Бойко Єлизавета Віталіївна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2113.Себро Владислав Святославович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2114.Осін Микола Олексійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2115.Атаманчук Софія Олегівна (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2116.Ілляшенко Роман Євгенович (Математика, Початкова школа "Казка")
2117.Левченко Володимир Дмитрович (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)
2118.Торяник Захар Олексійович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2119.Мяснікова Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Калуська початкова школа №11)
2120.Закордонець Злата Тарасівна (Інформатика, Фастівська ЗОШ 1)
2121.Мицик Софія Іванівна (Українська мова і література, Івановоселищенська ЗОШ)
2122.Головко Михайло Ігорович (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
2123.Ватаг Анастасія Богданівна (Українська мова і література, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
2124.Круглов Давид (Математика, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)
2125.Генералов Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)
2126.Мулько Валерія Валентинівна (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
2127.Ільченко Дмитро (Біологія, природознавство, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
2128.Шевельов Станіслав Іванович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2129.Задолинна Дарина Андріївна (Біологія, природознавство, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2130.Буланий Нікіта Артемович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
2131.Юрчук Кіріл Валерійович (Біологія, природознавство, Ліцей №1 міста Житомира)
2132.Турченко Гордій Ярославович (Українська мова і література, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")
2133.Ткачук Альона (Математика, Кіцманський НВК)
2134.Сьомченко Андрій Віталійович (Інформатика, Преображенська гімназія "Основа" Преображенської сільської ради)
2135.Ворончук Варвара Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
2136.Любий Ігор Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2137.Овчинніков Євгеній Іванович (Математика, Глухівський НВК:ДНЗ-ЗОШ І-ІІ ступенів №4)
2138.Луговий Олексій Олексійович (Англійська мова, Ліцей "Мейн Скул")
2139.Черниш Степан Олександрович (Інформатика, Гімназія № 178)
2140.Барбелко Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Бердичівський медичний фаховий коледж)
2141.Убірія Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №53 з поглибленим вивченням німецької мови Шевченківського району м. Києва)
2142.Булгаков Олександр Денисович (Інформатика, СЗШ №1 м. Львова)
2143.Ілінська Вікторія Богданівна (Математика, Новогуйвинська гімназія)
2144.Колодич Артем Володимирович (Інформатика, Познанський ліцей)
2145.Сова Анастасія (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)
2146.Сидорова Катерина (Українська мова і література, Одеська СШ №117)
2147.Хребтов Степан Максимович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2148.Новак Андрій (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
2149.Торунда Валентина (Англійська мова, ВСП "ВТЕФК КНТЕУ")
2150.Жученя Святослав Сергійович (Інформатика, Цепцевицька ЗОШ)
2151.Вовк Марія Романівна (Математика, Ліцей №2)
2152.Мосіна Таісія (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)
2153.Артемук Маргарита (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)
2154.Дубовець Андрій Олександрович в (Інформатика, Вараський ліцей №3)
2155.Пітик Ілля (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2156.Дячок Данило (Біологія, природознавство, ХАГ "Оазис Надії")
2157.Антон Черевко (Математика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
2158.Бичакли Леон (Математика, Онлайн школа "Гранд-Експо")
2159.Луцик Артем Олегович (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2160.Литвин Михайло (Математика, Харківський ліцей № 89)
2161.Дубовець Андрій Олександрович в (Англійська мова, Вараський ліцей №3)
2162.Козирод Артем Євгенович (Математика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
2163.Тимофій Вяткін (Біологія, природознавство, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
2164.Пислар Олена (Англійська мова, Одеська СШ №117)
2165.Лабчук Василь Андрійович (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
2166.Рябченко Гліб Юрійович (Інформатика, Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
2167.Середа Олександр Євгенович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2168.Устенко Кіра (Інформатика, Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2)
2169.Бордя Єва (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2170.Яременко Нікіта Володимирович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
2171.Коваленко Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
2172.Казарський Даніл (Інформатика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)
2173.Бордя Єва (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2174.Омельчук Світлана Миколаївна (Біологія, природознавство, ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл")
2175.Поляков Максим (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2176.Подушко Вероніка Олександрівна (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)
2177.Семеренко Данило Олексійович (Біологія, природознавство, Івано-Франківський ліцей №10)
2178.Кальніченко Володимир Артурович (Англійська мова, Христинівська школа мистецтв)
2179.Dmytro Dmytrevych (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок")
2180.Лукач Софія Романівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2181.Жирош Ксенія Мирославівна (Математика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)
2182.Муранов Даниїл (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")
2183.Дамян Єлізавета Вікторівна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
2184.Колеснікова Поліна Олексіївна (Математика, Logos School)
2185.Ковалько Аріна (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
2186.Плющ Ірина Юріївна (Українська мова і література, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2187.Захарчук Олександра (Математика, Коломийський ліцей №9)
2188.Райденко Євген Андрійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2189.Бугай Олександра Анатолівна (Біологія, природознавство, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
2190.Шульга Тимофій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2191.Бурякова Васіліса В'ячеславівна (Українська мова і література, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
2192.Ящук Віктор Віталійович (Українська мова і література, КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2193.Тютюнник Валерія (Українська мова і література, Саївський ліцей Саксаганської сільської ради)
2194.Демура Кирило (Українська мова і література, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)
2195.Ковч Вікторія Андріївна (Математика, Щедрогірський ліцей)
2196.Яремій Антоній Юрійович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2197.Устенко Кіра (Біологія, природознавство, Любомльська ЗОШ І-ІІІст.№2)
2198.Янчук Богдан Олександрович (Математика, КЗ ВЛ №14)
2199.Філоненко Соломія Петрівна (Інформатика, Ємільчинський ліцей №1)
2200.Гучок Олександр Віталійович (Англійська мова, Великолазівський ліцей)
2201.Кривохатько Олександр (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)
2202.Булик Остап Романович (Біологія, природознавство, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2203.Сергеєв Максим (Англійська мова, Старокостянтинівський НВК)
2204.Рудницький Данило (Математика, Криворізька ЗОШ №65)
2205.Кищенко Олексій Вікторович (Інформатика, Пристанційнівська гімназія)
2206.Бабенко Костянтин (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2207.Авраменко Катя (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2208.Оміді Армін Афшинович (Інформатика, Шепетівський НВК №1 Героя України М.Дзявульського)
2209.Пінчук Євгеній (Біологія, природознавство, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
2210.Мишкун Костянтин Андрійович (Біологія, природознавство, Гореницький ліцей)
2211.Кравченко Микола Миколайович (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)
2212.Вондроуш Йозеф (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)
2213.Карасьова Олена Сергіївна (Математика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
2214.Кальчу Ярослав Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)
2215.Касаткін Костя (Математика, Коломийський ліцей №9)
2216.Чернишенко Владислав (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
2217.Кидонь Іван Олександрович (Інформатика, Наталинський ліцей)
2218.Данилюк Матвій В'ячеславович (Українська мова і література, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)
2219.Денисюк Тимофій Романович (Українська мова і література, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
2220.Левченко Володимир Дмитрович (Математика, Ірпінський ліцей №2)
2221.Волянська Олександра (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
2222.Сидорова Катерина (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
2223.Ihor Butenko (Біологія, природознавство, ЗНВК "Свiтанок")
2224.Зайцева Катерина Андріївна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
2225.Кучеренко Аміра Павлівна (Математика, КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12)
2226.Чепурна Софія Михайлівна (Математика, Запорізька єврейська гімназія "ОРТ- Алєф")
2227.Береза (Інформатика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2228.Косолович Христина Іванівна (Інформатика, Наталинський ліцей)
2229.Безчасний Максим Павлович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2230.Кривобок Анастасія Анатоліївна (Англійська мова, Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості)
2231.Панасюк Андрій Олександрович (Математика, Вільнянська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3 Вільнянської міської ради)
2232.Дорошенко Дмитро Олексійович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2233.Ящук Віктор Віталійович (Англійська мова, КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2234.Вондроуш Йозеф (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)
2235.Жолобко Анастасія Богданівна (Математика, Журавнівський НВК)
2236.Ткаченко Ілля Денисович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради)
2237.Кричок Христина Іванівна (Математика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2238.Погосян Амалія Каренівна (Інформатика, КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради")
2239.Яворський Роман (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
2240.Рудікова Тамара Дмитрівна (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2241.Дудченко Соломія Віталіївна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")
2242.Фітковська Маріанна Олегівна (Біологія, природознавство, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2243.Бєлогорохова Варвара (Англійська мова, ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
2244.Казьмін Назар (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2245.Антон Черевко (Біологія, природознавство, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)
2246.Торяник Захар Олексійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2247.Кулик Богдан (Математика, НВК № 106)
2248.Соніч Ілля Андрійович (Англійська мова, Барвінківський ліцей №2)
2249.Осін Микола Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2250.Палаженко Вікторія (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2251.Себро Владислав Святославович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2252.Ульянова Маргарита (Інформатика, Одеська СШ №117)
2253.Бунчук Микола (Математика, НВК № 106)
2254.Котков Матвій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2255.Євтушик Микита Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №117)
2256.Люльченко Катерина (Англійська мова, ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
2257.Кошовий Олег Евгенович (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2258.Какоріна Амелія (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
2259.Морозов Іван Олександрович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2260.Турятко Софія (Інформатика, Одеська СШ №117)
2261.Лисенко Кирил Дмитрович (Англійська мова, Наталинський ліцей)
2262.Маловічко Євген Євгенович (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради)
2263.Багацький Володимир Андрійович (Інформатика, Школа №122)
2264.Балінт Ноель Станіславович (Англійська мова, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора)
2265.Ісупов Олексій Андріанович (Біологія, природознавство, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
2266.Запорожець Михайло (Біологія, природознавство, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)
2267.Бессараб Тимур (Біологія, природознавство, ОЗОШ № 38)
2268.Соколова Софія (Біологія, природознавство, Почапинська гімназія)
2269.Щербій Анна (Біологія, природознавство, КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
2270.Луцишин Оксана (Українська мова і література, Школа Дружня До Дитини)
2271.Прищепа Богдан (Українська мова і література, Користівський ліцей)
2272.Михайлюк Олександр Сергійович (Англійська мова, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
2273.Смолінська Кароліна Анатоліївна (Інформатика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)
2274.Приходько Дар'я Володимирівна (Українська мова і література, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
2275.Сенюта Ірина Володимирівна (Українська мова і література, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2276.Мажара Андрій Валентинович (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
2277.Предзимірська Злата Романівна (Англійська мова, Cередня спеціалізована загально-освітня школа № 93)
2278.Радухівська Яна (Англійська мова, Старолисецька ЗОШ)
2279.Чаплик Олена (Українська мова і література, Школа №48)
2280.Грель Роман Андрійович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)
2281.Коломієць Вероніка Віталіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
2282.Бабкевич Михайло (Математика, Одеська СШ №117)
2283.Янко Сергій (Англійська мова, Благодатнівська ЗОШ 1-3 ст.)
2284.Варич Аріна Олексіївна (Англійська мова, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)
2285.Артемук Емілія (Інформатика, Луцький ліцей №18)
2286.Шкорорад Іван (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)
2287.Рудницький Данило (Біологія, природознавство, Криворізька ЗОШ №65)
2288.Нікітіна Даша (Англійська мова, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
2289.Кравчук Олександр Едуардович (Англійська мова, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
2290.Павлюк Єва (Англійська мова, КЗ "Вінницька гімназія № 24")
2291.Колісник Олександр Сергійович (Математика, Лисичобалківська гімназія)
2292.Пильчук Максим Романович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2293.Василець Данило Олексійович (Математика, Андріївська ЗОШ №1)
2294.Багрій Валерія Сергіївна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2295.Гринишин Святослав (Математика, Гаврилівський ліцей)
2296.Діденко Іван Вячеславович (Математика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
2297.Козирод Артем Євгенович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
2298.Терехов Тимофій (Інформатика, НВК № 130 м. Дніпропетровськ)
2299.Шрамко Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2300.Удот Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)
2301.Поліщук Софія (Математика, Одеська СШ №50)
2302.Шпілька Вікторія Ігорівна (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)
2303.Григор’єв Артем В’ячеславович (Математика, ТОВ «Центр освіти «Оптіма»)
2304.Панащенко Артем Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2305.Артемук Маргарита (Інформатика, Луцький ліцей №18)
2306.Бендяк Еліна (Математика, Одеський ліцей "Ланжеронівський")
2307.Гучок Олександр Віталійович (Українська мова і література, Великолазівський ліцей)
2308.Ткаченко Софія (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2309.Громосяк Олексій Олегович (Біологія, природознавство, Школа №9)
2310.Печененко Анастасія (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)
2311.Мозговий Олександр (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
2312.Мирошниченко Анна Євгеніївна (Українська мова і література, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
2313.Дудик Єлизавета Максимівна (Математика, НВК Ліцей 157)
2314.Іванова Ангеліна Іванівна (Англійська мова, Ставрівський ліцей)
2315.Воробець Валерія Михайлівна (Математика, Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради")
2316.Доля Любов Олександрівна (Англійська мова, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)
2317.Перечепа Єгор Станіславович (Інформатика, СЗШ №1 м. Львова)
2318.Педько Поліна Олександрівна (Інформатика, Наталинський ліцей)
2319.Клочай Костянтин Ігорович (Англійська мова, Білоцерківська СЗОШ № 1)
2320.Журавель Аліса (Математика, Одеська ЗОШ №16)
2321.Обушко Ян Юрійович (Математика, Криворізька гімназія №94)
2322.Слєпцов Роман Едуардович (Біологія, природознавство, Новомиколаївська філія Глодоського ліцею)
2323.Бабкевич Михайло (Англійська мова, Одеська СШ №117)
2324.Купальний Назар Віталійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2325.Кордунян Максим Віталійович (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)
2326.Присяжнюк Дар'я Олександрівна (Математика, Одеська СШ №117)
2327.Притула Давид (Математика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2328.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Інформатика, Онлайн-школа "Альтернатива")
2329.Софія Гуляр (Біологія, природознавство, НВК "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського")
2330.Носов Григорій (Українська мова і література, СШДС I ступеня «Сяйво»)
2331.Гулузаде Жале (Англійська мова, Ліцей "Євроленд")
2332.Шістка Андрій Іванович (Математика, Вигодська ЗОШ)
2333.Наход Ганна Андріїва (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)
2334.Ільїнов Олександр Володимирович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)
2335.Растеряєва Поліна Олександрівна (Математика, НВК №34)
2336.Давидович Володимир (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2337.Перечепа Єгор Станіславович (Англійська мова, СЗШ №1 м. Львова)
2338.Ібрагімов Ахмед Шахович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)
2339.Руденко Діана (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
2340.Сивоконь Артур Євгенійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2341.Гайда Євген (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)
2342.Громосяк Антоній Олегович (Інформатика, Школа №9)
2343.Коник Віра Маркіянівна (Англійська мова, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ходорів)
2344.Ілляшенко Роман Євгенович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
2345.Сарабун Марко Юрійович (Математика, Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського)
2346.Микилюк (Математика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2347.Залітко Роман Юрійович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №66)
2348.Марченко Нікіта Романович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2349.Журид Тимофій Сергійович (Інформатика, Початкова школа "Казка")
2350.Юськов Крістіна (Біологія, природознавство, КЗ "Олександрівський ліцей Долинської міської ради")
2351.Шульга Евеліна (Інформатика, Ліцей №13)
2352.Громосяк Антоній Олегович (Українська мова і література, Школа №9)
2353.Рекеда Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
2354.Сербул Анастасія Андріївна (Математика, Зеленогайський ліцей)
2355.Кальніченко Андрій Артурович (Математика, Христинівська школа мистецтв)
2356.Карпенко Денис Сергійович (Англійська мова, Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради)
2357.Мантуляк Анастасія (Математика, Новокривотульська)
2358.Соколенко Веніамін Олександрович (Інформатика, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)
2359.Павлик Еліна Павлівна (Математика, Броварська гімназія ім. С.І. Олійника)
2360.Холоша Данило Валентинович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2361.Пінчук Євгеній (Українська мова і література, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
2362.Сірий Андрій Євгенович (Англійська мова, Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради)
2363.Булик Остап Романович (Англійська мова, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
2364.Ящук Віктор Віталійович (Біологія, природознавство, КЗ "Витязівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2365.Камнєв Володимир Дмитрійович (Англійська мова, Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2366.Олесюк Софія (Англійська мова, СЗШ №73 м. Львова)
2367.Андреєв Олексій Олександрович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2368.Отян Владислав Павлович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)
2369.Яковлєв (Англійська мова, Школа № 1)
2370.Блаженко Роман Миколайович (Українська мова і література, ТСШ №29)
2371.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
2372.Барбелко Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Бердичівський медичний фаховий коледж)
2373.Юристовська Кароліна (Українська мова і література, Криворізька гімназія № 125)
2374.Заїць Станіслав Віталійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
2375.Гузеєв Тамерлан Олександрович (Математика, Харківська ЗОШ № 84)
2376.Яворський Роман (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа №27)
2377.Ноур Наталія (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2378.Вирлан Герман Михайлович (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2379.Марія Саприкіна (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)

Participants

#ParticipantĮvedimo dataNotes
1.491077350 (Українська мова і література, Зведенівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
2.Daryna Krychun (Англійська мова, Дихтинецька ЗОШ I-III ступенiв)2022-12-12 09:53:17
3.Dmytro Dmytrevych (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:18
4.Dmytro Dmytrevych (Математика, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:17
5.Dmytro Dmytrevych (Українська мова і література, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:17
6.Elina Liamkina (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:18
7.Elina Liamkina (Математика, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:18
8.Ihor Butenko (Англійська мова, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:17
9.Ihor Butenko (Біологія, природознавство, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:18
10.Ihor Butenko (Інформатика, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:18
11.Ihor Butenko (Математика, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:18
12.Ihor Butenko (Українська мова і література, ЗНВК "Свiтанок")2022-12-12 09:53:17
13.Mіронов Mаксим (Англійська мова, КЗЗСО "Гімназія № 2")2022-12-12 09:53:17
14.Mіронов Mаксим (Українська мова і література, КЗЗСО "Гімназія № 2")2022-12-12 09:53:17
15.NatalyArs1980@gmail.com (Математика, Logos School)2022-12-12 09:53:18
16.Абрамов Богдан (Англійська мова, Сновське вище професійне училище лісового господарства)2022-12-12 09:53:17
17.Абрамов Богдан (Біологія, природознавство, Сновське вище професійне училище лісового господарства)2022-12-12 09:53:18
18.Абрамчук Анжел-Богдан Сергійович (Математика, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
19.Абрамчук Артем Аркадійович (Математика, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
20.Авраменко Катя (Англійська мова, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
21.Авраменко Катя (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
22.Авраменко Катя (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
23.Авраменко Катя (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
24.Авраменко Катя (Українська мова і література, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
25.Аврамов Єгор Віталійович (Інформатика, Саратський НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія")2022-12-12 09:53:18
26.Авсеєнко Данило (Англійська мова, Смяцька зош)2022-12-12 09:53:17
27.Авсеєнко Данило (Біологія, природознавство, Смяцька зош)2022-12-12 09:53:18
28.Авсеєнко Данило (Інформатика, Смяцька зош)2022-12-12 09:53:18
29.Авсеєнко Данило (Українська мова і література, Смяцька зош)2022-12-12 09:53:17
30.Агалаков Кирил Юрійович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
31.Агалаков Кирил Юрійович (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
32.Адамов Ярослав Родіонович (Інформатика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:18
33.Адамов Ярослав Родіонович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:18
34.Алієв Артем Ельдарович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
35.Алієв Тимур (Англійська мова, Ірпінська СЗШ І-ІІІ ст. №12 з вивченням іноземних мов імені З.Алієвої)2022-12-12 09:53:17
36.Алієва Олександра Русланівна (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
37.Альхмоз Аміна (Англійська мова, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)2022-12-12 09:53:17
38.Альхмоз Аміна (Біологія, природознавство, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)2022-12-12 09:53:18
39.Альхмоз Аміна (Інформатика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)2022-12-12 09:53:18
40.Альхмоз Аміна (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)2022-12-12 09:53:17
41.Альхмоз Аміна (Українська мова і література, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)2022-12-12 09:53:17
42.Аляб‘єв Роман (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:17
43.Ананьєва Олена (Англійська мова, Atlantic School)2022-12-12 09:53:17
44.Андреєв Олексій Олександрович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
45.Андреєв Олексій Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
46.Андрей (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП)2022-12-12 09:53:18
47.Андронакі Владислав Євгенович (Інформатика, Миколаївський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:18
48.Андронатій Вячеслав (Англійська мова, Початкова школа №7 Володимирської міської ради)2022-12-12 09:53:17
49.Андрощук Андрій Юрійович (Біологія, природознавство, Петрівський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
50.Андрощук Андрій Юрійович (Математика, Петрівський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
51.Андрусів Данило Олегович (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")2022-12-12 09:53:17
52.Андрусів Данило Олегович (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")2022-12-12 09:53:17
53.Андрусяк Вероніки (Англійська мова, Гаврилівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
54.Андрусяк Вероніки (Біологія, природознавство, Гаврилівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
55.Андрусяк Вероніки (Інформатика, Гаврилівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
56.Андрусяк Вероніки (Українська мова і література, Гаврилівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
57.Андрусяк Захар Іванович (Англійська мова, Гаврилівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
58.Андрусяк Захар Іванович (Математика, Гаврилівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
59.Антон Черевко (Англійська мова, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:17
60.Антон Черевко (Біологія, природознавство, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:18
61.Антон Черевко (Інформатика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:18
62.Антон Черевко (Математика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:18
63.Антон Черевко (Українська мова і література, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:17
64.Антонюк Дарія Юріївна (Англійська мова, ОЗО «Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів»)2022-12-12 09:53:17
65.Арабчук Софія (Математика, Новокривотульська)2022-12-12 09:53:18
66.Аркаєва Анна (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:17
67.артем драчук (Англійська мова, Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)2022-12-12 09:53:17
68.Артемук Емілія (Англійська мова, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:17
69.Артемук Емілія (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:18
70.Артемук Емілія (Інформатика, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:18
71.Артемук Емілія (Математика, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:17
72.Артемук Емілія (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:17
73.Артемук Маргарита (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:18
74.Артемук Маргарита (Інформатика, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:18
75.Артемук Маргарита (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)2022-12-12 09:53:17
76.Арцибашев Кирило Юрійович (Англійська мова, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
77.Арцибашев Кирило Юрійович (Біологія, природознавство, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
78.Арцибашев Кирило Юрійович (Інформатика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
79.Арцибашев Кирило Юрійович (Математика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
80.Арцибашев Кирило Юрійович (Українська мова і література, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
81.Арцибашев Михайло Юрійович (Англійська мова, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
82.Арцибашев Михайло Юрійович (Біологія, природознавство, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
83.Арцибашев Михайло Юрійович (Інформатика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
84.Арцибашев Михайло Юрійович (Математика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
85.Арцибашев Михайло Юрійович (Українська мова і література, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
86.Арцибашева Марія Юріївна (Англійська мова, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
87.Арцибашева Марія Юріївна (Біологія, природознавство, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
88.Арцибашева Марія Юріївна (Інформатика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
89.Арцибашева Марія Юріївна (Математика, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
90.Арцибашева Марія Юріївна (Українська мова і література, СЛОБІДСЬКА ЗОШ І-ІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
91.Асатрян Нарек (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)2022-12-12 09:53:17
92.Асатрян Нарек (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
93.Асатрян Нарек (Українська мова і література, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)2022-12-12 09:53:17
94.Атаманчук Софія Олегівна (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
95.Атаманчук Софія Олегівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
96.Атаманчук Софія Олегівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
97.Ахмедов Олексій (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:18
98.Ахмедов Олексій (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:18
99.Бабаєва Фідан (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)2022-12-12 09:53:17
100.Бабенко Єлизавета Іванівна (Англійська мова, КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району")2022-12-12 09:53:17
101.Бабенко Костянтин (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
102.Бабенко Соломія Іванівна (Математика, Сигнаївський НВК)2022-12-12 09:53:18
103.Бабинець Данило Русланович (Англійська мова, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)2022-12-12 09:53:17
104.Бабинець Данило Русланович (Інформатика, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)2022-12-12 09:53:18
105.Бабинець Данило Русланович (Математика, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)2022-12-12 09:53:17
106.Бабинець Роман (Математика, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)2022-12-12 09:53:17
107.Бабинець Роман (Українська мова і література, Н-Сіверська державна гімназія ім. К.Д.Ушинського)2022-12-12 09:53:17
108.Бабич Тетяна (Українська мова і література, Школа №14)2022-12-12 09:53:17
109.Бабкевич Михайло (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
110.Бабкевич Михайло (Математика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
111.Бабська Софія (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
112.Багацький Володимир Андрійович (Англійська мова, Школа №122)2022-12-12 09:53:17
113.Багацький Володимир Андрійович (Біологія, природознавство, Школа №122)2022-12-12 09:53:18
114.Багацький Володимир Андрійович (Інформатика, Школа №122)2022-12-12 09:53:18
115.Багацький Володимир Андрійович (Математика, Школа №122)2022-12-12 09:53:18
116.Баглай Кирил Антонович (Англійська мова, ЗГ №104)2022-12-12 09:53:17
117.Баглай Кирил Антонович (Інформатика, ЗГ №104)2022-12-12 09:53:18
118.Баглай Кирил Антонович (Математика, ЗГ №104)2022-12-12 09:53:17
119.Баглай Кирил Антонович (Українська мова і література, ЗГ №104)2022-12-12 09:53:17
120.Багрій Валерія Сергіївна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
121.Бакал Тарас Андрійович (Англійська мова, Гореницький ліцей)2022-12-12 09:53:17
122.Бакал Тарас Андрійович (Біологія, природознавство, Гореницький ліцей)2022-12-12 09:53:18
123.Бакал Тарас Андрійович (Інформатика, Гореницький ліцей)2022-12-12 09:53:18
124.Бакал Тарас Андрійович (Математика, Гореницький ліцей)2022-12-12 09:53:17
125.Бакал Тарас Андрійович (Українська мова і література, Гореницький ліцей)2022-12-12 09:53:17
126.Бакулін Михайло (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
127.Бакулін Михайло (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
128.Бакуменко Давід Олександрович (Англійська мова, ШДС «Respublika Kids”)2022-12-12 09:53:17
129.Балабан Артем Михайлович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
130.Балабан Олексій (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
131.Баличев Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
132.Балінт Ноель Станіславович (Англійська мова, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора)2022-12-12 09:53:17
133.Балінт Ноель Станіславович (Математика, Ужгородська ЗОШ І-ІІІ ст. №10 ім. Дойко Габора)2022-12-12 09:53:18
134.Бальвас Олександр (Українська мова і література, Саївський ліцей Саксаганської сільської ради)2022-12-12 09:53:17
135.Баранов Андрій Вікторович (Інформатика, Літинський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1)2022-12-12 09:53:18
136.Барановський Кирило Євгенович (Математика, Одеська загальноосвітня школа №78)2022-12-12 09:53:17
137.Барбелко Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Бердичівський медичний фаховий коледж)2022-12-12 09:53:17
138.Барбелко Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Бердичівський медичний фаховий коледж)2022-12-12 09:53:18
139.Барбелко Вікторія Вікторівна (Інформатика, Бердичівський медичний фаховий коледж)2022-12-12 09:53:18
140.Барбелко Вікторія Вікторівна (Математика, Бердичівський медичний фаховий коледж)2022-12-12 09:53:17
141.Барбелко Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Бердичівський медичний фаховий коледж)2022-12-12 09:53:17
142.Барбулат Микита (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")2022-12-12 09:53:18
143.Баричук Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, Криворізька гімназія №94)2022-12-12 09:53:17
144.Баричук Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №94)2022-12-12 09:53:18
145.Баричук Єлизавета Сергіївна (Інформатика, Криворізька гімназія №94)2022-12-12 09:53:18
146.Баричук Єлизавета Сергіївна (Математика, Криворізька гімназія №94)2022-12-12 09:53:18
147.Баричук Єлизавета Сергіївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №94)2022-12-12 09:53:17
148.Батальський Максим (Біологія, природознавство, Da Vinci)2022-12-12 09:53:18
149.Батейко Олександр Володимирович (Математика, Берестівська гімназія)2022-12-12 09:53:17
150.Бахмач Дмитро Сергійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
151.Бацман Марк Олегович (Англійська мова, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)2022-12-12 09:53:17
152.Бацман Марк Олегович (Математика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)2022-12-12 09:53:18
153.Башлик Владислав Віталійович (Математика, НВК №34)2022-12-12 09:53:18
154.Бежан Софія Андріївна (Українська мова і література, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
155.Безматний Вадим Артурович (Математика, КЗ "Гутянський ліцей")2022-12-12 09:53:18
156.Безчасний Максим Павлович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
157.Беліков Денис (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100)2022-12-12 09:53:18
158.Беліков Денис (Математика, НВК-ліцей №100)2022-12-12 09:53:17
159.Бендяк Еліна (Математика, Одеський ліцей "Ланжеронівський")2022-12-12 09:53:18
160.Бережний Станіслав Денисович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
161.Бережний Станіслав Денисович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
162.Бережний Станіслав Денисович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
163.Бережний Станіслав Денисович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
164.Бережний Станіслав Денисович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
165.Береза (Біологія, природознавство, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")2022-12-12 09:53:18
166.Береза (Інформатика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")2022-12-12 09:53:18
167.Береза (Математика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")2022-12-12 09:53:18
168.Береза Дар'я (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
169.Береза Дар'я (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
170.Береза Дар'я (Українська мова і література, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
171.Березовська Антоніна Андріївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)2022-12-12 09:53:18
172.Березовська Антоніна Андріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)2022-12-12 09:53:17
173.Березовська Вікторія (Англійська мова, Старолисецька ЗОШ)2022-12-12 09:53:17
174.Березуцький Данило (Англійська мова, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
175.Беріл Кирило Валерійович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
176.Берсеньов Нікіта Русланович (Математика, Криворізький НВК №35 "Імпульс")2022-12-12 09:53:18
177.Бесараб Микита (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
178.Бессараб Тимур (Англійська мова, ОЗОШ № 38)2022-12-12 09:53:17
179.Бессараб Тимур (Біологія, природознавство, ОЗОШ № 38)2022-12-12 09:53:18
180.Бессараб Тимур (Інформатика, ОЗОШ № 38)2022-12-12 09:53:18
181.Бессараб Тимур (Математика, ОЗОШ № 38)2022-12-12 09:53:18
182.Бессараб Тимур (Українська мова і література, ОЗОШ № 38)2022-12-12 09:53:17
183.Бец Тетяна Іванівна (Біологія, природознавство, Вознесенська ЗОШ №4)2022-12-12 09:53:18
184.Бєлікова Софія (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
185.Бєлікова Софія (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
186.Бєлікова Софія (Математика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
187.Бєлогорохова Варвара (Англійська мова, ПНЗ "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)2022-12-12 09:53:17
188.Бикало Христина Миколаївна (Інформатика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)2022-12-12 09:53:18
189.Биковець Софія Артемівна (Інформатика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)2022-12-12 09:53:18
190.Биковець Софія Артемівна (Математика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)2022-12-12 09:53:17
191.Бичакли Леон (Біологія, природознавство, Онлайн школа "Гранд-Експо")2022-12-12 09:53:18
192.Бичакли Леон (Математика, Онлайн школа "Гранд-Експо")2022-12-12 09:53:18
193.Бібер Володимир (Біологія, природознавство, НВК № 130 м. Дніпропетровськ)2022-12-12 09:53:18
194.Білецький Назар Іванович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
195.Білецький Назар Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
196.Білецький Назар Іванович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
197.Білецький Назар Іванович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
198.Білобров Сергій Сергійович (Математика, Краматорська ЗОШ № 5)2022-12-12 09:53:17
199.Білогуб Давид Олегович (Англійська мова, Миколай-Пільський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:17
200.Білогуб Давид Олегович (Біологія, природознавство, Миколай-Пільський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:18
201.Білогуб Давид Олегович (Математика, Миколай-Пільський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:17
202.Білошиста Ірина Сергіївна (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)2022-12-12 09:53:17
203.Білошицька Софія Олегівна (Українська мова і література, Староцаричанська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
204.Бірюк Софія Олерсандрівна (Українська мова і література, КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)2022-12-12 09:53:17
205.Бірюков Артем Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)2022-12-12 09:53:18
206.Бірюков Артем Іванович (Інформатика, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)2022-12-12 09:53:18
207.Бірюков Артем Іванович (Математика, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)2022-12-12 09:53:17
208.Бірюков Артем Іванович (Українська мова і література, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)2022-12-12 09:53:17
209.Блаженко Роман Миколайович (Англійська мова, ТСШ №29)2022-12-12 09:53:17
210.Блаженко Роман Миколайович (Математика, ТСШ №29)2022-12-12 09:53:18
211.Блаженко Роман Миколайович (Українська мова і література, ТСШ №29)2022-12-12 09:53:17
212.Бланар Катерина (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
213.Близнюк Ярослав Ілліч (Українська мова і література, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)2022-12-12 09:53:17
214.Бобер Ельвіра (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
215.Бовкун Євген Вікторович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
216.Бовкун Євген Вікторович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:18
217.Богун Надія Олександрівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІступеня с. Трубки)2022-12-12 09:53:17
218.Богуцька Єлизавета Валеріївна (Інформатика, Криворізька гімназія №72)2022-12-12 09:53:18
219.Бойко Антон Віталійович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:17
220.Бойко Артем (Англійська мова, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)2022-12-12 09:53:17
221.Бойко Єлизавета Віталіївна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:17
222.Бойко Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:17
223.Бойко Марія Віталіївна (Математика, Почапинська гімназія)2022-12-12 09:53:17
224.Болонний Тарас (Англійська мова, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
225.Болонний Тарас (Математика, Яворівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:18
226.Болотов Всеволод (Англійська мова, Atlantic School)2022-12-12 09:53:17
227.Болотов Всеволод (Математика, Atlantic School)2022-12-12 09:53:17
228.Бондаренко Дарина (Математика, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)2022-12-12 09:53:18
229.Бондаренко Назарій (Англійська мова, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:17
230.Бондаренко Назарій (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:18
231.Бондаренко Назарій (Інформатика, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:18
232.Бондаренко Назарій (Математика, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:17
233.Бондаренко Назарій (Українська мова і література, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:17
234.Бондарчук Поліна Дмитрівна (Англійська мова, ШДС «Respublika Kids”)2022-12-12 09:53:17
235.Бордя Єва (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
236.Бордя Єва (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
237.Бордя Єва (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
238.Бордя Єва (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
239.Борисенко Єфим Андрійович (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
240.Борисенко Єфим Андрійович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
241.Боровець Станіслав Олександрович (Математика, ОЗ Прислуцький ліцей)2022-12-12 09:53:18
242.Боровиченко Вікторія (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
243.Боровський Тадей (Українська мова і література, Новокривотульська)2022-12-12 09:53:17
244.Бортнік Петро Андрійович (Математика, Ясногородський ліцей)2022-12-12 09:53:18
245.Боссерт Анна Владиславівна (Англійська мова, Одеська спеціалізована школа № 111 I-III ступенів)2022-12-12 09:53:17
246.Ботильов Владислав (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:17
247.Брагінець Аліна Олександрівна (Інформатика, Глодоський ліцей)2022-12-12 09:53:18
248.Брагінець Аліна Олександрівна (Математика, Глодоський ліцей)2022-12-12 09:53:18
249.Брашкіна Злата Юріївна (Англійська мова, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")2022-12-12 09:53:17
250.Брашкіна Злата Юріївна (Біологія, природознавство, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")2022-12-12 09:53:18
251.Брашкіна Злата Юріївна (Інформатика, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")2022-12-12 09:53:18
252.Брашкіна Злата Юріївна (Математика, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")2022-12-12 09:53:17
253.Брашкіна Злата Юріївна (Українська мова і література, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")2022-12-12 09:53:17
254.Бровець Валерій Юрійович (Математика, Донецький ліцей № 2)2022-12-12 09:53:17
255.Бродецький Володимир (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
256.Брусник Даніелла (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6)2022-12-12 09:53:17
257.Бугай Олександра Анатолівна (Англійська мова, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:17
258.Бугай Олександра Анатолівна (Біологія, природознавство, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:18
259.Бугай Олександра Анатолівна (Інформатика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:18
260.Бугай Олександра Анатолівна (Математика, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:18
261.Бугай Олександра Анатолівна (Українська мова і література, Буцький ліцей Буцької селищної ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:17
262.Бугрій Богдан Владиславович (Українська мова і література, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)2022-12-12 09:53:17
263.Буданов Мирослав Миколайович (Українська мова і література, Ліцей №1)2022-12-12 09:53:17
264.Булавінов Олексій Андрійович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:18
265.Буланий Нікіта Артемович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)2022-12-12 09:53:18
266.Булгаков Олександр Денисович (Англійська мова, СЗШ №1 м. Львова)2022-12-12 09:53:17
267.Булгаков Олександр Денисович (Біологія, природознавство, СЗШ №1 м. Львова)2022-12-12 09:53:18
268.Булгаков Олександр Денисович (Інформатика, СЗШ №1 м. Львова)2022-12-12 09:53:18
269.Булгаков Олександр Денисович (Математика, СЗШ №1 м. Львова)2022-12-12 09:53:18
270.Булгаков Олександр Денисович (Українська мова і література, СЗШ №1 м. Львова)2022-12-12 09:53:17
271.Булик Остап Романович (Англійська мова, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:17
272.Булик Остап Романович (Біологія, природознавство, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
273.Булик Остап Романович (Математика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
274.Бунчук Микола (Математика, НВК № 106)2022-12-12 09:53:17
275.Бурбело Єгор (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
276.Бурбело Єгор (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
277.Бурбело Єгор (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
278.Бурбело Єгор (Математика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
279.Бурбело Єгор (Українська мова і література, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
280.Бургар Поліна Костянтинівна (Математика, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)2022-12-12 09:53:18
281.Бурдюгов Мирослав (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
282.Бурдюгов Мирослав (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
283.Бурдюгов Мирослав (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
284.Бурдюгов Мирослав (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
285.Бурдюгов Мирослав (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
286.Бурик Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:18
287.Бурик Софія Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:18
288.Бурик Софія Сергіївна (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:17
289.Буркуш Дарина Миколаївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
290.Буркуш Дарина Миколаївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
291.Буркуш Дарина Миколаївна (Інформатика, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
292.Буркуш Дарина Миколаївна (Математика, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
293.Буркуш Дарина Миколаївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
294.Бурлака Іванка (Англійська мова, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)2022-12-12 09:53:17
295.Буряк Карина Віталіївна (Інформатика, Верхівцевський ліцей №2 ВМР)2022-12-12 09:53:18
296.Бурякова Васіліса В'ячеславівна (Українська мова і література, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")2022-12-12 09:53:17
297.Бусієнко Валерія Максимівна (Математика, Петрівська ЗОШ)2022-12-12 09:53:18
298.Бутирін Владислав Павлович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
299.Вакула Микола (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
300.Вакуленко Роман Костянтинович (Англійська мова, КЗ "Гутянський ліцей")2022-12-12 09:53:17
301.Вакуленко Роман Костянтинович (Біологія, природознавство, КЗ "Гутянський ліцей")2022-12-12 09:53:18
302.Вакулко Дарина Петрівна (Біологія, природознавство, Немовицький ліцей)2022-12-12 09:53:18
303.Вандик Каміла (Українська мова і література, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
304.Варварук Ростислав (Англійська мова, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
305.Варварук Ростислав (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
306.Варварук Ростислав (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
307.Варварук Ростислав (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
308.Варварук Ростислав (Українська мова і література, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
309.Варич Аріна Олексіївна (Англійська мова, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)2022-12-12 09:53:17
310.Варич Аріна Олексіївна (Біологія, природознавство, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
311.Варич Аріна Олексіївна (Інформатика, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
312.Варич Аріна Олексіївна (Математика, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
313.Варич Аріна Олексіївна (Українська мова і література, Носівський ліцей №5 Носівської міської ради)2022-12-12 09:53:17
314.Васалатій Кіра (Англійська мова, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:17
315.Васалатій Кіра (Математика, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:17
316.Васалатій Марк (Англійська мова, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:17
317.Васалатій Марк (Біологія, природознавство, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:18
318.Василець Данило Олексійович (Математика, Андріївська ЗОШ №1)2022-12-12 09:53:18
319.Васильчук Дмитро Віталійович (Англійська мова, Ставрівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
320.Васильчук Євангеліна Максимівна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
321.Васильчук Євангеліна Максимівна (Біологія, природознавство, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
322.Васильчук Євангеліна Максимівна (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
323.Васильчук Євангеліна Максимівна (Українська мова і література, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
324.Васюкова Олеся (Математика, Науковий ліцей імені Чурюмова)2022-12-12 09:53:18
325.Ватаг Анастасія Богданівна (Англійська мова, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)2022-12-12 09:53:17
326.Ватаг Анастасія Богданівна (Біологія, природознавство, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)2022-12-12 09:53:18
327.Ватаг Анастасія Богданівна (Українська мова і література, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)2022-12-12 09:53:17
328.Величко Олександра Сергіївна (Українська мова і література, Професійно-технічне училище № 4 м. Полтави)2022-12-12 09:53:17
329.Вербицький Роман Дмитрович (Англійська мова, НВК № 106)2022-12-12 09:53:17
330.Веретянний Ілля Іванович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
331.Веретянний Ілля Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
332.Веретянний Ілля Іванович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
333.Веретянний Ілля Іванович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
334.Веретянний Ілля Іванович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
335.Вержиковська Марія (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
336.Виговська Ярослава Любомирівна (Англійська мова, СЗШ №84 ім. Бл. Йосафати Гордашевської)2022-12-12 09:53:17
337.Вирлан Герман Михайлович (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
338.Вирлан Герман Михайлович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
339.Вирлан Герман Михайлович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
340.Вирлан Герман Михайлович (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
341.Вичаковський Роман Юрійович (Математика, Немирівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
342.Вишневський Руслан (Інформатика, Комунальний заклад "Хижинецький ліцей")2022-12-12 09:53:18
343.Відова Анна (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
344.Вільховецький Василь Віталійович (Біологія, природознавство, Пригородоцька гімназія)2022-12-12 09:53:18
345.Вільховецький Василь Віталійович (Інформатика, Пригородоцька гімназія)2022-12-12 09:53:18
346.Вільховецький Василь Віталійович (Математика, Пригородоцька гімназія)2022-12-12 09:53:17
347.Вільховецький Василь Віталійович (Українська мова і література, Пригородоцька гімназія)2022-12-12 09:53:17
348.Вінниченко Тимофій Олександрович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
349.Вітель Євгеній (Математика, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)2022-12-12 09:53:18
350.Вітусєвич Данило Ярославович (Біологія, природознавство, Think Global)2022-12-12 09:53:18
351.Вітченко Анна Олексіївна (Англійська мова, Лубенська ЗШ №1)2022-12-12 09:53:17
352.Вітченко Анна Олексіївна (Біологія, природознавство, Лубенська ЗШ №1)2022-12-12 09:53:18
353.Вітченко Анна Олексіївна (Інформатика, Лубенська ЗШ №1)2022-12-12 09:53:18
354.Вітченко Анна Олексіївна (Математика, Лубенська ЗШ №1)2022-12-12 09:53:18
355.Вітченко Анна Олексіївна (Українська мова і література, Лубенська ЗШ №1)2022-12-12 09:53:17
356.Власенко Даніїл Андрійович (Англійська мова, ThinkGlobal Київ Березняки)2022-12-12 09:53:17
357.Власенко Даніїл Андрійович (Українська мова і література, ThinkGlobal Київ Березняки)2022-12-12 09:53:17
358.Власова Анастасія Валентинівна (Англійська мова, Мар'янівська гімназія)2022-12-12 09:53:17
359.Власова Анастасія Валентинівна (Математика, Мар'янівська гімназія)2022-12-12 09:53:18
360.Власова Анастасія Валентинівна (Українська мова і література, Мар'янівська гімназія)2022-12-12 09:53:17
361.Власюк Роман Сергійович (Біологія, природознавство, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)2022-12-12 09:53:18
362.Власюк Роман Сергійович (Інформатика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)2022-12-12 09:53:18
363.Власюк Роман Сергійович (Математика, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)2022-12-12 09:53:18
364.Власюк Роман Сергійович (Українська мова і література, Володимир-Волинський ліцей "ЦО" Волинської обласної ради)2022-12-12 09:53:17
365.Власюк Сергій Іванович (Біологія, природознавство, Будянський ліцей)2022-12-12 09:53:18
366.Власюк Сергій Іванович (Українська мова і література, Будянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
367.Вовк Максим Романович (Біологія, природознавство, Ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
368.Вовк Марія Романівна (Математика, Ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
369.Вовчок Ярослав Володимирович (Англійська мова, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)2022-12-12 09:53:17
370.Вовчок Ярослав Володимирович (Біологія, природознавство, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)2022-12-12 09:53:18
371.Вовчок Ярослав Володимирович (Інформатика, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)2022-12-12 09:53:18
372.Вовчок Ярослав Володимирович (Математика, Боярська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №1)2022-12-12 09:53:17
373.Водовозова Мирослава Володимирівна (Інформатика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:18
374.Водовозова Мирослава Володимирівна (Математика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:17
375.Водовозова Мирослава Володимирівна (Українська мова і література, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:17
376.Возна Єва Вадимівна (Математика, НВК №34)2022-12-12 09:53:18
377.Войцещук Єлизавета Романівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
378.Волинець Юлія Анатоліївна (Англійська мова, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:17
379.Волох Мілана Олександрівна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:17
380.Волошин Олександр Олександрович (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:17
381.Волянська Олександра (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
382.Волянська Олександра (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
383.Вондроуш Йозеф (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
384.Вондроуш Йозеф (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
385.Вондроуш Йозеф (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
386.Вондроуш Йозеф (Математика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
387.Вондроуш Йозеф (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
388.Воробець Валерія Михайлівна (Математика, Бочковецька філія "ОЗО - Колінковецький ліцей Топорівської сільської ради")2022-12-12 09:53:18
389.Воробйов Артем Денисович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
390.Воробйов Артем Денисович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
391.Воробйов Артем Денисович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
392.Вороний Марк Євгенійович (Англійська мова, Школа №19)2022-12-12 09:53:17
393.Воронич Інесса Юріївна (Англійська мова, Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ)2022-12-12 09:53:17
394.Воронцова Олександра (Математика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
395.Ворончук Варвара Олександрівна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
396.Ворохоб Кирил (Математика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
397.Восторгін Єгор (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
398.Врублевська Соломія Ярославівна (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:17
399.Врублевський Єгор (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")2022-12-12 09:53:17
400.Врублевський Єгор (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")2022-12-12 09:53:17
401.Гаврилишин Христина Іванівна (Біологія, природознавство, Львівська правнича гімназія)2022-12-12 09:53:18
402.Гаврилишин Христина Іванівна (Інформатика, Львівська правнича гімназія)2022-12-12 09:53:18
403.Гаврилюк Леонід Олександрович (Англійська мова, Овідіопольський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:17
404.Гаврилюк Леонід Олександрович (Біологія, природознавство, Овідіопольський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:18
405.Гаврилюк Леонід Олександрович (Інформатика, Овідіопольський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:18
406.Гаврилюк Леонід Олександрович (Математика, Овідіопольський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:17
407.Гаврилюк Леонід Олександрович (Українська мова і література, Овідіопольський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:17
408.Гаврилюк Тихон (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №65)2022-12-12 09:53:17
409.Гаврилюк Тихон (Математика, Криворізька ЗОШ №65)2022-12-12 09:53:18
410.Гаврилюк Тихон (Українська мова і література, Криворізька ЗОШ №65)2022-12-12 09:53:17
411.Гавриш Микита Вячеславович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2022-12-12 09:53:17
412.Гавриш Микита Вячеславович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2022-12-12 09:53:18
413.Гавриш Микита Вячеславович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2022-12-12 09:53:18
414.Гавриш Микита Вячеславович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)2022-12-12 09:53:17
415.Гайда Євген (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
416.Гайда Євген (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
417.Гайтота Валентин (Англійська мова, КЗО "Середня загальноосвітня школа №77" ДМР)2022-12-12 09:53:17
418.Галай Ярослав Михайлович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)2022-12-12 09:53:17
419.Галай Ярослав Михайлович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)2022-12-12 09:53:18
420.Галайчук Максим Андрійович (Англійська мова, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:17
421.Галайчук Максим Андрійович (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:18
422.Галайчук Максим Андрійович (Математика, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:17
423.Галайчук Максим Андрійович (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:17
424.Галій Іван (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
425.Галушко Денис (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:17
426.Галушко Денис (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:18
427.Галушко Денис (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:18
428.Галушко Денис (Математика, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:17
429.Галушко Денис (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:17
430.Гапончак Кароліна Володимирівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)2022-12-12 09:53:17
431.Гаран Олександр віталійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
432.Гаран Олександр віталійович (Інформатика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
433.Гаран Олександр віталійович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
434.Гаращенко Влад Максимович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія № 4)2022-12-12 09:53:18
435.Гаращенко Влад Максимович (Математика, Запорізька гімназія № 4)2022-12-12 09:53:18
436.Гейдер Денис (Англійська мова, Одеський ліцей "Ланжеронівський")2022-12-12 09:53:17
437.Гейдер Денис (Українська мова і література, Одеський ліцей "Ланжеронівський")2022-12-12 09:53:17
438.Генералов Артем Олександрович (Англійська мова, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)2022-12-12 09:53:17
439.Генералов Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)2022-12-12 09:53:18
440.Генералов Артем Олександрович (Інформатика, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)2022-12-12 09:53:18
441.Генералов Артем Олександрович (Математика, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)2022-12-12 09:53:17
442.Генералов Артем Олександрович (Українська мова і література, Опорний заклад загальної середньої освіти Мирноградської міської ради)2022-12-12 09:53:17
443.Герасюк Ангеліна (Інформатика, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)2022-12-12 09:53:18
444.Геращенко Дар’я Микитівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:18
445.Гергележіу Каріна Андріївна (Інформатика, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
446.Главко Остап Юрійович (Англійська мова, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:17
447.Главко Остап Юрійович (Інформатика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:18
448.Главко Остап Юрійович (Математика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:17
449.Главко Остап Юрійович (Українська мова і література, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:17
450.Гладун Ольга Миколаївна (Англійська мова, Руськополянська ЗОШ І-ІІІ ст. №1)2022-12-12 09:53:17
451.Гладченко Володимир Олександрович (Англійська мова, Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
452.Гладченко Володимир Олександрович (Українська мова і література, Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
453.Глеба Патрісія (Англійська мова, Фаховий коледж ЗУІ ім. Ф.Ракоці ІІ)2022-12-12 09:53:17
454.Глоба Андрій (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
455.Гнилюх Назар Сергійович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
456.Годунко Ярослав Олександрович (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)2022-12-12 09:53:17
457.Годунко Ярослав Олександрович (Математика, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)2022-12-12 09:53:17
458.Годунко Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)2022-12-12 09:53:17
459.Головко Михайло Ігорович (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 276)2022-12-12 09:53:17
460.Головко Михайло Ігорович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)2022-12-12 09:53:18
461.Головко Михайло Ігорович (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 276)2022-12-12 09:53:18
462.Головков Єгор (Біологія, природознавство, ОЗЗСО імені Василя Стуса)2022-12-12 09:53:18
463.Головченко Кіра Євгенівна (Англійська мова, Ліцей "Мейн Скул")2022-12-12 09:53:17
464.Головченко Кіра Євгенівна (Математика, Ліцей "Мейн Скул")2022-12-12 09:53:17
465.Головченко Кіра Євгенівна (Українська мова і література, Ліцей "Мейн Скул")2022-12-12 09:53:17
466.Голуб Єлизавета (Англійська мова, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
467.Голубець Марк Анатолійович (Математика, ПЗ Рівненська приватна гімназія християнського освітнього центру "Даниїл")2022-12-12 09:53:18
468.Гонгало Максим Сергійович (Англійська мова, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)2022-12-12 09:53:17
469.Гонгало Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)2022-12-12 09:53:18
470.Гонгало Максим Сергійович (Інформатика, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)2022-12-12 09:53:18
471.Гонгало Максим Сергійович (Математика, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)2022-12-12 09:53:17
472.Гонгало Максим Сергійович (Українська мова і література, Загальноосвітня школа #1 художнього профілю ім.Макаренка)2022-12-12 09:53:17
473.Гонцул Макар Вікторович (Англійська мова, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:17
474.Гонцул Макар Вікторович (Біологія, природознавство, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:18
475.Гонцул Макар Вікторович (Інформатика, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:18
476.Гонцул Макар Вікторович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:18
477.Гонцул Макар Вікторович (Українська мова і література, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:17
478.Гончар Тетяна Павлівна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
479.Гончаренко Андрій (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)2022-12-12 09:53:17
480.Гончаров Денис (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:18
481.Гончарова Аліна Ігорівна (Математика, Безлюдівський юридичний ліцей імені І.Я. Підкопая)2022-12-12 09:53:18
482.Гончарук Альбіна Юріївна (Англійська мова, Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)2022-12-12 09:53:17
483.Гончарук Юстина Юріївна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
484.Гончарук Юстина Юріївна (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:18
485.Горбенко Софія Сергіївна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
486.Горбунова Соф’я Володимирівна (Англійська мова, Вараський ліцей №1)2022-12-12 09:53:17
487.Гордійчук Вероніка (Англійська мова, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)2022-12-12 09:53:17
488.Горлатий Павло Андрійович (Англійська мова, ЛНВК №24)2022-12-12 09:53:17
489.Горлатий Павло Андрійович (Математика, ЛНВК №24)2022-12-12 09:53:18
490.Горлатий Павло Андрійович (Українська мова і література, ЛНВК №24)2022-12-12 09:53:17
491.Горніцька Іванна Віталіївна (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)2022-12-12 09:53:17
492.Горняк Уляна (Біологія, природознавство, КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)2022-12-12 09:53:18
493.Горошко Іван (Інформатика, Одеська ЗОШ № 92)2022-12-12 09:53:18
494.Горошко Ярослав Юрійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
495.Горячківська Злата Олександрівна (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")2022-12-12 09:53:18
496.Готшалюк Данііл Володимирович (Математика, Ясногородський ліцей)2022-12-12 09:53:18
497.Грегорчак Поліна (Англійська мова, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)2022-12-12 09:53:17
498.Грель Роман Андрійович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
499.Грель Роман Андрійович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:18
500.Григор’єв Артем В’ячеславович (Математика, ТОВ «Центр освіти «Оптіма»)2022-12-12 09:53:18
501.Григорєв Тимофій (Інформатика, Науковий ліцей імені Чурюмова)2022-12-12 09:53:18
502.Григорєв Тимофій (Математика, Науковий ліцей імені Чурюмова)2022-12-12 09:53:18
503.Григорович Діана Юріївна (Українська мова і література, Сигнаївський НВК)2022-12-12 09:53:17
504.Григоруца Лія Олександрівна (Інформатика, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
505.Гринишин Святослав (Математика, Гаврилівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
506.Гринів Володимир Мирославович (Англійська мова, Католицька школа св.Василія Великого)2022-12-12 09:53:17
507.Гринів Володимир Мирославович (Біологія, природознавство, Католицька школа св.Василія Великого)2022-12-12 09:53:18
508.Гринів Володимир Мирославович (Інформатика, Католицька школа св.Василія Великого)2022-12-12 09:53:18
509.Гринів Володимир Мирославович (Математика, Католицька школа св.Василія Великого)2022-12-12 09:53:18
510.Гринів Володимир Мирославович (Українська мова і література, Католицька школа св.Василія Великого)2022-12-12 09:53:17
511.Гриновецька Софія Богданівна (Біологія, природознавство, НВК № 106)2022-12-12 09:53:18
512.Гриновецька Софія Богданівна (Інформатика, НВК № 106)2022-12-12 09:53:18
513.Гриновецька Софія Богданівна (Математика, НВК № 106)2022-12-12 09:53:18
514.Гриновецька Софія Богданівна (Українська мова і література, НВК № 106)2022-12-12 09:53:17
515.Гринько Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради)2022-12-12 09:53:18
516.Гриценюк Роман (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)2022-12-12 09:53:17
517.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Бобрицький ліцей)2022-12-12 09:53:18
518.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Інформатика, Бобрицький ліцей)2022-12-12 09:53:18
519.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Математика, Бобрицький ліцей)2022-12-12 09:53:17
520.Гришаєнко Ангеліна Сергіївна (Українська мова і література, Бобрицький ліцей)2022-12-12 09:53:17
521.Грод Данило Вадимович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:17
522.Громовий Данііл Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія № 107)2022-12-12 09:53:18
523.Громовий Данііл Сергійович (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)2022-12-12 09:53:18
524.Громовий Данііл Сергійович (Математика, Запорізька гімназія № 107)2022-12-12 09:53:18
525.Громовий Данііл Сергійович (Українська мова і література, Запорізька гімназія № 107)2022-12-12 09:53:17
526.Громосяк Антоній Олегович (Англійська мова, Школа №9)2022-12-12 09:53:17
527.Громосяк Антоній Олегович (Біологія, природознавство, Школа №9)2022-12-12 09:53:18
528.Громосяк Антоній Олегович (Інформатика, Школа №9)2022-12-12 09:53:18
529.Громосяк Антоній Олегович (Математика, Школа №9)2022-12-12 09:53:18
530.Громосяк Антоній Олегович (Українська мова і література, Школа №9)2022-12-12 09:53:17
531.Громосяк Олексій Олегович (Англійська мова, Школа №9)2022-12-12 09:53:17
532.Громосяк Олексій Олегович (Біологія, природознавство, Школа №9)2022-12-12 09:53:18
533.Громосяк Олексій Олегович (Інформатика, Школа №9)2022-12-12 09:53:18
534.Громосяк Олексій Олегович (Математика, Школа №9)2022-12-12 09:53:18
535.Грунь Архип Артемович (Математика, КПШ №22)2022-12-12 09:53:17
536.Грядун Христина Денисівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:17
537.Губський Олександр (Біологія, природознавство, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)2022-12-12 09:53:18
538.Губський Олександр (Українська мова і література, Львівська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7)2022-12-12 09:53:17
539.Гудима Віктор Дмитрович (Інформатика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
540.Гужева Дарія Олексіївна (Англійська мова, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")2022-12-12 09:53:17
541.Гужева Дарія Олексіївна (Біологія, природознавство, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")2022-12-12 09:53:18
542.Гузак Олександр (Англійська мова, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)2022-12-12 09:53:17
543.Гузак Олександр (Біологія, природознавство, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)2022-12-12 09:53:18
544.Гузак Олександр (Інформатика, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)2022-12-12 09:53:18
545.Гузак Олександр (Математика, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)2022-12-12 09:53:18
546.Гузак Олександр (Українська мова і література, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)2022-12-12 09:53:17
547.Гузеєв Тамерлан Олександрович (Математика, Харківська ЗОШ № 84)2022-12-12 09:53:18
548.Гук Владислав (Англійська мова, Школа №38)2022-12-12 09:53:17
549.Гук Костя (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
550.Гук Костя (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
551.Гук Костя (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
552.Гулан Назарій Ярославович (Англійська мова, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)2022-12-12 09:53:17
553.Гулан Назарій Ярославович (Біологія, природознавство, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)2022-12-12 09:53:18
554.Гулан Назарій Ярославович (Математика, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)2022-12-12 09:53:18
555.Гулан Назарій Ярославович (Українська мова і література, УЗОШ І-ІІІ ст. №19)2022-12-12 09:53:17
556.Гуліцький Артур Вячеславович (Математика, Маківський НВК "ЗОШ І-ІІ ступенів, колегіум")2022-12-12 09:53:17
557.Гулузаде Жале (Англійська мова, Ліцей "Євроленд")2022-12-12 09:53:17
558.Гулузаде Жале (Біологія, природознавство, Ліцей "Євроленд")2022-12-12 09:53:18
559.Гулузаде Жале (Інформатика, Ліцей "Євроленд")2022-12-12 09:53:18
560.Гулузаде Жале (Математика, Ліцей "Євроленд")2022-12-12 09:53:17
561.Гулузаде Жале (Українська мова і література, Ліцей "Євроленд")2022-12-12 09:53:17
562.Гулько Голуб Ксенія Сергіївна (Біологія, природознавство, ТМФК ім.С. Крушельницької)2022-12-12 09:53:18
563.Гулько Данііл Русланович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
564.Гулько Данііл Русланович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
565.Гуменик Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
566.Гуменик Єлизавета Сергіївна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
567.Гуменюк Марія Григорівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)2022-12-12 09:53:17
568.Гуменюк Марія Григорівна (Біологія, природознавство, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)2022-12-12 09:53:18
569.Гуменюк Марія Григорівна (Математика, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)2022-12-12 09:53:17
570.Гуменюк Марія Григорівна (Українська мова і література, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)2022-12-12 09:53:17
571.Гуневан Владислав Маріанович (Математика, ПНВК "Щасливе місто")2022-12-12 09:53:18
572.Гусь Поліна (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
573.Гутник Всеволод Андрійович (Англійська мова, Соледарська ЗОШ №13)2022-12-12 09:53:17
574.Гуцов Олексій Валерійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
575.Гучок Олександр Віталійович (Англійська мова, Великолазівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
576.Гучок Олександр Віталійович (Біологія, природознавство, Великолазівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
577.Гучок Олександр Віталійович (Інформатика, Великолазівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
578.Гучок Олександр Віталійович (Математика, Великолазівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
579.Гучок Олександр Віталійович (Українська мова і література, Великолазівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
580.Д'яченко Аліса Олексіївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
581.Д'яченко Аліса Олексіївна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
582.Давиденко Матвій Вадимович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
583.Давиденко Матвій Вадимович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
584.Давиденко Матвій Вадимович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
585.Давидович Володимир (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
586.Давидюк Тимофій (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)2022-12-12 09:53:17
587.Давидюк Тимофій (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)2022-12-12 09:53:18
588.Давидюк Ярослав Олександрович (Математика, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:17
589.Дамір Довгаль (Англійська мова, 23)2022-12-12 09:53:17
590.Дамір Довгаль (Біологія, природознавство, 23)2022-12-12 09:53:18
591.Дамір Довгаль (Інформатика, 23)2022-12-12 09:53:18
592.Дамір Довгаль (Математика, 23)2022-12-12 09:53:18
593.Дамян Єлізавета Вікторівна (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
594.Данило Задорожний (Англійська мова, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")2022-12-12 09:53:17
595.Данилюк Матвій В'ячеславович (Англійська мова, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)2022-12-12 09:53:17
596.Данилюк Матвій В'ячеславович (Біологія, природознавство, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)2022-12-12 09:53:18
597.Данилюк Матвій В'ячеславович (Інформатика, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)2022-12-12 09:53:18
598.Данилюк Матвій В'ячеславович (Українська мова і література, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)2022-12-12 09:53:17
599.Данько Ірина (Математика, Почапинська гімназія)2022-12-12 09:53:18
600.Дарья Загребельна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)2022-12-12 09:53:17
601.Дарья Загребельна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)2022-12-12 09:53:18
602.Дарья Загребельна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)2022-12-12 09:53:17
603.Дацька Марія Петрівна (Математика, Берестівська гімназія)2022-12-12 09:53:17
604.Дашков Кирило (Українська мова і література, Криворізька гімназія № 125)2022-12-12 09:53:17
605.Дворніченко Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
606.Дворніченко Ілля Андрійович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
607.Демура Богдан (Англійська мова, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)2022-12-12 09:53:17
608.Демура Кирило (Англійська мова, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)2022-12-12 09:53:17
609.Демура Кирило (Інформатика, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)2022-12-12 09:53:18
610.Демура Кирило (Українська мова і література, Плахтіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №3)2022-12-12 09:53:17
611.Демчишин Дзвенислава Назарівна (Англійська мова, Ліцей №2 Львівської Міської Ради)2022-12-12 09:53:17
612.Денисюк Тимофій Романович (Англійська мова, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:17
613.Денисюк Тимофій Романович (Біологія, природознавство, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:18
614.Денисюк Тимофій Романович (Інформатика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:18
615.Денисюк Тимофій Романович (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:17
616.Денисюк Тимофій Романович (Українська мова і література, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:17
617.Дердюк Міша (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
618.Дердюк Міша (Інформатика, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:18
619.Дердюк Міша (Математика, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:18
620.Дердюк Міша (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
621.Деркач Анастасія (Інформатика, КЗ "Харківська спеціальна школа ім. В.Г.Короленка")2022-12-12 09:53:18
622.Деркач Анна (Англійська мова, ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")2022-12-12 09:53:17
623.Дєдов Михайло (Англійська мова, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)2022-12-12 09:53:17
624.Дєдов Михайло (Інформатика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
625.Дєдов Михайло (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
626.Дзюбик Остап (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)2022-12-12 09:53:17
627.Дзюбик Остап (Біологія, природознавство, Ліцей №21 ЛМР)2022-12-12 09:53:18
628.Дзюбик Остап (Інформатика, Ліцей №21 ЛМР)2022-12-12 09:53:18
629.Дзюбик Остап (Математика, Ліцей №21 ЛМР)2022-12-12 09:53:17
630.Дзюбик Остап (Українська мова і література, Ліцей №21 ЛМР)2022-12-12 09:53:17
631.Димарчук Максим (Математика, Ліцей №13)2022-12-12 09:53:18
632.Димитрашко Андрій (Математика, Одеська загальноосвітня школа №92)2022-12-12 09:53:18
633.Діденко Іван Вячеславович (Англійська мова, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:17
634.Діденко Іван Вячеславович (Біологія, природознавство, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:18
635.Діденко Іван Вячеславович (Інформатика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:18
636.Діденко Іван Вячеславович (Математика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:18
637.Діденко Іван Вячеславович (Українська мова і література, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:17
638.Дідківська Євгенія Сергіївна (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)2022-12-12 09:53:18
639.Дідура Ірен (Українська мова і література, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:17
640.Дікал Дмитро (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:17
641.Дікал Дмитро (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:18
642.Дікал Дмитро (Інформатика, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:18
643.Дмитерко Каріна Сергіївна (Біологія, природознавство, Судилківський ліцей)2022-12-12 09:53:18
644.Дмитришин Марта Юріївна (Математика, СШ №1 ім.Т.Г.Шевченка)2022-12-12 09:53:18
645.Добровольська Емілія (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
646.Добровольська Емілія (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
647.Добровольська Емілія (Інформатика, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
648.Добровольська Емілія (Математика, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
649.Добровольська Емілія (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
650.Довганич Ксенія Василівна (Математика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)2022-12-12 09:53:18
651.Довгань Олександра Анатоліївна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)2022-12-12 09:53:17
652.Долінський Рафаель Борисович (Англійська мова, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)2022-12-12 09:53:17
653.Доля Любов Олександрівна (Англійська мова, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:17
654.Доля Любов Олександрівна (Математика, Відраднівська гімназія Широківської сільської ради Запорізького району Запорізької області)2022-12-12 09:53:18
655.Доля Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
656.Доніч Ульяна (Англійська мова, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
657.Дорош Анна Олександрівна (Англійська мова, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")2022-12-12 09:53:17
658.Дорош Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")2022-12-12 09:53:18
659.Дорош Анна Олександрівна (Інформатика, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")2022-12-12 09:53:18
660.Дорош Анна Олександрівна (Математика, Опорний заклад "Ромоданівський ліцей")2022-12-12 09:53:17
661.Дорошенко Дмитро Олексійович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
662.Дорошенко Ірина Ігорівна (Математика, Новоюр'ївська гімназія)2022-12-12 09:53:18
663.Драганова Марія (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
664.Драганова Марія (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
665.Драганова Марія (Інформатика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
666.Драганова Марія (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
667.Драганова Марія (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
668.Дриняєв Олег (Біологія, природознавство, Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича)2022-12-12 09:53:18
669.Дробик Іван (Англійська мова, ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")2022-12-12 09:53:17
670.Дубінін Максим Ігорович (Інформатика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)2022-12-12 09:53:18
671.Дубінін Максим Ігорович (Математика, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)2022-12-12 09:53:18
672.Дубовець Андрій Олександрович в (Англійська мова, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:17
673.Дубовець Андрій Олександрович в (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:18
674.Дубовець Андрій Олександрович в (Інформатика, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:18
675.Дубовець Андрій Олександрович в (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:17
676.Дудик Єлизавета Максимівна (Англійська мова, НВК Ліцей 157)2022-12-12 09:53:17
677.Дудик Єлизавета Максимівна (Математика, НВК Ліцей 157)2022-12-12 09:53:17
678.Дудка Тарас (Англійська мова, Вижницька спеціалізована школа)2022-12-12 09:53:17
679.Дудченко Соломія Віталіївна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
680.Дьяков Матвій Миколайович (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:17
681.Дьяков Матвій Миколайович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:18
682.Дьяков Матвій Миколайович (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:18
683.Дьяков Матвій Миколайович (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:17
684.Дьяков Матвій Миколайович (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:17
685.Дягілєва Катерина (Математика, Одеська ЗОШ №16)2022-12-12 09:53:18
686.Дяденко Максим (Англійська мова, Лубенська спеціалізована школа I-III ст. № 6)2022-12-12 09:53:17
687.Дяченко Владислава (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118)2022-12-12 09:53:17
688.Дяченко Владислава (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118)2022-12-12 09:53:18
689.Дяченко Владислава (Інформатика, Одеська ЗОШ №118)2022-12-12 09:53:18
690.Дяченко Владислава (Математика, Одеська ЗОШ №118)2022-12-12 09:53:18
691.Дяченко Владислава (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №118)2022-12-12 09:53:17
692.Дяченко Роман (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118)2022-12-12 09:53:17
693.Дяченко Роман (Математика, Одеська ЗОШ №118)2022-12-12 09:53:18
694.Дяченко Софія Сергіївна (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
695.Дячок Данило (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
696.Дячок Данило (Біологія, природознавство, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:18
697.Дячок Данило (Інформатика, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:18
698.Дячок Данило (Математика, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
699.Дячок Данило (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
700.Дячок Максим (Біологія, природознавство, Кочержинська гімназія)2022-12-12 09:53:18
701.Дячок Олександр Васильович (Математика, НВК "Колегіум")2022-12-12 09:53:18
702.Євген Наливайко (Англійська мова, Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
703.Євгеній Войцеховський (Англійська мова, Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")2022-12-12 09:53:17
704.Євдокімов Костянтин Олексійович (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
705.Євдокімов Костянтин Олексійович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
706.Євдокімов Костянтин Олексійович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
707.Євдокімов Костянтин Олексійович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
708.Євдокімов Костянтин Олексійович (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
709.Євстіфєєва Анастасія Юріївна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №11)2022-12-12 09:53:17
710.Євстіфєєва Анастасія Юріївна (Математика, Середня загальноосвітня школа №11)2022-12-12 09:53:18
711.Євтушик Микита Сергійович (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
712.Євтушик Микита Сергійович (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
713.Євтушик Микита Сергійович (Математика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
714.Єрема Костянтин (Англійська мова, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")2022-12-12 09:53:17
715.Єрема Костянтин (Біологія, природознавство, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")2022-12-12 09:53:18
716.Єрема Костянтин (Інформатика, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")2022-12-12 09:53:18
717.Єрема Костянтин (Математика, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")2022-12-12 09:53:18
718.Єрема Костянтин (Українська мова і література, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")2022-12-12 09:53:17
719.Єремія Станіслав Андріанович (Математика, Бобрицька гімназія Любашівська селищна рада Одеської області)2022-12-12 09:53:18
720.Єрков Георгій Андрійович (Англійська мова, Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)2022-12-12 09:53:17
721.Єрмейчук Максим (Англійська мова, ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського")2022-12-12 09:53:17
722.Єршов Нікіта Олексійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
723.Єршов Нікіта Олексійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
724.Єршов Нікіта Олексійович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
725.Єршов Нікіта Олексійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
726.Жадкевич Володимир (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:18
727.Жданов Нікіта Олексійович (Математика, Новопечерська школа)2022-12-12 09:53:17
728.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Англійська мова, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
729.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
730.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Інформатика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
731.Желєзна Мар'яна Олексіївна (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
732.Желясков Данило Михайлович (Інформатика, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)2022-12-12 09:53:18
733.Жерновський Іоанн (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
734.Жечева Єва Іванівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
735.Жиленко Даниїл Віталійович (Англійська мова, КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")2022-12-12 09:53:17
736.Жиленко Ростислав Віталійович (Англійська мова, КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")2022-12-12 09:53:17
737.Жирош Ксенія Мирославівна (Математика, Ужгородська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням окремих предметів)2022-12-12 09:53:17
738.Житар Ельдар Валентинович (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
739.Житовоз Артем Русланович (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
740.Житовоз Артем Русланович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
741.Житовоз Артем Русланович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
742.Житовоз Артем Русланович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
743.Житовоз Артем Русланович (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
744.Жовнір Вікторія (Англійська мова, Бориславська ЗОШ №4)2022-12-12 09:53:17
745.Жолобко Анастасія Богданівна (Англійська мова, Журавнівський НВК)2022-12-12 09:53:17
746.Жолобко Анастасія Богданівна (Математика, Журавнівський НВК)2022-12-12 09:53:18
747.Жолобко Анастасія Богданівна (Українська мова і література, Журавнівський НВК)2022-12-12 09:53:17
748.Жуган Євангеліна Валеріївна (Українська мова і література, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
749.Жукова Аліса Олекандрівн (Математика, КЗ "Орільський ліцей")2022-12-12 09:53:18
750.Жуковський Ігор Володимирович (Інформатика, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
751.Жуковський Ігор Володимирович (Математика, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
752.Жуковський Ігор Володимирович (Українська мова і література, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
753.Жульєва Алiна (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:18
754.Журавель Аліса (Математика, Одеська ЗОШ №16)2022-12-12 09:53:18
755.Журавльов Кіріл Олександрович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 330)2022-12-12 09:53:18
756.Жураковський Артемій Валентинович (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)2022-12-12 09:53:17
757.Жураковський Артемій Валентинович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)2022-12-12 09:53:18
758.Журид Артур Сергійович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
759.Журид Артур Сергійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
760.Журид Артур Сергійович (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
761.Журид Тимофій Сергійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
762.Журид Тимофій Сергійович (Інформатика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
763.Жученя Святослав Сергійович (Англійська мова, Цепцевицька ЗОШ)2022-12-12 09:53:17
764.Жученя Святослав Сергійович (Біологія, природознавство, Цепцевицька ЗОШ)2022-12-12 09:53:18
765.Жученя Святослав Сергійович (Інформатика, Цепцевицька ЗОШ)2022-12-12 09:53:18
766.Жученя Святослав Сергійович (Математика, Цепцевицька ЗОШ)2022-12-12 09:53:17
767.Жученя Святослав Сергійович (Українська мова і література, Цепцевицька ЗОШ)2022-12-12 09:53:17
768.Заболотний Іван Андрійович (Математика, Донецький ліцей № 2)2022-12-12 09:53:18
769.Загаєвська Софія Євгенівна (Англійська мова, Антонінський ліцей Антонінської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
770.Задолинна Дарина Андріївна (Біологія, природознавство, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
771.Задолинна Дарина Андріївна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
772.Заїць Станіслав Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)2022-12-12 09:53:17
773.Заїць Станіслав Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)2022-12-12 09:53:18
774.Заїць Станіслав Віталійович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)2022-12-12 09:53:18
775.Заїць Станіслав Віталійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)2022-12-12 09:53:17
776.Зайцева Вікторія Андріївна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
777.Зайцева Катерина Андріївна (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
778.Зайченко Марк (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")2022-12-12 09:53:17
779.Закордонець Злата Тарасівна (Інформатика, Фастівська ЗОШ 1)2022-12-12 09:53:18
780.Залевський Максим (Англійська мова, КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району")2022-12-12 09:53:17
781.Залітко Роман Юрійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №66)2022-12-12 09:53:17
782.Залітко Роман Юрійович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №66)2022-12-12 09:53:18
783.Залітко Роман Юрійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №66)2022-12-12 09:53:18
784.Залітко Роман Юрійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №66)2022-12-12 09:53:17
785.Западаєв Руслан (Українська мова і література, Користівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
786.Запорожець Михайло (Біологія, природознавство, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)2022-12-12 09:53:18
787.Запорожець Михайло (Інформатика, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)2022-12-12 09:53:18
788.Запорожець Михайло (Математика, Острожанський ліцей Жашківської міської ради)2022-12-12 09:53:17
789.Зарудняк Денис (Англійська мова, Бабанський ліцей Бабанської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
790.Зарудняк Денис (Математика, Бабанський ліцей Бабанської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
791.Захарчук Олександра (Математика, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:17
792.Заяц Мирослава Русланівна (Біологія, природознавство, КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів")2022-12-12 09:53:18
793.Заяц Мирослава Русланівна (Інформатика, КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів")2022-12-12 09:53:18
794.Заяц Мирослава Русланівна (Математика, КЗ "Галицівський ЗЗСО I-III ступенів")2022-12-12 09:53:17
795.Здерчук Софія (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
796.Здерчук Софія (Біологія, природознавство, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
797.Здерчук Софія (Інформатика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
798.Здерчук Софія (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
799.Здрілько Софія (Англійська мова, Atlantic School)2022-12-12 09:53:17
800.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Англійська мова, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
801.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Біологія, природознавство, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
802.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Інформатика, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
803.Зезюлько Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Грем`яцька ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
804.Зеленюк Тимофій (Українська мова і література, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
805.Зелінська Даша Романівна (Англійська мова, КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")2022-12-12 09:53:17
806.Зикунова Віра Михайлівна (Біологія, природознавство, Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)2022-12-12 09:53:18
807.Зінуров Давід Русланович (Англійська мова, НВК № 108)2022-12-12 09:53:17
808.Зінуров Давід Русланович (Математика, НВК № 108)2022-12-12 09:53:18
809.Златіна Марина Олександрівна (Математика, КНЗО "Український ліцей з поглибленим вивченням іноземних мов імені Т. Г. Шевченка")2022-12-12 09:53:17
810.Зозуля Назар Миколайович (Українська мова і література, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)2022-12-12 09:53:17
811.Зозуля Софія (Англійська мова, Головачанський НВК)2022-12-12 09:53:17
812.Золотарьов Денис Олександрович (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
813.Зоренко Артем (Математика, Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)2022-12-12 09:53:17
814.Зотов Юрій Юрійович (Англійська мова, ДПТНЗ Першотравенський гірничий ліцей)2022-12-12 09:53:17
815.Зубань Матвій (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92)2022-12-12 09:53:18
816.Зубар Глєб Андрійович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
817.Зубар Глєб Андрійович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
818.Зубова Катерина (Математика, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)2022-12-12 09:53:18
819.Ібрагімов Ахмед Шахович (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:17
820.Іваненко Катерина (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 92)2022-12-12 09:53:17
821.Іваненко Катерина (Українська мова і література, Одеська ЗОШ № 92)2022-12-12 09:53:17
822.Іваненко Олексій Григорович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:17
823.Іваніцька Вікторія Володимирівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)2022-12-12 09:53:17
824.Іванов Сергій Денисович (Українська мова і література, Петрівський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
825.Іванова Ангеліна Іванівна (Англійська мова, Ставрівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
826.Іванова Ангеліна Іванівна (Біологія, природознавство, Ставрівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
827.Іванова Ангеліна Іванівна (Інформатика, Ставрівський ліцей)2022-12-12 09:53:18
828.Іванова Ангеліна Іванівна (Математика, Ставрівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
829.Іванова Ангеліна Іванівна (Українська мова і література, Ставрівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
830.Івануш Дмитро Олександрович (Математика, Овідіопольський ЗЗСО)2022-12-12 09:53:17
831.Іванущак Назар (Математика, Бабченський ліцей)2022-12-12 09:53:18
832.Іванченко Тімур Вікторович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:18
833.Івашків Анастасія Андріївна (Інформатика, Куропатницький ліцей Бережанської міської ради Тернопільської області)2022-12-12 09:53:18
834.Ізотов Михайло Андрійович (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
835.Ізотов Михайло Андрійович (Інформатика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
836.Ізотов Михайло Андрійович (Математика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
837.Ізотов Михайло Андрійович (Українська мова і література, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
838.Ілінська Вікторія Богданівна (Англійська мова, Новогуйвинська гімназія)2022-12-12 09:53:17
839.Ілінська Вікторія Богданівна (Інформатика, Новогуйвинська гімназія)2022-12-12 09:53:18
840.Ілінська Вікторія Богданівна (Математика, Новогуйвинська гімназія)2022-12-12 09:53:18
841.Ілінська Вікторія Богданівна (Українська мова і література, Новогуйвинська гімназія)2022-12-12 09:53:17
842.Ілляшенко Гліб Вікторович (Англійська мова, ЗЗСО №38)2022-12-12 09:53:17
843.Ілляшенко Гліб Вікторович (Біологія, природознавство, ЗЗСО №38)2022-12-12 09:53:18
844.Ілляшенко Гліб Вікторович (Математика, ЗЗСО №38)2022-12-12 09:53:18
845.Ілляшенко Роман Євгенович (Англійська мова, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
846.Ілляшенко Роман Євгенович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
847.Ілляшенко Роман Євгенович (Інформатика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
848.Ілляшенко Роман Євгенович (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
849.Ілляшенко Роман Євгенович (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
850.Ільїнов Олександр Володимирович (Англійська мова, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)2022-12-12 09:53:17
851.Ільїнов Олександр Володимирович (Біологія, природознавство, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
852.Ільїнов Олександр Володимирович (Інформатика, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
853.Ільїнов Олександр Володимирович (Математика, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)2022-12-12 09:53:18
854.Ільїнов Олександр Володимирович (Українська мова і література, ЗШ І-ІІІ ступенів № 2 Горішньоплавнівської міської ради)2022-12-12 09:53:17
855.Ільченко Дмитро (Англійська мова, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)2022-12-12 09:53:17
856.Ільченко Дмитро (Біологія, природознавство, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)2022-12-12 09:53:18
857.Ільченко Дмитро (Математика, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)2022-12-12 09:53:17
858.Ільченко Кіра Романівна (Англійська мова, Охтирська загальноосвітня школа №4)2022-12-12 09:53:17
859.Ільченко Кіра Романівна (Інформатика, Охтирська загальноосвітня школа №4)2022-12-12 09:53:18
860.Ільченко Кіра Романівна (Математика, Охтирська загальноосвітня школа №4)2022-12-12 09:53:18
861.Ільченко Кіріл Денисович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)2022-12-12 09:53:17
862.Ільченко Кіріл Денисович (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)2022-12-12 09:53:18
863.Ільченко Кіріл Денисович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)2022-12-12 09:53:18
864.Ільченко Кіріл Денисович (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 145)2022-12-12 09:53:18
865.Ілюк Тимур Артурович (Математика, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:18
866.Ісак Яромир Ілліч (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
867.Ісак Яромир Ілліч (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
868.Ісупов Олексій Андріанович (Біологія, природознавство, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:18
869.Ісупов Олексій Андріанович (Інформатика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:18
870.Ісупов Олексій Андріанович (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:17
871.Іщенко Євгеній (Інформатика, КЗ "Вінницька гімназія № 24")2022-12-12 09:53:18
872.Йосифович Єгор Романович (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")2022-12-12 09:53:17
873.Каганець Олексій (Інформатика, Одеська СШ № 121)2022-12-12 09:53:18
874.Кагляк Софія (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)2022-12-12 09:53:17
875.Кагляк Софія (Українська мова і література, Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)2022-12-12 09:53:17
876.Кадієвський Марат Дмитрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
877.Казарський Даніл (Біологія, природознавство, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)2022-12-12 09:53:18
878.Казарський Даніл (Інформатика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)2022-12-12 09:53:18
879.Казарський Даніл (Математика, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)2022-12-12 09:53:17
880.Казарський Даніл (Українська мова і література, Новосільська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г.Шевченка)2022-12-12 09:53:17
881.Казотій Злата (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
882.Казьмін Назар (Англійська мова, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:17
883.Казьмін Назар (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:18
884.Казьмін Назар (Математика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:18
885.Казьмін Назар (Українська мова і література, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:17
886.Кайота Іван Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)2022-12-12 09:53:17
887.Какоріна Амелія (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)2022-12-12 09:53:17
888.Калашнікова Сніжана (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:18
889.Калашнікова Сніжана (Інформатика, Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №119)2022-12-12 09:53:18
890.Каліберда Кароліна Юріївна (Біологія, природознавство, Барвінківський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
891.Каліберда Кароліна Юріївна (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
892.Каліберда Кароліна Юріївна (Математика, Барвінківський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
893.Каліберда Кароліна Юріївна (Українська мова і література, Барвінківський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
894.Калівошко Єгор (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
895.Калтаєва Тарья Халілівна (Англійська мова, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:17
896.Калтаєва Тарья Халілівна (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:18
897.Калтаєва Тарья Халілівна (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:18
898.Калтаєва Тарья Халілівна (Математика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:18
899.Калтаєва Тарья Халілівна (Українська мова і література, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:17
900.Калугін Святослав Русланович (Математика, Одеська ЗОШ № 92)2022-12-12 09:53:17
901.Кальніченко Андрій Артурович (Біологія, природознавство, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
902.Кальніченко Андрій Артурович (Інформатика, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
903.Кальніченко Андрій Артурович (Математика, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
904.Кальніченко Андрій Артурович (Українська мова і література, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:17
905.Кальніченко Володимир Артурович (Англійська мова, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:17
906.Кальніченко Володимир Артурович (Біологія, природознавство, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
907.Кальніченко Володимир Артурович (Інформатика, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
908.Кальніченко Володимир Артурович (Математика, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
909.Кальніченко Володимир Артурович (Українська мова і література, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:17
910.Кальніченко Дарина Артурівна (Англійська мова, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:17
911.Кальніченко Дарина Артурівна (Біологія, природознавство, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
912.Кальніченко Дарина Артурівна (Інформатика, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
913.Кальніченко Дарина Артурівна (Математика, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:18
914.Кальніченко Дарина Артурівна (Українська мова і література, Христинівська школа мистецтв)2022-12-12 09:53:17
915.Кальчу Ярослав Віталійович (Англійська мова, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
916.Кальчу Ярослав Віталійович (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
917.Кальчу Ярослав Віталійович (Інформатика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
918.Кальчу Ярослав Віталійович (Математика, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
919.Кальчу Ярослав Віталійович (Українська мова і література, Одеська ЗОШ №130 І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
920.Калюжна Марія Анатоліївна (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")2022-12-12 09:53:18
921.Калюжна Поліна Максимівна (Математика, Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів")2022-12-12 09:53:18
922.Калюжна Поліна Максимівна (Українська мова і література, Філія "Кирило-Ганнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів")2022-12-12 09:53:17
923.Каменєва Аліна Ігорівна (Математика, Школа №55)2022-12-12 09:53:18
924.Каминіна Анастасія Максимівна (Англійська мова, Гімназія НПУ ім. М.П. Драгоманова)2022-12-12 09:53:17
925.Камнєв Володимир Дмитрійович (Англійська мова, Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
926.Камнєв Володимир Дмитрійович (Математика, Введенський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
927.Кара Олена (Математика, Новотроянівський НВК)2022-12-12 09:53:18
928.Карасьова Олена Сергіївна (Математика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)2022-12-12 09:53:17
929.Каратніцкий Дмитро (Англійська мова, Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола)2022-12-12 09:53:17
930.Каратніцкий Дмитро (Математика, Єрківський ЗЗСО I-III ст. імені Героя України В.М.Чорновола)2022-12-12 09:53:18
931.Кармазенюк Софія (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
932.Карпенко Денис Сергійович (Англійська мова, Андріївський ліцей №2 Донецької селищної ради)2022-12-12 09:53:17
933.Карпенко Кіра Максимівна (Українська мова і література, КЗ ВЛ №14)2022-12-12 09:53:17
934.Карпець Павло Ярославович (Біологія, природознавство, Моквинський ліцей)2022-12-12 09:53:18
935.Карпець Павло Ярославович (Інформатика, Моквинський ліцей)2022-12-12 09:53:18
936.Касаткін Костя (Математика, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:18
937.Касімов Данило Ігорович (Англійська мова, Первомайська гімназія №9)2022-12-12 09:53:17
938.Касьяненко Айза (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:18
939.Касьяненко Айза (Українська мова і література, Херсонська спеціалізована школа №27)2022-12-12 09:53:17
940.Катана Тимур Євгенійович (Українська мова і література, Перша міська гімназія)2022-12-12 09:53:17
941.Катеренюк Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Дивосвіт")2022-12-12 09:53:18
942.Катеренюк Марія Олександрівна (Математика, ЗЗСО "Дивосвіт")2022-12-12 09:53:17
943.Керетів Аделія (Англійська мова, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
944.Керетів Аделія (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
945.Кидонь Іван Олександрович (Інформатика, Наталинський ліцей)2022-12-12 09:53:18
946.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Англійська мова, Онлайн-школа "Альтернатива")2022-12-12 09:53:17
947.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Біологія, природознавство, Онлайн-школа "Альтернатива")2022-12-12 09:53:18
948.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Інформатика, Онлайн-школа "Альтернатива")2022-12-12 09:53:18
949.Кир'ян Маргарита Вадимівна (Математика, Онлайн-школа "Альтернатива")2022-12-12 09:53:18
950.Кирил Морозов (Математика, Харківський технічний ліцей № 173)2022-12-12 09:53:17
951.Кищенко Олексій Вікторович (Англійська мова, Пристанційнівська гімназія)2022-12-12 09:53:17
952.Кищенко Олексій Вікторович (Інформатика, Пристанційнівська гімназія)2022-12-12 09:53:18
953.Кібиш Тетяна Володимирівна (Українська мова і література, Висовська філія Цепцевицького ліцею)2022-12-12 09:53:17
954.Кіпняк Іван Олександрович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
955.Кірков Дем'ян (Українська мова і література, Початкова школа №7 Володимирської міської ради)2022-12-12 09:53:17
956.Кісельов Костянтин (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:18
957.Кісельов Костянтин (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:18
958.Кісельов Костянтин (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:18
959.Кіценко Дмитро (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
960.Клейно Олександр (Інформатика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
961.Клейно Олександр (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
962.Клименко Борис Олегович (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")2022-12-12 09:53:17
963.Клінцова Анастасія (Англійська мова, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)2022-12-12 09:53:17
964.Клінцова Анастасія (Біологія, природознавство, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)2022-12-12 09:53:18
965.Клінцова Анастасія (Інформатика, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)2022-12-12 09:53:18
966.Клінцова Анастасія (Математика, Новгород-Сіверська гімназія №1 ім. Б. Майстренка)2022-12-12 09:53:17
967.Клопотар Ігор Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
968.Клопотар Ігор Іванович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
969.Клочай Костянтин Ігорович (Англійська мова, Білоцерківська СЗОШ № 1)2022-12-12 09:53:17
970.Клочай Костянтин Ігорович (Біологія, природознавство, Білоцерківська СЗОШ № 1)2022-12-12 09:53:18
971.Клочай Костянтин Ігорович (Інформатика, Білоцерківська СЗОШ № 1)2022-12-12 09:53:18
972.Клочай Костянтин Ігорович (Математика, Білоцерківська СЗОШ № 1)2022-12-12 09:53:17
973.Клочай Костянтин Ігорович (Українська мова і література, Білоцерківська СЗОШ № 1)2022-12-12 09:53:17
974.Коваленко Анастасія Володимирівна (Англійська мова, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")2022-12-12 09:53:17
975.Коваленко Анастасія Володимирівна (Біологія, природознавство, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")2022-12-12 09:53:18
976.Коваленко Анастасія Володимирівна (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")2022-12-12 09:53:17
977.Коваленко Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")2022-12-12 09:53:17
978.Коваленко Анастасія Олександрівна (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:18
979.Коваленко Анастасія Олександрівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:18
980.Коваленко Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
981.Коваленко Артем (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
982.Коваленко Артем (Математика, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:18
983.Коваленко Данііл Дмитрович (Англійська мова, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:17
984.Коваленко Данііл Дмитрович (Біологія, природознавство, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:18
985.Коваленко Данііл Дмитрович (Інформатика, Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)2022-12-12 09:53:18
986.Коваленко Євгеній Юрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)2022-12-12 09:53:17
987.Коваленко Євгеній Юрійович (Інформатика, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)2022-12-12 09:53:18
988.Коваленко Євгеній Юрійович (Математика, Спеціалізована школа №47 ім. А.С. Макаренка з поглибленим вивченням іноземних мов)2022-12-12 09:53:17
989.Коваленко Максим Євгенович (Біологія, природознавство, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
990.Коваленко Максим Євгенович (Математика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:18
991.Коваленко Мирон (Інформатика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)2022-12-12 09:53:18
992.Коваленко Софія Володимирівна (Українська мова і література, Школа №19)2022-12-12 09:53:17
993.Коваль Вікторія (Англійська мова, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
994.Коваль Вікторія (Біологія, природознавство, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:18
995.Коваль Вікторія (Інформатика, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:18
996.Коваль Вікторія (Математика, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
997.Коваль Вікторія (Українська мова і література, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
998.Коваль Владислав Петрович (Математика, ОЗ Прислуцький ліцей)2022-12-12 09:53:18
999.Коваль Єгор (Інформатика, КЗ КМР "Кагарлицький ліцей №1")2022-12-12 09:53:18
1000.Коваль Іван (Інформатика, Міжнародний ліцей «Нова школа наук»)2022-12-12 09:53:18
1001.Коваль Кирило Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)2022-12-12 09:53:17
1002.Коваль Кирило Олександрович (Інформатика, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)2022-12-12 09:53:18
1003.Коваль Кирило Олександрович (Математика, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)2022-12-12 09:53:18
1004.Коваль Кирило Олександрович (Українська мова і література, Спеціалізована школа I-III ступенів з поглибленим вивченням французької мови №269 м. Києва)2022-12-12 09:53:17
1005.Ковалько Аріна (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)2022-12-12 09:53:17
1006.Ковальов Віктор (Англійська мова, Чернівецький ліцей № 2)2022-12-12 09:53:17
1007.Ковальов Віктор (Математика, Чернівецький ліцей № 2)2022-12-12 09:53:18
1008.Ковальов Матвій Владиславович (Українська мова і література, Синельниківський ліцей № 7)2022-12-12 09:53:17
1009.Ковальчук Анна (Англійська мова, ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області)2022-12-12 09:53:17
1010.Ковальчук Діана Андріївна (Англійська мова, Судилківський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1011.Ковальчук Дмитро Сергійович (Українська мова і література, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:17
1012.Ковалюк Ярема (Математика, Ліцей №11 "Престиж")2022-12-12 09:53:17
1013.Ковч Вікторія Андріївна (Математика, Щедрогірський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1014.Ковч Едуард Андрійович (Математика, Щедрогірський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1015.Когут Аріна (Математика, КЗ "Вінницька гімназія № 24")2022-12-12 09:53:18
1016.Коденчук Марк (Математика, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
1017.Кожарін Ярослав (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
1018.Кожарін Ярослав (Математика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
1019.Кожарін Ярослав (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
1020.Кожома Марія (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92)2022-12-12 09:53:18
1021.Козирод Артем Євгенович (Англійська мова, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)2022-12-12 09:53:17
1022.Козирод Артем Євгенович (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)2022-12-12 09:53:18
1023.Козирод Артем Євгенович (Інформатика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)2022-12-12 09:53:18
1024.Козирод Артем Євгенович (Математика, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)2022-12-12 09:53:18
1025.Козирод Артем Євгенович (Українська мова і література, Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)2022-12-12 09:53:17
1026.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
1027.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
1028.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Інформатика, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
1029.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Математика, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
1030.Козлітіна Анастасія Костянтинівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
1031.Кокін Тимофій Романович (Математика, Криворізька гімназія №72)2022-12-12 09:53:17
1032.Колесник Михайло Олегович (Англійська мова, Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)2022-12-12 09:53:17
1033.Колесник Михайло Олегович (Українська мова і література, Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)2022-12-12 09:53:17
1034.Колесніков Микита Олексійович (Математика, Logos School)2022-12-12 09:53:18
1035.Колеснікова Поліна Олексіївна (Математика, Logos School)2022-12-12 09:53:18
1036.Колісник Євген Васильович (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)2022-12-12 09:53:18
1037.Колісник Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Лисичобалківська гімназія)2022-12-12 09:53:18
1038.Колісник Олександр Сергійович (Інформатика, Лисичобалківська гімназія)2022-12-12 09:53:18
1039.Колісник Олександр Сергійович (Математика, Лисичобалківська гімназія)2022-12-12 09:53:18
1040.Колодич Артем Володимирович (Інформатика, Познанський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1041.Колодич Марія (Інформатика, Познанський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1042.Колодяжний Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, Донецький ліцей № 2)2022-12-12 09:53:18
1043.Коломієць Вероніка Віталіївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)2022-12-12 09:53:17
1044.Коломієць Вероніка Віталіївна (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)2022-12-12 09:53:18
1045.Колос Софія Миколаївна (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1046.Колотило Даниїл Дмитрович (Біологія, природознавство, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
1047.Комендант Юстина (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)2022-12-12 09:53:17
1048.Компанієць Михайло (Англійська мова, ДНЗ "Черкаський професійний ліцей")2022-12-12 09:53:17
1049.Конечний Іван Дмитрович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1050.Конечний Іван Дмитрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1051.Конечний Іван Дмитрович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1052.Конечний Іван Дмитрович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1053.Конечний Іван Дмитрович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1054.Конєв Олександр Андрійович (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")2022-12-12 09:53:17
1055.Коник Віра Маркіянівна (Англійська мова, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ходорів)2022-12-12 09:53:17
1056.Коник Віра Маркіянівна (Математика, ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ходорів)2022-12-12 09:53:18
1057.Коновал Герман Ігорович (Англійська мова, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради)2022-12-12 09:53:17
1058.Коновальчук Кирило (Англійська мова, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1059.Кордунян Максим Віталійович (Англійська мова, Мамалигівський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1060.Корецький Микола Андрійович (Математика, Замшанівський ліцей Забродівської сільської ради)2022-12-12 09:53:18
1061.Коркушко Вадим Миколайович (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:17
1062.Корнєєва Марія (Англійська мова, ЗЗСО I-III ступенів Коцюбинської селищної ради Київської області)2022-12-12 09:53:17
1063.Корнієнко Данило Андрійович (Математика, Заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів-ліцей «Гармонія»)2022-12-12 09:53:17
1064.Корнова Владислав Петрович (Англійська мова, Львівський художній ліцей при ЛНАМ)2022-12-12 09:53:17
1065.Король Тетяна Володимирівна (Біологія, природознавство, Альтернативна школа "Дельта")2022-12-12 09:53:18
1066.Коротун Ілля (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:17
1067.Коротун Ілля (Інформатика, ХАГ "Оазис Надії")2022-12-12 09:53:18
1068.Корчевська Альона (Англійська мова, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:17
1069.Корчевська Альона (Біологія, природознавство, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:18
1070.Корчевська Альона (Інформатика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:18
1071.Корчевська Альона (Математика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:18
1072.Корчевська Альона (Українська мова і література, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:17
1073.Косолович Христина Іванівна (Англійська мова, Наталинський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1074.Косолович Христина Іванівна (Інформатика, Наталинський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1075.Костюк Аріна Назаріївна (Математика, Підзамчівська ЗОШ)2022-12-12 09:53:17
1076.Костюк Вероніка Сергіївна (Українська мова і література, КЗ "Жмеринський ліцей № 6")2022-12-12 09:53:17
1077.Кот Вікторія (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)2022-12-12 09:53:18
1078.Кот Вікторія (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)2022-12-12 09:53:17
1079.Котков Матвій (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:17
1080.Котков Матвій (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")2022-12-12 09:53:18
1081.Котлярова Діана Ярославівна (Інформатика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
1082.Кошелєв Нікіта Володимирович (Українська мова і література, ЗЗСО І-ІІІ ступенів №5 Тростянецької міської ради)2022-12-12 09:53:17
1083.Кошовий Олег Евгенович (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")2022-12-12 09:53:17
1084.Кравченко Микола Миколайович (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
1085.Кравченко Микола Миколайович (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1086.Кравченко Микола Миколайович (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1087.Кравченко Микола Миколайович (Математика, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1088.Кравченко Микола Миколайович (Українська мова і література, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
1089.Кравченко Олексій Олексійович (Математика, Жашківський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1090.Кравчук Віктор Володимирович (Біологія, природознавство, Центр дистанційної освіти "Джерело")2022-12-12 09:53:18
1091.Кравчук Віктор Володимирович (Математика, Центр дистанційної освіти "Джерело")2022-12-12 09:53:17
1092.Кравчук Олександр Едуардович (Англійська мова, Кобилецько-Полянський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:17
1093.Краєвський Іван (Англійська мова, Одеська ЗОШ №107)2022-12-12 09:53:17
1094.Краєвський Іван (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №107)2022-12-12 09:53:18
1095.Крайник Артем Петрович (Математика, ОЗ Рудківська СЗШ імені В. Жеребного)2022-12-12 09:53:18
1096.Крамар Нікіта (Математика, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:18
1097.Крамар Нікіта (Українська мова і література, Теплодарський ліцей I-III ступенів ім. Медведкова)2022-12-12 09:53:17
1098.Кривобок Анастасія Анатоліївна (Англійська мова, Балаклійський центр дитячої та юнацької творчості)2022-12-12 09:53:17
1099.Криворотов Гліб Миколайович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1100.Криворотов Гліб Миколайович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1101.Криворотов Гліб Миколайович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1102.Криворотов Гліб Миколайович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1103.Криворотов Гліб Миколайович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1104.Криворучко Максим Олександрович (Англійська мова, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)2022-12-12 09:53:17
1105.Криворучко Максим Олександрович (Математика, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)2022-12-12 09:53:18
1106.Криворучко Максим Олександрович (Українська мова і література, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)2022-12-12 09:53:17
1107.Кривохатько Олександр (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
1108.Кривохатько Олександр (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1109.Кривохатько Олександр (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1110.Кривохатько Олександр (Математика, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1111.Крилов Максим Ігорович (Англійська мова, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")2022-12-12 09:53:17
1112.Крилов Максим Ігорович (Інформатика, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")2022-12-12 09:53:18
1113.Кричок Христина Іванівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
1114.Кричок Христина Іванівна (Математика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
1115.Кричок Христина Іванівна (Українська мова і література, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:17
1116.Круглов Давид (Математика, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)2022-12-12 09:53:18
1117.Крук Микола Петрович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
1118.Крук Микола Петрович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:18
1119.Кударенко Лук'ян (Математика, ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")2022-12-12 09:53:18
1120.Кудлай Костянтин Андрійович (Біологія, природознавство, Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)2022-12-12 09:53:18
1121.Кузик Дарина (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)2022-12-12 09:53:17
1122.Кузик Софія Ярославівна (Інформатика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:18
1123.Кузнецов Георгій (Біологія, природознавство, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:18
1124.Кузнецов Георгій (Математика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
1125.Кузнецов Георгій (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
1126.Кузьменко Олена (Біологія, природознавство, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)2022-12-12 09:53:18
1127.Кузьменко Олена (Математика, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)2022-12-12 09:53:18
1128.Кузьменко Олена (Українська мова і література, Ліцей №1 Підгородненської міської ради)2022-12-12 09:53:17
1129.Кузьмич Анастасія Андріївна (Англійська мова, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:17
1130.Кузьмич Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:18
1131.Кузьмич Олександр Андрійович (Англійська мова, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:17
1132.Кузьмич Олександр Андрійович (Біологія, природознавство, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)2022-12-12 09:53:18
1133.Кулиба Тимур Євгенович (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
1134.Кулик Богдан (Математика, НВК № 106)2022-12-12 09:53:18
1135.Кулик Дмитро Юрійович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:18
1136.Кунченко Євгенія Сергіївна (Біологія, природознавство, Будянський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1137.Кунченко Євгенія Сергіївна (Інформатика, Будянський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1138.Кунченко Євгенія Сергіївна (Математика, Будянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1139.Купальний Назар Віталійович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1140.Купальний Назар Віталійович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1141.Купальний Назар Віталійович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1142.Купальний Назар Віталійович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1143.Купич Денис (Українська мова і література, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1144.Кур'ян Михайло (Англійська мова, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
1145.Кур'ян Михайло (Математика, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
1146.Кур'ян Михайло (Українська мова і література, Olena Vedernikova Private School)2022-12-12 09:53:17
1147.Кур'янович Денис Володимирович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
1148.Кур'янович Денис Володимирович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:18
1149.Курбатова (Інформатика, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:18
1150.Курбатова (Математика, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:18
1151.Курик Ніколь Артурівна (Англійська мова, Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича)2022-12-12 09:53:17
1152.Курта Анна Олександрівна (Англійська мова, Центр дистанційної освіти "Джерело")2022-12-12 09:53:17
1153.Курта Анна Олександрівна (Математика, Центр дистанційної освіти "Джерело")2022-12-12 09:53:17
1154.Кусенко Мар'яна Андріївна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:18
1155.Кусенко Мар'яна Андріївна (Математика, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
1156.Кусенко Мар'яна Андріївна (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")2022-12-12 09:53:17
1157.Кусович Ангеліна Денисівна (Математика, Краматорська ЗОШ № 5)2022-12-12 09:53:17
1158.Кутаманова Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, Барвінківський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
1159.Кухтар Назар Тарасович (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:17
1160.Кухтар Назар Тарасович (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)2022-12-12 09:53:17
1161.Куцевич Олександр Костянтинович (Біологія, природознавство, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
1162.Куцевич Олександр Костянтинович (Інформатика, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
1163.Куцевич Олександр Костянтинович (Математика, Луцька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
1164.Куцеля Назар Олегович (Англійська мова, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:17
1165.Куцеля Назар Олегович (Інформатика, Дубенський ліцей N6 Дубенської міської ради Рівненської області)2022-12-12 09:53:18
1166.Куцик Тимофій Олександрович (Біологія, природознавство, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:18
1167.Куцик Тимофій Олександрович (Математика, Вараський ліцей №3)2022-12-12 09:53:18
1168.Куціль Павло Андрійович (Англійська мова, Якубівська ЗОШ I ступеня)2022-12-12 09:53:17
1169.Кучережко Максим Олегович (Англійська мова, КЗ "Тальнівська санаторна школа Черкаської обласної ради")2022-12-12 09:53:17
1170.Кучеренко Аміра Павлівна (Англійська мова, КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12)2022-12-12 09:53:17
1171.Кучеренко Аміра Павлівна (Математика, КЗЗСО І - ІІІ ступенів № 12)2022-12-12 09:53:18
1172.Кучеренко Богдан (Англійська мова, Школа №7)2022-12-12 09:53:17
1173.Лабчук Василь Андрійович (Інформатика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:18
1174.Лабчук Василь Андрійович (Математика, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:18
1175.Лабчук Василь Андрійович (Українська мова і література, Гімназія № 2 м. Хмельницького)2022-12-12 09:53:17
1176.Лавренюк Назар (Англійська мова, Хомутинецький ліцей)2022-12-12 09:53:17
1177.Ладигіна Катерина Дмитрівна (Українська мова і література, Тернівський ліцей 5)2022-12-12 09:53:17
1178.Ладчук Дарія Віталіївна (Математика, Новомиколаївська філія Глодоського ліцею)2022-12-12 09:53:18
1179.Лазоренко Вікторія (Англійська мова, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)2022-12-12 09:53:17
1180.Лазоренко Вікторія (Біологія, природознавство, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)2022-12-12 09:53:18
1181.Лазоренко Вікторія (Інформатика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)2022-12-12 09:53:18
1182.Лазоренко Вікторія (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)2022-12-12 09:53:18
1183.Лазоренко Вікторія (Українська мова і література, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)2022-12-12 09:53:17
1184.Лазоренко Настя (Математика, Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради)2022-12-12 09:53:18
1185.Лазорик Владислав Петрович (Англійська мова, Вижницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Юрія Федьковича)2022-12-12 09:53:17
1186.Лапчук Марта (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)2022-12-12 09:53:17
1187.Лебідь Кіра Сергіївна (Біологія, природознавство, Крижопільська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів)2022-12-12 09:53:18
1188.Левицька Соломія Ярославівна (Інформатика, Старолисецька ЗОШ)2022-12-12 09:53:18
1189.Левицька Соломія Ярославівна (Математика, Старолисецька ЗОШ)2022-12-12 09:53:18
1190.Левицька Соломія Ярославівна (Українська мова і література, Старолисецька ЗОШ)2022-12-12 09:53:17
1191.Левківський Назар (Біологія, природознавство, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:18
1192.Левківський Назар (Інформатика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:18
1193.Левківський Назар (Математика, Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)2022-12-12 09:53:18
1194.Левченко Артур Олександрович (Англійська мова, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1195.Левченко Артур Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1196.Левченко Артур Олександрович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1197.Левченко Артур Олександрович (Математика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1198.Левченко Артур Олександрович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1199.Левченко Володимир Дмитрович (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
1200.Левченко Володимир Дмитрович (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1201.Левченко Володимир Дмитрович (Математика, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1202.Левченко Володимир Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінський ліцей №2)2022-12-12 09:53:17
1203.Лемішевська Анна Вадимівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)2022-12-12 09:53:17
1204.Леончик Ніка (Математика, Висовська філія Цепцевицького ліцею)2022-12-12 09:53:18
1205.Лепеха Артур Сергійович (Інформатика, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:18
1206.Лещенко Данііл Віталійович (Математика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)2022-12-12 09:53:18
1207.Лєкар Юлія Юріївна (Англійська мова, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
1208.Лєкар Юлія Юріївна (Математика, ПЗ гімназія "Соломон")2022-12-12 09:53:17
1209.Ликова Ольга (Українська мова і література, КЗЗСО "Гімназія № 2")2022-12-12 09:53:17
1210.Лимаренко Богдан Юрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)2022-12-12 09:53:17
1211.Лиса Олександра Володимирівна (Інформатика, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")2022-12-12 09:53:18
1212.Лиса Олександра Володимирівна (Математика, Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")2022-12-12 09:53:18
1213.Лисенко Анастасія (Біологія, природознавство, КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради")2022-12-12 09:53:18
1214.Лисенко Кирил Дмитрович (Англійська мова, Наталинський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1215.Лисенко Кирил Дмитрович (Інформатика, Наталинський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1216.Лисенко Олександра (Англійська мова, Краснянський ліцей)2022-12-12 09:53:17
1217.Лисенко Поліна (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)2022-12-12 09:53:18
1218.Литвин Михайло (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:17
1219.Литвин Михайло (Математика, Харківський ліцей № 89)2022-12-12 09:53:18
1220.Литвиненко Кирило (Біологія, природознавство, Одеська загальноосвітня школа №92)2022-12-12 09:53:18
1221.Литвиненко Кирило (Інформатика, Одеська загальноосвітня школа №92)2022-12-12 09:53:18
1222.Литвиненко Роман Богданович (Математика, ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")2022-12-12 09:53:17
1223.Лихвар Роман Леонідович (Інформатика, Петрівський ліцей №2)2022-12-12 09:53:18
1224.Ліска Ярослава Віталіївна (Англійська мова, Селятинський ОЗЗСО І- ІІІ ступенів ім. О. Зайця)2022-12-12 09:53:17
1225.Лісковська Анна (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
1226.Лісунова Пелагея Олександрівна (Математика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)2022-12-12 09:53:18
1227.Лічман Дар'я (Англійська мова, Одеська СШ №117)2022-12-12 09:53:17
1228.Ліщук Ангеліна Валеріївна (Математика, Мильчанський ліцей)2022-12-12 09:53:18
1229.Лобода Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:17
1230.Лобода Наталія Володимирівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
1231.Луговий Олексій Олексійович (Англійська мова, Ліцей "Мейн Скул")2022-12-12 09:53:17
1232.Луговий Олексій Олексійович (Інформатика, Ліцей "Мейн Скул")2022-12-12 09:53:18
1233.Луговий Олексій Олексійович (Математика, Ліцей "Мейн Скул")2022-12-12 09:53:18
1234.Луговий Олексій Олексійович (Українська мова і література, Ліцей "Мейн Скул")2022-12-12 09:53:17
1235.Лужаниця Вероніка Володимирівна (Математика, ЗЗСО I-III ступенів с.Тур'є)2022-12-12 09:53:17
1236.Лукач Софія Романівна (Інформатика, Великомостівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)2022-12-12 09:53:18
1237.Лукащук Юліана Тарасівна (Англійська мова, Немовицький ліцей)2022-12-12 09:53:17
1238.Лукащук Юліана Тарасівна (Біологія, природознавство, Немовицький ліцей)2022-12-12 09:53:18
1239.Лукащук Юліана Тарасівна (Інформатика, Немовицький ліцей)2022-12-12 09:53:18
1240.Лукащук Юліана Тарасівна (Українська мова і література, Немовицький ліцей)2022-12-12 09:53:17
1241.Луста Іван В'ячеславович (Українська мова і література, Ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою ДПСУ)2022-12-12 09:53:17
1242.Лутчин Юлія Іванівна (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
1243.Лутчин Юлія Іванівна (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:18
1244.Лутчин Юлія Іванівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
1245.Лутчин Юлія Іванівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)2022-12-12 09:53:17
1246.Луцик Артем Олегович (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:17
1247.Луцик Артем Олегович (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:18
1248.Луцик Артем Олегович (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)2022-12-12 09:53:18
1249.Луцик Артем Олегович (Математи