Random number generator
  

www.Olimpis.com.ua розіграш Xiaomi Redmi Buds 4 Active

Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it. Details.
Drawing ID1276
Descriptionwww.Olimpis.com.ua розіграш Xiaomi Redmi Buds 4 Active
Drawing organizerwww.olimpis.com.ua
Drawing typeWinners selection by drawing
Date created2024-04-06 17:12:42
Number of participants14280
Number of winners5
Number of duplicate participants0
Similar drawingsNo similar drawings found
Drawing date2024-04-06 17:14:26

Winners

#ParticipantNotes
1.Даньковська Дана (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
2.Коваленко Роман Васильович (Гімназія №8 Дрогобицької міської ради)
3.Гаврилюк Тихон (Криворізька гімназія № 65 КМР)
4.Дубас Єлизавета Богданівна (Початкова школа "Барвінок")
5.Кілімнік Артем (Вигодянський ліцей)

Didn't win

Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
#ParticipantNotes
6.Сушкова Дарія (Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
7.Ляшенко Денис Олександрович (Яреськівська ЗОШ)
8.Тимосєвич Поліна (Чаньківська гімназія)
9.Костюк Володимир Віталійович (Ліцей №3)
10.Гузун Вікторія Олександрівна (Серпневський ліцей)
11.Марущак Злата Дмитрівна (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
12.Купович Данило (СЗШ №65)
13.Шворак Владислава Василівна (Карпилівська філія ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
14.Гавкалюк Олександр (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
15.Меркушев Марк (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
16.Титаренко Софія (Новоселівський ліцей Лиманської міської ради)
17.Горин Максим Андрійович (ЗОШ I-III ст. № 2 м.Заліщики)
18.Ковальчук Діана Андріївна (Судилківський ліцей)
19.Григорців Ярема Ігорович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
20.Бачинський Станіслав Андрійович (Підгороднянська гімназія)
21.Чувілкіна Марія Євгенівна (Золотівський ліцей № 16)
22.Лисенко Мирослав Тарасович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
23.Коваль Василина Миколаївна (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
24.Гадомська Даша Євгенівна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
25.Самбульський Єгор Михайлович (Спеціалізована загальноосвітня школа № 296)
26.Дуленчук Богдан (Стебнівська гімназія)
27.Калашнік Анна Юріївна (Охтирська ЗОШ №2)
28.Сухопляс Юстина (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
29.Галкіна Євгенія В'ячеславівна (Марганецький ліцей №10 Марганецької міськради)
30.Марченко Марк (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
31.Жлуктін Нікіта (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
32.Гавдяк Марія (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
33.Кушнір Лідія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
34.Мацишин Назар (Шумський ліцей)
35.Задерецький Маркіян Русланович (Львівський НВК "Школа-ліцей "Оріяна")
36.Петренко Дар'я Сергіівна (Універчик)
37.Темпер Марко (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
38.Устименко Василіса (ПЗО "МудрАнгелики")
39.Радько Анжеліка Юріївна (Охтирська ЗОШ №2)
40.Гладченко Альбіна Романівна (Школа I-III ст. № 308)
41.Бруцька Карина Євгенівна (Великомихайлівський ліцей)
42.Бабич Софія (Дачненський ліцей № 1)
43.Зайцев Михайло Олександрович (Барвінківський ліцей №2)
44.Сиса Карина (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
45.Тодорогло Іван Дмитрович (Серпневський ліцей)
46.Гінгуляк Тіна Олександрівна (Коболчинська гімназія)
47.Гермак Нікіта Сергійович (Грубнянський ліцей)
48.Шляхов Артем Андрійович (КЗ Харківський ліцей № 49)
49.Пинзару Андрій Сергійович (Ізмаїльський ліцей № 6)
50.Герасимюк Єлизавета Олександрівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
51.Варченко Артем Олексійович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №30)
52.Безуглий Леонід (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
53.Баланчук Кароліна Віталіївна (КЗ "Вільшанський ліцей")
54.Юшко Андрій (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
55.Теравська Аліса Олександрівна (Smart Up)
56.Кутузов Єгор Олексійович (Ізмаїльська початкова школа №4)
57.Буцик Олександра Віталіївна (Альтернативна школа Ярина School)
58.Малярова Анастасія (Овруцький ліцей № 3)
59.Бойків Михайло Романович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
60.Касяненко Денис Олександрович (КЗ "Гутянський ліцей")
61.Щербан Нікодім (Пригородоцька гімназія)
62.Бобровська Ангеліна Сергіївна (Романівський ліцей)
63.Ревков Михайло Олександрович (Запорізька гімназія № 107)
64.Григоревська Катерина (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
65.Нестор Кулібаба (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард")
66.Бортник Софія Артемівна (Чемеровецький ліцей №1)
67.Гамада Богдан Тарасович (СЗШ № 92 м. Львова)
68.Грушецький Владислав Тарасович (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
69.Губеладзе Софія (Бучанський ліцей №3)
70.Конюхов Тимофій (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
71.Бондаренко Мілана (КЗ "Гімназія № 28")
72.Шевченко Наталія Вячеславівна (Єлизаветівська ЗОШ)
73.Довгопол Федір Михайлович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
74.Слободянюк Марія Вікторівна (Українсько-амер. міжнар. ліцей "Меридіан")
75.Мартинова Анна Віталіївна (Ужгородський ліцей №7)
76.Халамівський Владислав Сергійович (Яблунецький ліцей)
77.Кириченко Ніна Вадимівна (Козацький ЗЗСО)
78.Устенко Марія (Перша міська гімназія)
79.Сідорич Крістіна (Прилуцький фаховий медичний коледж)
80.Бондар Володимир Олександрович (It Step school Poltava)
81.Околіт Анна Андріївна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
82.Чикуров Євген Олександрович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
83.Рогова Євгенія Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
84.Лебідь Тимофій (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
85.Негрієнко Аріна Сергіївна (Василівський ліцей)
86.Рошкулець Андрій (Зеленогайський ліцей)
87.Сивокінь Андрій Павлович (Творчий центр "Арлекін")
88.Яловчук Вікторія Вікторівна (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
89.Кисленко Максим Сергійович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
90.Жаран Артем Андрійович (Зарічненський ліцей №2)
91.Тарабенко Дмитрій Павлович (Холминська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
92.Козак Аріна Євгеніївна (Криворізька гімназія №72)
93.Цихоня Ростислав Богданович (Первомайський ліцей «Ерудит»)
94.Осадча Аріна Сергіївна (Первомайська гімназія №2)
95.Острогляд Карина Олександрівна (Стрибізький ліцей)
96.Карнаух Сергій (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Комар)
97.Лабудяк Анна Михайлівна (Гринявська ЗОШ І-ІІІ ст.)
98.Бойко Ярослав Андрійович (Іллінівський ОЗЗСО)
99.Капустян Андрій Віталійович (It Step school Poltava)
100.Червонецька Крістіна (Бершадський ліцей)
101.Чорненька Марія (Ліцей інформаційних технологій № 79)
102.Лапунька Соломія (Новопетрівський ліцей)
103.Даня Назаренко (Міжнародний ліцей МАУП)
104.Гуменяк Софія Миколаївна (Раковецька гімназія)
105.Разносіліна Ксенія (Запорізька гімназія "Контакт")
106.Кочубей Дмитро (Мізоцький ліцей)
107.Олійник Аліна Миколаївна (ЗШ №12)
108.Тищенко Олександр Володимирович (Середня загальноосвітня школа № 271 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
109.Гайдамака Максим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
110.Мамась Іван Максимович (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
111.Драченко Маргарита (Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів)
112.Токарчук Кирило (Новояворівська початкова школа)
113.Бачинський Олександр (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
114.Джулай Іван Романович (Черкаський НВК №34)
115.Гоцак Діана Андріївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
116.Огій Мілана (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
117.Богуцький Лев Олегович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
118.Данько Діана Сергіївна (Ізмаїльська початкова школа №4)
119.Покотило Северин Володимирович (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
120.Лейман Костянтин Сергійович (Філія Комишуватської ЗШ І-ІІІ ст. "Малопомічнянська ЗШ")
121.Тарасенко Назар Максимович (It Step school Poltava)
122.Романюк Анастасія Петрівна (Замулинецький ліцей)
123.Ірхін Давид Юрійович (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)
124.Тимошенко Маргарита (Гімназія № 179 міста Києва)
125.Кобильник Яна (Центр розвитку дітей та батьків "Джерело")
126.Суходуб Матвій Сергійович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
127.Сова Олег Віталійович (КЗ "Грушівський ліцей")
128.Джерелейко Оксана (Яхновецький ліцей)
129.Щербань Макар (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
130.Чобану Роман (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
131.Шаврієва Марія Іванівна (Серпневський ліцей)
132.Бей Варвара Вадимівна (Ониськівська гімназія)
133.Багаліка Маркіян (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
134.Фесюк Матвій Дмитрович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
135.Шпачинський Родіон Олександрович (КЗ "Тузлівський ОЗССО" ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей")
136.Казбан Ірина Андріївна (ЗЗСО "Лахвичівська гімназіїя")
137.Фока Еріка - Крістіна Віталіївна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
138.Невірець Марк Русланович (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
139.Дейнека Валерія (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського")
140.Коваленко Влада Віталіївна (Пирогівський ліцей)
141.Калімон Юлія Романівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
142.Василевич Марія Миколаївна (Дроздинський ліцей)
143.Шутяк Мирон Дмитрович (Жашківський ліцей №4)
144.Хоцянівська Ангеліна Максимівна (Сколобівська гімназія)
145.Галиченко Лідія В'ячеславівна (Коломийська філія №10)
146.Хамбір Катерина (Русанівська гімназія)
147.Юшков Артем В'ячеславович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
148.Якименко Олена (Дмитрівський заклад загальної середньої освіти)
149.Міньковський Владислав Борисович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
150.Новицький Кирило (Ліцей "Потенціал" ВМР)
151.Кузьміна Єлизавета (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
152.Жуков Євгеній Сергійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
153.Кізенко Нікіта Олександрович (Альтернативна школа Ярина School)
154.Мазін Ірина Володимирівна (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
155.Фокша Єгор Андрійович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
156.Костур Софія (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
157.Вернидуб Кирил Олександрович (Дніпровська початкова школа №108)
158.Варсєгова Аліна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
159.Левадний Ігор Олександрович (КЗ "Компаніївська гімназія")
160.Воскобой Давид (Ліцей "Потенціал" ВМР)
161.Муту Дар'я Сергіївна (Лоцкинський ліцей Інгульської територіальної громади)
162.Школьний Павло (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
163.Бондар Аліна Євгенівна (КЗ "Лозівський ліцей №8")
164.Якимчук Олесь Віталійович (Шепетівський НВК №1)
165.Глущенко Людмила Володимирівна (Жихівський ліцей)
166.Луценко Єгор (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
167.Бурковський Євген Петрович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
168.Кубрак Анастасія Сергіївна (Холминська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
169.Попович Микита Олегович (It Step school Poltava)
170.Стецюк Ольга Романівна (Підзамчівський ліцей)
171.Коваль Кіріл (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
172.Гайєр Артем Вікторович (Великомихайлівський ліцей)
173.Самойленко Радімир Михайлович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
174.Кармазин Даніела Віталіївна (Яреськівська ЗОШ)
175.Осипенко Дмитро Євгенійович (Конотопський ліцей №11)
176.Мельник Даніель (ХАГ "Оазис Надії")
177.Сметанін Роман (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
178.Чепінога Софія (Ліцей № 7)
179.Стрибіцька Єва Романівна (Навчальний клуб KeepUp)
180.Улинець Ярослав (КЗ "Тячівський професійний ліцей" ЗОР)
181.Беттяр Михайло (Бородянський академічний ліцей)
182.Сидорук Артем (Мізоцький ліцей)
183.Савченко Дар'я (Прилуцький фаховий медичний коледж)
184.Корчмар Тимур Анатолійович (Серпневський ліцей)
185.Дмитренко Володимир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
186.Фролов Микита (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
187.Шамара Тимофій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
188.Вешко Максим Вячеславович (Покотилівський ліцей № 2)
189.Одарченко Єгор Романович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
190.Вівчар Дмитро (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
191.Синенко Анна (Прилуцький фаховий медичний коледж)
192.Озимок Наталія Андріївна (Кротошинський ліцей)
193.Малюга Юстина Володимирівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
194.Олинюк Юлія Іванівна (Мамалигівський ліцей)
195.Ловіцька Анастасія Вікторівна (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
196.Лукач Марія (Буштинський ліцей №2)
197.Маламут Ілля Віталійович (Камінська філія Романівського ліцею №2)
198.Токарєв Микита Андрійович (НВК №14)
199.Петренко Богдана Олександрівна (Вертіївський ліцей)
200.Михайленко Артем Микитович (Первомайський ліцей «Ерудит»)
201.Назаратій Назар Романович (Первомайський ліцей «Ерудит»)
202.Olena Pankovetska (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
203.Ткаченко Віталіна (Середня загальноосвітня школа № 330)
204.Кваша Богдан Євгенович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
205.Гриценко Катерина Сергіївна (Славутицька гімназія "КрОКус")
206.Жирун Нікіта Романович (Чемернянська гімназія)
207.Іванічик Даниїл (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
208.Ковалевич Аня Олегівна (Глиннівський ліцей)
209.Шептенко Тимофій (Ліцей імені Тараса Шевченка)
210.Макало Соломія-Михайлина Юріївна (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
211.Кривенко Софія (Городищенський ЗЗСО №1)
212.Куліш Софія Олександрівна (Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
213.Собчук Олександра (Яхновецький ліцей)
214.Камінська Злата Едуардівна (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
215.Журило Богдана (Прилуцький фаховий медичний коледж)
216.Андрухів Вікторія Романівна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
217.Теленченко Марія Євгенівна (Ірпінський ліцей №2)
218.Федорук Денис Богданович (Коломийська філія №10)
219.Біла Дарʼя Віталіївна (Одеський ліцей № 35)
220.Гриценко Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
221.Пальченко Вікторія Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
222.Мармусевич Анастасія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
223.Литвин Софія Володимирівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
224.Семчишин Анастасія Романівна (Коломийська філія №10)
225.Хижняк Олексій Костянтинович (Приватна початкова школа Новий рівень)
226.Ганін Микола Олександрович (Андріївський ліцей №1)
227.Губанов Ілля Дмитрович (Київська інженерна гімназія)
228.Чеботар Регіна Василівна (Мамалигівський ліцей)
229.Городецький Владіслав Кирилович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
230.Андрусишин Назар Максимович (Партизанський ліцей)
231.Васильєв Максим (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ст.)
232.Осадчий Матвій Олександрович (Наталинський ліцей)
233.Тодчук Емілія Євгеніївна (Вінницький ліцей № 29)
234.Чорноморець Віолета Віталіївна (ОЗ "Городоцький ліцей")
235.Мацькова Анастасія (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
236.Білець Софія (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
237.Романенко Марія Володимирівна (Кавунівська гімназія)
238.Багров Данило (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
239.Ронталюк Максим Анатолійович (ЗОШ I-III ст. № 2 м.Заліщики)
240.Абрамян Марина (Альтернативна школа Smart Up)
241.ВОЙТОВИЧ МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
242.Похиленко Олександра (Одеський ліцей №49)
243.Акчу Софія (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни)
244.Місіна Марія Андріївна (СЗШ №22 імені В. Стефаника)
245.Козачок Тімур (Бучанський ліцей №3)
246.Зрубовенко Вікторія Андріївна (ЗШ №12)
247.Паламарчук Злата Ігорівна (Коломийський ліцей імені М.Грушевського)
248.Бабенко Ілона (Філія"Яблунівська початкова школа)
249.Кравець Уляна (Овруцький ліцей № 3)
250.Денисенко Ніколь (Криворізька гімназія №51)
251.Зарудніцька Даша (Кочержинська гімназія)
252.Яковлєва Вєроніка Олексіївна (КЗ "Гутянський ліцей")
253.Карасенко Анастасія (Криворізька гімназія №68)
254.Свистун Володимир Андрійович (КЗ "Лозівський ліцей №8")
255.Мартинов Микита Олексійович (Черкаський НВК №34)
256.Юров Артем Євгенович (Троїцький ліцей)
257.Майданик Дмитро Юрійович (Бірківська філія КЗ "Олександрівський ліцей №2")
258.Романович Артем (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
259.Собяніна Сабіна Денисівна (Міжнародний ліцей МАУП)
260.Якутов Марко Андрійович (Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3")
261.Сеначин Дмитро Євгенович (Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
262.Парій Олександр Олександрович (Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука)
263.Шешур Ніна Миколаївна (Лужанський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького)
264.Сук Поліна (Гімназія № 179 міста Києва)
265.Слободяник Злата (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо–математичних наук)
266.Яковенко Артем (Середня загальноосвітня школа № 330)
267.Форманюк Денис (Русанівська гімназія)
268.Семенюк Аліса (Вараський ліцей №1)
269.Чупирко Анастасія Валентинівна (Сагунівська ЗОШ I-III ст.)
270.Яков'юк Данило (Луцький ліцей №18)
271.Островка Тарас Мирославович (Сасівська гімназія)
272.Рубан Поліна Віталіївна (Комунальний заклад "Мажарський ліцей")
273.Копильців Єлизавета Мирославівна (Реваківський ліцей)
274.Маргаритін Кіріл (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
275.Куфлик Емелі Марія (Шипинецький ліцей)
276.Ігуменова Анастасія Сергіївна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
277.Люба Софія Степанівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця)
278.Кукушкін Святослав Сергійович (Славутицький ЗЗСО №3)
279.Мерцалова Арина (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
280.Коржук Матвій Олександрович (Школа №98 м.Львова)
281.Ткачук Христина (Замулинецький ліцей)
282.Фомова Олександра Андріївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
283.Іванків Злата Михайлівна (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
284.Олійник Артем Віталійович (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
285.Кірков Євген Ігорович (Немовицький ліцей)
286.Литовченко Соломія (Русанівська гімназія)
287.Ілля Казмірчук (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
288.Севериненко Анастасія (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
289.Сідько Анна Павлівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
290.Богатко Дмитро (Луцький ліцей №18)
291.Коваленко Анастасія (Корсунь-Шевченківська гімназія)
292.Демиденко Вероніка (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
293.Микитенко Аріна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
294.Іщук Вероніка Євгенівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
295.Плам Аріна (Ліцей імені Тараса Шевченка)
296.Топіха Віктор (Русанівська гімназія)
297.Стаднік Ярина Денисівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
298.Микита Герц (Ліцей імені Тараса Шевченка)
299.Біловус Злата Романівна (ХГ №55 ХМР ХО)
300.Єзерницька Ольга Євгенівна (Гімназія № 143 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
301.Багай Єва (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
302.Фісун Поліна (Перша міська гімназія)
303.Микита Огородник (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
304.Шекеряк Василь Дмитрович (Стебнівська гімназія)
305.Гришко Артем Вадимович (Іванівський ліцей №1)
306.Новікова Діана (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
307.Коробейніков Денис (Середня загальноосвітня школа № 243 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
308.Бобер Євгенія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
309.Лагуткін Гліб Ігорович (Криворізька ЗОШ №62)
310.Тубольцева Поліна (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
311.Струкова Єва Миколаївна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
312.Далькевич Анна Вікторівна (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
313.Курочкіна Злата Олександрівна (Бандурський ліцей)
314.Циганюк Микита Вікторович (Вороновицький НВК)
315.Тімоніна Єлизавета (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
316.Добровольська Алана (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
317.Нетішинська Олівія Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
318.Нагай Ярослав Андрійович (Зарічненський ліцей №2)
319.Стеців Віра Ярославівна (НВК "Конюхівський ЗНЗ І-ІІІ ст.-ДНЗ")
320.Гуменюк Віталій (КЗ "ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ")
321.Матвійчук Ірина (Дмитрівський заклад загальної середньої освіти)
322.Хоменко Максим Дмитрович (Славутицький ліцей «БезМеж»)
323.Сазонова Софія Назарівна (ОЗ "Городоцький ліцей")
324.Макаренко Максим Віталійович (Черкаська ЗОШ №32)
325.Шамсудінов Ілля Андрійович (Коломийська філія №10)
326.Йосипенко Надія (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
327.Мягка Вікторія (Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
328.Герасимова Злата (Харківський ліцей №119)
329.Свістун Поліна (Криворізька гімназія №68)
330.Опалюк Катерина (Одеський ліцей № 92)
331.Шитов Тимофій Олександрович (Нікопольська гімназія № 21)
332.Єремиця Кирил (ВСП "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ")
333.Гліган Платон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
334.Безталанний Віктор (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
335.Трембач Вікторія Романівна (Труханівська ЗЗСО І-ІІІ ст.)
336.Об'єдкова Ксенія (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
337.Бакурова Аврора Андріївна (Ізмаїльська початкова школа №4)
338.Лебідь Даша (Городищенський ЗЗСО №1)
339.Тарас Артем Олександрович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
340.Муштин Діана Олександрівна (Судилківський ліцей)
341.Остяк Олег (Коломийська філія №10)
342.Гончарова Софія (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
343.Чемний Остап Михайлович (Луцький ліцей № 23)
344.Товт Федір Федорович (Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст)
345.Крутіна Мар’яна (Партизанський ліцей)
346.Ткачук Анна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
347.Венедіктов Вова (ThinkGlobal)
348.Кузнєцова Діана (Чернівецька гімназія №16)
349.Ніколаєнко Дарина Юріївна (Бочечківський ЗЗСО)
350.Криванчик Уляна Олегівна (Ралівський ОЗЗСО ім. І. Франка)
351.Залізняк Ілля (Ліцей с.Черепашинці)
352.Михальчук Дарина Олександрівна (КЗЗСО "Навізький ліцей")
353.Богмацера Георгій Сергійович (Високопільський ліцей)
354.Ізуіта Михайло (Первомайська гімназія № 6)
355.Симивол Єгор Олексійович (Ліцей № 35 імені Валентина Шеймана)
356.Старчук Іван (Чернівецька гімназія № 9)
357.Гусаковська Марія Петрівна (Горбівська філія Ємільчинського ліцею №1)
358.Черна Ніколь Дмитрівна (Харківський ліцей № 155)
359.Римський - Ясь Святослав (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
360.Єрмоленко Надія Вікторівна (Марганецький ліцей №10 Марганецької міськради)
361.Нишкур Олексій Віталійович (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
362.Глумова Каріна Андріївна (Підлипненський ліцей Конотопської міської ради Сумської області)
363.Приходько Кирило Олександрович (Ліцей №15 імені Олександра Співачука)
364.Шмитько Дмитро (Дніпровська гімназія № 35)
365.Замниборщ Гліб (Школа №64)
366.Миколюк Іван Андрійович (Веснянська ЗОШ)
367.Гришина Поліна Ярославівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
368.Івахненко Данило Олександрович (Бутенківський ліцей імені Ю.П.Дольд-Михайлика)
369.Сидоренко Віра Миколаївна (Запорізька гімназія "Контакт")
370.Істратенко Дар’я Сергіївна (КЗ "Кам'янський ліцей")
371.Прокоп'юк Артем Романович (Старунський ліцей)
372.Грабовецька Яна Романівна (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
373.Зозуля Єва Андріївна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
374.Лещенко Іван (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
375.Сафонік Ярослав (Сваринівська гімназія)
376.Ільчик Максим (Бугаківська гімназія)
377.Шевців Роксолана Ярославівна (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
378.Симак Валерія Вадимівна (Вашковецький ліцей)
379.Хоміна Злата Володимирівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
380.Рогульчик Дарина Вікторівна (Глиннівський ліцей)
381.Гаврилюк Олександра Євгенівна (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
382.Попов Нікіта (Дніпровський ліцей №142 імені П'єра де Кубертена)
383.Григорук Макар (ПЗНЗ "Фінансово-правовий ліцей")
384.Тимченко Дмитро Павлович (Криворізька ЗОШ №79)
385.Гончарук Уляна (Дунаєвецький ліцей № 4)
386.Огієнко Златослава Сергіївна (Бочечківський ЗЗСО)
387.Нікуліна Поліна Едуардівна (Снігурівський ліцей Снігурівської міської ради)
388.Іванічек Роман Едуардович (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
389.Степура Тарас Михайлович (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №30)
390.Ротай Аріна Сергіївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
391.Німак Ростислав (Одеський ліцей №50)
392.Бродецька Єва (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
393.Петрик Вікторія (Пригородоцька гімназія)
394.Шелест Аліна Сергіївна (Клуб села Черкас)
395.Дудник Софія Андріївна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області)
396.Бойко Кіріл (Початкова школа "Казка")
397.Слободяник Даша (Ліцей с.Черепашинці)
398.Кононова Ольга Ігорівна (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10)
399.Кириченко Тимур Вячеславович (Троїцький ліцей)
400.Сілкіна Кіра (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
401.Чорноус Максим Олегович (Дубенський ліцей № 6)
402.Карпʼяк Остап Юрійович (Школа №98 м.Львова)
403.Рогальський Артур (Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
404.Доміна Владислав Артемович (Федірківська гімназія)
405.Науменко Владислав Олександрович (Красенівський НВК "ДНЗ - ЗОШ I-III ст. ім. І. М. Піддубного")
406.Руснак Тетяна Андріївна (Лужанський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького)
407.Марар Орина Юріївна (Введенський ЗЗСО)
408.Ковальчук Владислав Олександрович (Коболчинська гімназія)
409.Ляшук Софія Сергіївна (Школа №25)
410.Максимич Богдана Олегівна (Полтавський ліцей ім. А.С. Макаренка)
411.Ваховський Денис Олександрович (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
412.Миролюбова Василіса В'ячеславівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
413.Ткаченко Юрій Андрійович (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
414.Мілінчук Денис Олександрович (Карпилівська філія ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
415.Хоменко Мілана Олександрівна (Рівненський ліцей "Центр надії")
416.Салієва Аріна Сергіївна (Мамалигівський ліцей)
417.Кісіль Катерина Сергіївна (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
418.Размочаєва Софія (Маріупольська ЗОШ №47)
419.Озірна Анна (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж плюс")
420.Кухтін Євген Денисович (Південний ліцей № 2)
421.Житінська Дар'я (Одеська ЗОШ №118)
422.Парфьонов Денис Олександрович (Охтирська ЗОШ №2)
423.Юшкова Аліна (Одеський ліцей № 35)
424.Залістовська Марія (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
425.Павлик Олександр Михайлович (Гімназія № 1)
426.Сахно Ярослава Віталіївна (Бондарівський ліцей Овруцької міської ради)
427.Савела Антоніна Сергіївна (Олександрівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
428.Приступа Софія Зіновіївна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
429.Пономаренко Юрій Васильович (Подобовецька гімназія)
430.Шаптілєй Ксенія Володимирівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
431.Тютюник Андрій Андрійович (Криворізька гімназія № 102)
432.Дмитренко Марія Олександрівна (Балівський ліцей)
433.Оласюк Вікторія (Луцький ліцей №18)
434.Козюк Олександр (Луцький ліцей №18)
435.Кучугурний Максим Олександрович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
436.Полянко Світлана Валеріївна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
437.Ковальчук Соломія Станіславівна (Шепетівський НВК №3)
438.Капак Ангеліна Іванівна (Стопчатівський ліцей)
439.Волочай Злата Юріївна (It Step school Poltava)
440.Лукін Ілля Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School)
441.Гордий Іван Віталійович (Коломийська філія №10)
442.Даша Васильєва (Дачненський ліцей № 1)
443.Скачко Тимофій (Центр позашкільної роботи)
444.Коденко Андрій Павлович (Ліцей №3)
445.Тіхонов Матвій Дмитрович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
446.Ніколенко Варвара Валеріївна (Одеський ліцей № 101)
447.Петренко Тетяна Сергіївна (Козацький ЗЗСО)
448.Колісник Захар (Луцький ліцей №18)
449.Говоруха Михайло Денисович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
450.Кравченко Валентина Володимирівна (Клепалівський НВК)
451.Фрицюк Андрій (Фастівський ліцей № 1)
452.Гетьман Поліна Олександрівна (НВК №14)
453.Залушна Вероніка Антонівна (Партизанський ліцей)
454.Кондратенко Віктор (Ліцей "Потенціал" ВМР)
455.Коновалюк Нікіта (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
456.Гнида Матвій (Розсошенська гімназія)
457.Попович Олеся (КЗ Іршавський ліцей №1)
458.Микола Юрескул (М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
459.Боярин Ольга Сергіївна (Малинецький ЗЗСО)
460.Селюк Євгенія (Кожухівська гімназія)
461.Бока Юлія (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
462.Коруд Матвій (Овруцький ліцей № 3)
463.Петренко Артем Андрійович (КЗ "Грушівський ліцей")
464.Мусієнко Аліна Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
465.Назар Ярина (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
466.Тимофійчук Матвій (Городенківський ліцей № 1)
467.Мелентій Дар´я Ігорівна (КЗ "Тузлівський ОЗССО" ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей")
468.Уколін Роман Леонідович (Черкаська ЗОШ №32)
469.Петринка Іванна Романівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця)
470.Чала Анастасія (Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
471.Мережко Марк Едуардович (ЗЗСО смт Гусятин)
472.Бухарова Надія (Шипинецький ліцей)
473.Красюк Арсеній (Пономаренківський ліцей)
474.Пігуляк Ілля (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
475.Голунова Милана Богданівна (Славутицька гімназія "КрОКус")
476.Камашева Ельвіра Віталієвна (Шевченківський ліцей)
477.Дорофєєва Анастасія (Городищенський ЗЗСО №1)
478.Мартинюк Вероніка (Сваринівська гімназія)
479.Вероніка (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
480.Майдан Єлисей Сергійович (Альтернативна школа Ярина School)
481.Осипюк Володимир (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ст.)
482.Кобилинська Ульяна (Овруцький ліцей № 3)
483.Киричик Тимофій Михайлович (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
484.Денис Лук'ян Андрійович (Новороздільський ліцей ім. В. Труша)
485.Тарнавський Маркіян Андрійович (Берегиня)
486.Кравченко Костянтин (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
487.Дяченко Марк Валентинович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
488.Головешко Лілія (Луцький ліцей №18)
489.Луканов Нікіта Володимирович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
490.Пашківський Анатолій Анатолійович (Слобідська гімназія)
491.Сафошин Клим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
492.Музичин Вероніка (Берлогівська гімназія)
493.Шворень Дарʼя (Гімназія імені Пантелеймона Куліша м. Борзни)
494.Сірик Альбіна Євгеніївна (Стрибізький ліцей)
495.Пасічник Марія Євгеніївна (ЗОШ № 201)
496.Панасенко Ярослав (Харківський ліцей №119)
497.Суббота Михайло Вікторович (Ліцей №16 міста Житомира)
498.Волнухіна Уляна Сергіївна (Славутицький ЗЗСО №3)
499.Поліщук Ангеліна Євгенівна (Шепетівський НВК №3)
500.Моторна Кіра Вадимівна (Початкова школа № 11)
501.Бей Оксана Петрівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ)
502.Діткевич Роман (Рішельєвський науковий ліцей)
503.Дикун Артем Михайлович (Філія Нижнівського ліцею с. Остриня)
504.Осніговська Любов Олександрівна (Рівнянський ліцей № 5)
505.Гранчак Тимофій (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст")
506.Федоров Святослав Тарасович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
507.Яковенко Кирил (Розсошенська гімназія)
508.Санагурський Назар Ігорович (Івано-Франківський НВК "Школа-гімназія №3")
509.Граматик Аріна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
510.Кучерова Поліна (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
511.Петриченко Тимур Валерійович (Ліцей №3)
512.Комнатний Михайло (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж плюс")
513.Накотенко Єгор Геннадійович (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
514.Масальська Ауріка Артемівна (Білозерська ЗОШ № 15)
515.Барбулат Микита Сергійович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
516.Косенко Ксенія (КЗ " Маловодянський ліцей")
517.Бялковська Софія Артурівна (Крюківщинський ліцей "Лідер")
518.Потіпака Владислава (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
519.Куриляк Злата Михайлівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
520.Гриньків Богдан Валерійович (Роксоланівська гімназія)
521.Жбанчикова Ждана (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр №6")
522.Лютий Єгор Олександрович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
523.Касаджик Маргарита (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
524.Самек Максим Олександрович (ОЗ "Болградський ліцей")
525.Опря Дмитро Володимирович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
526.Садовщиков Дмитро (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
527.Литвин Максим (Одеський ліцей № 92)
528.Казімова Ніка Афарівна (Хмельницький ліцей №17)
529.Горецький Ярослав (Новоселицький ліцей № 1)
530.Корнєва Злата (Міжнародний ліцей МАУП)
531.Мунтян Еліна Олексіївна (Одеський ліцей № 35)
532.Гончар Аріна Артурівна (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
533.Д Яна (Калинівський ліцей №3)
534.Ярошенко Вероніка Романівна (Початкова школа "Барвінок")
535.Бернат Діана (Семенівський ліцей)
536.Дойкова Ніна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
537.Лукіних Дарія Сергіївна (Козирський ліцей)
538.Ланбін Тимофій Ілліч (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
539.Свербивус Дар'я (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
540.Яким Василь Семенович (Ралівський ОЗЗСО ім. І. Франка)
541.Веліженков Дмитро Павлович (Грубнянський ліцей)
542.Єрмольчева Маргарита (ThinkGlobal)
543.Яремко Устим Андрійович (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
544.Василевич Богдан Володимирович (Переходицький ліцей)
545.Шивчук Іван Олегович (Хотинська ЗОШ №1)
546.admin (Одеський ліцей "Михайлівський")
547.Єфімович Ярослав Ігорович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
548.Вільховецький Василь (Пригородоцька гімназія)
549.Марченко Микита (ThinkGlobal)
550.Хруник Ілля (Середня загальноосвітня школа № 279)
551.Пата Мілана Анатоліївна (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
552.Шмир Вадим Романович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
553.Чорний Матвій (Підгороднянська гімназія)
554.Фурсов Максим Андрійович (Зеленодольський ліцей №2)
555.Жигаловський Святослав Русланович (Школа I-III ст. № 308)
556.Касярум Поліна (Новопавлівська філія КЗ ОЗЗСО "Сузір'я")
557.Єгізаров Олександр Романович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
558.Терлецька Дарина Олександрівна (Летичівський ліцей № 2)
559.Козаченко Богдан (Гімназія Київська Русь)
560.Вавренчук Марко (Луцький ліцей №18)
561.Маркова Діана (Кам'янська гімназія)
562.Пономарьов Костянтин Васильович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
563.Колеснікова Аліса (СЗШ №1 м. Львова)
564.Яремчук Михайло (Початкова школа "Поділля")
565.Cорокін Євген Олександрович (Main School Online)
566.Березенська Марія Романівна (КЗ "Уманський гуманіт.-педагог. фаховий коледж")
567.Шульга Діана (Близнюківський ліцей)
568.Дерега Дарина Андріївна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
569.Мирошник Євген Вадимович (Ліцей №21 ЛМР)
570.Герасимчук Меланія (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
571.Фоменко Олексій (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
572.Хайваз Дмитро Іванович (Серпневський ліцей)
573.Білик Володимирович Віталійович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 Мирноградської міської ради)
574.Величко Каріна Сергіївна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
575.Пасевич Денис Олександрович (ЗЗСО "Березичівський ліцей")
576.Ковалевич Анна Сергіївна (Глиннівський ліцей)
577.Марчук Мілана (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
578.Самойленко Ілля (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
579.Смоков Артем Олександрович (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
580.Молявчик Анна Павлівна (Ізяславський ліцей № 1)
581.Канарська Анна Олегівна (Хмельницька ЗОШ № 21)
582.Рагімова Анна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
583.Карнюшин Костянтин Сергійович (Криворізька ЗОШ №79)
584.Нечипоренко Ліля (Прилуцький фаховий медичний коледж)
585.Чорна Ангеліна Олександрівна (Ліцей №2 смт Крижопіль)
586.Лесконог Данило (Гімназія № 49 ДМР)
587.Спасюк Матвій Олександрович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
588.Кожухова Вероніка (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
589.Матвієнко Олександра (КЗ-ЗСО "Луцький ліцей №22")
590.Кирієнко Роман (Школа I-III ст. № 308)
591.Яворська Євгенія Олександрівна (Канівська школа І-ІІІ ст. ЗОШ № 3)
592.Рябченко Арсеній (Близнюківський ліцей)
593.Кость Владислав Сергійович (Ониськівська гімназія)
594.Василик Дарина Олександрівна (Вороньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
595.Запара Артем Анатолійович (Верхньодніпровський ліцей № 5)
596.Слюсар Вікторія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
597.Шевченко Регіна Олександрівна (Краматорський НВК (ЗОШ№6-ДНЗ))
598.Мойсюк Олена (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
599.Багай Яна Ярославівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
600.Федорчук Платон (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
601.Деріглазова Аліса (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
602.Спільник Захар Дмитрович (Лоцкинський ліцей Інгульської територіальної громади)
603.Бойчук Христина Олександрівна (Богородчанська ЗОШ І - ІІІ ст. № 2)
604.Лях Соломія (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
605.Ткачук Максим Андрійович (Альтернативна школа Ярина School)
606.Безпальченко Нікіта (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
607.Кузь Злата Андріївна (Школа № 17)
608.Оверчук Марія Олегівна (Іванівська гімназія)
609.Ковальов Кирило Михайлович (Славутицька гімназія "КрОКус")
610.Срудковський Ростислав Янович (Клуб села Черкас)
611.Зубкова Ангеліна (КЗ "Олександрівський ліцей № 2")
612.Петришин Матвій Арсенович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
613.Степченко Кірілл Олексійович (ХПШ № 33)
614.Луценко Ярослав (Іллінівський ОЗЗСО)
615.Підченко Дмитро Олексійович (Первомайський ліцей №5)
616.Чулкова Злата (Міжнародний ліцей МАУП)
617.Єнакій Поліна Олександрівна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
618.Перетятько Нікіта Денисович (It Step school Poltava)
619.Білик Олександр Павлович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
620.Житар Тамара (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
621.Ковальчук Марія Василівна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
622.Леонов Олексій Богданович (Smart Up)
623.Покидько Владислава (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
624.Радевич Іван Сергійович (Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
625.Томенюк Дарина (Рахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3)
626.Мурань Максим (ThinkGlobal)
627.Гергележіу Каріна Андріївна (Мамалигівський ліцей)
628.Губаль Мілена Іванівна (Делятинський ліцей №3)
629.Лисько Олександр (Чернівецька гімназія № 9)
630.Усачова Олександра Сергіївна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
631.Чепурна Карина Віталіївна (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
632.Літошенко Роман (Міжнародний ліцей "Меридіан")
633.Дарина Брежицька Олександрівна (English Up)
634.Телеуца Марія Сергіївна (Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв)
635.Ковальчук Даніло Романович (Міжнародний ліцей МАУП)
636.Кішик Марія Миколаївна (ОЗЗСО І-ІІІ ст. с.Головецько)
637.Топоровська Софія Ярославівна (ЛЗШ № 43)
638.Савченко Анастасія Олександрівна (КЗ "Шевченківський навч.-виховн. комплекс")
639.Накотенко Соломія Геннадіївна (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
640.Недоступ Анастасія Вікторівна (КЗ "Костомарівський ліцей")
641.Рябий Артем В'ячеславович (Криворізька гімназія №14)
642.Терзі Надія (Школа №64)
643.Драганюк Олександра Іванівна (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
644.Юргілевич Ніка Ярославівна (Вінницький ліцей № 29)
645.Куц Марія Вікторівна (Початкова школа "Барвінок")
646.Маноха Варвара (Гімназія № 179 міста Києва)
647.Борух Наталя Романівна (Великовільшаницька ЗОШ І - ІІІ ст.)
648.Васько Анюта Юріївна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
649.Самотюк Іван (Пригородоцька гімназія)
650.Лисенко Максим (ВСП ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
651.Іваненко Олеся (Ліцей №16 міста Житомира)
652.Деллалов Лев (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
653.Ільків Божена Андріївна (Школа №98 м.Львова)
654.Шулаткіна Вероніка (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
655.Лажук Данило Романович (Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
656.Дубар Олександра Юріївна (ВСП "Дубенський педагогічний фаховий коледж РДГУ")
657.Сіромолот Софія В’ячеславівна (Броварський ліцей № 8)
658.Чернега Дар'я Євгеніївна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
659.Обух Вікторія Олександрівна (Мамалигівський ліцей)
660.Карпенко Соломія (Міжнародний ліцей "Меридіан")
661.Гірник Діана (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
662.Вдовиченко Іван Андрійович (Бородянський ліцей №1)
663.Кошелюк Софія (Луцький ліцей №24)
664.Ірха Анна Андріївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
665.Попсуй Маргарита Денисівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
666.Рущишин Анастасія Миколаївна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
667.Діхтяренко Софія Володимирівна (Миколаївська гімназія № 50)
668.Касянчук Христина Владиславівна (Щедрогірський ліцей)
669.Ільчишин Софія (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
670.Стахова Софія Володимирівна (Правдівський ЗЗСО імені П.Т. Лохвицького)
671.Галайда Олена Миколаївна (КЗ "Мурованокуриловецький спортивний ліцей" Вінницької обласної Ради)
672.Усатий Назар (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
673.Герасименко Анастасія (Школа №35)
674.Невмержицький Ян (Бердичівський міський ліцей № 15)
675.Рис Андріян Андрійович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
676.Смоліков Тихон (Ліцей імені Тараса Шевченка)
677.Шпонарська Марія Юріївна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
678.Гацура Лоліта Степанівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
679.Пастух Поліна Антонівна ("ІРПІНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ТІ ДЖІ АЙ АКАДЕМІЯ")
680.Старко Марія (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
681.Ковальчук Марія (Бородянський академічний ліцей)
682.Богданова Дар'я Олександрівна (Охтирська ЗОШ №2)
683.Рикун Антоніна Андріївна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
684.Корпашко Марія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
685.Ковтун Ніколь (Міжнародний ліцей "Меридіан")
686.Хом'як Злата (Ліцей села Вербка)
687.Кочнєва Міліна Станіславівна (КЗ "Гімназія № 10")
688.Водоп'янов Костя (Дачненський ліцей № 1)
689.Мельник Остап Андрійович (Воскресинцівська філія Коломийського ліцею №1 імені В.Стефаника)
690.Базяк Вікторія Андріївна (Школа І-ІІІ ступенів №169)
691.Турецька Аріна Василівна (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
692.Мельник Артем Дмитрович (Коболчинська гімназія)
693.Голод Божена (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
694.Гук ВС (Одеський ліцей № 35)
695.Майорова Оксана Григорівна (Оратівський ліцей)
696.Токарев Лев (Славутицька гімназія "КрОКус")
697.Загородня Світлана Едуардівна (КЗ "Голованівський проф. ліцей КОР")
698.Рябов Тимур (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
699.Пукас Роман (Семенівський ліцей)
700.Пазинюк Макар (Школа I-III ст. № 308)
701.Златов Кирилл Андрійович (Одеський ліцей № 35)
702.Отченашенко Богдан (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
703.Макаренко Софія Олексіївна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
704.Суховія Ніколь Юріївна (Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
705.Горуц Матвій Русланович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
706.Скрипник Дмитро (Бабченський ліцей)
707.Басова Софія (Таїровський ліцей)
708.Орлов Данііл Денисович (Іванівський ліцей №1)
709.Пономарьов Нікіта (Школа I-III ст. № 308)
710.Рудницька Марія (Криворізька гімназія № 65 КМР)
711.Василик Дарина (Гімназія імені родини Луговських)
712.Назарчук Азалія Олегівна (Вороновицький НВК)
713.Лисенко Вадим (Дачненський ліцей № 1)
714.Тарадник Саша (Академічний ліцей "Європейський")
715.Малий Максим Вадимович (Жабокрицька гімназія)
716.Левченко Михайло (Шаровечківська ЗОШ)
717.Боровик Олексій (Овруцький ліцей № 3)
718.Дименко Артем (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
719.Чеботарьова Емілія Євгенівна (Гімназія № 26)
720.Джалалов Ашот Геннадійович (Марганецький ліцей №10 Марганецької міськради)
721.Савченко Каріна (Міжнародний ліцей "Меридіан")
722.Луцак Марк Юрійович (Початкова школа "Барвінок")
723.Резников Денис (Миколаївський ліцей № 22)
724.Бальчева Єлизавета (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
725.Зейналов Захар Олегович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
726.Толопка Юлія (Великокопанівський ліцей)
727.Юрченко Евеліна Ігорівна (Коломийська філія №10)
728.Хижняк Данило Андрійович (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
729.Вітер Станіслав (Харківський ліцей №119)
730.Матушко Єва (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
731.Середа Марія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
732.Панкратьєва Єлизавета (Погорільський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
733.Єрко Анна (Початкова школа "Казка")
734.Дмитрук Назар Юрійович (Глуховецький ліцей)
735.Пурчел Богдана Геннадіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
736.Александров Кіріл (Яблунецький ліцей)
737.Лактіонова Таїсія Олеговна (Одеський ліцей № 35)
738.Чубатюк Софія Вікторівна (Вінницький ліцей № 29)
739.Ліщишина Соломія (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
740.Соколовська Софія Назарівна (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
741.Семеняка Вікторія (Харківський ліцей №119)
742.Літвинчук Артем (ЗЗСО ''Бихівський ліцей'')
743.Мороз Віра (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
744.Васько Ольга Василівна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
745.Байдуж Володимир Олександрович (Нікопольська гімназія № 21)
746.Бойко Мілєна Юріївна (КЗ "Ліцей № 9" КМР)
747.Куберська Ілона (Хмельницька ЗОШ № 14)
748.Левицька Марія (Одеський ліцей № 35)
749.Іскра Олександр (Корощинська гімназія)
750.Журавльова Ксенія Дмитрівна (Пісочинський колегіум)
751.Дарина Гуленко (Перша міська гімназія)
752.Кондратюк Катерина (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
753.Пугач Христина Олексіївна (КЗ СОР - Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)
754.Мельничук Мирослав (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
755.Медведєва Марія (Дніпровський ліцей №142 імені П'єра де Кубертена)
756.Примак Єлизавета Петрівна (Березівський ліцей)
757.Наскромнюк Аліна Андріївна (Ліцей с.Глинськ)
758.Собчук Ангеліна (ЗШ І-ІІІ ступенів №26 ВМР)
759.Буднікова Марія Євгенівна (Криворізька гімназія №17)
760.Дерев'янчук Артем (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
761.Мірошніченко Антон Володимирович (Середня загальноосвітня школа № 134 імені Ю.О.Гагаріна)
762.Донкогло Дар'я (Барабойська гімназія)
763.Івлєва-Шпортько Варвара Сергіївна (Костянтинівська ЗЗСО №1)
764.Pavlenko Irina Anatoliivna (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
765.Вовканець Макар Васильович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
766.Тупало Святослав (Криворізька гімназія №68)
767.Савінов Аркадій Олександрович (Чернівецький ліцей № 2)
768.Мохонько Вікторія Олегівна (Андріївський ліцей №1)
769.Сімонова Анастасія Сергіївна (Грубнянський ліцей)
770.Ганненко Роман Олексійович (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
771.Томашинець Анастасія Євгенівна (Барвінківський ліцей №2)
772.Онищук Богдана Андріївна (ОЗ "Городоцький ліцей")
773.Кравченко Лаврентій Станіславович (Славутицька гімназія "КрОКус")
774.Шевченко Марія Станіславівна (Початкова школа "Барвінок")
775.Бартюк Назар (Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
776.Дубневич Анна Юріївна (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
777.Клос Ярина Віталіївна (Теслугівський ліцей)
778.Алубіна Мирослава (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
779.Чумак Валерія Володимирівна (КЗ "Грушівський ліцей")
780.Пророченко Тимофій Юрійович (Початкова школа "Барвінок")
781.Мидляк Софія Миколаївна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
782.Новостройна Марія Дмитрівна (Марганецький ліцей №10 Марганецької міськради)
783.Олійник Олександр (Хмельницька ЗОШ № 21)
784.Скаковець Євген Сергійович (Глиннівський ліцей)
785.Білий Давид (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
786.Бондарєв Віктор (ВСП "Вовчанський фаховий коледж")
787.Дружинін Кіріл Денисович (Комунальний заклад " Петрівська гімназія")
788.Мушинська Іванна (Летичівський ліцей № 2)
789.Демедюк Артем (Мізоцький ліцей)
790.Васильєва Дар'я (Фастівський ліцей № 1)
791.Редька Матвій Анатолійович (Конотопський ліцей № 9)
792.Проскурняк Маргарита (Замулинецький ліцей)
793.Римарук Ангеліна (Летичівський ліцей № 2)
794.Височинська Марія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
795.Лободюк Ольга Володимирівна (ЗШ №12)
796.Довженко Павло Олександрович (Спеціалізована школа № 98 з поглибленим вивченням англійської мови)
797.Колодич Оксана Миколаївна (Познанський ліцей)
798.Боровик Софія Євгеніївна (Ніжинська гімназія №6)
799.Шведюк Максим (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
800.Федишин Марко Назарович (Новороздільський ліцей ім. В. Труша)
801.Рибій Святослав (ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кального)
802.Буц Кіра Ігорівна (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
803.Швед Мирон Олександрович (Харківський ліцей № 89)
804.Винничук Валерія Вадимівна (Дунаєвецький ліцей № 4)
805.Юхименко Уляна Сергіївна (Правдівський ЗЗСО імені П.Т. Лохвицького)
806.Авраменко Максим Сергійович (Потаська ЗОШ І - ІІ ступенів)
807.Коваль Дмитро (Медведівський ліцей ім.М.Залізняка)
808.Карась Герман Валентинович (Ніжинська гімназія № 3)
809.Станіслав Твердохліб Олегович (Міжнародний ліцей МАУП)
810.Давидова Софія Русланівна (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
811.Новохатня Єва Ігорівна (Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
812.Сизін Нікіта Олегович (Ліцей №3)
813.Боровський Влад (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
814.Максимів Софія Іванівна (Центр дитячої та юнацької творчості)
815.Потворов Дмитро (Спеціалізована школа № 40 Святошинського району м. Києва)
816.Комолова Віра Андріївна (Іллінівський ОЗЗСО)
817.Унгуряну Наталія (Великосербулівський ліцей)
818.Жолудь Богдан (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
819.Кисельов Артем (Початкова школа "Поділля")
820.Фуніка Аліса Олександрівна (Початкова школа № 11)
821.Кривляк Кіріл Михайлович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
822.Гонцовський Микита (Первомайська гімназія №9)
823.Жирнова Аріна Євгенівна (Скоморошківський ліцей)
824.Стрельцов Костянтин Олексійович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
825.Каменчук Матвій (ОЗЗСО Сошичненський ліцей)
826.Ромашко Олеся Богданівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
827.Пенюк Тетяна (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
828.Кіра Стороженко (Міжнародний ліцей МАУП)
829.Андрухів Емілія (Гімназія № 49 ДМР)
830.Константинова Вікторія Федорівна (Ружичанський ліцей)
831.Мамедов Станіслав (СЗШ №1 м. Львова)
832.Юркова Маргарита Анатоліївна (Початкова школа "Барвінок")
833.Звонкова Валерія (КЗ "Панютинський ліцей")
834.Колесник Вадим (Міжнародний ліцей "Меридіан")
835.Семенишена Єва Ігорівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
836.Гаркуша Павло Євгенович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
837.Осетрова Мартіна Ігорівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
838.Андрієнко Денис (Чаньківська гімназія)
839.Цокалова Анна Василівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
840.Чаун Мілана Миколаївна (Черкаська ЗОШ №32)
841.Кононов Ігор (Харківський ліцей №119)
842.Вашко Максим Сергійович (Августинівська початкова школа)
843.Коваленко Анастасія Юріївна (Криворізька гімназія №99 КМР)
844.Борачок Єва (КЗ-ЗСО "Луцький ліцей №22")
845.Ігнатенко Вероніка (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
846.Жибак Єва Володимирівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
847.Бабаков Олександр Янович (Миколаївська гімназія №25)
848.Вакуленко Гліб Єгорович (Запорізька гімназія "Контакт")
849.Іванов Іван Сергійович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
850.Матвієнко Павло (Стрільченська гімназія)
851.Андрій Клюєв (ОЗ «Академічний ліцей»)
852.Олексенко Софія Сергіївна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
853.Штулер Олексій Олегович (Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст)
854.Габрикевич Ангеліна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
855.Ревенок Євгенія Сергіївна (Чернігівська загальноосвітня школа № 13 І-ІІІст.)
856.Корнійчук Анастасія (Луцький ліцей №18)
857.Бей Ангеліна Дмитрівна (Ониськівська гімназія)
858.Діца Андрій Сергійович (Березанська)
859.Остапчук Олеся (Войславицька гімназія)
860.Гармашова Еліна Андріївна (Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
861.Левченко Дмитро Олександрович (КЗ "Костомарівський ліцей")
862.Малов Сергій Артемович (Ліцей № 15 ЛМР)
863.Горшков Макар (Ліцей імені Тараса Шевченка)
864.Голубицький Яромір (Школа №64)
865.Павловська Анастасія Олексіївна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
866.Герус Микита (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
867.Лощиць Марія Андріївна (Глиннівський ліцей)
868.Ритченко Максим Вікторович (КЗ "Яблунівський ліцей")
869.Калашник Єгор Антонович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
870.Рябошапка Олександр (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
871.Селіванов Лев Григорович (Первомайський ліцей «Ерудит»)
872.Хоменко Артем (Фастівський ліцей № 1)
873.Трикозенко Макар (Новоселицький ліцей № 1)
874.Китнюх Анна Сергіївна (Охоченський ліцей)
875.Кононенко Михайло Володимирович (Лиманський ліцей №3)
876.Залєвський Гліб Олексійович (Школа I-III ст. № 308)
877.Краєвська Вікторія Юріївна (Ліцей смт Тростянець)
878.Гірілішена Софія Андрріївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
879.Горний Тимофій (Дунаєвецький ліцей № 4)
880.Кравченко Софія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
881.Ходюк Ольга Анатоліївна (Ліцей "Інтелект")
882.Азамат Діана Валентинівна (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
883.Лобаненко Максим Віталійович (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
884.Сидоренко Костянтин (Ліцей імені Тараса Шевченка)
885.Кавуля Олег Миколайович (Охоченський ліцей)
886.Негела Анна Ростиславівна (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
887.Колодій Анастасія (Центр розвитку дітей та батьків "Джерело")
888.Казанжи Яна Петрівна (Серпневський ліцей)
889.Медведєва Софія Олександрівна (Нікопольський ліцей №9)
890.Камінський Дмитро Ярославович (КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання "Прометей")
891.Козиревич Владислав Вадимович (НВК ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ с.Лемешівка)
892.Лукачек Марія Миколаївна (П'яновицький ЗЗСО)
893.Шатковська Дар'я Сергіївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
894.Попадюк Ярослав Васильович (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
895.Фулей Мирослава Юріївна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
896.Чичикало Дарина Максимівна (Середня ЗОШ № 90)
897.Павлюк Северин (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
898.Кулакевич Ірина Володимирівна (Глиннівський ліцей)
899.Лиховітер Іван (Одеський ліцей №49)
900.Турянська Вікторія Валеріївна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
901.Качмарчик Остап Андрійович (Попелівський НВК)
902.Хомін Максим (Ліцей "Екологія і Культура")
903.Мезенцева Дар'я Євгенівна (Криворізька ЗОШ №79)
904.Кузін Богдан Ігорович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
905.ленко аріна максимівна (Міжнародний ліцей МАУП)
906.Степанов Давид (КЗ "Панютинський ліцей")
907.Церковна Анна Сергіївна (Охтирська ЗОШ №2)
908.Віктор Сівак (Перша міська гімназія)
909.Шпачинська Лілія Дмитрівна (Шепетівський НВК №3)
910.Завоюра Віктор (Максимівський ліцей)
911.Олексієнко Ілля Сергійович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
912.Подоско Михайло Дмитрович (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")
913.Кравченко Максим Євгенович (Гімназія № 13)
914.Булах Гліб (Дніпровська гімназія № 35)
915.Сережченко Максим (Партизанський ліцей)
916.Дубова Таміла (Вільнянська гімназія - філія Раївського ліцею)
917.Левченко Валентина (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4)
918.Рибакова Заріна (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
919.Голуб Єлизавета (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
920.Побережник Тимофій (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
921.Семенов Кирило Олександрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
922.Таран Поліна (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
923.Федоренко Аліна Вадимівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
924.Башева Ніка (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Комар)
925.Хейло Вероніка Олегівна (Китайгородська гімназія)
926.Михальцевич Марта Василівна (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
927.Бабич Соломія Сергіївна (Летичівський ліцей №3)
928.Попач Злата Юріївна (Лінчинська ЗОШ)
929.Соловйов Дмитро (Судилківський ліцей)
930.Касянчук Станіслав Тарасович (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
931.Олексієнко Тимур (Розсошенська гімназія)
932.Савкіна Ярослава Олексіївна (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
933.Богатир Богдан (Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст.)
934.Полякова Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП)
935.Белінська Анжеліка Андріївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
936.Макуленко Кристіна Валеріївна (Глиннівський ліцей)
937.Шафорост Іван (Комунальний заклад " Ліцей з ПВФП повітряних сил" Вінницької обласної Ради)
938.Крушельницька Олександра Ігорівна (Броварський ліцей № 8)
939.Дучак Єлизавета Василівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
940.Кошіль Давид Сергійович (КУ "Пологівський ліцей "Основа")
941.Косенюк Назар (Райгородський ліцей)
942.Пелих Дмитро Ярославович (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
943.Ткаченко Артур Олександрович (КУ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 20")
944.Рихло Захар (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
945.Боднар Кіра Юріївна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
946.Мотько Олександра Іванівна (ЗО "Рафалівський Петропавлівський ліцей")
947.Корчинський Дмитро Олександрович (Степнянський ліцей)
948.Іванов Мирослав (Іллінівський ОЗЗСО)
949.Оксенюк Данило Богданович (Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського)
950.Гармаш Ольга Георгіївна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
951.Кардашов Микола (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
952.Забуранний Дмитро (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
953.Кіщенко Артур Миколайович (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
954.Рябущиць Максим Вікторович (Глиннівський ліцей)
955.Римарева Катерина Юріївна (Стрибізький ліцей)
956.Дорошенко Олександр Олександрович (Козацький ЗЗСО)
957.Москаленко Назар (ХАГ "Оазис Надії")
958.Грибенко Марія Миколаївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
959.Ополонець Тимофій Максимович (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
960.Микитенко Денис Ігорович (Шполянський ліцей №3)
961.Войтенко Єгор Володимирович (КЗ "Малинівський ліцей № 2")
962.Шибаєва Кароліна (Партизанський ліцей)
963.Ільїн Олександр Олександрович (Охоченський ліцей)
964.Каліна Поліна Євгенівна (Новокалинівський ліцей)
965.Цяпута Артем (Первомайська гімназія № 2)
966.Минишин Анастасія Василівна (Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.)
967.Романова Аліна Віталіївна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
968.Мороз Андрій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
969.Лисич Назарій Миколайович (Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів)
970.Проскурін Дарій (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
971.Рубченко Поліна (Овруцький ліцей № 3)
972.Соловей Надія Олександрівна (Ліцей ЕКО 198)
973.Малоголовець Дар'я Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
974.Шпак Олексій Сергійович (Славутицький ЗЗСО №3)
975.Дзуль Назарій Михайлович (Долинський ліцей №7)
976.Картавенко М (Міжнародний ліцей МАУП)
977.Семчук Іван (Розсошенська гімназія)
978.Брик Роман Романович (Цепцевицький ліцей)
979., Ніколаєнко Аліна Олександрівна (ДПТНЗ "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти")
980.Кущ Олександр Максимович (Спеціалізована школа №52 з поглибленим вивченням інформаційних технологій)
981.Пєхотіна Алевтина Віталіївна (Ізмаїльська початкова школа №4)
982.Демчук Макар (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
983.Щебетовський Михайло (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
984.Цвіра Владислав (Летичівський ліцей № 2)
985.Іваненко Діана (Академія англ. мови "Study Academy")
986.Куманова Емілія (Грубнянський ліцей)
987.Ільчишин Руслан Степанович (Ліцей № 15 ЛМР)
988.Чорноротова Дар'я (Теплицька ЗОШ №2)
989.Дендерук Анна Андріївна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
990.Шосталь Мілослава Миколаївна (Гімназія № 179 міста Києва)
991.Матьошко Дмитро (Бородянський академічний ліцей)
992.Голота Златослава Олегівна (Мельниківський ліцей)
993.Крива Влада Вадимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
994.Зволейко Дарина Андріївна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
995.Дяченко Варвара Ігорівна (Близнюківський ліцей)
996.Ареф’єв Максим Дмитрович (Ліцей №3)
997.Миколюк Катерина (Ліцей с.Глинськ)
998.Рибій Марія Миколаївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
999.Козак Пилип (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1000.Дачковський В'ячеслав (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1001.Небещук Ксенія Олександрівна (Миколаївська гімназія № 12)
1002.Бабіч Поліна (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
1003.Зав'ялов Ігор Максимович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
1004.Петросян Єгор (Фастівський ліцей № 1)
1005.Гоба Давид Сергійович (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
1006.Бєлогривий Матвій (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
1007.Кондратюк Максим (Славутська гімназія №1)
1008.Ларіна Єлизавета Ігорівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1009.Томич Ігор Васильович (Лючківська гімназія)
1010.Коровін Микола (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1011.Абрамова Олександра (Школа №64)
1012.Пліско Олександр Сергійович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1013.Малиш Анастасія (Чернівецька гімназія №16)
1014.Жук Златослаа (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
1015.Козенко Уляна Сергіївна (Ліцей №3)
1016.Громова Єлизавета Анатоліївна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1017.Ігнатенко Діана Олегівна (КЗ "Мурованокуриловецький спортивний ліцей" Вінницької обласної Ради)
1018.Гуменюк Софія Юріївна (ЗОШ I-III ст. № 2 м.Заліщики)
1019.Свистун Юрій Андрійович (КЗ "Лозівський ліцей №8")
1020.Берчук Міша (Дачненський ліцей № 1)
1021.Наконечна Ярина (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
1022.Вовчик Злата (Первомайська гімназія № 2)
1023.Романовський Кирил Вадимович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1024.Камалієва Неля Миколаївна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
1025.Пиндюр Софія Олександрівна (Фастівський ліцей № 1)
1026.Саша Кедик (Одеський ліцей № 35)
1027.Ткачук Анна Олегівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1028.Жук Марко Юрійович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1029.Пипко Владислава Олександрівна (Фастівський ліцей № 1)
1030.Піддубна Злата Тарасівна (Уманська гімназія №11)
1031.Баб’як Максим Петрович (Трибухівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1032.Труфин Олександр Миколайович (Іспаська гімназія)
1033.Крилач Тетяна (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради)
1034.Підчук Марія Михайлівна (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
1035.Невмержицька Марія Євгенівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1036.Дабіжа Анастасія Петрівна (Опорний заклад Старожадівський ліцей)
1037.Біла Еліна Михайлівна (Миколаївський ліцей № 22)
1038.Устяк Макар (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
1039.Шаров Олексій Родіонович (Школа І-ІІІ ступенів № 36 імені С.П. Корольова м. Києва)
1040.Козачек Лев (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1041.Різник Єгор (Русанівська гімназія)
1042.Тищенко Тимофій (Кременчуцький ліцей № 5)
1043.Романовська Єва Юріівна (Одеський ліцей № 35)
1044.Рзаєва Еліна Ельшадівна (Ірпінська гімназія "Освіта")
1045.Журавський Максим Ігорович (Верхньотокмацька ЗОШ)
1046.Ковальська Валерія Яківна (КЗЗСО "Щербанський ліцей")
1047.Зайцев Георгій Вікторович (Маріупольська ЗОШ №47)
1048.Тимечко Віктор Вікторович (Шестірнянський ліцей)
1049.Кірова Марія Олексіївна (Школа I-III ст. № 308)
1050.Грона Марія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
1051.Мидляк Христина Григорівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
1052.Фалафівка Євгеній Святославович (Новоселицький ліцей № 1)
1053.Сенюх Кирило Миколайович (Малятинський ліцей)
1054.Заріцький Олег (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей")
1055.Roman Vovk (Міжнародний ліцей МАУП)
1056.Голомша Володимир Ярославович (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1057.Литовченко Роман Ігорович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1058.Дідковський Ярослав Анатолійович (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
1059.Мелех Кіра Андріївна (Школа I-III ст. № 308)
1060.Кузьмин Віталій Назарович (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
1061.Калюшик Софія Максимівна (ОЗ "Люхчанський ліцей")
1062.Бабин Даніела (ОЗО "Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ст.")
1063.Клюшник Яна Андріївна (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
1064.Ярошук Катерина Сергіївна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1065.Коломієць Поліна Віталіївна (Приватний ліцей "Nest Academy")
1066.Приймук Поліна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1067.Кузьменко Ірина Сергіївна (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1068.Дяків Маргарита Ярославівна (Гімназія "Провесінь" ЛМР)
1069.Іжик Глєб Сергійович (Іванівський ліцей №1)
1070.Беляк Тетяна Василівна (Стрибізький ліцей)
1071.Білошапка Діана Андріївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
1072.Грицак Анна (ХАГ "Оазис Надії")
1073.Харкавлюк Максим (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1074.Вовченко Кіра (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
1075.Захаров Дмитро Миколайович (Іллінівський ОЗЗСО)
1076.Москалик Ярослав Андрійович (ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1077.Бахтін Назар (Чернівецька гімназія №16)
1078.Гончаров Макар Сергійович (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
1079.Ташева Софія Михайлівна (Роксоланівська гімназія)
1080.Леонова Вікторія (Середино-Будський ліцей №2)
1081.Лавришин Микита Сергійович (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
1082.Ожак Владислав Олександрович (Березківська гімназія імені О.Галущинського)
1083.Северин Давід (Розсошенська гімназія)
1084.Янін Марк (ХАГ "Оазис Надії")
1085.Дудін Єгор (Ліцей імені Тараса Шевченка)
1086.Ковтуненко Поліна Олександрівна (Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
1087.Михалевський Іван Андрійович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1088.Ранчук Сiмоне (Мамалигівський ліцей)
1089.Шашкіна Марія В'ячеславівна (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
1090.Мамон Денис Анатолійович (КЗ "Грушівський ліцей")
1091.Збаранська Дар'я Дмитрівна (Дніпровський ліцей №1 ДМР)
1092.Мидловець Роман (ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кального)
1093.Мороз Марія Олександрівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Велика Яблунівка)
1094.Желізник Варвара (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1095.Поляруш Тимофій Романович (Залузька ЗОШ)
1096.Білоусова Варвара (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1097.Гиря Аріна Василівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
1098.Омельчук Артем (Авторська школа Бойко)
1099.Линник Поліна Костянтинівна (Грубнянський ліцей)
1100.Сабат Ірина (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
1101.Дробот Анастасія Станіславівна (Саївський ліцей)
1102.Торяник Максим Дмитрович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1103.Станкевич Єва Євгеніївна (КЗ "Ліцей № 9" КМР)
1104.Полинюк Софія Петрівна (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
1105.Бойко Яна Василівна (Тяпчанський НВК ім. О. Дучимінської)
1106.Волошина Соломія (Повчанський ліцей)
1107.Гасимов Влад (Бердичівський міський ліцей № 15)
1108.Уварова Софія Назарівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1109.Курята Нікіта (Нетребська гімназія)
1110.Кунта Ярина (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
1111.Галич Діана (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
1112.Перва Антоніна (Таїровський ліцей)
1113.Сізін Софія Русланівна (Шестірнянський ліцей)
1114.Тукало Захар (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
1115.Леонідов Платон (Гімназія №48 Шевченківського району м. Києва)
1116.Янкова Поліна (Новосавицька ЗОШ І-ІІ ст.)
1117.Мельник Соломія (ПЗ "Українська дитяча академія")
1118.Фальонков Артем Олегович (Камбурліївський ліцей)
1119.Українська Катерина (Затишанський ЗЗСО)
1120.Чорнописький Маркіян (Ліцей №21 ЛМР)
1121.Шкурко Іванна Дмитрівна (Зарічненський ліцей №2)
1122.Сабадиш Михайло (Тернівський ОЗЗСО І -ІІІ ст.)
1123.Дребот Анастасія Анатоліївна (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
1124.Касса В'ячеслав Віталійович (Кубейська ЗОШ ім. академикаТеодора Балана)
1125.Рибалка Юлія Ігорівна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1126.Швагуляк Павло Олегович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1127.Заборовець Аріна Олексіївна (It Step school Poltava)
1128.Тільний Максим Дмитрович (Барвінківський ліцей №2)
1129.Шпак Михайло Михайлович (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
1130.Маляр Іван Вікторович (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
1131.Палій Дмитро Юрійович (Зарічненський ліцей №2)
1132.Лужний Володимир Андрійович (СЗШ № 99)
1133.Валеєв Йосебі (Школа №33)
1134.Сусенко Олександр Андрійович (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
1135.Самокрик Марія Сергіївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1136.Трофімова Катерина (Початкова школа "Поділля")
1137.Кобець Анна (Городецький ліцей)
1138.Таран Олесандр Олександрович (Черкаська ЗОШ №32)
1139.Причипій Софія Віталіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 270)
1140.Парпауц Аліна Денисівна (Початкова школа "Барвінок")
1141.Огієвич Владислав Петрович (Переходицький ліцей)
1142.Хоменко Олександр (Ліцей інформаційних технологій № 79)
1143.Полегенко Ганна (Головинське ВПУ НТ)
1144.Новіков Святослав (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
1145.Зубчик Петро (Луцький ліцей №18)
1146.Суворова Мар'яна Михайлівна (Ліцей с. Жван)
1147.Терещенко Ірина Іванівна (Херсонський НВК №48)
1148.Лака Тимофій Євгенійович (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
1149.Берещук Кирил Русланович (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
1150.Бондарчук Євгенія Ігорівна (Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
1151.Кравченко Фома (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1152.Макарова Анна (Кременчуцький ліцей № 5)
1153.Маценко Вікторія (Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів)
1154.Міклашевич Злата (ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА")
1155.Корчагіна Аліса (VBSchool)
1156.Приходько Єлизавета Іванівна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
1157.Бень Дарія Олександрівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1158.Жук Михайло Ярославович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
1159.Михайлова Дар'я (Одеський ліцей № 92)
1160.Степаненко Єлизавета Михайлівна (Летичівський ліцей № 2)
1161.Головко Олександр (Миколаївський ліцей № 22)
1162.Федун Софія (Початкова школа 334 Дарницького району м. Києва)
1163.Миколайчук Іван Степанович (ОЗ "Люхчанський ліцей")
1164.Галаєвський Ярослав (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
1165.Щербань Олена Віталіївна (Кам'янський ліцей)
1166.Троян Вікторія Дмитрівна (КЗ "Малинівський ліцей № 2")
1167.Горкуша Арсеній Артемович (Бочечківський ЗЗСО)
1168.Сенюх Владислава Миколаївна (Малятинський ліцей)
1169.Тихончук Марія Сергіївна (Дачненський ліцей № 1)
1170.Стерженко Софія (Новоєлизаветівський ліцей)
1171.Панченко Кіра Олексіївна (Дніпровський ліцей)
1172.Палій Аліна Вікторівна (Троїцький ліцей)
1173.Непота Софія (Нерубайський академічний ліцей №1)
1174.Скрипнік Єлізавета (Садківський ліцей)
1175.Величко Вікторія Леонідівна (Пирогівський ліцей)
1176.Ольхова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП)
1177.Круглик Владислава (Глушицька гімназія Сарненської міської ради)
1178.Гудзій Ірина Михайлійвна (Новокалинівський ліцей)
1179.Локач Владислав (Войславицька гімназія)
1180.Онуфрієва Марія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1181.Лихошерст Вікторія Степанівна (Олександрійський фаховий коледж культури і мистецтв)
1182.Колєснікова Софія Сергіївна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1183.Богданова Ольга Вячеславівна (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1184.Музика Олександра Євгеніївна (Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів)
1185.Опанасенко Владислав Віталійович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
1186.Соломаха Єсенія (Smart Up)
1187.Кроха Артем Володимирович (Черкаська ЗОШ №32)
1188.Вериженко Діана (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1189.Білик Лука Володимирович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1190.Сагатюк Назар (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
1191.Кудряшов Яромир (Міжнародний ліцей "Меридіан")
1192.Куцопал Володимир (Середня загальноосвітня школа № 67)
1193.Вовк Максим Вячеславович (Філія "Кирило-Ганнівська початкова школа")
1194.Боровський Гліб (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
1195.Олійник Лев Сергійович (Перша міська гімназія)
1196.Кисляк Альбіна (Пирятинський ліцей № 4)
1197.Петрушенко Аріна Артемівна (Середня загальноосвітня школа № 279)
1198.Ревенко Софія Олександрівна (КЗ "Дмитрашківcький ліцей")
1199.Василенко Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП)
1200.Шалагінов Іван (Балабинський НВК "Престиж")
1201.Філь Дмитро Ігорович (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
1202.Дікій Матвій Станіславович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1203.Соколенко Богдан Володимирович (Черкаська ЗОШ №32)
1204.Сіднікович Єгор (Школа №64)
1205.Мурашова Анастасія Миколаївна (Харківський ліцей № 74)
1206.Сердюк Софія Олегівна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
1207.Велікдан Микита Дмитрович (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1208.Прокопенко Олександр (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
1209.Стронь Богдан Олегович (Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів)
1210.Гриненко Марія Євгенівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
1211.Варакшин Максим Олегович (ЗЗСО "Корецький ліцей")
1212.Патралиця Максим (Ліцей с.Черепашинці)
1213.Колеснік Тимур (Степівська гімназія)
1214.Демирова Варвара Олександрівна (ОЗ "Болградський ліцей")
1215.Тис Марія Ігорівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1216.Турейська Варвара Віталіївна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1217.Гудзенко Артем (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1218.Зінуров Давід Русланович (КЗО "Загальноосвітня санаторна школа-інтернат №3" ДОР")
1219.Вагіль Анастасія Михайлівна (Старолисецький ліцей)
1220.Бойко Олександра (Одеська ЗОШ №118)
1221.Самойлова Софія Дмитріана (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 145)
1222.Калита Арсеній В'ячеславович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1223.Кулик Юліана Юріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо–математичних наук)
1224.Кривченко Ганна (Дачненський ліцей № 1)
1225.Надольський Олександр Олександрович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1226.Комишан Данило (Мирнопільська гімназія)
1227.Сільнича Катерина (Розсошенська гімназія)
1228.Попович Марко (Тейсарівська)
1229.Трохимчук Марія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1230.Грибкова Дар’я Сергіївна (Ізмаїльська початкова школа №4)
1231.Хвост Кіра (Бригинцівська гімназія)
1232.Третяк Мілана (Перша гімназія ім. М. Номиса)
1233.Галицький Михайло (Сульський ліцей)
1234.Лановюк Денис (Бердичівський міський ліцей № 15)
1235.Слободян Дарія Сергіївна (КЗ "Голованівський проф. ліцей КОР")
1236.Тесленко Марія Денисівна (Харківський ліцей № 15)
1237.Нурієв Дамір Руфатович (Запорізька гімназія "Контакт")
1238.Ковтун Роман (Михайлівський ліцей)
1239.Бородай Анастасія Юріївна (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
1240.Цимерман Анастасія Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1241.Гришкова Вікторія Юріївна (Новопетрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1242.Тихоступ Ігор Романович (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
1243.Матвійчук Єва Володимирівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1244.Шило Елизавета Володимирівна (Одеська спеціалізована школа №10)
1245.Щербина Олександра (Новопавлівська філія КЗ ОЗЗСО "Сузір'я")
1246.Рогаль Катерина (Одеський ліцей № 35)
1247.Короляк Даниїл Євгенович (Грубнянський ліцей)
1248.Іваничко Коля (ЗЗСО Дмитрівський ліцей)
1249.Дімітров Олексій Миколайович (Миколаївська гімназія № 50)
1250.Смалійчук Дмитро Сергійович (Білоберізька гімназія)
1251.Стасюк Марія Ігорівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1252.Негер Володимир Михайлович (КЗ "Яблунівський ліцей")
1253.Безух Артем (НВК №14)
1254.Сердюк Поліна (КЗ "Роздільнянський міський ліцей № 3")
1255.Гасимли Фархад (Міжнародний ліцей МАУП)
1256.Азаров Максим Ігорович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1257.Гірчак Арсен Михайлович (Зарічненський ліцей №2)
1258.Білик Кіра (Нікопольський ліцей №15)
1259.Білобран Лев Степанович (Берегиня)
1260.Ступак Єлизавета Олексіївна (Перша міська гімназія)
1261.Ден (Міжнародний ліцей МАУП)
1262.Мілєва Марія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1263.Настина Уляна (Яхновецький ліцей)
1264.Федченко Олександр Олександрович (Альтернативна школа Ярина School)
1265.Зайцева Катерина Максимівна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1266.Горожанкін Данило Олегович (Початкова школа № 11)
1267.Ткачук Владислав Сергійович (Криворізька ЗОШ №79)
1268.Михайловський Максим Олександрович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1269.Балог Анастасія Іванівна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
1270.Невідомський Радіон (Городецький ліцей)
1271.Совенко Анна Олександрівна (Фастівський ліцей № 1)
1272.Свистун Агнія Мирославівна (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
1273.Камізерко Аполінарія Віталівна (Бабанський ліцей)
1274.Гуска Іван (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
1275.Терепінь Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1276.Тишков Богдан (Бригинцівська гімназія)
1277.Семісотнова Кристина Денисівна (Нікопольський ліцей № 19)
1278.Черненко Артем (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
1279.Маткіна Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП)
1280.Глухенька Злата (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1281.Корень Серафима Артемівна (Залавська гімназія)
1282.Товкачов Тимур (It Step school Poltava)
1283.Бондар Іван Ярославович (Бочечківський ЗЗСО)
1284.Холодна Кіра Дмитрівна (Селидівська ЗОШ №2)
1285.Романович Діна Іванівна (ОЗ "Городоцький ліцей")
1286.Шваб Катерина Олегівна (Овруцький ліцей № 1)
1287.Малінецька Маргарита (Бригинцівська гімназія)
1288.Гусар Яна Максимівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1289.Григорук Софія Олегівна (Коломийська філія №10)
1290.маказан Софія (Соколівська гімназія ім. С. Вострікова)
1291.Михайленко Софія (Ліцей імені Тараса Шевченка)
1292.Савчук Ілона (Висиповецька гімназія)
1293.Ткач Владислав Олександрович (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
1294.Пасічко Олексій Вячеславович (Чернігівський колегіум №11)
1295.Гнатюк Давід Сергійович (Початкова школа "Барвінок")
1296.Бедереу Михайло Іванович (Шомполівська гімназія)
1297.Безручко Євгеній (Сновське вище професійне училище лісового господарства)
1298.Корепанова Каріна (Початкова школа "Поділля")
1299.Саприкіна Анна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1300.Банарь Крістіна Сергіївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1301.Філоненко Семен (ВСП Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
1302.Кравчук Ілля Сергійович (Уїздецький ліцей)
1303.Борисюк Михайло Васильович (Бабченський ліцей)
1304.Качайло Кароліна Романівна (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
1305.Наумова Дарья Дмитрівна (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
1306.Тімофєєва Злата (КЗО "НВК №144" ДМР)
1307.Сафонов Артем Олександрович (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
1308.Перчиць Артем Михайлович (Вараський ліцей №4)
1309.Симоненко Дар'я (Конотопський ліцей №11)
1310.Олійник Арсен Миколайович (КЗ "Голованівський проф. ліцей КОР")
1311.Комар Богдан Васильович (Середня загальноосвітня школа № 99)
1312.Гурзан Каріна Ігорівна (КЗ "Уманський гуманіт.-педагог. фаховий коледж")
1313.Євтушенко Богдан Вікторович (Вертіївський ліцей)
1314.Воробйов Тимофій Євгенович (Харківський ліцей № 155)
1315.Кукуряк Микита (Новоселицький ліцей № 1)
1316.Павленко Володимир (Бугаківська гімназія)
1317.Рябенко Євлалія Ігорівна (Миколаївська гімназія №25)
1318.Олійник Михайло Вікторович (Комунальний заклад "Мажарський ліцей")
1319.Бадерко Поліна Іванівна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1320.Петренко Валентин (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
1321.Хмара Крістіна Іванівна (Летичівський ліцей № 2)
1322.Некрасов Віктор (Мирнопільська гімназія)
1323.Скоромний Олексій (Розсошенська гімназія)
1324.Шита Ілона 2 лаб (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
1325.Гордійчук Платон Сергійович (Черкаська ЗОШ №32)
1326.Біньковський Віталій Владиславович (Криворізька ЗОШ №62)
1327.Очеретяна Меланія (Початкова школа "Поділля")
1328.Омельчук Олександр (Михайлівський ліцей)
1329.Ратушний Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1330.Банний Ілля Михайлович (Спеціалізована школа № 246 з поглибленим вивченням англійської мови)
1331.Ванджурак Адріана Юріївна (Гринявська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1332.Хавкін Гліб Ярославович (Славутицька гімназія "КрОКус")
1333.Ковальчук Анна Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів №169)
1334.Круглов Тимур Олександрович (Школа №64)
1335.Ахрамєєв Максим Ярославович (Запорізька гімназія №46)
1336.Бугайчук Дарина Вікторія (ОЗ "Городоцький ліцей")
1337.Євтушик Вероніка Олександрівна (Ліцей №3)
1338.Бєлякова Маріса Олександрівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1339.Лисик Максим Володимирович (Центр дитячої та юнацької творчості)
1340.Дрозд Артем (Яхновецький ліцей)
1341.Юнак Маркіян (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1342.Цимбаляк Анна Володимирівна (Новокалинівський ліцей)
1343.Тарасюк Андрій Олегович (English Up)
1344.Слобожанін Нікіта Констянтиович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1345.Павлішина Анна Святославівна (Бистрицький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ”)
1346.Фокшек Владислав (Шипинецький ліцей)
1347.Купрата Вероніка Григорівна (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1348.Ковзун Микола (Школа І-ІІІ ступенів № 270)
1349.Кравчук Марія (Ліцей № 1 Володимирської міської ради)
1350.Колесник Віктор Олегович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
1351.Резніченко Альбіна (Великокопанівський ліцей)
1352.Дзьоба Софія Тарасівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1353.Крищишин Андрій (ОЗ Почаївська ЗОШ)
1354.Миголинець Даніела Василівна (Подобовецька гімназія)
1355.Дюхіна Дар'я (Путивльський ліцей №2 ім. Г. Я. Базими)
1356.Іванишин Марія (Розсошенська гімназія)
1357.Іванова Маргарита (Альтернативна школа Smart Up)
1358.Міщеня Арсен Михайлович (Городецький ліцей)
1359.Myron Vepryk (Тернівський ОЗЗСО І -ІІІ ст.)
1360.Богашева Софія (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
1361.Десятник Злата Олексіївна (Харківський ліцей №119)
1362.Бобир Юрій (Трисвятськослобідський ліцей ім. Наталії Александрової)
1363.Перехрест Дар'я (Вакулівська гімназія)
1364.Сліпченко Софія Сергіївна (Охтирська ЗОШ №2)
1365.Богданов Олександр Володимирович (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
1366.Голоскокова Софія (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1367.Голубєва Віра Сергіївна (ЗШ №12)
1368.Коломис Ігор Святославович (Білашівський ліцей)
1369.Михайлюк Дарина Володимирівна (Коломийська філія №10)
1370.Мельник Анастасія Олександрівна (Початкова школа "Барвінок")
1371.Безлєпкін Михайло Володимирович (КЗО "Троїцький ліцей")
1372.Стріха Дмитро (Просянський ліцей)
1373.Якобчук Софія Романівна (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
1374.яковичина ілля олександров (Коболчинська гімназія)
1375.Білокур Назар Олексійович (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
1376.Бурхович Назар Олександрович (КЗ "Гімназія № 10")
1377.Юсіфлі Асеф (Максимівський ліцей)
1378.Коваленко Марія Сергіївна (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
1379.Лядрик Софія Орестівна (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1380.Лукомський Матвєй (Кам'янська гімназія)
1381.Кондратко Вікторія Віталіївна (Дніпровська початкова школа №108)
1382.Джоболда Кирило Сергійович (Запорізька гімназія №46)
1383.Лозова Маріна Олександрівна (Летичівський ліцей N1)
1384.Пономаренко Андрій (Новоселівський ліцей Лиманської міської ради)
1385.Біда Артем Олександрович (Філія Придніпровської гімназії КЗ "Іркліївський ліцей")
1386.Огірчук Тимур Юрійович (Школа І-ІІІ ступенів №169)
1387.Бережна Вікторія (Перша міська гімназія)
1388.Іванцюк Тетяна (Бабченський ліцей)
1389.Федюк Володимир Володимирович (Гійченська загальноосвітня школа)
1390.Нестеренко Дмитро (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
1391.Асаржи Єлизавета (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1392.Прилуцький Юрій Олексійович (Бочечківський ЗЗСО)
1393.Багрова Златослава Євгенівна (Нікопольська гімназія № 21)
1394.Фомченкова Вікторія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School)
1395.Подовжній Станіслав Максимович (Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
1396.Роєнко Денис Юрійович (Початкова школа "Барвінок")
1397.Шевчук Анастасія (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
1398.Коробко Анастасія Іванівна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
1399.Рамусь Маргарита (Харківський ліцей № 175")
1400.Восканян Арман Арсенович (Марганецький ліцей №10 Марганецької міськради)
1401.Бакута Олександра (Розсошенська гімназія)
1402.Фролов Максим (Школа №64)
1403.Шульга Тимофій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1404.Марків Ванесса Тарасівна (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
1405.Зеленська Маргарита (Розсошенська гімназія)
1406.Брик Михайло Миколайович (Гімназія №8 Дрогобицької міської ради)
1407.Кретюк Вероніка Павлівна (КЗ "Мурованокуриловецький спортивний ліцей" Вінницької обласної Ради)
1408.Татьянченко Вероніка Юріївна (КЗ "Верхньотерсянська ЗОШ I-III ст " ВСР)
1409.Портних Данііл (Дніпровська гімназія № 35)
1410.Робота Аліса Ігорівна (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
1411.Тимошик Владислав Юрійович (Судилківський ліцей)
1412.Пелих Артем (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
1413.Полянчук Софія Олегівна (Красилівська гімназія №1)
1414.Левченко Дар'я (КЗЗСО ліцей №10 Жовтоводської міської ради)
1415.Ткаченко Анастасія Валеріївна (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1416.Данилів Каріна (Тейсарівська)
1417.Хоптій Павло Тарасович (Школа №98 м.Львова)
1418.Бажанюк Мілана (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1419.Франкевич Андрій Петрович (Коломийський ліцей № 9)
1420.Луцька Катерина Олександрівна (Овруцький ліцей № 1)
1421.Юрчук Марина Петрівна (Малоскнитська гімназія)
1422.Волощенко Юлія Володимирівна (Барвінківський ліцей №2)
1423.Рожко Платон (Харківський ліцей №119)
1424.Дениско Єва (Гімназія № 49 ДМР)
1425.Шевченко Матвій (Ліцей №3)
1426.Мілаєв Єгор (Початкова школа "Поділля")
1427.Жданович Христина (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1428.Яблочніков Артем (Грубнянський ліцей)
1429.Кошарук Мілана (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
1430.Мачак Анна Леонідівна (Федорівська ЗОШ)
1431.Білявська Яна Тарасівна (Новороздільський ліцей ім. В. Труша)
1432.Кулібаба Марія Анатоліївна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1433.Гебеш Емілія Андріївна (Гімназія № 59 ім. О.М. Бойченка)
1434.Супрун Лев (Ліцей Ольгинський)
1435.Гудзь Анна Михайлівна (Івашківська гімназія)
1436.Россолов Гліб Сергійович (КЗ "Роздільнянський міський ліцей № 3")
1437.Давиденко Софія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1438.Сухачов Лев Дмитрович (Холоднобалківський академічний ліцей N3)
1439.Моторний Денис (Середня загальноосвітня школа № 243 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
1440.Боголюбська Богдана Юріївна (Бродківський ЗЗСО І-ІІ ступенів)
1441.Войток Матвій Тарасович (Міжнародний ліцей МАУП)
1442.Василенко Мар'я (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1443.Баландіна Єлизавета Сергіївна (Іллінівський ОЗЗСО)
1444.Дерев'янко Анна Олексіївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1445.Душенківський Ілля Ігорович (Приватна початкова школа Новий рівень)
1446.Подоляка Уляна (Нікопольська гімназія № 2)
1447.Поспєлова Ксенія Олексіївна (Херсонський Таврійський ліцей)
1448.Стефанівська Віталіна (Затишанський ЗЗСО)
1449.Кочура Олександр Олександрович (Загальноосвітня школа I-III ступенів №6)
1450.Чебан Каріна (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
1451.Мунтян Альбіна Артурівна (ТОВ «Центр освіти «Оптіма»)
1452.Харчук Владислав Іванович (Білашівський ліцей)
1453.Труневич Іван Євгенович (Черкаська ЗОШ №32)
1454.Миргородський Дмитро Григорович (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1455.Гущук Уляна (Ліцей села Вербка)
1456.Приходько Вероніка Віталіївна (Ліцей ЕКО 198)
1457.Мороз Аміна (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
1458.Басік Суламіта (Городецький ліцей)
1459.Лаптєв Вадим (Чернівецька гімназія № 9)
1460.Криволап Надія (Сновське вище професійне училище лісового господарства)
1461.Корнієнко Олександр Віталійович (Горобіївська ЗОШ)
1462.Іванчук Арсеній Олександрович (Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука)
1463.Савоста Михайло (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1464.Нашеда Кирил Ігорович (Корсунь-Шевченківська гімназія)
1465.Філіпова Олександра Олегівна (Черкаська ЗОШ №32)
1466.Луцьков Дмитро Сергійович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
1467.Гайда Євген (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1468.Козлова Тетяна (Сновське вище професійне училище лісового господарства)
1469.Бурмис Маргарита Вадимівна (Первомайський ліцей «Ерудит»)
1470.Рейзвих Анастасія (Одеський ліцей №50)
1471.Кур'ята Ярослав Олександрович (LingoLover)
1472.Красовська Соломія Миколаївна (Кунинська гімназія)
1473.Поп Максим Васильович (ЗЗСО l-ll ст. с. Ясениця-Замкова)
1474.Кирниченко Поліна Олегівна (Пляхівська гімназія)
1475.Рока Олександр (КЗ Хмільнянський ліцей Канівської міської ради Черкаської області)
1476.Дехтяренко Вікторія Сергіївна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1477.Новікова Дар'я Андріївна (Великомихайлівський ліцей)
1478.Казьмін Іван Олександрович (КЗ "Гутянський ліцей")
1479.Медведюк Надія Олегівна (Воскресинцівська філія Коломийського ліцею №1 імені В.Стефаника)
1480.Дубина Андрій Олександрович (Райгородський ліцей)
1481.Стеценко Ірина (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
1482.Нечай Маргарита (Партизанський ліцей)
1483.Семенюк Дмитро Васильович (КЗ "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил")
1484.Остап'юк Анастасія (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
1485.Левицька Марія Сергіївна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
1486.Галкіна Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1487.Буравльов Вадим Олександрович (Чернівецький ліцей № 2)
1488.Голобородько Дар'я Сергіївна (Криворізька гімназія № 102)
1489.Мірошник Ніка Андріївна (Стеблівський ліцей)
1490.Сімошенко Даріна (КЗ "Панютинський ліцей")
1491.Коробейнікова Лєра (Міжнародний ліцей МАУП)
1492.Максимів Вероніка (ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кального)
1493.Онiщенко Владислав Олегович (Херсонська спеціалізована школа №52)
1494.Рзаева Валерія Садигівна (Бочечківський ЗЗСО)
1495.Шевченко Дмитро Антонович (Вергунівський ЗЗСО I-III ст.)
1496.Овсійчук Маргарита (Спеціалізована школа №181)
1497.Корунець Світлана (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
1498.Макаренко Владислав Євгенович (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
1499.Уліцька Віра Юріївна (Делятинський ліцей №3)
1500.Юрченко Артем (Ліцей с.Черепашинці)
1501.Хрущ Ілона Михайлівна (Правдівський ЗЗСО імені П.Т. Лохвицького)
1502.Уманець Вероніка Русланівна (Коболчинська гімназія)
1503.Борлак Ксенія Георгіївна (Одеська приватна салезіянська гімназія "Нарнія")
1504.Поцелуєв Олександр Олександрович (Комунальний заклад " Ліцей з ПВФП повітряних сил" Вінницької обласної Ради)
1505.Дімчев Нікіта Олександрович (ТОВ «Центр освіти «Оптіма»)
1506.Забоцька Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП)
1507.Котов Денис Костянтинович (Ліцей №21 ЛМР)
1508.Воронько Поліна Володимирівна (КЗ "Гутянський ліцей")
1509.Савич Максим Арсенович (Котівська гімназія Олицької ОТГ)
1510.Спридонюк Злата Олександрівна (Комунальний заклад "Хижинецький ліцей")
1511.Одинець Іван Євгенович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
1512.Гриців Вікторія (Берлогівська гімназія)
1513.Музика Аліса Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів №169)
1514.Олеш Діана Богданівна (English Up)
1515.Довніч Андрій Сергійович (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1516.Іванина Вадим (ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кального)
1517.Іра (Універчик)
1518.Проць Сергій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1519.Танас Катерина Юріївна (Мамалигівський ліцей)
1520.Чернієнко Марина (КЗ "Витязівський ліцей")
1521.Цусь Кіра Сергіївна (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1522.Ліщинський Тимофій Сергійович (Черкаський колегіум "Берегиня")
1523.Бохонко Аліна Юріївна (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
1524.Шевчук Кирило (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
1525.Слободян Злата (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1526.Киртоака Анна Петрівна (Великомихайлівський ліцей)
1527.Полтавський Андрій (КЗ "Красноріченський ліцей")
1528.Штиль Дмитро (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1529.Павлюченков Ілля Євгенійович (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
1530.Мурга Богдан Дмитрович (Полянська гімназія)
1531.Свідинська Катерина Володимирівна (Висиповецька гімназія)
1532.Гушулей Юрій Юрійович (Воскресинцівська філія Коломийського ліцею №1 імені В.Стефаника)
1533.Бутко Олександра (Михайлівський ліцей)
1534.Поляк Вероніка Тарасівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1535.Бабаченко Назар (Кам'янська гімназія)
1536.Кузьмич Наталія Валеріївна (Вежицький ліцей)
1537.Бойчук Нікіта (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1538.Лебединець Яна Вячеславівна (Початкова школа № 11)
1539.Воробйов Микита Олександрович (Черкаська ЗОШ №32)
1540.Павлик Анастасія Андріївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1541.Кучеренко Діана (Первомайська гімназія № 2)
1542.Сулима Таміла (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
1543.Мунтянов Тимур (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
1544.Присяжнюк Софія (Бригинцівська гімназія)
1545.Нетреба Тетяна Володимирівна (Петриківська ЗОШ)
1546.Петрик Олександр (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
1547.Стародубець Кіріл (Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
1548.Дягілєва Катерина (Одеська ЗОШ №16)
1549.Гресько Єгор Михайлович (Академічний ліцей інформаційних технологій "Перспектива")
1550.Мартюк Вікторія Андріївна (Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1551.Ліщенко Тимур Сергійович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
1552.Нємий Дмитро (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
1553.Мороз Дмитро Володимирович (СЗШ №35)
1554.Токарський Микола Васильович (ЗЗСО І-ІІ СТ. С.ГРИЦЕВОЛЯ)
1555.Ільчун Валерія Сергіївна (Ружичанський ліцей)
1556.Шишенко Нікіта (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
1557.Тітаренко Олександр Олександрович (Красенівський НВК "ДНЗ - ЗОШ I-III ст. ім. І. М. Піддубного")
1558.Гречко Богдан Юрійович (Перша міська гімназія)
1559.Бабінський Михайло Васильович (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
1560.Рожак Богдан Ігорович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1561.Стєганцева Ангеліна Володимирівна (Харківський фаховий коледж технологій та дизайну)
1562.Довбаш Анастасія Андріївна (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
1563.Таранська Ульяна Артемівна (КЗ "Вороновицький ліцей")
1564.Муха Уляна Максимівна (Дніпровський ліцей)
1565.Артемова Юліана Вадимівна (Гімназія "Міленіум" №318)
1566.Ілларіонов Олександр (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1567.Дзюбінська Єва (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
1568.Савернюк Софія Володимирівна (Школа №13)
1569.Шандро Назар Петрович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 Мирноградської міської ради)
1570.Кандауров Фелікс (Іллінівський ОЗЗСО)
1571.Шеверенко Марія Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1572.Кашуба Вероніка (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського")
1573.Федорчук Владислава Олександрівна (Хмельницька ЗОШ № 21)
1574.Гудим Глєб Віталійович (Пирогівський ліцей)
1575.Бродюк Антоніна Миколаївна (Негровецький ЗЗСО I-III ст. ім. В. Росохи)
1576.Заставна Вероніка (Charkivo mokykla Gravitacija)
1577.Тарасевич Поліна (Славутицька гімназія "КрОКус")
1578.Зелінська Аделіна Вікторівна (Шепетівський НВК №3)
1579.Сороченко Альбіна Олегівна (СЗШ №35)
1580.Масловська Евеліна Вадимівна (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
1581.Новикова Вероніка Вадимівна (Харківський фаховий коледж технологій та дизайну)
1582.Баркова Дарія Олександрівна (СЗШ № 91 м.Львів)
1583.Омельченко Марк Вадимович (Фастівський ліцей № 1)
1584.Протасевич Злата (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1585.Горбенко Павло Миколайович (Карпилівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1586.Бондар Вікторія Вікторівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1587.Кравченко Микола Миколайович (Ірпінський ліцей №2)
1588.Зелінська Анна (Ліцей №13)
1589.Кислиця Євген (Близнюківський ліцей)
1590.Балагуров Сергій (Криворізька гімназія №68)
1591.Павленко Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1592.Кривда Марія (Уманська гімназія №11)
1593.Ласіца Михайло (Граденицький ліцей)
1594.Снігірьова Катерина (Балівський ліцей)
1595.Кучеренко Яромир Андрійович (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
1596.Зінзюк Ігор Сергійович (ВСП "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного універсітету "Одеська політехніка")
1597.Краскова Анна Іванівна (Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1598.Данканич Ольга Михайлівна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
1599.Гринько Аліна Романівна (КЗ "Зарожненський ліцей")
1600.Пасічник Ольга Сергіївна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
1601.Ляшук Артем Дмитрович (Гімназія с. Муравище)
1602.Нагорна Марія Іванівна (Шепетівський НВК №1)
1603.Трохимчук Вікторія Сергіївна (Коростенський міський ліцей №4)
1604.Усова Віолетта Вікторівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо–математичних наук)
1605.Гузіч Давид Тарасович (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
1606.Золотонос Олександр Юрійович (Одеська гімназія № 11)
1607.Каук Іван Олександрович (Андріївський ліцей №1)
1608.Кулієва Зейнаб (Русанівська гімназія)
1609.Яворський Михайло Костянтинович (Новокалинівський ліцей)
1610.Гукова Богдана (Путивльський ліцей №2 ім. Г. Я. Базими)
1611.Бабанін-Поляков Мікаель (Одеський ліцей № 35)
1612.Костащук Вікторія (Чернівецька гімназія №16)
1613.Клакова Евеліна Олександрівна (Грубнянський ліцей)
1614.Чечикова Олесандра Денисівна (Дніпровська початкова школа №108)
1615.Антонів Вероніка Василівна (Кальнянська гімназія)
1616.Камалеєв Єлисей Олексійович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1617.Захарченко Віра Вадимівна (Новоєгорівська загальноосвітня школа)
1618.Чуревич Анастасія (Білоославський ліцей ім. Марійки Підгірянки)
1619.Риченко Варвара (Початкова школа "Поділля")
1620.Кревська Анна (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
1621.Маркова Софія (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1622.Висоцька Владислава (Новофедорівська гімназія)
1623.Бойчук Михайло Романович (Молодійський ліцей)
1624.Корнійчук Злата (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1625.Пономаренко Анастасія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1626.Вобла Анастасія Станіславівна (Полтавський ліцей ім. А.С. Макаренка)
1627.Лаба Матвій (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
1628.Дубняк Христина (Реваківський ліцей)
1629.Хоміцький Андрій Дмитрович (Мигаївська ЗОШ І-ІІ ст.)
1630.Раца Віра Олександрівна (Штунський ліцей)
1631.Приходько Сергій Андрійович (Новгород-Сіверський ліцей №1)
1632.Писаренко Андрій (Полігонівський ліцей Шевченківської сільської ради)
1633.Новіцька Злата Вікторівна (Початкова школа "Барвінок")
1634.Чорней Вікторія Вікторівна (Пилипецький ліцей)
1635.Дяченко Данило (Курахівський професійний ліцей)
1636.Бреславський Микита (Маріупольська ЗОШ №47)
1637.Тарасов Артем Вадимович (Варварівський ліцей Чижівської сільської ради)
1638.Протоєрескул Дарина Сергіївна (Луцький ліцей № 23)
1639.Пастух Анна Ігорівна (Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ст. №8)
1640.Дудник Кирило Евгенійович (Опішнянський ліцей)
1641.Кравець Софія Сергіївна (Степова ЗОШ)
1642.Романько Іван Ярославович (Верхньосироватський ліцей)
1643.Біла Марія Артемівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків")
1644.дудар Олександра Вадимівна (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
1645.Радєв Денис (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
1646.Магдік Денис (Школа I-III ст. № 308)
1647.Кикоть Діана Валентинівна (ХПШ № 33)
1648.Максимів Ангеліна (Гніздичівський заклад загальної середньої освіти I-III ст.)
1649.Долинюк Юстина (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
1650.Мельник Платон Васильович (Початкова школа "Барвінок")
1651.Степанятов Матвій (Грубнянський ліцей)
1652.Федорчук Арсен Олександрович (Одеський ліцей № 35)
1653.Бондар Анастасія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
1654.Сидоренко Назар Сергійович (Червонослобідська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2)
1655.Навроцька Софія Андріївна (Пільноолексинецька філія ОЗ Городоцький ліцей №2)
1656.Наку Дар'я (Мирнопільська гімназія)
1657.Вікторія Малетич (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
1658.Ткач Марія Олександрівна (Вінницький ліцей № 29)
1659.Повх Анна (КЗ Іршавський ліцей №1)
1660.Головень Антон (ЗСШФК № 18 ЗМР ЗО)
1661.Лагай Софія (Количівська ЗОШ І - ІІІ ст.)
1662.Коцун Марко Андрійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1663.Кокарєв Михайло Сергійович (Шепетівський НВК №1)
1664.Слуцька Дар'я (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1665.Марченко Тимофій Олегович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1666.Котюк Марія Петрівна (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
1667.Цопа Андрій Юрійович (Реваківський ліцей)
1668.Стецюк Анна (Корощинська гімназія)
1669.Юрчишин Соломія Петрівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1670.Леснік Матвій Ярославович (Загальноосвітня школа I-III ступенів села Нуйно)
1671.Чекушина Анастасія Олександрівна (Грубнянський ліцей)
1672.Колосов Микита (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1673.Олександра Кузнєцова (Сумська ЗОШ №22 імені Ігоря Гольченка м.Суми СМР)
1674.Листопадов Богдан Олегович (Веснянська ЗОШ)
1675.Соповська Злата Ігорівна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1676.Мостова Ольга (Міжнародний ліцей МАУП)
1677.Мартинюк Роман (Сваринівська гімназія)
1678.Постико Вікторія Олександрівна (Миколаївська гімназія №25)
1679.Солоха Микита Олександрович (Іванівський ліцей №1)
1680.Яковенко Мілана Олександрівна (Коростенський міський ліцей №6)
1681.Демченко Ігнат Михайлович (Миколаївська гімназія № 7)
1682.Гридіна Юлія Петрівна (Херсонський науковий ліцей)
1683.Халаімов Станіслав Олександрович (Початкова школа № 11)
1684.Кепша Дмитро Ярославович (Долинський ліцей №7)
1685.Сокіл Ніка Євгеніївна (Харківський фаховий коледж технологій та дизайну)
1686.Найдьон Євангеліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1687.Гинишин Ростислав (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради)
1688.Заберезна Іванна Василівна (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
1689.Джабала Гасан (Міжнародний ліцей "Меридіан")
1690.Васильєва Катерина Костянтинівна (Херсонський науковий ліцей)
1691.Цікав'юк Денис Ярославович (ЗОШ I -III ст. № 10)
1692.Кудлак Ольга Андріївна (Школа №98 м.Львова)
1693.Лесковець Ольга Миколаївна (Глиннівський ліцей)
1694.Новицькій Михайло В’ячеславович (Ізмаїльська початкова школа №4)
1695.Чев'юк Таїсія (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
1696.Пахолка Михайло (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1697.Козлова Альона Андріївна (Іванівський ЗСО І-ІІ ступенів)
1698.Новосад Влада Андріївна (ОЗ "Городоцький ліцей")
1699.Федоров Артем (Одеський ліцей № 117)
1700.Мукан Андрій Володимирович (Черкаська гімназія № 31)
1701.Мамедов Амірхан (Дачненський ліцей № 1)
1702.Аміров Тимофій Євгенович (Бистрицький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ”)
1703.Самолюк Дарина (Школа №18)
1704.Шахназарян Анастасія (Гуманітарна гімназія №23)
1705.Германюк Ростислав (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1706.Парамущак Софія Романівна (Мурованський ліцей)
1707.Годованець Макар (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1708.Мельничук Злата (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1709.Манзюк Софія Василівна (Летичівський ліцей № 2)
1710.Поліщук Давид Романович (Лінчинська ЗОШ)
1711.Красновид Олександр Андрійович (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
1712.Гнатів Юлія Олегівна (Кротошинський ліцей)
1713.Бусигін Гліб Артемович (Маріупольська ЗОШ №47)
1714.Дем`янцев Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1715.Зінченко Злата Олександрівна (Яблунецький ліцей)
1716.Герелюк Ангеліна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1717.Білова Ганна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1718.Бурун Аліна Микитівна (Харківський ліцей № 155)
1719.Бойко Аліна (Гімназія імені родини Луговських)
1720.Шатрава Марія Леонідівна (Криворізька гімназія № 63)
1721.Паламарчук Емілія Сергіївна (Делятинський ліцей №3)
1722.Прокоф'єв Артем (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1723.Радковська Катерина (Одеська ЗОШ №118)
1724.Шафалюк Олександр Вікторович (Веснянська ЗОШ)
1725.Довгошей Максим Олександрович (Великомихайлівський ліцей)
1726.Сазанський Артем (Петропавлівський ліцей №1)
1727.Новосельська Христина (Новояворівська початкова школа)
1728.Шиндишевська Вікторія (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
1729.Шитлюк Олександра (ЗЗСО "Погулянківська гімназія")
1730.Гуцол Артем Романович (Коболчинська гімназія)
1731.Нежиденко Ольга (Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1732.Тарабаса Андрій Володимирович (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
1733.Геза Софія Сергіївна (Іллінівський ОЗЗСО)
1734.Заморська Ірина Іванівна (Стрільченська гімназія)
1735.Гончаренко Прохор Олександрович (КЗ СОР - Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)
1736.Романова Марина Романівна (СЗШ № 92 м. Львова)
1737.Грицкевич Кіра Павлівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
1738.Слатвінська Альона Олегівна (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
1739.Ричагова Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1740.Загородін Максим Станісловович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1741.Тучапець Анна (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1742.Васильєва Вікторія Леонідівна (Павлівський ліцей)
1743.Майборода Марина Миколаївна (Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
1744.Іванова Марія Віталіївна (Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №30)
1745.Шмир Вероніка Ігорівна (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1746.Литвишко Дарія (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1747.Горбань Поліна Станіславівна (Кочержинська гімназія)
1748.Єфіменко Ренат (Міжнародний ліцей "Меридіан")
1749.Солдан Тимофій (Луцький ліцей №18)
1750.Луцик Валерія (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району")
1751.Войток Марія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1752.Гренжалюк Артем Петрович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1753.Зан Марина Юріївна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
1754.Покулита Єлізавета (Дніпропетровська ЗОШ № 80)
1755.Івановський Мірослав микитович (Маріупольська ЗОШ №47)
1756.Васько Тетяна Юріївна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
1757.Самчук Анна Юріївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1758.Кугук Мілана (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1759.Рудик Марина (КЗССР "Ліцей ім. Героя України М. Паньківа")
1760.Олійник Роман (Одеський ліцей № 92)
1761.Стромило Марія Андріївна (Черкаська ЗОШ №32)
1762.Клімухін Матвій (Гімназія № 179 міста Києва)
1763.Савенко Юлія Сергіівна (ЗОШ I -III ст. № 10)
1764.Федорчук Роман (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1765.Кондратенко Карина (Бучанський ліцей №3)
1766.Співакова Тетяна (Харківський ліцей № 175")
1767.Стрибулевич Тарас Вячеславович (Удрицький ліцей)
1768.Бєлугін Денис (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
1769.Радчук Вадим (Бердичівський міський ліцей № 15)
1770.Бейда Володимир (Ліцей №21 ЛМР)
1771.Ничипоренко Святослав (Фастівський ліцей № 1)
1772.Alina Yasiuk (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
1773.Пасько Михайло Миколайович (Китайгородська гімназія)
1774.Вориняк Марія Василівна (Керецьківський ліцей)
1775.Гаврищук Олександр Ярославович (Підзамчівський ліцей)
1776.Бальвас Кирило Костянтинович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1777.Таушанжи Саміра Русланівна (ОЗ "Болградський ліцей")
1778.Ніколаєв Ярослав (Ліцей №4 міста Могилева-Подільського)
1779.Юрашко Дем'ян (Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
1780.Ялова Леся Олександрівна (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1781.Медведкіна Дар'я Максимівна (Первомайський ліцей Іларіонівської селищної ради Дніпропетровської області)
1782.Мензаловський Артем (Бригинцівська гімназія)
1783.Шупяк Іванна Миколаївна (ЗЗСО l-ll ст. с. Ясениця-Замкова)
1784.Рижаков Ростислав (Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
1785.Гераськін Тимур (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1786.Тарасенко Дмитрій Валерійович (КЗ "Вільшанський ліцей")
1787.Гончаренко Іван (Гірський ліцей)
1788.Гнатюк Максим Андрійович (Шепетівський НВК №3)
1789.Татарець Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1790.Геник Анастасія Іванівна (LingoLover)
1791.Хроколов Олександр Юрійович (Ніжинська гімназія № 2)
1792.Сенишин Максим Романович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
1793.Отрох Кіра Ігорівна (Приватна початкова школа Новий рівень)
1794.Крикавський Андрій Богданович (СЗШ № 92 м. Львова)
1795.Свинолобов Максим Олександрович (Бучанський ліцей №3)
1796.Дадух Даляль (Одеський ліцей № 35)
1797.Бершадський Нікіта Володимирович (Южноукраїнський ліцей №3)
1798.Одинцов Єлисей Володимирович (Славутицька гімназія "КрОКус")
1799.Фесенко Софія Олександрівна (Бочечківський ЗЗСО)
1800.Ярмусь Дарина Олегівна (Підзамчівський ліцей)
1801.Сахно Христина Олексіївна (Гімназія ім. В.Барки ЛМР)
1802.Монастирська Віра (Онлайн)
1803.Зан Василь Васильович (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
1804.Кроншталь Максим Романович (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
1805.Гамбаль Владислав Віталійович (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
1806.Сорока Артем (Городищенський ЗЗСО №1)
1807.Слободянюк Надія Станіславівна (КЗЗСО "Щербанський ліцей")
1808.Ярославська Ілона Володимирівна (Теребовлянський академічний ліцей)
1809.Жураковський Артемій (Одеський ліцей № 92)
1810.Тищенко Поліна Іванівна (Комишанський ліцей)
1811.Лиходовський Максим Русланович (Навчально-виховний комплекс «Домінанта»)
1812.Терефенко Ангеліна (Гуманітарна гімназія №23)
1813.Дуб ПОЛІНА МИКОЛАЇВНА (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
1814.Рябоконь Єва (Одеський ліцей № 92)
1815.Дюмін Арсеній (Володимирівський ліцей)
1816.Захожа Марія (Бердичівський міський ліцей № 15)
1817.Коцаба Вікторія Андріївна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1818.Губенко Данило Віталійович (Пирогівський ліцей)
1819.Уколін Ігор Леонідович (Черкаська ЗОШ №32)
1820.Лютий Дем'ян Андрійович (Новороздільський ліцей ім. В. Труша)
1821.Бурлик Ніколь (Перша гімназія ім. М. Номиса)
1822.Гузей Дмитро (Пирятинський ліцей № 4)
1823.Чернявська Олена Павлівна (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
1824.Самофалова Аліса (Середня загальноосвітня школа № 330)
1825.Черкашин Єгор Романович (КЗ "ХСШ № 93")
1826.Третяк Євгенія Олександрівна (Яблунецький ліцей)
1827.Проскурняк Поліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1828.Сисоєв Костянтин Денисович (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
1829.Куца Злата Вадимівна (Пляхівська гімназія)
1830.Григор'єв Максим Олегович (Мамалигівський ліцей)
1831.Полинюк Михайло Іванович (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
1832.Савчук (Коболчинська гімназія)
1833.Стадник Анастасія Андріївна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1834.Захаров Кирило Сергійович (Введенський ЗЗСО)
1835.Раздольська Кира Олексіївна (Золотівський ліцей № 16)
1836.Моргун Назар (Овруцький ліцей № 3)
1837.Клименко Святослав Олегович (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
1838.Іванов Денис Олександрович (Вінницький ліцей № 29)
1839.Янковський Ян Антонович (Київська гімназія східних мов №1)
1840.Різніченко Олександр (Logos School)
1841.Курач Мія Владиславівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1842.Туряк Іван (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
1843.Клименко Ксенія Романівна (Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1)
1844.Довгорученко Іван Сергійович (Криворізька гімназія №50)
1845.Кісілюк Анастасія Михайлівна (Школа I-III ст. № 308)
1846.Писаренко Аміна (Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів)
1847.Байдукова Алiна (Харківський ліцей № 175")
1848.Прушковський Семен Ігорович (Кам'янський ліцей)
1849.Попович Вероніка (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст")
1850.Горбатюк Анастасія (Ружичанський ліцей)
1851.Стенічева Ангеліна Михайлівна (Грубнянський ліцей)
1852.Шевченко Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1853.Майданюк Микита (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1854.Дмитренко Анна (Стебнівська гімназія)
1855.Гладченко Варвара Олександрівна (Холминська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
1856.Дмитрієва Ніка (Початкова школа "Казка")
1857.Олійник Соломія (Шипинецький ліцей)
1858.Рубаняк Софія Юріївна (Гринявська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1859.Нечаєв Іван (Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 28)
1860.Швець Артем Віталійович (Юхимівський ліцей Мурафської сільської ради)
1861.Чорна Олена Петрівни (Доброжанівська ЗОШ)
1862.Міщенко Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1863.Михайлюк Вікторія (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
1864.Гончар Валентин Васильович (Колінковецький ліцей)
1865.Цівка Карина Анатоліївна (Саївський ліцей)
1866.Уграк Дарина Олегівна (Чемеровецький ліцей №1)
1867.Галкін Ярослав Юрійович (Чернівецький ліцей № 7)
1868.Звонарьова Вероніка (Петропавлівський ліцей №1)
1869.Лохоня Олександра (Бучанський ліцей №3)
1870.Лопко Михайло Ігорович (Криворізька ЗОШ №79)
1871.Герасимчук Максим (Фастівський ліцей № 1)
1872.Бейлик Данііл Костянтинович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1873.Григорук Назар (ПЗНЗ "Фінансово-правовий ліцей")
1874.Погоролюк Іван (НВК "ЗОШ І - ІІ ст. - ДНЗ" с. Гонорівка)
1875.Василенко Аліса Євгенівна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1876.Джунь Софія Андріївна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1877.Рогульчик Ірина Володимирівна (Глиннівський ліцей)
1878.Івченко Катерина (Уманська початкова школа №3)
1879.Кедровська Єва (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1880.Козаченко Семен (Карпилівський ліцей)
1881.Герасименко Ярослав Олександрович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1882.Шитюк Дар'я Вікторівна (Южноукраїнський ліцей №3)
1883.Рафальська Марія Олександрівна (ПЗ "Українська дитяча академія")
1884.Москалюк Володимир Ігорович (КЗ "Мурованокуриловецький спортивний ліцей" Вінницької обласної Ради)
1885.Дружченко Євгеній Артемович (КЗЗСО "Гімназія № 2")
1886.Шпак Ольга Михайлівна (ОЗ "Городоцький ліцей")
1887.Дрозд Давид (Новояворівська початкова школа)
1888.Заєць Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
1889.Ткачук Євгенія Романівна (Стрільченська гімназія)
1890.Панющик Дарина (КЗ Іршавський ліцей №1)
1891.Куленяк Роман Віталійович (Холодівська гімназія)
1892.Ванзяк Анна (Новоселицький ліцей № 1)
1893.Галюк Максим Ігорович (Сокирянський ліцей)
1894.Василюк Милана (Городецький ліцей)
1895.Ломага Богдан (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
1896.Созанська Анастасія Романівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
1897.Войтович Яна Володимирівна (Шепетівський НВК №3)
1898.Никипанчук Марк Максимович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1899.Хитрук Вікторія Русланівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1900.Дімова Олександра Костянтинівна (ОЗ "Болградський ліцей")
1901.Куца Ангеліна Романівна (Жашківський ліцей №4)
1902.Рогульчик Дмитро Сергійович (Глиннівський ліцей)
1903.Кудінов Микита Сергійович (Ізмаїльська початкова школа №4)
1904.Федчишена Вікторія Костянтинівна (Коболчинська гімназія)
1905.Гуменюк Сніжанна Ярославівна (Замулинецький ліцей)
1906.Ларіонова Вероніка (Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1907.Височинська Дарина (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1908.Боюк Ксенія (Чернівецька гімназія № 9)
1909.Лучаківська Віра (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1910.Малинецька Вікторія Олександрівна (Хмельницька ЗОШ № 21)
1911.Пузійчук Варвара (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1912.Котовська Соломія Петрівна (Висиповецька гімназія)
1913.Степанян Милана (Одеський ліцей № 35)
1914.Омельченко Матвій Олександрович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
1915.Виниченко Іванна Миколаївна (Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ")
1916.Рошка Гліб (Чернівецька гімназія № 9)
1917.Захарова Анастасія (Великокопанівський ліцей)
1918.Муравйова Діана (Ліцей с.Черепашинці)
1919.Качурак Вікторія Романівна (Старунський ліцей)
1920.Калачов Тихон Олексійович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1921.Пашкова Вікторія Артемівна (Сколобівська гімназія)
1922.Добридень Марина (Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка)
1923.Христина Бандурська (Висиповецька гімназія)
1924.Онищук Христина (Лисогірська гімназія)
1925.Федорченко Вероніка Олександрівна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
1926.Мельник Вероніка Олександрівна (Кожухівський ліцей Хмільницької міської ради)
1927.Дьяченко Юрій Андрійович (Розкішнянська початкова школа)
1928.Коробчук Іван Романович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1929.Федюк Анастасія Євгенівна (Ониськівська гімназія)
1930.Тацишин Вікторія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
1931.Богуцький Єгор (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1932.Мамавка Аріна Іванівна (Коболчинська гімназія)
1933.Антикало Євгенія Сергіївна (Карпилівський ліцей)
1934.Гурська Олена Дмитрівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1935.Швалюк Анастасія (Школа I-III ст. № 308)
1936.Шевченко Іванна Костянтинівна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
1937.Корягін Глеб (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
1938.Мельник Марта (СЗШ №23)
1939.Чупрун Ангеліна (Городенківський ліцей № 1)
1940.Бородіна Софія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1941.Шульга Віолета (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1942.Гаращук Матвій (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
1943.Блоха Іван Миколайович (Академія сучасної освіти А+)
1944.Журавльов Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1945.Устименко Ірина Ігорівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1946.Гусейнов Умід (Бузівська гімназія)
1947.Тимофєєв Дмитро (Одеський ліцей № 92)
1948.Опаленко Артем Дмитрович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1949.Кузьменко Софія (КЗ "ОЗО Малоданилівський ліцей")
1950.Глюза Ігор Олександрович (Коболчинська гімназія)
1951.Сидоренко Ліза (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
1952.Некрасова Софія (Мирнопільська гімназія)
1953.Галайченко Ілона (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради)
1954.Алексеенко Михайло Борисович (Середня загальноосвітня школа № 279)
1955.Власенко Соня Григорівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1956.Микитюк Мілана Іванівна (Миколаївська гімназія №25)
1957.Тушик Іван Миколайович (Шомполівська гімназія)
1958.Чорна Вікторія (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1959.Мартиняк Роман (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
1960.Бунда Анастасія (Славутська гімназія №1)
1961.Мілєв Андрій (Одеська ЗОШ №118)
1962.Тітаренко Карина Леонідівна (Бандурський ліцей)
1963.Дзекан Олександр Олександрович (Шепетівський НВК №3)
1964.Дуднік Володимир Олександрович (КЗ "Харківський ліцей № 157")
1965.Оксимець Олександр (Носівський ліцей № 1)
1966.Федина Ірина Володимирівна (Лужанський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького)
1967.Ткачук Анна Олегівна (Ніжинська гімназія № 14)
1968.Тарасова Аріна Василівна (Криворізька гімназія №108)
1969.Косовчич Захар Романович (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1970.Сурмач Тимофій (Котівська гімназія Олицької ОТГ)
1971.Відішенко Артем Дмитрович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
1972.Мазур Макар Іванович (Вінницький ліцей № 29)
1973.Кіндрачук Олександр (Городенківський ліцей № 1)
1974.Саргож Єлісєй Андрійович (Початкова школа № 11)
1975.Романець Роман Михайлович (Новгород-Сіверський ліцей №1)
1976.Вендель Марк Сергійович (Початкова школа № 11)
1977.Гетьманчук Марта (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
1978.Савка Дмитро Степанович (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1979.Сидоренко Влада (Криворізька гімназія №68)
1980.Брийовська Єлизавета Михайлівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1981.Будяцька Софія Вадимівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1982.Мельниченко Михайло (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
1983.Кубрак Віктор Сергійович (Бірківська філія КЗ "Олександрівський ліцей №2")
1984.Вольвак Катерина (Бучанський ліцей №3)
1985.Захватова Мішель (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1986.Кескін Айбюке (Чернівецька гімназія № 9)
1987.Коренюк Ігор Віталійович (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
1988.Гриник Анна Павлівна (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
1989.Духота Лілія Андріївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
1990.Петренко Олександра Олександрівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1991.Богданова Поліна Максимівна (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
1992.Філатова Дарʼя Олександрівна (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1993.Саркісян (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
1994.Васильєва Єва (СЗШ № 77 м. Львова)
1995.Цалко Владислав Юрійович (Романівський ліцей № 2)
1996.Федчак Олександр (Новофедорівська гімназія)
1997.Слюсар Денис Сергійович (КЗ "Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил")
1998.Сірош Артем (Бородянський академічний ліцей)
1999.Дорожко Артем Миколайович (Августинівська початкова школа)
2000.Коробський Роман Максимович (Ліцей "Прем'єр")
2001.Москаленко Олександр (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
2002.Булат Анастасія (Запорізька гiмназiя №98)
2003.Ніколенко Вікторія Сергіївна (СЗШ №35)
2004.Свідзінська Софія (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2005.Матько Назар (Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст.)
2006.Шпак Олександр Олександрович (Шестірнянський ліцей)
2007.Осаулко Михайло (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2008.Морозюк Анна (Бердянська ЗОШ №13)
2009.Лапсарь Олексій Михайлович (Запорізька ЗОШ №103)
2010.Кузик Артем Ярославович (СЗШ №22 імені В. Стефаника)
2011.Приступа Тимофій (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
2012.Парфілов Денис Владиславович (Охтирська ЗОШ №2)
2013.Мусафір Ясмін Тимурівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
2014.Щепановська Кристина (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
2015.Котик Олександр Русланович (Ошихлібський ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2016.Хоменко Ілона Романівна (Корюківський ліцей №1)
2017.Слюсарук Давид (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
2018.Мариняко Марія (Носівський ліцей № 1)
2019.Борутенко Поліна (Запорізька гiмназiя №98)
2020.Деменчук Софія (Овруцький ліцей № 3)
2021.Сиваченко Віра (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2022.Симачов Максим (Уманська гімназія № 7)
2023.Коцубенко Віталій Тарасович (Бочечківський ЗЗСО)
2024.Білинський Олександр Романович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
2025.Ворфоломєєв Веніамін (Володимирівський ліцей)
2026.Пугач Оксана Владиславівна (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
2027.Москаленко Нікіта (Початкова школа "Казка")
2028.Сахарчук Тимур Русланович (Міжнародна академічна школа "Одеса")
2029.Вдовенко Артем Русланович (Сагунівська ЗОШ I-III ст.)
2030.Борисенко Єфим (Початкова школа "Казка")
2031.Чечіль Софія Олегівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2032.Балицька Віта Романівна (Ралівський ОЗЗСО ім. І. Франка)
2033.Парасюк Андрій Сергійович (Спеціалізована школа І ступеня № 244)
2034.Іванов Тимур Олександрович (Лоцкинський ліцей Інгульської територіальної громади)
2035.Догарова Анна Олександрівна (КЗ "Гімназія "Інтелект")
2036.Коршак Данило Олександрович (Академічний ліцей "Європейський")
2037.Гаврилюк Денис (Скобелківська гімназія)
2038.Відцюк Даніїл (Бугаківська гімназія)
2039.Ящук Віктор (КЗ "Витязівський ліцей")
2040.Вільганюк Клім (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
2041.Кривцун Анна Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
2042.Домашенко Степан (Новоекономічна ЗОШ І-ІІІ ст. Гродівської селищної ради)
2043.Григоращенко Герман Богданович (Одеський ліцей "Михайлівський")
2044.Завтур Богдан Дмитрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2045.Лаворик Уляна (Міжнародний ліцей "Меридіан")
2046.Салабай Катерина (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2047.Свиргун Филип (Харківський ліцей №144)
2048.Сахно Маргарита Віталіївна (Бондарівський ліцей Овруцької міської ради)
2049.Клочко Максим (КЗ "ОЗО Малоданилівський ліцей")
2050.Попіль Андрій Васильович (Новокалинівський ліцей)
2051.Марголіна Каріна Олександрівна (ХГ №55 ХМР ХО)
2052.Кушка Олександр (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2053.Іванов Михайло (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2054.Дзівульський Назар Олегович (Космиринська гімназія)
2055.Каншин Данило (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
2056.Білоус Марія Дмитрівна (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
2057.Дієгуц Олександр Миколайович (Шестірнянський ліцей)
2058.Мосейчук Іван Михайлович (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
2059.Кошарук Єгор (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
2060.Горложи Марія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2061.Корнелішин Єгор Віталійович (Бучанський ліцей № 9)
2062.Хомин Олеся Дмитрівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
2063.Шамлі Михайло (Луцький ліцей №24)
2064.Шинкарук Владислав (Ліцей с.Черепашинці)
2065.Нагорний Марк (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2066.Зелінська Софія Русланівна (Кожухівський ліцей Хмільницької міської ради)
2067.Якобчук Діана Андріївна (Бердичівський міський ліцей № 15)
2068.Зубков Ілля Олександрович (Бучанський ліцей №3)
2069.Надтока Артем Сергійович (Запорізька Гімназія №6)
2070.Сорока Олександра Ярославівна (Шосткинський НВК: спеціалізована школа І-ІІ ступенів - ліцей)
2071.Пастух Андрій Васильович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
2072.Слебик Анастасія Василівна (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
2073.Бодриченко Мілана Сергіївна (Козирський ліцей)
2074.Дорош Ангеліна Сергіївна (Луцький ліцей № 23)
2075.Юрбаш Аріна (ОЗ "Сергіївський ліцей ім. Л.Кобилиці")
2076.Дригоза Дамір Антонович (Опішнянський ліцей)
2077.Головаш Андрій (Початкова школа "Поділля")
2078.Нечитайло Максим Віталійович (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ)
2079.Усата Єлизавета (Одеський ліцей № 92)
2080.Мирвода Наталія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2081.Татаровська Діана (Чернівецька гімназія "Тотоша-Чернівці")
2082.Морозов Богдан Дмитрович (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
2083.Левченко Даніелла (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2084.Коваль Богдан Олександрович (НВК № 131)
2085.Перебийніс Даніїл (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2086.Ліщук Іван Дмитрович (Вінницький ліцей № 29)
2087.Лупулишин Аріна Сергіївна (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
2088.Житкевич Дамір (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
2089.Степанюк Федір (Котівська гімназія Олицької ОТГ)
2090.Пасічко Богдана Олександрівна (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
2091.Кезик Богдан Романович (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
2092.Лисюк Злата (Бердичівський міський ліцей № 15)
2093.Барсуков Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2094.Думич Злата Юріївна (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
2095.Рець Аліна Ігорівна (Пирогівський ліцей)
2096.Курдюкова Надія Євгеніївна (ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу")
2097.Дубас Віра Андріївна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2098.Парило Анастасія Дмитрівна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
2099.Пишко Ангеліна (Одеський ліцей № 92)
2100.Сахарук Дмитро Вадимович (Штунський ліцей)
2101.Алексич Андрій Здравкович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2102.Горін Макар Олегович (Ліцей №3)
2103.Ткаченко Анна (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
2104.Сімонян Артур (Кочержинська гімназія)
2105.Білецький Тимофій Андрійович (Рівненський ліцей "Центр надії")
2106.Блоцька Агата Юріївна (Альтернативна школа Ярина School)
2107.Новік Варвара (Сергіївський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2108.Яроцька Софія (Розсошенська гімназія)
2109.Дитко Веніамін (Близнюківський ліцей)
2110.Бондаренко Ніколь Миколаївна (Коханівський НВК)
2111.Войтович Тарас Володимирович (Ліцей №21 ЛМР)
2112.Ліщинська Анна Максимівна (КЗ "Тузлівський ОЗССО" ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей")
2113.Нестерчук Ангеліна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
2114.Овсюкова Дар'я Сергіївна (Одеський ліцей № 13)
2115.Костецька Варвара Сергіївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2116.Романюк Ольга Леонідівна (Одеська гімназія № 11)
2117.Білик Максим Юрійович (Куяльницький ОЗО)
2118.Шопронко Марія (Чернівецька гімназія № 9)
2119.Магарська Яна Сергіївна (Новороздільський ліцей ім. В. Труша)
2120.Арсеній Фатєєв Олександрович (Міжнародний ліцей МАУП)
2121.Тяглій Марко (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
2122.Зігмантас Максим Вітасович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2123.Маруняк Артем Олегович (Оленівський ліцей з дошкільним підрозділом)
2124.Ісаченко Данііл Сергійович (Clever school - центр розвитку дитини)
2125.Дзюбас Віталій Андрійович (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Личківці)
2126.Панасюк Юрій (Скобелківська гімназія)
2127.Ведмідь Анна Сергіївна (Сидоренківський ліцей)
2128.Шевчук Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2129.Литвиненко Дмитро Володимирович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2130.Кончак Роксолана Андріївна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
2131.Шелухіна Анна Андріївна (Партизанський ліцей)
2132.Запорожець Руслан Олександрович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
2133.Савчук Тимофій (Ліцей №3)
2134.Розум Поліна Олегівна (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
2135.Соловйова Дарья Дмитрівна (Приватна початкова школа Новий рівень)
2136.Мезгодько Катерина (Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
2137.Харченко Іван (Чаньківська гімназія)
2138.Микитенко Софія Сергіївна (Бучанський ліцей № 9)
2139.Міхєєва Дарина Станіславівна (Степова ЗОШ)
2140.Андрущенко Владислав Олегович (ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2141.Катющенко Тимофій Миколайович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2142.Морозовський Юрій Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2143.Дорошевич Аліна (Міжнародний ліцей МАУП)
2144.Шурчков Іван (Харківський ліцей №119)
2145.Мовчан Данііл Олександрович (ХГ №55 ХМР ХО)
2146.Осипюк Назарій Андрійович (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2147.Рихліцька Ольга Сергіївна (ЗОШ №12)
2148.Ухваткіна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23)
2149.Кулакова Вікторія Михайлівна (Немішаївський ліцей №2)
2150.Семен Кіра Іванівна (СЗШ №22 імені В. Стефаника)
2151.Шоляк Софія Юріївна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2152.Ковташ Марія Василівна (Мамалигівський ліцей)
2153.Хронченко Уляна ОлегIвна (Приватна студія англійської мови)
2154.Огієвич Кароліна Миколаївна (Старосільський ліцей)
2155.Церковний Дмитро Романович (Мухавська ЗОШ)
2156.Мостова Вікторія Анатоліївна (Горобіївська ЗОШ)
2157.Ольхова Іванна Олександрівна (Охтирська ЗОШ №2)
2158.Мукан Ярослав Володимирович (Черкаська гімназія № 31)
2159.Глуховська Аліса (Istituto di Maria Ausilatrice)
2160.Сосюк Владислав Володимирович (ОЗ "Люхчанський ліцей")
2161.Ковальчук Тетяна Миколаївна (Калинівський ліцей №3)
2162.Луговий Кирил (Луцький ліцей №18)
2163.Возняк Данило (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард")
2164.Павлов Ілля Олександрович (Петрівський ліцей)
2165.Биков Іван (КЗ "Роздільнянський міський ліцей № 3")
2166.Карбівський Богдан Олександрович (Летичівський ліцей N1)
2167.Юрашко Данило (Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
2168.Новіков Микита (Одеська ЗОШ №118)
2169.Кирей Владислава (ДПТНЗ "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти")
2170.Рибчинська Єва (Альтернативна школа Smart Up)
2171.Воронова Валерія Володимирівна (Краматорська ЗОШ № 26)
2172.Смиченко Маргарита Євгенівна (Васильківський академічний ліцей Успіх)
2173.Михальчук Захар Віталійович (Фастівський ліцей № 1)
2174.Висоцька Софія Анатоліївна (Федорівська ЗОШ)
2175.Тарасюнь Поліна (Середня загальноосвітня школа № 279)
2176.Стрілець Діана Максимівна (Лемешівський ліцей)
2177.Шаповал Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2178.Коваль Поліна Володимирівна (Бериславський ОЗ "Академічний ліцей")
2179.Мулярець Анастасія Володимирівна (Вороненський ліцей)
2180.Діана (Висиповецька гімназія)
2181.Багін Ангеліна Іванівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2182.Заболотня Василина (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2183.Дятел Злата Андріївна (Перелюбський ліцей)
2184.Попович Віктор Юрійович (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
2185.Тхоренко Платон (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
2186.Приходько Дарʼя (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
2187.Сапегін Кирило (Середино-Будський ліцей №2)
2188.Кузьмич Ярема Юрійович (Коломийська філія №10)
2189.Олексів Анна Ігорівна (Новояворівська початкова школа)
2190.Смолянець Каріна Василівна (Черкаська ЗОШ №32)
2191.Батог Марія Костянтинівна (Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка)
2192.Бродацька Наталія Андріївна (Ізмаїльський ліцей № 6)
2193.Обертінська Марина Дмитрівна (КЗ "Роздільнянський міський ліцей № 3")
2194.Головенко Максим Сергійович (ХГ №55 ХМР ХО)
2195.Колос Ілля Романович (Ізмаїльська початкова школа №4)
2196.Калюга Іван Вадимович (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
2197.Писарогло Владислава Владиславівна (Білгород Дністровський ЗЗСО №4)
2198.Овсянникова Вероніка (Міжнародний ліцей МАУП)
2199.Галушка Альона (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2200.Лакуста Анастасія (Чернівецька гімназія № 9)
2201.Гудзік Назарій Дмитрович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2202.Мельник Юрій Максимович (Харківський ліцей № 74)
2203.Фесенко Антон Дмитрович (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
2204.Мелех Богдана (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
2205.Бахур Маргарита (Пригородоцька гімназія)
2206.Доротюк Юлія Юріївна (Правдівський ЗЗСО імені П.Т. Лохвицького)
2207.Романько Микола Андрійович (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
2208.Третяк Валентин Антонович (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
2209.Третяк Максим Євгенович (Садківський ліцей)
2210.Козлова Поліна Сергіївна (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
2211.Кащенко Марія (Каховська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №5)
2212.Кужна Іванка (Клішковецька гімназія)
2213.Лазуто Вікторія (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
2214.Бобруйко Ярослав Вадимович (Калинівський ліцей №1)
2215.Свінціцька Аміна Сергіївна (Приватна початкова школа Новий рівень)
2216.Кінаш Еліна (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
2217.Швачка Аліна (Перша міська гімназія)
2218.Зварич Олександр (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
2219.Кутузова Анна (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
2220.Сєдова Єлизавета Сергіївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2221.Вівсянюк Дарія Василівна (Теплицька ЗОШ №2)
2222.Козак Денис (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
2223.Нисинець Іванна Василівна (English Up)
2224.Войтович Дарина Василівна (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
2225.Журавльов Родіон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2226.Білоус Тарас (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
2227.Михалевська Юлія Андріївна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2228.Журавель МАрина (Вільнянська гімназія - філія Раївського ліцею)
2229.Лесковець Дарина Василівна (Глиннівський ліцей)
2230.Пишний Владислав Богданович (Опорний заклад Старожадівський ліцей)
2231.Назарчук Назар Андрійович (ЗШ №12)
2232.Малащук Гліб (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
2233.Салімова Мікаела (Альтернативна школа Smart Up)
2234.Махмут Дмитро Сергійович (Великомихайлівський ліцей)
2235.Козік Анна Миколаївна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2236.Вишар Анна (Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів)
2237.Зимогляд Марія (Школа I-III ст. № 308)
2238.Пліско Діана Сергіївна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
2239.Дем'яненко Злата Романівна (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
2240.Краснопюр Матвій (Гімназія № 72)
2241.Довганюк Софія Романівна (Старокутський ліцей)
2242.Ряпосов Максим Олегович (Черкаська ЗОШ №32)
2243.Сухоставець Вікторія Сергіївна (КЗ СОР - Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)
2244.Петричка Владислав Ярославович (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
2245.Довгополик Кіра Павлівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
2246.Іващенко Денис (Зеленогайська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2247.Швець Аріана Русланівна (Березківська гімназія імені О.Галущинського)
2248.Винар Дмитро Олександрович (Немішаївський ліцей №2)
2249.Матвійчук Юлія (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
2250.Тулуб Олександр (Перша міська гімназія)
2251.Обушко Софія Максимівна (Школа I-III ст. № 308)
2252.Норкін Ярослав Владиславович (Черкаська ЗОШ №32)
2253.Фернос Олег (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2254.Ковальчук Володимир Олександрович (Коболчинська гімназія)
2255.Слободянюк Богдан (ОЗ "Вендичанський ліцей")
2256.Даниленко Тимофій (Бучанський ліцей №3)
2257.Мартиш Олександр (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2258.Погорілець Аліна ("Вінницький торгов.-економ. фах. коледж ДТЕУ")
2259.Дерен Максим Юрійович (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
2260.Холод Ангеліна (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
2261.Рецлав Артур (Бучанський ліцей №3)
2262.Чернишов Павло (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2263.Микитишин Ольга (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
2264.Парокінна Марія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2265.Антонюк Дарина Володимирівна (Грозинецький ліцей)
2266.Шаблій Мілана Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
2267.Булах Марія Вікторівна (Черкаська ЗОШ №32)
2268.Кожелева Аріна Євгенівна (Clever school - центр розвитку дитини)
2269.Затинацька Софія (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
2270.Скорик Володимир Романович (Одеський ліцей № 35)
2271.Кузьменко Макар Сергійович (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
2272.Горовий Владислав (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2273.Сивулько Богдан Анатолійович (LingoLover)
2274.Топчеєва Анна Андріївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2275.Каленюк Соломія Андріївна (Пільноолексинецька філія ОЗ Городоцький ліцей №2)
2276.Чубич Максим Олексійович (Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
2277.Коновал Тереза Володимирівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2278.Богомаз Марія Олегівна (Навчальний клуб KeepUp)
2279.Рачинська Кіра Олександрівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
2280.Черменьова Поліна (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
2281.Підлужний Павло Олексійович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2282.Боржиєвська Марія Олексіївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2283.Якушко Владислав (Середня загальноосвітня школа № 243 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
2284.Киш Марія Олегівна (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
2285.Повх Надія Богданівна (Філія Копанівська початкова школа)
2286.Годованич Анастасія Андріївна (Одеська ЗОШ №61)
2287.Клочковська Злата (ThinkGlobal)
2288.Гураль Соломія (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2289.Божко Ярослава (Русанівська гімназія)
2290.Шило Вероніка Володимирівна (Славутицька гімназія "КрОКус")
2291.Галич Максим Сергійович (Криворізька гімназія № 63)
2292.Фрис Станіслав (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2293.Баріна Софія (Одеський ліцей №50)
2294.Дубонос Дарія Віталіївна (Жабокрицька гімназія)
2295.Педос Софія Володимирівна (Дніпровський центр професійно-технічної освіти)
2296.Лисий Макарій Назарович (Школа №98 м.Львова)
2297.Дубравська Вероніка Василівна (ЗЗСО I-II cт. с.Топільниця)
2298.Єремєєв Тимофій (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
2299.Заруба Єлизавета (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ст.)
2300.Бріт Яромир Олександрович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2301.Сидорак Данило (Семенівський ліцей)
2302.Пайвін Артем Вікторович (Херсонська ЗОШ № 4)
2303.Безматний Вадим Артурович (КЗ "Гутянський ліцей")
2304.Краснопольський Дмитро (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
2305.Адамський Матвій (ThinkGlobal)
2306.Юр Ніка (Ліцей імені Тараса Шевченка)
2307.Шестаковський Іван Іванович (Лоцкинський ліцей Інгульської територіальної громади)
2308.Фесенко Дмитро Андрійович (Козацький ЗЗСО)
2309.Кравченко Гліб Костянтинович (Батуринська ЗОШ I-III ст. ім. Г. Орлика)
2310.Кумбатова Аліса (Міжнародний ліцей МАУП)
2311.Василіу Руслан Васильович (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
2312.Палій Тарас (Харківський ліцей № 175")
2313.Бесполудін Тимофій (Фастівський ліцей № 1)
2314.Коцулим Марія Богданівна (Ліцей № 1)
2315.Мединський Олександр (Тернопільська СШ № 29)
2316.Федоренко Вероніка Олегівна (Красносільський ліцей)
2317.Цой Інна (Євгенівський ліцей)
2318.Мариніна Анастасія Сергіївна (Ліцей "Прем'єр")
2319.Бартман Соломія Тарасівна (Гімназія імені родини Луговських)
2320.Портнова Альона Віталіївна (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
2321.Скрипченко Богдан (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2322.Корабельнікова Таїсія (Початкова школа "Поділля")
2323.Півторипавло Олександра (Кам'янський фаховий медичний коледж)
2324.Багінська Мілана Максимівна (Ліцей "Прем'єр")
2325.Кібук Євген Олегович (Криворізька гімназія № 102)
2326.Гемба Олександра (Кам'янська гімназія)
2327.Пугачов Олександр (Smart Up)
2328.Петрюк Олександр Юрійович (Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
2329.35ліцей (Одеський ліцей № 35)
2330.Снісар Любава (Ліцей імені Тараса Шевченка)
2331.Метелиця Тимофій (Гімназія імені родини Луговських)
2332.Стасюк Роман Максимович (Початкова школа № 11)
2333.Свіргун Дар'я (Уманська гімназія № 7)
2334.Старченко Захар (НВК № 141 "ОРТ" м. Києва)
2335.Лисенко Богдан (ХАГ "Оазис Надії")
2336.Носенко Максим (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
2337.Янак Олена Дмитрівна (Серпневський ліцей)
2338.Івасик Михайло (Тейсарівська)
2339.Бут Ярослава Павлівна (It Step school Poltava)
2340.Геращенко Євген Михайлович (Горобіївська ЗОШ)
2341.Ткачук Артем Вадимович (Іванівська гімназія)
2342.Мартинюк Максим (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2343.Юрців Ангеліна Василівна (Миролюбівський ліцей)
2344.Банадига Тетяна (ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кального)
2345.Митлович Дарина (Семенівський ліцей)
2346.Винницька Ангеліна Василівна (Берегиня)
2347.Кульша Кіра (Глухівська загальноосвітня школа № 6)
2348.Курило Ігор (Лосинівський ЗЗСО)
2349.Батій Олексій Вячеславович (Пирогівський ліцей)
2350.Лозан Денис Леонідович (Подобовецька гімназія)
2351.Сгібнєв Дмитро (Червонозабійницький ліцей Глеюватської сільської ради)
2352.Процишіна Вероніка Павлівна (Черкаська ЗОШ №32)
2353.Чурилович Ксенія Олександрівна (Старосільський ліцей)
2354.Тлуста Романія Тарасівна (Ліцей № 15 ЛМР)
2355.Коваль Тарас Зорянович (Новокалинівський ліцей)
2356.Климарчук Габріель (Котівська гімназія Олицької ОТГ)
2357.Кудашкін Дмитро (Універчик)
2358.Найко Олексій (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2359.Волошина Дарʼя Віталіївна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2360.Петухов Нікіта Григорович (Хмельницька ЗОШ № 22)
2361.Кваша Євген Євгенович (Приватна студія англійської мови)
2362.Додіченко Сергій Валерійович (Великомихайлівський ліцей)
2363.Наконечна Регіна Андріївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2364.Костащук Вероніка Ігорівна (Опорний заклад Старожадівський ліцей)
2365.Катерина Компаніець (Миколаївський ліцей № 55)
2366.Грипіч Артем Ігорович (Іваницька філія Головинського ліцею)
2367.Тимощук Віктор Костянтинович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2368.Друмак Ярина Тарасівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2369.Литвин Уляна Миколаївна (Клітицька гімназія-філія ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1")
2370.Михайло Киричук Васильович (Шумський ліцей)
2371.Марусик Михайло Миколайович (Славутицька гімназія "КрОКус")
2372.Шворак Микола Сергійович (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
2373.Каплонюк Софія Валентинівна (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2374.Гулько Дар`я (Летичівський ліцей № 2)
2375.Сєрков Олександр Сергійович (ЗЗСО № 15)
2376.Бовкун Кіра (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
2377.Кривоносов Олександр Олегович (Приватна початкова школа Новий рівень)
2378.Ничипорук Ілона Олександрівна (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
2379.Говорун Вікторія Захарівна (Овідіопольський ліцей)
2380.Каліновська Аліна Ігорівна (Партизанський ліцей)
2381.Штефан Дар'я Єгорівна (КЗО "Спеціалізована школа 13" ДМР)
2382.Рєзников Захар (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
2383.Тимощук Ангеліна Олександрівна (Козацький ЗЗСО)
2384.Дейнекін Артем (Гімназія № 72)
2385.Пєнкова Єлизавета (Одеський ліцей № 35)
2386.Цвіток Валерія Ярославівна (Лоцкинський ліцей Інгульської територіальної громади)
2387.Михалюк Катерина Артемівна (Ліцей № 22)
2388.Колодич Нікита Павлович (Залавська гімназія)
2389.Ільницька Юлія Михайлівна (Попелівський НВК)
2390.Ломага Василь (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
2391.Ковтун Стефанія (Школа I-III ст. № 308)
2392.Руснак Катерина (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
2393.Дубровських Інна (Дніпровський ліцей №142 імені П'єра де Кубертена)
2394.Пинтя Іван Вадимович (Серпневський ліцей)
2395.Касім Єва Миколаїівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
2396.Йовенко Микола (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2397.Гладир Матвій (Криворізька ЗОШ №62)
2398.Мільчев Кирил (Школа №64)
2399.Івашньова Софія (Городищенський ЗЗСО №1)
2400.Горобець Матвій Євгенович (Петродолинська ЗОШ)
2401.Стронь Анна Олегівна (Креховицька ЗОШ І-ІІ ступенів)
2402.Снігир Олексій Денисович (Гімназія № 72)
2403.Микитчак Дарина (Тейсарівська)
2404.Радченко Артем (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2405.Цимбалюк Єгор Олександрович (Одеська ЗОШ № 73 І-ІІІ ст.)
2406.Осіпова Крістіна (Фастівський ліцей № 1)
2407.Гарбузенко Олександр Русланович (Черкаська ЗОШ №32)
2408.Косарєва Вікторія (Тернопільська СШ № 29)
2409.Колошина Анастасія Владиславівна (Біланівська гімназія)
2410.Гриценко Соломія Романівна (Новоархангельський ліцей "Меридіан")
2411.Комар Станіслав Васильович (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2412.Орищенко Артем Юрійович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2413.Глова Вероніка Петрівна (ЗОШ I-III ст. № 2 м.Заліщики)
2414.Шамота Іван Ігорович (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
2415.Тимошенко Вікторія Олексіївна (Верхньодніпровський ліцей № 5)
2416.Кобаль Іван Іванович (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
2417.Янішевська Анастасія Андріївна (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
2418.Чередниченко Іван (Іванівський ліцей)
2419.Корчак Дмитро (СЗШ № 92 м. Львова)
2420.Дружинін Микита Іванович (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
2421.Стасій Софія Богданівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2422.Собчук Вероніка Юріївна (Ярмолинецький ЗЗСО №2 I-III ступенів)
2423.Герасим Адриана Валеріївна (Мамалигівський ліцей)
2424.Мигаль Олег Богданович (Вигодська ЗОШ)
2425.Дроздов Тимофій (Одеська ЗОШ №118)
2426.Смолка Яніна Андріївна (Летичівський ліцей № 2)
2427.Мельник Захар (Школа №26)
2428.Тягай Артем Володимирович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
2429.Заремба Денис Станіславович (Черкаська гімназія № 31)
2430.Рудак Софія Євгенівна (Звиженський ЗЗСО I-II ступенів)
2431.Галагудза Данило Олександрович (Острозький ліцей №2)
2432.Маланчук Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 122 міста Києва)
2433.Дмитрук Юрій Петрович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2434.Тутевич Андрій (Підлозцівський ліцей)
2435.Кирилюк Святослава Валентинівна (КЗ "Мурованокуриловецький спортивний ліцей" Вінницької обласної Ради)
2436.Гунька Роман (Школа №33)
2437.Берова Єлизавета (Спеціалізована школа № 304)
2438.Лущик Дем'ян Романович (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
2439.Лапенкова Юлія Олександрівна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
2440.Некюдов Дамір Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП)
2441.Лозенко Артем Романович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2442.Собчак Андрій (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
2443.Сень Вікторія (Лосинівський ЗЗСО)
2444.Могилевська Єсенія (Розсошенська гімназія)
2445.Косолап Євгеній Юрійович (Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів)
2446.Пітик Ілля (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2447.Кашелапов Матвій (Граденицький ліцей)
2448.Ступак Артем Євгенійович (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
2449.Ахтемійчук Євген (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
2450.Колодій Божена Володимирівна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
2451.Гай Іван (Криворізька гімназія 58)
2452.Романенко Марина Анатоліївна (Петриківський ліцей Петриківської селищної ради)
2453.Передерий Ростислав Артемович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
2454.Сарабун Ярослав (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2455.Бровінський Владислав Миколайович (Летичівський ліцей №3)
2456.Прокопенко Олексій (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
2457.Сіра Софія (Конотопський ліцей №11)
2458.Капорін Ілля Русланович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
2459.Крамар Дамір (Альтернативна школа Smart Up)
2460.Пасько Злата Віталіївна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
2461.Саратура Назар Васильович (Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2462.Василенко Дарья Вікторівна (Шосткинська гімназія ШМР Сумської області)
2463.Коваленко Дмитро Олександрович (Іванівська гімназія)
2464.Сапронова Дар'я Сергіївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
2465.Завтонова Мирослава Олександрівна (Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
2466.Сколота Єва Ярославівна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2467.Ворнік Дмитро Дмитрович (КЗЗСО "Щербанський ліцей")
2468.Руда Єлизавета Дмитрівна (Миколаївська гімназія №25)
2469.Гаєнко Валерія Романівна (Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ")
2470.Савченко Віта Романівна (Clever school - центр розвитку дитини)
2471.Ярмійчук Марк Костянтинович (Грубнянський ліцей)
2472.Жилка Маркіян (Луцький ліцей №18)
2473.Криворучко Гліб Олександрович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2474.Глуханюк Вероніка (Ліцей с.Черепашинці)
2475.Романовський Макар Миколайович (Бериславський ОЗ "Академічний ліцей")
2476.Орлевич Роман Тарасович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2477.Перекитна Уляна (Граденицький ліцей)
2478.Кириченко Анастасія (ОНЗ "Шевченківський ліцей")
2479.Селін (Міжнародний ліцей МАУП)
2480.Стельмах Ангеліна Олександрівна (Полянська гімназія)
2481.Кравченко Вікторія Олександрівна (Новомиргородський ліцей №2)
2482.Демченко Вікторія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2483.Потурнак Марія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2484.Чорна Вікторія Іванівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2485.Стромило Іван Андрійович (Черкаська ЗОШ №32)
2486.Мальська Ірина Анатоліївна (ЗШ №12)
2487.Павлова Катерина (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2488.Люта Мілана (Початкова школа "Поділля")
2489.Демчук Ангеліна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2490.Ковальов Богдан Маратович (Барвінківський ліцей №2)
2491.Манвелян Анжеліка Еріківна (Дніпровський центр професійно-технічної освіти)
2492.Будулич Юлія Андріївна (Ралівський ОЗЗСО ім. І. Франка)
2493.Костюк Лев Григорович (Яремчанський ліцей №1)
2494.Куц Меланія Євгеніївна (Альтернативна школа Ярина School)
2495.Нищік Аліна (Ірпінський ліцей №2)
2496.Макаренко Іван Ігорович (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
2497.Романова Дарина Романівна (СЗШ № 92 м. Львова)
2498.Бойко Матвій Олегович (ЗОШ №12)
2499.Дмитревич Маргарита (Пригородоцька гімназія)
2500.Васко Павло Дмитрович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
2501.Зайченко Кіра Андріївна (Вінницький ліцей № 29)
2502.Каленик Артем Сергійович (Сухоташлицька філія Побузького ліцею)
2503.Миргородська Поліна (Школа I-III ст. № 308)
2504.Санду Едера Едгарівна (Мамалигівський ліцей)
2505.Колодич Павло Олегович (Познанський ліцей)
2506.Мустафаєва Мєлєк (Біляївський ліцей)
2507.Ксензицький Арсеній (Одеський ліцей № 117)
2508.Левицька Ярослава (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
2509.Денис Гетманенко (М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2510.Дашевська Софія Артемівна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
2511.Пивовар Владислав Сергійович (Правдівський ЗЗСО імені П.Т. Лохвицького)
2512.Анищенко Євген (Миколаївський ліцей № 22)
2513.671774292 (Шполянський ліцей №5)
2514.Колодій Максим Вячеславович (Комунальний заклад " Ліцей з ПВФП повітряних сил" Вінницької обласної Ради)
2515.Гонтар Дмитро Володимирович (Суразький ЗЗСО)
2516.Дубковецька Вероніка (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
2517.Сало Христина Василівна (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
2518.Роїк Олександра (Ліцей "Екологія і Культура")
2519.Ларіонова Єва Олегівна (НВК №16)
2520.Курносенко Крістіна ("Вінницький торгов.-економ. фах. коледж ДТЕУ")
2521.Левицький Данило Тарасович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2522.Новосілець Олексій Олегович (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
2523.Аляб`єва Валерія Олексіївна (Покотилівський ліцей № 2)
2524.Сидоров Володимир (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
2525.Пинько Олексій (Вікторійська гімназія)
2526.Золотар Ярослав Олександрович (Криворізька гімназія №17)
2527.Кривошапка Тімур Владиславович (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області)
2528.Мариношенко Артем Максимович (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
2529.Колеснік Соломія (Лисогірська гімназія)
2530.Недвига Іван (Партизанський ліцей)
2531.Абражей Максим (Одеський ліцей № 92)
2532.Грабчук Теодор (Школа №26)
2533.Кулрявцева Олександра (Міжнародний ліцей МАУП)
2534.Пушкарьов Марк Денисович (Харківський академічний ліцей №45)
2535.Кривошия Олександр Володимирович (Іванівська гімназія)
2536.Андрущак Каріна Вадимівна (Вишнівський академічний ліцей № 1)
2537.Гончаров Віктор (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2538.Матюхіна Вікторія В’ячеславівна (Альтернативна школа Ярина School)
2539.Максим Папакостас (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2540.Ілля Семенюта (Вінницький транспортний фаховий коледж)
2541.Колесник Кирило (Дніпровський ліцей)
2542.Бублієвська Софія (КЗ "Ліцей № 9" КМР)
2543.Поліновська Дарина (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
2544.Сіверчук Анастасія (КЗ "Слобожанський ліцей № 2")
2545.Родителэв Данило (Криворізька ЗОШ №44)
2546.Коган Анна Віталіївна (Білоцерківський приватний ліцей "Міцва-613 ")
2547.Степанко Максим (Школа №18)
2548.Лебідько Володимир Олександрович (Машівський ліцей)
2549.Карчак Матвій (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
2550.Пʼятаха Євангеліна Олексіївна (Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
2551.Савчук Марія (Гуманітарна гімназія №23)
2552.Мухін Роман Сергійович (Кропивницьке вище професійне училище)
2553.Паскалов Максим Никодимович (Серпневський ліцей)
2554.Діденко Дмитро Сергійович (Миколаївська гімназія №61)
2555.Горщевська Марія (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
2556.Наливайчук Вікторія Петрівна (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2557.Лупашко Каріна (Барабойська гімназія)
2558.Прус Вероніка Сергіївна (Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
2559.Коломієць Макар (Уманська початкова школа №3)
2560.Гусак Роман Іванович (ЗЗСО І-ІІ ст. с. Великосілля)
2561.Погрібна Влада (Городищенський ЗЗСО №1)
2562.Заставний Ярослав (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2563.Суходол Уляна Романівна (Пулемецька гімназія Шацької селищної ради)
2564.Єрмакова Олександра Сергіївна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2565.Шаненко Ігор Володимирович (Наталинський ліцей)
2566.Шутий Тимофій Миколайович (Вороньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2567.Бардах Неоніла Василівна (Бродківський ЗЗСО І-ІІ ступенів)
2568.Безуленко Аліса Ігорівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
2569.Панасюк Микола (Скобелківська гімназія)
2570.Гіць Микола Мар'янович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2571.Мартиш Михайло Дмитрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2572.Бойко Поліна Іванівна (Седнівський ліцей Седнівської селищної ради)
2573.Шашкова Анна Олександрівна (Дачненський ліцей № 1)
2574.Пархоменко Даніїл (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2575.Мисак Артем Олегович (СЗШ № 92 м. Львова)
2576.Нечай Максим Андрійович (Завишенська початкова школа СМР)
2577.Щука Назар (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
2578.Прокопчук Анна (Школа №18)
2579.Бутко Софія Григорівна (Андріївський ліцей №1)
2580.Ковальчук Злата (Підзамчівський ліцей)
2581.Каліта Валерія Вадимівна (СЗШ №35)
2582.Ткачук Леся (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
2583.Костенко Михайло (Харківський технологічний ліцей №9)
2584.Парфененко Олександра Сергіївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР)
2585.Шемчук Данило Олександрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2586.Варвара Миколайчук (Школа І-ІІІ ступенів №169)
2587.Лущішина Софія (Володимирівський ліцей)
2588.Попова Софія Семенівна (Ониськівська гімназія)
2589.Кликавка Софія Михайлівна (Зборянська гімназія)
2590.Тарутін Єгор Сергійович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2591.Берчук Марта (Дачненський ліцей № 1)
2592.Смерека Дарина Василівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2593.Михайлюк Микола Миколайович (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
2594.Мироняк Поліна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2595.Макарчук Кароліна Андріївна (Летичівський ліцей N1)
2596.Коновалова Анастасія Олександрівна (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2597.Сидорович Єлизавета (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2598.Овчинніков Матвій (Гірський ліцей)
2599.Погорєлова Аліна Вікторівна (КЗ "Роздільнянський міський ліцей № 3")
2600.Харін Олександр Володимирович (Васищевський ліцей)
2601.Вишнякова Марія (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
2602.Панасюк Ангеліна (Денишівська спеціальна школа)
2603.Жежук Артем Володимирович (Вежицький ліцей)
2604.Сірак Марія Вадимівна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2605.Трояновська Злата Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
2606.Стойко Вікторія Сергіївна (ЗОШ I-III ст. № 2 м.Заліщики)
2607.Паламарчук Іван Ігорович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
2608.Басараб Даніл Сергійович (Альтернативна школа Ярина School)
2609.Бігун Остап Іванович (Зборянська гімназія)
2610.Сіденко Катерина Андріївна (Дніпровський ліцей №1 ДМР)
2611.Лавренюк Данило (Дачненський ліцей № 1)
2612.Корх Мирослава Павлівна (Крюківщинський ліцей "Лідер")
2613.Яськевич Денис (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2614.Маєвська Каріна (Бородянський академічний ліцей)
2615.Халаш Гліб (ThinkGlobal)
2616.Мащенко Данііл Олександрович (Охтирська ЗОШ №2)
2617.Шевякова Олена Павлівна (Козирський ліцей)
2618.Грещук Анастасія Дмитрівна (Ліцей № 9)
2619.Безгодов Тімур Тарасович (Нікопольська гімназія № 21)
2620.Пецкович Андрій Миколайович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
2621.Разинкевич Артем (ЗСШ№100)
2622.Гринчук Артем (Старокостянтинівський НВК)
2623.Глова Марія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2624.Харжевський Максим Вадимович (LingoLover)
2625.Янченко Мілана Антонівна (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
2626.Горбан Марія (ОЗ "Сергіївський ліцей ім. Л.Кобилиці")
2627.Дикий Никита Олександрович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2628.Анкалюк Ілля (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
2629.Восканян Ліліт Арсенівна (Марганецький ліцей №10 Марганецької міськради)
2630.Грох Кірілл Петрович (Славутицька гімназія "КрОКус")
2631.Афанасенко Варвара (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2632.Присюда Кіра (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
2633.Каплій Володимир (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
2634.Синиця Олександр Ілліч (Дихтинецький ліцей)
2635.Главенко Віктор (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2636.Козлова Софія Володимирівна (Близнюківський ліцей)
2637.Семенюк Тарас (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2638.Тереминко Даніїл Сергійович (Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака)
2639.Горобинський Олексій (Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
2640.Романюк Сергій Романович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
2641.Ласкорійчук Артем Іванович (Коболчинська гімназія)
2642.Літвінова Феодора Олексіївна (Хмельницька ЗОШ № 21)
2643.Цупа Катерина Валеріївна (Першотравневський опорний ліцей)
2644.Мель Богдана Володимирівна (Холминська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
2645.Ковалів Яна Маркіянівна (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
2646.Коренівська Діана Сергіївна (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
2647.Топіха Поліна (Русанівська гімназія)
2648.Адамчик Артем Юрійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2649.Ткаченко Ангеліна Сергіївна (Корюківський ліцей №1)
2650.Кучмар Глєб (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
2651.Червоняк Максим Юрійович (Одеський ліцей "Михайлівський")
2652.Жураковський Дмитро Антонович (Миролюбівська гімназія)
2653.Старченко Богдан (КЗ "Булахівська гімназія)
2654.Сіда Марина (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №9)
2655.Ганул Роман (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
2656.Бобенко Володимир (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2657.Мироненко Софія (Новомиргородський ліцей №2)
2658.Грошик Ясміна Русланівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2659.Носарев Дмитро (Чернівецька гімназія "Тотоша-Чернівці")
2660.Залєвська Віталіна Олексіївна (Школа I-III ст. № 308)
2661.Костюк Софія (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2662.Кононенко Сергій Максимович (Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
2663.Піскор Олександр Сергійович (Шевченківський ліцей)
2664.Карапіря Микола Іванович (ОЗ "Болградський ліцей")
2665.Тимофєєв Олександр (Гуманітарний ліцей)
2666.Лелікова Анастасія Антонівна (ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу")
2667.Петровська Аліса Олександрівна (Одеська приватна салезіянська гімназія "Нарнія")
2668.Полянко Валерія Валеріївна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
2669.Костенко Максим (Розсошенська гімназія)
2670.Панченко Олександр (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
2671.Корнієнко Ксенія Володимирівна (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
2672.Толпегін Назар Юрійович (ОЗ "Городоцький ліцей")
2673.Гук Іван (ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 м. Ходорів)
2674.Нємчикова Анастасія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2675.Хомішен Віолетта (Старогутянська гімназія)
2676.Сафтюк-Панько Богдан (Грубнянський ліцей)
2677.Лубницька Дарина (ОЗ "Вендичанський ліцей")
2678.Семенюк Матвій (Луцький ліцей №18)
2679.Кайда Лев (Перша міська гімназія)
2680.Зикунова Віра Михайлівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
2681.Асламович Дмитро (Центр розвитку дітей та батьків "Джерело")
2682.Семко Станіслав Ігорович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2683.Маржина Александр (Школа №64)
2684.Леус Веронка (ОНЗ "Шевченківський ліцей")
2685.Прокопало Анастасія (Ліцей "Потенціал" ВМР)
2686.Кокітко Анна Михайлівна (Трибухівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2687.Саркісян Ірина (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2688.Міщук Іванна Андріївна (Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука)
2689.Назар Ляшко Віталійович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2690.Новохацька Вероніка Сергіївна (Введенський ЗЗСО)
2691.Білогорохова Варвара (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
2692.Качмар Евеліна Павлівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2693.Кривопустова Віра (Міжнародний ліцей МАУП)
2694.Чорней Валерія Вікторівна (Пилипецький ліцей)
2695.Матвієнко Артур Олександрович (Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст)
2696.Трушнікова Софія Дмитрівна (Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
2697.Чистіліна Амалія Сергіївна (Костянтинівська ЗЗСО №1)
2698.Кучеревська Анна (Школа І-ІІІ ступенів № 270)
2699.Мельник Павло Олегович (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
2700.Бузівський Ярослав Ілліч (Маріупольська ЗОШ №47)
2701.Карайкоза Артем Віталійович (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2702.Лапін Ілля Олександрович (Пільноолексинецька філія ОЗ Городоцький ліцей №2)
2703.Даниляк Софія Іванівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
2704.Щур Аким (Криворізька гімназія 58)
2705.Лисенко Каміла (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2706.Кургуз Анна (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2707.Сусик Олександра Вікторівна (Фанчиківська ЗОШ І-ІІІ ст)
2708.Шмиголь Олександр (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
2709.Бублик Владислав (Бутівський ліцей)
2710.Іткалюк Тимофій (Луцький ліцей №24)
2711.Ботук Марія Любомирівна (Коломийська філія №10)
2712.Скора Ніколь Сергіївна (Кавказький ліцей)
2713.Шолтиш Андрій Олексійович (КУ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 20")
2714.Мосенцов Лев Євгенович (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
2715.Барбарян Варвара Олександрівна (Smart Up)
2716.Жовклий Олександр Миколайович (Перебродівський ліцей)
2717.Боднар Нікіта (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2718.Лебедин Назарій (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
2719.Ніколов Іван Андрійович (Одеський ліцей № 35)
2720.Джанатан Емір (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2721.Чуча Вадим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2722.Шевченко Ярослава (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2723.Кравченко Гордій (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2724.Вавренчук Єлизавета (Луцький ліцей №18)
2725.Тепак Єва Іллівна (МЗОШ № 36)
2726.Киць Ангеліна Олександрівна (Ліцей села Кримне)
2727.Кизименко Нікіта Миколайович (Андріївський ліцей №1)
2728.Кучеренко Костянтин (Дніпровський ліцей №142 імені П'єра де Кубертена)
2729.Діскій Лев (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2730.Садовнік Аннетка Вікторівна (Іллінська гімназія)
2731.Полянко Михайло Михайлович (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
2732.Жукова Ярослава (Розсошенська гімназія)
2733.Сербіна Аліна Олегівна (Одеський ліцей № 35)
2734.Катющенко Іван Миколайович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2735.Первак Єва (Старокостянтинівський НВК)
2736.Бурцев Тарас (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
2737.Костриба Вікторія Олексіївна (Гімназія № 118 Дніпровської міської ради)
2738.Мартинюк Яна Василівна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
2739.Чечет Спиридон Володимирович (Альтернативна школа Ярина School)
2740.Рак Павло (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2741.Гусак Ева-Марія Андріївна (Альтернативна школа Ярина School)
2742.Лахман Єгор Сергійович (Козацький ЗЗСО)
2743.Пастухов Данило Олександрович (Черкаська гімназія № 31)
2744.Гаврелюк Назар (Charkivo mokykla Gravitacija)
2745.Драгомирецький Матвій (Ліцей імені Тараса Шевченка)
2746.Скрипець Софія (Носівський ліцей № 1)
2747.Суханевич Софія Сергіївна (Червоненська філія КЗ "Хащуватський ліцей")
2748.Гусак Софія Сергіївна (Вороньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2749.Михалевич Олександра (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
2750.Патлай Поліна Кирилівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2751.Чухрій Максим Андрійович (Кутищенський ліцей)
2752.Данііл Устян (ОЗ «Академічний ліцей»)
2753.Остапець Валерія Олегівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2754.Ісіченко Єгор (Початкова школа "Казка")
2755.Кузко Діана Миколаївна (Удрицький ліцей)
2756.Ромащенко Єлизавета Олександрівна (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
2757.Рупа Софія Владиславівна (Початкова школа № 11)
2758.Грудзур Катерина Олегівна (Крюківщинський ліцей "Лідер")
2759.Шиян Катерина Ігорівна (Черкаська ЗОШ №32)
2760.Пашкевич Ольга Василівна (Дроздинський ліцей)
2761.Рочняк Тимур (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2762.Арнаут Ксенія (Мирнопільська гімназія)
2763.казанджий (Одеський ліцей № 35)
2764.Вельган Вероніка Іванівна (Трибухівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2765.Лесковець Іванна Миколаївна (Глиннівський ліцей)
2766.Карповець Єва Анатоліївна (Моквинський ліцей)
2767.Божонок Богдан (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
2768.Громов Данііл Вадимович (Козелецький ліцей №3)
2769.Здановська Поліна Віталіївна (СЗШ №35)
2770.Кукульник Андріана Романівна (Сасівська гімназія)
2771.Лещенко Єгор Михайлович (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
2772.Кусмина Ліліана-Елізабет (СЗШ №36)
2773.Кулак Юлія Володимирівна (Тернопільська СШ № 29)
2774.Гульченко Діана Євгенівна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
2775.Бусел Микита Володимирович (Іллінівський ОЗЗСО)
2776.Кошеленко Олександр (Дніпровська гімназія № 35)
2777.Іванюк Лукʼян (Луцький ліцей №18)
2778.Ковалець Поліна Антонівна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2779.Цикалюк Любомир (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2780.Качур Роман Андрійович (Бабанський ліцей)
2781.Янюк Владислава (Ружичанський ліцей)
2782.Смірнова Анастасія (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
2783.Закшевська Ольга (Гуманітарна гімназія №23)
2784.Коваленко Кіра (ХАГ "Оазис Надії")
2785.Орнат Анна Ярославівна (Німшинська гімназія)
2786.Мужчук Давид (Міжнародний ліцей МАУП)
2787.Чобанюк Арсен Іванович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2788.Матвєєва Марія (Максимівський ліцей)
2789.Бойков Кирило (Каховська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №5)
2790.Сазонова Дар'я (Школа І-ІІІ ступенів № 122 міста Києва)
2791.Хлистун Денис (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
2792.Пришляк Домініка Ігорівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2793.Сокол Поліна (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
2794.Нікітіна Поліна Єгорівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2795.Кутушев Гліб (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
2796.Білов Тимофій (Нікопольський ліцей №15)
2797.Мазуренко Єва Вадимівна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
2798.Половець Софія (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2799.Домантович Вікторія Михайлівна (Переходицький ліцей)
2800.Євтєєв Гліб Дмитрович (Дніпровська початкова школа №108)
2801.Неверов Назар Євгенович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
2802.Трегуб Анна (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2803.Левшенок Макар Вікторович (Херсонська спеціалізована школа №52)
2804.Пристрома Дарина (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
2805.Онопріяк Уляна Сергіївна (Горішненський ліцей)
2806.Лехасенко Дмитро Петрович (Первомайська гімназія №2)
2807.Коробка Кіра (Ліцей імені Тараса Шевченка)
2808.Гуменюк Вікторія Сергіївна (Новокалинівський ліцей)
2809.Іванченко Каріна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
2810.Килимниченко Максим Вадимович (Потаська ЗОШ І - ІІ ступенів)
2811.Заблоцький Юрій Юрійович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2812.Біленя Назарій (Гуманітарна гімназія №23)
2813.Пригара Яна Іванівна (Нижньоселищенський ліцей)
2814.Чумакова Діана (Бердичівський міський ліцей № 15)
2815.Ковнір Таісія Сергіївна (Івановоселищенська ЗОШ)
2816.Скиба Анна Олександрівна (Запорізька гімназія № 107)
2817.Кузьменко Діана (Михайлівський ліцей)
2818.Бабич Оксана Сергіївна (Летичівський ліцей №3)
2819.Піць Ніколь Ярославівна (Реваківський ліцей)
2820.Аль Саєд Єлизавета (ЗЗСО №38)
2821.Весела Марія Сергіївна (Золотівський ліцей № 16)
2822.Макарчук Наум (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2823.Бричка Василина (Карпилівський ліцей)
2824.Руденко Єгор (КЗ "Вільшанський ліцей")
2825.Єрмак Дар'я Костянтинівна (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
2826.Васьковська Вероніка (Початкова школа "Вікторія")
2827.Мартинов Назарій (Одеський ліцей № 117)
2828.Дубініна Аполлінарія Володимирівна (Криворізька ЗОШ №19)
2829.Король Євгенія Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
2830.Просвєрнін Дмитро (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2831.Дудка Владислав Вадимович (Бородянський ліцей №1)
2832.Андронік Роман (Мамалигівський ліцей)
2833.Шевченко Лада Артемівна (Славутицька гімназія "КрОКус")
2834.Дмитрів Яна (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2835.Корлиханов Вадим (Тернопільська СШ № 29)
2836.Клименко Лідія Євгенівна (НВК Ліцей 157)
2837.Андрусенко Єлизавета (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2838.Іванченко Ілля Віталійович (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
2839.Бондаренко Кіра (Харківський ліцей №119)
2840.Цвик Соломія Вадимівна (ЗШ №12)
2841.Рудик Мирослав (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж плюс")
2842.Поліщук Олександр (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2843.Зубченко Ангеліна Станіславівна (Комишанський ліцей)
2844.Василишина Софія (Школа №26)
2845.Лантух Дарія (Пирятинський ліцей № 4)
2846.Лилик Іванна Михайлівна (Завидівська гімназія Мукачівської міської ради)
2847.Остащенко Маргарита (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2848.Тарасенко Володимир Володимирович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2849.Чорний Влад (Новомиргородський ліцей №2)
2850.Шпачинський Дмитро (КЗ "Тузлівський ОЗССО" ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей")
2851.Редько Андрій (Корощинська гімназія)
2852.Прудніков Яков Віталійович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2853.Ріжок Артур (Ліцей "Потенціал" ВМР)
2854.Антонов Тимофій Євгенович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2855.Камко Софія Олександрівна (Новгород-Сіверський ліцей №1)
2856.Седунова Світлана Вадимівна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
2857.Хіхлушко Данило (Фастівський ліцей № 1)
2858.Лєбєдєва Анастасія Олександрівна (Комишанський ліцей)
2859.Бобик Артем (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
2860.Шутка Філіп Євгенійович (КЗ "Гутянський ліцей")
2861.Унгурян Максим Васильович (Давидівська гімназія)
2862.Безкоровайна Мар'яна (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
2863.Баталова Регіна Олексіївна (Запорізька гімназія № 41)
2864.Слабенко Лілія (Медведівський ліцей ім.М.Залізняка)
2865.Храмцов Арсеній Дмитрович (Славутицька гімназія "КрОКус")
2866.Курівчак Віталіна Вітаіївна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
2867.Онищенко Анастасія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2868.Лімонт Максим Констянтинович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
2869.Таушанжи Милана Миколаївна (ОЗ "Болградський ліцей")
2870.Володимир Бернацький Миколайович ("ІРПІНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ "ТІ ДЖІ АЙ АКАДЕМІЯ")
2871.Стецюк Артем (Підзамчівський ліцей)
2872.Шимригович Софія Сергіївна (Олександрівський ліцей)
2873.Крапивна Таісія (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
2874.Осінська Анастасія ("Вінницький торгов.-економ. фах. коледж ДТЕУ")
2875.Чепіль Роман (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
2876.Кіптик Марта (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
2877.Костенко Артем Андрійович (Черкаська гімназія № 31)
2878.Горяна Христина (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2879.Гуменюк Іван Олексійович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2880.Барабаш Ірина Дмитрівна (Труханівська ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2881.Гажемон Анастасія (Нікопольський ліцей №15)
2882.Піць Каріна (Реваківський ліцей)
2883.Зеленюх Марта Юріївна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2884.Похилінська Христина Ігорівна (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
2885.Олійник Анастасія (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
2886.Жарко Борис Юрійович (Гімназія № 236 м. Києва)
2887.Бойчук Ксенія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2888.Каушан Микита (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2889.Патрин Максим Олегович (Чернігівський колегіум №11)
2890.Омельчук Марія Володимирівна (Іванівська гімназія)
2891.Євдокимова Дар.я Андріївна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2892.Сопко Ілля Сергійович (ХПШ № 33)
2893.Левченко Дар'я Станіславівна (ХЛ № 173)
2894.Гітченко Надія Сергіївна (Шепетівський НВК №3)
2895.Мартинюк Анастасія (Ліцей №16 міста Житомира)
2896.Макаренко Макар Олексійович (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
2897.Кислий Діма (ВСП "Вовчанський фаховий коледж")
2898.Тісовська Каріна Вадимівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
2899.Дутка Данііл (Початкова школа "Поділля")
2900.Фурсов Павло Павлович (Дніпровський ліцей №28)
2901.Коденець Назар (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
2902.Кондратюк Андрій Володимирович (Корчицький НВК)
2903.Демчишин Злата Іванівна (Борщівський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів №3 - гімназія")
2904.Даниленко Олександра (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2905.Білик Даніїл (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2906.Ромбульт Веніамін (Старогутянська гімназія)
2907.Храпко Максим (Реваківський ліцей)
2908.Біловус Артем (Млинівецька гімназія)
2909.Шилан Софія Олексіївна (Славутицький ЗЗСО №3)
2910.Артюх Нікіта Русланович (Початкова школа "Барвінок")
2911.Ушакова Софія Олександрівна (ШАРІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2912.Волощук Софія Володимирівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2913.Зрада Вікторія Василівна (Новокалинівський ліцей)
2914.Фадеічева Аліса Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
2915.Собакарь Артем (Нікопольський ліцей №15)
2916.Мунтян Мілана Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2917.Шарко Іван Олександрович (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
2918.Дмитришин Яна (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2919.Євсович Катерина (Перебродівський ліцей)
2920.Храпачевський Єгор Андрійович (Початкова школа "Барвінок")
2921.Гузь Сюзанна Анатоліївна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2922.Поляченко Єгор В'ячеславович (Лиманський ліцей №3)
2923.Кісіль Дмитро Олександрович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2924.Сударик Анна Дмитрівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2925.Роман Анна Олегівна (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
2926.Кузьменко Руслана (Прилуцький фаховий медичний коледж)
2927.Шворак Ангеліна Василівна (Карпилівська філія ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
2928.Кузнецова Марина (Великокопанівський ліцей)
2929.Мартиняк Юстина Андріївна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
2930.Федоскіна Ангеліна-Василина (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
2931.Мегедь Яна Володимирівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
2932.Клиша Анастасія (Академічний ліцей "Європейський")
2933.Дуда Андрій Євгенійович (Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів)
2934.Проніна Аделія (Розсошенська гімназія)
2935.Пашенцева Маша (ЗЗСО Дмитрівський ліцей)
2936.Булах Олександр Вікторович (Черкаська ЗОШ №32)
2937.Шова Аліса (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2938.Тягій Евеліна Олександрівна (Коболчинська гімназія)
2939.Шапошнікова Олександра Володимирівна (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
2940.Яковенко Кирил Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School)
2941.Ікрин Єгор (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
2942.Пасєка Анастасія (Новоархангельський ліцей "Меридіан")
2943.Мащенко Єлизавета Євгенівна (Охтирська ЗОШ №2)
2944.Фролов Світозар Олексович (Дніпровський ліцей №142 імені П'єра де Кубертена)
2945.Кузнецов Леонід Андрійович (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
2946.Вашестік Єва Вікторівна (Овідіопольський ліцей)
2947.Кулиняк Ірина Миколаївна (Бориславський ЗЗСО І-ІІІ ст. №8)
2948.Ліщенко Максим Сергійович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
2949.Невідомська Мирослава Володимирівна (Партизанський ліцей)
2950.Бенько Злата Андріївна (Гімназія №8 Дрогобицької міської ради)
2951.Старченко Кирил Сергійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
2952.Липко Станіслав Юрійович (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
2953.МСоскаль Яремія (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2954.Олексів Михаїл Миколайович (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
2955.Майданюк Софія Анатоліївна (Гімназія с. Малинівка)
2956.Нужна Софія Юріївна (Філія"Яблунівська початкова школа)
2957.Кисельва Ніколь (Початкова школа "Казка")
2958.Мушалюк Роман Іванович (Городницька ЗОШ)
2959.Борис Ігор Романович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
2960.Проценко Олександра (Ліцей імені Тараса Шевченка)
2961.Бартощак Ренат Васильович (Веснянська ЗОШ)
2962.Чанда Юліана Едуардівна (Керецьківський ліцей)
2963.Винницький Данило Миколайович (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
2964.Побережний Ян Русланович (Приватна початкова школа Новий рівень)
2965.Паю Анастасія Анатоліївна (Ониськівська гімназія)
2966.Карпюк Владислава Іванівна (Штунський ліцей)
2967.Корчова Марія (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
2968.Євтодій Микола Сергійович (Одеський ліцей №49)
2969.Король Марія (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
2970.Ласточкіна Мія (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
2971.Бойко Тарас (Приватний ЗЗСО "Сумська початкова школа")
2972.Мануков Тимофій (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ст.)
2973.Музичко Яна (Луцький ліцей №18)
2974.Гіль Вікторія Андріївна (Новокалинівський ліцей)
2975.Ковтуненко Ярослав Олександрович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
2976.Набока Анна Миколаївна (Сосницька ЗОШ І-ІІ ступенів)
2977.Петінов Володимир (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
2978.Балагуш Злата Тарасівна (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
2979.Бойчук Ілля Вадимович (Одеська приватна салезіянська гімназія "Нарнія")
2980.Васильковський Владислав (Одеський ліцей № 5)
2981.Драганенко Анастасія Іонівна (Німшинська гімназія)
2982.Литвин Марія (Новояворівська початкова школа)
2983.Сурмач Артем Дмитрович (Академічний ліцей "Європейський")
2984.Гранич Пелагія Вячеславівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
2985.Розумейко Ангеліна (Близнюківський ліцей)
2986.Пугач Катерина Миколаївна (Клітицька гімназія-філія ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1")
2987.Федотова Поліна Геннадіївна (Броварський ліцей № 8)
2988.Подік Михайло (Гуманітарна гімназія №23)
2989.Вахтер Іван Дмитрович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
2990.Муха Надія Віталіївна (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2991.Дручок Назар Сергійович (Котівська гімназія Олицької ОТГ)
2992.Скоробогатова Ярина Сергіївна (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
2993.Маковійчук Ангеліна (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
2994.Демяненко Максим Ігорович (Харківський ліцей № 73)
2995.Кіор Артем Русланович (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
2996.Тіханова Діана Дмитрівна (Черкаська ЗОШ №32)
2997.Кондаурова Анна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2998.Червінчук Микола Максимович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2999.Резанов Богдан Дмитрович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3000.Юхно Анастасія Юріївна (Харківський ліцей №18)
3001.Новохацький Кирило Сергійович (Введенський ЗЗСО)
3002.Горовий Іван Бахадірович (Пристайлівський ЗЗСО)
3003.Литвинчук Валерія Сергіївна (ЗЗСО ''Бихівський ліцей'')
3004.Громок Володимир (Чернігівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4)
3005.Рибалка Злата (Розсошенська гімназія)
3006.Дьоміна Ксенія (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
3007.Калюш Гордій (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3008.Ярошик Іван (Нетребська гімназія)
3009.Чубаха Іван Денисович (Іллінівський ОЗЗСО)
3010.Марко Владислава Миколаївна (Шумський ліцей)
3011.Фоменко Антоніна (Великосербулівський ліцей)
3012.Ткачук Крістіан Ярославович (Славутицька гімназія "КрОКус")
3013.Мошук Захар (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
3014.Сичак Дмитро Петрович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
3015.Андрейко Віталій (Школа №18)
3016.Заяць Юрій (Тернопільська СШ № 29)
3017.Мілєна Руденко (ОЗ «Академічний ліцей»)
3018.Совиньський Іван (Міжнародний ліцей МАУП)
3019.Пальчик Давид Сергійович (Козелецький ліцей №3)
3020.Якимчук Костянтин (Овруцький ліцей № 3)
3021.Кожарський Максим Дмитрович (Smart Up)
3022.Матковський Віктор (НРЦ "Надія")
3023.Круглик Поліна (Глушицька гімназія Сарненської міської ради)
3024.Луцишин Михайло (ThinkGlobal)
3025.Меренюк Дар'я (Гніздичівський заклад загальної середньої освіти I-III ст.)
3026.Білик Вероніка (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
3027.Кравчук Олександр Миколайович (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
3028.Пура Ілля (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
3029.Cамсоненко Софія (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
3030.Кульчак Єлизавета (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
3031.Попович Максим Юрійович (Сасівська гімназія)
3032.Татарнікова Варвара (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3033.Шабала Петро (Підлозцівський ліцей)
3034.Польський Тимофій Віталійович (Харківський ліцей № 89)
3035.Коротка Анастасія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3036.Заглядін Орест Юрійович (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3037.Біліченко Вероніка (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3038.Кільдіяров Дмитро (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3039.Вітвіцький Максим Станіславович (Ліцей імені Тараса Шевченка)
3040.Скоробагатько Мргарита Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School)
3041.Сенічкіна Божена Миколаївна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
3042.Мушко Вероніка Віталіївна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
3043.Хоменко Дмитро Олексійович (Сульський ліцей)
3044.Синевид Денис (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
3045.Голодецька Вікторія Іванівна (КЗ "Уманський гуманіт.-педагог. фаховий коледж")
3046.Казмірчук Ілля Олександрович (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
3047.Возняк Надія Володимирівна (Коломийська філія №10)
3048.Уманець Вікторія Олександрівна (ДНЗ "Жашківський АТПЛ")
3049.Вересюк Ангеліна Федорівна (Судилківський ліцей)
3050.Пещикова Еліна Ігорівна (Ліцей №29 м. Києва ім. П. Калнишевського)
3051.Кушнірчук Денис (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3052.Медведенко Даніїл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3053.Вдович Роман (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
3054.Волинко Аріна Андріївна (Ніжинська гімназія № 3)
3055.Омельяненко Микола Вячеславович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3056.Угленко Валерія (ЗОШ № 61)
3057.Дузяк Діана Олександрівна (Пільноолексинецька філія ОЗ Городоцький ліцей №2)
3058.Карпенко Матвій (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
3059.Тішкова Владислава Олегівна (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
3060.Златьєва Злата Миколаївна (Черкаський НВК №34)
3061.Самсонов Максим Віталійович (Запорізький ліцей №71)
3062.Дробуш Валерія Анатоліївна (Глиннівський ліцей)
3063.Шевченко Марія (Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
3064.Артеменко Злата Сергіївна (Славутицька гімназія "КрОКус")
3065.Андрієнко Яна Василівна (Миролюбівська гімназія)
3066.Сафонова Анастасія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
3067.Огородник Андрій Олексійович (Альтернативна школа Ярина School)
3068.Толстова Мілана Максимівна (Корюківський ліцей №1)
3069.Мухадзе Александре (Міжнародний ліцей МАУП)
3070.Ліберман Даниїл (Чернівецька гімназія № 9)
3071.Фекеч Назар Юрійович (Одеська ЗОШ № 77)
3072.Коваленко Кирило Костянтинович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
3073.Клименок Олександр Олександрович (Чернігівський колегіум №11)
3074.Самойленко Андрій русланович (ВСП "Вовчанський фаховий коледж")
3075.Щигірт Нікіта Олександрович (Середня ЗОШ № 90)
3076.Гілевич Злата (Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
3077.Бакай Євгенія Володимирівна (Черкаський НВК №34)
3078.Сорокіна Наталія Едуардівна (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
3079.Корзунецька Катерина Петрівна (Суразький ЗЗСО)
3080.Турко Святослав Сергійович (ЗЗСО ''Бихівський ліцей'')
3081.Сидорчук Андріана (ЗЗСО ''Бихівський ліцей'')
3082.Дудак Яна Ярославівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3083.Пиж Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3084.Давидян Емілія (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
3085.Васильєва Олена Віталіївна (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
3086.Полончук Олексій Миколайович (СЗШ №1 м. Львова)
3087.Калініченко Вероніка (Фастівський ліцей № 1)
3088.Козар Вікторія (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3089.Рачок Вікторія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3090.Макаров Тимофій (Запорізька гімназія №84)
3091.Римський Артур (Городищенський ЗЗСО №1)
3092.Лощиць Тетяна Миколаївна (Глиннівський ліцей)
3093.Нестерова Катерина (КЗ "Булахівська гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району")
3094.Гладій Артур Олександрович (Комунальний заклад " Петрівська гімназія")
3095.Малецький Єгор (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
3096.Добролежа Марк (Міжнародний ліцей МАУП)
3097.Мендєлєєв Іван Олексійович (It Step school Poltava)
3098.Кічало Роман (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
3099.Середа Артем Олександрович (Бандурський ліцей)
3100.Тушевський Дем'ян Олександрович (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
3101.Рудь Артем Денисович (Комунальний заклад "Мажарський ліцей")
3102.Носата Уляна (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
3103.Шкіль Богдан (Перша гімназія ім. М. Номиса)
3104.Білоброва Вікторія (КЗ "Ліцей № 9" КМР)
3105.Власов Матвій Володимировичич (Уманська початкова школа №3)
3106.Теличко Матвій (Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
3107.Вілянська Єлизавета (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
3108.Салогуб Анжеліка Віталіївна (Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3109.Жуковська Ольга Анатоліївна (Глиннівський ліцей)
3110.Хабер Вероніка (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3111.Кравчук Дімітрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3112.Лебедь Микита (НРЦ "Надія")
3113.Онопрієнко Мілана Олександрівна (Броварський ліцей № 8)
3114.Журавель Максим Юрійович (Філія "Кирило-Ганнівська початкова школа")
3115.Гук Дарія Мирославівна (Суразький ЗЗСО)
3116.Баглюк Олександра Романівна (Навчально-виховний комплекс «Домінанта»)
3117.Богаченко Денис Олексійович (Виноградарський ліцей)
3118.Сидоренко Оксана (Школа I-III ст. № 308)
3119.Макарчук Олексій Романович (ОЗ "Городоцький ліцей")
3120.Пушенко Діана Анатоліївна (Стрільницький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3121.Донець Іван (Центр позашкільної роботи)
3122.Костів Марта Олегівна (Ліцей № 15 ЛМР)
3123.Маслянчук Ігор Богданович (Шепетівський НВК №3)
3124.Лаврик Максим Олекландрович (Крюківщинський ліцей "Лідер")
3125.Запрягаєв Ілля Олексійович (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
3126.Рагуліна Анна (Одеський ліцей № 35)
3127.Шаповал Артемій Володимирович (Перша міська гімназія)
3128.Божко Назар Михайлович (ЗЗСО "Лахвичівська гімназіїя")
3129.Жицький Давід (Smart Up)
3130.Коваль Соломія Романівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3131.Породко Марко (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
3132.Ткачук Ярослав (Луцький ліцей №18)
3133.Капацин Злата (Ліцей № 1)
3134.Глущенко Ігор (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3135.787323220 (ЗЗСО l-ll ст. с. Ясениця-Замкова)
3136.Дульський Владислав Вадимович (Пільноолексинецька філія ОЗ Городоцький ліцей №2)
3137.Богіра Дмитро Сергійович (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
3138.Грицуняк Денис Олександрович (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
3139.Череватюк Поліна Ігорівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3140.Деньгуб Ліана Олександрівна (Холминська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
3141.Петюр Ярослав Романович (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
3142.Окунь Анна (ПЗ "Українська дитяча академія")
3143.Зберун Лілія (Котівська гімназія Олицької ОТГ)
3144.Огороднік Арсен Сергійович (Ліцей "Ерудит" Монастирищенської міської ради)
3145.Ремез Микола Олексійович (Жашківський ліцей №4)
3146.Болдарев Марк (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
3147.Страшна Анастасія (Шипинецький ліцей)
3148.Масюта Анна Олександрівна (Нікольська гімназія "Софія")
3149.Кудрявцева Єлизавета Олексіївна (Альтернативна школа Ярина School)
3150.Чуліпа Макар (Луцький ліцей №18)
3151.Мунтяну Лук'ян (Чернівецька гімназія "Тотоша-Чернівці")
3152.Пантелей Денис Валентинович (Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
3153.Аліна Чернова (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
3154.Янюк Дарина Вікторівна (Летичівський ліцей N1)
3155.Паладій Таїсія Олександрівна (Введенський ЗЗСО)
3156.Кочєв Артем (ОЗ "Болградський ліцей")
3157.Щербак Поліна Олексіївна (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11)
3158.Долеско Валерія Юріївна (Одеський ліцей № 101)
3159.Несветайло Іван Вадимович (Одеський ліцей № 35)
3160.Соловей Марія (Русанівська гімназія)
3161.Кальніченко Єва Валеріївна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3162.Доля Єгор Богданович (Вапнярський ліцей №2)
3163.Паранчич Давид (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
3164.Горленкова Аліна Максимівна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
3165.Іванчук Анастасія (ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА")
3166.Овчарук Олександра Олександрівна (Початкова школа № 11)
3167.Михалко Даша (Чернівецька гімназія № 9)
3168.Спасова Анастасія Євгенівна (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3169.Овчарук Злата (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3170.8 (Шполянський ліцей №5)
3171.Криворог Данило Олександрович (Академічний ліцей "Європейський")
3172.Кузнєцова Вікторія Олександрівна (Новокалинівський ліцей)
3173.Гонтарчук Анастасія (Славутська гімназія №1)
3174.Дроздова Мілана Андріївна (Початкова школа № 11)
3175.Машталір Таїсія Петрівна (Савинківський ліцей)
3176.Швець Матвій Олександрович (Первомайська гімназія №2)
3177.Ковтун Станіслав (Партизанський ліцей)
3178.Фошка Андрій (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
3179.Матюх Владислав (Конотопський ліцей №11)
3180.Заровна Єлизавета (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3181.Роїк Володимир Віталійович (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3182.Скульбіда Мирослва (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
3183.Бєлікова Катерина Романівна (Корсунь-Шевченківська гімназія)
3184.Попова Єлизавета (Славутицький ЗЗСО №3)
3185.Цегольник Ольга (Збаразька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3186.Арзамасцев Матвій Олександрович (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
3187.Калита Альмір (Школа I-III ст. № 308)
3188.Кузьменко Злата Вікторівна (Ніжинська гімназія № 3)
3189.Мороз Олександр (Березанська)
3190.Шеремет Тетяна Олександрівна (Рокитнівський ліцей №3)
3191.Кононихіна Анна (Гімназія № 179 міста Києва)
3192.Путінцева Соломія Володимирівна (СЗШ № 92 м. Львова)
3193.Маєтна Олена Євгенівна (Гімназія № 179 міста Києва)
3194.Попко Софія Іванівна (Вергунівський ЗЗСО I-III ст.)
3195.Фокіна Ксенія (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
3196.Совгиря Максим Романович (Запорізька гімназія "Контакт")
3197.Тупальський Дмитро (Бучанський ліцей №3)
3198.Мазур Дмитро Миколайович (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3199.Дмитревич Ігор (Пригородоцька гімназія)
3200.Медведська Кароліна (Овруцький ліцей № 3)
3201.Банар Меланія Василівна (Вашковецький ліцей)
3202.Радченко Остап (Крюківщинський ліцей "Лідер")
3203.Мєхоношин Тимофій Дмитрович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3204.Човган Анастасія Вікторівна (Коломийська філія №10)
3205.Марар Єгор Юрійович (Введенський ЗЗСО)
3206.Швець Богдан (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3207.Лук'яненко Даніїл Олександрович (Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
3208.Литвин Мирон (Гімназія «Консул» №86)
3209.Оксимець Поліна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3210.Беспалова Вероніка (Коханівський НВК)
3211.Каша Руслана (Харківський ліцей №119)
3212.Рогульчик Роман Віталійович (Ліцей Новгородківської селищної ради)
3213.Бистрицький Артем Ігорович (Краматорська ЗОШ № 26)
3214.Вербівська Анна Віталіївна (Ліцей №3)
3215.Смакула Андрій Ярославович (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
3216.Кучерук Захар Русланович (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
3217.Савченко Людмила Олександрівна (Попельниківський ліцей)
3218.Калинчук Євгенія Владиславівна (Хмельницький ліцей №17)
3219.Дударенко Софія (Корсунь-Шевченківська гімназія)
3220.Хирса Олександра (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
3221.Макаров Данило Анатолійович (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
3222.Локоман Варвара (Новофедорівська гімназія)
3223.Кальницький Станіслав Володимирович (Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака)
3224.Голощак Вікторія Віталіївна (Одеська ЗОШ № 56)
3225.Тинчук Олександр Сергійович (Білоберізька гімназія)
3226.Кублій Захар (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
3227.Морозов Даниїл Миколайович (КЗ "Харківський ліцей № 157")
3228.Сотніков Роман (Міжнародний ліцей МАУП)
3229.Кириченко Роман Олександрович (Кашперо-Миколаївський ліцей)
3230.Краснобока Анастасія (Головинське ВПУ НТ)
3231.Ярослав (Міжнародний ліцей МАУП)
3232.Гендіна Вікторія (Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
3233.Пашко Валерія (Ніжинська гімназія № 3)
3234.Ковалець Кіра Ігорівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3235.Полуянов Максим Вікторович (ХПШ № 33)
3236.Єрмаков Тихон Дмитрович (Підгородненська гімназія № 4)
3237.Дукін Нікіта (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Піддубне)
3238.Сімон Христина Валеріївна (Ліцей № 80 Печерського району м. Києва)
3239.Слюсар Євген Андрійович (Черкаська гімназія № 31)
3240.Крісанов Андрій Ігорович (КЗ-ЗСО "Луцький ліцей №22")
3241.Зеленіна Ксенія Максимівна (Черкаська гімназія № 31)
3242.Рудницька Кароліна Григорівна (Черкаська ЗОШ №32)
3243.Павлова Даяна Володимирівна (Пирогівський ліцей)
3244.Піцун Ангеліна Віталіївна (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
3245.Медвідь Марта Ігорівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3246.Кобилянський Олександр Володимирович (Жабокрицька гімназія)
3247.Кліндухова Єлізавета Юріївна (Комунальний заклад "Мажарський ліцей")
3248.Мар'юк Олександра Сергіївна (КЗ-ЗСО "Луцький ліцей №22")
3249.Бандура Ілля (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
3250.Бовгиря Іван Вікторович (Летичівський ліцей № 2)
3251.Григорчук Матвій Сергійович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
3252.Питлик Діана Андріївна (Заставківська гімназія)
3253.Станіслав Єгор (Летичівський ліцей № 2)
3254.Швед Неля Володимирівна (Гніздичівський заклад загальної середньої освіти I-III ст.)
3255.Жежу Валерія Дмитрівна (Серпневський ліцей)
3256.Савєльєв (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
3257.Вовчанський Матвій Віталійович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
3258.Гніденко Милана Олегівна (Ліцей №3)
3259.Заїка Юлія Вікторівна (Рихальський ліцей)
3260.Ткаченко Тимофій Олександрович (Опішнянський ліцей)
3261.Кушицька Анастасія (Коломийська філія №10)
3262.Гриб Вікторія (Перетоцька філія Злазненського ліцею)
3263.Лясковець Тимофій Олександрович (Карпилівський ліцей)
3264.Тимофєєв Лев Олексійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3265.П'явка Анастасія Володимирівна (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
3266.Лукіянчук Мирослава Віталіївна (Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
3267.Трофіимов Костянтин Дмитрович (Дачненський ліцей № 1)
3268.Ковальчук Дмитро Дмитрович (Початкова школа "Барвінок")
3269.Хвостик Артем (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
3270.Возносименко Поліна Володимирівна (Уманська гімназія № 7)
3271.Гринчишин Дмитро Васильович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3272.Лукан Іван Юрійович (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
3273.Михайло Лазебний (-)
3274.Черницький Дмитро (Первомайська гімназія № 2)
3275.Дащишак Олександр Романович (ВСП "Первомайський фаховий коледж")
3276.Якімчук Кіра Юріївна (Ізмаїльська початкова школа №4)
3277.Чаплик Остап (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3278.Дідковська Леона Іллівна (Делятинський ліцей №3)
3279.Лендяк Дмитро Іванович (Новокалинівський ліцей)
3280.Юрлов Андрій (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3281.Деменчук Максим Тарасович (Ліцей № 15 ЛМР)
3282.Галаєва Анастасія (Прилуцький фаховий медичний коледж)
3283.Башкатов Єгор Євгенович (КЗ "Малинівський ліцей № 2")
3284.Куриляк Марта Ігорівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3285.Федоришин Ярослав (Школа №26)
3286.Семенюк Олександр Вадимович (Загальноосвітня школа I-III ступенів села Нуйно)
3287.Стень Вікторія (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3288.Кучер Даніела Дмитрівна (ЗОШ №12)
3289.Цюцюра Олег (Городенківський ліцей № 1)
3290.Соловйова Віра (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3291.Бражник Анастасія Володимирівна (Кременчуцький ліцей № 5)
3292.чиряк арсен петрович (Теребовлянський академічний ліцей)
3293.Козеровська Аріна Андріївна (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
3294.Авдєєв Тимур Олександрович (КЗ "Вільшанський ліцей")
3295.Чехун Ілля Борисович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
3296.Бутенко Аліса Ігорівна (Броварський ліцей № 11)
3297.Шкурупій Єгор (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
3298.Козюра Альона (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3299.Креселюк Вероніка Юріївна (Підзамчівський ліцей)
3300.Мельничук Нікіта (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3301.Бешлей Богдана Іванівна (Хімчинський ліцей "Інтелект")
3302.Степаненко Марк (Альтернативна школа Smart Up)
3303.Бородій Анастасія Дмитрівна (Правдівський ЗЗСО імені П.Т. Лохвицького)
3304.Жирко Ярослав Олександрович (Андріївський ліцей №1)
3305.Ревицький Макар Едуардович (Бобровицький ліцей)
3306.Тимощук Вадим Костянтинович (Верещаківська філія Вишгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3307.Кушнір Єва (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
3308.Капшук Поліна Віталіївна (Красилівська гімназія №1)
3309.Тодорук Поліна (Бердичівський міський ліцей № 15)
3310.Самсоненко Софія Русланівна (Школа І-ІІІ ступенів № 147)
3311.Котов Кирил Костянтинович (Ліцей №21 ЛМР)
3312.Герасимов Нікіта (Школа I-III ст. № 308)
3313.Грищенко Варвара (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
3314.Цвіненко Катерина (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
3315.Білозерський Кирил (Перша міська гімназія)
3316.Бурлакова Міра Федорівна (Ірпінська гімназія "Освіта")
3317.Панченко Всеволод (ThinkGlobal)
3318.Троцюк Злата (Ліцей села Вербка)
3319.Грущак Тимофій Миколайович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
3320.Фундяк Аміта Сандіпівна (Оратівський ліцей)
3321.Лобаш Уляна (Дніпровський ліцей)
3322.Станчик Златослава Дмитрівна (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3323.Бардадим Тіхон (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3324.Купрієнко Ярослава Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3325.Андрея Попова (Мамалигівський ліцей)
3326.Переяслов Платон Денисович (Дніпровська початкова школа №108)
3327.Грахмез Ксенія Артурівна (Бандурський ліцей)
3328.Волошина Анастасія (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3329.Цехмайструк Ярослав Андрійович (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
3330.Савченко Артем (Криворізька гімназія 58)
3331.Жежук Вікторія Матвіївна (Вежицький ліцей)
3332.Мозговий Назар Володимирович (Бочечківський ЗЗСО)
3333.Ярошенко Анастасія Андріївна (Нікопольський ліцей № 19)
3334.Мисанець Софія (ОЗ "Люхчанський ліцей")
3335.Сірик Марія Сергіївна (Ніжинська гімназія № 14)
3336.Букай Вероніка Михайлівна (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3337.Гладкий Тарас Васильович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
3338.Шматько Микита Віталійович (КЗ "Зарожненський ліцей")
3339.Шихавцов Данііл Олегович (Одеський ліцей № 13)
3340.Мельник Устим Віталійович (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3341.Мовчан Марія В'ячеславівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3342.Бурмак Кирило (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
3343.Гарматюк Сергій (Ошихлібський ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3344.Заболотна Анастасія (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
3345.Фоменко Анна Євгенівна (КЗ "Пісочинський ліцей")
3346.Кордиш Назар Олександрович (Криворізька гімназія №68)
3347.Гурська Аріна (Середня загальноосвітня школа № 279)
3348.Бондаренко Іван Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3349.Берчак Юрій (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
3350.Петрощук Матфій (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
3351.Цікало Святослав (Новояворівська початкова школа)
3352.Борисовець Ангеліна Миколаївна (Рокитнівський ліцей №3)
3353.Робак Володимир (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3354.Левковський Назар Павлович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
3355.Сухаренко Костянтин Владиславович (Одеський ліцей № 35)
3356.Миронов Євген Валентинович (Миролюбівська гімназія)
3357.Шостак Анна Василівна (ЗЗСО I-II cт. с.Топільниця)
3358.Богданович Злата (Дніпровська гімназія № 35)
3359.Огієвич Аня Віталіївна (Дроздинський ліцей)
3360.Ніколенко Софія (Гімназія № 179 міста Києва)
3361.Захарчук Даня (Дачненський ліцей № 1)
3362.Туровцев Владислав Віталійович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3363.Купченко Аріна (КЗ "Ліцей № 9" КМР)
3364.Голубова Мілана (Міжнародний ліцей "Меридіан")
3365.Діхтяр Анастасія Володимирівна (Заваллівський ліцей)
3366.Савчук Євгенія (ОЗ "Сергіївський ліцей ім. Л.Кобилиці")
3367.Міляр Поліна (Коломийська філія №10)
3368.Тимофій Божена Миколаївна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3369.Новак Маргарита Анатоліївна (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
3370.Андрієнко Євангєліна Ігорівна (КЗ "Гімназія № 10")
3371.Гаврилюк Вікторія Віталіївна (Луцький ліцей № 23)
3372.Непочатова Христина (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
3373.Тіхонова Софія Олексіївна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3374.Нестерук Микита (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
3375.Марія Лічман (Сумська ЗОШ №22 імені Ігоря Гольченка м.Суми СМР)
3376.Бугера Маркіян Васильович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3377.Глазкова Анастасія Віталіївна (Марганецький ліцей №10 Марганецької міськради)
3378.Михайлюк Іван Миколайович (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
3379.Ягодка Євангеліна (Розсошенська гімназія)
3380.Цибульська Єлизавета Володимирівна (Черкаська гімназія № 31)
3381.Савічев Тихон (Ліцей №3 Васильківської селищної ради)
3382.Шаповал Лада Сергіївна (Харківський ліцей № 152)
3383.Василечко Лев (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
3384.Курбанов Микола Миколайович (Бистрицький НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ”)
3385.Демидова Маргарита (НВК: ЗШ №4-ліцей)
3386.Рогульчик Анастасія Петрівна (Глиннівський ліцей)
3387.Чалапко Злата Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3388.Мирошник Олександра Вадимівна (Ліцей №21 ЛМР)
3389.Мартинюка Миколи Олександровича (Школа І-ІІІ ступенів № 306)
3390.Чаус Віолета Євгеніївна (СЗШ №31)
3391.Сироїд Анна Петрівна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
3392.Доценкова Катерина Олександрівна (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
3393.Левченко Вікторія (Середино-Будський ліцей №2)
3394.Килимниченко Максим Миколайович (Потаська ЗОШ І - ІІ ступенів)
3395.Дунєц Михайло (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3396.Литвиненко Владислав Валерійович (Вертіївський ліцей)
3397.Козак Ілля Олегович (Ружичанський ліцей)
3398.Петрук Софія ("Вінницький торгов.-економ. фах. коледж ДТЕУ")
3399.Коваленко Соломія (Богодухівський НВК)
3400.Нетребенко Єва Олексіївна (Одеський ліцей № 5)
3401.Пинтя Максим Вадимович (Серпневський ліцей)
3402.Кривда Катерина Костянтинівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3403.Постолов Єгор Степанович (Василівський ліцей)
3404.Наталія (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
3405.Крилова Карина Володимирівна (Славутицька гімназія "КрОКус")
3406.Семененко Єгор Олексійович (ХГ №55 ХМР ХО)
3407.Жадкевич Володимир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3408.Калашник Катерина Михайлівна (Коломийська філія №10)
3409.Артюх Гліб Олексійович (Удрицький ліцей)
3410.Телелейко Анастасія Сергіївна (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
3411.Ведмідь Поліна (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
3412.Постевка Микола Михайлович (Молодійський ліцей)
3413.Романенко Діана Олександрівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3414.Рода Тимур (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
3415.Захаров Михайло (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3416.Дем'янчук Роман Віталійович (Хорошівський ліцей №1)
3417.Малигін Валентин (Харківський ліцей №119)
3418.Лотоцька Марта (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
3419.Атанова Владислава Олександрівна (Конотопський ліцей № 9)
3420.Маргулець Злата Дмитрівна (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3421.Карпеченков Микола (Одеський ліцей № 35)
3422.Скринник Яна Олександрівна (Шполянський ліцей №5)
3423.Павлюк Кірілл Ігорович (Високопільський ліцей)
3424.Шатило Марія (Середня загальноосвітня школа № 330)
3425.Бузовська Маргарита (Школа №64)
3426.Цапко Тамара Ігорівна (Початкова школа №11)
3427.Глухих Поліна Андріївна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3428.Кошелева Валерія Русланівна (КЗ «Ліцей "Сокіл")
3429.Жаборовська Марія Павлівна (Жашківський ліцей №4)
3430.Войченко Анна Андріївна (Заваллівський ліцей)
3431.Шевченко Іван (Партизанський ліцей)
3432.Алєксєєв Тимофій Андрійович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
3433.Химич Марія Іванівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3434.Білько Олесь Віталійович (ДНЗ "Черкаський професійний ліцей")
3435.Рибін Ельдар Олександрович (Гімназія № 13)
3436.Гебій Поліна Павлівна (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3437.Клименко Олександр (ЗОШ № 8)
3438.Артюх Володимир Володимирович (Калениківська загальноосвітня школа І - ІІІ ст.)
3439.Рис Остап Андрійович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
3440.Багрій Богдан Ярославович (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
3441.Чабан Михайло (Розсошенська гімназія)
3442.Ігнатуша Адріан (Гімназія “Києво–Могилянський колегіум” ІІ-ІІІ ступенів)
3443.Гринькова Дарія Сергіївна (Летичівський ліцей N1)
3444.Арестов Андрій Олександрович (ВСП "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного універсітету "Одеська політехніка")
3445.Комаренко Вікторія Сергіївна (Саївський ліцей)
3446.Рибенцева Софія Анатоліївна (Барвінківський ліцей №2)
3447.Яценко Антон Дмитрович (Бочечківський ЗЗСО)
3448.Лазаренко Андрій Станіславович (Шестірнянський ліцей)
3449.Грабар Адріана Юріївна (Летичівський ліцей №3)
3450.Пігарєв Єгор Олексійович (Криворізька гімназія №94)
3451.Крещик Жанна Романівна (Жихівський ліцей)
3452.Пономаренко Поліна (Одеська ЗОШ №118)
3453.Купльовський Олексій (СЗШ №73 м. Львова)
3454.Левчук Данило Михайлович (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
3455.Дмитренко Аліна Віталіївна (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
3456.Сулейманова Анна Русланівна (Седнівський ліцей Седнівської селищної ради)
3457.Баришполець Максим Вадимович (Школа I-III ст. № 308)
3458.Котенок Людмила Анатоліївна (Новопетрівський ліцей)
3459.Стефанова Євгенія Сергіївна (Запорізька Гімназія №6)
3460.Рибак Артем Андрійович (Летичівський ліцей N1)
3461.Бабін Ніколь Ігорівна (Вашковецький ліцей)
3462.Андрій (Дубровицька гімназія № 1)
3463.Лендєл Юліанна Михайлівна (Сасівська гімназія)
3464.Лисенко Єлисей (Перша міська гімназія)
3465.Самойленко Нікіта Валерійович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
3466.Теплякова Яна (КЗ "Грушівський ліцей")
3467.Мазур Кирило (Ренійський ліцей № 3)
3468.Зиска Гліб Валерійрвич (Славутицька гімназія "КрОКус")
3469.Лемещук Вероніка Віталіївна (Черкаський НВК №34)
3470.Пасюкова Анна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3471.Святна Анна (Розсошенська гімназія)
3472.Драгун Владислав (Будинок дитячої творчості)
3473.Нефйодов Артем Юрійович (Хмельницька ЗОШ № 21)
3474.Дубіняк Юлія Валеріївна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
3475.Ровенко Тимофій Миколайович (Черкаська ЗОШ №32)
3476.Любчик Софія (Ліцей с.Черепашинці)
3477.Гнідець Матвій Романович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
3478.Петренко Кирило Тарасович (Середня загальноосвітня школа № 35 Святошинського району м. Києва)
3479.Побива Олексій (Ліцей №13)
3480.Губін Богдан (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
3481.Булас Євгенія (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3482.Козлик Володимир Ігорович (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3483.Мурань Євгеній (ThinkGlobal)
3484.М’ясківська Уляна Максимівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3485.Михайльонка Анна (Школа №26)
3486.Кравчик Владислав Олегович (НВК "СЗШ № 2-гімназія")
3487.Сахно Софія Юріївна (Бочечківський ЗЗСО)
3488.Басюк Марк Сергійович (Петрівський ліцей №2)
3489.Долинський Максим (Жахнівська гімназія)
3490.Волянська Олівія Іллівна (Броварський ліцей № 11)
3491.Заремба Кароліна (Старокостянтинівський НВК)
3492.Регент Ярослав Олександрович (Початкова школа "Барвінок")
3493.Стражнікова Дар'я Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3494.Бандрівчак Лада (Райгородський ліцей)
3495.Чулик Ірина Тарасівна (Новокалинівський ліцей)
3496.Водолазський Патрік Дмитрович (Бучанський ліцей № 9)
3497.Колодій Антоніна Олегівна (ЗОШ І-ІІІ ст. с. Перепельників)
3498.Юзьков Максим (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
3499.Нонь Мілена Сергіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3500.Погорілий Кирило (Гімназія № 179 міста Києва)
3501.Дубін Матвій Назарович (Славський ЗЗСО І - ІІІ ст.)
3502.Атаманюк Дарія Василівна (Хімчинський ліцей "Інтелект")
3503.Радько Анна Олександрівна (Великомихайлівський ліцей)
3504.Хвесик Віталій Вікторович (ЗЗСО "В'язівненська гімназія")
3505.Бухарова Любов (Шипинецький ліцей)
3506.Урста Олександра Іванівна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
3507.Плахтій Кирило Андрійович (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
3508.Новаківський Матвій Максимович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
3509.Деревянко Михайло Андрійович (Школа I-III ст. № 308)
3510.Пашинский Павло Олександрович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3511.Стефанишин Марко Іванович (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3512.Демченко Дарія (Березівська філія (гімназія))
3513.Мирза Кирило Олегович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3514.Павлович Вікторія Віталіївна (Нововолинський ліцей №1)
3515.Бречко Арсен (Підзамчівський ліцей)
3516.Стеценко Амалія Ігорівна (Катеринопільський ліцей №2)
3517.Калинникова Богдана Дмитрівна (Балівський ліцей)
3518.Передереєва Аліcа Артемівна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 Мирноградської міської ради)
3519.Гармаш Максим Олександрович (КЗ "Малинівський ліцей № 2")
3520.Мінова Ксенія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
3521.Кісельова Поліна Вадимівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3522.Гущин Кірілл (ПЗЗСО - ліцей "Інтеграл")
3523.Войткевич Марта (Школа I-III ст. № 308)
3524.Приходько Олександр Володимирович (Пантазіївська філія Новопразького ліцею №1)
3525.Кошельник Костянтин (Прилуцький фаховий медичний коледж)
3526.Коваленко Олександр (Криворізька гімназія 58)
3527.Полякова Анастасія Сергіївна (Грубнянський ліцей)
3528.Ісаков Олександр Андрійович (КЗ "Харківський ліцей № 157")
3529.Піх Вероніка (Семенівський ліцей)
3530.Лещишин-Лога Тетяна Ігорівна (Львівський ліцей №81 ім. П.Сагайдачного)
3531.Личана Єва Сергіївна (КЗ "Ліцей № 9" КМР)
3532.Белей Софія Іванівна (Керецьківський ліцей)
3533.Снігур Тарас Миколайович (Копищенський ліцей)
3534.Жилка Ніна Леонідівна (Карпилівський ліцей)
3535.Тютько Маркіян Богданович (Ліцей №21 ЛМР)
3536.Ангельчева Варвара (Василівський ліцей)
3537.Демінський Кирило Вячеславович (Василівський ліцей)
3538.Дем'янишен Кірілл Андрійович (Мельниківський ліцей)
3539.Храпач Андрій Олександрович (Комишанський ліцей)
3540.Вдовенко Ярослав Сергійович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
3541.Сирко Яна (Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
3542.Кітраль Софія Миколаївна (Новокалинівський ліцей)
3543.Іван Білоконь (Міжнародний ліцей МАУП)
3544.Кусмина Марк-Крістіан (СЗШ №36)
3545.Соболь Богдан (КЗ "Красноріченський ліцей")
3546.Кастова Софія (КЗ "Тузлівський ОЗССО" ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей")
3547.Кинів Суламіта Іванівна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
3548.Садовенко Соломія Олегівна (Черкаська ЗОШ №32)
3549.Хмара Давид Данилович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 Мирноградської міської ради)
3550.Остапчук Максим Володимирович (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
3551.Поліщук Дмитро Андрійович (Жашківський ліцей №4)
3552.Бринза Софія Сергіївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
3553.Давкун Денис (Нетішинська гімназія "Енергія")
3554.Ташогло Влада (Дмитрівський ліцей ім. С.С.Курогло)
3555.Горбовий Іван Миронович (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
3556.Саржевський Максим (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3557.Мумлєв Дамір (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3558.Коверда Вероніка (Пирятинський ліцей № 4)
3559.Селюк Валерія (Сосницька гімназія ім. О.П. Довженка)
3560.Заплотнюк Софія Дмитрівна (Василівський ліцей)
3561.Вєтлугіна Євгенія Олександрівна (Миколаївська гімназія №61)
3562.Щерб'як Іван Васильович (Старунський ліцей)
3563.Кисляков Ілля Олександрович (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3564.Руденко Іван Євгенович (КЗ "Пісочинський ліцей")
3565.Присяжна Соломія (Перша міська гімназія)
3566.Перегуда Злата (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
3567.Зінчук Уляна Олександрівна (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
3568.Савенко Мирон Дмитрович (Середня ЗОШ № 90)
3569.Соловйов В'ячеслав (Житомирський професійний ліцей)
3570.Лято Юрiй Юрiйович (Одеська гімназія № 107)
3571.Буряк Дарина (Луцький ліцей №18)
3572.Ткачик Михайло Віталійович (Ліцей с. Жван)
3573.Тасаж Арсеній Романович (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
3574.Ткач Анна Леонідівна (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського)
3575.Кулик Катерина Богданівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
3576.Марченко Валерія Олександрівна (Охтирська ЗОШ №2)
3577.Тарасов Клім Віталійович (Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11)
3578.Крутько Мілена Віталіївна (Дачненський ліцей № 1)
3579.Карташов Давід Васильович (Броварський ліцей № 11)
3580.Гаврилей Дар'я Олександрівна (Вертіївський ліцей)
3581.Солдатенко Злата Євгенівна (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
3582.Барна Микола Романович (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3583.Галецький Ігор Олегович (Броварський ліцей № 11)
3584.Бишок Данило (Вінницький ліцей № 29)
3585.Колісник Олена Юріївна (Висиповецька гімназія)
3586.Ялинчук Поліна Богданівна (Криворізька гімназія №50)
3587.Патинський Артем Олександрович (Херсонський Таврійський ліцей Херсонської міської ради)
3588.Кушнір Тимофій Ярославович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3589.Дробоцький Максим (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3590.Бережанська Валерія Іванівна (Хмельницький ліцей №17)
3591.Кулис Святослав (Ліцей №21 ЛМР)
3592.Радченко Софія Андріївна (Середня загальноосвітня школа № 184)
3593.Горбатюк Богдан Дмитрович (Чемеровецький ліцей №1)
3594.Соколай Тимофій (Харківський ліцей №119)
3595.Філіпчук Василь (ЗЗСО "Ліцей села Кременець")
3596.Герасимчук Емілія (Синицький ліцей)
3597.Дутка Артемій (Початкова школа "Поділля")
3598.Білоборода Олександра (Городецький ліцей)
3599.Циганенко Анастасія Олегівна (Приватний ліцей "Онлайн-школа "Альтернатива" Харківської області)
3600.Гордєвський Єгор Павлович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3601.Лобач Петро Володимирович (Американська міжнародна школа і університет)
3602.Федорчук Назар (Бердичівський міський ліцей № 15)
3603.Єрьоменко Данііл Андрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3604.Загребельний Ростислав Олегович (Куяльницький ОЗО)
3605.Федюк Ірина Євгенівна (Ониськівська гімназія)
3606.Перебенесюк Кирил Олександрович (Пирогівський ліцей)
3607.Куценко Олексій Сергійович (Кутищенський ліцей)
3608.Гашок Тимофій Віталійович (Одеський ліцей № 92)
3609.Сауляк Микита (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3610.Бережний Тимофій Віталійович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3611.Твердохлібов Олександр Володимирович (Одеський ліцей № 35)
3612.Кучерява Дар'я Олександрівна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
3613.Мінін Павло (Кропивницьке вище професійне училище)
3614.Шадріна Діана Михайлівна (КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
3615.Поліщук Владислав (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
3616.Хлібович Аня Михайлівна (Глиннівський ліцей)
3617.Савенко Артем (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3618.Сименюк Софія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3619.Михайлевська Христина (НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня" с.Жиричі)
3620.Бєліков Артем (КЗ "Роздільнянський міський ліцей № 3")
3621.Савицька Вікторія Олександрівна (Кошелівська ЗОШ)
3622.Ромах Злата (Луцький ліцей №18)
3623.Генеральчук Марта (Новояворівська початкова школа)
3624.Кулачинський Андрій (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №73 з поглибленим вивченням української мови , літератури та українознавства)
3625.Франчук Дар'я (Ліцей №3)
3626.Слюсар Іван (Перша міська гімназія)
3627.Чертенко Аріна Дмитрівна (КЗ "Синяківський хіміко-технологічний ліцей № 15")
3628.Даценко Вадим (Близнюківський ліцей)
3629.Зуєва Анастасія Олександрівна (Альтернативна школа Ярина School)
3630.Подруцька Ксенія (Одеський ліцей №7)
3631.Безпалько Анастасія Сергіївна (Летичівський ліцей №3)
3632.Ковалевський Тимур (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
3633.Шинкарук Єва (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
3634.Загуменна Варвара (Початкова школа "Поділля")
3635.Яремчук Ілья (Новопавлівська філія КЗ ОЗЗСО "Сузір'я")
3636.Хорєва Катерина (Розсошенська гімназія)
3637.Корецька Аліса Євгенівна (Школа І-ІІІ ступенів №169)
3638.Садовнік Естер Вікторівна (Іллінська гімназія)
3639.Котов Костянтин Костянтинович (Ліцей №21 ЛМР)
3640.Тарасюк Марк (ОЗЗСО "Самарівський ліцей імені Петра Штика")
3641.Зарецька Катерина Євгенівна (Початкова школа "Барвінок")
3642.Собистинська Ангеліна Сергіївна (Летичівський ліцей N1)
3643.Покотило Богдан Богданович (Гімназія № 1)
3644.Вітенко Анна (Школа №26)
3645.Снітко Артем (Яреськівська ЗОШ)
3646.Сидорович Матвій (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3647.Мамутов Алі Сейранович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
3648.Гудов Гордій Романович (початкова загальноосвітня школа І ступеня № 295)
3649.Осика Роман Олександрович (Правдівський ЗЗСО імені П.Т. Лохвицького)
3650.Халецька Таїсія Андріївна (Михайлівський ліцей)
3651.Григорів Сергій (Стрільченська гімназія)
3652.Кіра Синегуб (-)
3653.Фраценюк Анна (КЗ "Роздільнянський міський ліцей № 3")
3654.Парасюк Надія Сергіївна (Бердичівський міський ліцей № 15)
3655.Дринько Евген (Маріупольська ЗОШ №47)
3656.Гузинець Богдан Михайлович (Верхньовизницька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3657.Слободян Ілля Сергійович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
3658.Білко Данило Борисович (ВСП Слов'янський фаховий коледж НАУ)
3659.Лучко Ярослав (НВК № 141 "ОРТ" м. Києва)
3660.Гричаний Максим Петрович (ВСП "Новокаховський політехнічний фаховий коледж Національного універсітету "Одеська політехніка")
3661.Слівінська Ангеліна Андріївна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
3662.Ткачук Злата (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
3663.Вернюк Юлія Олександрівна (Уманська ЗОШ I-III ступенів №5 ім. В.І. Чуйкова)
3664.Чех Дмитро (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
3665.Федірко Марк Олександрович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11)
3666.Батюк Єва (ХАГ "Оазис Надії")
3667.Приходько Нікіта В'ячеславович (Школа I-III ст. № 308)
3668.Легецький Владислав (Носівський ліцей № 1)
3669.Зушман Євгеній Володимирович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3670.Петровець Ясміна (Перебродівський ліцей)
3671.Масалітін Данило (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж плюс")
3672.Дементій Каріна (Новомиргородський ліцей №2)
3673.Ляшенко Лілія Іванівна (Познанський ліцей)
3674.Саламаха Поліна (Мирнопільська гімназія)
3675.Яцюк Михайло Анатолійович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3676.Кондращенко Анастасія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
3677.Вапнярчук Олексій Іванович (Куяльницький ОЗО)
3678.Лаврін Богдан (Перетоцька філія Злазненського ліцею)
3679.Хлопов Роман Олегович (Одеський ліцей № 92)
3680.Степанова Софія (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
3681.Мельничук Марія (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3682.Пушенко Михайло (ThinkGlobal)
3683.Лимешко Анна Геннадіївна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
3684.Фурдела Софія Іванівна (Сасівська гімназія)
3685.Антонюк Аліса (Міжнародний ліцей МАУП)
3686.Погорєлов Богдан Артурович (КЗ "ХСШ № 93")
3687.Коваленко Софія Сергіївна (Яреськівська ЗОШ)
3688.Дробик Іван (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
3689.Котюк Вероніка Віталіївна (Рокитнівський ліцей №3)
3690.Фурсова Марія (Smart Up)
3691.Первак Владислав Олександрович (Летичівський ліцей N1)
3692.Семенчук Ангеліна Олександрівна (Карпилівський ліцей)
3693.Постол Поліна (Лосинівський ЗЗСО)
3694.Назаренко Анастасія Володимирівна (Лужанський опорний ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. В. Орелецького)
3695.Гайдар Анастасія Андріївна (Херсонський Таврійський ліцей)
3696.Джунь Артем Русланович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3697.Прадош Аліна Андріївна (Кунинська гімназія)
3698.Палінка Анна (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3699.Чабанова Марія Дмитрівна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
3700.Худьо Ольга Анатоліївна (Павлівський ліцей)
3701.Чаплик Мар'яна Андріївна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
3702.Дичковський Ярослав Андрійович (Білашівський ліцей)
3703.Гусей Ілья (Одеський ліцей №50)
3704.Кулакевич Вероніка Миколаївна (Глиннівський ліцей)
3705.Карпенко Злата Романівна (Вільшанський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3706.Бережна Марія Владиславівна (Красенівський НВК "ДНЗ - ЗОШ I-III ст. ім. І. М. Піддубного")
3707.Бєляєв Михайло (Нікопольський ліцей №9)
3708.Тхір Наталія Дмитрівна (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
3709.Бонк Єва (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
3710.Дейнеко Марія Андріївна (Ліцей №4 міста Могилева-Подільського)
3711.Курза Катерина (Овруцький ліцей № 3)
3712.Дячук Ангеліна Петрівна (Судилківський ліцей)
3713.Дубина Дмитро (Сновське вище професійне училище лісового господарства)
3714.Бомко Софія (Уманська початкова школа №3)
3715.Сороколєт Ніколь Валентинівна (Криворізька ЗОШ №122)
3716.Яковчук Олексій Дмитрович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
3717.Кардінал Ірина (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3718.Затулій Карина (Бучанський ліцей №3)
3719.Коваль Ангеліна (Луцький ліцей №24)
3720.Бараник Давид Сергійович (КЗ СОР - Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)
3721.Богданов Антон Іванович (ЗОШ №38)
3722.Нерода Аріна Віталіївна (Малинецький ЗЗСО)
3723.Столяренко Марина (Центр розвитку дітей та батьків "Джерело")
3724.Федів Аліна Олегівна (Гімназія №8 Дрогобицької міської ради)
3725.Дишловенко Тимур (Миколаївський ліцей № 22)
3726.Гамська Софія Максимівна (Хорошівський ліцей №1)
3727.Ластовський Єгор (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3728.Давиденко Дарина Артурівна (Вороньківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3729.Кононенко Марк (ThinkGlobal)
3730.Пернач Софія (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
3731.Тищенко Тарас (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3732.Дуткевич Вероніка (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
3733.Зикова Марія (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
3734.Корона Вірджінія Мірела (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3735.Бардецка Мілана Віталіївна (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
3736.Юрчук Соломія (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
3737.Васько Юрій Юрійович (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
3738.Авраменко Олег (Середня загальноосвітня школа № 330)
3739.Бондар Анастасія Денисівна (НВК № 131)
3740.Шеремет Матвій Сергійович (Рокитнівський ліцей №3)
3741.Щур Ірина Юріївна (Школа №98 м.Львова)
3742.Рагімова Діана (Зорянський НВК "школа - гімназія")
3743.Мельник Артем Олегович (Холодівська гімназія)
3744.Жуков Владислав Юрійович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
3745.Вотінцев Дмитро Олександрович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3746.Карпічев Ян (Тарасівський академічний ліцей)
3747.Яблонський Макар Денисович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
3748.Колотвін Артем (Одеський ліцей № 92)
3749.Бабенко Мілана (Новопетрівський ліцей)
3750.Тарасюк Олександра Володимирівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3751.Лебедєв Денис Олександрович (Барвінківський ліцей №2)
3752.Рак Дарина Володимирівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3753.Мельникова Василиса Федорівна (Криворізька ЗОШ №28)
3754.Кобринюк Меланія Олександрівна (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
3755.Дронюк Ольга Василівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3756.Проценко Максим Сергійович (Дачненський ліцей № 1)
3757.Разводова Анфіса Олександрівна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
3758.Рошкован Дарія Євгеніївна (Дачненський ліцей № 1)
3759.Перестенко Вікторія Вікторівна (Чорноморський ліцей № 2)
3760.Петрова Тетяна Сергіївна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3761.Багінський Матвій Альбінович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3762.Бушма Артем (Бучанський ліцей №3)
3763.Плоп Вікторія Сергіївна (КЗЗСО "Щербанський ліцей")
3764.Ківєрін Даниіл (Перша гімназія ім. М. Номиса)
3765.Кочетков Станіслав (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
3766.Кисіль Денис (Гімназія Київська Русь)
3767.Яковлєв Олексій Палович (Одеський ліцей "Михайлівський")
3768.Леонова Марія (Міжнародний ліцей "Меридіан")
3769.Задорожний Юрій Петрович (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ст. ім. О. Ковча)
3770.Ющенко Ліза (Пирятинський ліцей № 4)
3771.Прийма Дмитро Володимирович (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3772.Древаль Ангеліна Андріївна (КЗ "Тузлівський ОЗССО" ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей")
3773.Дука Олександр (ThinkGlobal)
3774.Ігнат-Ромалійський Микола Євгенович (Ізмаїльська початкова школа №4)
3775.Михальчук Володимир Іванович (Балівський ліцей)
3776.Cтуженко Андрій Юрійович (Горбівська філія Ємільчинського ліцею №1)
3777.Плотніков Данило Дмитрович (Херсонська ЗОШ №47)
3778.Омеляненко Тетяна (Близнюківський ліцей)
3779.Мостовик Амалія (Партизанський ліцей)
3780.Бойчук Марія Олександрівна (Богородчанська ЗОШ І - ІІІ ст. № 2)
3781.Асадчев Олександр Юрійович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3782.Вілянський Іван Владиславович (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
3783.Сидій Мілана Вікторівна (Рівненський ліцей "Центр надії")
3784.Гожий Ерік (Міжнародний ліцей "Меридіан")
3785.Зовдун Наталія (КЗ Іршавський ліцей №1)
3786.Андрощук Вікторія Сергіївна (ЛЗШ № 43)
3787.Вовненко Софія Миколаївна (Степова ЗОШ)
3788.Клюй Артур Євгенійович (Городецький ліцей)
3789.Гладенко Аліса Олександрівна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
3790.Шиманович Катерина (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
3791.Кулик Вероніка (КЗ «Ліцей "Сокіл")
3792.Буданов Мирослав Миколайович (Ліцей №1)
3793.Федько Ганна Денисівна (Криворізький ліцей академічного спрямування "Міжнародні перспективи" Криворізької міської ради)
3794.Дорошенко Єгор (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
3795.Товченик Артем Ігорович (Клепалівський НВК)
3796.Лазуткіна Кароліна Сергіівна (НВК Ліцей 157)
3797.Роль Матвій Ігорович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
3798.Сідельник Дмитро Сергійович (Охтирська ЗОШ №2)
3799.Бессарабов Гліб (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3800.Жигалов Ярослав Андрійович (Вишнівський академічний ліцей 1)
3801.Головецька Аліна Русланівна (Бандурський ліцей)
3802.Andriy Oleksuik (Ліцей №21 ЛМР)
3803.Терентьєва Вікторія (Ліцей імені Тараса Шевченка)
3804.Константинова Вілена Федорівна (ОЗ "Болградський ліцей")
3805.Гузенко Юлія Вадимівна (Яблунецький ліцей)
3806.Ліщинський Макар Сергійович (Черкаський колегіум "Берегиня")
3807.Кірікова Єлизавета Марія (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж плюс")
3808.Кашапов Емір В'ячеславович (Середня загальноосвітня школа № 146)
3809.Абрамчук Дмитро Володимирович (Федорівська ЗОШ)
3810.Остапінська Єва Юріївна (Школа І-ІІІ ступенів № 270)
3811.Васильєв Андрій (Приватна студія англійської мови)
3812.Розбицький Матвій Сергійович (Коростенський міський ліцей №4)
3813.Нікитенко В'ячеслав Вікторович (Ніжинська гімназія № 3)
3814.Кукла Тимофій (Городецький ліцей)
3815.Васильєва Анастасія Леонідівна (Павлівський ліцей)
3816.Штепа Анна Миколаївна (Покотилівський ліцей № 2)
3817.Панченко Анастасія (Альтернативна школа Smart Up)
3818.Ситничук Вікторія Віталіївна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
3819.Немеш Марта Романівна (Центр дитячої та юнацької творчості)
3820.Лях Денис (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
3821.Краля Денис Андрійович (Черкаська ЗОШ №32)
3822.Чорний Микита Юрійович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
3823.Касап Іван Григорович (ОЗ "Болградський ліцей")
3824.Почко Дарина Юріївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3825.Миргородська Катерина (Подільська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3826.Фанін Дмитро Станіславович (ЗОШ №37)
3827.Поліщук Микола Ігорович (Центр розвитку Орігамі)
3828.Романенко Катерина Андріївна (Славутицька гімназія "КрОКус")
3829.Мартинюк Максим (ОДЕСЬКА ГІМНАЗІЯ "ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКА")
3830.Колеснік Поліна (Максимівський ліцей)
3831.Якубів Олег Володимирович (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
3832.Дуб Антон (Овруцький ліцей № 3)
3833.Наумов Олександр (Гірський ліцей)
3834.Коншин Максим Дмитрович (Новокалинівський ліцей)
3835.Костишин Єва Іванівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3836.Мехдієв Магомедрасул Расімович (Криворізька ЗОШ № 45)
3837.Кордонець Соломія (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
3838.Чепак Олександра Олексіївна (КЗ "Гімназія № 10")
3839.Пересада Богдан Юрійович (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
3840.Ігнатенко Олександр Сергійович (Ніжинська гімназія № 2)
3841.Немченко Ніколь (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
3842.Труш Аріна Андріївна (Бучанський ліцей № 9)
3843.Тимошенко Василина Антонівна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
3844.Денисенко Єлизавета Дмитрівна (КЗО "Середня загальноосвітня школа №124" ДМР)
3845.Зоряна Яценко (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3846.Постоногов Матвій (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3847.Щіпковський В'ячеслав Ігорович (Великомихайлівський ліцей)
3848.Свекла Юлія Миколаївна (КУ "Гандрабурівський ліцей Ананьївської міської ради")
3849.Щербина Єлизавета (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3850.Сізененко Артем (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
3851.Алексєєв Андрій Вікторович (Міжнародний ліцей МАУП)
3852.Коваленко Марія (Трифонівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3853.Мамедова Анна Віталіївна (Колінковецький ліцей)
3854.Гробов Станіслав Романович (КЗ "Гутянський ліцей")
3855.Вознюк Мирон Богданович (Середня загальноосвітня школа № 35 Святошинського району м. Києва)
3856.Саїк Соломія Миколаївна (Мурованський ліцей)
3857.Тимофєєв Микола Іванович (Серпневський ліцей)
3858.Гладченко Христина Артемівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3859.Гук Людмила Валеріївна (КЗ "Синяківський хіміко-технологічний ліцей № 15")
3860.Сукач Гліб (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3861.Ваколюк Вікторія Вікторівна (Глуховецький ліцей)
3862.Брянцева Марія Олександрівна (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
3863.Тимошенко Вікторія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3864.Ірза Анна (Кременчуцький ліцей № 5)
3865.Чокан Анастасія (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
3866.Дєдух Артем (Овруцький ліцей № 3)
3867.Свінцицький Дмитро Володимирович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3868.Брошко Уляна Русланівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3869.Самодай Богдан Олександрович (Бочечківський ЗЗСО)
3870.Фалес Вікторія Іванівна (Сасівська гімназія)
3871.Нестеровський Михайло (Міжнародний ліцей МАУП)
3872.Микитюк Іван Віталійович (Троїцький ліцей)
3873.Волошко Валерія Вікторівна (Clever school - центр розвитку дитини)
3874.Хоменко Дмитро (Великокопанівський ліцей)
3875.Сачик Макар Євгенович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
3876.Кухаренко Емілія (Перша гімназія ім. М. Номиса)
3877.Гушленко Артем (Бучанський ліцей №3)
3878.Іванова Олександра (Липнязький ліцей ім. Ю. Обжеляна)
3879.Ізман Анна Вадимівна (Ліцей №29 м. Києва ім. П. Калнишевського)
3880.Хоролець Ілля (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3881.Пилипчук Максим Віталійович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
3882.Горбова Соломія Степанівна (СЗШ №22 імені В. Стефаника)
3883.Саламаха Юстина (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3884.Гусаченко Дар'я (Овруцький ліцей № 3)
3885.Булига Максим Миколайович (Яреськівська ЗОШ)
3886.Ткачук Нікіта Русланович (Загальноосвітня школа I-III ступенів села Нуйно)
3887.Гончаренко Олександра (Кочержинська гімназія)
3888.Попович Андрій Дмитрович (Гімназія №136)
3889.Руснак Мілана Віталіївна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
3890.Дубина Анастасія Сергіївна (Тихоновицький ліцей)
3891.Гаврилюк Артур (Санаторна школа І-ІІ ст. № 20)
3892.Росолова Софія Олексіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо–математичних наук)
3893.Дерев'янко Михайло Романович (Пирогівський ліцей)
3894.Думітращук Марися (Новоселицький ліцей № 1)
3895.Конопатчікова Ніка Олегівна (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків")
3896.Батюк Віра Романівна (Мурованський ліцей)
3897.Ковальчук Артем (Одеський ліцей № 31)
3898.Хамітова Христина Романівна (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
3899.Єрмак Аліса Сергіївна (Вишнівський академічний ліцей 1)
3900.Лєонов Андрій (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3901.Бурячок Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3902.Захарченко Дарія (Погорільський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3903.Прокопенко Анна Сергіївна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
3904.Магоцький Назар Анрійович (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
3905.Панов Кирило Юрійович (Роздорський ліцей)
3906.Яценко Максим (Новопетрівський ліцей)
3907.Масляк Олексій (Гімназія № 179 міста Києва)
3908.Дмитренко Костянтин Віталійович (Ліцей №3)
3909.Русяк Поліна (Луцький ліцей №18)
3910.Марченко Олександр (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3911.Мазур Тимофій (Харківський ліцей № 58)
3912.Воронко Соломія Андріївна (Філія Копанівська початкова школа)
3913.Карцева Маріанна Вікторівна (Славутицька гімназія "КрОКус")
3914.Новикова Анастасія (Харківський ліцей № 58)
3915.Брикун Тимофій (Гімназія № 179 міста Києва)
3916.Оніщук Анна (НВК "ЗОШ І-ІІІ ступеня" с.Жиричі)
3917.Москва Юрій Володимирович (Хотинська ЗОШ №1)
3918.Шкуць Олександра Іванівна (Іллінська гімназія)
3919.Берназ Іван (Одеський ліцей № 35)
3920.Ковальчук Злата (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3921.Ларічева Єва Денисівна (МЗОШ №28)
3922.Краснопольський Добриня (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст")
3923.Антипін Тимофій Олександрович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3924.Сахно Ренат (Сульський ліцей)
3925.Зазубик Іван Дмитрович (Стопчатівський ліцей)
3926.Плачкова Анжела Ігорівна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
3927.Яремій Ірина Іванівна (Новояворівський ЗЗСО | - ||| ст.№3)
3928.Авер'янов Нікіта Валерійович (Школа І-ІІІ ступенів № 270)
3929.Кравцова Анастасія (Лиманський ліцей № 5)
3930.Горова Євгенія (Нетішинська гімназія "Енергія")
3931.Губа Вероніка (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3932.Гугняков Радіон (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
3933.Гармаш Олександра (Григорівська гімназія)
3934.Рассомаха Діана Євгенівна (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
3935.Мартинчук Маргарита Андріївна (Бучанський ліцей №3)
3936.Каращук Марія Василівна (Листвинський ліцей)
3937.Солодчук Іван (Бердичівський міський ліцей № 15)
3938.Кадук Андрій Васильович (Шумський ліцей)
3939.Задорожнюк Матвій Андрійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
3940.Гнатенко Поліна (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
3941.Шевченко Денис (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3942.Пархомчук Поліна (Кожухівська гімназія)
3943.Смиковська Аріна (КЗ "Лозівський ліцей №8")
3944.Єрошенко Євгенія (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
3945.Ревич Богдан (Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
3946.Симинович Софія (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
3947.Лєпкало Ігор Олегович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3948.Андрійчук Софія Вікторівна (Близнюківський ліцей)
3949.Прохоренко Аріана (Гімназія «Консул» №86)
3950.Федоренко Олександр Сергійович (Великомихайлівський ліцей)
3951.Биконь Євгенія Олегівна (Броварський ліцей № 8)
3952.Кіріченко Владислав (Дніпровський ліцей №142 імені П'єра де Кубертена)
3953.Максименко Артем Геннадійович (Ізмаїльська початкова школа №4)
3954.Бондарчук Дмитро Миколайович (Український гуманітарний ліцей ім. Тараса Шевченка)
3955.Ковальов Артур Володимирович (ДПТНЗ "Західно-Дніпровський центр професійно-технічної освіти")
3956.Цьоба Іванна Максимівна (Удрицький ліцей)
3957.Головко Андрій Романович (Шепетівський НВК №3)
3958.Скидан Анастасія Олександрівна (Дихтинецький ліцей)
3959.Кравець Владислав (Гімназія № 1)
3960.Ялинецький Олександр Сергійович (Первомайський ліцей «Ерудит»)
3961.Антонів Христина Василівна (Кальнянська гімназія)
3962.Брагар Клім (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3963.Бурак Мирослава Михайлівна (Куколівський ліцей)
3964.Супряга Ярослав Олександрович (Черкаська ЗОШ №32)
3965.Буряк Дар'я (Прилуцький фаховий медичний коледж)
3966.Братчун Софія (Радалівська гімназія-філія)
3967.Мунтян Давид (Мирнопільська гімназія)
3968.Тимченко Анастасія (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
3969.Вишарєв Дмитро (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард")
3970.Сорокін Іван Едуардович (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
3971.Нуждіна Зоя (Бучанський ліцей №3)
3972.Гуцалюк Юліана (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
3973.Калинчук Андрій (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
3974.Лишенко Єгор Андрійович (Харківський ліцей № 155)
3975.Білицька Вікторія Андріївна (Барвінківський ліцей №2)
3976.Алексєєва Євгенія Дмитрівна (Лоцкинський ліцей Інгульської територіальної громади)
3977.Войчук Владислав Володимирович (Школа №7)
3978.Любавіна Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3979.Ковальчук Давид (Луцький ліцей №18)
3980.Левченко Олексій (Наталинський ліцей)
3981.Пацьора Марія Вячеславівна (Черкаська ЗОШ №32)
3982.Гребенчукова Дар'я Максимівна (КЗ "Синяківський хіміко-технологічний ліцей № 15")
3983.Прохоренко Софія Сергіївна (Бучанський ліцей №3)
3984.Вінтоняк Євангеліна (Криворізька гімназія №91)
3985.Вінникова Анастасія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3986.Атаманчук Аліна Ігорівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
3987.Торосян Ангеліна (КЗ "Олександрівський ліцей № 2")
3988.Петера Ярослав (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
3989.Нечитайло Костянтин (Торківська гімназія філія Шпиківського ліцею)
3990.Свиридюк Марк Дмитрович (Ізмаїльська початкова школа №4)
3991.Горовий Тимофій (Міжнародний ліцей МАУП)
3992.Циганська Софія (НВК: ЗШ №4-ліцей)
3993.Богуславська Ангеліна Володимирівна (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
3994.Сардарян Марк Артурович (Ліцей №29 м. Києва ім. П. Калнишевського)
3995.Замковий Іван (Одеський ліцей № 92)
3996.Демідова Єлизавета (Міжнародний ліцей МАУП)
3997.Ящук Анастасія Володимирівна (Шумський ліцей Шумської міської ради)
3998.Тригуб Віталій (Близнюківський ліцей)
3999.Карпенко Назар Богданович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
4000.Агафонова Олена Олексіївна (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини)
4001.Іванченко Поліна Олександрівна (Початкова школа № 11)
4002.Пилипенко Марія Олексіївна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
4003.Ісаєв Максим (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
4004.Зазуляк Олександр (Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
4005.Кацан Дарія Дмитрівна (Бориспільський ліцей ім. П. Чубинського)
4006.Конжукова Єлизавета (Луцький ліцей №18)
4007.Третякова Мар'яна Костянтинівна (Школа І-ІІІ ступенів №1 Шевченківського району м. Києва)
4008.Юрчишин Злата Ігорівна (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
4009.Дворський Артем Русланович (Ніжинська гімназія № 14)
4010.Тибулевич Матвій Владиславович (Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5)
4011.Корнійчук Ксенія Сергіівна (Запорізька гімназія № 107)
4012.Штірбу Кіра (Таїровський ліцей)
4013.Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП)
4014.Мацеха Артем Олексійович (Штунський ліцей)
4015.Марлінський Тімур (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
4016.Хмельовський Ілля Тарасович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
4017.Білик Руслан Віталійович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 Мирноградської міської ради)
4018.Полупан Софія (Лиманський ліцей № 1)
4019.Кобченко Софія Олександрівна (Ліцей №3)
4020.Курівчак Ангеліна Віталіївна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
4021.Лощиць Дарина Володимирівна (Глиннівський ліцей)
4022.Шая Віталій (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
4023.Бахчиванжи Богдан Віталійович (Одеський ліцей № 35)
4024.Мохеббідежад Діана (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 202 з поглибленим вивченням природничо–математичних наук)
4025.Ханенко Ніка (КЗ Іршавський ліцей №1)
4026.Гах Владислав Романович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
4027.Полянко Олеся Валеріївна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
4028.Павлова Софія (Дунаєвецький ліцей № 4)
4029.Мішура Євгенія Дмитрівна (Біланівська гімназія)
4030.Шнит Христина (Луцький ліцей №18)
4031.Кісіль Анастасія Андріївна (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
4032.Загоруйко Ілля Костянтинович (Посухівська початкова школа)
4033.Просняков Кім Андрійович (Ліцей №3)
4034.Саприкін Олександр (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4035.Бритьякова Валерія Дмитрівна (Кам'янський ліцей)
4036.Колеснік Анастасія Назарівна (Філія Нижнівського ліцею с. Остриня)
4037.Голота Вікторія (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
4038.Савчук Єгор (Середня загальноосвітня школа № 243 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
4039.Скляров Мирослав (ХАГ "Оазис Надії")
4040.Калниболотчук Матвій Миколайович (Черкаська ЗОШ №32)
4041.Карабат Кіра Володимирівна (Ліцей №3)
4042.Крась Соломія (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
4043.Бондаренко Владислава (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4044.Самсонов Сергій Анатолійович (Одеський ліцей "Маріїнський")
4045.Моток Станіслав (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
4046.Бабій Катерина (Чернівецька гімназія № 9)
4047.Грущецький Валентин Анатолійович (Славутицька гімназія "КрОКус")
4048.Пількевич Андрій Вадимович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
4049.Горин Христина Сергіївна (Кальнянська гімназія)
4050.Бондаренко Олексій (Ліцей імені Тараса Шевченка)
4051.Вишневська Дар‘я Володимирівна (Міжнародний ліцей МАУП)
4052.Лебединцева Марія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4053.Дегтярьова Анастасія Євгенівна (Комунальний заклад "Мажарський ліцей")
4054.Бондарчук Уляна (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
4055.Мусурівська Аріна (Пригородоцька гімназія)
4056.Попаденко Стефанія Олександрівна (Черкаська гімназія № 31)
4057.Сімонов Макар Олександрович (Грубнянський ліцей)
4058.Вознюк Вероніка (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
4059.Пащенко Єва Сергіївна (КЗ "Синяківський хіміко-технологічний ліцей № 15")
4060.Гривко Аріна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4061.Галицький Владислав Олегович (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
4062.Паєта Вероніка (Райгородський ліцей)
4063.Фальковський Адам- Людвиг (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
4064.Костенко Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4065.Клімов Даніїл Сергійович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
4066.Кичкирук Давид Русланович (Великолугівський ліцей)
4067.Олійник Варвара Олександрівна (Одеська ЗОШ № 73 І-ІІІ ст.)
4068.Тарасюк Анна (Гуманітарна гімназія №23)
4069.Янчик Володимир (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4070.Меньшиков Нікіта Євгенійович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
4071.Вовчанський Олег Миколайович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
4072.Маламура Анастасія (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")
4073.Митурак Каріна Любомирівна (Лапаївський ліцей Пустомитівського району Львівської області)
4074.Мазняк Михайло сергійович (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
4075.Бойко Роман Владиславович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4076.Сорока Ксенія Ігорівна (Миколаївська гімназія № 12)
4077.Онищенко Марія Олександрівна (КЗ "Пісочинський ліцей")
4078.Безушко Софія Миколаївна (ЗЗСО "Ліцей села Березолуки")
4079.Генжало Анна Орестівна (Жовківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 3)
4080.Басова Єлизавета Романівна (Харківський ліцей №119)
4081.Поврозник Олександра Вадимівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4082.Ківерін Сергій Сергійович (Коболчинська гімназія)
4083.Салькова Катерина Сергіївна (ДНЗ "Мелітопольський багатопрофільний центр ПТО")
4084.Піпка Денис (Чорнушовицька гімназія)
4085.Захарчук Вероніка (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
4086.Гонгало Максим (Ліцей №16 міста Житомира)
4087.Ярошевський Дмитро Вячеславович (Харківський ліцей № 74)
4088.Тодоренко Макарій (Уманська гімназія № 5)
4089.Савченко Олена (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
4090.Порохня Софія (Балабинський НВК "Престиж")
4091.Мирошниченко Нікіта (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
4092.Гнатко Владислав Сергыйович (Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
4093.Новик Поліна Павлівна (Чернігівський колегіум №11)
4094.Максим'юк Яна Юріївна (Коломийська філія №10)
4095.Шостак Олексій Ігорович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
4096.Соловей Ангеліна (Русанівська гімназія)
4097.Коляда Тарас Сергійович (Штунський ліцей)
4098.Сметюх Ангеліна (ОЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 ім. Євгена Шабліовського")
4099.Вовк Анна Сергіївна (Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака)
4100.Малішевський Михайло Володимирович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
4101.Губа Катерина Олександрівна (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
4102.Вишньовська Вікторія Василівна (Замулинецький ліцей)
4103.Іванцова Олександра Тимофіївна (Криворізька гімназія №99 КМР)
4104.Колесник Дар'я Олегівна (Шомполівська гімназія)
4105.Дуброва Вікторія Олександрівна (Вараський ліцей №1)
4106.Грабський Матвій Євгенович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
4107.Бойко Микола Володимирович (Сагайдацька загальноосвітня)
4108.Солодка Марія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
4109.Чумак Віолетта (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
4110.Бобровська Уляна Андріївна (Кремінський ліцей №3)
4111.Дебренюк Остап (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4112.КОСТЯ СКИБА (Миролюбівський ліцей)
4113.Трясова Марія Данилівна (ЗШ І-ІІІ ступенів №26 ВМР)
4114.Кубікова Діана (Володимирівський ліцей)
4115.Грибинюк Власлав (Ізмаїльський ліцей № 6)
4116.Федоров Дмитро Сергійович (Більська ЗОШ)
4117.Ковальов Максим Романович (Роздорський ліцей)
4118.Куриндаш Антон Михайлович (Стебнівська гімназія)
4119.Шульган Даниїл Ігорович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4120.Хоменко Поліна (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
4121.Жуков Владислав Сергійович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
4122.Міхей Дмитро Володимирович (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
4123.Вірич Ольга (Прилуцький фаховий медичний коледж)
4124.Байрак Микита (КЗ "Великолепетиський опорний ліцей")
4125.Сень Артем Сергійович (ЗЗСО I-III ст. смт. Новий Яричів)
4126.Круглов Максим Андрійович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
4127.Ткачук Ніка (Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 28)
4128.Виногродський Денис Павлович (Кунинська гімназія)
4129.Муха Богдана Іванівна (Удрицький ліцей)
4130.Кривошеєв Емір Вадимович (Залавська гімназія)
4131.Боднар Емілія Андріївна (Коболчинська гімназія)
4132.Огирь Артем Сергійович (Початкова школа № 11)
4133.Лагута Орина Олександрівна (Запорізька гімназія "Контакт")
4134.Борсук Денис Ігорович (КЗ "Лозівський ліцей №8")
4135.Ткачук Марія Євгенівна (Одеський ліцей № 13)
4136.Якубець Данило (Альтернативна школа Smart Up)
4137.Микита Аріна Анна (КЗ Іршавський ліцей №1)
4138.Шевчук Софія Дмитрівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4139.Циквас Анна-Вікторія Іванівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
4140.Більовський Ярослав Костянтинович (Хмельницька ЗОШ № 21)
4141.Жлуховська Анастасія Степанівна (ЗОШ I-III ст. № 2 м.Заліщики)
4142.Мартинчук Іванна Вікторівна (Листвинський ліцей)
4143.Митрицька Тетяна (Чернівецька гімназія "Тотоша-Чернівці")
4144.Тарасюк Кіріл (Новоселицький ліцей № 1)
4145.Петров Євген Олександрович (Тернівський ліцей 5)
4146.Підлісна Анна (Школа №98 м.Львова)
4147.Волок Святослав (КЗО "Багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр №6")
4148.Сергійчук Анна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
4149.Новік Ростислав (Носівський ліцей № 1)
4150.Козяр Павло (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
4151.Русин Едуард Юрійович (Сасівська гімназія)
4152.Романченко Віктор Андрійович (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
4153.Токаренко Єгор Костянтинович (Школа І-ІІІ ступенів №169)
4154.Грибков Андрій Сергійович (Ізмаїльська початкова школа №4)
4155.Матійкова Златослава Віталіївна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4156.Шаманська Софія Миколаївна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4157.Близнюк Діана Владиславівна (Київський Міжнародний ліцей "Study Academy High School")
4158.Оштук Андрій Юрійович (ЗО "Рафалівський Петропавлівський ліцей")
4159.Найчук Анна Вікторівна (Миколаївський ліцей Миколаївської селищної ради Сумського району Сумської області)
4160.Романенко -Карпюк Богдан (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4161.Литвиненко Євларія Дмитрівна (Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
4162.Киценко Валерія (Коханівський НВК)
4163.Зінов'єва Златослава (КЗ "ОЗО Малоданилівський ліцей")
4164.Кидалова Леся (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
4165.Святослав Гонца (Коболчинська гімназія)
4166.Заставний Даніїл Андрійович (Ізмаїльська початкова школа №4)
4167.Луканюк Юліана Романівна (Замулинецький ліцей)
4168.Шемота Анастасія Мирославівна (Спеціалізована школа І ступеня №324)
4169.Волівецька Ксенія Валеріївна (Хорошівський ліцей №1)
4170.Олеш Дарина Богданівна (English Up)
4171.Мілевський Георгій Федорович (Мартинівський ліцей)
4172.Нетреба Іван Олександрович (Спеціалізована школа І ступеня №324)
4173.Мудрик Анна (Гімназія № 179 міста Києва)
4174.Вишнівський Захар Михайлович (Гімназія № 236)
4175.Малейко Іларій (ТОВ "Софіївсько-Борщагівський ліцей "Софія")
4176.Вдовиченко Гліб (Дачненський ліцей № 1)
4177.Омельченко Дмирій Вадимович (Ємільчинський ліцей №1)
4178.Резнік Марк Геннадійович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4179.Лобко Святослав (КЗ "Ліцей № 9" КМР)
4180.Ольшанський Олександр Володимирович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
4181.Савченко Поліна (КЗ "Красноріченський ліцей")
4182.Захожа Софія Олегівна (Старосільський ліцей)
4183.Бачинська Олександра Дмитрівна (Хмельницький ліцей №17)
4184.Брилінська Вероніка Віталіївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
4185.Andriy_Cherevko878 (Кропивницьке вище професійне училище)
4186.Якименко Андрій (Криворізька гімназія 58)
4187.Кравченко Лев Максимович (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
4188.Савчук Анна Андріївна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
4189.Стишук Аліса (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
4190.Лавро Ольга Василівна (Голгочанська ЗОШ І-ІІІ ст.)
4191.Ховдій Вадим Миколайович (Савинківський ліцей)
4192.Копко Діана Іванівна (Новокалинівський ліцей)
4193.Дмитренко Андрій (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
4194.Слюсар Вікторія Володимирівна (Славутицький ЗЗСО №3)
4195.Данілова Анжела (Новофедорівська гімназія)
4196.Середа Нонна Ігорівна (Альтернативна школа Ярина School)
4197.Жмурко Ілля Константинович (Охтирська ЗОШ №2)
4198.Захарченко Володимир (Міжнародний ліцей МАУП)
4199.Кривошея Богдан Олександрович (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4200.Тохтарова Ксенія (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Комар)
4201.Сарвас Єва (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
4202.Ольховський Ярослав (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
4203.Марченко Марія Максимівна (Черкаська ЗОШ №32)
4204.Копич Олексій (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
4205.Назарук Петро (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
4206.Горовов Олег (Володимирівський ліцей)
4207.Жора Артем Сергійович (Добровеличківський ліцей "Інтелект")
4208.Стефуряк Микола Дмитрович (Опорний заклад Старожадівський ліцей)
4209.Чернушич Олександра Юріївна (Судилківський ліцей)
4210.Вербіщук Тимур Ігорович (Коломийська філія №10)
4211.Ющенко Владислав (Новоселівська філія)
4212.Орел Анастасія Богданівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4213.Москальова Анастасія Анатоліївна (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
4214.Бояр Микола Андрійович (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
4215.Ворона Юлія (СЗШ №23)
4216.Гумен Богдан (Розсошенська гімназія)
4217.Новак Матвій Олександрович (Зарічненський ліцей №2)
4218.Морозова Марія Дмитрівна (НПФК Одеської політехніки)
4219.Оробцева Валерія Євгенівна (Верхньодніпровський ліцей № 5)
4220.Жук Олександра Степанівна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
4221.Литвин Анастасія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
4222.Мужук Олександр (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
4223.Якушенко Ярослава Миколаївна (Школа I-III ст. № 308)
4224.Халіна Анна (Середино-Будський ліцей №2)
4225.Кувшинова Вероніка Олексіївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
4226.Партатус Вероніка Володимирівна (Коломийський ліцей № 8)
4227.Скриннік Данило Андрійович (Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 11)
4228.Пастовенська Кіра (Гуманітарна гімназія №23)
4229.Труфанова Анастасія Олексіївна (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
4230.Кизименко Вероніка Віталіївна (Андріївський ліцей №1)
4231.Потоцький Дмитро (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
4232.Кошель Олександр Романович (Запорізька гімназія №63)
4233.Клим'юк Іван Святославович (Середньоберезівський ліцей)
4234.Ніколайчук Олександир Дмитрович (ThinkGlobal)
4235.Яриш Тимофій (Початкова школа "Поділля")
4236.Челомбітко Дар'я Олександрівна (Ліцей №1 міста Білгорода - Дністровського)
4237.Рудак Матвій Євгенович (Звиженський ЗЗСО I-II ступенів)
4238.Кримський Михайло Дмитрович (Початкова школа №3 Хмельницької міської ради)
4239.Кавулич Василина (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
4240.Даценко Марія (Ліцей імені Тараса Шевченка)
4241.Вовк Вікторія (Ярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
4242.Кудряшов Марк (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
4243.Волошин Кирил Дмитрович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
4244.Самойленко Євангеліна Володимирівна (It Step school Poltava)
4245.Григорашенко Віка (Одеський ліцей № 35)
4246.Коношенко Давид (Бородянський академічний ліцей)
4247.Присяжнюк Володимир Іванович (КУ "Гімназія с. Дунів")
4248.Тинчук Олександр (Білоберізька гімназія)
4249.Носкова Олександра (Харківський технологічний ліцей №9)
4250.Гудима Софія (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
4251.Гладка Стефанія (Розсошенська гімназія)
4252.Фенько Павло (Ліцей імені Тараса Шевченка)
4253.Бабіч Вікторія Олексіівна (Одеський ліцей № 35)
4254.Доляк Богдан (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
4255.Мартиник Михайло Вікторович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
4256.Еттель Артем (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
4257.Чистяков Олексій Денисович (Ліцей №16 міста Житомира)
4258.Єремейчук Дмитро (КЗ " Маловодянський ліцей")
4259.Стипаненко Андрій (Євгенівський ліцей)
4260.Ільчин Віктор Андрійович (Денишівська спеціальна школа)
4261.Озарко Володимир (Великокопанівський ліцей)
4262.Хулап Денис Віталійович (Спеціалізована школа "Хабад Любавич")
4263.Друцул Евеліна (Ошихлібський ЗНЗ І-ІІІ ст.)
4264.Ткаченко Олександра (Сквирська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 5)
4265.Шоферовський Маркіян (Яворівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
4266.Гарник Кіріл (ОЗО Кіцманський ліцей №1)
4267.Тарасович Максим Ярославович (Попелівський НВК)
4268.Гафійчук Максим (Середня загальноосвітня школа № 243 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
4269.Печенюк Владислав Олександрович (Кочержинська гімназія)
4270.Мална Назар (Луцький ліцей №24)
4271.Харламов Андрій (Одеський ліцей №49)
4272.Максимкіна Дарія (ОЗО "Шиловецький ЗЗСО І-ІІІ ст.")
4273.Делі Кіра Ігорівна (Овідіопольський ліцей імені Т. Шевченка)
4274.Цируль Владислав (Київська гімназія №287)
4275.Андрицький Кирил (Новоселицький ліцей № 1)
4276.Кадацька Марія Павлівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4277.Канюка Вікторія (Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 28)
4278.Козачук Домініка Володимирівна (Пулемецька гімназія Шацької селищної ради)
4279.Карпович Марк Сергійович (Удрицький ліцей)
4280.Каралкіна Анастасія (Одеський ліцей № 117)
4281.Слєпков Лев Максимович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
4282.Андрусик Дмитро Олександрович (Криворізька гімназія №99 КМР)
4283.Пекарський Матвій Сергійович (Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
4284.Пономарьов Максим (Бердичівський міський ліцей № 15)
4285.Ліварчук Дарина (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")
4286.Панченко Злата Владиславівна (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
4287.Заболотна Уляна (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
4288.Хоменко Богдана Олександрівна (Корюківський ліцей N 1)
4289.Д'яков Костянтин Олександрович (Вінницький ліцей № 29)
4290.Чернега Маргарита Іванівна (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
4291.Ілікчієва Яна Степанівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
4292.Колпакчі Владислава Володимирівна (ОЗ "Болградський ліцей")
4293.Гоголь Анна Вікторівна (Монастирчанський НВК)
4294.Петренко Станіслав Іванович (Горобіївська ЗОШ)
4295.Рурак Максим Вячеславович (Мамалигівський ліцей)
4296.Волинець Тимур (Заклад освіти "Приватний загальноосвітній навчальний заклад"Мідгард")
4297.Білявська Анна (Миколаївський ліцей № 22)
4298.Клімовських Семен Олексійович (Одеська ЗОШ № 73 І-ІІІ ст.)
4299.Мазін Давид Володимирович (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
4300.Фроімчук Ніка Петрівна (Крюківщинський ліцей "Лідер")
4301.Шевченко варвара (Одеський ліцей №50)
4302.Кравцов Владислав (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4303.Соколовська Катерина (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4304.Борисовська Катерина (Близнюківський ліцей)
4305.Чічка Милослава (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
4306.Швагерін Петро Русланович (ОЗ "Лисянський ліцей № 1")
4307.Кулачок Віталій Іванович (Вінницький медичний фаховий коледж ім. акад. Д. К. Заболотного)
4308.Сіренко Анна (КЗ СОР - Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)
4309.Щорба Євгеній Євгенійович (Великобалківська гімназія Кропивницької міської ради)
4310.Єлизавета Мурашко (Сумська ЗОШ №22 імені Ігоря Гольченка м.Суми СМР)
4311.Мороз Олександр Юрійович (Назарівська філія Карлівського ліцею)
4312.Михальчук Валерія (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4313.Камнєв Володимир Дмитрійович (Введенський ЗЗСО)
4314.Кульчицький Гліб Вікторович (Хмельницький ліцей №17)
4315.Бутенко Олеся Олегівна (ХАГ "Оазис Надії")
4316.Капеняк Олександр (Кам'янківський ліцей)
4317.Поліщук Назар (Первомайська гімназія № 2)
4318.Кладковий Вадим Владиславович (It Step school Poltava)
4319.Гладун Марічка Іванівна (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
4320.Любчич Софія Миколаївна (КЗ "Гутянський ліцей")
4321.Урядко Мар'ян Васильвич (Вигодська ЗОШ)
4322.Плята Максим Андрійович (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4323.Конопляста Єва Максимівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
4324.Пилипенко Микита (Одеський ліцей №7)
4325.Слабенко Костянтин Ростиславович (Черкаська ЗОШ №32)
4326.Савченко Ілля (Теребовлянський академічний ліцей)
4327.Фурмак Давид (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
4328.Грищун Валерія (КЗ "Красноріченський ліцей")
4329.Банчук Назар (Міжнародний ліцей МАУП)
4330.Семенюк Ірина (Ізяславський ліцей № 5 імені О.П.Онищука)
4331.Онисько Дмитро Іванович (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
4332.Пасіченко Дарина (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
4333.Ряпосова Діана Олегівна (Черкаська ЗОШ №32)
4334.Медов'як Владислав Іванович (ЗЗСО "Крилівський ліцей")
4335.Ничаюк Віолетта (Альтернативна школа Smart Up)
4336.Черникова Софія (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
4337.Гуменюк Владислав (КЗ "ВІННИЦЬКО-ХУТІРСЬКИЙ ЛІЦЕЙ")
4338.Ганжа Ростислав Ярославович (Шестірнянський ліцей)
4339.Підвисоцький Дарій Романович (Вишгородський ліцей №1 Вишгородської міської ради)
4340.Шевченко Вероніка (Харківський ліцей № 175")
4341.Синишин Яна (Тейсарівська)
4342.Буряченко Соломія (Початкова школа "Поділля")
4343.Лиманюк Єгор (Синицький ліцей)
4344.Ілюк Ангеліна Романівна (Верховинська ЗОШ I-III ст.)
4345.Хмелевська Софія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
4346.Дубовик Милана Віталіївна (Альтернативна школа Ярина School)
4347.Трет'яков Данііл Дмитрович (Лисичанський ліцей №12)
4348.Рабчевська Катерина Петрівна (Пулемецька гімназія Шацької селищної ради)
4349.Муратов Володимир (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
4350.Катаргін Данило Сергійович (Лиманський ліцей №3)
4351.Гречка Дар’я Анатоліївна (Іванівський ліцей №1)
4352.Пляха Роман (Вікторійська гімназія)
4353.Левицька Ірина Ігорівна (Гімназія №8 Дрогобицької міської ради)
4354.Черхавська Андріана Петрівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
4355.Поліщук Влад (Первомайська гімназія № 2)
4356.Бобух Владислав Вікторович (Требухівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4357.Лопушанська Аріна Віталіївна (Федірківська гімназія)
4358.Семеренко Вячеслав (Мала академія управління бізнесом ПНЗ "КРЦМтаШ")
4359.Пасєка Ростислав Олексійович (Летичівський ліцей N1)
4360.Гавлицький Владислав Андрійович (Ізмаїльська початкова школа №4)
4361.Яремчук Владислава (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
4362.Калюжна Єлизавета Олексіївна (Полтавський ліцей ім. А.С. Макаренка)
4363.Коржинський Євгеній (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
4364.Ткачук Софія (Бердичівський міський ліцей № 15)
4365.Дацюк Христина (Луцький ліцей №18)
4366.Харко Марія (Куликівський ОЗЗСО I-III ступенів)
4367.Гуцал Євгенія Євгенівна (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
4368.Дорош Данило Романович (Ліцей №21 ЛМР)
4369.Банадига Аліна (ЗОШ І-ІІ ступенів с. Кального)
4370.Гакман Анастасія (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
4371.Білик Михайло Артемович (Хмельницький ліцей №17)
4372.Коваль Вікторія Іванівна (Ліцей №9 ім.А.М.Трояна)
4373.Кривуля Мілана Олександрівна (Яреськівська ЗОШ)
4374.Зайцев Єгор Юрійович (Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені П.М.Рака)
4375.Борисенко Костянтин Артемович (Харківський ліцей № 155)
4376.Анточел Микола Миколайович (Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
4377.Блідченко Ангеліна Ігорівна (Ліцей №4 міста Могилева-Подільського)
4378.Васько Тетяна Василівна (Зарічівська гімназія Перечинської міської ради)
4379.Пуйто Артем Андрійович (Ізмаїльська початкова школа №4)
4380.Ковальов Дмитро (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст")
4381.Сінтюк Софія (Ліцей "Екологія і Культура")
4382.Бабюк Артем (Одеська ЗОШ №118)
4383.Легкий Іван Миколайович (Удрицький ліцей)
4384.Сауленко Ангеліна Русланівна (Троїцький ліцей)
4385.Гасило Сергій Артемович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
4386.Андрієнко Святослав (Початкова школа "Вікторія")
4387.Трофимлюк Дмитро (Підзамчівський ліцей)
4388.Романюк Тетяна Павлівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4389.Горшунов Ростислав (ThinkGlobal)
4390.Беженар Олексій (Чернівецька гімназія № 9)
4391.Гаврілов Єгор Ігорович (Ліцей №16 міста Житомира)
4392.Капшар Валерія Ростиславівна (КЗ "Гімназія № 10")
4393.Хейло Арсеній Сергійович (Теслугівський ліцей)
4394.Бондаренко Мілана Олександрівна (ЗЗСО Сокальський ліцей № 1 ім. О. Романіва)
4395.Боднарчук Марк Борисович (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
4396.Хуциєв Леонід (Одеський ліцей № 35)
4397.Петрух Микола Миколайович (Черкаський НВК №34)
4398.Пасніченко Таїсія (Маяківський НВК "ЗЗСО І-ІІІ ст.-ЗДО" Маяківської сільської ради)
4399.Куліна Олександра Олегівна (Початкова школа № 11)
4400.Музика Лев Андрійович (СЛОБОЖАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ)
4401.Коєва Вікторія Іванівна (ОЗ "Болградський ліцей")
4402.Павлюк Марія (Шипинецький ліцей)
4403.Стрільцова Ліза (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
4404.Стеценко Михайло Євгенович (Ізмаїльська початкова школа №4)
4405.Панасюк Марк (ОЗЗСО "Самарівський ліцей імені Петра Штика")
4406.Федорчук Марія Сергіївна (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)
4407.Кравченко Емма (ХАГ "Оазис Надії")
4408.Мельник Валерія (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
4409.Золотавіна Марта Михайлівна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4410.Базар Катерина Іванівна (Тернопільська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
4411.Довгич Зоя Олександрівна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4412.Слюсаряк Настасія (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
4413.Марія Клочко (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
4414.Іванченко Іван Васильович (КЗ "Голованівський проф. ліцей КОР")
4415.Похила Андрій Олександрович (Летичівський ліцей №3)
4416.Карбунарь Іванна (Пригородоцька гімназія)
4417.Лисак Злата (Пригородоцька гімназія)
4418.Давидюк Тарас Вікторович (Шомполівська гімназія)
4419.Гунченко Єгор Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
4420.Анацька Софія Миколаївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
4421.Голіят Софія Дмитрівна (ОЗ "Підгаєцька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
4422.Шпильковський Олексій (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
4423.Савіцький Тимофій (Ліцей № 10 м. Хмельницького)
4424.Прокопюк Віолетта Алексіївна (Веснянська ЗОШ)
4425.Олійник Єва Сергіївна (Летичівський ліцей N1)
4426.Бордюженко Соломія (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
4427.Ахрамович Денис (Миколаївська гімназія № 21)
4428.Горбаренко Марк Євгенійович (Бучанський ліцей № 9)
4429.Мучак Вероніка (КЗ "Слобожанський ліцей № 2")
4430.Шелехівський Михайло В'ячеславович (Одеський ліцей "Михайлівський")
4431.Назарко Максим Володимирович (Клішковецький ОЗО ім.Л.Каденюка)
4432.Тиква Анастасія Генадіївна (Криворізька ЗОШ №79)
4433.Рудніченко Аріна Олександрівна (Броварський ліцей № 11)
4434.Гонтарь Дмитро Андрійович (КЗ СОР - Обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю)
4435.Козаченко Єгор (Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
4436.Заволока Тимофій (Уманська початкова школа №3)
4437.Ханіна Анастасія Іванівна (Шомполівська гімназія)
4438.Зяблова Христина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
4439.Зелена Єлизавета (ВСП "Житомирський торговельно-економічний фаховий коледж ДТЕУ")
4440.Дзядик Єлизавета Олегівна (Китайгородська гімназія)
4441.Дюдя Микола Васильович (КЗ "Шевченківський навч.-виховн. комплекс")
4442.Гунько Анастасія (Спеціалізована школа № 265 І-ІІІ ст.)
4443.Хасенко Давид (КЗ "Ліцей № 37 імені М.Самойловича")
4444.Кузьмич Антоніна (Михайлівський ліцей)
4445.Шурига Марія (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж плюс")
4446.Поліщук Марія Богданівна (Суразький ЗЗСО)
4447.Булейко Мілана (КЗ Хмільнянський ліцей Канівської міської ради Черкаської області)
4448.Шостак Валерія Дмитрівна (Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
4449.Курник Катерина Сергіївна (Початкова школа № 11)
4450.Andruxa (Міжнародний ліцей МАУП)
4451.Дуб Глеб (Овруцький ліцей № 3)
4452.Озарко Любов (Великокопанівський ліцей)
4453.Козенков Максим Андрійович (Грубнянський ліцей)
4454.Біловол Максим (Мирнопільська гімназія)
4455.Адамович Катерина (Михайлівський ліцей)
4456.Коломийченко Марк Дмитрович (Faina School)
4457.Шкіль Анастасія (ЗЗСО l-ll ст. с. Ясениця-Замкова)
4458.Чумаченко Євген (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
4459.Плинга Олександр (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4460.Сущ Карина Богданівна (Карпилівська філія ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
4461.Романюта Олександр Романович (Універчик)
4462.Соловей Анна (Русанівська гімназія)
4463.Сиротенко Дмитро Михайлович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
4464.Горянський Ян Романович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4465.Рикова Сніжана (Криворізький ліцей № 35 "Імпульс")
4466.Кравчук Богдан Анатолійович (Ксаверівська філія КЗ "Якушинецький ліцей")
4467.Надобко Інна Володимирівна (Летичівський ліцей N1)
4468.Жила Надія Артемівна (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
4469.Мікітін Гордій (Центр позашкільної роботи)
4470.Поліщук Меланія (Луцький ліцей №18)
4471.Кондратюк Даниїл (Ліцей імені Тараса Шевченка)
4472.Карпович Денис (Ліцей №16 міста Житомира)
4473.Дзигуненко Максим Олександрович (Ліцей №3)
4474.Гавриленко Ірина (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
4475.Семеренко Катерина (Школа №35)
4476.Трачова Вероніка (Одеський ліцей № 35)
4477.Ткаченко Олександра Сергіївна (Сколобівська гімназія)
4478.Карпінський Максим (Семенівський ліцей)
4479.Кархут Віталій Романович (Новокалинівський ліцей)
4480.Піхоцький Святослав (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
4481.Псарюк Ніколєтта (Чернівецька гімназія № 9)
4482.Мананнікова Марія Олександрівна (Комишанський ліцей)
4483.Сергієнко Влад (Дачненський ліцей № 1)
4484.Висоцька Ольга (Оброшинський ЗЗСЩ І-ІІІ ст. ім.Л.Шанковського)
4485.Шпілівенко Анна Валентинівна (Сухоташлицька філія Побузького ліцею)
4486.Степанов Микола (Одеський ліцей №50)
4487.Посохов Святослав Павлович (ЗОШ I -III ст. № 10)
4488.Сороката Ірина (Чернівецька гімназія № 9)
4489.Семченко Аліса (Михайлівський ліцей)
4490.Полєщук Євангеліна (Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
4491.Шаповалова Єва Юріївна (КЗ "Черкаська санаторна школа Черкаської обласної ради")
4492.Сачук Вероніка Вікторівна (КЗ-ЗСО "Луцький ліцей №22")
4493.Майструк Дарина Павлівна (ОЗ "Городоцький ліцей")
4494.Ткачук Богдан (ОЗ "Люхчанський ліцей")
4495.Прохорчук Олександра Маратівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
4496.Тіторова Надія Дмитрівна (ОЗ "Болградський ліцей")
4497.Пататюк Яна Андріївна (Гринявська ЗОШ І-ІІІ ст.)
4498.Кущій Родіон (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
4499.Герасим Валерія Валеріївна (Мамалигівський ліцей)
4500.Мотовильчук Анастасія Миколаївна (Гімназія №8 Дрогобицької міської ради)
4501.Сахно Захар (Початкова школа "Казка")
4502.Приходько Яна Владиславівна (Ліцей "Прем'єр")
4503.Гринчук Кирило Валентинович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4504.Новосад Вероніка (КЗ "Іваничівський ліцей №1")
4505.Тимкул Софія Миколаївна (Колінковецький ліцей)
4506.Барановський Назар (Овруцький ліцей № 3)
4507.Водополова Римма (КЗ "ОЗО Малоданилівський ліцей")
4508.Федорченко Єва Валеріївна (Охоченсь