Random number generator
  

www.Olimpis.com.ua розіграш Samsung Galaxy Tab A8

Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it. Details.
Drawing ID1214
Descriptionwww.Olimpis.com.ua розіграш Samsung Galaxy Tab A8
Drawing organizerwww.olimpis.com.ua
Drawing typeWinners selection by drawing
Date created2023-12-06 17:11:32
Number of participants8754
Number of winners1
Number of duplicate participants0
Similar drawingsNo similar drawings found
Drawing date2023-12-06 17:12:00

Winners

#ParticipantNotes
1.Табурова Ксенія Максимівна (Українська мова і література, Трубайцівська ЗОШ І-ІІ ступенів)

Didn't win

Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
#ParticipantNotes
2.Віговський Артур (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3.Бовгиря Іван Вікторович (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №2)
4.Школяренко Єгор Романович (Англійська мова, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
5.Гіба Софія Іванівна (Математика, Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
6.Парубець Дмитро Віталійович (Англійська мова, Миколаївська гімназія № 49)
7.Чайченко Єва Сергіївна (Українська мова і література, Барвінківський ліцей №2)
8.П'янило Артем (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
9.Ага Владислав (Біологія, природознавство, Миколаївський ліцей № 22)
10.Жданюк Василь Олегович (Математика, Біленський ліцей)
11.Віговська Ілона Сергіївна (Українська мова і література, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
12.Пасічник Кирило Ігоревич (Математика, Лиманська ЗОШ №4)
13.Тимофій Божена Миколаївна (Математика, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
14.Варланович Іван (Англійська мова, Чернівецький ліцей 5 «Оріяна»)
15.Мединська Софія Сергіївна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
16.Война Ісая (Інформатика, Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
17.Юхимишена Аліса Андріївна (Інформатика, Деражнянський НВК, ЗОШ І - ІІІ ст. №2, гімназія)
18.Линь Ольга (Інформатика, Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
19.Гуменчук Олександр В'ячеславович (Англійська мова, Ліцей №2 Калинівської міської ради)
20.Немеш Матвій (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)
21.Недосип Захар (Українська мова і література, Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом)
22.Іваницький Олександр Андрійович (Українська мова і література, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
23.Галань Христина Володимирівна (Інформатика, Кротошинський ліцей)
24.Калін Маргарита (Математика, Гімназія № 179 міста Києва)
25.Єрмоленко Роман (Математика, Овруцький ліцей імені Андрія Малишка)
26.Чубенко Кіра Миколаївна (Математика, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
27.Чумаченко Аріна (Інформатика, Одеський ліцей № 92)
28.Дремлюга Поліна (Англійська мова, Запорізький класичний ліцей)
29.Косинський Даніїл (Українська мова і література, Ліцей ЕКО 198)
30.Балтян Роман (Англійська мова, Куяльницький ОЗО)
31.Хміль Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
32.Литвин Влад (Математика, Білогородський ліцей №1)
33.Курдаченко Давід (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
34.Шаповалова Ксенія Анатоліївна (Інформатика, Ренійський ліцей № 3)
35.Лисак Анна Степанівна (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
36.Бублик Ілля Іванович (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
37.Левицький Назар (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
38.Кучер Вадим (Англійська мова, Ukrainian Global School)
39.Руснак Ольга (Англійська мова, Сокирянський ліцей)
40.Адам Артем Сергійович (Українська мова і література, Миколаївський НВК І-ІІ ступенів - ДНЗ)
41.Капусняк Олександр (Математика, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
42.Лєпкало Ігор Олегович (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
43.Богомолов Роман Олегович (Інформатика, Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
44.Харламова Аріна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 146)
45.Кравченко Станіслав Андрійович (Біологія, природознавство, Лозівський ліцей №7)
46.Кушнір Лідія (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
47.Добуш Руслан Михайлович (Математика, Новояворівська ЗОШ №3)
48.Сергієнко Андрій Антонович (Англійська мова, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Покровської міської ради)
49.Селега Олександр Анатолійович (Біологія, природознавство, Козелецький ліцей №3)
50.Бойко Антон (Інформатика, Одеський ліцей № 92)
51.Сивак Мирослава (Інформатика, Новомар'ївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
52.Хребтик Маркіян Володимирович (Англійська мова, Підзвіринецька ЗОШ)
53.Кравченко Костянтин (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
54.Максим'юк Аліса Іванівна (Англійська мова, Стопчатівський ліцей)
55.Погребняк М (Математика, Лохвицька ЗОШ №2)
56.Козакова Тамара (Інформатика, Івановоселищенська ЗОШ)
57.Мельник Денис (Математика, Моквинський ліцей)
58.Колесник Єва Андріївна (Інформатика, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
59.Ларченкова Віра Олегівна (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
60.Ткачук Богдан Валерійович (Біологія, природознавство, Чернівецький ліцей №9)
61.Грицай Ілона Романівна (Біологія, природознавство, Золочівський ЗЗСО № 2)
62.Дохнюк Анна (Англійська мова, Гімназія імені родини Луговських)
63.Беспалюк Тереза Ігорівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
64.Корж Олександр Володимирович (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
65.Міхалчан Ніколета Іванівна (Інформатика, Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
66.Коваль Христина Василівна (Англійська мова, Якубівська ЗОШ I ступеня)
67.Нетеса Ярослав Андрійович (Англійська мова, КЗ ВЛ №14)
68.Куценко Михайло Михайлович (Біологія, природознавство, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
69.Гречин Мирослав Анатолійович (Англійська мова, Баштанський ліцей №1)
70.Климченко Кіра Сергіївна (Англійська мова, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
71.Буряк Іван Русланович (Українська мова і література, Партизанський ліцей)
72.Манзюк Софія Василівна (Англійська мова, Летичівський ліцей №2)
73.Гончарук Андрій (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
74.Голубицький Яромір (Математика, Школа №64)
75.Кирик Вікторія Михайлівна (Математика, Філія №6 Коломийського ліцею №9)
76.Бурлакова Аліса Олегівна (Українська мова і література, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
77.Кабанець Євгеній (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 247)
78.Огребчук Анастасія (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
79.Кравченко Софія Михайлівна (Біологія, природознавство, Дніпровський ліцей № 54)
80.Парій Олександр Олександрович (Інформатика, Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука)
81.Кузьменко Вікторія Вячеславівна (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
82.Гречин Мирослав Анатолійович (Математика, Баштанський ліцей №1)
83.Гордий Іван Віталійович (Інформатика, Коломийський ліцей №9)
84.Фонтанар Катерина (Інформатика, Шостаківський ліцей)
85.Беляк Тетяна Василівна (Англійська мова, Стрибізький ліцей)
86.Полянська Ангєліна Віталїївна (Українська мова і література, Первомайський ліцей №5)
87.Собчак Андрій Андрійович (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
88.Рябуха Даша (Англійська мова, Носівська початкова школа)
89.Ільчишин Вікторія (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
90.Дида Денис (Українська мова і література, СЗШ №1 м. Львова)
91.Биков Микита Іванович (Біологія, природознавство, Вознесенський перший ліцей)
92.Кот Вікторія Олегівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
93.Смітюх Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Бережницька гімназія - філія)
94.Козак Андріана (Інформатика, Вишнівський академічний ліцей 1)
95.Рудікова Тамара (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
96.Юхно Федір Олександрович (Математика, КЗ "Гутянський ліцей")
97.Кот Вікторія Олегівна (Інформатика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
98.Шевцова Ангеліна Петрівна (Інформатика, Дергачівський ліцей №2)
99.Підвисоцький Даниїл Русланович (Математика, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
100.Бабічева Олександра Олександрівна (Математика, Ємільчинський ліцей №1)
101.Іванов Артем Олександрович (Англійська мова, Лоцкинський ліцей Інгульської сільської ради)
102.Петрик Владислава (Інформатика, Ганнівська філія КЗ "Боківський ліцей Гурівської сільської ради")
103.Маслей Даніель (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)
104.Mariia Lobarchuk (Англійська мова, English for Kids by Svitlana Gunko)
105.Аксюк Софія Іванівна (Українська мова і література, Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
106.Футулуйчук Ігор Денисович (Українська мова і література, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
107.Слівінська Мирослава Володимирівна (Математика, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
108.Лисенко Олександр (Математика, Миколаївський ЗЗСО)
109.Стельмащук Дарина Михайлівна (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
110.Савченко Меланія Максимівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
111.Базга Олександра (Інформатика, Балтський ліцей №3)
112.Грипіч Артем Ігорович (Українська мова і література, Іваницька філія Головинського ліцею)
113.Савченко Ярина Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
114.Пристрома Дарина (Українська мова і література, Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
115.Кліщевська Ірина (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
116.Костак Марія Михайлівна (Інформатика, Нижньоболотнянська гімназія)
117.Білань Артем (Англійська мова, Летичівський ліцей №2)
118.Чапля Олександра Ігорівна (Біологія, природознавство, ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
119.Зеленко Максим Дмитрович (Математика, Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.)
120.Соніч Нікіта Андрійович (Англійська мова, Барвінківський ліцей №2)
121.Шайхітдінов Денис (Англійська мова, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
122.Чорноморець Вікторія (Інформатика, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
123.Томишин Агнеса Іванівна (Математика, Липецькополянський ліцей)
124.Мирончук Даніела Богданівна (Українська мова і література, Антонівський ліцей)
125.Ковальчук Наталія (Математика, ВПФК імені Агатангела Кримського)
126.Чуйко Ярослава (Англійська мова, Садківська гімназія)
127.Карпічев Ян (Інформатика, Тарасівський академічний ліцей)
128.Соніч Нікіта Андрійович (Математика, Барвінківський ліцей №2)
129.Роменський Микита Сергійович (Біологія, природознавство, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
130.Бубнов Ярослав (Біологія, природознавство, Чорноморський ліцей №4)
131.Сапожнікова Анастасія (Біологія, природознавство, Таїровський ліцей)
132.Майстовенко Анна (Англійська мова, ОЗ Почаївська ЗОШ)
133.Новіцький Євген Олександрович (Англійська мова, Бердичівський міський ліцей № 15)
134.Бартман Захар Тарасович (Інформатика, Гімназія імені родини Луговських)
135.Комлик Данило Юрійович (Математика, Овлашівський ЗЗСО)
136.Сичак Тимофій Володимирович (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
137.Коломієць Анастасія (Математика, Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
138.Лисенко Кіріл Євгенович (Математика, Батуринська ЗОШ)
139.Фулим Тетяна (Математика, Пилипецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
140.Куруц Евеліна Василівна (Біологія, природознавство, Нижньоболотнянська гімназія)
141.Фетісов Максим (Інформатика, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
142.Солоніна Софія (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
143.Горецька Ангеліна Вікторівна (Математика, Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
144.Кисленко Максим Сергійович (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
145.Линок Анна (Математика, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
146.Олександр Єгоров (Українська мова і література, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
147.Хазанович Іван (Англійська мова, Броварська гімназія Мономакс)
148.Міхалків Владислав Миколайович (Біологія, природознавство, Тернопільський класичний ліцей)
149.Світличний Давид (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
150.Пясецька Софія (Математика, Ліцей №1 м. Немирова)
151.Підвисоцька Софія Ігорівна (Українська мова і література, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
152.Рубаха Максим Леонідович (Українська мова і література, Горішненський ліцей)
153.Семсічко Єва (Математика, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
154.Супрунова Маргарита Андріївна (Англійська мова, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
155.Борисенко Денис Юрійович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
156.Благовещенський Георгій Антонович (Англійська мова, Центр дистанційної освіти "Джерело")
157.Бутов Єгор (Англійська мова, ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
158.Котенко Валентин Миколайович (Інформатика, Кам'янобрідський ліцей)
159.Долинний Ілля Русланович (Інформатика, Ковпитська ЗОШ)
160.Катанов Денис (Математика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
161.Ємельяненко Ніка Андріївна (Математика, ЛЗШ № 43)
162.Лучин Катерина (Англійська мова, Садківська гімназія)
163.Прохорова Аліна Павлівна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №42)
164.Бадащук Уляна Віталіївна (Інформатика, Горішненський ліцей)
165.Башак Сніжана Андріївна (Інформатика, Орховицький ЗЗСО І-ІІ ст.)
166.Кравченко Станіслав Андрійович (Інформатика, Лозівський ліцей №7)
167.Ралко Ростислав Романович (Українська мова і література, Ліцей "Євроленд")
168.Кушнір Константін Євгенович (Біологія, природознавство, Малинецький ЗЗСО)
169.Смородова Євгенія Михайлівна (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
170.Громосяк Олексій Олегович (Інформатика, Броварський ліцей № 9)
171.Трепутіна Варвара Олегівна (Англійська мова, Партизанський ліцей)
172.Городинець Владислав Валентинович (Українська мова і література, Безпальчівський НВК)
173.Кринін Анатолій Сергійович (Українська мова і література, НВК №6 м. Хмельницького)
174.Тишечко Вікторія Русланівна (Біологія, природознавство, Малинівська гімназія)
175.Саратура Назар Васильович (Українська мова і література, Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
176.Денщиков Ілля (Українська мова і література, Запорізька СШ № 72)
177.Заїць Станіслав Віталійович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
178.Тарадайник Максим Миколайович (Математика, Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
179.Заканич Іван (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
180.Руденко Софія (Біологія, природознавство, СЗШ №73 м. Львова)
181.Дайнеко Вероніка (Українська мова і література, Козелецький ліцей №3)
182.Сємєйкін Богдан Сергійович (Біологія, природознавство, Михайлівський ліцей)
183.Прохорова Аліна Павлівна (Інформатика, Криворізька гімназія №42)
184.Аксюк Софія Іванівна (Інформатика, Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
185.Назаренко Аліна (Математика, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
186.Башак Марта Андріївна (Англійська мова, Орховицький ЗЗСО І-ІІ ст.)
187.Чижик Давид Володимирович (Математика, ЗЗСО Мервинський ліцей)
188.Каневський Владислав (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
189.Степанова Діна Володимирівна (Математика, Харківський ліцей № 150)
190.Боднар Богдана Русланівна (Українська мова і література, ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
191.Римарук Ангеліна (Українська мова і література, Летичівський ліцей №2)
192.Андрусишин Назар Максимович (Математика, Партизанський ліцей)
193.Рассказов Дмитро Андрійович (Англійська мова, Летичівський ліцей №3)
194.Матвієнко Артем Сергійович (Математика, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
195.Щур Богдан Юрійович (Українська мова і література, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
196.Конюшенко Денис Вячеславович (Інформатика, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
197.Гичко Дарина (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)
198.Манзевитий Артем Олександрович (Англійська мова, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
199.Грищук Анастасія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
200.Лєньков Артем Олександрович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
201.Лаптєва Ксенія Євгенівна (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №2)
202.Резніков Дамір Віталійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
203.Федорищева Ярослава Юріївна (Математика, СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей)
204.Білоусяк Владислава Олександрівна (Українська мова і література, Кутський ліцей)
205.Гуцол Кароліна (Українська мова і література, Школа №64)
206.Довгалюк Анна (Математика, Ізяславський ліцей № 2)
207.Кунцевич Маргарита (Математика, Ліцей імені Тараса Шевченка)
208.Тригуб Оленка (Математика, Луцький ліцей №1)
209.Поляков Максим (Інформатика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
210.Невинна Мілана Ігорівна (Англійська мова, Ліцей №3)
211.Здерчук Софія Сергіївна (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
212.Жуковець Дмитрій Євгенович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
213.Постика Тимофій (Англійська мова, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
214.Воронкін Артем (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
215.Карапата Анастасія Петрівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
216.Литвиненко Євларія Дмитрівна (Англійська мова, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
217.Грицан Михайло (Англійська мова, Ліцей № 37 імені Максима Самойловича)
218.Демиденко Вероніка (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
219.Савченко Ярина Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
220.Кунцевич Маргарита (Біологія, природознавство, Ліцей імені Тараса Шевченка)
221.Стремедловський Євген (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3)
222.Тесля Кирило Миколайович (Англійська мова, Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
223.Щома Максим Володимирович (Математика, Немішаївський ліцей №2)
224.Мусафір Ясмін Тимурівна (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
225.Коваленко Максим Ігорович (Українська мова і література, Миколаївський ліцей 42)
226.Іванов Артем (Англійська мова, Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
227.Івасишин Анастасія Романівна (Математика, Філія №6 Коломийського ліцею №9)
228.Сафонцева Поліна (Математика, Криворізька гімназія №89 "Потенціал")
229.Міцюк Ангеліна Ігорівна (Українська мова і література, Рудківська гімназія)
230.Волков Ілля (Англійська мова, Криворізький ліцей №113)
231.Лазько Катерина Володимирівна (Англійська мова, Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
232.Брайловський Назар Олександрович (Математика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
233.Вінзіцька Софія Миколаївна (Математика, Верблюзький НВК)
234.Нестеров Даніїл (Англійська мова, Ірпінський ліцей №2)
235.Малевич Марія (Англійська мова, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
236.Михайлюченко Ніколь (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
237.Гончарук Владислав Віталійович (Інформатика, Філія Топалівська гімназія Чорнянського опорного ліцею)
238.Руцков Віталій Вікторович (Англійська мова, Станіславчицький НВК)
239.Мелашедченко Артем Андрійович (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
240.Шастун Катерина Денисівна (Українська мова і література, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
241.Жежера Діана (Англійська мова, Бердянська ЗОШ № 20)
242.Орлов Дмитро Юрьович (Українська мова і література, Новосавицька ЗОШ І-ІІ ст.)
243.Чобану Іван Русланович (Інформатика, Гореницький ліцей)
244.Кравченко Емма (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
245.Ковальська Валерія Яківна (Біологія, природознавство, КЗЗСО "Щербанський ліцей")
246.Гончаренко Іван (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
247.Волосянська Софія Андріївна (Математика, СЗШ № 99)
248.Біленко Олександр Ярославович (Математика, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
249.Орлова Мар'яна Олександрівна (Інформатика, Харківський ліцей №75)
250.Андрушко Ілона Олександрівна (Англійська мова, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
251.Багіров Роман (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
252.Глущенко Анастасія Вікторівна (Інформатика, ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ОНЛАЙН-ШКОЛА «АЛЬТЕРНАТИВА»)
253.Дикий Никита (Математика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
254.Пінчук Олександр (Українська мова і література, Одеський ліцей № 117)
255.Рогульчик Роман Віталійович (Інформатика, Ліцей Новгородківської селищної ради)
256.Наливайко Аліна Сергіївна (Математика, Краснянська ЗОШ І-ІІІ ступеня)
257.Єрмоленко Роман (Українська мова і література, Овруцький ліцей імені Андрія Малишка)
258.Толпекіна Анна (Інформатика, Шахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
259.Єрмоленко Роман (Англійська мова, Овруцький ліцей імені Андрія Малишка)
260.Яровой Володимир (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
261.Артемук Емілія (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
262.Жикаляк Марія Миколаївна (Англійська мова, Верхньоясенівський ліцей)
263.Счастний Максим (Інформатика, Биковецька гімназія)
264.Бортник Юлія Михайлівна (Англійська мова, Половлівська гімназія)
265.Левченко Тимофій (Математика, Тарасівський академічний ліцей)
266.Пильгук Давид Вячеславович (Англійська мова, Бучанський ліцей № 9)
267.Бугайчук Максим Сергійович (Англійська мова, Школа №4)
268.Дунайський Кіріл Петрович (Інформатика, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.)
269.Герасименко Дмитро Миколайович (Математика, Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
270.Бережан Максим (Англійська мова, Ясенська гімназія)
271.Батрак Анна (Англійська мова, Дослідницька ЗОШ І-Ш ступенів)
272.Динис Артем (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
273.Федоранич Вікторія Миколаївна (Біологія, природознавство, Нижньоболотнянська гімназія)
274.Фещенко Олексій (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
275.Бєлявцев Матвій (Математика, Ніжинська гімназія № 3)
276.Охременко Ірина Дмитрівна (Українська мова і література, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
277.Юденко Іванна Олексіївна (Математика, Новопетрівський ліцей)
278.Чурай Владислав (Математика, Васищевський ліцей)
279.Жорова Анна (Біологія, природознавство, Славутицький ЗЗСО №3)
280.Громик Любомир Андрійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
281.Падій Світлана Анатоліївна (Англійська мова, Козелецький ліцей №3)
282.Самчук Анна (Англійська мова, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
283.Терно Гліб (Математика, Лохвицька ЗОШ №2)
284.Писарогло Влада Владиславівна (Українська мова і література, Білгород Дністровський ЗЗСО №4)
285.Басова Софія (Англійська мова, Таїровський ліцей)
286.Петрушко Ростислав Романович (Математика, Чернівецький ліцей № 8 імені Т.Г. Шевченка)
287.Мелешко Вікторія (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 281)
288.Штаюра Марія Павлівна (Інформатика, Криворізький ліцей №95)
289.Веригіна Вікторія Ігорівна (Англійська мова, Малокаховський ЗЗСО)
290.Черпалюк Ірина Володимирівна (Англійська мова, ОЗ Почаївська ЗОШ)
291.Аксюк Софія Іванівна (Біологія, природознавство, Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
292.Лебединський Артем Віталійович (Англійська мова, ВСП "Павлоградський фаховий коледж НТУ "ДП")
293.Поліщук Андрій Михайлович (Українська мова і література, ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
294.Коцюба Аріна Вікторівна (Українська мова і література, Миколаївська гімназія №25)
295.Петрик Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Комунальний заклад «Безруківський ліцей»)
296.Колесник Єва Андріївна (Англійська мова, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
297.Татарець Єлизавета Павлівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 152)
298.Корчовий Андрій (Інформатика, Ліцей с. Уладівське)
299.Гура Віолетта Олександрівна (Інформатика, Нікопольський Ліцей № 6 Нікопольської міської ради)
300.ЯКОВЕЦЬ МАРІЯ ПЕТРІВНА (Англійська мова, Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
301.Півень Дарина Русланівна (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
302.Бойчук Анна Андріївна (Англійська мова, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5)
303.Хомич Богдана Миколаївна (Англійська мова, Березівський ліцей)
304.Абрамчук Вероніка Олександрівна (Англійська мова, Горішненський ліцей)
305.Приступа Ярослав Андрійович (Біологія, природознавство, Криворізький ліцей "Кредо" Криворізької міської ради)
306.Нехлюда Родіон Максимович (Інформатика, Нововоронцовський ЗПЗСО №1)
307.Левчук Мар'яна Олександрівна (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
308.Ходєнкова Валерія Валеріївна (Англійська мова, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
309.Лошневський Ян Альфредович (Англійська мова, Хотинський опорний академічний ліцей)
310.Петрович Ілона (Біологія, природознавство, Лосківська зош)
311.Фортуна Яніна Олександрівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
312.Тимур Рустамович Хісорієв (Англійська мова, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
313.Блощак Аліна Владиславовна (Англійська мова, Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
314.Кречун Ксенія (Англійська мова, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
315.Лисак Еліна Сергіївна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
316.Канарський Данило Денисович (Біологія, природознавство, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
317.Соколов Кіріл (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
318.Антонів Вікторія (Англійська мова, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
319.Ходєнкова Валерія Валеріївна (Математика, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
320.Куценко Роман (Англійська мова, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
321.Садовой Кирил Олександрович (Математика, Корюківський ліцей N 1)
322.Молокопій Матвій Юрійович (Біологія, природознавство, Волочиський ліцей №1)
323.Сич Іванна (Інформатика, Кисорицький ліцей)
324.Твердохліб Юліана (Українська мова і література, Бабченський ліцей)
325.Залушна Вероніка Антонівна (Математика, Партизанський ліцей)
326.Телегіна Таїсія Дмитрівна (Математика, Шосткинський ліцей спортивного профілю)
327.Чаплик Мар'яна Андріївна (Українська мова і література, Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов)
328.Бовцало Вероніка (Українська мова і література, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
329.Бойчук Ксенія (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
330.Шевченко Аліна Денисівна (Інформатика, Партизанський ліцей)
331.Каракай Денис Іванович (Інформатика, Миколаївська гімназія №25)
332.Івасенко Наталія (Англійська мова, Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
333.Проценко Анна Олександрівна (Англійська мова, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
334.Корніюк Анастасія (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
335.Гвоздь Павло Васильович (Математика, ВПФК імені Агатангела Кримського)
336.Бурлак Владислав Дмитрович (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")
337.Костюк Ельдар (Математика, Заваллівський ліцей)
338.Дмитрієнко Злата (Англійська мова, Харківський ліцей № 173)
339.Тополь Софія Артемівна (Інформатика, Козелецький ліцей №3)
340.Рябченко Соломія Романівна (Англійська мова, Кам'янобрідський ліцей)
341.Турко Ольга Богданівна (Математика, Новокалинівський ліцей)
342.Левчук Дмитро Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 62)
343.Ольховська Анна (Англійська мова, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
344.Денисова Мілана (Математика, Гімназія № 179 міста Києва)
345.Молебна Даша Олегівна (Англійська мова, Ліцей № 17 м Львова)
346.Заставний Ярослав (Українська мова і література, Київський ліцей "КІ СКУЛ)
347.Козін Марат (Англійська мова, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
348.Алхімов Павло (Математика, Криворізька гімназія № 102)
349.Цимбалюк Кирило (Математика, Матроський ЗЗСО)
350.Германович Дем'ян Андрійович (Біологія, природознавство, Гімназія "Провесінь" ЛМР)
351.Бабич Соломія Сергіївна (Інформатика, Летичівський ліцей №3)
352.Вепрейчук Костянтин Євгенович (Інформатика, Баранівський ліцей)
353.Богуцький Ігор Ігорович (Українська мова і література, Рясне-Руський НВК)
354.Кравченко Костянтин (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
355.Фещенко О. (Математика, Ліцей ЕКО 198)
356.Дяченко Аліса Сергіївна (Англійська мова, Nickname)
357.Яворська Дарина Романівна (Українська мова і література, Ліцей №66 Львівської міської ради)
358.Танчинець Дарія (Математика, Буштинський ліцей №2)
359.Рябоконь Марія Сергіївна (Інформатика, Великомихайлівська ЗНЗ І-ІІІ ст. №2)
360.Гордовський Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Апостолівський ліцей номер 3)
361.Корицька Вероніка Романівна (Інформатика, Новгород-Сіверський ліцей №1)
362.Стасюк Марк олександрович (Інформатика, Миролюбівська гімназія)
363.Скаковець Тімур (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 281)
364.Ярмусь Софія (Англійська мова, ОЗ Почаївська ЗОШ)
365.Громик Любомир Андрійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
366.Цупріян Владислава Сергіївна (Англійська мова, Судилківський ліцей)
367.Тернова Катерина Володимирівна (Математика, Криворізький ліцей №95)
368.Даніїл Козиряцький (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
369.Плотніков Данило Дмитрович (Математика, Херсонська ЗОШ №47)
370.Квак Марія Вадимівна (Математика, Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
371.Ячнік Дмитро (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №4)
372.Баричук Єлизавета Сергіївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №94)
373.Лосінець Роман Вікторович (Математика, Біленський ліцей)
374.Смілянський Мирослав (Українська мова і література, Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради)
375.Міхалчан Ніколета Іванівна (Біологія, природознавство, Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
376.Дмитренко Данііл Володимирович (Інформатика, Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
377.Кравчук Вероніка Вадимівна (Біологія, природознавство, Стрибізький ліцей)
378.Невинна Мілана Ігорівна (Інформатика, Ліцей №3)
379.Поливач Марія Олександрівна (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
380.Юрлова Каріна Максимівна (Українська мова і література, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
381.Соколов Ілля Володимирович (Інформатика, Ліцей ЕКО 198)
382.Пронькіна Дарина Миколаївна (Англійська мова, Бучанський ліцей № 9)
383.Коротушко Єгор Русланович (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
384.Палюх Ніка Вікторівна (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
385.Куценко Роман (Математика, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
386.Лобода Ярослав Сергійович (Українська мова і література, Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ст)
387.Чередова Вероніка Олексіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
388.Шайхітдінов Денис (Українська мова і література, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
389.Осіпов Макарій Андрійович (Інформатика, Бучанський ліцей № 9)
390.Бублик Ілля Іванович (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
391.Барбара Софія Борисівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
392.Денщиков Ілля (Інформатика, Запорізька СШ № 72)
393.Кохановський Георгій (Англійська мова, Одеський ліцей №7)
394.Мозгова Дар'я Олегівна (Українська мова і література, ХНВК № 112)
395.Губернаторов Максим Юрійович (Інформатика, Криворізька гімназія №94)
396.Ольховська Анна (Інформатика, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
397.Школяренко Єгор Романович (Українська мова і література, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
398.Кругляк Євгенія (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")
399.Лобода Ярослав Сергійович (Інформатика, Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ст)
400.Чайченко Єва Сергіївна (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)
401.Фесюк Матвій Дмитрович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
402.Поліщук марія (Інформатика, Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
403.Толпекіна Анна (Українська мова і література, Шахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
404.Затинацький Максим Владиславович (Математика, Криворізька ЗОШ №36)
405.Скірин Святослав Михайлович (Українська мова і література, Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2)
406.Базяк Вікторія Андріївна (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів №169)
407.Метельський Володимир Ігорович (Українська мова і література, Рижанівський ліцей)
408.Гушан Єгор Станіславович (Англійська мова, Михайлівський ЗЗСО)
409.Сидоренко Єлізавєта Максимівна (Математика, Краматорська ЗОШ №8)
410.Федорищева Ярослава Юріївна (Українська мова і література, СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей)
411.Михайлов Платон Микитович (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
412.Березовська Антоніна Андріївна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
413.Матіяк Андрій (Англійська мова, Садківська гімназія)
414.Споран Матвій (Англійська мова, Заваллівський ліцей)
415.Спірін Артур Вадимович (Математика, Одеська гімназія №18)
416.Чернявський Владислав Віталійович (Англійська мова, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
417.Винак Софія Олександрівна (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
418.Шафран Матвій (Англійська мова, Садківська гімназія)
419.Шевченко Аліна Денисівна (Українська мова і література, Партизанський ліцей)
420.Джерепа Давид Антонович (Українська мова і література, Ліцей №1 Долинської міської ради)
421.Соляник Андрій Вікторович (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
422.Константин Діана Василівна (Українська мова і література, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
423.Степанова Діна Володимирівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 150)
424.Олійник Дмитро Радиславович (Інформатика, Преображенська гімназія)
425.Волков Лаврентій (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
426.Войтюк Єва Євгенівна (Математика, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
427.Коротенко Марина (Інформатика, Одеський ліцей № 92)
428.Буров Павло Романович (Англійська мова, Губарівська гімназія)
429.Андрейко Артем (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
430.Бевзюк Ваня (Українська мова і література, Великодимерський ліцей Броварського району Київської області)
431.Златьєва Злата Миколаївна (Математика, Черкаський НВК №34)
432.Мелешко Вікторія (Математика, Середня загальноосвітня школа № 281)
433.Кулинич Каріна Миколаївна (Біологія, природознавство, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
434.Чиколовець Ілля Павлович (Математика, Спеціалізована школа №64)
435.Линник Іван Вадимович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
436.Бурдюжа Артем Олександрович (Математика, Одеський ліцей № 117)
437.Демченко Тимур (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
438.Протопопов Орест (Математика, Уманська гімназія № 5)
439.Базилюк Ізабелла (Англійська мова, Ліцей №3 м. Житомира)
440.Міщенко Артем (Математика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
441.Даніїл Козиряцький (Українська мова і література, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
442.Карпічев Ян (Біологія, природознавство, Тарасівський академічний ліцей)
443.Камінська Уляна Дмитрівна (Біологія, природознавство, КЗ "Студянський ліцей Смизької селищної ради")
444.Павлюк Аркадій (Інформатика, Одеський ліцей № 117)
445.Кухаришин Михайло Віталійович (Українська мова і література, Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
446.Галан Катерина (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
447.Кушнір Лідія (Англійська мова, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
448.Юнкевич Данило (Біологія, природознавство, Гімназія № 49 ДМР)
449.Позняк Ростислав Дмитрійович (Математика, Доброводівський ліцей Дмитрушківської громади)
450.В'юн Діана (Англійська мова, Криворізький ліцей №113)
451.Селіванов Лев Григорович (Математика, Первомайський ліцей «Ерудит»)
452.Федюкович Дмитро (Математика, Шаянський НВК)
453.Гуменчук Олександр В'ячеславович (Українська мова і література, Ліцей №2 Калинівської міської ради)
454.Морозова Марія Дмитрівна (Біологія, природознавство, НПФК Одеської політехніки)
455.Дерко Данііл Антонович (Математика, Партизанський ліцей)
456.Данилюк Матвій Дмитрович (Математика, Верхньоясенівський ліцей)
457.Харчук Матвій (Інформатика, Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
458.Валігунда Сніжана Тарасівна (Математика, Дорогівський ліцей)
459.Братчик Мар'яна Олегівна (Англійська мова, Медична гімназія № 33 міста Києва)
460.Білик Михайло (Українська мова і література, Барський ліцей №1)
461.Гогоша Анастасія Романівна (Математика, СЗШ № 99)
462.Андрійчук Владислав (Математика, Кіцманський НВК)
463.Сороковий Марко Павлович (Англійська мова, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
464.Якубовська Маргарита Віталіївна (Українська мова і література, Одеський ліцей "Фонтанський")
465.Якимишин Дарина Ярославівна (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
466.Головчук Ольга Юріївна (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
467.Капустінський Максим (Математика, Школа №17)
468.Мізін Даниїл Ігорович (Англійська мова, ЗЗСО № 15)
469.Дебренюк Остап (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
470.Середяк Тимур Сергійович (Інформатика, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
471.Козій Олександра (Математика, Розсошенська гімназія)
472.Павловський Дамір Даніїлович (Англійська мова, Успенівський ОЗЗСО)
473.Жигадло Юлія Андріївна (Інформатика, Ліцей № 24 міста Житомира)
474.Скрипник Юрій Дмитрович (Математика, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
475.Данильченко Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, Ніжинська ЗОШ №7)
476.Похилінська Христина Ігорівна (Математика, Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
477.Онищенко Артем Антонович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 62)
478.Коломієць Костянтин ВІкторович (Українська мова і література, Великобалківська гімназія)
479.Пушкін Іван Сергійович (Англійська мова, Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
480.Тимошенко Максим Андрійович (Біологія, природознавство, Чернігівський обласний науковий ліцей)
481.Пантюхов Лука Олександрович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
482.Коцюбенко Ульяна Олексіївна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
483.Тичинська Софія Дмитрівна (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
484.Рильчук Руслана Русланівна (Біологія, природознавство, Верхньоясенівський ліцей)
485.Калитчук Анастасія (Англійська мова, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
486.Павлов Микола (Біологія, природознавство, Глухівська загальноосвітня школа № 6)
487.Маньчин Максим Олексійович (Математика, Запорізький ліцей №71)
488.Мазуренко Ігнат Петрович (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
489.Усачов Ярослав Олегович (Англійська мова, Одеський ліцей "Михайлівський")
490.Жорова Анна (Українська мова і література, Славутицький ЗЗСО №3)
491.Бойко Артем Володимирович (Математика, Руськополянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
492.Линник Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
493.Гуменюк Ілона Андріївна (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
494.Скопик Віктор Богданович (Українська мова і література, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
495.Рябий Артем В'ячеславович (Математика, Криворізька гімназія №14)
496.Меребашвілі Вероніка Георгіївна (Англійська мова, Одеський ліцей №4)
497.Шевченко Ангеліна Костянтинівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
498.Матрос Марія (Англійська мова, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
499.Татарець Єлизавета Павлівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 152)
500.Любіна Дарья (Українська мова і література, НВК №6 м. Хмельницького)
501.Невмержицький Дмитро (Біологія, природознавство, Джугастрівська гімназія)
502.Чийпеш Сергій Сергійович (Українська мова і література, Нижньоболотнянська гімназія)
503.Бондар Марко (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
504.Довбах Олег Олександрович (Інформатика, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
505.Судай Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Бердичівський міський ліцей № 15)
506.Лосінець Роман Вікторович (Біологія, природознавство, Біленський ліцей)
507.Шевельова Крістіна (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
508.Мирончук Даніела Богданівна (Інформатика, Антонівський ліцей)
509.Соніч Нікіта Андрійович (Українська мова і література, Барвінківський ліцей №2)
510.Касаджик Маргарита (Математика, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
511.Микитин Іван Мар'янович (Математика, Підлісківська гімназія)
512.Удовцева Світлана (Інформатика, Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
513.Мороз Наталія Михайлівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
514.Недбайло Макар (Математика, Гімназія № 179 міста Києва)
515.Посвістак Ксенія Олександрівна (Англійська мова, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
516.Грень Святослав Ігорович (Математика, Ліцей № 24 міста Житомира)
517.Герик Степан (Інформатика, Ясеневопільнівський ліцей)
518.Остащук Дар'я Богданівна (Англійська мова, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
519.Мартинчук Олександра Максимівна (Англійська мова, Стрибізький ліцей)
520.Дем'янчук Данило Андрійович (Біологія, природознавство, КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
521.Пономарьова Дар`я Владиславівна (Інформатика, Грубнянський ліцей)
522.Забуга Ігор Сергійович (Біологія, природознавство, Сумський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. № 19 ім. М.С. Нестеровського Сумської міської ради)
523.Рац Артем Вікторович (Українська мова і література, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
524.Легкун Вікторія Олександрівна (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
525.Роменський Микита Сергійович (Математика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
526.Знак Ілля Максимович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
527.Білий Максим (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
528.Гриник Катерина Михайлівна (Математика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
529.Машевський Артем Денисович (Біологія, природознавство, Першотравенський ліцей)
530.Хендель Анастасія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Введенський ЗЗСО)
531.Шидєрова Ангеліна Радіонівна (Англійська мова, Холмський ліцей з початковою школою та гімназією)
532.Коломієць Злата (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
533.Пустовий Роман Тарасович (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
534.Шаповалов Сергій Дмитрович (Англійська мова, Крюкiвщинський лiцей "Лiдер")
535.Громик Любомир Андрійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
536.Гаврилиця Микола (Українська мова і література, Ренійський ліцей № 3)
537.Сосницька Наталія Валеріївна (Математика, ХЗОШ №154)
538.Харченко Олена Володимирівна (Англійська мова, Миколаївська гімназія № 18)
539.Кушнір Златослава Богданівна (Біологія, природознавство, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
540.Крилюк Тимофій Олегович (Математика, Підгайцівський ліцей)
541.Марков Глєб Родіонович (Біологія, природознавство, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
542.Лига Іван (Українська мова і література, ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
543.Харчук Каріна Дмитрівна (Біологія, природознавство, Ліцей №3)
544.Коломійцев Артем (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
545.Білань Артем (Математика, Летичівський ліцей №2)
546.Лєснікова Катерина Андріївна (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
547.Панаріна Анна (Англійська мова, Ліцей імені Тараса Шевченка)
548.Гордий Іван Віталійович (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
549.Горідько Тимур Анатолійович (Біологія, природознавство, Мліївський ліцей №1)
550.Сахно Сандра Юріївна (Інформатика, Козелецький ліцей №3)
551.Мушинська Каріна Василівна (Математика, Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
552.Козлова Ольга Миколаївна (Англійська мова, Путивльський ліцей № 1)
553.Кушнір Златослава Богданівна (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
554.Дубляк Денис (Математика, Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
555.Горовенко Поліна (Українська мова і література, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
556.Березовська Антоніна Андріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
557.Войцеховська Вікторія Михайлівна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
558.Клименко Борис Олегович (Англійська мова, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
559.Алексєєв Ярослав Іванович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
560.Боруцький Максим (Біологія, природознавство, Гімназія імені родини Луговських)
561.Лупащенко Вікторія Андріївна (Українська мова і література, Школа №39)
562.Крейда Гліб Миколайович (Математика, Київська гімназія №287)
563.Альхмоз Аміна (Англійська мова, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
564.Васильєв Артем Юрійович (Англійська мова, Південний ліцей № 2)
565.Бандусяк Любов Юріївна (Інформатика, Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
566.Янаков Гордій Федорович (Англійська мова, Перша міська гімназія)
567.Рибка Максим Сергійович (Математика, Філія Малаївська гімназія Окнянського опорного ліцею)
568.Тохтаров Бекір (Математика, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
569.Кобилецька Соломія (Англійська мова, Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
570.Батозська Дарина Олексіївна (Англійська мова, Дніпровський ліцей № 54)
571.Бережник Юлія Романівна (Англійська мова, Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
572.Соніч Ілля Андрійович (Математика, Барвінківський ліцей №2)
573.Александрович Микола Сергійович (Математика, Сагайдацька загальноосвітня)
574.Драгожилова Валерія Вадимівна (Англійська мова, Криворізька гімназія № 102)
575.Левицький Назар (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
576.Щербакова Анна Сергіївна (Інформатика, Дергачівський ліцей №2)
577.Микитин Іван Мар'янович (Біологія, природознавство, Підлісківська гімназія)
578.Лукашенко Катерина Вікторівна (Математика, Грозинський ліцей)
579.Ціко Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Славський ЗЗСО І - ІІІ ст.)
580.Регуш Ксенія (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)
581.Хоменко Єгор Миколайович (Математика, Летичівський ліцей №2)
582.Кушнір Тетяна Павлівна (Математика, Словітський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
583.Чийпеш Василь Васильович (Математика, Нижньоболотнянська гімназія)
584.Скопик Віктор Богданович (Біологія, природознавство, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
585.Безушко Любов (Математика, Луцький ліцей №18)
586.Панфьорова Єлизавета Андріївна (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
587.Листопадов Богдан Олегович (Математика, Веснянська ЗОШ)
588.Целуйко Дмитро (Англійська мова, Трудолюбівська гімназія)
589.Попович Мілана (Українська мова і література, Криворізька гімназія №118)
590.Ілляшенко Гліб Вікторович (Українська мова і література, ЗЗСО №38)
591.Грешко Євгеній Вікторович (Інформатика, Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
592.Малишев Роман Юрійович (Українська мова і література, Одеський ліцей № 117)
593.Музика Маргарита Романівна (Математика, Чернігівський колегіум №11)
594.Попович Андрій Дмитрович (Англійська мова, Гімназія №136)
595.Смілянська Олександра (Інформатика, Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради)
596.Федоріщев Михайло Олегович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
597.Шапотюк Орест (Математика, Луцький ліцей №18)
598.Безручко Євгеній (Інформатика, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
599.Кліщевська Ірина (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
600.Щур Богдан Юрійович (Біологія, природознавство, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
601.Загоруйко Захар Сергійович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3)
602.Щуров Ігор Віталійович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
603.Шутяк Лук'ян Дмитрович (Інформатика, Жашківський ліцей №4)
604.Вільховецький Василь (Українська мова і література, Пригородоцька гімназія)
605.Ільченко Альбіна (Українська мова і література, КЗ "Козачолопанський ліцей")
606.Мельник Роман Романович (Інформатика, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
607.Сірик Дар'я Володимирівна (Математика, Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
608.Іванущин Михайло (Біологія, природознавство, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
609.Кусяк Назар (Математика, ХАГ "Оазис Надії")
610.Жук Емілія Михайлівна (Біологія, природознавство, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
611.Сініцин Станіслав Ігорович (Інформатика, Криворізька гімназія №14)
612.Похила Ростислав Сергійович (Математика, Летичівський ліцей №3)
613.Долженко Алевтина (Англійська мова, Володимирівська ЗОШ)
614.Самофалов Ярослав Ігорович (Математика, Криворізький НТМЛ №81)
615.Ященко Поліна Віталіївна (Біологія, природознавство, Ліцей "Інтелект")
616.Бган Софія Олександрівна (Англійська мова, Лохвицька ЗОШ №2)
617.Антонів Вікторія (Біологія, природознавство, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
618.Душкевич Анна Олександрівна (Математика, Городоцький ліцей)
619.Івасюк Єлизавета Василівна (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
620.Гавриленко Уляна Романівна (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
621.Невинна Мілана Ігорівна (Математика, Ліцей №3)
622.Сінельник Олександра Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
623.Бєльський Володимир Олегович (Англійська мова, ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО №5 ТМР)
624.Галкін Ярослав Юрійович (Англійська мова, Чернівецька гімназія №7)
625.Кобеляцька Поліна Олександрівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
626.Думин Яна Ігорівна (Англійська мова, Школа вільних та небайдужих)
627.Стасюк Злата (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
628.Гуренко Владислав Віталійович (Українська мова і література, Олександрівський ліцей №2)
629.Капустяк Маркіян (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
630.Давіденко Ігор Олегович (Математика, Іллінівський ОЗЗСО)
631.Струкова Рената Миколаївна (Математика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
632.Смусенко Світлана Дмитрівна (Українська мова і література, Вілійський ЗЗСО)
633.Цифра Давид Вячеславович (Англійська мова, Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
634.Чижук Єлизавета Павлівна (Математика, Миролюбівська гімназія)
635.Захарчук Аліна (Біологія, природознавство, Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
636.Горгуль Аріна Олександрівна (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
637.Дікал Дмитро (Англійська мова, Херсонська спеціалізована школа №27)
638.Тетеріна Каріна Миколаївна (Інформатика, Верхньоясенівський ліцей)
639.Терешко Ангеліна (Біологія, природознавство, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
640.Хоменко Зоряна Вадимівна (Англійська мова, Нововелідницький ліцей)
641.Полюк Анна (Інформатика, НВК №6 м. Хмельницького)
642.Колеснікова Єлизавета Петрівна (Англійська мова, Іллінівський ОЗЗСО)
643.Поливач Марія Олександрівна (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
644.Савченко Олександр (Математика, Южноукраїнський ліцей №3)
645.Яшин Андрій Віталійович (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №14)
646.Назар Вікторія Петрівна (Англійська мова, Завишенська початкова школа СМР)
647.Караулан Ніна Вадимівна (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
648.Василенко Тимофій (Інформатика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
649.Ляшкевич Марк (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
650.Бутинська Наталя (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
651.Кравченко Маргарита Леонідівна (Англійська мова, Жашківський ліцей №4)
652.Макаренко Даніела Сергіївна (Англійська мова, КЗ "Ліцей № 6")
653.Вороніна Єлизавета Сергіївна (Математика, Охоченський ліцей)
654.Мартинюк Артем (Біологія, природознавство, Карпилівський ліцей)
655.Коробко Богдан Андрійович (Математика, Ліцей №2 Долинської міської ради)
656.Левандовський Дмитро (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
657.Корнієць Софія (Інформатика, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
658.Дімчев Олександр Володимирович (Українська мова і література, ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
659.Гаврилиця Микола (Інформатика, Ренійський ліцей № 3)
660.Каплатий Михайло (Українська мова і література, Ліцей "Екологія і Культура")
661.Гребенюк Мирослава Вячєславівна (Біологія, природознавство, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
662.Гресєва Діана Богданівна (Українська мова і література, Ірпінський ліцей №2)
663.Тертишна Варвара Дмитрівна (Біологія, природознавство, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
664.Фатєєв Кирило Леонідович (Англійська мова, Барвінківський ліцей №2)
665.Базяк Вікторія Андріївна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №169)
666.Александрюк Діана Юріївна (Інформатика, Шиловецький ОЗО)
667.Штангрет Вікторія Андріївна (Математика, СЗШ № 99)
668.Шпирко Ангеліна (Англійська мова, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
669.Орел Богдан Павлович (Англійська мова, Дніпровський ліцей № 54)
670.Міщур Анастасія Вадимівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
671.Білик Анастасія Андріївна (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
672.Волощенко Юрій (Інформатика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
673.Алубін Кирило (Інформатика, Ліцей "Екологія і Культура")
674.Смітюх Софія Олександрівна (Англійська мова, Бережницька гімназія - філія)
675.Осовський Микита Дмитрович (Математика, КЗО "НВК №103" ДМР)
676.Мінчева Орина Вікторівна (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №3)
677.Смілянець Борис Михайлович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
678.Мигловець Нікіта Юрійович (Біологія, природознавство, Сновидовицький ліцей)
679.Токаренко Олександра Олександрівна (Біологія, природознавство, Городоцький ліцей)
680.Матей Іван Дмитрович (Математика, Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
681.Підгорна Мілана Іванівна (Англійська мова, Одеський ліцей №49)
682.Марущак Ілля Олександрович (Українська мова і література, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
683.Дікій Матвій Станіславович (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
684.Жупанов Роман (Англійська мова, ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
685.Бурко Анна (Англійська мова, Гімназія №2)
686.Галайда Владислав Юрійович (Англійська мова, Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
687.Jarema Demian (Англійська мова, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5)
688.Соколан Злата Вікторівна (Англійська мова, Зеленодольський ліцей №2)
689.Косуха Ілля (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
690.Мельничук Роман Романович (Інформатика, Верхньоясенівський ліцей)
691.Ковтун Марія Юріївна (Інформатика, Харківський ліцей № 173)
692.Ткачук Юлія (Математика, Биковецька гімназія)
693.Мацюк Богдан Петрович (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
694.Дзекан Олександр (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3)
695.Лавренюк Вадим Вадимович (Інформатика, Уманська початкова школа № 1)
696.Сеник Тимофій (Англійська мова, Ліцей № 17 м Львова)
697.Кушнір Константін Євгенович (Інформатика, Малинецький ЗЗСО)
698.Бакшанський Павло Андрійович (Англійська мова, Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
699.Золотарьова Аліса (Математика, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
700.Трепутіна Варвара Олегівна (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
701.Вещицька Дарія Вікторівна (Українська мова і література, Полонський ліцей №1)
702.Сомик Демид (Англійська мова, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
703.Янчурський Данило Анатолієвич (Українська мова і література, НВК №6 м. Хмельницького)
704.Ткаченко Віталіна (Українська мова і література, Балтський ліцей №3)
705.Тертичний Анатолій (Математика, Середня загальноосвітня школа №158)
706.Дем'янишен Кірілл Андрійович (Англійська мова, Мельниківський ліцей)
707.Нофенко Ксенія Андріївна (Біологія, природознавство, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
708.Рябоконь Марія Сергіївна (Математика, Великомихайлівська ЗНЗ І-ІІІ ст. №2)
709.Романенко Мілана Володимирівна (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
710.Чийпеш Василь Васильович (Біологія, природознавство, Нижньоболотнянська гімназія)
711.Сабадаш Анастасія (Біологія, природознавство, Балтський ліцей №3)
712.Осіпов Макарій Андрійович (Математика, Бучанський ліцей № 9)
713.Зайченко Дмитро Олександрович (Математика, Первомайський ліцей «Ерудит»)
714.Бабин Даніела Русланівна (Біологія, природознавство, Шиловецький ОЗО)
715.Гудзік Назарій Дмитрович (Українська мова і література, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
716.Лехіцький Ігор (Українська мова і література, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
717.Батюта Артем (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
718.Гончаренко Матвій Олександрович (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
719.Кузнєцова Дар'я (Біологія, природознавство, Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
720.Джеджея Давид Лашайович (Українська мова і література, КЗ ХЗОШ № 49)
721.Коваль Артем (Українська мова і література, Ліцей імені Тараса Шевченка)
722.Фанок Даниїл Русланович (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
723.Грабовський Глєб (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
724.Андрейчук Юлія (Українська мова і література, Філія №6 Коломийського ліцею №9)
725.Гончаренко Максим Олександрович (Математика, Лозівський ліцей №7)
726.Мельничук Роман Сергійович (Англійська мова, Криворізька гімназія №94)
727.Борилюк Маргарита Василівна (Біологія, природознавство, Технологічний ліцей ім. А Мазура м. Хмельницького)
728.Шпорт Захар Сергійович (Інформатика, Летичівський ліцей №2)
729.Ковтун Валерія Антонівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
730.Мельничук Нікіта Денисович (Математика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
731.Луценко Ярослав (Англійська мова, Іллінівський ОЗЗСО)
732.Поліщук Богдан (Англійська мова, Криворізький ліцей №113)
733.Бадах Ульяна Романівна (Англійська мова, Краснянський ліцей Тиврівської селищної ради)
734.Харчук Матвій (Біологія, природознавство, Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
735.Косих Альберт (Англійська мова, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
736.Богуцький Ігор Ігорович (Англійська мова, Рясне-Руський НВК)
737.Тороні Макар Костянтинович (Англійська мова, Одеський ліцей № 101)
738.Пуйческу Стефанія (Математика, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
739.Шпак Сергій (Англійська мова, Школа №64)
740.Чорней Валерія Вікторівна (Математика, Пилипецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
741.Нофенко Ксенія Андріївна (Українська мова і література, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
742.Лесюк Давід (Математика, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
743.Іванків Матвій Віталійович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
744.Шульга Марія Андріївна (Математика, Оболонський опорний ЗЗСО)
745.Мухоян Олександра Артемівна (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
746.Павлюк Аркадій (Математика, Одеський ліцей № 117)
747.Бондаренко Соломія Олексіївна (Українська мова і література, Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
748.Ситченко Софія Григорівна (Біологія, природознавство, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
749.Варварук Ростислав Вячеславович (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
750.Проценко Анна Олександрівна (Біологія, природознавство, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
751.Варнавський Нікіта Анатолійович (Англійська мова, Краснопавлівський ліцей)
752.Бобров Арсеній (Математика, Миколаївський ліцей № 22)
753.Анточел Микола Миколайович (Англійська мова, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
754.Коренівська Діана Сергіївна (Англійська мова, Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
755.Юрченко Анастасія (Математика, Бородянський ліцей №1)
756.Ярош Іван Олегович (Англійська мова, Одеський ліцей № 111)
757.Лисенко Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №3)
758.Рябуха Даша (Біологія, природознавство, Носівська початкова школа)
759.Мединський Ярослав Сергійович (Англійська мова, Петрівський ліцей №2)
760.Костенко Софія Максимівна (Інформатика, Початкова школа № 11)
761.Александрович Микола Сергійович (Українська мова і література, Сагайдацька загальноосвітня)
762.Мельник Кароліна (Біологія, природознавство, Ліцей імені Тараса Шевченка)
763.Ласюченко Уляна Павлівна (Англійська мова, Сумська гімназія №1)
764.Ярошенко Анастасія Андріївна (Англійська мова, Нікопольський ліцей № 19)
765.Овсієнко Руслан Іванович (Біологія, природознавство, Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
766.Бойко Антон (Англійська мова, Одеський ліцей № 92)
767.Хоменко Лука (Інформатика, Броварська гімназія Мономакс)
768.Коцюба Аріна Вікторівна (Англійська мова, Миколаївська гімназія №25)
769.Клим’юк Віолетта Володимирівна (Інформатика, Рудківська гімназія)
770.Сироткіна Єлизавета Євгеніївна (Математика, Ліцей № 24 міста Житомира)
771.Завгородня Айлін Віталіівна (Українська мова і література, Іванівський ліцей №1)
772.Реус Златослава Олександрівна (Англійська мова, Верхівцевський ліцей №2 ВМР)
773.Задерей Сергій Михайлович (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
774.Гордий Іван Віталійович (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
775.Спектор Олександра (Англійська мова, Боярський академічний ліцей "Гармонія")
776.Куцалаба Марія Назарівна (Англійська мова, Терлівська гімназія)
777.Антонюк Арсен (Українська мова і література, Кіцманський НВК)
778.Каракай Денис Іванович (Математика, Миколаївська гімназія №25)
779.Бурега Назар (Англійська мова, Школа №3)
780.Красюк Іван Володимирович (Математика, ЗЗСО № 15)
781.Страдомська Дар'я Денисівна (Інформатика, Ліцей №2 Долинської міської ради)
782.Черепенко Артем (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
783.Степаненко Марія Віталіївна (Інформатика, Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
784.Коваленко Кирило Олександрович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
785.Сафанюк Евеліна (Математика, Биковецька гімназія)
786.Камалеєв Єлисей Олексійович (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
787.Таргоній Поліна (Математика, Новомар'ївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
788.Пріхно Поліна Павлівна (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
789.Уріадкопєлі Даніслав Артемович (Математика, Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
790.Ковбун Богдан Вячеславович (Українська мова і література, Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
791.Власенко Артем Віталійович (Українська мова і література, Запорізький ліцей №71)
792.Ліпніцький Владислав Анатолійович (Інформатика, Лісовицький ліцей)
793.Ковальчук Денис Іванович (Біологія, природознавство, Нетішинська гімназія "Ерудит")
794.Кураєва Єва (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 117)
795.Жук Даниіл Євгенійович (Англійська мова, Філія "Проценківська гімназія Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова")
796.Левковицька Віра (Українська мова і література, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
797.Василенко Тимофій (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
798.Дармасюк Олександр Вікторович (Українська мова і література, Новоолександрівський ліцей)
799.Мартиненко Максим (Українська мова і література, Лохвицька ЗОШ №2)
800.Галайда Владислав Юрійович (Біологія, природознавство, Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
801.Корицька Вероніка Романівна (Біологія, природознавство, Новгород-Сіверський ліцей №1)
802.Бех Лев Ігорович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
803.Бондаренко Соломія Олексіївна (Англійська мова, Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
804.Стєганцева Ангеліна Володимирівна (Математика, Харківський фаховий коледж технологій та дизайну)
805.Ремез Анастасія Євгеніївна (Українська мова і література, Уманська гімназія №8)
806.Бішко Анна Максимівна (Математика, Новоолександрівський ліцей)
807.Ковальчук Святослав Володимирович (Інформатика, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
808.Сухостав Поліна Юріївна (Англійська мова, Летичівський ліцей №2)
809.Мацьовита Аліна Олегівна (Інформатика, Новопетрівський ліцей)
810.Зендран Аделіна Володимирівна (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
811.Тертишна Варвара Дмитрівна (Англійська мова, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
812.Варварук Ростислав Вячеславович (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
813.Радченко Марія Олександрівна (Математика, Чутівська гімназія)
814.Вахулка Кирило Євгенович (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 101)
815.Філіп'єв Клим (Математика, Приватний заклад освіти "КМДШ")
816.Ніколенко Ангеліна (Математика, Краснокутський ліцей №1)
817.Головатюк Кіріл (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3)
818.Буряк Іван Русланович (Математика, Партизанський ліцей)
819.Полюхович Іларіон (Англійська мова, Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
820.Шияненко Ваня (Біологія, природознавство, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
821.Гладкова Варвара Геннадіївна (Інформатика, Харківський ліцей №18)
822.Штаюра Марія Павлівна (Англійська мова, Криворізький ліцей №95)
823.Скрипник Марія Володимирівна (Українська мова і література, Бабченський ліцей)
824.Дармасюк Олександр Вікторович (Англійська мова, Новоолександрівський ліцей)
825.Начинка Анна Яківна (Математика, Дніпровська гімназія № 77)
826.Іванченко Іван Васильвич (Інформатика, ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
827.Лутченко Денис Ігорович (Інформатика, Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
828.Гура Віолетта Олександрівна (Біологія, природознавство, Нікопольський Ліцей № 6 Нікопольської міської ради)
829.Березовський Володимир (Українська мова і література, Спеціалізована школа №187 з поглибленим вивченням української та англійської мов)
830.В‘юник Макар (Українська мова і література, Харківський ліцей №119)
831.Малай Петро Данилович (Математика, ЗЗСО № 15)
832.Березюк Даниїл Юрійович (Інформатика, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
833.Луценко Ярослав (Біологія, природознавство, Іллінівський ОЗЗСО)
834.Гладка Ніна (Англійська мова, Одеський ліцей № 117)
835.Бурковська Софія (Англійська мова, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
836.Бойко Анастасія Юріївна (Математика, Дарахівський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
837.Федорищева Ярослава Юріївна (Біологія, природознавство, СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей)
838.Захарова Єлизавета Сергіївна (Інформатика, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
839.Знак Ілля Максимович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
840.Пашнєва Анастасія (Українська мова і література, Путивльський ліцей №2 ім. Г. Я. Базими)
841.Желясков Данило Михайлович (Англійська мова, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
842.Матвієнко Артем Олександрович (Англійська мова, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
843.Шаповалов Іван Костянтинович (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
844.Коляда Вікторія Петрівна (Англійська мова, Сарненський ліцей №4)
845.Нор Владислав Ігорович (Математика, Партизанський ліцей)
846.Євдокимов Костянтин Валерійович (Українська мова і література, Шпитьківський академічний ліцей "Скіф")
847.Нагальський Михайло Євгенович (Біологія, природознавство, Миколаївський ліцей № 22)
848.Дуляк Ольга Миколаївна (Англійська мова, Шевченківський ліцей)
849.Мартинчук Олександра Максимівна (Українська мова і література, Стрибізький ліцей)
850.Бобурчак Анна (Англійська мова, Михайлівська ЗОШ)
851.Коваленко Олександр (Інформатика, Балтський ліцей №3)
852.Кухарчук Олівія Олександрівна (Англійська мова, Овідіопольський НВК)
853.Міцюк Ангеліна Ігорівна (Інформатика, Рудківська гімназія)
854.Ямненко Ярослав Миколайович (Інформатика, СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей)
855.Євдосюк Данило Артемович (Українська мова і література, Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
856.Костенко Софія Максимівна (Математика, Початкова школа № 11)
857.Чорний Захар Костянтинович (Біологія, природознавство, Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
858.Корець Вероніка (Математика, Славутицький ЗЗСО №3)
859.Романюк Роман Андрійович (Математика, Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
860.Козлова Ольга Миколаївна (Інформатика, Путивльський ліцей № 1)
861.Лимар Артем Юрійович (Біологія, природознавство, Новомиргородський ліцей № 1)
862.Левандовський Дмитро (Математика, Луцький ліцей №18)
863.Климченко Артем Сергійович (Математика, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
864.Упоров Тіхон Романович (Українська мова і література, Роменська ЗОШ І-ІІ ступенів №6)
865.Теплякова Яна (Англійська мова, КЗ "Грушівський ліцей")
866.Хлистун Дмитро Олександрович (Математика, Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
867.Білокопитова Діана (Англійська мова, Школа № 164)
868.Ячнік Дмитро (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №4)
869.Фекеч Тимур (Біологія, природознавство, Одеський ліцей "Приморський")
870.Святослав Пухальський (Англійська мова, ОЗ «Академічний ліцей»)
871.Матвієнко Артем Олександрович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
872.Клименко Данило Назарович (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
873.Дебренюк Остап (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
874.Ніколюк Юрій Віталійович (Англійська мова, Суразький ЗЗСО)
875.Костюк Володимир Віталійович (Англійська мова, Ліцей №3)
876.Дем'янишен Кірілл Андрійович (Українська мова і література, Мельниківський ліцей)
877.Мешкова Катерина Олександрівна (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
878.Сирчіна Ксенія Олегівна (Біологія, природознавство, Дергачівський ліцей №2)
879.Кожухівська Богдана Вікторівна (Математика, Володьководівицький ліцей)
880.Мельник Святослав (Українська мова і література, Уманська гімназія №11)
881.Каламбар Кристина Сергіївна (Інформатика, Дніпровський ліцей № 54)
882.Кольбух Устим (Англійська мова, СЗШ №1 м. Львова)
883.Колпак Дар'я Дмитрівна (Біологія, природознавство, Апостолівський ліцей номер 3)
884.Степанюк Дарина Юріївна (Біологія, природознавство, Глибочицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
885.Кирильчук Ксенія Павлівна (Українська мова і література, МЗОШ №28)
886.Кривохатько Олександр (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей №2)
887.Степанюк Дарина Юріївна (Українська мова і література, Глибочицька ЗОШ І-ІІІ ступенів)
888.Павлюченко Анна Михайлівна (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
889.Вовк Артем (Інформатика, Бердянська ЗОШ № 20)
890.Бритьякова Валерія Дмитрівна (Українська мова і література, Кам'янський ліцей)
891.Левченко Руслан Едуардович (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
892.Укше Дар'я (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
893.Мізюк Уляна Мар`янівна (Англійська мова, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
894.Тинькевич Мірослав Костянтинович (Англійська мова, ТОВ "ЗНЗ "Фокус Освіти")
895.Ткачук Ярослав (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")
896.Ковалик Артур Богданович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
897.Молдавчук Олександр Олексійович (Українська мова і література, Гореницький ліцей)
898.Марчук Артем Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа №28)
899.Устичук Ілля (Біологія, природознавство, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
900.Гагич Анастасія Олегівна (Українська мова і література, Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
901.Алсітов (Біологія, природознавство, КЗЗСО ліцей "Перспектива")
902.Терпелюк Анна Юріївна (Англійська мова, Гімназія с. Муравище)
903.Рашевський Костянтин Андрійович (Інформатика, Дніпровський ліцей № 54)
904.Танцюра Олексій (Математика, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
905.Жаловський Артем Ігорович (Математика, Софіївсько-Борщагівський ліцей)
906.Щербай Маркіян Петрович (Англійська мова, Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
907.Новикова Аліна Олександрівна (Математика, Зеленодольський ліцей №2)
908.Гусаков Владислав Дмитрович (Біологія, природознавство, Широківська гімназія)
909.Жученко Марія (Інформатика, Школа №64)
910.Корнієнко Богдан Ігорович (Інформатика, Авдіївський ліцей Понорницької селищної ради)
911.Дубина Дмитро (Українська мова і література, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
912.Ротар Єлисавета Сергіївна (Англійська мова, Малоярославецька Друга гімназія)
913.Любченко Максим Вячеславович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
914.Недбайло Макар (Українська мова і література, Гімназія № 179 міста Києва)
915.Ніколаєва Каріна (Інформатика, Новотроянівський ліцей)
916.Спіцина Руслана Юріївна (Математика, Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
917.Кучмій Олександр (Українська мова і література, Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
918.Бормецька Анастасія Вячеславівна (Математика, Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
919.Проскурін Даниіл Анатолійович (Інформатика, ЗЗСО с. Зелений Гай)
920.Юхно Федір Олександрович (Біологія, природознавство, КЗ "Гутянський ліцей")
921.Петрик Денис Дмитрович (Англійська мова, Комунальний заклад «Безруківський ліцей»)
922.Шкути Юлії Петрівни (Українська мова і література, Василівський ліцей)
923.Савчук Марія (Математика, Гуманітарна гімназія №23)
924.Підлатюк Денис Іванович (Українська мова і література, Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
925.Алєксандрова Ксенія Олександрівна (Англійська мова, Лиманська ЗОШ №4)
926.Карповець Ілля (Англійська мова, Моквинський ліцей)
927.Самойлова Ангеліна (Математика, Великосорочинський ліцей)
928.Сорокотяга Данило (Математика, Криворізька гімназія №118)
929.Пашечко Дарина (Математика, Куликівський ОЗЗСО)
930.Бадей Діана Євгенівна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 146)
931.Ковальчук Юлія (Українська мова і література, Биковецька гімназія)
932.Каратник Наталія (Математика, Лохвицька ЗОШ №2)
933.Колесников Владислав Ігорович (Математика, Одеський ліцей № 92)
934.Стефанів Данило Назарович (Англійська мова, Ліцей №75 ім.Лесі Українки ЛМР)
935.Лисенко Олександр Віталійович (Англійська мова, Уманська початкова школа № 1)
936.Шуткова Ксенія (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 292 ім. гетьмана Івана Мазепи)
937.Привалова Дар'я Миколаївна (Англійська мова, Кошарівський ЗЗСО)
938.Токаренко Анна Миколаївна (Біологія, природознавство, Миколаївський НВК І-ІІ ступенів - ДНЗ)
939.Матрос Марія (Українська мова і література, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
940.Іщенко Нікіта Артемович (Математика, Харківський ліцей № 74)
941.Білоус Вікторія (Математика, КЗЗСО ліцей №10 Жовтоводської міської ради)
942.Ткачук Богдан Валерійович (Інформатика, Чернівецький ліцей №9)
943.Харченко Марія Романівна (Математика, ЗЗСО № 15)
944.Терновий Дмитро Володимирович (Математика, Криворізький ліцей №95)
945.Копитко Ілля Володимирівна (Математика, Плебанівський ліцей)
946.Горбачов Михайло (Англійська мова, Дудчанський ліцей)
947.Семенов Микита Русланович (Математика, Краматорська ЗОШ № 26)
948.Рибальченко Анна (Біологія, природознавство, Бучанський ліцей № 9)
949.Максимова Софія Олександрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 173)
950.Гавдида Денис Вікторович (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
951.Галагуз Богдана Олегівна (Інформатика, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
952.Поволоцька Марина Романівна (Англійська мова, Конотопський ліцей №11)
953.Шутяк Лук'ян Дмитрович (Українська мова і література, Жашківський ліцей №4)
954.Рогачов Роман Ігорович (Англійська мова, Харківська гімназія № 127)
955.Ковбаса Владислав Васильович (Математика, Ліцей "Екологія і Культура")
956.Андрушко Ілона Олександрівна (Математика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
957.Іордатьєв Констянтин (Інформатика, Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
958.Стуженко Андрій Юрійович (Українська мова і література, Горбівська філія Ємільчинського ліцею №1)
959.Косій Марія Андріївна (Українська мова і література, Берлогівська гімназія)
960.Семсічко Єва (Українська мова і література, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
961.Лозовий Роман Романович (Українська мова і література, Рава-Руський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
962.Романенко Єва Володимирівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
963.Романюк Злата Романівна (Біологія, природознавство, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
964.Сплодитель Артем (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49)
965.Литіна Вероніка Олександрівна (Українська мова і література, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
966.Циплюк Анна (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
967.Кальніченко Андрій Артурович (Англійська мова, Христинівська школа мистецтв)
968.Циганова Анастасія Володимирівна (Біологія, природознавство, Новоолександрівський ліцей)
969.Снігир Олексій (Інформатика, Запорізька СШ № 72)
970.Лящук Дмитро Андрійович (Інформатика, Підзамчівський ліцей)
971.Капустяк Маркіян (Англійська мова, Гімназія імені родини Луговських)
972.Белаш Марія (Українська мова і література, Святопетрівський академічний ліцей)
973.Бошков Артем Олегович (Інформатика, Одеська гімназія №18)
974.Сенчук Вероніка (Математика, Школа №26)
975.Пап Дженіфер Степанівна (Англійська мова, Берегівський ліцей імені Ілони Зріні)
976.Василик Наталя Дмитрівна (Українська мова і література, СЗШ №1 м. Львова)
977.Мартиненко Максим (Математика, Лохвицька ЗОШ №2)
978.Царук Софія Василівна (Англійська мова, Росохоцька гімназія)
979.Кручак Денис Дмитрович (Інформатика, Рижанський ліцей)
980.Нецькар Анна Володимирівна (Біологія, природознавство, Суховільський ліцей)
981.Кесарєв Артем (Біологія, природознавство, Первомайський ліцей №5)
982.Гончарук Єгор (Українська мова і література, Балтський ліцей №3)
983.Тончук Анна Олександрівна (Англійська мова, Травлинський ліцей)
984.Кондрат Владислава (Математика, Шаянський НВК)
985.Сухова Любов Іванівна (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
986.Никипорець Марія Юріївна (Англійська мова, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
987.Поповська Світлана Олександрівна (Біологія, природознавство, Барський ліцей №1)
988.Ковальчук Святослав Володимирович (Англійська мова, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
989.Фоміна Ірина (Українська мова і література, Шепетівський НВК №3)
990.Черевко Захар Іванович (Українська мова і література, Рижанівський ліцей)
991.Карбунарь Іванна (Українська мова і література, Пригородоцька гімназія)
992.Паво Поліна Вадимівна (Українська мова і література, Запорізький ліцей №71)
993.Івахнов Марк Вадимович (Англійська мова, Школа №24)
994.Мельник Владислав Володимирович (Інформатика, ЗЗСО "Бихівський ліцей")
995.Батюта Артем (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
996.Лесівців В. (Англійська мова, Львівська гімназія "Євшан")
997.Шидловський Максим (Математика, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
998.Артемук Маргарита (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
999.Ковальчук Марія Юріївна (Математика, Гореницький ліцей)
1000.Пукас Варвара (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1001.Корєнев Владислав Станіславович (Біологія, природознавство, Немішаївський ліцей №2)
1002.Гальченко Миколай Олександрович (Інформатика, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
1003.Кузнєцова Дар'я (Математика, Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
1004.Горбушко Максим Євгенович (Біологія, природознавство, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
1005.Куруч Ренат Миколайович (Англійська мова, Одеський ліцей № 92)
1006.Василик Наталя Дмитрівна (Англійська мова, СЗШ №1 м. Львова)
1007.Петрушко Ростислав Романович (Інформатика, Чернівецький ліцей № 8 імені Т.Г. Шевченка)
1008.Ткаченко Юрій Андрійович (Українська мова і література, Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
1009.Ямборко Христина Андріївна (Українська мова і література, Завишенська початкова школа СМР)
1010.Мартинов Микита Олексійович (Англійська мова, Черкаський НВК №34)
1011.Кот Вікторія Олегівна (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1012.Чайковський Нікіта Ігорович (Біологія, природознавство, Кам'янопотоківський ліцей імені М.С.Новохатька)
1013.Якимчук Юлія Олегівна (Українська мова і література, Оженинський ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
1014.Кравець Анжела (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
1015.Заставний Ярослав (Англійська мова, Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1016.Горовенко Поліна (Англійська мова, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
1017.Давидюк Ілля (Математика, ВПФК імені Агатангела Кримського)
1018.Маскіс Артем Іванович (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1019.Кусенко Мар'яна (Українська мова і література, Початкова школа "Казка")
1020.Коваленко Мирон (Інформатика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1021.Заворотинський Артур (Українська мова і література, ВПФК імені Агатангела Кримського)
1022.Конюшенко Денис Вячеславович (Українська мова і література, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1023.Верченко Матвєй Сергійович (Математика, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
1024.Березовська Антоніна Андріївна (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1025.Заборовець Аріна Олексіївна (Англійська мова, It Step school Poltava)
1026.Спасова Анастасія (Англійська мова, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1027.Свіденко Тимур Павлович (Біологія, природознавство, Єланецький ліцей №1)
1028.Кондратюк Анни (Англійська мова, Перша міська гімназія)
1029.Гітченко Надія (Математика, Шепетівський НВК №3)
1030.Матвієнко Артур Сергійович (Інформатика, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1031.Савченко Меланія Максимівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
1032.Шумило Глєб (Англійська мова, Краснокутський ліцей №1)
1033.Бабаков Олександр Янович (Англійська мова, Миколаївська гімназія №25)
1034.Мельник Устим Віталійович (Математика, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1035.Бородатий Максим Олександрович (Англійська мова, Барський ліцей №1)
1036.Кулагіна Дар'я Вячеславівна (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1037.Клічановський Сергій (Математика, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
1038.Бондаренко Дар'я (Українська мова і література, Школа №64)
1039.Коваленко Олександр (Українська мова і література, Балтський ліцей №3)
1040.Воронкін Роман (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1041.Катцер Міхаель (Англійська мова, Криворізька гімназія №118)
1042.Пономаренко Нікіта (Математика, Козелецький ліцей №3)
1043.Дичка Василь Володимирович (Українська мова і література, Якубівська ЗОШ I ступеня)
1044.Березовський Володимир (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №187 з поглибленим вивченням української та англійської мов)
1045.Дідук Діана Ростиславівна (Англійська мова, Суразький ЗЗСО)
1046.Пиліпака Вікторія Миколаївна (Інформатика, Тинненський ліцей)
1047.Вепрейчук Костянтин Євгенович (Біологія, природознавство, Баранівський ліцей)
1048.Камінський Дмитро Романович (Інформатика, Ніжинська гімназія № 3)
1049.Лагойко Назарій Вікторович (Математика, Батуринська ЗОШ)
1050.Пуйческу Стефанія (Українська мова і література, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
1051.Макаров Трохим (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №84)
1052.Гаврилюк Оляна Олександрівна (Математика, Міжнародний ліцей МАУП)
1053.Писарогло Влада Владиславівна (Англійська мова, Білгород Дністровський ЗЗСО №4)
1054.Чеховська Єлизавета Сергіївна (Англійська мова, Іллінівський ОЗЗСО)
1055.Кидалова Леся (Математика, Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
1056.Грималюк Анастасія Іллівна (Інформатика, Дихтинецький ліцей)
1057.Футулуйчук Ігор Денисович (Біологія, природознавство, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1058.Танчин Матвій Дмитрович (Англійська мова, СЗШ № 99)
1059.Мельник Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Берлогівська гімназія)
1060.Крохмаль Олена (Математика, Школа №64)
1061.Конюшенко Денис Вячеславович (Математика, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1062.Уколін Ігор Леонідович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
1063.Козій Олександра (Інформатика, Розсошенська гімназія)
1064.Струкова Єва Миколаївна (Англійська мова, Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов)
1065.Покидченко Каміла Михайлівна (Біологія, природознавство, Новоолександрівський ліцей)
1066.Саламаха Катерина Іванівна (Англійська мова, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1067.Марунчак Михайло Андрійович (Математика, КЗЗСО "Луцький ліцей № 11 Волинської обласної ради")
1068.Соловій Роман Васильович (Математика, СЗШ № 99)
1069.Івко Артем Сергійович (Англійська мова, Криворізька гімназія №108)
1070.Ячнік Дмитро (Математика, Середня загальноосвітня школа №4)
1071.Ткаченко Анастасія Валеріївна (Математика, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1072.Діденко Дмитро (Математика, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №61)
1073.Чернишов Петро (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1074.Янаков Гордій Федорович (Біологія, природознавство, Перша міська гімназія)
1075.Ткаченко Дмитро Андрійович (Математика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
1076.Вітюк Злата (Інформатика, Шепетівський НВК №1)
1077.Гасанова Софія Джасарєтівна (Українська мова і література, Вертіївський ліцей)
1078.Козаченко Олексій Сергійович (Англійська мова, Одеський ліцей №9)
1079.Горшеньов Назар Ігорович (Біологія, природознавство, Дніпровська гімназія № 77)
1080.Німченко Ніколь (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1081.Гуменчук Олександр В'ячеславович (Математика, Ліцей №2 Калинівської міської ради)
1082.Клімарчук Нікіта Євгенович (Інформатика, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
1083.Виядач Іван Аркадійович (Біологія, природознавство, Горішненський ліцей)
1084.Єрмоленко Роман (Інформатика, Овруцький ліцей імені Андрія Малишка)
1085.Лопатинський Артем Дмитрович (Математика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1086.Окогріб Дарина Володимирівна (Англійська мова, Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1087.Одробинко Ілля Андрійович (Англійська мова, Гімназія імені родини Луговських)
1088.Підопригора Євгеній Володимирович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1089.Башлик Семен Максимович (Математика, Ліцей №3)
1090.Коцюба Аріна Вікторівна (Інформатика, Миколаївська гімназія №25)
1091.Вихованець Ангеліна Дмитрівна (Інформатика, ЗЗСО Перемильський ліцей)
1092.Осавлюк Катерина (Англійська мова, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
1093.Кисла Марія Анатоліївна (Математика, Партизанський ліцей)
1094.Коршунов Вадим (Інформатика, Криворізький ліцей №113)
1095.Кравченко Софія Михайлівна (Англійська мова, Дніпровський ліцей № 54)
1096.Плохотнюк Тимур Артурович (Математика, Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
1097.Божко Тимофій Віталійович (Англійська мова, Запорізький ліцей №71)
1098.Куніцина Варвара (Англійська мова, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
1099.Галагудза Данило Олександрович (Біологія, природознавство, Острозький ліцей №2)
1100.Ковтун Марія Юріївна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 173)
1101.Большевська Дар'я Миколаївна (Математика, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1102.Альохін Євгеній Олексійович (Українська мова і література, КЗО"Ліцей "Сокіл" ДОР")
1103.Сергадєєва Анна Іванівна (Математика, Прилуцький ліцей №13)
1104.Булах Марія Вікторівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
1105.Плинга Олександр (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1106.Єгіазарян Рената Геворківна (Інформатика, Ліцей "Євроленд")
1107.Воробець Марк (Інформатика, Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1108.Геза Софія Сергіївна (Математика, Іллінівський ОЗЗСО)
1109.Башак Марта Андріївна (Інформатика, Орховицький ЗЗСО І-ІІ ст.)
1110.Буняк Володимир (Інформатика, Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
1111.Пономаренко Лука (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1112.Костенко Софія Максимівна (Англійська мова, Початкова школа № 11)
1113.Бошков Артем Олегович (Біологія, природознавство, Одеська гімназія №18)
1114.Красніков Нікіта Віталійович (Біологія, природознавство, Сумська гімназія №1)
1115.Дудко Платон (Українська мова і література, Одеський ліцей № 117)
1116.Марченко Максим (Інформатика, Пасинківська гімназія)
1117.Іванущин Михайло (Українська мова і література, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
1118.Ревков Михайло Олександрович (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
1119.Кійко Відана Геннадіївна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва)
1120.Пінчук Олександр (Інформатика, Одеський ліцей № 117)
1121.Ковбаса Марія Володимирівна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1122.Волік Катерина Олегівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №316 з поглибленим вивченням української мови)
1123.Підвисоцька Софія Ігорівна (Математика, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
1124.Осіпов Макарій Андрійович (Українська мова і література, Бучанський ліцей № 9)
1125.Таранська Ульяна (Англійська мова, КЗ "Вороновицький ліцей")
1126.Юхно Федір Олександрович (Інформатика, КЗ "Гутянський ліцей")
1127.Швадченко Артем Олександрович (Математика, Харківська гімназія № 41)
1128.Бессчетніков Лев Ілліч (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради)
1129.Глаголева Діана Віталіївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1130.Заставна Ярина Олексіївна (Математика, Броварський ліцей № 11)
1131.Куц Христина Юріївна (Українська мова і література, Школа І-ІІ ступенів-ліцей №38 ім. В.М.Молчанова)
1132.Ковальов Рінат Дмитрович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
1133.Смаль Денис-Григорій Григорович (Математика, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1134.Остап'юк Іван Андрійович (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
1135.Жорова Злата Олегівна (Українська мова і література, Миколаївський ліцей № 22)
1136.Доманська Анастасія Миколаївна (Українська мова і література, )
1137.Коцюба Аріна Вікторівна (Математика, Миколаївська гімназія №25)
1138.Старченко Вероніка (Українська мова і література, Школа №18)
1139.Аверкеєв Андрій (Математика, Розсошенська гімназія)
1140.Погорілий Кирил (Біологія, природознавство, Гімназія № 179 міста Києва)
1141.Гегеха Макар Андрійович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1142.Євтушок Віктор Вікторович (Інформатика, Шепетівський НВК №1)
1143.Карповець Ілля (Українська мова і література, Моквинський ліцей)
1144.Матвій Назар (Математика, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1145.Кірієнко Софія Віталіївна (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1146.Якушевська Ірина (Математика, Криворізька гімназія №89 "Потенціал")
1147.Волощенко Юрій (Українська мова і література, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1148.Федоренко Андрій Юрійович (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)
1149.Бричка Дарина (Українська мова і література, Кисорицький ліцей)
1150.Кушицька Анастасія (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
1151.Скаковець Тімур (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа № 281)
1152.Якобчук Алевтина Володимирівна (Англійська мова, Васищевський ліцей)
1153.Грень Святослав Ігорович (Біологія, природознавство, Ліцей № 24 міста Житомира)
1154.Перушко Назарій Олегович (Українська мова і література, ПЗО "МрійДій" м.Львів)
1155.Яшин Андрій Віталійович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №14)
1156.Чичилівська Тетяна Вікторівна (Біологія, природознавство, Христинівський ліцей)
1157.Молчанович Надія Миколаівна (Математика, Глиннівський ліцей)
1158.Кириченко Ярослав Сергійович (Математика, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1159.Касіренко Анна Русланівна (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1160.Король Софія Володимирівна (Інформатика, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
1161.Ткачук Юлія (Українська мова і література, Биковецька гімназія)
1162.Біловодський Арсен Миколайович (Англійська мова, Хотінська спеціалізована шкоал І-ІІІ ступенів)
1163.Нікіта (Інформатика, Новотарутинська гімназія Бородінської ТГ)
1164.Гудима Олександр Олександрович (Математика, Одеський ліцей №49)
1165.Тертишна Варвара Дмитрівна (Математика, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
1166.Шуригіна Мар'яна Анатоліївна (Інформатика, Люхчанський ліцей)
1167.Кальф Денис (Інформатика, Одеський ліцей №7)
1168.Нікіта (Українська мова і література, Новотарутинська гімназія Бородінської ТГ)
1169.Тарасова Софія Володимирівна (Біологія, природознавство, Мельниківський ліцей)
1170.Поліщук Андрій (Англійська мова, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
1171.Чуйко Ярослава (Інформатика, Садківська гімназія)
1172.Меліхов Ростислав (Англійська мова, Володимирівська ЗОШ)
1173.Євсєєва Софія Олександрівна (Біологія, природознавство, Новосавицька ЗОШ І-ІІ ст.)
1174.Яловський Денис (Англійська мова, Калинівський НВК №1)
1175.Ігнатьєва Поліна Євгенівна (Біологія, природознавство, Запорізький колегіум "Елінт")
1176.Мороз Михайло Святославович (Математика, КЗЗСО "Луцький ліцей № 11 Волинської обласної ради")
1177.Мінжинер Божена (Математика, Шепетівський НВК №1)
1178.Удод Анна (Математика, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
1179.Кот Вікторія Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1180.Галашов Артем Анатолійович (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
1181.Басистюк Даніл (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
1182.Кузьов Назар Едуардович. (Математика, СЗШ № 99)
1183.Пудик Софія Василівна (Біологія, природознавство, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1184.Янакова Дар'я (Математика, Новотроянівський ліцей)
1185.Чернецький Владислав Вячеславович (Інформатика, Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
1186.Бондар Софія (Інформатика, В'язівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1187.Нагорний Матвій (Інформатика, Биковецька гімназія)
1188.Хода Домініка Валентинівна (Математика, ЛЗШ № 43)
1189.Саламандик Олександра Володимирівна (Біологія, природознавство, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
1190.Бобруйко Ярослав Вадимович (Англійська мова, Калинівський ліцей №1)
1191.Бондаренко Андрій Андрійович (Інформатика, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
1192.Постоленко Артем Андрійович (Математика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1193.Гуніник Устим Сергійович (Англійська мова, Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
1194.Звенигородський Артем (Математика, Харківський ліцей №119)
1195.Юркевич Марія Василівна (Інформатика, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
1196.Садова Анастасія Владиславівна (Математика, Дніпровський ліцей № 54)
1197.Антонова Кіра Сергіївна (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1198.Татарчук Артем Володимирович (Українська мова і література, Козелецький ліцей №3)
1199.Негерей Євгеній Ярославович (Математика, Кам'янобрідський ліцей)
1200.Литвинець Яна Володимирівна (Інформатика, Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1201.Глущенко Анастасія Вікторівна (Біологія, природознавство, ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ОНЛАЙН-ШКОЛА «АЛЬТЕРНАТИВА»)
1202.Номеровська Єва Артемівна (Українська мова і література, Миколаївська гімназія №25)
1203.Баглюк Олександра Романівна (Біологія, природознавство, Навчально-виховний комплекс «Домінанта»)
1204.Рощін Данііл Ігорович (Біологія, природознавство, Запорізький колегіум "Елінт")
1205.Зароченцев Олександр (Математика, Чернівецький ліцей 5 «Оріяна»)
1206.Серпак Артем Олександрович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1207.Бивалін Міхаїл Павлович (Англійська мова, Одеський ліцей "Михайлівський")
1208.Вдовиченко Вероніка Єгорівна (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1209.Молдавчук Олександр Олексійович (Англійська мова, Гореницький ліцей)
1210.Канська Катерина Ярославівна (Англійська мова, Тернопільська СШ № 29)
1211.Балуєва Поліна Іллівна (Українська мова і література, Енергодарська гімназія №1)
1212.Касаджик Маргарита (Інформатика, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
1213.Касяненко Ярослав Васильович (Математика, Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
1214.Гладкевич Карина Георгіївна (Інформатика, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
1215.Сокур Юрій Іванович (Англійська мова, Одеська гімназія №18)
1216.Яцканич Софія Василівна (Українська мова і література, Нижньоболотнянська гімназія)
1217.Форд Вільям (Математика, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1218.Мединська Софія Сергіївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
1219.Іванюк Віталій (Українська мова і література, Криворізька гімназія №118)
1220.Антоненко Єгор Миколайович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 146)
1221.Бахмутян Поліна Олегівна (Інформатика, М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1222.Вдовиченко Вероніка Єгорівна (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1223.Слюсаренко Валерія (Біологія, природознавство, Одеський ліцей №9)
1224.RIZNYK V.R. (Англійська мова, Охтирська ЗОШ №2)
1225.Дубенко Маргарита Дмитрівна (Українська мова і література, Одеський НВК №13)
1226.Коваленко Гавриїл Дмитрович (Біологія, природознавство, Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
1227.Світличний Давид (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1228.Товкач Іван Іванович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1229.Буденко Дмитро Сергійович (Англійська мова, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка)
1230.Няньчук Дарія (Інформатика, Летичівський ліцей №2)
1231.Стасюк Злата (Математика, Балтський ліцей №3)
1232.Самодай Богдан Олександрович (Математика, Бочечківський ЗЗСО)
1233.Сінельник Олександра Сергіївна (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1234.Томишин Агнеса Іванівна (Біологія, природознавство, Липецькополянський ліцей)
1235.Тимур Рустамович Хісорієв (Математика, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1236.Василик Антон (Інформатика, Миколаївський ліцей №40)
1237.Гарбуз Вєра Сергіївна (Математика, Козелецький ліцей №3)
1238.Щербонос Андріана (Математика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО №5 ТМР)
1239.Данилюк Павло Юрійович (Математика, Хімчинський ліцей "Інтелект")
1240.Горцевич Анна Олександрівна (Математика, Козелецький ліцей №3)
1241.Філеп Станіслав Михайлович (Математика, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1242.Джус Орест Олександрович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
1243.Іщук Марія Тарасівна (Математика, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1244.Сова Ярослав Володимирович (Біологія, природознавство, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1245.Романюк (Українська мова і література, СЗШ № 99)
1246.Лафіцька Соломія Миколаївна (Математика, Ліцей № 24 міста Житомира)
1247.Гапоненко Іван Анатолійович (Математика, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
1248.Єгорчатова Єлизавета (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
1249.Нехлюда Родіон Максимович (Біологія, природознавство, Нововоронцовський ЗПЗСО №1)
1250.Цальова Авігея Олександрівна (Математика, Зеленодольський ліцей № 1)
1251.Бурдейний Ярослав Миколайович (Математика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1252.Сережченко Максим Станіславович (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
1253.Гушан Єгор Станіславович (Інформатика, Михайлівський ЗЗСО)
1254.Пуравець Валентин (Українська мова і література, Буштинський ліцей №2)
1255.Макуленко Діана Валеріївна (Біологія, природознавство, Глиннівський ліцей)
1256.Штаюра Марія Павлівна (Біологія, природознавство, Криворізький ліцей №95)
1257.Булах Олександр Вікторович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
1258.Мельник Анастасія Дмитрівна (Англійська мова, Стопчатівський ліцей)
1259.Кочмарьов Гліб В'ячеславович (Англійська мова, Немішаївський ліцей №2)
1260.Алєксєєнко Олексій (Англійська мова, Миколаївський ліцей № 22)
1261.Доманюк Ірина Олексіївна (Інформатика, Вілійський ЗЗСО)
1262.Воронкін Роман (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1263.Мандрик Тимофій (Математика, Кам'янська гімназія)
1264.Захарук Владислав Сергійович (Українська мова і література, Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
1265.Костанецька Дарина (Інформатика, Шепетівський НВК №3)
1266.Восканян Софія (Математика, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
1267.Бондаренко Валерія Ігорівна (Математика, Козелецький ліцей №3)
1268.Зозуля Михайло (Англійська мова, Гімназія №2)
1269.Кузьменко В'ячеслав Дмитрович (Біологія, природознавство, Миролюбівська гімназія)
1270.Няньчук Дарія (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №2)
1271.Загоруйко Захар Сергійович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №3)
1272.Подвишецький Марк (Українська мова і література, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
1273.Чередова Валерія Віталіївна (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1274.Танчин Матвій Дмитрович (Математика, СЗШ № 99)
1275.Коренівська Діана Сергіївна (Інформатика, Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
1276.Книш Святослав Володимирович (Українська мова і література, ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
1277.Супрун Олександр Володимирович (Англійська мова, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1278.Матвієнко Артур Сергійович (Англійська мова, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1279.Воскобой Аріна Дмитрівна (Математика, Харківський ліцей № 89)
1280.Лиховей Віктор Вячеславович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1281.Бабич Соломія Сергіївна (Українська мова і література, Летичівський ліцей №3)
1282.Юлюкович Кіріл Павлович (Українська мова і література, Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1283.Хомин Анастасія Степанівна (Математика, Зіболківська ЗОШ)
1284.Козар Вікторія Андріївна (Біологія, природознавство, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
1285.Частякова Поліна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей "Михаїл")
1286.Козаченко Андрій Сергійович (Біологія, природознавство, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
1287.Тащі Максим (Англійська мова, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1288.Мирошниченко Олена Віталіївна (Біологія, природознавство, Дніпровський ліцей № 54)
1289.Абрамович Владислав Анатолійович (Англійська мова, Котляревський ліцей)
1290.Раско Анастасія Василівна (Англійська мова, ЗСШ с.Ясениця-Замкова)
1291.Ступак Дар'я Тарасівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа №302)
1292.Мединська Софія Сергіївна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
1293.Багацький Володимир Андрійович (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1294.Лісевич Даніїл (Математика, Одеський ліцей № 92)
1295.Дударенко Софія Олексіївна (Українська мова і література, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
1296.Любецький Сєрафім (Інформатика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1297.Луценко Анжела (Англійська мова, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
1298.Овчиннікова Валерія Володимирівна (Біологія, природознавство, Комунальний заклад «Безруківський ліцей»)
1299.Соловйова Поліна (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1300.Кокош Андрий (Математика, Новотарутинська гімназія Бородінської ТГ)
1301.Орлов Дмитро Юрьович (Інформатика, Новосавицька ЗОШ І-ІІ ст.)
1302.Смуглий Єгор (Українська мова і література, ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
1303.Корнієнко Аріна (Інформатика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1304.Ходимчук Семен (Математика, Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
1305.Малько Матвій Станіславович (Англійська мова, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1306.Дьяков Микита (Математика, It Step School)
1307.Клімарчук Нікіта Євгенович (Біологія, природознавство, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
1308.Стефуранчин Ольга Олександрівна (Англійська мова, Ліцей №1 м. Немирова)
1309.Ліпніцький Владислав Анатолійович (Біологія, природознавство, Лісовицький ліцей)
1310.Бондаренко Павло (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1311.Линь Інна (Біологія, природознавство, Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
1312.Сніжко Валерія Костянтинівна (Англійська мова, Охтирська ЗОШ №2)
1313.Мащенко Артем (Біологія, природознавство, Трудолюбівська гімназія)
1314.Молчановський Всеволод Антонович (Математика, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради)
1315.Варенко Валерія Дмитрівна (Інформатика, Дергачівський ліцей №2)
1316.Сліпченко Андрій Олександрович (Інформатика, Хмельницька ЗОШ № 22)
1317.Підгорна Мілана Іванівна (Інформатика, Одеський ліцей №49)
1318.Катревич Максим Костянтинович (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
1319.Іванов Мирослав Костянтинович (Англійська мова, Іллінівський ОЗЗСО)
1320.Штундер Марк Богданович (Інформатика, Слобожанський ліцей)
1321.Баклан Соломія (Математика, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
1322.Горошко Анатолій (Математика, Школа № 164)
1323.Пилипчук Дарина Андріївна (Біологія, природознавство, Рейський ліцей)
1324.Смірнова Анастасія (Біологія, природознавство, Гімназія №7 Володимирської міської ради)
1325.Ольховська Злата Зіновіївна (Англійська мова, Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
1326.Павлюк Ольга Романівна (Математика, Новотарутинська гімназія Бородінської ТГ)
1327.Михайлов Платон Микитович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1328.Шостак Рада (Інформатика, СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1329.Сторчак Тимур Володимирович (Інформатика, КЗ ВЛ №14)
1330.ЧОКНАДІЙ АНАСТАСІЯ ОЛЕГІВНА (Англійська мова, Запорізький ліцей №71)
1331.Лебеденко Анастасія Олександрівна (Англійська мова, ВСП "Павлоградський фаховий коледж НТУ "ДП")
1332.Рущишин Анастасія Миколаївна (Українська мова і література, Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
1333.Павлович Христина Ростиславівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
1334.Машевський Артем Денисович (Інформатика, Першотравенський ліцей)
1335.Прохоренко Владислава (Інформатика, Криворізька гімназія № 102)
1336.Жигун Давід Олександрович (Математика, Школа І ступеня № 311)
1337.Тихон В'ячеслав В'ячеславович (Математика, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1338.Михалюк Марко (Англійська мова, СЗШ №73 м. Львова)
1339.Ковальчук Наталія (Біологія, природознавство, ВПФК імені Агатангела Кримського)
1340.Гушан Єгор Станіславович (Біологія, природознавство, Михайлівський ЗЗСО)
1341.Хамандяк Назар Романович (Математика, Гнідинський ліцей імені Петра Яцика)
1342.Ободянська Марія Юріївна (Біологія, природознавство, Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ)
1343.Горохов Святослав Олександрович (Математика, Чернівецький міський ліцей №3)
1344.Іванов Ігор (Англійська мова, Гімназія № 179 міста Києва)
1345.Ісайчик Альона Іванівна (Математика, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
1346.Білий Максим (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1347.Король Софія Володимирівна (Українська мова і література, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
1348.Шпетна Дар'я Романівна (Математика, Ліцей №3)
1349.Ломака Назар Васильович (Англійська мова, Партизанський ліцей)
1350.Панченко Катерина Олексіївна (Математика, Харківський ліцей № 150)
1351.Федюк Ганна Василівна (Інформатика, Дихтинецький ліцей)
1352.Бахмутян Богдан Олегович (Інформатика, М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1353.Шеремета Михайло Васильович (Англійська мова, Гімназія імені родини Луговських)
1354.Юхименко Поліна Вікторівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1355.Катеринюк Соломія Олександрівна (Англійська мова, Боратинскький ліцей)
1356.Гіба Софія Іванівна (Англійська мова, Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
1357.Рарицька Соломія Тарасівна (Математика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1358.Руденко Кароліна (Біологія, природознавство, Одеська ЗОШ №118)
1359.Ободянська Марія Юріївна (Інформатика, Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ)
1360.Кравченко Олександра (Англійська мова, Васищевський ліцей)
1361.Каптар Сіміна (Математика, Мамалигівський ліцей)
1362.Мамедова Аміна Натігівна (Інформатика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1363.Смородова Євгенія Михайлівна (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1364.Писарогло Влада Владиславівна (Інформатика, Білгород Дністровський ЗЗСО №4)
1365.Михайлов Платон Микитович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1366.Семчишин Богдан (Українська мова і література, Тернопільська СШ № 29)
1367.Коритник Анна Андріївна (Математика, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
1368.Палій Платон Євгенович (Англійська мова, Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
1369.Гусаков Владислав Дмитрович (Інформатика, Широківська гімназія)
1370.Остапенко Аліса (Англійська мова, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
1371.Колесников Владислав Ігорович (Українська мова і література, Одеський ліцей № 92)
1372.Постика Тимофій (Біологія, природознавство, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
1373.Пятаков Кіріл (Українська мова і література, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1374.Лєпкало Ігор Олегович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1375.Колєснік Анна Володимирівна (Англійська мова, Медведівський ліцей)
1376.Канарський Данило Денисович (Інформатика, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
1377.Бондар Анабель (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 281)
1378.Шевченко Дар'я (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1379.Кушицька Анастасія (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
1380.Підопригора Євгеній (Математика, Школа №122)
1381.Містота Евеліна (Інформатика, КЗ "Вороновицький ліцей")
1382.Жегестовський Дмитро (Математика, Луцький ліцей №18)
1383.Федорищева Ярослава Юріївна (Інформатика, СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей)
1384.Іван Бутченко (Українська мова і література, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1385.Шевців Вікторія Василівна (Англійська мова, Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
1386.Данилаш Юля Петрівна (Математика, Нижньоболотнянська гімназія)
1387.Томашевський Владислав (Українська мова і література, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
1388.Чуліпа Макар (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)
1389.Осатаненко Аліна (Математика, Школа №64)
1390.Калінчик Катерина Олегівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
1391.Горбачов Михайло (Біологія, природознавство, Дудчанський ліцей)
1392.Василенко Марія (Біологія, природознавство, Запорізький ліцей №71)
1393.Поліщук Владислав (Біологія, природознавство, ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
1394.Карпова Мілана Ігорівна (Математика, Смілянський НВК №15)
1395.Гінкул Ксенія Анатоліївна (Математика, Шаянський НВК)
1396.Олійник Дмитро Радиславович (Англійська мова, Преображенська гімназія)
1397.Буров Павло Романович (Математика, Губарівська гімназія)
1398.Євтушок Віктор Вікторович (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1)
1399.Гагич Анастасія Олегівна (Математика, Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
1400.Мисковець Лучезар Андрійович (Математика, ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
1401.Коротенко Марина (Українська мова і література, Одеський ліцей № 92)
1402.Неволін Микита Олександрович (Англійська мова, Одеський ліцей "Маріїнський")
1403.Москаленко Роман Юрійович (Біологія, природознавство, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
1404.Ткаченко Вероніка Олександрівна (Математика, Миколаївський НВК І-ІІ ступенів - ДНЗ)
1405.Капустян Іван (Англійська мова, Приватний заклад освіти "КМДШ")
1406.Cорокін Євген Олександрович (Біологія, природознавство, Main School Online)
1407.Іванущин Михайло (Математика, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
1408.Салямон Анна Ігорівна (Математика, Плебанівський ліцей)
1409.Кріцак Ангеліна (Математика, Космацька ЗОШ)
1410.Гавриленко Уляна Романівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1411.Палюх Ніка Вікторівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1412.Акуленко Єгор (Інформатика, СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1413.Беніва Поліна Артемівна (Математика, Апостолівський ліцей номер 3)
1414.Вещицька Дарія Вікторівна (Англійська мова, Полонський ліцей №1)
1415.Лойтра Олена (Біологія, природознавство, НВК № 26)
1416.Могила Єгор Євгенійович (Англійська мова, Судіївська ЗОШ)
1417.Тарковська Ангеліна (Англійська мова, Вілійський ЗЗСО)
1418.Федечко Захар (Українська мова і література, Бузький ліцей)
1419.Сегеда Ніка Вячеславівна (Математика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1420.Матушевська Софія (Англійська мова, Ліцей с.Глинськ)
1421.Парамонова Лілія Олександрівна (Математика, Горішньошеровецький ОЗЗСО І-ІІІ ст.)
1422.Жук Артем Євгенович (Інформатика, Спеціалізована школа №64)
1423.Ухань Данило Андрійович (Інформатика, Нікопольський ліцей № 6)
1424.Омельковець Мілана Миколаївна (Українська мова і література, Тинненський ліцей)
1425.Пужанський Максим (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
1426.КУШНІР ДАВІД ЄВГЕНОВИЧ (Математика, Малинецький ЗЗСО)
1427.Прохорова Аліна Павлівна (Математика, Криворізька гімназія №42)
1428.Москалець Дмитро (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
1429.Корнієнко Аріна (Англійська мова, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1430.Харевич Владислав (Українська мова і література, Одеський ліцей № 117)
1431.Єрмакова Аніта Андріївна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1432.Костюк Віталій Віталійович (Інформатика, Ліцей №3)
1433.Педан Ксенія Олександрівна (Англійська мова, Солоницівський ліцей №3)
1434.Гречин Мирослав Анатолійович (Українська мова і література, Баштанський ліцей №1)
1435.Алексенко Софія Олександрівна (Англійська мова, Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
1436.Стасюк Злата (Інформатика, Балтський ліцей №3)
1437.Присяжнюк Злата Вікторівна (Українська мова і література, Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
1438.Сліпуха Тимур Вадимович (Англійська мова, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
1439.Колесник Аліна Сергіївна (Інформатика, Ніжинська гімназія №6)
1440.Телеван Дар'я Сергіївна (Інформатика, Пересадівська ЗОШ)
1441.Підвисоцький Даниїл Русланович (Біологія, природознавство, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1442.Кризина Вероніка Василівна (Українська мова і література, Подобовецький ЗЗСО І-ІІ ст.)
1443.Щербина Надія (Біологія, природознавство, КЗ "Витязівський ліцей")
1444.Сова Ярослав Володимирович (Англійська мова, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1445.Шейко Дмитро Сергійович (Математика, Летичівський ліцей №2)
1446.Перуцький Олександр Олегович (Інформатика, Одеський ліцей №4)
1447.Адарічев Іван Валерійович (Англійська мова, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
1448.Максименко Олександр Олександрович (Математика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1449.Дударенко Софія Олексіївна (Математика, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
1450.Реморенко Дмитро Вікторович (Біологія, природознавство, Березотіцька гімназія ЛМР)
1451.Стрильчик Ольга Вікторівна (Інформатика, Спеціалізована школа №302)
1452.Джус Артем Олександрович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
1453.Степанова Єлізавета Олександрівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1454.Лисий Іван Іванович (Інформатика, Горішненський ліцей)
1455.Бербат Мар'яна (Математика, Одеська ЗОШ №118)
1456.Суділовський Максим Олександрович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1457.Савкіна Ярослава Олексіївна (Біологія, природознавство, Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
1458.Починюк Ярослав Віталійович (Математика, ЗЗСО Перемильський ліцей)
1459.Свинар Данило Васильович (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
1460.Масюк Макар (Математика, Луцький ліцей №18)
1461.Смага Євген (Українська мова і література, Ліцей імені Тараса Шевченка)
1462.Алексєєв Ярослав Іванович (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1463.Вільховецький Василь (Біологія, природознавство, Пригородоцька гімназія)
1464.Серебряніков Костянтин Олександрович (Інформатика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
1465.Дідук Євген Євгенович (Інформатика, Ірпінський ліцей №2)
1466.Бауков Денис Вадимович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 74)
1467.Германович Дем'ян Андрійович (Математика, Гімназія "Провесінь" ЛМР)
1468.Мазурук Вікторія Андріївна (Біологія, природознавство, ВПФК імені Агатангела Кримського)
1469.Ткаченко Вікторія Андріївна (Біологія, природознавство, Немішаївський ліцей №2)
1470.Дендерук Анастасія Андріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1471.Денисюк Валерія Ігорівна (Англійська мова, Суразький ЗЗСО)
1472.Посвістак Дарина Олександрівна (Математика, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1473.Заровецька Олександра (Англійська мова, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
1474.Миколенко Данило (Математика, Середня загальноосвітня школа № 146)
1475.Постика Тимофій (Математика, КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
1476.Уманець Аліна (Математика, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
1477.Стусюк Аліна Ігорівна (Англійська мова, Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
1478.Денщик Орина Андріївна (Англійська мова, Слов"янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5)
1479.Недошовенко Єва Андріївна (Математика, Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)
1480.Федчишина Дарія (Українська мова і література, Летичівський ліцей №2)
1481.Кокош Андрий (Українська мова і література, Новотарутинська гімназія Бородінської ТГ)
1482.Биков Святослав Владімірович (Математика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1483.Вайнагій Ростислав (Інформатика, Буштинський ліцей №2)
1484.Супрунова Маргарита Андріївна (Математика, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
1485.Тангірбєрганов Андрій Олександрович (Математика, Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ")
1486.Береза (Біологія, природознавство, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1487.Дендерук Анастасія Андріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1488.Мантуляк Анастасія (Англійська мова, Новокривотульська)
1489.Рябенко Злата (Математика, Безпальчівський НВК)
1490.Клочкова Аріна Ігорівна (Біологія, природознавство, Черкаський НВК №34)
1491.Шевців Марта Василівна (Англійська мова, Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
1492.Крюкова Ніна (Біологія, природознавство, Кочерезький ліцей)
1493.Меркулов Радмир (Англійська мова, Школа №64)
1494.Кремень Віктор Сергійович (Англійська мова, Ліцей №2 Львівської Міської Ради)
1495.Хомів Софія Василівна (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)
1496.Беспалюк Давид Ігорович (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1497.Єрмілов Федір (Математика, Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
1498.Хомін Роман (Інформатика, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
1499.Данилюк Матвій В'ячеславович (Англійська мова, Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)
1500.Пліско Олександр Сергійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1501.Савченко Ярина Олександрівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1502.Мельник Яна (Англійська мова, Скраглівська гімназія)
1503.Новак Маргарита (Інформатика, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1504.Руденко Діана (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
1505.Кузьменко Анастасія (Математика, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
1506.Шевченко Аміна Андріївна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1507.Рогозний Ілля Андрійович (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
1508.Ніколаєв Микола (Біологія, природознавство, Новотроянівський ліцей)
1509.Петренко В'ячеслав (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1510.Якименко Вероніка (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1511.Ліскевич Владислав (Інформатика, Одеський ліцей №49)
1512.Шумський Арсеній (Англійська мова, Одеський ліцей № 121)
1513.Кириченко Максим Олександрович (Українська мова і література, Харківський ліцей №119)
1514.Пилипчук Олексій Вадимович (Інформатика, Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
1515.Георгієв Ростислав Дмитрович (Англійська мова, Одеський ліцей №3)
1516.Кусяк Назар (Англійська мова, ХАГ "Оазис Надії")
1517.Кокоуліна Мілана Євгенівна (Англійська мова, Широківська гімназія)
1518.Полякова Анастасія Ігорівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
1519.Герман Назар Володимирович (Англійська мова, СЗШ № 99)
1520.Забудний Владислав Віталійович (Математика, Тернопільська СШ № 29)
1521.Устенко Кирил Віталійович (Математика, Криворізький ліцей №24)
1522.Калін Маргарита (Інформатика, Гімназія № 179 міста Києва)
1523.Гордієнко Софія Валеріївна (Математика, Ліцей №2 Долинської міської ради)
1524.Цимбалюк Федір (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
1525.Кусьпісь Соломія Орестівна (Українська мова і література, СЗШ № 86)
1526.Белей Вікторія (Англійська мова, Первомайський ліцей «Ерудит»)
1527.Гаджаман Карина (Математика, Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12)
1528.Чийпеш Василь Васильович (Інформатика, Нижньоболотнянська гімназія)
1529.Кіосе Артем Олександрович (Біологія, природознавство, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1530.Чернецький Владислав Вячеславович (Математика, Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
1531.Малешко Владислав (Інформатика, Буштинський ліцей №2)
1532.Осавлюк Катерина (Українська мова і література, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
1533.Ісаков Денис Володимирович (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1534.Казанцев Артем Андрійович (Математика, Домашня)
1535.Єргеєва Мирослава Володимирівна (Англійська мова, Одеський ліцей "Фонтанський")
1536.Токарчук Захарій (Математика, Луцька гімназія № 20)
1537.Синиця Злата (Українська мова і література, Підлозцівський ліцей)
1538.Дяченко Артем (Математика, Вишнівський академічний ліцей 1)
1539.Ярмусь Софія (Українська мова і література, ОЗ Почаївська ЗОШ)
1540.Бондар Роман Вікторович (Інформатика, КЗ БЦМР Клуб за місцем проживання "Прометей")
1541.Вакуленко Роман Костянтинович (Біологія, природознавство, КЗ "Гутянський ліцей")
1542.Сулима Дмитро Ігорович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
1543.Бубнов Ярослав (Українська мова і література, Чорноморський ліцей №4)
1544.Рогульчик Роман Віталійович (Математика, Ліцей Новгородківської селищної ради)
1545.Лук'яненко Даніїл Олександрович (Біологія, природознавство, Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
1546.Яланська Анастасія (Математика, Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
1547.Шевченко Аміна Андріївна (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1548.Биков Святослав Владімірович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1549.Самборський Гліб (Біологія, природознавство, Миколаївський ліцей № 22)
1550.Ногаль Олександр Олегович (Інформатика, Червоноградська гімназія № 3)
1551.Бордакова Мілена Дмитрівна (Математика, Криворізький природничо-науковий ліцей)
1552.Семсічко Єва (Біологія, природознавство, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
1553.Баглай Уляна Олегівна (Англійська мова, Китайгородська гімназія)
1554.Мазур Ілля (Математика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1555.Скользнєв Ярослав Романович (Інформатика, КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
1556.Скульський Мирослав (Математика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
1557.Ступницький Дмитро Олександрович (Англійська мова, ЗОШ №92 м. Львова)
1558.Чорноплечий Роман Вячеславович (Математика, Калинівський ліцей №3)
1559.Циберман Кіріл (Англійська мова, Вигінська філія І-ІІ ст. ОЗ "Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
1560.Костюк Віталій Віталійович (Англійська мова, Ліцей №3)
1561.Селега Олександр Анатолійович (Математика, Козелецький ліцей №3)
1562.Хомін Роман (Українська мова і література, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
1563.Токайчук Анна (Англійська мова, Шепетівський НВК №3)
1564.Соніч Нікіта Андрійович (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)
1565.Кривошапка Тімур Владиславович (Англійська мова, Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області)
1566.Бондар Анабель (Математика, Середня загальноосвітня школа № 281)
1567.Бабій Владислав (Інформатика, Чорноморський ліцей №4)
1568.Рожко Олександр Андрійович (Українська мова і література, Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
1569.Резніков Дамір Віталійович (Англійська мова, Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
1570.Алєксєєва Діана Євгенівна (Математика, Харківський ліцей № 173)
1571.Мицай Кирило Володимирович (Математика, Дергачівський ліцей №2)
1572.Кравчук Ілона Олександрівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1573.Стельмах Дмитро (Інформатика, Центр дитячої та юнацької творчості)
1574.Бевзюк Ваня (Біологія, природознавство, Великодимерський ліцей Броварського району Київської області)
1575.Папка Ярина Олегівна (Математика, Львівський ліцей №81 ім. П.Сагайдачного)
1576.Дружченко Євгеній Артемович (Математика, КЗЗСО "Гімназія № 2")
1577.Головчук Дар'я (Біологія, природознавство, Ставрівський ліцей)
1578.Зуєнко Аміра Миколаївна (Англійська мова, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
1579.Мовчан Валерія (Біологія, природознавство, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
1580.Радчук Софія Сергіївна (Англійська мова, Довговільський ліцей)
1581.Бабіно Вікторія Сергіївна (Математика, Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.)
1582.Чернієнко Марина (Біологія, природознавство, КЗ "Витязівський ліцей")
1583.Швець Вячеслав Андрійович (Біологія, природознавство, Харківська санаторна школа №11)
1584.Зендран Аделіна Володимирівна (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
1585.Павло Степан (Українська мова і література, Балтський ліцей №3)
1586.Цальова Авігея Олександрівна (Англійська мова, Зеленодольський ліцей № 1)
1587.Деревенко Мартин Ігорович (Інформатика, Школа вільних та небайдужих)
1588.Чайковський Нікіта Ігорович (Англійська мова, Кам'янопотоківський ліцей імені М.С.Новохатька)
1589.Івахнова Катерина Михайлівна (Англійська мова, Летичівський ліцей №2)
1590.Олейницька Валерія Олександрівна (Математика, Підгайцівський ліцей)
1591.Войцеховська Інна Олександрівна (Англійська мова, Летичівський ліцей №3)
1592.Левандовський Дмитро (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
1593.Бублій Андрій Олександрович (Математика, Білогородський ліцей №1)
1594.Кравченко Ірина Миколаївна (Біологія, природознавство, Бузький ліцей)
1595.Баглюк Олександра Романівна (Українська мова і література, Навчально-виховний комплекс «Домінанта»)
1596.Фесканич Богдан (Англійська мова, Михайлівська ЗОШ)
1597.Клименко Анастасія Валентинівна (Математика, Володьководівицький ліцей)
1598.Макаров Андрій Олександрович (Інформатика, Дніпровська гімназія № 77)
1599.Ткаченко Володимир Володимирович (Математика, Середня загальноосвітня школа №140 Святошинського району м. Києва)
1600.Терновий Дмитро Володимирович (Біологія, природознавство, Криворізький ліцей №95)
1601.Новак Маргарита (Математика, Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
1602.Хілько Олександр Олександрович (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва)
1603.Ключник Олександра В'ячеславівна (Українська мова і література, Петрівський ліцей №2)
1604.Куц Христина Юріївна (Англійська мова, Школа І-ІІ ступенів-ліцей №38 ім. В.М.Молчанова)
1605.Діброва Тетяна (Українська мова і література, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
1606.Толочний Антон (Математика, СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1607.Стецик Гліб Ярославович (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1608.Бендас Назар Максимович (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 92)
1609.Комендант Юстина Олегівна (Українська мова і література, СЗШ №70)
1610.Андрійченко Марія Олександрівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 152)
1611.Мордик Данило (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1612.Удовик Ярослава Денисівна (Математика, Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1613.Гришенко Маргарита Володимирівна (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1614.Ляшенко Владислав Сергійович (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
1615.Бурлуцька Олександра Антонівна (Інформатика, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
1616.Богуцька Єлизавета Валеріївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №72)
1617.Пліско Олександр Сергійович (Математика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1618.Коротенко Марина (Англійська мова, Одеський ліцей № 92)
1619.Жук Артем Євгенович (Українська мова і література, Спеціалізована школа №64)
1620.Ляшук Софія Сергіївна (Українська мова і література, Школа №25)
1621.Аджар Асія (Біологія, природознавство, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1622.Піщанський Тарас Андрійович (Англійська мова, Одеський ліцей "Михайлівський")
1623.Катеренюк Роман (Математика, Astor School)
1624.Сирко Яна (Біологія, природознавство, Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
1625.Захарова Ольга Сергіївна (Біологія, природознавство, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
1626.Куцалаба Марія Назарівна (Біологія, природознавство, Терлівська гімназія)
1627.Дремлюга Поліна (Українська мова і література, Запорізький класичний ліцей)
1628.Негерей Євгеній Ярославович (Біологія, природознавство, Кам'янобрідський ліцей)
1629.Новикова Аліна Олександрівна (Українська мова і література, Зеленодольський ліцей №2)
1630.Книш Злата Сергіївна (Математика, Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
1631.Кунцевич Маргарита (Інформатика, Ліцей імені Тараса Шевченка)
1632.Клименко Данило Назарович (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1633.Камалеєв Єлисей Олексійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1634.Єремія Анастасія Сергіївна (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
1635.Жук Артем Євгенович (Математика, Спеціалізована школа №64)
1636.Кісіль Анастасія Андріївна (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
1637.Лучко Мілана Павлівна (Англійська мова, Охоченський ліцей)
1638.Косюк Богдан (Біологія, природознавство, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
1639.Пуйческу Стефанія (Біологія, природознавство, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
1640.Левченко Нікіта (Біологія, природознавство, Миколаївський ліцей № 22)
1641.Леус Валерія Миколаївна (Англійська мова, Вараський ліцей №4)
1642.Данильченко Анастасія Андріївна (Англійська мова, Ніжинська ЗОШ №7)
1643.Кузьменко Тарас Іванович (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
1644.Касянчук Ярослав (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
1645.Чауш Муса (Українська мова і література, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
1646.Красовська Маргарита (Англійська мова, Калинівський НВК №1)
1647.Школяренко Єгор Романович (Біологія, природознавство, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
1648.Ваченко Євгенія Максимівна (Англійська мова, Коврайський НВК "Загальноосвітня школа I-III ст. - ДНЗ" імені Г. С. Сковороди)
1649.Дімова Маргарита (Математика, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
1650.Катеринчук Григорій Олексійович (Математика, Одеський ліцей № 101)
1651.Бабич Мілана Сергіївна (Інформатика, Ліцей № 24 міста Житомира)
1652.Кухарчук Олівія Олександрівна (Біологія, природознавство, Овідіопольський НВК)
1653.Томашевський Владислав (Математика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
1654.Саркетова Вікторія (Англійська мова, Одеський ліцей №7)
1655.Дунаєвська Анастасія (Українська мова і література, Криворізька гімназія №118)
1656.Шайхітдінов Денис (Математика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1657.Довбнич Михайло (Інформатика, Буштинський ліцей №2)
1658.Пилипай Камiла (Біологія, природознавство, Баштанський ліцей №1)
1659.Сергеєв Максим (Математика, Старокостянтинівський НВК)
1660.Козак Злата (Англійська мова, Шепетівський НВК №3)
1661.Ткаченко Грета Олегівна (Математика, Криворізька гімназія №42)
1662.Данько Ірина (Біологія, природознавство, Почапинська гімназія)
1663.Кузнєцова Дар'я (Англійська мова, Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
1664.Сахно Сандра Юріївна (Біологія, природознавство, Козелецький ліцей №3)
1665.Рябий Артем В'ячеславович (Українська мова і література, Криворізька гімназія №14)
1666.Кинаш Ярослав Віталійович (Математика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1667.Огребчук Олександра (Англійська мова, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1668.Степанова Єлізавета Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1669.Тищенко Діана Іванівна (Інформатика, Мліївський ліцей №1)
1670.Юхименко Поліна Вікторівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1671.Гірчак Христина Василівна (Математика, ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
1672.Дремлюга Поліна (Біологія, природознавство, Запорізький класичний ліцей)
1673.Ніколенко Ангеліна (Українська мова і література, Краснокутський ліцей №1)
1674.Чилій Матвій (Математика, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
1675.Абакуменко Дмитро Володимирович (Англійська мова, Біляївський ліцей)
1676.Бормотов Віталій Валерійович (Англійська мова, Солоницівський ліцей №3)
1677.Башак Марта Андріївна (Українська мова і література, Орховицький ЗЗСО І-ІІ ст.)
1678.Костенко Аріна Віталіївна (Англійська мова, Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
1679.Філеп Станіслав Михайлович (Англійська мова, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1680.Шевченко Мірабелла (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 119)
1681.Свєтликова Анастасія Дмитрівна (Англійська мова, Школа №39)
1682.Бачинська Софія (Українська мова і література, Полтавська гімназія)
1683.Драчук Богдана Олександрівна (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
1684.Сергієнко Богдан Романович (Біологія, природознавство, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
1685.Борис (Англійська мова, Ліцей № 17 м Львова)
1686.Лужецька Інна (Математика, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
1687.Динис Артем (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
1688.Грищук Анастасія Дмитрівна (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1689.Удовиченко Каміла Олександрівна (Українська мова і література, Наталинський ліцей)
1690.Білик Анастасія Андріївна (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1691.Коваленко Максим Ігорович (Інформатика, Миколаївський ліцей 42)
1692.Булгаков Олександр Денисович (Інформатика, СЗШ №1 м. Львова)
1693.Велегура Кіра Романівна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1694.Невмержицький Дмитро (Англійська мова, Джугастрівська гімназія)
1695.Соболь Святослав (Математика, Клеванський ліцей №2)
1696.Мельник Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Берлогівська гімназія)
1697.Алексєєв Давид Русланович (Англійська мова, Троянська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка)
1698.Мар'ян Дзюбак (Англійська мова, Лютізький ліцей)
1699.Яворський Олександр (Біологія, природознавство, Балтський ліцей №3)
1700.Штаюра Марія Павлівна (Українська мова і література, Криворізький ліцей №95)
1701.Камнєв Володимир Дмитрійович (Англійська мова, Введенський ЗЗСО)
1702.Єремія Юрій Сергійович (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
1703.Солоніна Софія (Біологія, природознавство, Білогородський ліцей №1)
1704.Касяненко Ярослав Васильович (Українська мова і література, Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
1705.Капрієлов Артем Максимович (Інформатика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1706.Шпак Олексій Сергійович (Інформатика, Славутицький ЗЗСО №3)
1707.Соляник Андрій Вікторович (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1708.Гришко Антон Дмитрович (Англійська мова, Бердичівський міський ліцей № 15)
1709.Каплун Артем (Англійська мова, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
1710.Дяченко Артем (Англійська мова, Вишнівський академічний ліцей 1)
1711.Кухтін Євген Денисович (Інформатика, Південний ліцей № 2)
1712.Барабаш Поліна В'ячеславівна (Математика, Дніпровська гімназія № 77)
1713.Дармасюк Олександр Вікторович (Інформатика, Новоолександрівський ліцей)
1714.Філіп Євгенія (Інформатика, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1715.Линь Ольга (Українська мова і література, Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
1716.Ковальський Михайло Володимирович (Англійська мова, Гореницький ліцей)
1717.Байбак Ростислав Іванович (Англійська мова, Дорогівський ліцей)
1718.Лазебний Михайло (Англійська мова, -)
1719.Тащі Максим (Українська мова і література, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1720.Жорова Злата Олегівна (Інформатика, Миколаївський ліцей № 22)
1721.Лаврова Аліса Олегівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
1722.Діденко Максим (Біологія, природознавство, Вишнівський академічний ліцей 1)
1723.Ходаковська Єлизавета (Українська мова і література, Луцький ліцей №18)
1724.Одарчук Іван Олексійович (Англійська мова, Тинненський ліцей)
1725.Пятаков Кіріл (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1726.Сахно Ельвіра Михайлівна (Англійська мова, Сагайдацька загальноосвітня)
1727.Бовкун Анна Вікторівна (Біологія, природознавство, Ліцей №3)
1728.Бобурчак Анна (Українська мова і література, Михайлівська ЗОШ)
1729.Дубінін (Математика, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1730.Воробець Марк (Англійська мова, Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1731.Янушкевич Дем'ян (Математика, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1732.Кулінський Богдан Ігорович (Українська мова і література, Рижанівський ліцей)
1733.Кузик Софія Ярославівна (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1734.Кривдюк Захар Віталійович (Українська мова і література, Боратинскький ліцей)
1735.Паліївець Микола (Математика, КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
1736.Яворський Олександр (Інформатика, Балтський ліцей №3)
1737.Чумаченко Емілія (Інформатика, Початкова школа "Казка")
1738.Заїць Станіслав Віталійович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
1739.Оліярчук Катерина Романівна (Англійська мова, ПЗО "Кембрідж фемілі")
1740.Сухова Любов Іванівна (Інформатика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
1741.Стукало Валерія Олегівна (Математика, Новосавицька ЗОШ І-ІІ ст.)
1742.Чумаченко Аріна (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 92)
1743.Піддубний Олександр Андрійович (Математика, Рижанівський ліцей)
1744.Приходько Софія Романівна (Англійська мова, ЗЗСО № 15)
1745.Бойко Євгеній Денисович (Українська мова і література, ЗЗСО с. Зелений Гай)
1746.ЧОКНАДІЙ АНАСТАСІЯ ОЛЕГІВНА (Інформатика, Запорізький ліцей №71)
1747.Поляруш Тимофій Романович (Англійська мова, Залузька ЗОШ)
1748.Долуда Артем (Математика, КЗ "Шарівський ліцей")
1749.Савченко Ярина Олександрівна (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1750.Глуховцов Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Великовільмівська філія Садівського ліцею)
1751.Ковальчук Юлія (Англійська мова, Биковецька гімназія)
1752.Савченко Ярина Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1753.Головчук Дар'я (Інформатика, Ставрівський ліцей)
1754.Козак Злата (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №3)
1755.Дідук Діана Ростиславівна (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
1756.Циберман Кіріл (Біологія, природознавство, Вигінська філія І-ІІ ст. ОЗ "Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
1757.Кулик Ілля (Інформатика, Петропавлівський ліцей №1)
1758.Медулич Марія Владиславівна (Математика, Подобовецький ЗЗСО І-ІІ ст.)
1759.Петлюк Марія Андріївна (Англійська мова, Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
1760.Кривда Катерина Костянтинівна (Біологія, природознавство, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1761.Сумовський Святослав (Українська мова і література, Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
1762.Галкін Ярослав Юрійович (Інформатика, Чернівецька гімназія №7)
1763.Кульчицька-Вачініч Анна (Інформатика, Гімназія імені родини Луговських)
1764.Савчук Андрій Янович (Інформатика, Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
1765.Журавель Ілля (Українська мова і література, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1766.Алхімов Павло (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія № 102)
1767.Козак Андріана (Українська мова і література, Вишнівський академічний ліцей 1)
1768.Міхалчан Ніколета Іванівна (Математика, Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
1769.Задерейчук Антон Сергійович (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
1770.Лящук Дмитро Андрійович (Математика, Підзамчівський ліцей)
1771.Сокотуха Світлана Олександрівна (Біологія, природознавство, Рижанівський ліцей)
1772.Настас Василь Сергійович (Українська мова і література, Колінковецький ліцей)
1773.Лучко Мілана Павлівна (Математика, Охоченський ліцей)
1774.Шевченко Крістіна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м. Києва)
1775.Сазбандян Артур Сергійович (Англійська мова, ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
1776.Ковальчук Данііл Вадимович (Англійська мова, Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1777.Савкіна Ярослава Олексіївна (Математика, Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
1778.Мамедов Максим (Інформатика, Березнівський ліцей №2)
1779.Кібиш Артем Сергійович (Математика, Довговільський ліцей)
1780.Стужук Марія Сергіївна (Інформатика, Слобожанський ліцей)
1781.Палько Злата (Англійська мова, Шепетівський НВК №1)
1782.Баркова Дарія Олександрівна (Математика, СЗШ № 91 м.Львів)
1783.Сємєйкін Богдан Сергійович (Інформатика, Михайлівський ліцей)
1784.Чурай Владислав (Англійська мова, Васищевський ліцей)
1785.Хоменко Лука (Англійська мова, Броварська гімназія Мономакс)
1786.Усенко Анна Юріівна (Англійська мова, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка)
1787.Сорокін Матвій Русланович (Математика, СЗШ № 99)
1788.Сафарян Арсен Гегамович (Інформатика, Стрільська початкова школа)
1789.Докієнко Вікторія Максимівна (Українська мова і література, Смілянський НВК №15)
1790.Шутяк Мирон Дмитрович (Англійська мова, Жашківський ліцей №4)
1791.Селега Олександр Анатолійович (Українська мова і література, Козелецький ліцей №3)
1792.Ковач Артьом Максимович (Математика, Шостаківський ліцей)
1793.Зуєнко Аміра Миколаївна (Інформатика, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
1794.Яковлєв Олексій Павлович (Англійська мова, Одеський ліцей "Михайлівський")
1795.Тукалов Даніїл Олександрович (Математика, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
1796.Пилипенко Артем (Біологія, природознавство, КЗ "Шарівський ліцей")
1797.Мирончук Даніела Богданівна (Математика, Антонівський ліцей)
1798.Гнилюх Максим Андрійович (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1799.Маляренко Дмитро Володимирович (Українська мова і література, Школа №1)
1800.Серпак Артем Олександрович (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1801.Черкасов Владислав Павлович (Українська мова і література, Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1802.Винар Дмитро Олександрович (Математика, Немішаївський ліцей №2)
1803.Шевців Вікторія Василівна (Біологія, природознавство, Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
1804.Падалко Андрій (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1805.Чернишов Петро (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1806.Одарчук Софія Олексіївна (Біологія, природознавство, Тинненський ліцей)
1807.Салямон Анна Ігорівна (Англійська мова, Плебанівський ліцей)
1808.Замкова Олександра Павлівна (Інформатика, Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1809.Юрків Марта Іванівна (Англійська мова, Добрянська гімназія Стрийської міської ради)
1810.Каракай Денис Іванович (Англійська мова, Миколаївська гімназія №25)
1811.Золотарьов Єгор (Біологія, природознавство, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
1812.Ковтун Анна Олексіївна (Інформатика, Рудківська гімназія)
1813.Брездень Юрій Дмитрович (Українська мова і література, Ліцей №21 ЛМР)
1814.Капусняк Олександр (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1815.Полунін Артемій Юрійович (Інформатика, Одеський ліцей №4)
1816.Голов'ятинська Маргарита (Інформатика, Харківський ліцей №119)
1817.Притула Мілана Євгенівна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №14)
1818.Бєккер Максим Сергійович (Математика, Одеський ліцей №49)
1819.Тутка Анастасія Валеріївна (Інформатика, Шишацький ліцей Полтавської обласної ради)
1820.Бурдейний Ярослав Миколайович (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1821.Левченко Артем (Математика, Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ст. №118)
1822.Косенко Аліса Денисівна (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1823.Хомін Ярослав (Англійська мова, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
1824.Коломієць Костянтин ВІкторович (Інформатика, Великобалківська гімназія)
1825.Лишаєватенко Лілія (Інформатика, Рижанівський ліцей)
1826.Дублей Яна (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)
1827.Григоряк Арсен Васильович (Математика, Дихтинецький ліцей)
1828.Данильченко Марія Вікторівна (Англійська мова, Слобожанський ліцей)
1829.Ключник Олександра В'ячеславівна (Біологія, природознавство, Петрівський ліцей №2)
1830.Вовк Марина (Англійська мова, КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
1831.Артеменко Альбіна Олександрівна (Математика, Узинський ЛПшГ "Обдарованість")
1832.Лозовий Максим Олександрович (Математика, Преображенська гімназія)
1833.Полуян Міла Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1834.Кухтар Марко (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
1835.Мирошниченко Ярослав Денисович (Біологія, природознавство, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
1836.Фещенко Нікіта (Англійська мова, Харківський ліцей №119)
1837.Олишевська Уляна (Біологія, природознавство, СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1838.Мельников Андрій (Математика, Школа № Височанський НВК)
1839.Качан Владислав (Математика, Ізяславський ліцей № 2)
1840.Румянцев Тарас (Біологія, природознавство, Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
1841.Одарченко Станіслав Юрійович (Англійська мова, Шпитьківський академічний ліцей "Скіф")
1842.Дубова Мар'яна Олександрівна (Математика, Вінницький ліцей №27)
1843.Захарко Остап (Українська мова і література, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №61)
1844.Кобель Глеб (Математика, Ренійський ліцей № 3)
1845.Фирса Анастасія (Математика, Лохвицька ЗОШ №2)
1846.Кохановський Георгій (Біологія, природознавство, Одеський ліцей №7)
1847.Тарнавський Денис Андрійович (Українська мова і література, Ярославицький ліцей)
1848.Бартман Соломія Тарасівна (Українська мова і література, Гімназія імені родини Луговських)
1849.Антіпов Нікіта (Математика, Ліцей № 37 імені Максима Самойловича)
1850.Бахмутян Богдан Олегович (Математика, М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1851.Поляков Владислав Олександрович (Математика, Нововоронцовський ліцей)
1852.Кесарєв Артем (Математика, Первомайський ліцей №5)
1853.Куликов Денис Олександрович (Математика, Харківський ліцей № 152)
1854.Якимишин Дарина Ярославівна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1855.Волох Діана Дмитрівна (Математика, Хмельницька СЗОШ №19)
1856.Пасічник Тимофій (Математика, Полігонівський ліцей Шевченківської сільської ради)
1857.Животова Поліна (Біологія, природознавство, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1858.Царук Софія Василівна (Інформатика, Росохоцька гімназія)
1859.Марчук Ілона Романівна (Українська мова і література, ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
1860.Кравчук Вікторія Вадимівна (Англійська мова, Стрибізький ліцей)
1861.Сорока Христина Олегівна (Українська мова і література, Львівська гімназія "Євшан")
1862.Галагуз Богдана Олегівна (Математика, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1863.Нечаєнко Максим (Математика, Степанківський ліцей ЗЗСО)
1864.Громосяк Олексій Олегович (Українська мова і література, Броварський ліцей № 9)
1865.Денисенко Іванна (Математика, Славутицький ліцей «БезМеж»)
1866.Шпетна Дар'я Романівна (Англійська мова, Ліцей №3)
1867.Стремедловський Євген (Англійська мова, Шепетівський НВК №3)
1868.Задарко Максим Володимирович (Інформатика, Новокалинівський ліцей)
1869.Кузьменко Анастасія (Українська мова і література, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
1870.Байцар Арсеній Олегович (Інформатика, Суховільський ліцей)
1871.Бондаренко Назарій (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 121)
1872.Денисова Мілана (Українська мова і література, Гімназія № 179 міста Києва)
1873.Бублик Ілля Іванович (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1874.Чугунова Ангеліна (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1875.Штанько Аріанна Русланівна (Біологія, природознавство, Ліцей №18)
1876.Денщиков Ілля (Англійська мова, Запорізька СШ № 72)
1877.Гайдамака Максим (Англійська мова, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1878.Івахненко Данило Олександрович (Біологія, природознавство, Бутенківський ліцей імені Ю.П.Дольд-Михайлика)
1879.Солод Захар (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
1880.Бабець Олексій (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1881.Велігдан Богдан (Інформатика, Карпилівський ліцей)
1882.П'ятак Анастасія Ярославівна (Інформатика, КЗ Іршавський ліцей №1)
1883.Коломієць Злата (Математика, Балтський ліцей №3)
1884.Черенков Ян (Англійська мова, Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
1885.Гибало Артем Олександрович (Англійська мова, Ліцей №5 Покровської міської ради)
1886.Бас Петро (Математика, Харківський ліцей №119)
1887.Бреус Єва (Математика, Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
1888.Мамедова Аміна Натігівна (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1889.Ткаченко Володимир Володимирович (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №140 Святошинського району м. Києва)
1890.Радченко Данило (Біологія, природознавство, Трудолюбівська гімназія)
1891.Черняхович Аліса (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №2)
1892.Коршунов Вадим (Українська мова і література, Криворізький ліцей №113)
1893.Алсітов (Англійська мова, КЗЗСО ліцей "Перспектива")
1894.Незгода Антон (Англійська мова, Eagle team education)
1895.Толкачова Вєроніка (Українська мова і література, Апостолівський ліцей №1)
1896.Петряєва Ангеліна (Англійська мова, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1897.Попсуй Софія Сергіївна (Математика, Смілянський НВК №15)
1898.Галагудза Данило Олександрович (Англійська мова, Острозький ліцей №2)
1899.Кусьпісь Соломія Орестівна (Англійська мова, СЗШ № 86)
1900.Яровий Дмитро (Математика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1901.Дубовицький Роман Євгенович (Інформатика, Могилівська філія-гімназія імені Михайла Логвина)
1902.Бахмутян Поліна Олегівна (Біологія, природознавство, М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1903.Стадник Артем (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
1904.Свердлова Діана Олексіївна (Англійська мова, Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
1905.Пометун Олесій Вячеславович (Українська мова і література, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1906.Юхневич Богдан Андрійович (Математика, Криворізька ЗОШ № 45)
1907.Жорова Анна (Англійська мова, Славутицький ЗЗСО №3)
1908.Сотніков Микита Олександрович (Математика, Дніпровський ліцей № 54)
1909.Портей Софія Віталіївна (Біологія, природознавство, Лохвицька ЗОШ №2)
1910.Бабій Владислав (Біологія, природознавство, Чорноморський ліцей №4)
1911.Бутков Платон (Англійська мова, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
1912.Байцар Арсеній Олегович (Біологія, природознавство, Суховільський ліцей)
1913.Задорожній Михайло Дмитрович (Українська мова і література, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1914.Алєксєєва Кароліна Едуардівна (Українська мова і література, Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради)
1915.Стремедловський Євген (Математика, Шепетівський НВК №3)
1916.Бурбело Єгор Сергійович (Українська мова і література, Одеський ліцей № 117)
1917.Соніч Ілля Андрійович (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)
1918.Мочалін Іван Анатолійович (Математика, Кулевчанський опорний заклад - ліцей з початковою школою та гімназією)
1919.Хлистун Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
1920.Климченко Кіра Сергіївна (Біологія, природознавство, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
1921.Уколін Роман Леонідович (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
1922.Жукова Світлана (Українська мова і література, Харківський ліцей №119)
1923.Петрюк Владислав (Математика, Кіцманський НВК)
1924.Шевченко Дар'я (Інформатика, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1925.Кузьменко Анастасія (Інформатика, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
1926.Косенко Уляна Євгенівна (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1927.Целуйко Дмитро (Інформатика, Трудолюбівська гімназія)
1928.Палько Злата (Українська мова і література, Шепетівський НВК №1)
1929.Животова Поліна (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1930.Бугайчук Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Школа №4)
1931.Дунаєвська Анастасія (Математика, Криворізька гімназія №118)
1932.Шавловський Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Жеревецький ліцей)
1933.Лозовий Даніїл (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1934.Машуренко Ксенія Вікторівна (Математика, Ліцей "Екологія і Культура")
1935.Іванченко Еліна Максимівна (Англійська мова, Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов)
1936.Демчишак В. (Англійська мова, Львівська гімназія "Євшан")
1937.Цап Анастасія (Українська мова і література, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1938.Антонова Кіра Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1939.Шкарін Остап (Математика, Бучанський ліцей № 9)
1940.Кравченко Станіслав Андрійович (Математика, Лозівський ліцей №7)
1941.Полюк Анна (Біологія, природознавство, НВК №6 м. Хмельницького)
1942.Устичук Ілля (Інформатика, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
1943.Кривдюк Захар Віталійович (Математика, Боратинскький ліцей)
1944.Герасимов Йосиф Федорович (Інформатика, Одеська гімназія №18)
1945.Ієвлєва Євгенія Дмитрівна (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1946.Мартинишин В'ячеслав (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1947.Нагорний Ігор (Інформатика, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1948.Жорова Анна (Інформатика, Славутицький ЗЗСО №3)
1949.Синьогуб Маша (Англійська мова, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
1950.Похлебіна Дар'я Борисівна (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 117)
1951.Гадуп’як Юрій Володимирович (Англійська мова, Суховільський ліцей)
1952.Попович Андрій Дмитрович (Математика, Гімназія №136)
1953.Николишин Єлизавета Іванівна (Українська мова і література, Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
1954.Карабет Дмитро Олегович (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1955.Малішевський Костянтин Едуардович (Інформатика, Хотинський опорний академічний ліцей)
1956.Маляренко Ольга (Біологія, природознавство, Джугастрівська гімназія)
1957.Гончаренко Матвій Олександрович (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1958.Майборода Артем Андрійович (Українська мова і література, КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
1959.Матвієнко Дарина Олегівна (Українська мова і література, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
1960.Жеглатий Іван Владиславович (Інформатика, Олександрівський ліцей №2)
1961.Білюк Аліса (Математика, Миколаївський ліцей № 22)
1962.Стромило Іван Андрійович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
1963.Рубан Анастасія Володимирівна (Математика, Барвінківський ліцей №2)
1964.Кремень Віктор Сергійович (Математика, Ліцей №2 Львівської Міської Ради)
1965.Керетів Адель (Англійська мова, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1966.Польова Ангеліна (Англійська мова, ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1967.Пажарицька Соломія Сергіївна (Англійська мова, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1968.Крохмаль Олена (Біологія, природознавство, Школа №64)
1969.Романенко Єва Володимирівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1970.Соіч Даниїл Олегович (Математика, Харківський ліцей № 89)
1971.Данілова Марія Костянтинівна (Інформатика, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 2)
1972.Шаповаленко Дмитро (Англійська мова, КЗ ХЗОШ № 49)
1973.Ткаченко Анастасія Валеріївна (Інформатика, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1974.Савкун Костянтин (Українська мова і література, Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
1975.Варенко Валерія Дмитрівна (Математика, Дергачівський ліцей №2)
1976.Голубицький Яромір (Українська мова і література, Школа №64)
1977.Ковальчук Святослав Володимирович (Українська мова і література, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
1978.Вакуліна Анна (Математика, Корощинська гімназія)
1979.Гівчак Мирослав Володимирович (Українська мова і література, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
1980.Іванов Мирослав Костянтинович (Українська мова і література, Іллінівський ОЗЗСО)
1981.Шомоді Евеліна (Українська мова і література, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
1982.Нікіта (Математика, Новотарутинська гімназія Бородінської ТГ)
1983.Мединський Ярослав Сергійович (Біологія, природознавство, Петрівський ліцей №2)
1984.Драчов Олег Олександрович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1985.Головчук Ольга Юріївна (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
1986.Кидалова Леся (Інформатика, Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
1987.Містота Евеліна (Математика, КЗ "Вороновицький ліцей")
1988.Самофалов Ярослав Ігорович (Біологія, природознавство, Криворізький НТМЛ №81)
1989.Романович Ліна (Англійська мова, Шепетівський НВК №3)
1990.Красніков Нікіта Віталійович (Англійська мова, Сумська гімназія №1)
1991.Олександр Єгоров (Біологія, природознавство, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1992.Михайлова Мілана (Математика, Бучанський ліцей № 9)
1993.Яшник Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Корсунь-Шевченківська гімназія)
1994.Гончар Владислав Анатолійович (Математика, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
1995.Сємєйкін Богдан Сергійович (Англійська мова, Михайлівський ліцей)
1996.Дудченко Соломія (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1997.Степанова Тетяна Сергіївна (Англійська мова, Дніпровський ліцей № 54)
1998.Пєшоха Ольга (Інформатика, Верхівський ліцей)
1999.Ханджи Емір (Англійська мова, Заваллівський ліцей)
2000.Біров Вероніка Роландівна (Англійська мова, Берегівський ліцей імені Ілони Зріні)
2001.Штойко Софія Дмитрівна (Математика, Летичівський ліцей №3)
2002.Шарко Роман Станіславович (Біологія, природознавство, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2003.Сук Поліна (Українська мова і література, Гімназія № 179 міста Києва)
2004.Войцеховська Вікторія Михайлівна (Англійська мова, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
2005.Гура Тимофій Олександрович (Математика, Нікопольський Ліцей № 6 Нікопольської міської ради)
2006.Хайруллаєв Суф'ян (Біологія, природознавство, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
2007.Кишенко Артем (Математика, Люхчанський ліцей)
2008.Іванків Адам Віталійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
2009.Кобченко Дмитро Олександрович (Англійська мова, Ліцей №3)
2010.Кальницька Уляна Олегівна (Математика, Новомиргородський ліцей №2)
2011.Коваленко Гавриїл Дмитрович (Англійська мова, Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
2012.Мартинюк Максим (Математика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2013.Ковальчук Ярослава Тарасівна (Українська мова і література, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2014.Самолюк Дарина (Математика, Школа №18)
2015.Сережченко Максим Станіславович (Англійська мова, Партизанський ліцей)
2016.Юр'єв Олександр Юрійович (Інформатика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2017.Шупрудько Дарина Олексіївна (Інформатика, Нетребська гімназія)
2018.Смілянський Мирослав (Інформатика, Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради)
2019.Мирошниченко Нікіта (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2020.Шафранюк Ангеліна Романівна (Математика, Борщівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2021.Бурик Софія (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2022.Поповиченко Крістіна Сергіївна (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2023.Цимбалюк Кирило (Інформатика, Матроський ЗЗСО)
2024.Штоколова Аріна Сергіївна (Біологія, природознавство, Немішаївський ліцей №2)
2025.Олександр Єгоров (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2026.Юрків Марта Іванівна (Інформатика, Добрянська гімназія Стрийської міської ради)
2027.Волянська Олександра (Англійська мова, Одеський ліцей № 117)
2028.Дуляк Ольга Миколаївна (Біологія, природознавство, Шевченківський ліцей)
2029.Кривда Катерина Костянтинівна (Математика, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2030.Лютий Арсеній Максимович (Математика, Андріївський ліцей №1)
2031.Пясецька Софія (Українська мова і література, Ліцей №1 м. Немирова)
2032.Борисевич Сергій (Українська мова і література, Дніпровський ліцей №28)
2033.Піонківська Єлизавета (Англійська мова, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
2034.Вілівчук Владислав Віталійович (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
2035.Авдєєв Матвій (Англійська мова, НВК № 66)
2036.Золотарьова Аліса (Англійська мова, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
2037.Чайка Володимир Олегович (Англійська мова, Володьководівицький ліцей)
2038.Шеремета Карина (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
2039.Житлан Мирослава Геннадіївна (Математика, НВК "Домінанта")
2040.Підчеха Вероніка Богданівна (Англійська мова, Рава-Руський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
2041.Слижук Ольга (Англійська мова, Кутський ліцей)
2042.Євдокимов Костянтин Валерійович (Англійська мова, Шпитьківський академічний ліцей "Скіф")
2043.Гречко Матвій Павдович (Англійська мова, Одеський ліцей "Приморський")
2044.Додіченко Сергій Валерійович (Українська мова і література, Великомихайлівська ЗНЗ І-ІІІ ст. №2)
2045.Солонiн Ян Васильович (Математика, ПНЗ «Альтернатива»)
2046.Вишневський Владислав Юрійович (Біологія, природознавство, Гімназія с. Муравище)
2047.Дікал Дмитро (Біологія, природознавство, Херсонська спеціалізована школа №27)
2048.Матейчук Юстина Романівна (Англійська мова, Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
2049.Деревенко Мартин Ігорович (Математика, Школа вільних та небайдужих)
2050.Антоненко Єгор Миколайович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 146)
2051.Поронік Світлана Ігорівна (Біологія, природознавство, Дільнична гімназія)
2052.Циберман Тимофій (Біологія, природознавство, Вигінська філія І-ІІ ст. ОЗ "Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2053.Шот Юрій Петрович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2054.Товкач Іван Іванович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2055.Мартиненко Варвара (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2056.Шевельова Крістіна (Біологія, природознавство, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2057.Шаталюк Максим Вадимович (Математика, Краснянський ліцей Тиврівської селищної ради)
2058.Кургуз Анна Юріївна (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2059.Рябченко Соломія Романівна (Інформатика, Кам'янобрідський ліцей)
2060.Якушев Артур Сергійович (Англійська мова, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2061.Свиридович Тетяна Олександрівна (Математика, Будимлянська гімназія)
2062.Білий Володимир Валентинович (Математика, Лохвицька ЗОШ №2)
2063.Лозинський Роман Андрійович (Англійська мова, Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
2064.Дебренюк Остап (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2065.Бегень Ярина Петрівна (Математика, Куликівський ОЗЗСО)
2066.Нестеренко Володимир Дмитрович (Математика, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей")
2067.Косенко Уляна Євгенівна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2068.Семененко Єгор Олексійович (Українська мова і література, ХГ №55 ХМР ХО)
2069.Смьордов Максим Ростиславович (Біологія, природознавство, Немішаївський ліцей №2)
2070.Гулак Кирил Олегович (Математика, Перша міська гімназія)
2071.Ляшук Софія Сергіївна (Англійська мова, Школа №25)
2072.Смусенко Оксана Дмитрівна (Українська мова і література, Вілійський ЗЗСО)
2073.Колісниченко Тимофій (Українська мова і література, Харківський ліцей "Освітній простір "Гравітація")
2074.Філіпенко Ярослав Анатолійович (Інформатика, Нікопольський ліцей № 6)
2075.Торак Павло Миколайович (Біологія, природознавство, Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
2076.Скаковець Тімур (Математика, Середня загальноосвітня школа № 281)
2077.Катревич Максим Костянтинович (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
2078.Данильченко Анастасія Андріївна (Математика, Ніжинська ЗОШ №7)
2079.Мадгазієв Ільяс (Біологія, природознавство, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
2080.Морозова Марія Дмитрівна (Англійська мова, НПФК Одеської політехніки)
2081.Сивак Мирослава (Англійська мова, Новомар'ївська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2082.Ілляшенко Наталія Олександрівна (Математика, Куяльницький ОЗО)
2083.Коновалова Катерина Олександрівна (Біологія, природознавство, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2084.Петрушко Ростислав Романович (Англійська мова, Чернівецький ліцей № 8 імені Т.Г. Шевченка)
2085.Ваченко Євгенія Максимівна (Математика, Коврайський НВК "Загальноосвітня школа I-III ст. - ДНЗ" імені Г. С. Сковороди)
2086.Васько Вадим Юрійович (Математика, СЗШ № 99)
2087.Костак Марія Михайлівна (Математика, Нижньоболотнянська гімназія)
2088.Дмитрієв Микола Олександрович (Українська мова і література, Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області)
2089.Плюс Матвій Романович (Математика, СЗШ № 99)
2090.Бабич Оксана Сергіївна (Інформатика, Летичівський ліцей №3)
2091.Ларьков Богдан Сергійович (Математика, Лютізький ліцей)
2092.Валігунда Сніжана Тарасівна (Інформатика, Дорогівський ліцей)
2093.Плінгей Міхаель (Англійська мова, Сокирянський ліцей)
2094.Козинець Марк Анатолійович (Математика, Гімназія № 179 міста Києва)
2095.Бодров Назарій Валерійович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 89)
2096.Марцинюк Лілія (Інформатика, Початкова школа "Казка")
2097.Харчук Каріна Дмитрівна (Українська мова і література, Ліцей №3)
2098.Лисак Анна Степанівна (Англійська мова, Гімназія імені родини Луговських)
2099.Лаута Матвій Андрійович (Українська мова і література, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
2100.Синьогуб Маша (Інформатика, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
2101.Синяк Данііїл Олегович (Українська мова і література, Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
2102.Алхімов Павло (Українська мова і література, Криворізька гімназія № 102)
2103.Олія Кароліна Артемівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей №18)
2104.Білоус Єлизавета Андріївна (Англійська мова, ОНЗ "Шевченківський ліцей")
2105.Морозов Святослав Дмитрович (Українська мова і література, НПФК Одеської політехніки)
2106.Ляшук Софія Сергіївна (Математика, Школа №25)
2107.Куц Христина Юріївна (Біологія, природознавство, Школа І-ІІ ступенів-ліцей №38 ім. В.М.Молчанова)
2108.Тишков Арсен Артемович (Біологія, природознавство, Зносицький ліцей)
2109.Олімчук Артем Сергійович (Українська мова і література, Одеський ліцей № 101)
2110.Бондарчук Софія (Англійська мова, Заваллівський ліцей)
2111.Колодюк Віра Андріївна (Біологія, природознавство, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
2112.Белевят Полiна Іванівна (Математика, Пересадівська ЗОШ)
2113.Прушковський Семен Ігорович (Біологія, природознавство, Кам'янський ліцей)
2114.В‘юник Макар (Інформатика, Харківський ліцей №119)
2115.Гришков Олег (Математика, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
2116.Мєхоношин Тимофій Дмитрович (Інформатика, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2117.Гавриш Микита Вячеславович (Англійська мова, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2118.Федоренко Ілля Костянтинович (Англійська мова, Володарський ліцей №1)
2119.Бондар Захар (Англійська мова, Іршанський ліцей)
2120.Березна Лариса (Біологія, природознавство, Ізяславський ліцей № 2)
2121.Божук Олександра Сергіївна (Інформатика, Облапський ліцей)
2122.Лаута Матвій Андрійович (Біологія, природознавство, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
2123.Пасічна Анна Ігорівна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №94)
2124.Циберман Тимофій (Математика, Вигінська філія І-ІІ ст. ОЗ "Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
2125.Вініченко Максим Сергійович (Українська мова і література, Михайлівська ЗОШ)
2126.Тименко Аліса Максимівна (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 306)
2127.Ногаль Олександр Олегович (Українська мова і література, Червоноградська гімназія № 3)
2128.Мартинюк Максим Юрійович (Англійська мова, Рудківська гімназія)
2129.Скрипчук Марк Дмитрович (Біологія, природознавство, Дихтинецький ліцей)
2130.Кузь Ярема (Інформатика, Початкова школа "Казка")
2131.Голюк Костянтин Володимирович (Математика, ВПФК імені Агатангела Кримського)
2132.Проскурняк Маргарита Петрівна (Математика, Замулинецький ліцей)
2133.Педос Анастасія (Математика, Ліцей №1 м. Немирова)
2134.Рєзнік Євгенія Дмитрівна (Інформатика, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2135.Валігунда Сніжана Тарасівна (Українська мова і література, Дорогівський ліцей)
2136.Ляшук Софія Сергіївна (Інформатика, Школа №25)
2137.Дегтяр Вікторія Вадимівна (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2138.Лищук Максим (Інформатика, Луцький ліцей №18)
2139.Коваль Злата (Біологія, природознавство, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
2140.Кравченко Єва Сергіївна (Англійська мова, Ліцей № 17 м Львова)
2141.Таран Олександр Олександрович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
2142.Андріюк Оксана Тарасівна (Математика, Сапожинська гімназія)
2143.Петрюк Владислав (Англійська мова, Кіцманський НВК)
2144.Лозовий Ярослав Олександрович (Інформатика, Преображенська гімназія)
2145.Заверуха Валерія (Англійська мова, Тарасівський академічний ліцей)
2146.Іщенко Максим Юрійович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2147.Головань Дмитро Олексійович (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей МАУП)
2148.Єрмоленко Роман (Біологія, природознавство, Овруцький ліцей імені Андрія Малишка)
2149.Артемук Емілія (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
2150.Куімов Кіріл Дмитрович (Англійська мова, Овідіопольський НВК)
2151.Мирошниченко Олена Віталіївна (Математика, Дніпровський ліцей № 54)
2152.Лозовий Ярослав Олександрович (Українська мова і література, Преображенська гімназія)
2153.Винак Софія Олександрівна (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2154.Дудченко Матвій (Біологія, природознавство, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2155.Прушковський Семен Ігорович (Математика, Кам'янський ліцей)
2156.Гідулян Єлизавета Дмитрівна (Математика, Помічнянська ЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. Героя України Березняка Є.С.)
2157.Козаченко Олексій Сергійович (Інформатика, Одеський ліцей №9)
2158.Шмигаль Анастасія Юріївна (Математика, Черкаський НВК №34)
2159.Ага Владислав (Інформатика, Миколаївський ліцей № 22)
2160.Лимар Артем (Інформатика, Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
2161.Яна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2162.Шубіна Надія С ергіївна (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
2163.Брайлян Матвій (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Трибусівка)
2164.Безух Тарас (Інформатика, Биковецька гімназія)
2165.Зінченко Дарина Олександрівна (Англійська мова, Ліцей №15 Павлоградської міської ради)
2166.Петровський Даніїл (Українська мова і література, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
2167.Царук Арсен (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2168.Сергієнко Андрій Антонович (Біологія, природознавство, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Покровської міської ради)
2169.Чемний Остап Михайлович (Англійська мова, Луцький ліцей № 23)
2170.Лисенко Поліна Володимирівна (Англійська мова, Криворізька гімназія №94)
2171.Федорович Злата Андріївна (Математика, Сновидовицький ліцей)
2172.Тарнавський Денис Андрійович (Інформатика, Ярославицький ліцей)
2173.Фещенко О. (Англійська мова, Ліцей ЕКО 198)
2174.Лаута Матвій Андрійович (Математика, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
2175.Лук'яненко Олексій Сергійович (Українська мова і література, Слоутський НВК)
2176.Кісіль Анастасія Андріївна (Англійська мова, Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
2177.Кривонос Роман (Англійська мова, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
2178.Макаров Трохим (Англійська мова, Запорізька гімназія №84)
2179.Смусенко Оксана Дмитрівна (Інформатика, Вілійський ЗЗСО)
2180.Зендран Аделіна Володимирівна (Математика, Коломийський ліцей №9)
2181.Мосюк Владислав Володимирович (Математика, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
2182.Іщенко Владислав Дмитрович (Математика, Дергачівський ліцей №2)
2183.Білий Володимир Валентинович (Українська мова і література, Лохвицька ЗОШ №2)
2184.Мацкевич Михаїл (Математика, Одеський ліцей № 92)
2185.Троцюк Артем (Інформатика, Биковецька гімназія)
2186.Рудницька Кароліна Григорівна (Математика, Черкаська ЗОШ №32)
2187.Парейко Станіслав (Біологія, природознавство, Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2188.Березюк Даниїл Юрійович (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2189.Гусь Петро Андрійович (Математика, Школа №35)
2190.Сінельник Олександра Сергіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2191.Шоха Савелій (Українська мова і література, Міжнародний ліцей "Михаїл")
2192.сологуб ілля (Інформатика, Бахмутська ЗОШ №12)
2193.Шпиньович Софія Вікторівна (Біологія, природознавство, Нижньоболотнянська гімназія)
2194.Войтюк Єгор (Математика, Криворізька гімназія №124 КМР)
2195.Загребельна Мирослава (Математика, Верхівський ліцей)
2196.Зубко Олександр Олександрович (Інформатика, Спеціалізована школа №302)
2197.Тутка Анастасія Валеріївна (Математика, Шишацький ліцей Полтавської обласної ради)
2198.Герасименко Денис Олександрович (Англійська мова, Початкова школа №11)
2199.Нечай Максим Андрійович (Українська мова і література, Завишенська початкова школа СМР)
2200.Кобеляцька Поліна Олександрівна (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2201.Малюгін Нікіта (Математика, Доброславський ліцей)
2202.Чурай Владислав (Біологія, природознавство, Васищевський ліцей)
2203.Верещинський Олександр Васильович (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
2204.Циквас Вадим Андрійович (Інформатика, Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
2205.Свинар Данило Васильович (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2206.Галичук Андрій Іванович (Математика, Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
2207.Харон Юлія (Англійська мова, Калинівський НВК №1)
2208.Підгорна Мілана Іванівна (Математика, Одеський ліцей №49)
2209.Сарахман Андрій (Інформатика, Шепетівський НВК №3)
2210.Литвиненко Дмитро Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2211.Абдуллаєв Тимур (Англійська мова, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
2212.Грибов Іван (Біологія, природознавство, Лишнянська гімназія)
2213.Пильгук Давид Вячеславович (Українська мова і література, Бучанський ліцей № 9)
2214.Пивовар Катерина Олександрівна (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
2215.Русаловська Яна Вячеславівна (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2216.Созанська Марія Михайлівна (Математика, Терлівська гімназія)
2217.Примак Влада Віталіївна (Математика, Вирівський ліцей)
2218.Васильцюн ангеліна сергіївна (Англійська мова, Нижньоболотнянська гімназія)
2219.Гузов Артур (Біологія, природознавство, Миколаївський ліцей № 22)
2220.Кузьмінський Назарій (Інформатика, Крисківська гімназія)
2221.Семененко Єгор Олексійович (Біологія, природознавство, ХГ №55 ХМР ХО)
2222.Загороднюк Ангеліна (Інформатика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2223.Смусенко Оксана Дмитрівна (Математика, Вілійський ЗЗСО)
2224.Базяк Вікторія Андріївна (Українська мова і література, Школа І-ІІІ ступенів №169)
2225.Качало Валерія Сергіївна (Англійська мова, Шпитьківський академічний ліцей "Скіф")
2226.Вінтоняк Владислав (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
2227.Начинка Анна Яківна (Інформатика, Дніпровська гімназія № 77)
2228.Петльований Макар Сергійович (Українська мова і література, ЗОШ №2 м.Городка)
2229.Лашкул Давид Дмитрович (Інформатика, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2230.Мадгазієв Ільяс (Математика, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
2231.Лук'яненко Даніїл Олександрович (Математика, Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
2232.Івахнов Марк Вадимович (Українська мова і література, Школа №24)
2233.Меребашвілі Вероніка Георгіївна (Біологія, природознавство, Одеський ліцей №4)
2234.Варварук Ростислав Вячеславович (Математика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2235.Регуш Ксенія (Біологія, природознавство, Буштинський ліцей №2)
2236.Тимчук Назар (Інформатика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
2237.Ковбаса Марія Володимирівна (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2238.Дімова Лілія Сергіївна (Англійська мова, Холмський ліцей з початковою школою та гімназією)
2239.Мельничук Іван Дмитрович (Українська мова і література, Маркушівський ліцей)
2240.Антонюк Дарія Юріївна (Математика, Шиловецький ОЗО)
2241.Штогун Артем Вікторович (Математика, КЗ Тернопільської міської ради "Станція юних техніків")
2242.Лубенець Карім Романович (Українська мова і література, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
2243.Томощук Мілана Денисівна (Інформатика, Коврайський НВК "Загальноосвітня школа I-III ст. - ДНЗ" імені Г. С. Сковороди)
2244.Гуцол Кароліна (Математика, Школа №64)
2245.Слюсаренко Родіон Романович (Математика, Преображенська гімназія)
2246.Атамась Аліса Едуардівна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
2247.Романішина Поліна Дмитрівна (Українська мова і література, Оженинський ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2248.Чередова Вероніка Олексіївна (Українська мова і література, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2249.Зинкевич Єгор Янович (Українська мова і література, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Покровської міської ради)
2250.Сауляк Микола Тарасович (Біологія, природознавство, ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
2251.Катков Нікіта Вадимович (Англійська мова, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
2252.Лащик Валентина Ярославівна (Англійська мова, Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
2253.Марцинюк Лілія (Математика, Початкова школа "Казка")
2254.Бабарико Олександр Вадимович (Математика, Козелецький ліцей №3)
2255.Зярко Максим (Математика, Паліївська гімназія)
2256.Іваницька Ульяна Юріївна (Українська мова і література, Носівська початкова школа)
2257.Казьмірук Ігор (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2258.Вільхова Аріна Сергіївна (Англійська мова, Запорізька гімназія № 107)
2259.Вишневський Владислав Юрійович (Інформатика, Гімназія с. Муравище)
2260.Кравченко Артем (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 22)
2261.Кравець Владислава Павлівна (Англійська мова, Петракіївський НВК)
2262.Снігур Соломія Романівна (Англійська мова, Міжнародний ліцей "Михаїл")
2263.Кулєш Станіслав Васильович (Англійська мова, Арбузинська ЗОШ ІІ - ІІІ ст. №2)
2264.Ольховик Георгій (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
2265.Покулита Єлізавета (Англійська мова, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
2266.Костюк Володимир Віталійович (Інформатика, Ліцей №3)
2267.Мельниченко Олексій Сергійович (Математика, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
2268.Чмерук (Математика, Сарненський ліцей №4)
2269.Польова Тетяна Олегівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
2270.Іщенко Нікіта Артемович (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 74)
2271.Чала Анастасія (Англійська мова, Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
2272.Гаврилюк Оляна Олександрівна (Англійська мова, Міжнародний ліцей МАУП)
2273.Рубан Єва (Інформатика, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
2274.Гайдамака Максим (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2275.Ломака Назар Васильович (Математика, Партизанський ліцей)
2276.Коваленко Максим Ігорович (Біологія, природознавство, Миколаївський ліцей 42)
2277.Хайруллаєв Суф'ян (Англійська мова, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
2278.Ісаков Денис Володимирович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2279.Сарамака Софія Михайлівна (Англійська мова, Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
2280.Музика Маргарита Романівна (Інформатика, Чернігівський колегіум №11)
2281.Симканич Віталій Петрович (Англійська мова, Зарічанська гімназія)
2282.Ковальчук Роман (Математика, Летичівський ліцей №2)
2283.Сергієнко Вікторія Євгенівна (Математика, Черкаський НВК №34)
2284.Козаченко Вікторія Сергіївна (Біологія, природознавство, Одеський ліцей №9)
2285.Мороз Анастасія (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
2286.Кравець Анжела (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
2287.Тищенко Тимур (Англійська мова, Eagle team education)
2288.Левандовський Дмитро (Інформатика, Луцький ліцей №18)
2289.Мінжинер Божена (Інформатика, Шепетівський НВК №1)
2290.Марков Глєб Родіонович (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2291.Андрущенко Денис (Біологія, природознавство, Кочерезький ліцей)
2292.Лупащенко Вікторія Андріївна (Математика, Школа №39)
2293.Шевчук Владислав (Математика, Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
2294.Царук Павло Анатолійович (Математика, Тинненський ліцей)
2295.Тищенко Борис Васильович (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2296.Лень Ігор Іванович (Англійська мова, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2297.Ступак Назар Олександрович (Українська мова і література, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
2298.Федосєєв Давид Євгенович (Математика, Перша міська гімназія)
2299.Башкова Кіра (Математика, Іллінівський ОЗЗСО)
2300.Гріщенко Тимофій (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2301.Малішевський Костянтин Едуардович (Біологія, природознавство, Хотинський опорний академічний ліцей)
2302.Федчишина Дарія (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №2)
2303.Білий Максим (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2304.Юденко Іванна Олексіївна (Інформатика, Новопетрівський ліцей)
2305.Бойко Антон (Українська мова і література, Одеський ліцей № 92)
2306.Кабанець Євгеній (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 247)
2307.Носаль Атрем Ігорович (Інформатика, Завишенська початкова школа СМР)
2308.Опольський Андрій (Українська мова і література, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
2309.Лимар Артем (Українська мова і література, Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
2310.Стасюк Дарій (Математика, Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
2311.Бублик Ілля Іванович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2312.Савчук Марія (Біологія, природознавство, Гуманітарна гімназія №23)
2313.Канарський Михайло Денисович (Біологія, природознавство, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
2314.Таран Олександр Олександрович (Біологія, природознавство, Черкаська ЗОШ №32)
2315.Галагуз Богдана Олегівна (Англійська мова, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
2316.Сидір Роман Володимирович (Українська мова і література, Школа №33)
2317.Глеба Емілія Вікторівна (Біологія, природознавство, Липецькополянський ліцей)
2318.Леоненко Олексій (Українська мова і література, Малинівська гімназія)
2319.Іващук Андрій (Англійська мова, Школа №4)
2320.Марков Глєб Родіонович (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2321.Галкін Ярослав Юрійович (Українська мова і література, Чернівецька гімназія №7)
2322.Котенко Валентин Миколайович (Математика, Кам'янобрідський ліцей)
2323.Кучинська Милоліка Мирославівна (Математика, Одеський ліцей "Фонтанський")
2324.Кириценко Соломія Русланівна (Математика, Вербська гімназія)
2325.Кузнєцов Максим Антонович (Англійська мова, Шевченківський ліцей)
2326.Моамар Софія Діааївна (Українська мова і література, Ліцей "Євроленд")
2327.Данилюк Павло Юрійович (Англійська мова, Хімчинський ліцей "Інтелект")
2328.Пасічна Аліна (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
2329.Яшин Андрій Віталійович (Англійська мова, Криворізька гімназія №14)
2330.Резніков Дамір Віталійович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
2331.Лєфтєр Євгеній Олегович (Біологія, природознавство, Молодіжнеський заклад загальної середньої освіти)
2332.Козаченко Вікторія Сергіївна (Інформатика, Одеський ліцей №9)
2333.Нехлюда Родіон Максимович (Англійська мова, Нововоронцовський ЗПЗСО №1)
2334.Мельник Михайло Олександрович (Математика, Першотравенський ліцей)
2335.Козоріз Микита Юрійович (Математика, Первомайський ліцей «Ерудит»)
2336.Вінницький Матвій Олександрович (Інформатика, І-Іванівський ліцей)
2337.Дудченко Соломія (Математика, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2338.Поволоцький Святослав (Математика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2339.Козій Дмитро (Математика, Шпитьківський академічний ліцей "Скіф")
2340.Зайченко Анна (Англійська мова, Степанківський ліцей ЗЗСО)
2341.Кисленко Максим Сергійович (Біологія, природознавство, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2342.Гавадзюк Стефанія (Математика, Гімназія № 179 міста Києва)
2343.Руденко Діана (Інформатика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
2344.Таранська Ульяна (Українська мова і література, КЗ "Вороновицький ліцей")
2345.Шелепюк Анастасія Максимівна (Англійська мова, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2346.Томашевський Владислав (Біологія, природознавство, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2347.Горбач Денис (Англійська мова, Початкова школа "Арніка")
2348.Бахмутян Богдан Олегович (Англійська мова, М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2349.Харкавлюк Марія ВІкторівна (Біологія, природознавство, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2350.Сокур Юрій Іванович (Біологія, природознавство, Одеська гімназія №18)
2351.Михайлова Ярослава (Українська мова і література, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2352.Булгакова Вероніка (Англійська мова, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
2353.Стрільчук Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Шиловецький ОЗО)
2354.Міхалчан Ніколета Іванівна (Українська мова і література, Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
2355.Михайлов Клим Микитович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2356.Кальніченко Володимир Артурович (Математика, Христинівська школа мистецтв)
2357.Власенко Артем (Англійська мова, Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
2358.Євенчук Дарина Михайлівна (Математика, Дихтинецький ліцей)
2359.Огребчук Анастасія (Інформатика, Луцький ліцей №18)
2360.Каразей Дар`я Михайлівна (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 101)
2361.Ткаченко Анастасія Валеріївна (Біологія, природознавство, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
2362.Слободян Дарія Сергіївна (Українська мова і література, ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
2363.Міщенко Катерина (Англійська мова, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
2364.Осадчук Артем (Математика, Почапинська гімназія)
2365.Капусняк Олександр (Українська мова і література, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2366.Жученко Марія (Біологія, природознавство, Школа №64)
2367.Целуйко Дмитро (Українська мова і література, Трудолюбівська гімназія)
2368.Коновалова Катерина Олександрівна (Інформатика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2369.Здерчук Олександр (Українська мова і література, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2370.Корінь Мирон (Біологія, природознавство, Михайлівський ліцей)
2371.Дудко Платон (Англійська мова, Одеський ліцей № 117)
2372.Данилюк Максим Іванович (Математика, Горішньошеровецький ОЗЗСО І-ІІІ ст.)
2373.Яворський Олександр (Математика, Балтський ліцей №3)
2374.Кирич Кирило Михайлович (Українська мова і література, Школа №10)
2375.Хлистун Дмитро Олександрович (Інформатика, Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
2376.Бузина Софія Володимирівна (Математика, Опішнянський ліцей)
2377.Жуков Святослав Юрійович (Англійська мова, It Step school Poltava)
2378.Голов'ятинська Маргарита (Українська мова і література, Харківський ліцей №119)
2379.Немеш Валерія (Математика, Буштинський ліцей №2)
2380.Дудка Марія Павлівна (Англійська мова, Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
2381.Басюк Катерина Ігорівна (Українська мова і література, Половлівська гімназія)
2382.Дзюбій Назар Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
2383.Джамалов Расул Джамалович (Інформатика, Бучанський ліцей № 9)
2384.Плачинта Юлія (Математика, Криворізька гімназія №94)
2385.Мазур Злата Андріївна (Математика, Мукачівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 ім. Т.Г.Шевченка)
2386.Семенов Петро Костянтинович (Інформатика, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
2387.Гаврилко Ілля Ярославович (Англійська мова, Тростянецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
2388.Белевят Полiна Іванівна (Інформатика, Пересадівська ЗОШ)
2389.Ніколаєнко Богдан Володимирович (Українська мова і література, Гімназія імені родини Луговських)
2390.Литвин Денис Володимирович (Англійська мова, Преображенська гімназія)
2391.Лета Анна Ігорівна (Математика, Верблюзький НВК)
2392.Івахно Поліна Сергіївна (Англійська мова, Володьководівицький ліцей)
2393.Ахматова Камілла Сергіївна (Англійська мова, Троїцький ліцей)
2394.Малинова Василиса Олександрівна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів №169)
2395.Павліш Кирило Олегович (Біологія, природознавство, Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
2396.Романщак Олександра (Математика, Кам'янський спеціалізований ЗЗСО "Інтелект")
2397.Маловічко Єлизавета Василівна (Біологія, природознавство, Журжинецька гімназія-філія Лисянського ОЗ)
2398.Коцага Владислав (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
2399.Єрков Георгій Андрійович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2400.Яремій Марія -Андріана Юріївна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2401.Ніколаєв Микола (Англійська мова, Новотроянівський ліцей)
2402.Штоколова Аріна Сергіївна (Українська мова і література, Немішаївський ліцей №2)
2403.Любченко Євангеліна Олегівна (Англійська мова, Руськополянський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
2404.Угриновський Святослав (Інформатика, Красилівська гімназія №1)
2405.Римар Христина Романівна (Англійська мова, Львівська гімназія "Євшан")
2406.Гуральський Назар (Англійська мова, ЗЗСО "Седлищенський ліцей")
2407.Романщак Олександра (Англійська мова, Кам'янський спеціалізований ЗЗСО "Інтелект")
2408.Альхмоз Аміна (Біологія, природознавство, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
2409.Музика Анна Сергіївна (Біологія, природознавство, Слобожанський ліцей)
2410.Литвинець Яна Володимирівна (Біологія, природознавство, Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2411.Александров Нікіта (Інформатика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2412.Ярмоленко Вероніка Олегівна (Математика, Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
2413.Кулеша Остап (Математика, СЗШ № 99)
2414.Хоменко Ангеліна Олександрівна (Математика, Малопавлівський ліцей)
2415.Матерацька Дар'я Юріївна (Українська мова і література, Бучанський ліцей № 9)
2416.Нагальський Михайло Євгенович (Математика, Миколаївський ліцей № 22)
2417.Кривда Катерина Костянтинівна (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2418.Івахненко Данило Олександрович (Англійська мова, Бутенківський ліцей імені Ю.П.Дольд-Михайлика)
2419.Янушкевич Дем'ян (Англійська мова, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2420.Саламаха Наталія (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
2421.Козоріз Микита Юрійович (Англійська мова, Первомайський ліцей «Ерудит»)
2422.Рубаха Максим Леонідович (Інформатика, Горішненський ліцей)
2423.Матвійчук Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Дніпровський ліцей № 54)
2424.Муругов Ігор Андрійович (Математика, Одеський ліцей №9)
2425.Хомін Ярослав (Математика, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
2426.Дацко Мілана (Математика, Красилівська гімназія №1)
2427.Івасько Юрій Андрійович (Українська мова і література, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
2428.Богуш Деніс (Математика, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова)
2429.Проскурняк Маргарита Петрівна (Біологія, природознавство, Замулинецький ліцей)
2430.Харламова Тамара Павлівна (Англійська мова, Одеський ліцей № 101)
2431.Губський Максим Сергійович (Біологія, природознавство, Сидоренківський ліцей)
2432.Рябченко Соломія Романівна (Біологія, природознавство, Кам'янобрідський ліцей)
2433.Рибій Марія Миколаївна (Українська мова і література, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2434.Тертишна Варвара Дмитрівна (Українська мова і література, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
2435.Карпюк Владислава Іванівна (Математика, Штунський ліцей)
2436.Скринник Назар Євгенович (Українська мова і література, Одеський ліцей № 101)
2437.Томашевський Владислав (Англійська мова, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
2438.Калитюк Віолета (Математика, ВПФК імені Агатангела Кримського)
2439.Кундельчук В'ячеслав (Математика, Балтський ліцей №3)
2440.Денисюк Валерія Ігорівна (Біологія, природознавство, Суразький ЗЗСО)
2441.Яренчук Катерина Кирилівна (Математика, Ізмаїльська початкова школа №4)
2442.Левчук Дмитро Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 62)
2443.Дворядкіна Аріна (Англійська мова, Тарасівський академічний ліцей)
2444.Грицай Ірина Романівна (Математика, Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
2445.Карпічев Ян (Математика, Тарасівський академічний ліцей)
2446.Хміль Софія Ігорівна (Англійська мова, Гімназія "Провесінь" ЛМР)
2447.Шуригіна Мар'яна Анатоліївна (Українська мова і література, Люхчанський ліцей)
2448.Стасюк Дарій (Українська мова і література, Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
2449.Денисюк Валерія Ігорівна (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
2450.Козуб Еліна Ігорівна (Англійська мова, Колінковецький ліцей)
2451.Алхімов Павло (Англійська мова, Криворізька гімназія № 102)
2452.Шпак Марія Миколаївна (Математика, Острозький ліцей №2)
2453.Дзятко Ксенія Леонідівна (Українська мова і література, Криворізька гімназія № 41 КМР)
2454.Вержбицький Іван Павлович (Біологія, природознавство, Одеська гімназія №18)
2455.Мойсеєнко Катерина Олександрівна (Інформатика, Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
2456.Швитай Валерій (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
2457.Ковальчук Марк (Математика, Ліцей імені Тараса Шевченка)
2458.Черновська Анна (Математика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
2459.Ковтуненко Поліна (Математика, Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
2460.Лук'яненко Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
2461.Штирбу Ева Олексіївна (Англійська мова, Миколаївська гімназія № 18)
2462.Матвієнко Артем Сергійович (Інформатика, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2463.Юрченко Михайло Володимирович (Математика, Одеський ліцей № 92)
2464.Герик Степан (Математика, Ясеневопільнівський ліцей)
2465.Кравчук Вероніка Вадимівна (Математика, Стрибізький ліцей)
2466.Дранко Нил Олександрович (Математика, Новомиколаївська ЗОШ)
2467.Романович Ліна (Інформатика, Шепетівський НВК №3)
2468.Стрільчук Катерина Сергіївна (Математика, Шиловецький ОЗО)
2469.Савченко Марія Миколаївна (Математика, Губарівська гімназія)
2470.Острик Іван Володимирович (Математика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2471.Яцканич Софія Василівна (Математика, Нижньоболотнянська гімназія)
2472.Климченко Артем Сергійович (Англійська мова, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
2473.Дударенко Софія Олексіївна (Біологія, природознавство, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
2474.Синявська Олександра (Математика, Балтський ліцей №3)
2475.Бондарчук Єлизавета Артурівна (Математика, Потіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2476.Почтаренко Микита Ігорович (Математика, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2477.Мартинюк Артем (Англійська мова, Карпилівський ліцей)
2478.Сергієнко Андрій Антонович (Інформатика, Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Покровської міської ради)
2479.Красніцький Максим Сергійович (Математика, Летичівський ліцей №2)
2480.Шиманський Владислав (Біологія, природознавство, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
2481.Ємельянова Євгенія Іванівна (Англійська мова, Ліцей №5 Покровської міської ради)
2482.Ігнатьєва Поліна Євгенівна (Математика, Запорізький колегіум "Елінт")
2483.Левкович Кірілл Денисович (Інформатика, Біляївський ліцей № 3)
2484.Мордюженко Богдан Олександрович (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
2485.Білик Михайло (Біологія, природознавство, Барський ліцей №1)
2486.Димид Марія Сергіївна (Англійська мова, Якубівська ЗОШ I ступеня)
2487.Шубіна Надія С ергіївна (Інформатика, Запорізька гімназія № 107)
2488.Сулима Софія Романівна (Англійська мова, ЛЗШ № 43)
2489.Бондарчук Назар Олександрович (Інформатика, Кам'янобрідський ліцей)
2490.Ковалевський Михайло Денисович (Математика, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2491.Нікітіна Дарія Сергіївна (Математика, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
2492.Баркова Дарія Олександрівна (Українська мова і література, СЗШ № 91 м.Львів)
2493.Кусенко Мар'яна (Математика, Початкова школа "Казка")
2494.Мозгова Дар'я Олегівна (Інформатика, ХНВК № 112)
2495.Яланжи Іван (Інформатика, Новотроянівський ліцей)
2496.Грушовець Діана Андріївна (Українська мова і література, Будимлянська гімназія)
2497.Мартинюк Максим (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
2498.Тихомирова Ольга Андріївна (Математика, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
2499.Саламаха Катерина Іванівна (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2500.Погорілий Кирил (Математика, Гімназія № 179 міста Києва)
2501.Головчук Дар'я (Математика, Ставрівський ліцей)
2502.Кісіль Анастасія Андріївна (Українська мова і література, Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
2503.Глєб Ігорович Дрява (Англійська мова, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
2504.Новиченко Вадим Денисович (Математика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2505.Нагорний Ігор (Англійська мова, Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2506.Малай Петро Данилович (Англійська мова, ЗЗСО № 15)
2507.Колянковська Марія (Математика, Одеський ліцей "Фонтанський")
2508.Гордієнко Софія Валеріївна (Українська мова і література, Ліцей №2 Долинської міської ради)
2509.Дідук Діана Ростиславівна (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
2510.Зеркаль Олександра Вадимівна (Біологія, природознавство, Дніпровський ліцей № 54)
2511.Куликов Денис Олександрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 152)
2512.Пінчук Кароліна Олександрівна (Інформатика, Козелецький ліцей №3)
2513.Яровий Олексій Олексійович (Англійська мова, Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)
2514.Шупрудько Дарина Олексіївна (Українська мова і література, Нетребська гімназія)
2515.Руда Єлизавета Дмитрівна (Біологія, природознавство, Миколаївська гімназія №25)
2516.Колесник Аліна Сергіївна (Біологія, природознавство, Ніжинська гімназія №6)
2517.Іванюк Віталій (Інформатика, Криворізька гімназія №118)
2518.Фоменко Дар'я Олександрівна (Математика, ХЗОШ № 95)
2519.Юртаєв Артем Сергійович (Українська мова і література, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2520.Бобровник Олександр Леонвдович (Математика, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
2521.Вейна Михайло Сергійович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
2522.Роменський Микита Сергійович (Англійська мова, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2523.Кузьмич Маргарита Олександрівна (Англійська мова, Березівський ліцей)
2524.Кречмаровський Артем Юрійович (Математика, ЗЗСО "Корецький ліцей")
2525.Музика Анна Сергіївна (Математика, Слобожанський ліцей)
2526.Ткачук Богдан Валерійович (Українська мова і література, Чернівецький ліцей №9)
2527.Кравчук Катерина Василівна (Біологія, природознавство, Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
2528.Шевцов Станіслав (Українська мова і література, Великописарівський ліцей)
2529.Скринник Назар Євгенович (Англійська мова, Одеський ліцей № 101)
2530.Чернюк Анастасія Павлівна (Англійська мова, Дрогобицький ліцей)
2531.Бабич Оксана Сергіївна (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №3)
2532.Іванюк Віталій (Біологія, природознавство, Криворізька гімназія №118)
2533.Браницька Анастасія Юріївна (Математика, Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
2534.Сова Ярослав Володимирович (Математика, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
2535.Колодюк Віра Андріївна (Англійська мова, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
2536.Лавренчук Тихін Ярославович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2537.Симонова Софія (Інформатика, Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради)
2538.Семчишин Богдан (Математика, Тернопільська СШ № 29)
2539.Лавренчук Тихін Ярославович (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2540.Хатенко Варвара Євгенівна (Українська мова і література, Смілянський НВК №15)
2541.Романенко Єва Володимирівна (Інформатика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2542.Калита Соломія (Інформатика, Бучанський ліцей №3)
2543.Бобров Арсеній (Англійська мова, Миколаївський ліцей № 22)
2544.Сафанюк Евеліна (Інформатика, Биковецька гімназія)
2545.Бринчак Надія (Інформатика, Школа №64)
2546.Рєпка Анна (Математика, Уманська гімназія №11)
2547.Василевич Ніна Іванівна (Англійська мова, Будимлянська гімназія)
2548.Кальницька Уляна Олегівна (Українська мова і література, Новомиргородський ліцей №2)
2549.Гавриленко Уляна Романівна (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2550.Лобода Ярослав Сергійович (Англійська мова, Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ст)
2551.Береза Ксенія (Англійська мова, Одеський ліцей № 117)
2552.Глущенко Анастасія Вікторівна (Математика, ПРИВАТНИЙ ЛІЦЕЙ «ОНЛАЙН-ШКОЛА «АЛЬТЕРНАТИВА»)
2553.Халімон Мілана Дмитрівна (Українська мова і література, НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
2554.Руденко Діана (Англійська мова, Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
2555.Антоненко Кіра Володимирівна (Англійська мова, Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
2556.Зеркаль Олександра Вадимівна (Англійська мова, Дніпровський ліцей № 54)
2557.Кабанець Євгеній (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 247)
2558.Маслов Максим Олександрович (Українська мова і література, КЗ "Панютинський ліцей")
2559.Салєй Вероніка (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
2560.Гуралюк Іван (Математика, Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
2561.Сичак Тимофій Володимирович (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2562.Козак Андріана (Математика, Вишнівський академічний ліцей 1)
2563.Толочко Марія Володимирівна (Англійська мова, Підзвіринецька ЗОШ)
2564.Нечаєнко Максим (Українська мова і література, Степанківський ліцей ЗЗСО)
2565.Дежнюк Дарія (Інформатика, Рокитнівський ліцей №3)
2566.Семенякіна Кіра Євгенівна (Математика, Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ)
2567.Супрун Олександр Володимирович (Українська мова і література, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2568.Яцканич Софія Василівна (Інформатика, Нижньоболотнянська гімназія)
2569.Бегень Ярина Петрівна (Англійська мова, Куликівський ОЗЗСО)
2570.Романчук Кирил Євгенійович (Інформатика, Немішаївський ліцей №2)
2571.Синьогуб Маша (Математика, Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
2572.Якимець Максим Миколайович (Англійська мова, КЗ "Черешенський ліцей")
2573.Булгакова Вероніка (Математика, Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
2574.Курята Нікіта Миколайович (Біологія, природознавство, Нетребська гімназія)
2575.Бурлуцька Олександра Антонівна (Англійська мова, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
2576.Данилко Анастасія (Англійська мова, Носівська початкова школа)
2577.Дацюк Самуїл Олексйович (Англійська мова, Школа King's Kids)
2578.Тризна Софія (Англійська мова, Коломийський ліцей №9)
2579.Пащенко Володимир (Українська мова і література, Ліцей №1 м. Немирова)
2580.Богуш Деніс (Українська мова і література, НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова)
2581.Федчишина Дарія (Математика, Летичівський ліцей №2)
2582.Верстюк Владислав Сергійович (Інформатика, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2583.Сотніков Микита Олександрович (Інформатика, Дніпровський ліцей № 54)
2584.Яремій Марія -Андріана Юріївна (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2585.Шпак Олексій Сергійович (Англійська мова, Славутицький ЗЗСО №3)
2586.Рибій Марія Миколаївна (Інформатика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2587.Мухоровець Софія Богданівна (Математика, ЗЗСО "Корецький ліцей")
2588.Фулга Іван (Англійська мова, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2589.Семсічко Єва (Інформатика, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
2590.Полуян Міла Олександрівна (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2591.Іскренко Аріна (Математика, Школа №64)
2592.Сопільняк Ніка Миколаївна (Українська мова і література, Миколаївський ліцей ім. професора М. Александрова)
2593.Тіт Ганна Іванівна (Біологія, природознавство, Сновидовицький ліцей)
2594.Федорищева Ярослава Юріївна (Англійська мова, СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей)
2595.Захарчук Злата (Англійська мова, Християнська двомовна школа "Сяйво")
2596.Тиліпський Дмитро Володимирович (Англійська мова, СЗШ №23)
2597.Володін Олександр (Математика, Енергодарська гімназія №7)
2598.Коган Анна Віталіївна (Біологія, природознавство, Білоцерківський приватний ліцей "Міцва-613 ")
2599.Виядач Іван Аркадійович (Українська мова і література, Горішненський ліцей)
2600.Добровольська Валерія (Українська мова і література, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
2601.Явтушенко Єгор Андрійович (Інформатика, Малопавлівський ліцей)
2602.сологуб ілля (Біологія, природознавство, Бахмутська ЗОШ №12)
2603.Кононіченко Кіра (Математика, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
2604.Хомін Роман (Англійська мова, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
2605.Ярошевський Дмитро Вячеславович (Українська мова і література, Харківський ліцей № 74)
2606.Данько Ірина (Українська мова і література, Почапинська гімназія)
2607.Коренюк Ігор Віталійович (Інформатика, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
2608.Овсієнко Руслан Іванович (Англійська мова, Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
2609.Заровецька Олександра (Біологія, природознавство, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
2610.Хоменко Ангеліна Олександрівна (Англійська мова, Малопавлівський ліцей)
2611.Ткаченко Віталіна (Математика, Балтський ліцей №3)
2612.Остроушко Вікторія (Англійська мова, Лиманський НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня")
2613.Стромило Іван Андрійович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
2614.Датчук Софія (Англійська мова, Калинівський НВК №1)
2615.Пригаріна Кароліна Сергіївна (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
2616.Постоленко Поліна Дмитрівна (Математика, Ватутінська початкова школа)
2617.Орлова Мар'яна Олександрівна (Англійська мова, Харківський ліцей №75)
2618.Бондаренко Олександра (Математика, Школа №35)
2619.Циплюк Анна (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
2620.Кулакевич Анна Миколаівна (Математика, Глиннівський ліцей)
2621.Головацька Юстина Романівна (Українська мова і література, Львівський ліцей №81 ім. П.Сагайдачного)
2622.Савицький Максим Сергійович (Українська мова і література, )
2623.Клименко Данило Назарович (Українська мова і література, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2624.Лук'яненко Андрій Сергійович (Біологія, природознавство, Слоутський НВК)
2625.Харчук Каріна Дмитрівна (Інформатика, Ліцей №3)
2626.Стіславський Олександр (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2627.Білан Анастасія Андріївна (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
2628.Красніков Нікіта Віталійович (Українська мова і література, Сумська гімназія №1)
2629.Пашко Нікіта (Математика, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
2630.Ясінський Олександр Юрійович (Інформатика, Ліцей №2 Долинської міської ради)
2631.Стельмащук Дарина Михайлівна (Математика, Суразький ЗЗСО)
2632.Репех Олександр (Українська мова і література, СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2633.Камалеєв Єлисей Олексійович (Математика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2634.Янушкевич Дем'ян (Інформатика, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2635.Заник Христина (Інформатика, Новокривотульська)
2636.Дігтяр Софія Вікторівна (Математика, Васильківська філія Лохвицької гімназії № 1)
2637.Потапчук Марія Сергіївна (Англійська мова, Васищевський ліцей)
2638.Лимар Артем (Біологія, природознавство, Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
2639.Тимченко Софія Андріївна (Українська мова і література, Іллінівський ОЗЗСО)
2640.Бурик Софія (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2641.Беніва Поліна Артемівна (Українська мова і література, Апостолівський ліцей номер 3)
2642.Михайлова Маргаріта Денисівна (Біологія, природознавство, Гімназія №2)
2643.Жужуленко Максим (Математика, Одеський ліцей № 92)
2644.Савчук Богдан (Інформатика, Кіцманський НВК)
2645.Ляшенко Денис Олександрович (Біологія, природознавство, Апостолівський ліцей номер 3)
2646.Зікратий Дмитро Олександрович (Українська мова і література, Кошарівський ЗЗСО)
2647.Цимбалюк Владислав Вадимович (Англійська мова, Берізко-Чечельницька гімназія)
2648.Заровецька Олександра (Українська мова і література, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
2649.Чичилівська Тетяна Вікторівна (Англійська мова, Христинівський ліцей)
2650.Булах Олександр Вікторович (Українська мова і література, Черкаська ЗОШ №32)
2651.Ястремський Максим Русланович (Біологія, природознавство, Рижанівський ліцей)
2652.Ярошук Марія (Інформатика, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2653.Нестеренко Лев Михайлович (Українська мова і література, Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
2654.Рудика Сергій Романович (Українська мова і література, Чернеччинський ліцей)
2655.Євдокімова Єлизавета Дмитрівна (Англійська мова, Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка)
2656.Козаченко Вікторія Сергіївна (Українська мова і література, Одеський ліцей №9)
2657.Кравченко Артем (Англійська мова, Одеський ліцей № 22)
2658.Мартинчук Каріна Євгенівна (Математика, Шепетівський НВК №3)
2659.Фулга Іван (Українська мова і література, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
2660.Носаль Атрем Ігорович (Англійська мова, Завишенська початкова школа СМР)
2661.Ткаченко Юрій Андрійович (Біологія, природознавство, Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
2662.Богуцька Єлизавета Валеріївна (Математика, Криворізька гімназія №72)
2663.Мирошниченко Ярослав Денисович (Англійська мова, КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
2664.Касянчук Назар Ігорович (Математика, Великоолексинський ліцей)
2665.Яна (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2666.Омельчук Тимофій (Англійська мова, КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")
2667.Грималюк Анастасія Іллівна (Біологія, природознавство, Дихтинецький ліцей)
2668.Зарубіна Амелія Олександрівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2669.Рябоконь Єва Володимирівна (Інформатика, Одеський ліцей № 92)
2670.Няньчук Дарія (Математика, Летичівський ліцей №2)
2671.Комар Дмитро (Математика, Центр дитячої та юнацької творчості)
2672.Кухтар Марко (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
2673.Мирончук Даніела Богданівна (Англійська мова, Антонівський ліцей)
2674.Войтюк Єва Євгенівна (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2675.Сімаков Дарій Іванович (Англійська мова, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2676.Павлович Христина Ростиславівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
2677.Бенескул Герман (Інформатика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2678.Більо Софія Василівна (Математика, Терлівська гімназія)
2679.Хомін Олег (Інформатика, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
2680.Горбушко Максим Євгенович (Математика, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2681.Фонтанар Катерина (Англійська мова, Шостаківський ліцей)
2682.Кушнір Віолета Миколаївна (Біологія, природознавство, Гімназія №2)
2683.Маковець Валерія (Англійська мова, Маріупольська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 53)
2684.Маляренко Ольга (Англійська мова, Джугастрівська гімназія)
2685.Курята Нікіта Миколайович (Математика, Нетребська гімназія)
2686.Фесканич Богдан (Українська мова і література, Михайлівська ЗОШ)
2687.Найдюк Віктор (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2688.Маляренко Ангеліна (Англійська мова, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2689.Задарко Максим Володимирович (Біологія, природознавство, Новокалинівський ліцей)
2690.Антонів Вікторія (Українська мова і література, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
2691.Кацарська Софія (Математика, Запорізька гімназія №47)
2692.Науменко Дарина Олексіївна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
2693.Ніколаєнко Богдан Володимирович (Англійська мова, Гімназія імені родини Луговських)
2694.Бондаренко Соломія Олексіївна (Математика, Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
2695.Горшеньов Назар Ігорович (Англійська мова, Дніпровська гімназія № 77)
2696.Бугайчук Олексій Артемович (Інформатика, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
2697.Наконечна Ярина (Математика, Гімназія №7 Володимирської міської ради)
2698.Мачкалян Леон Сергійович (Біологія, природознавство, Ліцей №3)
2699.Серебряніков Костянтин Олександрович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2700.Печенюк Анна Андріївна (Англійська мова, Ліцей міжнародних відносин ім. В.Стуса)
2701.Рудченко Олександр Сергійович (Математика, Пашківський ліцей)
2702.Капустяк Маркіян (Інформатика, Гімназія імені родини Луговських)
2703.Моцеглова Тетяна Романівна (Біологія, природознавство, Судилківський ліцей)
2704.Настич Максим Євгенійович (Англійська мова, Харківська санаторна школа №11)
2705.Гіба Софія Іванівна (Біологія, природознавство, Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
2706.Федан Олександр (Математика, ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
2707.Березюк Даниїл Юрійович (Біологія, природознавство, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2708.Мацюк Ігор Дмитрович (Інформатика, Ліцей "Євроленд")
2709.Шпетна Дар'я Романівна (Біологія, природознавство, Ліцей №3)
2710.Микитин Іван Мар'янович (Українська мова і література, Підлісківська гімназія)
2711.Лозовий Максим Олександрович (Інформатика, Преображенська гімназія)
2712.Зінь Вікторія (Математика, Шаянський НВК)
2713.Куприсюк Матвій Олегович (Математика, Підгайцівський ліцей)
2714.Гуменчук Олександр В'ячеславович (Біологія, природознавство, Ліцей №2 Калинівської міської ради)
2715.Гайдай Альбіна Артемівна (Математика, Бочечківський ЗЗСО)
2716.Котко Андрій Євгенійович (Математика, Павлівський ліцей)
2717.Дідик Анастасія Артемівна (Інформатика, Одеський ліцей № 38)
2718.Кривошапка Тімур Владиславович (Біологія, природознавство, Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області)
2719.Лі Аніта Максимівна (Математика, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2720.Іваненко Дарина (Біологія, природознавство, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2721.Даніїл Козиряцький (Математика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2722.Загорський Домінік (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
2723.Мельник Каріна Юріївна (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
2724.Стужук Марія Сергіївна (Математика, Слобожанський ліцей)
2725.Корольчук (Математика, КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2726.Ільченко Альбіна (Інформатика, КЗ "Козачолопанський ліцей")
2727.Пилипчук Дарина Андріївна (Українська мова і література, Рейський ліцей)
2728.Зінчук Катерина Сергіївна (Українська мова і література, Нововолинський науковий ліцей)
2729.Танчинець Дарія (Інформатика, Буштинський ліцей №2)
2730.Лисий Іван Іванович (Математика, Горішненський ліцей)
2731.Корж Олександр Володимирович (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
2732.Микитенко Денис Ігоревич (Українська мова і література, Шполянський ліцей №3)
2733.Новосад Аніка (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
2734.Кащенко Марія Сергіївна (Англійська мова, Каховська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №5)
2735.Верченко Матвєй Сергійович (Англійська мова, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
2736.Гладка Ніна (Математика, Одеський ліцей № 117)
2737.Жорова Злата Олегівна (Біологія, природознавство, Миколаївський ліцей № 22)
2738.Вороніна Єлизавета Сергіївна (Інформатика, Охоченський ліцей)
2739.Сологуб Андрій Максимович (Математика, Корсунь-Шевченківська гімназія)
2740.Лосінець Роман Вікторович (Українська мова і література, Біленський ліцей)
2741.Агєєва Анна (Математика, Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
2742.Гордовський Дмитро Олександрович (Інформатика, Апостолівський ліцей номер 3)
2743.Драгожилова Валерія Вадимівна (Інформатика, Криворізька гімназія № 102)
2744.Бандюк Анна Валеріївна (Математика, Олександрівський ліцей)
2745.Борис Артем (Математика, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2746.Макар Максим Андрійович (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №217 м. Києва)
2747.Мельник Анастасія Олександрівна (Математика, Берлогівська гімназія)
2748.Агрес Ярина Романівна (Українська мова і література, СЗШ №23)
2749.Бурбело Єгор Сергійович (Математика, Одеський ліцей № 117)
2750.Невідомська Мирослава Володимирівна (Українська мова і література, Партизанський ліцей)
2751.Затинацький Максим Владиславович (Англійська мова, Криворізька ЗОШ №36)
2752.Білецький Кирил (Математика, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
2753.Самойлов Ярослав Сергійович (Англійська мова, Охтирська ЗОШ №2)
2754.Дунаєвська Анастасія (Англійська мова, Криворізька гімназія №118)
2755.Діденко Максим (Англійська мова, Вишнівський академічний ліцей 1)
2756.Рубаха Максим Леонідович (Біологія, природознавство, Горішненський ліцей)
2757.Статьєва Ксенія (Інформатика, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2758.Заячук Діана Любомирівна (Англійська мова, Стопчатівський ліцей)
2759.Шворак Катерина Василівна (Біологія, природознавство, ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
2760.Ковальський Михайло Володимирович (Біологія, природознавство, Гореницький ліцей)
2761.Лук'яненко Дар'я Олександрівна (Українська мова і література, Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
2762.Джеджея Давид Лашайович (Математика, КЗ ХЗОШ № 49)
2763.Бузина Софія Володимирівна (Інформатика, Опішнянський ліцей)
2764.Соніч Нікіта Андрійович (Біологія, природознавство, Барвінківський ліцей №2)
2765.Соловйов Платон Вадимович (Українська мова і література, Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
2766.Іванов Мирослав Костянтинович (Інформатика, Іллінівський ОЗЗСО)
2767.Купльовський Микола (Математика, СЗШ №73 м. Львова)
2768.Карповець Ілля (Інформатика, Моквинський ліцей)
2769.Коломієць Анастасія (Англійська мова, Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
2770.Черменьова Поліна (Математика, Дніпровська гімназія № 75 ДМР)
2771.Шевців Марта Василівна (Інформатика, Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
2772.Ібрагімов Артур (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
2773.Бурлакова Аліса Олегівна (Біологія, природознавство, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
2774.Савченко Юрій Миколайович (Англійська мова, Колонтаївський ліцей)
2775.Кваша Альона (Інформатика, It Step School)
2776.Нецькар Анна Володимирівна (Математика, Суховільський ліцей)
2777.Гордієнко Софія Валеріївна (Біологія, природознавство, Ліцей №2 Долинської міської ради)
2778.Чечет Петро Віталійович (Англійська мова, Одеський ліцей "Фонтанський")
2779.Левандовський Артем (Англійська мова, Луцький ліцей №18)
2780.Прокопець Діана Дмитрівна (Математика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
2781.Зернова Анастасія Володимирівна (Українська мова і література, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2782.Мельниченко Олексій Сергійович (Українська мова і література, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
2783.Бортейчук Роман (Математика, Коломийський ліцей №9)
2784.Бондаренко Кіріл Дмитрович (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2785.Фуркало Аліса Миколаївна (Інформатика, Бузівський ліцей)
2786.Степанов Максим Костянтинович (Англійська мова, Одеський ліцей "Фонтанський")
2787.Янакова Дар'я (Інформатика, Новотроянівський ліцей)
2788.Майборода Артем Андрійович (Інформатика, КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
2789.Нетребко-Шевчук Злата Олександрівна (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2790.Пельтек Тімур Анатолійович (Англійська мова, Одеський ліцей "Михайлівський")
2791.Невідомська Мирослава Володимирівна (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
2792.Галан Олег Романович (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2793.Губерук Олександр (Українська мова і література, ВПФК імені Агатангела Кримського)
2794.Падва Владислав Олександрович (Математика, Ліцей №1 Долинської міської ради)
2795.Стогнієнко Іван (Біологія, природознавство, ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
2796.Марчук Анна Ігорівна (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2797.Василенко Віталій Миколайович (Біологія, природознавство, Маркушівський ліцей)
2798.Жаботинська Діана (Біологія, природознавство, Гімназія № 179 міста Києва)
2799.Гав'як Софія Ярославівна (Математика, Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
2800.Алєксєєва Владислава (Математика, Маркушівський ліцей)
2801.Тищенко Тимофій (Математика, Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
2802.Козинець Захар (Англійська мова, Eagle team education)
2803.Коротушко Єгор Русланович (Біологія, природознавство, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2804.Серебряніков Костянтин Олександрович (Математика, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2805.Шеховець Георгій Максимович (Математика, Кременчуцький ліцей №10 "Лінгвіст")
2806.Джус Артем Олександрович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
2807.Нелеп Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2808.Варич Віталій Олегович (Англійська мова, Боратинскький ліцей)
2809.Гузов Артур (Англійська мова, Миколаївський ліцей № 22)
2810.Грещук Марія-Анастасія (Англійська мова, Суховільський ліцей)
2811.Чийпеш Василь Васильович (Українська мова і література, Нижньоболотнянська гімназія)
2812.Дереповська Вікторія Володимирівна (Математика, Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2813.Алсітов (Математика, КЗЗСО ліцей "Перспектива")
2814.Кальніченко Єва Валеріївна (Біологія, природознавство, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
2815.Варенко Валерія Дмитрівна (Українська мова і література, Дергачівський ліцей №2)
2816.Яковенко Кіріл Віталійович (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
2817.Красюк Іван Володимирович (Англійська мова, ЗЗСО № 15)
2818.Костенко Софія Максимівна (Українська мова і література, Початкова школа № 11)
2819.Кисла Марія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
2820.Лук'яненко Дар'я Олександрівна (Математика, Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
2821.Думанський Веніамін Михайлович (Математика, М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
2822.Скрипчук Марк Дмитрович (Українська мова і література, Дихтинецький ліцей)
2823.Болістовська Аліса Олександрівна (Математика, Летичівський ліцей №3)
2824.Гончарук Єгор (Біологія, природознавство, Балтський ліцей №3)
2825.Бринчак Надія (Українська мова і література, Школа №64)
2826.Винар Дмитро Олександрович (Англійська мова, Немішаївський ліцей №2)
2827.Кухаришин Михайло Віталійович (Математика, Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
2828.Бабур Тимофій (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2829.Чийпеш Софія Сергіївна (Інформатика, Нижньоболотнянська гімназія)
2830.Довгоборець Матвій (Інформатика, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2831.Солопіхін Данііл Дмитрович (Англійська мова, Харківський ліцей № 62)
2832.Горідько Злата Анатоліївна (Біологія, природознавство, Мліївський ліцей №1)
2833.Снігир Олексій (Англійська мова, Запорізька СШ № 72)
2834.Безрук Віталій Володимирович (Інформатика, Комунальний заклад «Безруківський ліцей»)
2835.Щетінін Вадим (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 117)
2836.Сліпченко Софія Сергіївна (Англійська мова, Охтирська ЗОШ №2)
2837.Малахова Кароліна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
2838.Нікончук Олексій Омелянович (Математика, Харківський ліцей № 74)
2839.Колодюк Віра Андріївна (Математика, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
2840.Василенко Тимофій (Математика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2841.Діанка Завируха (Біологія, природознавство, Тернопільська ЗОШ №21)
2842.Парферюк Ангеліна (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК)
2843.Рубан Анастасія Володимирівна (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)
2844.Шидловський Максим (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
2845.Сергієнко Богдан Романович (Українська мова і література, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
2846.Бартман Соломія Тарасівна (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
2847.Романчук Максим Віталійович (Англійська мова, Горішненський ліцей)
2848.Каплата Анна (Інформатика, Ліцей "Екологія і Культура")
2849.Опря Мирон Євгенович (Англійська мова, Одеська початкова школа № 292)
2850.Сірик Дар'я Володимирівна (Українська мова і література, Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
2851.Левченко Нікіта (Англійська мова, Миколаївський ліцей № 22)
2852.Косій Марія Андріївна (Інформатика, Берлогівська гімназія)
2853.Вотінцева Валерія Денисівна (Біологія, природознавство, Дачненська гімназія з дошкільним підрозділом)
2854.Шупінський Артем (Інформатика, Биковецька гімназія)
2855.Ільчишин Вікторія (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2856.Семенякіна Кіра Євгенівна (Українська мова і література, Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ)
2857.Лучко Мілана Павлівна (Інформатика, Охоченський ліцей)
2858.Петренко В'ячеслав (Біологія, природознавство, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2859.Гаджієва Сарійя Яфетівна (Англійська мова, Хмельницька ЗОШ № 21)
2860.Гупало Ярослав Павлович (Українська мова і література, Запорізький ліцей №71)
2861.Козій Дмитро (Англійська мова, Шпитьківський академічний ліцей "Скіф")
2862.Гончар Софія Сергіївна (Математика, Полянська гімназія)
2863.Шумінський Вадим Вікторович (Математика, Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
2864.Ковалевський Михайло Денисович (Англійська мова, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2865.Сейтхалілєв Муслім (Математика, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
2866.Бикова Діана (Англійська мова, Гімназія № 179 міста Києва)
2867.Наскромнюк Аліна (Біологія, природознавство, Ліцей с.Глинськ)
2868.Лі Аніта Максимівна (Інформатика, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2869.Терновий Дмитро Володимирович (Інформатика, Криворізький ліцей №95)
2870.Панченко Вероніка Сергіївна (Українська мова і література, Преображенська гімназія)
2871.Коротенко Марина (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 92)
2872.Пащенко Єва (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2873.Кохан Ігор Антонович (Математика, НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
2874.Степанова Єлізавета Олександрівна (Біологія, природознавство, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2875.Смусенко Оксана Дмитрівна (Біологія, природознавство, Вілійський ЗЗСО)
2876.Новосилецький Дмитро (Українська мова і література, Криворізький ліцей №113)
2877.Павлюк Анастасія Анатоліївна (Англійська мова, Березівський ліцей)
2878.Яровой Володимир (Українська мова і література, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2879.Шевченко Дмитро Антонович (Математика, Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
2880.Мусієнко Мілана (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2881.Ступчук Назар Володимирович (Математика, ЗЗСО "Корецький ліцей")
2882.Пороховнік Марія Сергіївна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
2883.Соловйова Діана Владиславівна (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №155 з поглибленим вивченням англійської мови)
2884.Кіслов Максим Віталійович (Англійська мова, Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
2885.Палій Платон Євгенович (Математика, Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
2886.Машевський Артем Денисович (Українська мова і література, Першотравенський ліцей)
2887.Маляренко Ольга (Математика, Джугастрівська гімназія)
2888.Швадченко Артем Олександрович (Українська мова і література, Харківська гімназія № 41)
2889.Ситченко Софія Григорівна (Українська мова і література, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2890.Руденко Софія (Математика, СЗШ №73 м. Львова)
2891.Діденко Дмитро (Інформатика, Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №61)
2892.Хіхлушко Данило (Інформатика, Фастівський ліцей № 1)
2893.Ячнік Дмитро (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №4)
2894.Данилевський Єгор Романович (Інформатика, Чернігівський колегіум №11)
2895.Маскіс Артем Іванович (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2896.Касянчук Назар Ігорович (Англійська мова, Великоолексинський ліцей)
2897.Тодоренко Аріана (Інформатика, Ніжинська гімназія № 3)
2898.Маковійчук Діана (Математика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2899.Толкачова Вєроніка (Біологія, природознавство, Апостолівський ліцей №1)
2900.Химич Тимур Дмитрович (Українська мова і література, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2901.Режко Ярослав Анатолійович (Математика, Пологівський ліцей №4)
2902.Ломака Назар Васильович (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
2903.Папка Ярина Олегівна (Англійська мова, Львівський ліцей №81 ім. П.Сагайдачного)
2904.Андрушко Ілона Олександрівна (Українська мова і література, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2905.Пиліпака Вікторія Миколаївна (Біологія, природознавство, Тинненський ліцей)
2906.Телющенко Маргарита (Англійська мова, Гімназія № 179 міста Києва)
2907.Ляховська Анастасія Іванівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 152)
2908.Барабашук Ірина (Біологія, природознавство, Безпальчівський НВК)
2909.Полянська Ангєліна Віталїївна (Інформатика, Первомайський ліцей №5)
2910.Рудюк Артем Вікторович (Англійська мова, Вараський ліцей №4)
2911.Тодоренко Аріана (Англійська мова, Ніжинська гімназія № 3)
2912.Ступак Дар'я Тарасівна (Українська мова і література, Спеціалізована школа №302)
2913.Лашкул Давид Дмитрович (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2914.Романюк Костянтин Олександрович (Математика, Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
2915.Антонова Кіра Сергіївна (Англійська мова, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2916.Артюшенко Іван Олегович (Англійська мова, Лозівський ліцей №7)
2917.Дунайський Кіріл Петрович (Математика, Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.)
2918.Бондаренко Андрій Андрійович (Біологія, природознавство, Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
2919.Спіцина Руслана Юріївна (Інформатика, Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
2920.В‘юник Макар (Математика, Харківський ліцей №119)
2921.Недбайло Макар (Біологія, природознавство, Гімназія № 179 міста Києва)
2922.Губар Дарья (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2923.Заєць Артем (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
2924.Бабич Тимофій Сергійович (Інформатика, Запорізький ліцей №71)
2925.Палюх Ніка Вікторівна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2926.Білецький Кирил (Біологія, природознавство, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
2927.Луцюк Павло Сергійович (Українська мова і література, Бужанський ліцей)
2928.Хрищук Єлізавета Дмитрівна (Інформатика, Дихтинецький ліцей)
2929.Кулагіна Дар'я Вячеславівна (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2930.Сисак Софія (Українська мова і література, Космацька ЗОШ)
2931.Майборода Артем Андрійович (Математика, КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
2932.Гук Артем Юрійович (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
2933.Процик Мирослав Сергійович (Англійська мова, Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
2934.Соловйова Поліна (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2935.Василенко Олександра Андріївна (Англійська мова, Каховська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2936.Бандурка Руслан Олександрович (Математика, Володимирівська гімназія-філія Апостолівського ліцею №1)
2937.Волік Катерина Олегівна (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №316 з поглибленим вивченням української мови)
2938.Зубков Гліб Сергійович (Англійська мова, Путивльський ліцей №2 ім. Г. Я. Базими)
2939.Дячук Олександр (Інформатика, Петропавлівський ліцей №1)
2940.Калинич Захарій (Математика, Буштинський ліцей №2)
2941.Безрук Віталій Володимирович (Математика, Комунальний заклад «Безруківський ліцей»)
2942.Пасічна Аліна (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
2943.Мединська Софія Сергіївна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
2944.Цвітайло Ангеліна Олександрівна (Математика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
2945.Турейська Варвара Віталіївна (Англійська мова, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2946.Осауленко Борис Іванович (Математика, Ліцей № 24 міста Житомира)
2947.Пильгук Давид Вячеславович (Інформатика, Бучанський ліцей № 9)
2948.Стіславська Вікторія (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2949.Буглак Ангеліна (Англійська мова, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
2950.Лук'яненко Дар'я Олександрівна (Біологія, природознавство, Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
2951.Батиренко Марія (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2952.Довгоборець Матвій (Математика, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2953.Жукова Даря (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
2954.Поляк Віолетта (Інформатика, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
2955.Бондар Вікторія Вікторівна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей МАУП)
2956.Опольський Андрій (Математика, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
2957.Іванків Матвій Віталійович (Англійська мова, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
2958.Юрченко Марія Дмитрівна (Інформатика, Одеська ЗОШ № 60)
2959.Маляренко Ангеліна (Українська мова і література, Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2960.superadmin (Українська мова і література, )
2961.Патенко Еліна Олександрівна (Англійська мова, Іллінівський ОЗЗСО)
2962.Лозовий Ярослав Олександрович (Математика, Преображенська гімназія)
2963.Кудиба Захар Ярославович (Українська мова і література, Гореницький ліцей)
2964.Зубань Поліна (Англійська мова, Одеський ліцей № 92)
2965.Сафанюк Евеліна (Біологія, природознавство, Биковецька гімназія)
2966.Тирлич Анастасія (Інформатика, Новокривотульська)
2967.Черевко Захар Іванович (Біологія, природознавство, Рижанівський ліцей)
2968.Мосюк Владислав Володимирович (Біологія, природознавство, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
2969.Мозгова Дар'я Олегівна (Біологія, природознавство, ХНВК № 112)
2970.Парандій Віктор Олегович (Українська мова і література, Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2)
2971.Дичка Василь Володимирович (Англійська мова, Якубівська ЗОШ I ступеня)
2972.Рудікова Тамара (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2973.Роменський Микита Сергійович (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2974.Лаута Матвій Андрійович (Інформатика, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
2975.Шуляк Мирослава (Математика, Одеський ліцей № 92)
2976.Микитенко Денис Ігоревич (Біологія, природознавство, Шполянський ліцей №3)
2977.Кость Юлія Олександрівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
2978.Ляшук Нікіта (Математика, МЗОШ №28)
2979.Большевська Дар'я Миколаївна (Біологія, природознавство, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2980.Колос Надія (Біологія, природознавство, КЗ "Витязівський ліцей")
2981.Дем'янишен Кірілл Андрійович (Математика, Мельниківський ліцей)
2982.Назарчук Кирило Олегович (Англійська мова, Запорізький ліцей №71)
2983.Музика Анна Сергіївна (Українська мова і література, Слобожанський ліцей)
2984.Антоненко Кіра Володимирівна (Математика, Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
2985.Данилюк Павло Юрійович (Українська мова і література, Хімчинський ліцей "Інтелект")
2986.Давиденко Анна (Математика, Харківський ліцей №119)
2987.Плугатарьова Марія Максимівна (Математика, Мереф'янський медичний ліцей)
2988.Сінельник Олександра Сергіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2989.Костюков Кирило (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2990.Бойко Максим Олександрович (Англійська мова, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
2991.Гавриленко Уляна Романівна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2992.Луців Денис (Англійська мова, ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
2993.Гарасим Дем'ян Назарійович (Математика, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
2994.Кожухівська Богдана Вікторівна (Англійська мова, Володьководівицький ліцей)
2995.Лєпкало Ігор Олегович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2996.Бєлікова Катерина Романівна (Українська мова і література, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
2997.Жукова Світлана (Математика, Харківський ліцей №119)
2998.Чорба Софія (Математика, Буштинський ліцей №2)
2999.Гончарук Андрій (Українська мова і література, Балтський ліцей №3)
3000.Комендант Юстина Олегівна (Англійська мова, СЗШ №70)
3001.Петрушевська Анастасія Володимирівна (Математика, Прилуцький ліцей №13)
3002.Вакуліна Анна (Англійська мова, Корощинська гімназія)
3003.Левчук Назарій Павлович (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
3004.Кузь Ярема (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
3005.Килюшик Анна (Англійська мова, Вирівський ліцей)
3006.Гура Данило (Інформатика, ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
3007.Тур Ярослав Андрійович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3008.Молибога Ольга (Українська мова і література, Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
3009.Аджар Асія (Математика, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
3010.Горошко Анатолій (Англійська мова, Школа № 164)
3011.Кривенко Олександр Анатолійович (Англійська мова, Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
3012.Іваненко Софія Сергіївна (Англійська мова, Новопетрівський ліцей)
3013.Ковач Артьом Максимович (Українська мова і література, Шостаківський ліцей)
3014.Горобець Христина (Українська мова і література, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3015.Плєсцов Данило Павлович (Українська мова і література, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3016.Радченко Аліна (Біологія, природознавство, Початкова школа "Казка")
3017.Кісіль Катерина Дмитрівна (Біологія, природознавство, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3018.Ткач Назар (Англійська мова, Шевченківський ліцей)
3019.Тарасенко Валерія Сергіївна (Англійська мова, Бучанський ліцей № 9)
3020.Єгіазарян Рената Геворківна (Українська мова і література, Ліцей "Євроленд")
3021.Пантюхов Лука Олександрович (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3022.Бодров Назарій Валерійович (Математика, Харківський ліцей № 89)
3023.Овсюкова Дар'я Сергіївна (Інформатика, Одеський НВК №13)
3024.Белич Давид Мілорадович (Біологія, природознавство, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
3025.Бринчак Надія (Математика, Школа №64)
3026.Чередова Вероніка Олексіївна (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
3027.Шидєрова Ангеліна Радіонівна (Інформатика, Холмський ліцей з початковою школою та гімназією)
3028.Малешко Владислав (Біологія, природознавство, Буштинський ліцей №2)
3029.Калінчик Катерина Олегівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3030.Хомін Роман (Біологія, природознавство, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
3031.Свинар Данило Васильович (Англійська мова, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
3032.Нехлюда Каміла Максимівна (Інформатика, Нововоронцовський ЗПЗСО №1)
3033.Каневський Владислав (Українська мова і література, Розсошенська гімназія)
3034.Оленич Іван Олександрович (Біологія, природознавство, Кошарівський ЗЗСО)
3035.Падій Світлана Анатоліївна (Біологія, природознавство, Козелецький ліцей №3)
3036.Оприск Анна Назарівна (Українська мова і література, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3037.Лозовий (Українська мова і література, 88)
3038.Ященко Поліна Віталіївна (Англійська мова, Ліцей "Інтелект")
3039.Верещинський Олександр Васильович (Інформатика, Суразький ЗЗСО)
3040.Буц Анна (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
3041.Обухівська Соломія (Біологія, природознавство, Лишнянська гімназія)
3042.Борисенко Костянтин Артемович (Математика, Харківський ліцей № 155)
3043.Гадзінський Остап (Математика, ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
3044.Сидоренко Єлізавєта Максимівна (Біологія, природознавство, Краматорська ЗОШ №8)
3045.Лімонт Максим Констянтинович (Англійська мова, Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
3046.Вейна Михайло Сергійович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3047.Дерій Максим Ігорович (Математика, Одеський ліцей "Михайлівський")
3048.Шевчук Олег Олександрович (Біологія, природознавство, Цимбалівська гімназіїя)
3049.Чумаченко Емілія (Математика, Початкова школа "Казка")
3050.Алекса Вікторія Олександрівна (Інформатика, Слоутський НВК)
3051.Смусенко Світлана Дмитрівна (Інформатика, Вілійський ЗЗСО)
3052.Демидов Владислав Сергійович (Математика, Дзензелівська ЗОШ І-ІІІ ст)
3053.Алсітов (Інформатика, КЗЗСО ліцей "Перспектива")
3054.Чорний Андрій Олегович (Українська мова і література, Єланецький ліцей № 2)
3055.Вараниця Захар Сергійович (Математика, Летичівський ліцей №2)
3056.Лисик Дмитро Андрійович (Інформатика, СЗШ № 99)
3057.Сирчіна Ксенія Олегівна (Математика, Дергачівський ліцей №2)
3058.Гордійко Руслан (Біологія, природознавство, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
3059.Корнецький Михайло Євгенович (Математика, Чернівецький міський ліцей №3)
3060.Пізняк Софія Олегівна (Біологія, природознавство, Миролюбівська гімназія)
3061.Почтаренко Микита Ігорович (Англійська мова, Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
3062.Сирбу Артем (Інформатика, Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
3063.Степанов Микола (Математика, Одеський ліцей №50)
3064.Ткачук Юлія (Інформатика, Биковецька гімназія)
3065.Гражданов Кирил Денисович (Математика, Барвінківський ліцей №2)
3066.Нікітенко Матвій Олександрович (Біологія, природознавство, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
3067.Романенко Вікторія Анатоліївна (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
3068.Ярмоленко Артьом Максимович (Математика, Вертіївський ліцей)
3069.Корицька Вероніка Романівна (Математика, Новгород-Сіверський ліцей №1)
3070.Самофалов Ярослав Ігорович (Англійська мова, Криворізький НТМЛ №81)
3071.Яна (Біологія, природознавство, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3072.Данильченко Анастасія Андріївна (Інформатика, Ніжинська ЗОШ №7)
3073.Грень Святослав Ігорович (Українська мова і література, Ліцей № 24 міста Житомира)
3074.Василюк Данило (Біологія, природознавство, Луцький ліцей №18)
3075.Лісевич Даніїл (Англійська мова, Одеський ліцей № 92)
3076.Соколовський Мирослав Мирославович (Англійська мова, Верхньоясенівський ліцей)
3077.Єпішев Олександр Артемович (Англійська мова, Одеський ліцей №3)
3078.Сініцин Станіслав Ігорович (Англійська мова, Криворізька гімназія №14)
3079.Бабін Артем Денисович (Інформатика, Петропавлівський ліцей №2)
3080.Костюк Володимир Віталійович (Українська мова і література, Ліцей №3)
3081.Чепурко Андрій (Англійська мова, КЗ "Довжанський ліцей" ім. П.Г.Стрижака)
3082.Колесник Віра Олександрівна (Інформатика, Летичівський ліцей №2)
3083.Литвиненко Ольга Дмитрівна (Українська мова і література, Харківський ліцей № 173)
3084.Костак Марія Михайлівна (Українська мова і література, Нижньоболотнянська гімназія)
3085.Маковецький Денис (Математика, Школа №33)
3086.Моамар Софія Діааївна (Біологія, природознавство, Ліцей "Євроленд")
3087.Москаленко Назарій (Інформатика, ХАГ "Оазис Надії")
3088.Завадська Дар'я Олександрівна (Математика, Одеський ліцей № 92)
3089.Вовкула Поліна Дмитрівна (Математика, Софіївсько-Борщагівський ліцей)
3090.Лотоцька Юліана Андріївна (Англійська мова, Вільховецький ліцей)
3091.Гуцуляк Матвій Володимирович (Англійська мова, Манявський ліцей)
3092.Бондар Кирило Сергійович (Англійська мова, Криворізька гімназія №94)
3093.Ольховська Анна (Математика, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
3094.Тихомирова Ольга Андріївна (Українська мова і література, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
3095.Хандусь Максим Павлович (Інформатика, Степанківський ліцей ЗЗСО)
3096.Осауленко Борис Іванович (Інформатика, Ліцей № 24 міста Житомира)
3097.Луцьков Дмитро Сергійович (Математика, Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3098.Войтюк Світлана (Інформатика, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
3099.Нікольський Ренат Вадимович (Англійська мова, Громадська Спілка “Dedicated to Excellence”)
3100.Сегеда Ніка Вячеславівна (Англійська мова, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3101.Єремія Софія Сергіївна (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
3102.Руденко Кароліна (Англійська мова, Одеська ЗОШ №118)
3103.Боруцький Максим (Інформатика, Гімназія імені родини Луговських)
3104.Сидор Максим Олегович (Англійська мова, Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей)
3105.Чорноморець Вікторія (Біологія, природознавство, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3106.Фоменко Дар'я Олександрівна (Інформатика, ХЗОШ № 95)
3107.Брижаха Віталій (Англійська мова, Пирятинський ліцей)
3108.Пономарьова Дар`я Владиславівна (Біологія, природознавство, Грубнянський ліцей)
3109.Захарова Ольга Сергіївна (Математика, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
3110.Кусьпісь Соломія Орестівна (Математика, СЗШ № 86)
3111.Геник Іван (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3112.Кирич Кирило Михайлович (Біологія, природознавство, Школа №10)
3113.Гордовський Дмитро Олександрович (Математика, Апостолівський ліцей номер 3)
3114.Скринник Назар Євгенович (Математика, Одеський ліцей № 101)
3115.Жидик Меланія Остапівна (Математика, СЗШ № 99)
3116.Цвітайло Ангеліна Олександрівна (Інформатика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3117.Руссу Ніколіна (Англійська мова, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
3118.Хоменко Софія Олександрівна (Англійська мова, Верхньосироватський ліцей)
3119.Дроздюк Аріна Михайлівна (Біологія, природознавство, Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
3120.Олександра Євгенівна Чернишенко (Українська мова і література, Боярський академічний ліцей "Гармонія")
3121.Довга Марія Петрівна (Українська мова і література, КУ "Тарасівська гімназія" ПМР)
3122.Рябоконь Марія Сергіївна (Англійська мова, Великомихайлівська ЗНЗ І-ІІІ ст. №2)
3123.Сікірська Яна (Математика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3124.Корчевна Яна Сергіївна (Англійська мова, ОЗ Почаївська ЗОШ)
3125.Алекса Вікторія Олександрівна (Біологія, природознавство, Слоутський НВК)
3126.Камінська Анастасія Дмитрівна (Інформатика, КЗ "Студянський ліцей Смизької селищної ради")
3127.Яворський Олександр (Українська мова і література, Балтський ліцей №3)
3128.Хохлюк Нікіта Юрійович (Інформатика, Перехрестівський ЗЗСО)
3129.Палюх Ніка Вікторівна (Українська мова і література, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3130.Аль Ааті Адам Ісламович (Інформатика, Старомерчицький ліцей)
3131.Орищенко Максим Олександрович (Біологія, природознавство, Смілянський НВК №15)
3132.Войтюк Єва Євгенівна (Українська мова і література, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3133.Даниляк Василь Васильович (Українська мова і література, Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
3134.Луценко Злата Станіславівна (Українська мова і література, Іллінівський ОЗЗСО)
3135.Камінська Уляна Дмитрівна (Інформатика, КЗ "Студянський ліцей Смизької селищної ради")
3136.Сеник Тимофій (Українська мова і література, Ліцей № 17 м Львова)
3137.Друговська Анастасія Сергіївна (Математика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
3138.Куцевич Олександр Костянтинович (Англійська мова, Луцький ліцей №1)
3139.Бовцало Вероніка (Біологія, природознавство, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
3140.Євтух Дмитро Олексійович (Українська мова і література, Калинівський ліцей №1)
3141.Полянко Світлана Валеріївна (Англійська мова, Зарічанська гімназія)
3142.Корецька Ангеліна Сергіївна (Інформатика, КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради")
3143.Іващик Владислав Олександрович (Англійська мова, Бережницька гімназія - філія)
3144.Саєнко Даріна (Математика, Фастівський ліцей № 1)
3145.Поволоцький Святослав (Біологія, природознавство, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3146.Барикова Анастасія Сергіївна (Англійська мова, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3147.Колісниченко Тимофій (Біологія, природознавство, Харківський ліцей "Освітній простір "Гравітація")
3148.Згурський Микола Вікторович (Інформатика, Лозівський ліцей №7)
3149.Охременко Ірина Дмитрівна (Інформатика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
3150.Вініченко Максим Сергійович (Англійська мова, Михайлівська ЗОШ)
3151.Чумаченко Аріна (Українська мова і література, Одеський ліцей № 92)
3152.Осавлюк Катерина (Математика, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3153.Грищук Поліна Віталіївна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа №22)
3154.Вінниченко Тимофій (Англійська мова, Початкова школа "Казка")
3155.Єрков Георгій Андрійович (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
3156.Юденко Іванна Олексіївна (Англійська мова, Новопетрівський ліцей)
3157.Максюткіна Дар'я (Англійська мова, Гімназія №34)
3158.Корноух Світлана Павлівна (Математика, Чернігівський колегіум №11)
3159.Друговська Анастасія Сергіївна (Біологія, природознавство, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
3160.Слободкін Ілля Денисович (Англійська мова, Ліцей №3)
3161.Присяжнюк Злата Вікторівна (Математика, Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
3162.Гаврилюк Іван Іванович (Математика, Верхньоясенівський ліцей)
3163.Назар Вікторія Петрівна (Математика, Завишенська початкова школа СМР)
3164.Іванова Маргарита (Інформатика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3165.Пасічна Аліна (Математика, Коломийський ліцей №9)
3166.Русаловська Яна Вячеславівна (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3167.Вотінцева Валерія Денисівна (Математика, Дачненська гімназія з дошкільним підрозділом)
3168.Надь Михайло-Арон Михайлович (Англійська мова, Берегівський ліцей імені Ілони Зріні)
3169.Ганжа Кирил Олександрович (Інформатика, Лисогірський ліцей)
3170.Щербонос Андріана (Інформатика, ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО №5 ТМР)
3171.Владислав Бєлік (Математика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3172.Назарчук Соломія Русланівна (Біологія, природознавство, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3173.Басюк Софія Валентинівна (Математика, Перехрестівський ЗЗСО)
3174.Полянко Олександр Валерійович (Англійська мова, Зарічанська гімназія)
3175.Дяченко Артем (Біологія, природознавство, Вишнівський академічний ліцей 1)
3176.Федорюк Аліна Ігорівна (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
3177.Бегень Ярина Петрівна (Інформатика, Куликівський ОЗЗСО)
3178.Колесник Анастасія (Українська мова і література, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3179.Панасюк Олександра (Англійська мова, Красилівська гімназія №1)
3180.Сіваш Єва Євгенівна (Біологія, природознавство, Новопетрівський ліцей)
3181.Опольський Андрій (Англійська мова, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
3182.Бублик Юстина Іванівна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3183.Циберман Михайло (Математика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3184.Потоцький Дмитро Олександрович (Математика, Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
3185.Куцевич Олександр Костянтинович (Інформатика, Луцький ліцей №1)
3186.Снігир Олексій (Біологія, природознавство, Запорізька СШ № 72)
3187.Овсюкова Дар'я Сергіївна (Англійська мова, Одеський НВК №13)
3188.Семенюк Михайло (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
3189.Пліско Олександр Сергійович (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3190.Зіміна Юлія (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
3191.Коваленко Ярослав Олександрович (Математика, Южноукраїнський ліцей №3)
3192.Алєксєєнко Максим Артемович (Англійська мова, Миколаївський ліцей № 22)
3193.Шостак Рада (Математика, СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3194.Фещук Лілія Павлівна (Українська мова і література, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
3195.Канарський Михайло Денисович (Українська мова і література, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
3196.Олія Кароліна Артемівна (Інформатика, Харківський ліцей №18)
3197.Ковбун Богдан Вячеславович (Біологія, природознавство, Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
3198.Маньчин Максим Олексійович (Українська мова і література, Запорізький ліцей №71)
3199.Германович Дем'ян Андрійович (Інформатика, Гімназія "Провесінь" ЛМР)
3200.Непомяща Катерина Русланівна (Інформатика, Миколаївський ЗЗСО)
3201.Кулагіна Дар'я Вячеславівна (Біологія, природознавство, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
3202.Кармазенюк Емілі Андріївна (Біологія, природознавство, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3203.Коротушко Єгор Русланович (Українська мова і література, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3204.Синявська Олександра (Біологія, природознавство, Балтський ліцей №3)
3205.Молдавчук Олександр Олексійович (Біологія, природознавство, Гореницький ліцей)
3206.Клімарчук Олександра Євгенівна (Біологія, природознавство, Білоцерківська ЗОШ № 18)
3207.Гудзік Назарій Дмитрович (Інформатика, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3208.Шевченко Аліна Денисівна (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
3209.Кулинич Каріна Миколаївна (Українська мова і література, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3210.Узунов Тимофій Володимирович (Інформатика, Зорянська ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей)
3211.Бабін Артем Денисович (Біологія, природознавство, Петропавлівський ліцей №2)
3212.Михайлов Платон Микитович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3213.Чаплик Остап Андрійович (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3214.Шевцова Ярослава (Українська мова і література, Жихівський ліцей)
3215.Бережна Марія (Англійська мова, КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
3216.Богуцький Ігор Ігорович (Математика, Рясне-Руський НВК)
3217.Казан Катерина (Інформатика, Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
3218.Уколін Ігор Леонідович (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
3219.Колісніченко Вікторія Володимирівна (Біологія, природознавство, Новоолександрівський ліцей)
3220.Горнік Марія (Інформатика, Шепетівський НВК №1)
3221.Джус Орест Олександрович (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3222.Чуриков Кирило Олександрович (Математика, Іллінівський ОЗЗСО)
3223.Зеленський Віталій Миколайович (Англійська мова, Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
3224.Довгоборець Матвій (Біологія, природознавство, Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3225.Лєснікова Катерина Андріївна (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3226.Яловський Денис (Математика, Калинівський НВК №1)
3227.Базга Олександра (Біологія, природознавство, Балтський ліцей №3)
3228.Бобровицька Яна (Інформатика, Миколаївський ліцей №40)
3229.Шайхітдінов Денис (Інформатика, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3230.Мельничук Роман Сергійович (Інформатика, Криворізька гімназія №94)
3231.Громовенко Спартак Русланович (Англійська мова, Одеський ліцей № 117)
3232.Нагальський Михайло Євгенович (Інформатика, Миколаївський ліцей № 22)
3233.Магдюк Дарина Сергіївна (Англійська мова, Горішненський ліцей)
3234.Красніков Нікіта Віталійович (Інформатика, Сумська гімназія №1)
3235.Ташецький Іван (Біологія, природознавство, Гімназія №3 Шепетівської міської ради)
3236.Самойлова Ангеліна (Інформатика, Великосорочинський ліцей)
3237.Обрізків Вероніка Володимирівна (Англійська мова, Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3238.Вербенець Владислав Романович (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3239.Кравченко Олександра (Інформатика, Васищевський ліцей)
3240.Білик Анастасія Андріївна (Інформатика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3241.Пономаренко Нікіта (Англійська мова, Козелецький ліцей №3)
3242.Горова Євгенія (Українська мова і література, Нетішинська гімназія "Енергія")
3243.Мартинюк Діана (Українська мова і література, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
3244.Вовк Владислав Олексійович (Математика, СЗШ № 99)
3245.Свіденко Тимур Павлович (Математика, Єланецький ліцей №1)
3246.Косих Альберт (Біологія, природознавство, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3247.Поздняков Іван Дмитрович (Математика, Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов)
3248.Крижанівський Кирилл (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3249.Лемаєва Ангеліна (Математика, Матроський ЗЗСО)
3250.Егер Христина (Математика, Філія "Хотинська початкова школа")
3251.Пометун Олесій Вячеславович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
3252.Чичилівська Тетяна Вікторівна (Українська мова і література, Христинівський ліцей)
3253.Яковенко Станіслав Вікторович (Інформатика, Кам'янобрідський ліцей)
3254.Джус Орест Олександрович (Математика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3255.Панченко Ольга Тимурівна (Математика, ЛДК СЗШ №3)
3256.Якубовська Маргарита Віталіївна (Англійська мова, Одеський ліцей "Фонтанський")
3257.Кіраго Маргарита (Інформатика, КЗ ХЗОШ № 49)
3258.Гончаренко Артем Віталійович (Математика, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
3259.Бателюк Артем Володимирович (Біологія, природознавство, Технологічний ліцей ім. А Мазура м. Хмельницького)
3260.Вещицька Дарія Вікторівна (Математика, Полонський ліцей №1)
3261.Гончарук Арсеній (Інформатика, Балтський ліцей №3)
3262.Тороні Макар Костянтинович (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 101)
3263.Кирич Кирило Михайлович (Англійська мова, Школа №10)
3264.Полянко Олеся Валеріївна (Українська мова і література, Зарічанська гімназія)
3265.Очеретний Давід (Інформатика, Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
3266.Козар Вікторія Андріївна (Українська мова і література, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3267.Закревський Платон Миколайович (Українська мова і література, Козелецький ліцей №3)
3268.Алешко Аміна Шаммедівна (Англійська мова, Початкова школа №11)
3269.Гражданов Кирил Денисович (Інформатика, Барвінківський ліцей №2)
3270.Шутяк Лук'ян Дмитрович (Біологія, природознавство, Жашківський ліцей №4)
3271.Щурик Давид (Англійська мова, Садківська гімназія)
3272.Богуцький Єгор (Математика, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3273.Калита Соломія (Біологія, природознавство, Бучанський ліцей №3)
3274.Тимофєєв Лев Олексійович (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3275.Шерстюк Давід Іванович (Математика, Смілянський НВК №15)
3276.Сіваш Єва Євгенівна (Інформатика, Новопетрівський ліцей)
3277.Голянич Світлана Василівна (Українська мова і література, Славутський ліцей)
3278.Колесник Віра Олександрівна (Українська мова і література, Летичівський ліцей №2)
3279.Ковальська Валерія Яківна (Інформатика, КЗЗСО "Щербанський ліцей")
3280.Завистівська Єва (Математика, Полтавська гімназія)
3281.Караулан Ніна Вадимівна (Українська мова і література, Партизанський ліцей)
3282.Главко Максим (Інформатика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
3283.Панченко Ольга Тимурівна (Інформатика, ЛДК СЗШ №3)
3284.Лойтра Олена (Інформатика, НВК № 26)
3285.Антонів Вікторія (Математика, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
3286.Філіпов Тимофій Віталійович (Математика, Хмельницька СЗОШ №19)
3287.Сємєйкін Богдан Сергійович (Українська мова і література, Михайлівський ліцей)
3288.Фонтанар Катерина (Біологія, природознавство, Шостаківський ліцей)
3289.Пирог Ольга (Інформатика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
3290.Погоровський Артем (Біологія, природознавство, Кочерезький ліцей)
3291.Ільчук Христина Юрівна (Біологія, природознавство, Слобідська гімназія)
3292.Павлович Христина Ростиславівна (Українська мова і література, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3293.Пальощенко Соломія Богданівна (Англійська мова, Краснопільський ліцей №2)
3294.Лишняк Мар'яна (Інформатика, Любарський ліцей №1)
3295.Яремій Марія -Андріана Юріївна (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3296.Сулицька Софія (Англійська мова, Рижанівський ліцей)
3297.Онук Софія (Англійська мова, ОЗ Почаївська ЗОШ)
3298.Бондаренко Владислав Юрійович (Українська мова і література, БорівськаЗОШ І-ІІІ ст №1)
3299.Мельниченко Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
3300.Мельничук Артем Сергійович (Інформатика, Криворізька гімназія №94)
3301.Шавловський Іван Олександрович (Українська мова і література, Жеревецький ліцей)
3302.Коритник Анна Андріївна (Українська мова і література, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
3303.Оришака Микита Сергійович (Англійська мова, Ліцей №3 "Авторська школа М.П. Гузика")
3304.Петушинський Олексій (Англійська мова, It Step School)
3305.Ісаков Денис Володимирович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3306.Борисенко Марія (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
3307.Лавренчук Тихін Ярославович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3308.Деркач Марина (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
3309.Морорян Алексей Михайлович (Математика, Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3310.Полянська Ангєліна Віталїївна (Англійська мова, Первомайський ліцей №5)
3311.Ковалевич Дмитро (Інформатика, СЗШ № 99)
3312.Бербат Валерія (Математика, Одеська ЗОШ №118)
3313.Галич Тетяна Дмитрівна (Англійська мова, Ліцей № 17 м Львова)
3314.Бадей Діана Євгенівна (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа № 146)
3315.Башак Сніжана Андріївна (Українська мова і література, Орховицький ЗЗСО І-ІІ ст.)
3316.Денисюк Валерія Ігорівна (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
3317.Каразей Дар`я Михайлівна (Математика, Одеський ліцей № 101)
3318.Баккалі Ніна Мохамедівна (Математика, Губарівська гімназія)
3319.Федоріщев Михайло Олегович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3320.Чебан Дмитро Сергійович (Математика, Філія Малаївська гімназія Окнянського опорного ліцею)
3321.Васильцюн ангеліна сергіївна (Інформатика, Нижньоболотнянська гімназія)
3322.Нікітенко Богдан (Англійська мова, Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
3323.Лозінський Денис Євгенович (Англійська мова, Лозуватський ліцей)
3324.Стусюк Аліна Ігорівна (Біологія, природознавство, Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
3325.Аксюк Софія Іванівна (Математика, Микулинецька ЗОШ І-ІІІ ст.)
3326.Ольховська Анна (Українська мова і література, Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
3327.Лаута Матвій Андрійович (Англійська мова, Оксанинська філія Бабанського ліцею)
3328.Новикова Аліна Олександрівна (Англійська мова, Зеленодольський ліцей №2)
3329.Данііл Устян (Англійська мова, ОЗ «Академічний ліцей»)
3330.Ніколаєнко Богдан Володимирович (Біологія, природознавство, Гімназія імені родини Луговських)
3331.Димид Марія Сергіївна (Українська мова і література, Якубівська ЗОШ I ступеня)
3332.Терешко Ангеліна (Математика, Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
3333.Приступа Ярослав Андрійович (Математика, Криворізький ліцей "Кредо" Криворізької міської ради)
3334.Шевченко Дар'я (Українська мова і література, ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3335.Присяжнюк Варвара Сергіївна (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №66)
3336.Малай Петро Данилович (Українська мова і література, ЗЗСО № 15)
3337.Шевченко Олексій Денисович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3338.Бузина Софія Володимирівна (Біологія, природознавство, Опішнянський ліцей)
3339.Смольянінов Максим (Інформатика, Луцький ліцей №18)
3340.Дмитренко Олександра (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3341.Мізюк Діана Мар`янівна (Англійська мова, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3342.Циберман Кіріл (Інформатика, Вигінська філія І-ІІ ст. ОЗ "Бритівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів")
3343.Пирог Ольга (Біологія, природознавство, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
3344.Васильків Вадим Ярославович (Англійська мова, Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
3345.Мазуренко Ігнат Петрович (Англійська мова, Перехрестівський ЗЗСО)
3346.Савків Тадей Андрійович (Математика, Початкова школа № 4 Львівської міської ради)
3347.Маловічко Єлизавета Василівна (Інформатика, Журжинецька гімназія-філія Лисянського ОЗ)
3348.Дегтяр Вікторія Вадимівна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
3349.Горошко Анатолій (Інформатика, Школа № 164)
3350.Поповиченко Крістіна Сергіївна (Інформатика, Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3351.Руденко Кароліна (Інформатика, Одеська ЗОШ №118)
3352.Савчук Марія (Інформатика, Гуманітарна гімназія №23)
3353.Кушнір Златослава Богданівна (Математика, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3354.Покулита Єлізавета (Українська мова і література, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
3355.Маслєннікова Анастасія Володимирівна (Англійська мова, ТОВ "Ліко-школа")
3356.Саприкіна Марія Миколаївна (Англійська мова, Харківський ліцей № 173)
3357.Коханський Ярослав (Інформатика, НВК №6 м. Хмельницького)
3358.Похил Данило Андрійович (Англійська мова, Жовтоводська гуманітарна гімназія ім. Лесі Українки)
3359.Чорноморець Вікторія (Англійська мова, Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3360.Данильченко Роман Андрійович (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
3361.Зозулька Олександр Богданович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3362.Джеджея Давид Лашайович (Інформатика, КЗ ХЗОШ № 49)
3363.Романюк Злата Романівна (Українська мова і література, Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3364.Кузьменко Вікторія (Українська мова і література, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
3365.Курдогло Євген Володимирович (Біологія, природознавство, Підгірненський ліцей)
3366.Ярошук Марія (Біологія, природознавство, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3367.Тріщинська Анна Володимирівнаівна (Математика, Колодистенська гімназія)
3368.Козакова Тамара (Біологія, природознавство, Івановоселищенська ЗОШ)
3369.Шульга ілона Дмитрівна (Українська мова і література, Новокиївський ліцей)
3370.Скринник Назар Євгенович (Інформатика, Одеський ліцей № 101)
3371.Юрченко Марія Дмитрівна (Математика, Одеська ЗОШ № 60)
3372.Іванків Матвій Віталійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3373.Саварин Лев Вікторович (Українська мова і література, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3374.Бурлуцька Олександра Антонівна (Біологія, природознавство, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
3375.Шевчук Анастасія Юріівна (Математика, Боратинскький ліцей)
3376.Погорілець Тетяна Михайлівна (Математика, Тернопільська СШ № 29)
3377.Посвістак Дарина Олександрівна (Українська мова і література, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
3378.Четвергова Маргарита (Англійська мова, Боярський академічний ліцей "Гармонія")
3379.Гончар Іван Андрійович (Математика, Пологівський ліцей № 1)
3380.Каплата Анна (Англійська мова, Ліцей "Екологія і Культура")
3381.Іваніцька Вікторія Володимирівна (Англійська мова, Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
3382.Войцеховська Вікторія Михайлівна (Інформатика, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
3383.Гринюк Аріна (Математика, Гімназія №2)
3384.Скотар Олександра Олегівна (Біологія, природознавство, ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
3385.Воробець Марк (Біологія, природознавство, Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3386.Горідько Тимур Анатолійович (Англійська мова, Мліївський ліцей №1)
3387.Стефанюк Тереза Олександрівна (Англійська мова, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3388.Завадська Дар'я Олександрівна (Англійська мова, Одеський ліцей № 92)
3389.Карабет Дмитро Олегович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3390.Євтушок Віктор Вікторович (Біологія, природознавство, Шепетівський НВК №1)
3391.Поронік Аліна Ігорівна (Англійська мова, Дільнична гімназія)
3392.Вдович Діана Володимирівна (Інформатика, Суховільський ліцей)
3393.Хомін Олег (Математика, Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
3394.Демиденко Вероніка (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3395.Кравченко Віолета Віталіївна (Англійська мова, Ліцей №5 Покровської міської ради)
3396.Ковальчук Соломія (Українська мова і література, Шепетівський НВК №3)
3397.Костяна Регіна Анжеївна (Англійська мова, Черкаська ЗОШ №32)
3398.Гук Артем Юрійович (Математика, Суразький ЗЗСО)
3399.Стремедловський Євген (Інформатика, Шепетівський НВК №3)
3400.Сенчук Вероніка (Англійська мова, Школа №26)
3401.Панченко Рустам Русланович (Біологія, природознавство, Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
3402.Матвієнко Артур Сергійович (Біологія, природознавство, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
3403.Марков Глєб Родіонович (Українська мова і література, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3404.Вероніка Щербакова (Англійська мова, Краснянський ліцей)
3405.Попов Артем Олександрович (Українська мова і література, ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
3406.Ященко Поліна Віталіївна (Інформатика, Ліцей "Інтелект")
3407.Єремейчук Іван Юрійович (Біологія, природознавство, Нетребська гімназія)
3408.Кобзаренко Денис (Інформатика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3409.Лозовик Денис Михайлович (Інформатика, Броварський ліцей № 11)
3410.Мельничук Артем Сергійович (Математика, Криворізька гімназія №94)
3411.Панченко Євген Олександрович (Інформатика, Школа №25)
3412.Наконечний Артем Романович (Математика, Початкова школа "Малюк"ЛМР)
3413.Королюк Іван (Англійська мова, Садківська гімназія)
3414.Біленко Олександр Ярославович (Українська мова і література, ПЗЗСО "Альтерра Скул")
3415.Турейська Варвара Віталіївна (Українська мова і література, Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3416.Таранов Ілля (Математика, КЗО СЗШ № 35 ДМР м.Дніпро)
3417.Горохов Святослав Олександрович (Українська мова і література, Чернівецький міський ліцей №3)
3418.Коломієць Костянтин ВІкторович (Математика, Великобалківська гімназія)
3419.Кохановський Георгій (Математика, Одеський ліцей №7)
3420.Кадирова Аміна (Українська мова і література, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
3421.Жало Юлія Максимівна (Біологія, природознавство, Школа №Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3422.Кудряшов Яромир (Математика, Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
3423.Куц Анастасія (Математика, Шахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3424.Лаур Денис (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 92)
3425.Шпекторова С. (Математика, Львівська гімназія "Євшан")
3426.Горшеньов Назар Ігорович (Математика, Дніпровська гімназія № 77)
3427.Шейна Дарина Геннадіївна (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
3428.Кухар Мар'яна Василівна (Математика, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3429.Луцьков Дмитро Сергійович (Англійська мова, Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3430.Дзекан Олександр (Англійська мова, Шепетівський НВК №3)
3431.Карпенко Назар Богданович (Математика, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3432.Нестеренко Володимир Дмитрович (Англійська мова, Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей")
3433.Вієру Євгенія Дмитрівна (Біологія, природознавство, Чернівецький міський ліцей №3)
3434.Гасанова Софія Джасарєтівна (Біологія, природознавство, Вертіївський ліцей)
3435.Стужук Марія Сергіївна (Українська мова і література, Слобожанський ліцей)
3436.Ряполова Крістіна Євгенівна (Англійська мова, Південний ліцей № 2)
3437.Карповець Ілля (Математика, Моквинський ліцей)
3438.Знахаренко Марія Володимирівна (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3439.Мачковська Софія Ігорівна (Математика, Ліцей № 18 міста Новомосковська)
3440.Кулинич Каріна Миколаївна (Інформатика, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3441.Кожуховський Єгор Юрійович (Інформатика, Бахмутська ЗОШ №5)
3442.Михайлова Ярослава (Англійська мова, Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
3443.Зернова Анастасія Володимирівна (Інформатика, Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3444.Іванюк Марія Олександрівна (Англійська мова, КЗ "Бочаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
3445.Наскромнюк Аліна (Математика, Ліцей с.Глинськ)
3446.Красницький Кіріл (Англійська мова, Носівська початкова школа)
3447.Фіцай Олександр (Англійська мова, Буштинський ліцей №2)
3448.Мартинюк Олександр (Математика, Люхчанський ліцей)
3449.Лєкар Юлія Юріївна (Біологія, природознавство, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3450.Морозова Софія Дмитрівна (Математика, Солоницівський ліцей №1)
3451.Гулеватий Ярослав Ігорович (Англійська мова, Хмельницький ліцей №17)
3452.Свиридович Тетяна Олександрівна (Українська мова і література, Будимлянська гімназія)
3453.Піменов Вячеслав Антонович (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3454.Ржанська Софія Костянтинівна (Українська мова і література, Михайлівська ЗОШ)
3455.Міцюк Дарина Ігорівна (Інформатика, Рудківська гімназія)
3456.Ходаковська Єлизавета (Математика, Луцький ліцей №18)
3457.Писарогло Влада Владиславівна (Математика, Білгород Дністровський ЗЗСО №4)
3458.Лиховей Віктор Вячеславович (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3459.Шаталюк Максим Вадимович (Українська мова і література, Краснянський ліцей Тиврівської селищної ради)
3460.Шостак Рада (Англійська мова, СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3461.Золотарьова Аліса (Українська мова і література, Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
3462.Кравченко Ірина Миколаївна (Англійська мова, Бузький ліцей)
3463.Субічева Софія Андріївна (Біологія, природознавство, Львівський художній ліцей при ЛНАМ)
3464.Химич Назарій Сергійович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3465.Руссу Ніколіна (Біологія, природознавство, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
3466.Вовк Владислав Олексійович (Англійська мова, СЗШ № 99)
3467.Степанова Катерина (Інформатика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3468.Козоріз Микита Юрійович (Українська мова і література, Первомайський ліцей «Ерудит»)
3469.Козаченко Вікторія Сергіївна (Англійська мова, Одеський ліцей №9)
3470.Щурик Давид (Інформатика, Садківська гімназія)
3471.Черненко Андрій Олексійович (Математика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
3472.Альхмоз Аміна (Математика, Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
3473.Несененко Євангеліна (Математика, Бучанський ліцей № 9)
3474.Жукова Світлана (Інформатика, Харківський ліцей №119)
3475.Шевченко Олексій Денисович (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3476.Якимишин Дарина Ярославівна (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3477.Кононіченко Кіра (Біологія, природознавство, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
3478.Бережних Тимур Олександрович (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3479.Желтоногов Арсеній (Інформатика, It Step School)
3480.Батіна Дарʼя (Математика, Середня загальноосвітня школа № 146)
3481.Шмалюх Антон Сергійович (Інформатика, Тинненський ліцей)
3482.Гуменюк Ілона Андріївна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3483.Задерей Сергій Михайлович (Українська мова і література, Суразький ЗЗСО)
3484.Бурлакова Аліса Олегівна (Англійська мова, Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
3485.Іванущин Михайло (Інформатика, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
3486.Захарук Владислав Сергійович (Англійська мова, Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
3487.Чауш Муса (Інформатика, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
3488.Козуб Каріна (Англійська мова, Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
3489.Головатенко Тарас Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа № 296)
3490.Кохановський Георгій (Українська мова і література, Одеський ліцей №7)
3491.Тесля Кирило Миколайович (Математика, Полтавський ліцей №17 "Інтелект")
3492.Козар Вікторія Андріївна (Математика, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3493.Згурський Микола Вікторович (Біологія, природознавство, Лозівський ліцей №7)
3494.Саша (Математика, Барський ліцей №1)
3495.Лобода Максим Володимирович (Англійська мова, Сокальський ліцей № 3)
3496.Надточій Владислав (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3497.Непомяща Аріна Артемівна (Англійська мова, Первомайський ліцей «Ерудит»)
3498.Головчук Дар'я (Українська мова і література, Ставрівський ліцей)
3499.Самойлова Ангеліна (Біологія, природознавство, Великосорочинський ліцей)
3500.Стасюк Дарій (Англійська мова, Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
3501.Дідуник Ангеліна (Англійська мова, Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
3502.Карбунарь Іванна (Математика, Пригородоцька гімназія)
3503.Янаков Гордій Федорович (Українська мова і література, Перша міська гімназія)
3504.Бричка Дарина (Біологія, природознавство, Кисорицький ліцей)
3505.Бондаренко Павло (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3506.Мельник Єлизавета (Англійська мова, Криворізька гімназія № 15)
3507.Нечай Маргарита (Біологія, природознавство, Партизанський ліцей)
3508.Начинка Анна Яківна (Українська мова і література, Дніпровська гімназія № 77)
3509.Беспалюк Тереза Ігорівна (Інформатика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3510.Бункін Дмитро Євгенійович (Біологія, природознавство, Броварський ліцей № 11)
3511.Шарко Роман Станіславович (Інформатика, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3512.Книш Денис (Англійська мова, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
3513.Осаволюк Дар’я Миколаївна (Математика, Іллінівський ОЗЗСО)
3514.Дичка Даніель Іванович (Математика, Якубівська ЗОШ I ступеня)
3515.Бовгиря Іван Вікторович (Математика, Летичівський ліцей №2)
3516.Беднарський Марк Володимирович (Англійська мова, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3517.Горобинський Олексій (Українська мова і література, Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
3518.Пилипчук Дарина Андріївна (Англійська мова, Рейський ліцей)
3519.Ковалевський Михайло Денисович (Біологія, природознавство, КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
3520.Кручак Денис Дмитрович (Біологія, природознавство, Рижанський ліцей)
3521.Настас Василь Сергійович (Англійська мова, Колінковецький ліцей)
3522.Тихомирова Ольга Андріївна (Інформатика, Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
3523.Мойсеєв Данііл Вадимович (Інформатика, Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
3524.Мовчан Дмитро Володимирович (Математика, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3525.Тошнієзова Софія Іллівна (Біологія, природознавство, Ворожбянський ліцей №1 Ворожбянської міської ради Сумської області)
3526.Кулик Кіріл Ігоревич (Математика, Малопавлівський ліцей)
3527.Бондарчук Єлизавета Артурівна (Українська мова і література, Потіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3528.Климченко Кіра Сергіївна (Інформатика, Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
3529.Ємельяненко Євгеній Миколайович (Математика, КЗ "Довжанський ліцей" ім. П.Г.Стрижака)
3530.Єрмакова Аніта Андріївна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3531.Ткачук Юлія (Англійська мова, Биковецька гімназія)
3532.Звенигородський Артем (Інформатика, Харківський ліцей №119)
3533.Чередова Валерія Віталіївна (Інформатика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
3534.Михальченко Даніїл Станіславович (Англійська мова, Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
3535.Кисла Марія Анатоліївна (Інформатика, Партизанський ліцей)
3536.Молчановський Всеволод Антонович (Біологія, природознавство, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради)
3537.Попова Марія Сергіївна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
3538.Башлик Семен Максимович (Українська мова і література, Ліцей №3)
3539.Ямборко Христина Андріївна (Англійська мова, Завишенська початкова школа СМР)
3540.Куруч Ренат Миколайович (Біологія, природознавство, Одеський ліцей № 92)
3541.Павелко Давід (Математика, Фастівський ліцей № 1)
3542.Спускан Аліса (Англійська мова, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
3543.Дерій Максим Ігорович (Англійська мова, Одеський ліцей "Михайлівський")
3544.Колесніков Вадим Євгенович (Математика, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3545.Рудич Вікторія Романівна (Біологія, природознавство, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
3546.Кочмар Арсен (Інформатика, Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3547.Пірог Кіра (Інформатика, Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
3548.Білий Володимир Валентинович (Англійська мова, Лохвицька ЗОШ №2)
3549.Березняк Валерія (Біологія, природознавство, НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3550.Войтюк Єва Євгенівна (Англійська мова, Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3551.Слободян Дарія Сергіївна (Біологія, природознавство, ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
3552.Коваленко Максим Ігорович (Англійська мова, Миколаївський ліцей 42)
3553.Пальченко Єгор Михайлович (Математика, Мельниківський ліцей)
3554.Гузов Артур (Українська мова і література, Миколаївський ліцей № 22)
3555.Приступа Ярослав Андрійович (Українська мова і література, Криворізький ліцей "Кредо" Криворізької міської ради)
3556.Бородянець Ксенія Сергіївна (Українська мова і література, Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
3557.Нечай Маргарита (Англійська мова, Партизанський ліцей)
3558.Дударенко Константин (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3559.Цуркін Артем Михайлович (Біологія, природознавство, ВСП "Павлоградський фаховий коледж НТУ "ДП")
3560.Затинацька Софія Олександрівна (Англійська мова, Ліцей №3)
3561.Волинець Віолетта Олександрівна (Українська мова і література, Глобинський ліцей №1)
3562.Клименко Данило Назарович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3563.Манчак Софія Миколаївна (Українська мова і література, Володьководівицький ліцей)
3564.Толочко Каріна (Математика, ПНЗ «Альтернатива»)
3565.Моренко Єгор (Англійська мова, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
3566.Горбяк Давид Андрійович (Інформатика, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3567.Тихун Соломія Олегівна (Англійська мова, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3568.Лавренчук Тихін Ярославович (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3569.Волков Лаврентій (Українська мова і література, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3570.Максимчук Варвара Вадимівна (Англійська мова, ТОВ "Ліко-школа")
3571.Пацерін Єгор Олегович (Українська мова і література, Комунальний заклад "Ліцей № 8")
3572.Іщенко Нікіта Артемович (Англійська мова, Харківський ліцей № 74)
3573.Войцешко Альона (Математика, Биковецька гімназія)
3574.Поляруш Тимофій Романович (Математика, Залузька ЗОШ)
3575.Гончарук Арсеній (Англійська мова, Балтський ліцей №3)
3576.Пишняк Рената Петрівна (Інформатика, Старосільський ліцей)
3577.Ільїна Дар'я Віталіївна (Українська мова і література, Одеський ліцей "Михайлівський")
3578.Клименко Анастасія Валентинівна (Англійська мова, Володьководівицький ліцей)
3579.Фесенко Владислав Олександрович (Англійська мова, Ясенська гімназія)
3580.Бондаренко Марія Ігорівна (Математика, Черкаський НВК №34)
3581.Новиченко Вадим Денисович (Біологія, природознавство, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3582.Візнюк Павло Віталійович (Англійська мова, Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради Вінницької області)
3583.Личов Давід Денисович (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
3584.Башак Сніжана Андріївна (Англійська мова, Орховицький ЗЗСО І-ІІ ст.)
3585.Уколін Ігор Леонідович (Інформатика, Черкаська ЗОШ №32)
3586.Свиридович Тетяна Олександрівна (Англійська мова, Будимлянська гімназія)
3587.Воскобой Аріна Дмитрівна (Англійська мова, Харківський ліцей № 89)
3588.Шевченко Денис (Математика, Близнюківський ліцей)
3589.Задорожний Нікіта (Математика, Козелецький ліцей №3)
3590.Панасюк Данііл Валерійович (Англійська мова, Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
3591.Вуйко Єва (Англійська мова, Летичівський ліцей №2)
3592.Галагуз Богдана Олегівна (Українська мова і література, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
3593.Макар Максим Андрійович (Українська мова і література, Середня загальноосвітня школа I-III ступенів №217 м. Києва)
3594.Нецькар Анна Володимирівна (Українська мова і література, Суховільський ліцей)
3595.Алєксєєва Владислава (Біологія, природознавство, Маркушівський ліцей)
3596.Чітах Анжеліка Юріївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3597.Кузьменко Вікторія (Англійська мова, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
3598.Ткаченко Тимофій (Біологія, природознавство, Опішнянський ліцей)
3599.Дибчук Михайло Миколайович (Інформатика, Комунальний заклад "Хижинецький ліцей")
3600.Постоленко Артем Андрійович (Інформатика, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3601.Снитюк Валерія Сергіївна (Англійська мова, Старосільська гімназія - філія)
3602.Мельников Андрій (Біологія, природознавство, Школа № Височанський НВК)
3603.Назар Вікторія Петрівна (Біологія, природознавство, Завишенська початкова школа СМР)
3604.Поляк Віолетта (Біологія, природознавство, Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
3605.Довгополий Марцін Сергійович (Українська мова і література, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3606.Шастун Катерина Денисівна (Математика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3607.Дем'янчук Данило Андрійович (Українська мова і література, КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
3608.Корнієць Софія (Математика, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
3609.Молчановський Всеволод Антонович (Англійська мова, КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради)
3610.Широн Дарʼя Дмитрівна (Англійська мова, Шевченківський ліцей)
3611.Тищенко Тимофій (Англійська мова, Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
3612.Степанова Діна Володимирівна (Біологія, природознавство, Харківський ліцей № 150)
3613.Войтанович Захар Андрійович (Англійська мова, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3614.Лось Руслан Володимерович (Математика, Козелецький ліцей №3)
3615.Фулга Іван (Біологія, природознавство, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3616.Дімітров Євген (Математика, Старотроянівський ЗЗСО)
3617.Рашевський Костянтин Андрійович (Математика, Дніпровський ліцей № 54)
3618.Приступа Анастасія (Англійська мова, Науковий ліцей Хортицької національної академії)
3619.Барабашук Ірина (Математика, Безпальчівський НВК)
3620.Ткачук Юлія (Біологія, природознавство, Биковецька гімназія)
3621.Шумило Глєб (Українська мова і література, Краснокутський ліцей №1)
3622.Мороз Марія Михайлівна (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3623.Опайко Валентина Олександрівна (Математика, Іллінівський ОЗЗСО)
3624.Губерук Олександр (Біологія, природознавство, ВПФК імені Агатангела Кримського)
3625.Загоруйко Захар Сергійович (Англійська мова, Шепетівський НВК №3)
3626.Коляда Вікторія Петрівна (Математика, Сарненський ліцей №4)
3627.Попович Андрій Дмитрович (Інформатика, Гімназія №136)
3628.Грибов Іван (Англійська мова, Лишнянська гімназія)
3629.Комарова настя (Англійська мова, Боярський академічний ліцей "Гармонія")
3630.Кушніренко Софія Ігорівна (Англійська мова, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3631.Ковальчук Владислав Андрійович (Математика, Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3632.Шеремета Богдан (Біологія, природознавство, Кіцманський НВК)
3633.Савкіна Ярослава Олексіївна (Інформатика, Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
3634.Галкін Ярослав Юрійович (Математика, Чернівецька гімназія №7)
3635.Неменущий Егор (Біологія, природознавство, Південний ліцей)
3636.Михайловський Максим Олександрович (Українська мова і література, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3637.Рубаха Максим Леонідович (Англійська мова, Горішненський ліцей)
3638.Мізюк Діана Мар`янівна (Біологія, природознавство, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3639.Дивнич Аліса (Математика, Школа №17)
3640.Семенюк Михайло (Біологія, природознавство, Коломийський ліцей №9)
3641.Зярко Максим (Українська мова і література, Паліївська гімназія)
3642.Ткаченко Юрій Андрійович (Інформатика, Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
3643.Гавриш Микита Вячеславович (Українська мова і література, Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
3644.Сарахман Андрій (Математика, Шепетівський НВК №3)
3645.Гогулов Іван Юрійович (Українська мова і література, Миколаївський ЗЗСО)
3646.Макаров Тимофій (Біологія, природознавство, Запорізька гімназія №84)
3647.Білик Олександр (Математика, Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3648.Шпек Ангеліна Володимирівна (Англійська мова, Дрогобицький ліцей)
3649.Бахмутян Богдан Олегович (Біологія, природознавство, М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3650.Хазанович Іван (Українська мова і література, Броварська гімназія Мономакс)
3651.Микитин Іван Мар'янович (Інформатика, Підлісківська гімназія)
3652.Зайченко Анна (Математика, Степанківський ліцей ЗЗСО)
3653.Строкуля Олександр Костянтинович (Англійська мова, Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7)
3654.Казакова Зоряна Юріївна (Інформатика, Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11)
3655.Лисий Арсен Віталійович (Англійська мова, Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
3656.Новицькій Владислав Олександрович (Англійська мова, Центр дистанційної освіти "Джерело")
3657.Мітусов Ярослав (Математика, Балтський ліцей №3)
3658.Такунова Наталія Олександрівна (Англійська мова, Одеська ЗОШ № 60)
3659.Кулібаба Марія (Англійська мова, Розсошенська гімназія)
3660.Канарський Данило Денисович (Математика, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
3661.Пятаков Кіріл (Біологія, природознавство, Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3662.Мамбетов Аслан (Математика, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
3663.Чувпанюк Михаїл (Українська мова і література, Одеська гімназія №58)
3664.Хоменко Лука (Біологія, природознавство, Броварська гімназія Мономакс)
3665.Зарубіна Амелія Олександрівна (Інформатика, Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3666.Капустян Іван (Українська мова і література, Приватний заклад освіти "КМДШ")
3667.Гуцал Назар (Біологія, природознавство, Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3668.Кучеренко Іван Дмитрович (Українська мова і література, ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3669.Начинка Анна Яківна (Англійська мова, Дніпровська гімназія № 77)
3670.Лисак Анна Степанівна (Біологія, природознавство, Гімназія імені родини Луговських)
3671.Косих Альберт (Математика, Дмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
3672.Уманський Ілля Сергійович (Математика, Корсунь-Шевченківська гімназія)
3673.Вакуліна Анна (Українська мова і література, Корощинська гімназія)
3674.Лаур Денис (Інформатика, Одеський ліцей № 92)
3675.Вейна Михайло Сергійович (Інформатика, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3676.Хоменко Зоряна Вадимівна (Інформатика, Нововелідницький ліцей)
3677.Ступак Назар Олександрович (Англійська мова, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
3678.Іванов Тимур Олександрович (Англійська мова, Лоцкинський ліцей Інгульської сільської ради)
3679.Ткачук Юлія Тарасівна (Інформатика, Рудківська гімназія)
3680.Лиховей Віктор Вячеславович (Українська мова і література, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3681.Арзамазов Назар (Англійська мова, Крюківщинський ліцей "Лідер")
3682.Яровой Володимир (Математика, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3683.Самойленко Вероніка (Біологія, природознавство, Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
3684.Анна Шестерніна (Інформатика, Запорізький ліцей №71)
3685.Галагуз Богдана Олегівна (Біологія, природознавство, Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
3686.Попова Дарина Дмитрівна (Англійська мова, Південний ліцей № 2)
3687.Мовчан Данііл Олександрович (Математика, ХГ №55 ХМР ХО)
3688.Букеєва Ірина Богданівна (Інформатика, Сновидовицький ліцей)
3689.Куценко Роман (Інформатика, Сновське вище професійне училище лісового господарства)
3690.Петрик Владислава (Математика, Ганнівська філія КЗ "Боківський ліцей Гурівської сільської ради")
3691.Курта Софія Мирославівна (Біологія, природознавство, Тернопільський класичний ліцей)
3692.Давкун Денис (Інформатика, Нетішинська гімназія "Енергія")
3693.Ласюченко Уляна Павлівна (Математика, Сумська гімназія №1)
3694.Барабашук Ірина (Українська мова і література, Безпальчівський НВК)
3695.Рябінін Олександр (Математика, Харківський ліцей №119)
3696.Яланська Анастасія (Біологія, природознавство, Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
3697.Вовнянко Ігор Олександрович (Математика, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3698.(Українська мова і література, Краснопавлівський ліцей)
3699.Кревський Нікіта Юрійович (Біологія, природознавство, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
3700.Удовцева Вероніка (Математика, Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
3701.Зароченцев Олександр (Англійська мова, Чернівецький ліцей 5 «Оріяна»)
3702.Царук Павло Анатолійович (Англійська мова, Тинненський ліцей)
3703.томин вікторія василівна (Біологія, природознавство, Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3704.Юрків Марта Іванівна (Математика, Добрянська гімназія Стрийської міської ради)
3705.Шевченко Олексій Денисович (Біологія, природознавство, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3706.Кара Олена (Англійська мова, Новотроянівський ліцей)
3707.Підлетейчук Яромир Юрійович (Математика, Коломийський ліцей №9)
3708.Бей Олександр Русланович (Біологія, природознавство, Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
3709.Бевзюк Ваня (Інформатика, Великодимерський ліцей Броварського району Київської області)
3710.Березовський Володимир (Англійська мова, Спеціалізована школа №187 з поглибленим вивченням української та англійської мов)
3711.Ланик Давид Дмитрович (Англійська мова, Тернопільська СШ № 29)
3712.Жук Володимир Іванович (Математика, Запорізька гімназія № 107)
3713.Кобеляцька Поліна Олександрівна (Біологія, природознавство, СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3714.Мовчан Дмитро Володимирович (Англійська мова, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3715.Дудко Костянтин (Українська мова і література, Крисківська гімназія Понорницької селищної ради)
3716.Сулима Дмитро Ігорович (Інформатика, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
3717.Вальковський Ярослав (Біологія, природознавство, Летичівський ліцей №2)
3718.Купін Олег Валерійович (Математика, Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
3719.Іванченко Массімо (Математика, Криворізька гімназія №42)
3720.Захар Єсауленко Олександрович (Математика, Ліцей імені Тараса Шевченка)
3721.Синиця Юрій Ілліч (Біологія, природознавство, Дихтинецький ліцей)
3722.Жук Артем Євгенович (Англійська мова, Спеціалізована школа №64)
3723.Мацюк Ігор Дмитрович (Українська мова і література, Ліцей "Євроленд")
3724.Парфьонова Кіра Михайлівна (Математика, Дослідницька ЗОШ І-Ш ступенів)
3725.Мадгазієв Ільяс (Українська мова і література, Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
3726.Булат Кирило Олександрович (Англійська мова, ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД")
3727.Шовдра Ростислав Сергійович (Математика, Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
3728.Агрес Ярина Романівна (Математика, СЗШ №23)
3729.Петренко Анна (Англійська мова, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3730.Ковтун Сергій Ігорович (Англійська мова, Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
3731.Сірик Дар'я Володимирівна (Біологія, природознавство, Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
3732.Горлач Руслан (Інформатика, Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3733.Салямон Анна Ігорівна (Інформатика, Плебанівський ліцей)
3734.Тупота Анна Сергіївна (Інформатика, Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8)
3735.Кулакевич Дмитро Сергійович (Математика, Глиннівський ліцей)
3736.Бойчук В. (Математика, Львівська гімназія "Євшан")
3737.Ковальчук Юлія (Математика, Биковецька гімназія)
3738.Большевська Дар'я Миколаївна (Українська мова і література, Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
3739.Опря Мирон Євгенович (Біологія, природознавство, Одеська початкова школа № 292)
3740.Голов'ятинська Маргарита (Біологія, природознавство, Харківський ліцей №119)
3741.Негерей Євгеній Ярославович (Англійська мова, Кам'янобрідський ліцей)
3742.Дудар Богдан Михайлович (Біологія, природознавство, Школа №Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3743.Абрамян Марат Вадимович (Англійська мова, Білогородський ліцей №1)
3744.Панасенко Аніта Олександрівна (Математика, Ліцей №2 Долинської міської ради)
3745.Резніченко Данііл Владиславович (Англійська мова, Ліцей "Євроленд")
3746.Шейна Дарина Геннадіївна (Українська мова і література, Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
3747.Кириченко Амалія Олександрівна (Англійська мова, Хотівський НВК)
3748.Папка Ярина Олегівна (Інформатика, Львівський ліцей №81 ім. П.Сагайдачного)
3749.Максимова Софія Олександрівна (Математика, Харківський ліцей № 173)
3750.Рябоконь Марія Сергіївна (Біологія, природознавство, Великомихайлівська ЗНЗ І-ІІІ ст. №2)
3751.Базга Олександра (Математика, Балтський ліцей №3)
3752.Невмержицький Дмитро (Математика, Джугастрівська гімназія)
3753.Бобров Арсеній (Українська мова і література, Миколаївський ліцей № 22)
3754.Пилипчук Дарина Андріївна (Інформатика, Рейський ліцей)
3755.Мєзєнцев Андрій (Математика, Харківський ліцей №119)
3756.Колпак Дар'я Дмитрівна (Інформатика, Апостолівський ліцей номер 3)
3757.Остроух Нікіта (Біологія, природознавство, Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
3758.Дрок Андрій Володимирович (Біологія, природознавство, Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3759.Ступак Всеволод (Математика, Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3760.Котляр Діана Миколаївна (Англійська мова, Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
3761.Гудзік Назарій Дмитрович (Біологія, природознавство, Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3762.Степаненко Діана Олександрівна (Інформатика, КЗ "НСЗШ № 20")
3763.Антоненко Єгор Миколайович (Математика, Середня загальноосвітня школа № 146)
3764.Завеля Артем (Інформатика, Одеський ліцей № 117)
3765.Дихта Георгій Генадійович (Математика, Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3766.Довбнич Михайло (Математика, Буштинський ліцей №2)
3767.Пікуль Гліб Юрійович (Інформатика, Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
3768.Овчаренко Вʼячеслав Віталійович (Англійська мова, Ліцей "Престиж")
3769.Скляренко Домініка (Математика, Харківський ліцей №119)
3770.Тошнієзова Софія Іллівна (Англійська мова, Ворожбянський ліцей №1 Ворожбянської міської ради Сумської області)
3771.Мартиненко Максим (Біологія, природознавство, Лохвицька ЗОШ №2)
3772.Каріна Олегівна Хільченко (Математика, Погребське НВО)
3773.Удод Анна (Біологія, природознавство, Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
3774.Клименко Данило Назарович (Англійська мова, Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3775.Бовцало Вероніка (Математика, Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
3776.Мазур Данило Михайлович (Біологія, природознавство, СЗШ №23)
3777.Савченюк Юрій (Математика, Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3778.Бубнов Ярослав (Математика, Чорноморський ліцей №4)
3779.Карпічев Ян (Англійська мова, Тарасівський академічний ліцей)
3780.Хацко Богдан (Англійська мова, Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
3781.Гордий Іван Віталійович (Українська мова і література, Коломийський ліцей №9)
3782.Васильковський Семен (Українська мова і література, Боратинскький ліцей)
3783.Башлик Семен Максимович (Біологія, природознавство, Ліцей №3)
3784.Кравчук Вероніка Вадимівна (Інформатика, Стрибізький ліцей)
3785.Сосницька Наталія Валеріївна (Англійська мова, ХЗОШ №154)
3786.Іванов Тимофій (Математика, Одеський ліцей "Фонтанський")
3787.Смага Євген (Інформатика, Ліцей імені Тараса Шевченка)
3788.Головко Михайло (Біологія, природознавство, Школа І-ІІІ ступенів № 276)
3789.Яремій Марія -Андріана Юріївна (Українська мова і література, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3790.Тарнавський Денис Андрійович (Математика, Ярославицький ліцей)
3791.Левченко Тимофій (Біологія, природознавство, Тарасівський академічний ліцей)
3792.Рудий Макар Костянтинович (Математика, КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
3793.Табурова Ксенія Максимівна (Математика, Трубайцівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3794.Строкань Артем (Англійська мова, Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
3795.Яковець Марія Василівна (Англійська мова, Школа №4)
3796.Головатенко Тарас Володимирович (Математика, Спеціалізована загальноосвітня школа № 296)
3797.Тютько Маркіян Богданович (Англійська мова, Ліцей №21 ЛМР)
3798.Бондаренко Владислав Юрійович (Інформатика, БорівськаЗОШ І-ІІІ ст №1)
3799.Кваша Альона (Англійська мова, It Step School)
3800.Пометун Олесій Вячеславович (Англійська мова, Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
3801.Коновалова Катерина Олександрівна (Англійська мова, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3802.Коломієць Злата (Інформатика, Балтський ліцей №3)
3803.Святослав Пухальський (Біологія, природознавство, ОЗ «Академічний ліцей»)
3804.Дробуш Валерія Анатоліївна (Біологія, природознавство, Глиннівський ліцей)
3805.Бондарєв Петро Олегович (Англійська мова, Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
3806.Навценя Давід Васильович (Англійська мова, Летичівський ліцей №2)
3807.Лук'яненко Данііл (Математика, Запорізька гімназія № 97)
3808.Костенко Софія Володимирівна (Англійська мова, Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
3809.Головенко Артур Віталійович (Українська мова і література, Верхівський ліцей)
3810.Дмитришина Софія Андріївна (Інформатика, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3811.Шевцова Ярослава (Англійська мова, Жихівський ліцей)
3812.Яна (Математика, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3813.Стрельбицький Арсен (Математика, Гімназія імені родини Луговських)
3814.Лашкул Давид Дмитрович (Біологія, природознавство, КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3815.Данілова Марія Костянтинівна (Англійська мова, Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 2)
3816.Михайлова Анастасія Сергіївна (Математика, Черкаський НВК №34)
3817.Завада Тимур Олександрович (Українська мова і література, Шевченківський ліцей)
3818.Березюк Даниїл Юрійович (Українська мова і література, Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3819.Мазурок Анастасія Олександрівна (Українська мова і література, Боратинскький ліцей)
3820.Телеван Дар'я Сергіївна (Біологія, природознавство, Пересадівська ЗОШ)
3821.Корнелішин Єгор Віталійович (Математика, Бучанський ліцей № 9)
3822.Мамедов Максим (Математика, Березнівський ліцей №2)
3823.Царук Софія Василівна (Біологія, природознавство, Росохоцька гімназія)
3824.Бегень Ярина Петрівна (Українська мова і література, Куликівський ОЗЗСО)
3825.Іващук Андрій (Біологія, природознавство, Школа №4)
3826.Фесенко Варвара Романівна (Математика, Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3827.Шевченко Аліна Денисівна (Математика, Партизанський ліцей)
3828.Нечай Ілля Олександрович (Математика, ПЗО "Кембрідж фемілі")
3829.Назар Вікторія Петрівна (Українська мова і література, Завишенська початкова школа СМР)
3830.Тимченко Максим (Англійська мова, Eagle team education)
3831.Мостовий Тарас Павлович (Математика, Білогірський опорний заклад освіти)
3832.Левицький Назар (Англійська мова, Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3833.Олександра Євгенівна Чернишенко (Математика, Боярський академічний ліцей "Гармонія")
3834.Зіньковський Денис (Математика, Пасинківська гімназія)
3835.Маслій Руслана Русланівна (Англійська мова, Тернопільська СШ № 29)
3836.Чепурко Андрій (Біологія, природознавство, КЗ "Довжанський ліцей" ім. П.Г.Стрижака)
3837.Кожуховський Єгор Юрійович (Біологія, природознавство, Бахмутська ЗОШ №5)
3838.Кузнєцова Дар'я (Українська мова і література, Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
3839.Ястремський Максим Русланович (Математика, Рижанівський ліцей)
3840.Бондар Єлизавета Олександрівна (Українська мова і література, Летичівський ліцей №3)
3841.Самойлова Ангеліна (Українська мова і література, Великосорочинський ліцей)
3842.Мирошниченко Олена Віталіївна (Англійська мова, Дніпровський ліцей № 54)
3843.Чернецький Владислав Вячеславович (Біологія, природознавство, Новогуйвинський ліцей імені Сергія Процика)
3844.Нофенко Ксенія Андріївна (Математика, СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
3845.Рибалко Софія Євгенівна (Англійська мова, Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради)
3846.Фоменко Дар'я Олександрівна (Англійська мова, ХЗОШ № 95)
3847.Стельмащук Дарина Михайлівна (Біологія, природознавство, Суразький ЗЗСО)
3848.Пашкевич Ульяна (Українська мова і література, Міжнародний ліцей "Михаїл")
3849.Музика Дмитро Євгенійович (Математика, Кудіївецька ЗЗСО I-II ступенів)
3850.Лета Анна Ігорівна (Українська мова і література, Верблюзький НВК)
3851.Сахно Сандра Юріївна (Математика, Козелецький ліцей №3)
3852.Сегеда Ніка Вячеславівна (Українська мова і література, Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3853.Іванець Маркіян (Математика, Чорнушовицький НВК І-ІІ ст.)
3854.Козаченко Олексій Сергійович (Біологія, природознавство, Одеський ліцей №9)
3855.Мелешко Павло Олегович (Математика, Широківська гімназія)
3856.Ігумнов Вадим (Математика, Середня загальноосвітня школа № 146)
3857.Пацерін Єгор Олегович (Математика, Комунальний заклад "Ліцей № 8")
3858.Міщур Анастасія Вадимівна (Біологія, природознавство, ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
3859.Покулита Єлізавета (Математика, Дніпропетровська ЗОШ № 80)
3860.Капущак Іван Ярославович (Біологія, природознавство, Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
3861.Скриннікова Олена Віталіївна (Українська мова і література, Люхчанський ліцей)
3862.Бобровицька Яна (Англійська мова, Миколаївський ліцей №40)
3863.Дьяков Микита (Англійська мова, It Step School)
3864.Цуркан Анастасія Тарасівна (Англійська мова, Миколаївський ліцей № 22)
3865.Горбата Кіра (Інформатика, Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
3866.Клімарчук Нікіта Євгенович (Українська мова і література, Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
3867.Капустяк Маркіян (Біологія, природознавство, Гімназія імені родини Луговських)
3868.Ага Владислав (Англійська мова, Миколаївський ліцей № 22)
3869.Борисенко Марія (Математика, Розсошенська гімназія)
3870.Закревський Платон Миколайович (Математика, Козелецький ліцей №3)
3871.Синяк Данііїл Олегович (Математика, Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
3872.Матько Назар (Англійська мова, Зарізька ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Т.Симонова (Номиса))
3873.Шеховець Георгій Максимович (Англійська мова, Кременчуцький ліцей №10 "Лінгвіст")
3874.Купльовський Микола (Англійська мова, СЗШ №73 м. Львова)
3875.Евелін Оленчук Миколаївна (Англійська мова, Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
3876.Халімон Мілана Дмитрівна (Інформатика, НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
3877.Проскурняк Маргарита Петрівна (Українська мова і література, Замулинецький ліцей)
3878.Томашевський Владислав (Інформатика, Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
3879.Потапчук Марія Сергіївна (Математика, Васищевський ліцей)
3880.Шарпатий М. (Математика, Львівська гімназія "Євшан")
3881.Хоменко Єлизавета Олександрівна (Англійська мова, Верхньосироватський ліцей)
3882.Ковальчук Святослав Володимирович (Біологія, природознавство, Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3883.Семененко Єгор Олексійович (Англійська мова, ХГ №55 ХМР ХО)
3884.Пиліпака Вікторія Миколаївна (Українська мова і література, Тинненський ліцей)
3885.Нікора Данило (Біологія, природознавство, Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3886.Нагорна Адріана Сергіївна (Математика, Вілійський ЗЗСО)
3887.Коваленко Давід Станіславович (Англійська мова, Ліцей №5 Покровської міської ради)
3888.Сербін Артем (Англійська мова, Ліцей імені Тараса Шевченка)
3889.Кіченко Валерія Станіславі