Random number generator
  

www.Olimpis.com.ua розіграш Xiaomi Redmi Buds 4 Active

Note: this drawing was made automatically with independent drawing system, drawing organizer did not have any influence to drawing results. Since drawing was made, it is impossible to edit or delete it. Details.
Drawing ID1213
Descriptionwww.Olimpis.com.ua розіграш Xiaomi Redmi Buds 4 Active
Drawing organizerwww.olimpis.com.ua
Drawing typeWinners selection by drawing
Date created2023-12-06 17:02:12
Date edited2023-12-06 17:06:44
Number of participants17882
Number of winners5
Number of duplicate participants0
Similar drawingsNo similar drawings found
Drawing date2023-12-06 17:07:50

Winners

#ParticipantNotes
1.В'юник Аліна (КЗ «Ліцей "Сокіл")
2.Злочевская Орина (Одеський ліцей № 92)
3.Сивак Максим (Одеський ліцей № 117)
4.Казачишин Кіріл (Школа І-ІІІ ступенів № 292 ім. гетьмана Івана Мазепи)
5.Гавриленко Софія Володимирівна (Дніпровська гімназія № 68)

Didn't win

Note: in case of disqualification of participants, participants on the top of this list will be transferred to the winners list.
#ParticipantNotes
6.Хитрук Анна (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
7.Ревков Михайло Олександрович (Запорізька гімназія № 107)
8.Рашкован Поліна Андріївна (Бендзарівський ліцей імені Т. П. Боднар)
9.Візнюк Павло Віталійович (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради Вінницької області)
10.Євдокова Віра Дмитрівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
11.Жужуленко Максим (Одеський ліцей № 92)
12.Литвин Анастасія (Вишнівський академічний ліцей 1)
13.Сірко Матвій Степанович (Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2)
14.Кались Софія Володимирівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
15.Ратмир забоцький (Міжнародний ліцей МАУП)
16.Меньшикова Вероніка Євгеніївна (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
17.Юмакова Каміла Кирилівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
18.Шепеленко Аріна Миколаївна (ЗЗСО с. Зелений Гай)
19.Костюк Вероніка (Гімназія імені родини Луговських)
20.Лошневський Ян Альфредович (Хотинський опорний академічний ліцей)
21.Войток Марія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
22.Пасик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
23.Лазарєва Єлизавета (Плужненський ліцей)
24.Лютко Ірина Сергіївна (ЗЗСО "Корецький ліцей")
25.Чилій Матвій (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
26.Бойко Дмитро (Богрівська гімназія)
27.Крацила Лук'ян Дмитрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
28.Узунов Матвій Володимирович (Зорянська ЗЗСО І-ІІІ ст. - ліцей)
29.Кондрашов Олександр Олександрович (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
30.Калита Олександр Євгенійович (Бучанський ліцей №3)
31.Билень Вероніка Василівна (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5)
32.Рибчінська Олександра Віталіївна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради Вінницької області)
33.Овсієнко Станіслава Сергіївна (КЗ "Дніпрорудненська гімназія "Софія" - ЗОШ І-ІІІ ст. № 1")
34.Шевченко В'ячеслав (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
35.Шеремета Карина (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
36.Корсунова Поліна Сергіївна (Преображенська гімназія)
37.Чижінська Вікторія Максимівна (Летичівський ліцей N1)
38.Захарко Остап (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №61)
39.Дудник Кирило Евгенійович (Опішнянський ліцей)
40.Ситченко Софія Григорівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
41.Юдіна Софія Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
42.Посвістак Ксенія Олександрівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
43.Роєнко Макар Вікторович (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
44.Томчук Поліна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
45.Волощенко Юрій (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
46.Стогнієнко Іван (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
47.Чебелюк Катерина Романівна (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
48.Горбаренко Марк Євгенійович (Бучанський ліцей № 9)
49.Колесников Владислав Ігорович (Одеський ліцей № 92)
50.Вантух Павло Володимирович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
51.Сузий Євгеній Ігоревич (Андріївський ліцей №1)
52.Солонович Наталія Вікторівна (Вежицький ліцей)
53.Маркусь Дарина (Буштинський ліцей №2)
54.Ленко Аріна Максимівна (Міжнародний ліцей МАУП)
55.Шевченко Єлізавєта (Середня загальноосвітня школа № 281)
56.Русанду Валерія (Криворізька гімназія №42)
57.Румянцев Тарас (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
58.Олишевська Уляна (СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
59.Макар Макар (Мелітопольська ЗОШ №3)
60.Лутченко Денис Ігорович (Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
61.Попеляста Юлія (НВК "ШЕЛ")
62.Боднарчук Захар Романович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
63.Никипанчук Марк Максимович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
64.Лукашова Дар'я Андріївна (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
65.Шеверенко Марія Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
66.Клімов Микола (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
67.Вітюк Артем Анатолійович (Маківський ліцей)
68.Нагребельна Софія Володимирівна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
69.Казаков Іван (Школа №64)
70.Ботезат Георгій (Ukrainian Global School)
71.Романенко Влада Станіславівна (Верхівський ліцей)
72.Лютюк Олександра Анатоліївна (ПЗО "Кембрідж фемілі")
73.Манус Матвій (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
74.Бондар Катерина Юріївна (Ліцей імені Тараса Шевченка)
75.Ковач Крістіна Миколаївна (Буштинський ліцей №2)
76.Телеш Евеліна (Ніжинська гімназія № 10)
77.Ізовіт Святослав Володимирович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
78.Городецький Владислав Михайлович (Гімназія "Сузір'я - 19")
79.Вірич Ірина (Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
80.Рубель Софія Вадимівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
81.Нєдєльченко Анна Вадимівна (ThinkGlobal Київ Березняки)
82.Павлюк Анастасія Анатоліївна (Березівський ліцей)
83.Бригадир Вікторія Богданівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради)
84.Березюк Ілля (Луцький ліцей №18)
85.Гірняк Богдан Андрійович (Військовий ліцей НАСВ імені Петра Сагайдачного)
86.Дишко Уляна (Луцький ліцей №18)
87.Брижак Владислава Романівна (Ліцей "Євроленд")
88.Масник Вероніка (Vimark English Center)
89.Козік Олександр (Красилівська гімназія №1)
90.Остапенко Тихон (Центр позашкільної роботи)
91.Лисенко Максим (ФКЕТ НУ "Чернігівська політехніка")
92.Чередова Вероніка Олексіївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
93.Волинець Віолетта Олександрівна (Глобинський ліцей №1)
94.Гончарова Анна Віталіївна (Мереф`янська гімназія №4)
95.Паліївець Микола (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
96.Вічинюк Платон Максимович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
97.Шомпол Дамір Олександрович (Андріївський ліцей №1)
98.Демяненко Максим Ігорович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
99.Карпенко Мирослава Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
100.Новіцюк Аліса (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
101.Ковалевич Остап (СЗШ № 99)
102.Заболотний Олексій Сергійович (Гімназія "Київська Русь")
103.Ліщук Ангеліна Владиславівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
104.Чеботарь Володимир Максимович (Хрестищенська гімназія)
105.Каліка Анастасія Денисівна (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
106.Соколенко Іван Миколайович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
107.Севець Нікіта Тимурович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
108.Вишутіна Олександра (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
109.Бодачевський Ілля (Міжнародний ліцей МАУП)
110.Костенко Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
111.Книш Захар Владиславович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7)
112.Самойленко Вероніка (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
113.Варунок Р. (Львівська гімназія "Євшан")
114.Галюров Олексій (Чорноморський ліцей № 2)
115.Крижановський Влад (Одеська ЗОШ №118)
116.Чирко Софія (Міжнародний ліцей МАУП)
117.Дильова Каріна (Буштинський ліцей №2)
118.Оніщук Емма Сергіївна (Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
119.Патько Анна Віталіївна (Барвінківський ліцей №2)
120.Поздняков Мирон Євгенович (Одеський ліцей №49)
121.Кухаришин Тарас Віталійович (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
122.Федорищина Ольга (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
123.Огороднійчук Макар Олександрович (Маркушівський ліцей)
124.Романова Софія (Одеський ліцей № 92)
125.Сметанін Гліб (Розсошенська гімназія)
126.Мамутов Алі Сейранович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
127.Силіна Вікторія (Ліцей № 10)
128.Іванченко Марія (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
129.Галич Тетяна Дмитрівна (Ліцей № 17 м Львова)
130.Кузик Христина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
131.Костенко Софія Максимівна (Початкова школа № 11)
132.Стегура Максим (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
133.Криволап Надія (Сновське вище професійне училище лісового господарства)
134.Прокопець Діана Дмитрівна (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
135.Пінчук Михайло Вікторович (Немішаївський ліцей №2)
136.Репецький Артем (Луцький ліцей №18)
137.Макарова Анна (Кременчуцький ліцей №5 імені Т.Г.Шевченка)
138.Тищенко Маргарита Олександрівна (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
139.Шабанова Дарина Валентинівна (Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
140.Гадуп’як Юрій Володимирович (Суховільський ліцей)
141.Прилипко Марія Андріївна (Житомирський обласний спортивний ліцей Житомирської обласної ради)
142.Снитюк Валерія Сергіївна (Старосільська гімназія - філія)
143.Невинська Аріна Юріївна (Миколаївський ліцей № 22)
144.Чернов Даніїл Андрійович (Козачолопанський ліцей)
145.Олія Кароліна Артемівна (Харківський ліцей №18)
146.Вавілова Ірина Миколаївна (Чернівецький ліцей 5 «Оріяна»)
147.Рудніцький Арсен Петрович (ЗЗСО І-ІІ СТ. С.ГРИЦЕВОЛЯ)
148.Богуш Деніс (НВО №5 м. Хмельницького імені Сергія Єфремова)
149.Казарцева Мілана (Запорізька гімназія № 97)
150.ясель михайло (Ліцей "Екологія і Культура")
151.Жилак Анастасія Романівна (Козелецький ліцей №3)
152.Павлишена Софія (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
153.Сергієнко Вікторія Євгенівна (Черкаський НВК №34)
154.Палагнюк Анна (Кіцманський НВК)
155.Павлова Юлія Григорівна (Немішаївський ліцей №2)
156.Федорюк Олександра Василівна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
157.Антоненко Єгор Миколайович (Середня загальноосвітня школа № 146)
158.Дідук Діана Ростиславівна (Суразький ЗЗСО)
159.Свистунович Єва Андріївна (Оброшинський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Л.Шанковського)
160.Піскун Захар Васильович (Корсунь-Шевченківська гімназія)
161.Ткаченко Нікіта (Миколаївська гімназія № 18)
162.Мельник Максим Олегович (Малинецький ЗЗСО)
163.Кацарська Софія (Запорізька гімназія №47)
164.Одношевна Весна Сергіївна (Броварський ліцей № 11)
165.Плюс Матвій Романович (СЗШ № 99)
166.Якубів Олег (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
167.Дамьян Тимур (Гімназія № 179 міста Києва)
168.Пихаленко Злата Дмитрівна (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
169.Смуригіна Надія (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
170.Демчук Маріанна Андріївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
171.Зєваєва Олександра (Білогородський ліцей №1)
172.Кваша Альона (It Step School)
173.Файнер Марк Олександрович (Ліцей № 17 м Львова)
174.Завгородня Айлін Віталіівна (Іванівський ліцей №1)
175.гурбич ілля (Міжнародний ліцей МАУП)
176.Богаченко Олександр (Ліцей імені Тараса Шевченка)
177.Волохонська Олександра (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
178.Бондар Захар (Іршанський ліцей)
179.Кабан Маргарита Олександрівна (Академічний ліцей №1 Української міської ради)
180.Тимошицький Богдан (Карпилівський ліцей)
181.Колесник Лев (Ліцей "Екологія і Культура")
182.Аберясева Анастасія Станіславівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
183.Мінін Павло (Кропивницьке вище професійне училище)
184.Кравець Дар'я (Одеський ліцей № 117)
185.Копилова Яна Максимівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
186.Ігор Тинюх (Запорізький ліцей №71)
187.Бондаренко Назарій (Одеський ліцей № 121)
188.Мироненко Артем Олександрович (Немішаївський ліцей №2)
189.Немеш Валерія (Буштинський ліцей №2)
190.Шматов Максим Дмитрович (Середня загальноосвітня школа № 6)
191.Гавриленко Уляна Романівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
192.Кулик Ніка (Logos School)
193.КричунАнгеліна Іванівна (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
194.Шпагіна Світлана Олегівна (Харківський ліцей № 62)
195.Бубало (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
196.Трохимчук Вероніка Андріївна (Сокальський ліцей № 3)
197.Смаль Злата Юріївна (Харківська гімназія № 41)
198.Остапець Катерина (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
199.Чагалян Марк Робертович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
200.Вероніка Щербакова (Краснянський ліцей)
201.Логачов Станіслав Іванович (Перехрестівський ЗЗСО)
202.Бушура Мирослава (Середня загальноосвітня школа № 146)
203.Труш Семен (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
204.Петренко Олександр (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
205.Привалова Дар'я Миколаївна (Кошарівський ЗЗСО)
206.Клименко Євгенія Вікторівна (Спеціалізована загальноосвітня школа № 296)
207.Левківська Поліна Русланівна (Краснолиманська ЗОШ №3)
208.Нечипоренко Богдан (Школа №17)
209.Лазебна Розалія Андріївна (Ліцей №3)
210.Опалько Мирон Юрійович (Вирівський ліцей)
211.Іванов Ігор (Гімназія № 179 міста Києва)
212.Сухоставський Дмитро Олександрович (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
213.Яренчук Катерина Кирилівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
214.Алдушин Михайло Андрійович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
215.Крамаренко Валерій Андрійович (Охтирська ЗОШ №2)
216.Голота Святослав Олегович (Мельниківський ліцей)
217.Дідус Вікторія Василівна (Зубковицький ліцей)
218.Черненко Юлія Вячеславівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
219.Фесенко Марія (КЗ "Шарівський ліцей")
220.Коваль Романія Миколаївна (Якубівська ЗОШ I ступеня)
221.Римар Христина Романівна (Львівська гімназія "Євшан")
222.Дрофенко Анастасія Олександрівна (Козелецький ліцей №3)
223.Волощук Остап Андрійович (Тернопільська СШ № 29)
224.Приходько Юлія Олександрівна (Одеський ліцей №49)
225.Іван (Ясенська гімназія)
226.Грибов Іван (Лишнянська гімназія)
227.Крисько Юрій (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
228.Медведєв Всеволод Володимирович (Ліцей ЕКО 198)
229.Мальована Аделіна (Запорізька гімназія №47)
230.Білас Яна Миколаївна (Міжнародний ліцей МАУП)
231.Лучин Максим Олександрович (Дніпровський ліцей № 22)
232.Гринюк Аріна (Гімназія №2)
233.Пожарчук Карина Юріївна (Сереховичівський ліцей імені Ю.А.Ярощука)
234.Павлюк Світлана Анатоліївна (Славутський ліцей)
235.Шевцова Анастасія (Мізоцький ліцей)
236.Янківський Нікіта (Середня загальноосвітня школа №74)
237.Чернишова Марія (Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
238.Білань Артем (Летичівський ліцей №2)
239.Коломієць Злата (Балтський ліцей №3)
240.Карпова Дар'я Сергіївна (Михайлівський ліцей)
241.Юхно Матвій (КЗ "Шарівський ліцей")
242.Вороніна Тетяна Ігорівна (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
243.Боднар Андрій Сергійович (Гімназія №2)
244.Романькова Софія (Дрогобицький ліцей)
245.Михайлюк Соломія Михайлівна (Гімназія села Трубки-філія Павлівського ліцею)
246.Рубанська Альона Олегівна (Великобалківська гімназія)
247.Срівастава Джая-Ніколь (Хмельницький ліцей №17)
248.Ткачук Олександр (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
249.Палієнко Віталіна Максимівна (Криворізька гімназія №87)
250.Сироватка Анна (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
251.Вендичанський Ярослав Олегович (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського)
252.Понич Катерина Олександрівна (Малинецький ЗЗСО)
253.Залушна Вероніка Антонівна (Партизанський ліцей)
254.Кютюк Есма-Нур Сюлейманівна (Броварський ліцей № 11)
255.Костин Олександр (Міжнародний ліцей МАУП)
256.Буланий Андрій Сергійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
257.Похила Ростислав Сергійович (Летичівський ліцей №3)
258.Гудан Софія (Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
259.Гуменний Ілля Володимирович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
260.Малешко Владислав (Буштинський ліцей №2)
261.Сукало Анастасія (Кисорицький ліцей)
262.Майдан Єлисей (Альтернативна школа Ярина School)
263.Котов Денис (Ліцей №21 ЛМР)
264.Дмитрук Ірина (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
265.Ковальов Артемій (Лиманський НВК "Гімназія - ЗОШ І ступеня")
266.Ковальчук Ангеліна Олександрівна (Новопетрівський ліцей)
267.Тишенко Ярина Максимівна (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
268.Курило (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
269.Кулагіна Дар'я Вячеславівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
270.Косолапова Злата (Криворізька гімназія №118)
271.Vladyslava Bohdan (English for Kids by Svitlana Gunko)
272.Крисько Ірина (ВПФК імені Агатангела Кримського)
273.Гавеля Іванна Віталіївна (Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
274.Пасницька Поліна (Шепетівський НВК №1)
275.Примак Ярослава (Вирівський ліцей)
276.Тереза Криворучко (Хотинський опорний академічний ліцей)
277.Тимчук Владислав (Луцький ліцей №18)
278.Діденко Фєоніла Олександрівна (Криворізький ліцей "Непосида скул")
279.Оксентюк Еліна Сергіївна (Володимирський ліцей ім. О. Цинкаловського)
280.Даниляк Олександра Віталіївна (Одеський ліцей № 100)
281.Кострицька Марина Олександрівна (Ліцей №3)
282.Третяк Вікторія Володимирівна (Оболонський опорний ЗЗСО)
283.Горнічна Єлизавета (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини)
284.Асауляк Володимир Анатолійович (Одеський ліцей "Михайлівський")
285.Макуха Марія Дмитрівна (Новопетрівський ліцей)
286.Дешових Єлена Євгенівна (Апостолівський ліцей №1)
287.Савченко Глєб Олександрович (ЗЗСО імені Т.Шевченка)
288.Лобацевич (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
289.Лебідь Вероніка (Гімназія № 179 міста Києва)
290.Ковальчук Родіон (Таїровський ліцей)
291.Олена Кириленко (Зубринський ліцей)
292.Шушунова Валерія Олександрівна (Цибулівський ліцей)
293.Стасишина Поліна Сергіївна (Білогородський ліцей №1)
294.Паш Даніелла (Буштинський ліцей №2)
295.Козлова Софія Миколаївна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
296.Ремез Артем Євгенович (Шепетівський НВК №3)
297.Борзенков Іван Васильович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
298.Ковтун Станіслав Олександрович (Партизанський ліцей)
299.Макарчук Артур Русланович (Полонський ліцей №1)
300.Куришко Злата (Центр дитячої та юнацької творчості)
301.Чубенко Артем Олексійович (ВСП "Чернігівський фаховий коледж інженерії та дизайну КНУТД")
302.Куций Марк (Луцький ліцей №24)
303.Комашко Марія (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
304.Евелін Оленчук Миколаївна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
305.Чилій Софія (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
306.Овчинніков Яромир Глібович (ТОВ "ЗНЗ "Фокус Освіти")
307.Авдєєва Вероніка Сергіївна (Летичівський ліцей №3)
308.120521918 (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
309.Корнєв Данііл Андрійович (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
310.Сплодитель Артем (КЗ ХЗОШ № 49)
311.Метелиця Тимофій (Гімназія імені родини Луговських)
312.Краснощок Мілена (Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
313.Дідуник Ангеліна (Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
314.Петренко В'ячеслав (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
315.Панчук Поліна (Броварська гімназія Мономакс)
316.Чорномаз Іван Костянтинович (Чернеччинський ліцей)
317.Юськов Анна Володимирівна (Сапожинська гімназія)
318.Тимощук Софія (Шепетівський НВК №1)
319.Сидорук Артем (Мізоцький ліцей)
320.Тодосійчук Дмитро Сергійович (Троїцький ліцей)
321.Ковальова Софія Сергіївна (ЗЗСО № 15)
322.Гамадін Дмитро (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5)
323.Цвєткова Тетяна Ігорівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
324.Новохатько Єва (Балтський ліцей №3)
325.Герасимюк Єлизавета Олександрівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
326.Айсаєва Людмила (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
327.Полулях Владислава Владиславівна (Школа №124)
328.Салямон Анна Ігорівна (Плебанівський ліцей)
329.Лазарев Олександр (Биковецька гімназія)
330.Ворович Юрій Вадимович (Одеський ліцей № 117)
331.Брушко Віталіна Олександрівна (Вербська санаторна школа)
332.Касянчик Майя Віталіївна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
333.Левицька Софія Олександрівна (Тростянецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
334.Демчук Юлія (Садківська гімназія)
335.Батура (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
336.Сперкач Вероніка Андріївна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
337.Журавель Михайло Дмитрович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
338.Мірошніченко Марія Артемівна (Барвінківський ліцей №2)
339.Слободян Дарія Сергіївна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
340.Максутов Тимур Ренатович (КЗ ХЗОШ № 49)
341.Білоус Орина Сергіївна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
342.Бондарчук Ілля Русланович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
343.Гівчак Мирослав Володимирович (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
344.Клименко Тимур (Криворізька гімназія №118)
345.Прунчак Анастасія Віталіївна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
346.Дунайський Кіріл Петрович (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.)
347.Атлахович Дем'ян Андрійович (СЗШ № 99)
348.Костюк Анна Віталіївна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
349.Марченко Софія (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
350.Ніколенко Софія (Гімназія № 179 міста Києва)
351.Сіліч Тихон Олександрович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
352.Заячкевич Матвій Володимирович (Дрогобицький ліцей)
353.Полтавець Кирило (Андріївський ліцей №1)
354.Андріюк Олександр Володимирович (Підзамчівський ліцей)
355.Сибір Анастасія (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №61)
356.Косих Ілля Сергіїович (Ліцей № 17 м Львова)
357.Василевський Ярослав Антонович (ThinkGlobal Київ Березняки)
358.Пагутяк Дарина (Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Перуна)
359.Вітровий Артем Сергійович (Грубнянський ліцей)
360.Ковальчук Юлія (Биковецька гімназія)
361.Остапенко Тимофій (Криворізький ліцей №113)
362.Мощець Сергій Вікторович (Одеський ліцей "Михайлівський")
363.Семистрок Артем Вадимович (Козелецький ліцей №3)
364.Кецмур Софія Андріївна (Якубівська ЗОШ I ступеня)
365.Ліщинський Макар Сергійович (Черкаський колегіум "Берегиня")
366.Федащук Анна Михайлівна (Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
367.Милик Захар Андрійович (Спеціалізована школа №4)
368.Гавлицька Аріна Андріївна (Громадська Спілка “Dedicated to Excellence”)
369.Павлік Аліна Ігорівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
370.Токарчук Тимофій (Луцький ліцей №18)
371.Тищук Дарина Олександрівна (Підгайцівський ліцей)
372.Сіднікович Єгор (Школа №64)
373.Онищенко Матвій Артурович (Броварський ліцей № 11)
374.Краснов Михайло Олександрович (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
375.Ліпіна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
376.Грондецький Андрій Андрійович (Кольчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
377.Холодовський Єгор (Ренійський ліцей № 3)
378.Мурашкін Максим (Ліцей "Євроленд")
379.Басистюк Даніл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
380.Залушна Есміра Віталіївна (Одеська гімназія №18)
381.Колдун Вікторія Вікторівна (Сарненська гімназія №3)
382.Бондарь Яна (Баштанський ліцей №2)
383.Кочеркевич Іван (Початкова школа "Арніка")
384.Висовень Анна Миколаївна (Гореницький ліцей)
385.Дзямулич Владислав (Ужгородський ліцей №9)
386.Горбуля Максим Артемович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
387.Палажченко Маргарита Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
388.Купчинська Ангеліна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
389.Гринчук Артем (Старокостянтинівський НВК)
390.Груша Варвара (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
391.Жук Гордій (СЗШ № 99)
392.Станкова Поліна (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
393.Куліш Андрій (Школа №64)
394.Раско Анастасія Василівна (ЗСШ с.Ясениця-Замкова)
395.Білан Єлізавета (Харківський ліцей № 99)
396.Мацюк Богдан Петрович (Суразький ЗЗСО)
397.Назарько Ірина Сергіївна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
398.Капсамун Тимофій Віталійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
399.Трикур Рената Романівна (КЗ Іршавський ліцей №1)
400.Мельник Вікторія Ігорівна (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
401.Стаматін Роберт (Школа №64)
402.Сирих Михайло (Одеський ліцей № 92)
403.Ткачук Артем Андрійович (Суховільський ліцей)
404.Буксанчук Ярослав Ігорович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
405.Сосницька Наталія Валеріївна (ХЗОШ №154)
406.Костюк Ельдар (Заваллівський ліцей)
407.Денисюк Владислав Віталійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
408.Глуханюк Сусанна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
409.Замірець Іван Андрійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
410.Крупач Захарій (Школа вільних та небайдужих)
411.Єркіна Поліна Павлівна (Козелецький ліцей №3)
412.Мунтян Альбіна Артурівна (ТОВ «Центр освіти «Оптіма»)
413.Сьомка Д. (Ліцей ЕКО 198)
414.Дутко Мілана (СЗШ № 99)
415.Корніяшик Юрій (Запорізький класичний ліцей)
416.Васильєв Макар (Одеська ЗОШ №118)
417.Костяна Регіна Анжеївна (Черкаська ЗОШ №32)
418.Котик Кароліна (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
419.Попова Дарина Дмитрівна (Південний ліцей № 2)
420.Вовнянко Ігор Олександрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
421.Негода Анастасія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
422.Кметь Софія Іванівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
423.Ханджи Емір (Заваллівський ліцей)
424.Карабут Анфіса (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
425.Дементьєва Поліна Ігорівна (Ліцей "Екологія і Культура")
426.Сидорчук Артем (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
427.Турченко Діана (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
428.Погосова Єлизавета Олександрівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
429.Данильченко Роман Андрійович (Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
430.Носаненко Денис Сергійович (Колонтаївський ліцей)
431.Майданюк Аріанна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
432.Рябущиць Максим Вікторович (Глиннівський ліцей)
433.Кузьменко Георгій Олександрович (Криворізький ліцей "Непосида скул")
434.Савин Остап Назарович (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
435.Вітолс Елізабет Ріхардівна (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №30)
436.Гавришко Валерія Віталіївна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
437.Гавреш Єлизавета (ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
438.Янюк Роман (Луцький ліцей №18)
439.Добровольська Домініка (Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
440.Малетич Вікторія (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
441.Хомяк Христина (Плужненський ліцей)
442.Рогачов Роман Ігорович (Харківська гімназія № 127)
443.Побережна Маріанна (Уманська початкова школа № 1)
444.Грищук Анастасія Дмитрівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
445.Аксентьєва Аріна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
446.Баркова Івайла Івайлівна (ОЗ "Болградська гімназія ім. Г.С.Раковського")
447.Дягілєва Катерина (Одеська ЗОШ №16)
448.Фанок Даниїл Русланович (Білогородський ліцей №1)
449.Кривоблоцький Максим Олекандрович (ЗЗСО "Корецький ліцей")
450.Куценко Марія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
451.Терлецький Даниїл Олександрович (Летичівський ліцей №2)
452.Унгурян Крістіна Вячеславівна (Колінковецький ліцей)
453.Ревкевич Ілона Степанівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
454.Корпош Дарина Іванівна (Осійський ЗЗСО I-III ступенів ім. Ф. Потушняка)
455.Шейгус Стефа (Міжнародний ліцей МАУП)
456.Сіладі Ірина (Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
457.Чумаченко Емілія (Початкова школа "Казка")
458.Роман Ангеліна Віталіївна (Філія "Кирило-Ганнівська початкова школа")
459.Odemchuk Anna (Гімназія імені родини Луговських)
460.Головачук Юлія (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
461.Омельничук Сергій (Микитичівська гімназія)
462.Кожушко Марта Тарасівна (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
463.Базарна Софія (Тарасівський академічний ліцей)
464.Кулінський Ростислав Сергійович (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
465.Здоровецький Владислав Дмитрович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
466.Кожевнікова Діана Дмитрівна (Спеціалізована загальноосвітня школа № 296)
467.Старокольцева Анастасія Олександрівна (Хрестищенська гімназія)
468.Кондрацький Дмитро Євгенович (Товкачівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
469.Шаповалов Данило Євгенович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
470.Варзарь Серафим (Одеський ліцей № 117)
471.Рибачук Уляна (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
472.Гришко Анна (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4)
473.Крат Вікторія Юріївна (Миколаївська гімназія № 18)
474.Гуров Тимофій Ростиславович (Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
475.Березуцький Данило (Краснянський ліцей)
476.Абрамова Алєся Євгенівна (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
477.Нікітенко Матвій Олександрович (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
478.Котюк Марія Сергіївна (Веснянська ЗОШ)
479.Думенко Матвій (Початкова школа "Казка")
480.Швидкий Олександр Сергійович (Вербська гімназія)
481.Сивопляс Артем Володимирович (Летичівський ліцей №2)
482.Галатій Марія Русланівна (ВоледобростанськаЗОШ)
483.Данилова Дарина Дмитрівна (Софіївсько-Борщагівський ліцей)
484.Божкова Василина Василівна (Бердянська СШ №16)
485.Вітвіцька Тетяна (ОНЗ ЗЗСО І - ІІІ ст. №2 ім.І.Богуна м.Ямпіль)
486.Цьома Анна (Гімназія № 179 міста Києва)
487.Браницька Анастасія Юріївна (Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
488.Абакумов Андрій (Благодатнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Г.П. Берези)
489.Щербак Анастасія Назарівна (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
490.Чуліпа Макар (Луцький ліцей №18)
491.Марінченко Софія (Школа І-ІІІ ступенів № 292 ім. гетьмана Івана Мазепи)
492.Водзінський Максим Дмитрович (Судилківський ліцей)
493.Москаленко Олександр Євгенович (Іванівський ліцей №1)
494.Сіряк Остап Вікторович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
495.Лавренюк Вадим Вадимович (Уманська початкова школа № 1)
496.Юрчак Злата (Ліцей с. Уладівське)
497.Потюк Вікторія Олексіївна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
498.Бик Любов (Пустовійтівський ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Петра Калнишевського)
499.Рижаков Ростислав (Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
500.Спіцина Руслана Юріївна (Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
501.Кищук Софія Леонідівна (Немішаївський ліцей №2)
502.Дерев'яга Руслан (Костянтинівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів)
503.Клібан Ангеліна Олександрівна (Пеньківський ліцей)
504.Зологін Олександр Олександрович (Харківський ліцей №119)
505.Гук Владислав (ОЗ Почаївська ЗОШ)
506.Железняк Злата (Розсошенська гімназія)
507.Пахар Матвій (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
508.Вихопень Вікторія (Початкова школа "Малюк"ЛМР)
509.Коцюба Анастасія Миколаївна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
510.Капсамун Поліна Віталіївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
511.Колесник Ілля Миколайович (Микулицька ЗОШ)
512.Салацька Юлія Іванівна (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
513.Курач Мія Владиславівна (Міжнародний ліцей МАУП)
514.Кушта Аделіна Сергіївна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради Вінницької області)
515.Дімова Маргарита Сергіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
516.Карпенко Мірра (Білогородський ліцей №1)
517.Мельник Марія (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
518.Чумак Уляна (Мовний центр "Країна знань")
519.Редвансьий Назар Юрійович (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
520.Вергелес Анна (Школа І-ІІІ ступенів №27 Шевченківського району м. Києва)
521.Гаврилів Валерія (Гімназія імені родини Луговських)
522.Федонюк Єлизавета (Луцький ліцей №18)
523.Байдак (Міжнародний ліцей МАУП)
524.Пигель Злата Іванівна (ЗОШ №92 м. Львова)
525.Толкачова Вєроніка (Апостолівський ліцей №1)
526.Поліщук Анастасія (ОЗ Почаївська ЗОШ)
527.Хомік (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
528.Носенко Марк (Мовний центр "Країна знань")
529.Цекот Дмитро Юрійович (Підзвіринецька ЗОШ)
530.Мавланов Олександр Анатолійович (Криворізька гімназія №94)
531.Ревнюк Ніколь Віталіївна (Миколаївський ліцей № 22)
532.Трофимець Олександр (Вирівський ліцей)
533.Якименко Клим Костянтинович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
534.Стефанчук Сергій (Балтський ліцей №3)
535.Мазур Ілля (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
536.Старко Крістіна Юріївна (Барський ліцей №1)
537.Гридін Ярослав Русланович (Ліцей №1 Долинської міської ради)
538.Довганюк Анастасія Анатоліївна (Одеський ліцей №9)
539.Нестеренко Єва Павлівна (Козелецький ліцей №3)
540.Говжеєва Вероніка Владиславівна (HBK №139)
541.Кочмар Арсен (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
542.Радчук Ілля Денисович (Стрільська початкова школа)
543.Віолетта Морозова (Нікопольський Ліцей № 6 Нікопольської міської ради)
544.Кочкарьов Максим (Спеціалізована школа №28)
545.Гаврилюк Кирил Олегович (Заваллівський ліцей)
546.Чернокол Дмитро (Мовний центр "Країна знань")
547.Дерезіна Софія Сергіївна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
548.Приймак Дар'я Юріївна (Шепетівський НВК №3)
549.Михайлюк Софія Максимівна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
550.Новікова Софія Андріївна (Іллінівський ОЗЗСО)
551.Дячук Аніта (ОЗ Почаївська ЗОШ)
552.Дирда Юстина-Марія (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
553.Лемещук Вероніка Віталіївна (Черкаський НВК №34)
554.Швець Євген Вадимович (Вараський ліцей №4)
555.Соловйова Діана Владиславівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. №155 з поглибленим вивченням англійської мови)
556.Білас Олена Василівна (Новокалинівський ліцей)
557.Продіус Софія (Одеський ліцей № 117)
558.Гудімова Аліна Павлівна №11 (Путивльський ліцей № 1)
559.Проць Андріана Василівна (Градівська ЗОШ І - ІІІ ступенів)
560.Кусьпісь Соломія Орестівна (СЗШ № 86)
561.Степаненко Сергій (Броварський ліцей № 10)
562.Буйновська Валерія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
563.Литвинюк Олександр Васильович (Глодоський ліцей)
564.Палєєва Анастасія (КЗО НВК №59 ДМР)
565.Якуба Анастасія (Ліцей "Екологія і Культура")
566.Тимощук Ксенія Володимирівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
567.Сидорчук Соломія Назарівна (Гімназія с. Муравище)
568.Самойленко Вікторія (Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
569.Пашова Софія Андріївна (Васильківський академічний ліцей Успіх)
570.Сорока Ангеліна (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
571.Тодорова Софія Василівна (Ставрівський ліцей)
572.Бойко Олеся Павлівна (ТОВ "ЗНЗ "Фокус Освіти")
573.Беланенко Данііл (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
574.Барсуков Марк (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
575.Марченко Даниїл (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
576.Степанова Тетяна Сергіївна (Дніпровський ліцей № 54)
577.Васильченко Уляна Дмитрівна (Перша міська гімназія)
578.Яструб Дмитро (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
579.Козаченко Вікторія Сергіївна (Одеський ліцей №9)
580.Разумний Олег Олександрович (Синельниківський ліцей №2)
581.Денисенко Іван Віталійович (Ліцей № 24 міста Житомира)
582.Папежук Вікторія Вікторівна (Підгайцівський ліцей)
583.Деркач Марина (Розсошенська гімназія)
584.Кулик Вероніка (КЗ «Ліцей "Сокіл")
585.Буцик Олександра Віталіївна (Альтернативна школа Ярина School)
586.Андросюк Юстина андріївна (СЗШ № 99)
587.Німчук Віталій Андрійович (Коростенський міський ліцей №3)
588.Гончаренко Ярослава (Іллінівський ОЗЗСО)
589.Ямборко Христина Андріївна (Завишенська початкова школа СМР)
590.Жукова Мілана Олексіївна (Запорізька гімназія № 107)
591.Халемінець Артем Сергійович (Ліцей №1 Долинської міської ради)
592.Яровий Олексій Олексійович (Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)
593.Щербанюк Нікіта Миколайович (Брусенківський ЗЗСО І-ІІ ст.)
594.Коваленко Ярослав Олександрович (Южноукраїнський ліцей №3)
595.Рябий Артем В'ячеславович (Криворізька гімназія №14)
596.Красько (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
597.Доценко Олександр Євгенович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
598.Шалаєв-Драч Максим Геннадійович (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
599.Костюк Артем Сергійович (Бердянська ЗОШ № 2)
600.Іваницька Ульяна Юріївна (Носівська початкова школа)
601.Петришин Матвій Арсенович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
602.Криштофор Артем Володимирович (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
603.Марчук Олександра (Луцький ліцей №18)
604.Бадига Поліна Вікторівна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
605.Берзан Карина (Одеський ліцей № 117)
606.Педос Анастасія (Ліцей №1 м. Немирова)
607.Фіялчук Макар (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
608.Мав'ян Єлизавета Максимівна (Немішаївський ліцей №2)
609.Осадча Вікторія (Десантненський ЗЗСО I-III ступенів)
610.Тригуб Оленка (Луцький ліцей №1)
611.Шупенюк Богдан (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
612.Кошелєв Нікіта Володимирович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО №5 ТМР)
613.Вейгеш Злата (Буштинський ліцей №2)
614.Камінська Марія (Летичівський ліцей №2)
615.Дубницький Артем Юрійович (Старолисецький ліцей)
616.Караваєва Єлизавета Андріївна (Броварський ліцей № 11)
617.Обаль Михайло (Міжнародний ліцей МАУП)
618.Гончарук Марія (Луцький ліцей №18)
619.Пилипенко Денис Миколайович (Запорізька гімназія № 107)
620.Березюк-Вайнгурт Герман (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
621.Сич Михайло (Ірпінська гімназія "Освіта")
622.Машир Артем Олександрович (Славутський ліцей)
623.Кочкіна Єлизавета Андріївна (Запорізька гімназія № 107)
624.Жукова Сніжана (Кочержинська гімназія)
625.Ткачук Софія Євгеніївна (Троїцький ліцей)
626.Пасечнік Дар'я Олександрівна (Дніпровська гімназія № 77)
627.Духота Валентин Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 250)
628.Супрунова Маргарита Андріївна (Мішково-Погорілівська ЗОСШ-інтернат І-ІІІ ступенів)
629.Снісар Любава (Ліцей імені Тараса Шевченка)
630.Коваленко Анастасія Русланівна (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
631.Менчинська Злата (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
632.Ротар Артем Миколайович (Одеський ліцей № 31)
633.Ліщук Дарина Андріївна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
634.Коваль Матвій Олександрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
635.Сердюк Валентин (Лохвицька ЗОШ №2)
636.Степаненко Марія Віталіївна (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
637.Миленко Павло Валентинович (Горішньошеровецький ОЗЗСО І-ІІІ ст.)
638.Кравців Лілія (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
639.Погончик Олександра Олександрівна (Горішньошеровецький ОЗЗСО І-ІІІ ст.)
640.Чернюшок Марина Володимирівна (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
641.Рябошапка Олександр (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
642.Зборівський Максим Олександрович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва)
643.Бєльський Володимир Олегович (ЗЗСО І-ІІІ ступенів - ЗДО №5 ТМР)
644.Франкевич Ангеліна Олександрівна (Юрківська гімназія Ватутінської міської ради)
645.Ткачук Ярина Романівна (Горішньошеровецький ОЗЗСО І-ІІІ ст.)
646.Шеремет Матвій Віталійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
647.Вержбицький Іван Павлович (Одеська гімназія №18)
648.Попова Марія Валентинівна (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
649.Шадріна Вікторія (Славутський ліцей)
650.Затворницький Євгеній Васильович (Військовий ліцей НАСВ імені Петра Сагайдачного)
651.Ustyna Lutsenko (English for Kids by Svitlana Gunko)
652.Колотурська Віталіна (КЗ "Черешенський ліцей")
653.Клименко Валерій Олегович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
654.Бабич Тимофій Сергійович (Запорізький ліцей №71)
655.Яцентюк Дар'я Сергіївна (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського)
656.Низова Анастасія Дмитрівна (Летичівський ліцей №2)
657.Осінний Ростислав Євгенович (ВСП "Павлоградський фаховий коледж НТУ "ДП")
658.Кушнір Владислава (Іванівська гімназія)
659.Барновська Марія Олександрівна (Бучанський ліцей №3)
660.Булава Богдан Олексійович (Немовицький ліцей)
661.Абрамчук Вероніка Олександрівна (Горішненський ліцей)
662.Гудзішевська Соломія (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
663.Луковський Андрій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
664.Федоренко Вероніка Євгеніївна (Броварський ліцей № 11)
665.Рижко Анна (Кочерезький ліцей)
666.Гагаловський Антон Олександрович (Луцький ліцей "Республіка")
667.Нікітенко Богдан (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
668.Самойленко Данило Євгенійович (Ліцей "Екологія і Культура")
669.Мякота Анжеліка Ігорівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
670.Лень Владислав (Одеська ЗОШ №118)
671.Масик Софія Романівна (Гімназія № 59 імені О.М. Бойченка міста Києва)
672.Курпаченко Нікіта Сергійович (Запорізький ліцей №71)
673.Федоренко Денис (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
674.Коваленко Наталія Олександрівна (Першотравенський ліцей)
675.Паращук Валерія Миколаївна (Софіївсько-Борщагівський ліцей)
676.Смик Віталіна Володимирівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
677.Поронюк Мілана Михайлівна (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
678.Ковата Лукас (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
679.Волощук Всеволод Олегович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
680.Желтоногов Арсеній (It Step School)
681.Базилевський Данііл Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
682.Соколов Кіріл (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
683.Гусаренко О (Барський ліцей №1)
684.Шулькевич Богдана (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
685.Дацько Дарія Олегівна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ")
686.Радченко Владислава Євгенівна (Нікопольський ліцей №22)
687.Ткач Валерія (Школа №64)
688.Корнійчук Назар Романович (ЗЗСО "Корецький ліцей")
689.Крівченко Святослав Максимович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
690.Мельничук Анна-Марія Дмитрівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів)
691.Субин Богдан (Гуманітарна гімназія №23)
692.Іващенко Єлизавета Максимівна (Дніпровський ліцей № 54)
693.Лелюх Артем Сергійович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
694.Северин Давід (Розсошенська гімназія)
695.Іванченко Массімо (Криворізька гімназія №42)
696.Данилко Анастасія (Носівська початкова школа)
697.Легка Людмила Анатоліївна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
698.Лазар Ольга (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
699.Ротар Аделіна Миколаївна (Колінковецький ліцей)
700.Гребенюк Даниїл Сергійович (Софіївсько-Борщагівський ліцей)
701.Заіка Єгор Миколайович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
702.Филюк Софія Василівна (Бабченський ліцей)
703.Фулга Іван (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
704.Конотопенко Юрій Васильович (Мельниківський ліцей)
705.Симканич Віталій Петрович (Зарічанська гімназія)
706.Капущак Іван Ярославович (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
707.Медведенко Оксана Іванівна (Альтернативна школа Ярина School)
708.Опалько Юліана Дмитрівна (Вирівський ліцей)
709.Нефьодова Дар,я (Запорізький ліцей №71)
710.Демчук Марк Дмитрович (Одеський ліцей № 117)
711.Велика Ангеліна Вадимівна (Інгульський ліцей)
712.Лемішевська Анна Вадимівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
713.Дем`янцев Роман Дмитрович (Шостаківський ліцей)
714.Марканич Вікторія Василівна (Нижньоболотнянська гімназія)
715.Салогуб Анжеліка Віталіївна (Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ст)
716.Борисенко Владислав (Інгульський ліцей)
717.Місько Дарія (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4)
718.Дидинська Соломія (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
719.Сторчак Богдана Вадмимівна (Марківська філія Липнязького ліцею імені Юрія ОБЖЕЛЯНА)
720.Лунгул Артем Вадимович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
721.Панасюк Анастасія (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
722.Тихонова Юлія (Бучанський ліцей № 9)
723.Чурілов Ельдар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки)
724.Процик Мирослав Сергійович (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
725.Савіцький Михайло Костянтиноввич (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
726.Філончук Марія Дмитрівна (Сарненський ліцей №4)
727.Никифорук Вероніка Дмитрівна (Тростянецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
728.Проник Ярослав (Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
729.Бортник Юлія Михайлівна (Половлівська гімназія)
730.Малюсейко Марія Степанівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
731.Виговська Марія Валентинівна (ХЗЗСО "Центр освіти молоді")
732.Мельник Михайло Олександрович (Першотравенський ліцей)
733.Андрощук Тимофій Юрійович (ТОВ "ЗНЗ "Фокус Освіти")
734.Дзюба Микита (Міжнародний ліцей МАУП)
735.Щербій Надія (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
736.Маркарова Софія Ігорівна (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
737.Пасько Олег (Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
738.Завальнюк Вадим Олександрович (Лісовицький ліцей)
739.Ковальчук Владислав Романович (Підзамчівський ліцей)
740.Банчук Соломії (Міжнародний ліцей МАУП)
741.Гайдим Маргарита Олегівна (Карпилівський ліцей)
742.Соснова Єсенія (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
743.Поливач Марія Олександрівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
744.Баранкевич Софія (Балтський ліцей №3)
745.Попсуй Ярина (Бучанський ліцей № 9)
746.Тугай Софія Андріївна (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки")
747.Зинкевич Єгор Янович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Покровської міської ради)
748.Дубинський Ростислав Олександрович (Середня загальноосвітня школа №74)
749.Касянчук Назар Ігорович (Великоолексинський ліцей)
750.Нагорець Євгенія (ПЗО "МрійДій" м.Львів)
751.Вініченко Максим Сергійович (Михайлівська ЗОШ)
752.Яценко Єгор Олександрович (Бородянський ліцей №1)
753.Подолян Тимур Євгенович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
754.Бадей Діана Євгенівна (Середня загальноосвітня школа № 146)
755.ПриходькоГліб (Немішаївський ліцей №2)
756.Тропець Софія Олександрівна (Перебродівський ліцей)
757.Сєра Вероніка Олександрівна (Дачненська гімназія з дошкільним підрозділом)
758.Совгуть Дмитро Олександрович (Антонівський ліцей)
759.Дяченко Софія Олександрівна (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
760.Коваль Ангеліна (Луцький ліцей №24)
761.Машевський Артем Денисович (Першотравенський ліцей)
762.Швець Ганна (Одеський ліцей № 117)
763.Білоусова Варвара (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
764.Косінська Уляна Павлівна (СЗШ №23)
765.Голуб Матвій Вячеславович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
766.Романько Іван Ярославович (Верхньосироватський ліцей)
767.Бухтіяров Михайло (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
768.Проніна Альбіна Сергіївна (Верблюзький НВК)
769.Капітанчук Іван Олесьович (Немішаївський ліцей №2)
770.Приданніков Святослав Михайлович (Ніжинська гімназія №6)
771.Кривенко Софія Андріївна (Носівська початкова школа)
772.Ізотіков Олександр (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
773.Середіна Ліна Вікторівна (Таранівський ліцей ім. Героїв-широнінців)
774.Кинаш Ярослав Віталійович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
775.Рибій Марія Миколаївна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
776.Шпетюк Анна (Балтський ліцей №3)
777.Штундер Марк Богданович (Слобожанський ліцей)
778.Нетеса Ярослав Андрійович (КЗ ВЛ №14)
779.Дергун Данило (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
780.Корнієнко Аріна (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
781.Мовчан Валерія Олексіївна (Броварський ліцей № 11)
782.Романішина Поліна Дмитрівна (Оженинський ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
783.Пап Дженіфер Степанівна (Берегівський ліцей імені Ілони Зріні)
784.Пашков Михайло Олексійович (Бузький ліцей)
785.Токайчук Анна (Шепетівський НВК №3)
786.Сушицька Аріна Олексіївна (Гімназія с. Милятин ім. Михайла Грицюка - філія Павлівського ліцею Волинської області)
787.Кондратюк Уляна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
788.Тошнієзова Софія Іллівна (Ворожбянський ліцей №1 Ворожбянської міської ради Сумської області)
789.Король Каріна Мирославівна (Стрільченська гімназія)
790.Усатенко Ірина Андріївна (Новопетрівський ліцей)
791.Завізіон Даніїл Денисович (ПЗО "Кембрідж фемілі")
792.Долуда Артем (КЗ "Шарівський ліцей")
793.Караджієв Віталій (Уманська гімназія №11)
794.Громіко Анна Русланівна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
795.Лащук Софія Андріївна (Бочечківський ЗЗСО)
796.Рагуліна Дарина-Софія (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
797.Михайлова Ярослава (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
798.Тарасова Софія Володимирівна (Мельниківський ліцей)
799.Пінтя Аріна Вячеславівна (Клішковецька гімназія)
800.Залозна Єва (Буштинський ліцей №2)
801.Похілова Кароліна (Запорізька гімназія №47)
802.Сагайдачна Марія Андріївна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
803.Царюк Анна Максимівна (Крюківщинський ліцей "Лідер")
804.Пояскова Ольга Володимирівна (ЗЗСО № 15)
805.Корделюк Софія Олександрівна (Криворізька гімназія №94)
806.Терно Гліб (Лохвицька ЗОШ №2)
807.Пилипчук Володимир (Красилівська гімназія №1)
808.Білий Володимир Валентинович (Лохвицька ЗОШ №2)
809.Авраменко Анастасія Дмитрівна (Дніпровський ліцей № 54)
810.Прихожай Софія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
811.Орищенко Максим Олександрович (Смілянський НВК №15)
812.Паламарь Ірина (Новоукраїнський ліцей № 6)
813.Стороженко Вікторія Олександрівна (Ліцей № 17 м Львова)
814.Раца Михайло Олександрович (Штунський ліцей)
815.Чваніна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
816.Логвиненко Єва Вікторівна (Тиницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
817.Галиченко Данило Сергійович (Херсонська ЗОШ І-ІІІст. №36)
818.Ізотов Мирон Андрійович (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
819.Шукалович Роман Миколайович (Котляревський ліцей)
820.Антощишин Вероніка Андріївна (Тернопільська СШ № 29)
821.Таран Олександр Олексійович (Спеціалізована школа №64)
822.Малохліб Анастасія Євгеніївна (Пархомівський ліцей)
823.Ільчишин Вікторія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
824.Коржов Олександр (It Step School)
825.Оксентюк Микола Сергійович (Володимирський ліцей ім. О. Цинкаловського)
826.Чеботарьова Ангеліна (Ліцей № 17 м Львова)
827.Колісник Захар (Луцький ліцей №18)
828.Динько Максим Андрійович (Ніжинська гімназія № 3)
829.Васільєв Єгор Денисович (Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
830.Лисиця Анастасія (Вишнівський академічний ліцей 1)
831.Сліпко Давид Олександрович (Опішнянський ліцей)
832.Шумило Глєб (Краснокутський ліцей №1)
833.Ліщук Катерина Олегівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
834.Чорний Назар Валерійович (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського)
835.Криворучко Віталій (Підлозцівський ліцей)
836.Сіжко Маргарита Дмитрівна (Запорізька гімназія № 107)
837.Радченко Данило (Трудолюбівська гімназія)
838.Притулюк Марк Андрійович (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
839.Самкова Софія Олександрівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
840.Каращук Уляна (ВСП «Ковельський промислово-економічний фаховий коледж ЛНТУ»)
841.Лісовська Анастасія (Початкова школа "Казка")
842.Скиба Анна Олександрівна (Запорізька гімназія № 107)
843.Анна Шестерніна (Запорізький ліцей №71)
844.Левицький Гліб (Заваллівський ліцей)
845.Терміта Мілана (Приватний заклад освіти "КМДШ")
846.Кутняк Дмитро Олександрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
847.Кулик Єлизавета Сергіївна (Черкаська ЗОШ №32)
848.Онуфрі'єва Марія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
849.Сардаковський Денис Олександрович (Броварська ЗОШ № 3)
850.Погребняк М (Лохвицька ЗОШ №2)
851.Бондаренко Поліна Сергіївна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
852.Козуб Матвій (Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)
853.Гудзікевич Анастасія Юріївна (Ново-Пляшевська гімназія)
854.Прилюк Артур Юрійович (Обласний науковий ліцей-інтернат)
855.Царук Софія Василівна (Росохоцька гімназія)
856.Стрембіцький Дарій Юрійович (Уманська початкова школа № 1)
857.Семашко Максим (Запорізький ліцей №71)
858.Вяткін Тимофій (ВСП Марганецький фаховий коледж НТУ "Дніпровська політехніка")
859.Степанов Микола (Одеський ліцей №50)
860.Мєтішева Вероніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
861.Карп Маркус Васильович (Мамалигівський ліцей)
862.Шатило Поліна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
863.Долінський Рафаїл (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
864.Щербаков Ілля Григорович (Одеський ліцей "Фонтанський")
865.826103094 (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
866.Мазіхіна Дар'я Віталіївна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
867.Новак Маргарита (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
868.Бакстон Софi (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
869.Сеньків Павло Олександрович (Броварський ліцей № 11)
870.Кравчук Ілля Андрійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
871.Кулакова Олександра (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
872.Олійник Анастасія (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
873.Стрюк Марія (Панютинський ліцей)
874.Пономарьов Максим Володимирович (Бердичівський міський ліцей № 15)
875.Касянчук Богдана (Шепетівський НВК №1)
876.Таран Вадим Євгенійович (Новопільський ліцей)
877.Торак Павло Миколайович (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
878.Кулик Злата Анатоліївна (Ліцей села Кримне)
879.Оніщук Ангеліна (Луківський ліцей)
880.Дивак Катерина Юріївна (Бузівський ліцей)
881.Кузик Романна Миколаївна (Чорногузівський ліцей)
882.Павлів Анна Степанівна (СЗШ № 99)
883.Романенко Ростислав (Рижанівський ліцей)
884.Шпірюк Анастасія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
885.Завацька Єлизавета Дмитрівна (Козелецький ліцей №3)
886.Алексеєнко Максим (Ірпінський ліцей №2)
887.Паращич Анастасія Василівна (ВоледобростанськаЗОШ)
888.Гуменюк Артем Андрійович (Радісненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
889.Задорецька Діна Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
890.Літвинчук Ангеліна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
891.Галкін Олександр Максимович (Христинівська школа мистецтв)
892.Горох Олександр Михайлович (Кролевецький ліцей №1)
893.Ракша Антон (ОНЗ "Шевченківський ліцей")
894.Сенюк Вероніка Володимерівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
895.Придибайло Олег Романович (Київська гімназія "Гелаксі скул")
896.Ямпольський Богдан (Шепетівський НВК №1)
897.Чебан Дмитро Сергійович (Філія Малаївська гімназія Окнянського опорного ліцею)
898.Мозговий Богдан (Олексіївський опорний ліцей)
899.Хименко Вікторія (Криворізький ліцей №113)
900.Шевченко Аліна Денисівна (Партизанський ліцей)
901.Кулага Михайло Андрійович (ХЗОШ №143)
902.Коломис Софія Андріївна (Вирівський ліцей)
903.Кучмей Давид Артурович (Запорізький ліцей №71)
904.Петренко Дарина Дмитрівна (Крюківщинський ліцей "Лідер")
905.Фещенко О. (Ліцей ЕКО 198)
906.Охрімчук Артем Іванович (Сновидовицький ліцей)
907.Фещин Христина Андріївна (Школа вільних та небайдужих)
908.Кунцевич Маргарита (Ліцей імені Тараса Шевченка)
909.Йорж Вікторія Миколаївна (Шевченківський ліцей)
910.Бойчук Іван Віталійович (Ліцей №2 смт Крижопіль)
911.Попів Радислав (Школа №18)
912.Полич Роман (Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
913.Герасимчук Дар'я (Степанківський ліцей ЗЗСО)
914.Давидюк Іванна (Бугаківська гімназія)
915.Горстка Єва Владиславівна (Каплунівська гімназія)
916.Алексєєв Платон Андрійович (Одеський ліцей № 117)
917.Яріш Арсеній Анатолійович (Черкаський НВК №34)
918.Жук Володимир Іванович (Запорізька гімназія № 107)
919.Фурман Марк Сергійович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
920.Волошинов Владислав Євгенович (Черкаська ЗОШ №32)
921.Меженська Єлизавета Олександрівна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
922.Кужим Артем Віталійович (Новокиївський ліцей)
923.Сушко Тімур (Початкова школа "Казка")
924.Данилюк Матвій Дмитрович (Верхньоясенівський ліцей)
925.Левандовський Євген Олександрович (ЗЗСО "Корецький ліцей")
926.Ходаковська Єлизавета (Луцький ліцей №18)
927.Капустяк Маркіян (Гімназія імені родини Луговських)
928.Бган Софія Олександрівна (Лохвицька ЗОШ №2)
929.Качало Валерія Сергіївна (Шпитьківський академічний ліцей "Скіф")
930.Шульга Софія Олександрівна (Запорізький ліцей №71)
931.Мартиненко Максим (Лохвицька ЗОШ №2)
932.Щипалов Михайло Тимурович (Козелецький ліцей №3)
933.Лукін Ілля Дмитрович (Альтернативна школа Ярина School)
934.Ілляшенко Гліб Вікторович (ЗЗСО №38)
935.Коваль Артем (Ліцей с.Глинськ)
936.Журенко Лада Олександрівна (Миколаївська гімназія №25)
937.Юрченко Андрій Олександрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
938.Дзярук Назарій (Гімназія імені родини Луговських)
939.Прозапас Поліна (Ремчицький ліцей)
940.Шевченко Анастасія Віталіївна (КЗ "Гутянський ліцей")
941.Козаченко Віктор Сергійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
942.Данилів Орест Андрійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
943.Стахов Захар Олександрович (Балтський ліцей №3)
944.Чокина Вероніка Юріївна (Дихтинецький ліцей)
945.мельник дмитро (Дорогівський ліцей)
946.Піскуровська Мар'яна Віталіївна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
947.Конєв Олександр Андрійович (Міжнародний ліцей "Діскавері Скул")
948.Іващенко Катерина Ярославівна (Білогородський ліцей №1)
949.Дробоцький Максим (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
950.Саратура Назар Васильович (Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів)
951.Кириченко Тимур Андрійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
952.Петушинський Олексій (It Step School)
953.Опарієнко Макар Денисович (Школа №33)
954.Волощук Юлія Володимирівна (Летичівський ліцей №2)
955.Бондаренко Арсеній (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
956.Кошіль Ангеліна (Міжнародний ліцей МАУП)
957.Черленюк Богдана Василівна (Бабченський ліцей)
958.Касса В'ячеслав Віталійович (Кубейська ЗОШ ім. академикаТеодора Балана)
959.Кузьмик Яна (Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
960.Тютюнник Владислава Миколаївна (Чернігівський колегіум №11)
961.Філатов Олександр Денисович (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
962.Некц Нікіта (Шульгинський ліцей)
963.Стеценко Ярослав Вадимович (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
964.Долга Дарья Андріївна (Технологічний ліцей ім. А Мазура м. Хмельницького)
965.Міхоль Майя Романівна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ)
966.Супрун Милана (Розсошенська гімназія)
967.Марценюк Злата (Гімназія №2)
968.ШИКЕРИНЕЦЬ ВЛАДИСЛАВ ВОЛОДИМИРОВИЧ (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
969.Фурман Таісія (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
970.Федорченко Валерій Ігорович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
971.Ольховська Анна (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
972.Даніїл Козиряцький (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
973.Зозульова Анастасія Олександрівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 207 з поглибленим вивченням англійської мови)
974.Лукіна Міла (Початкова школа "Поділля")
975.Яланжи Іван (Новотроянівський ліцей)
976.Пересоляк Дарія Миколаївна (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
977.Агарков Максим Геннадійович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
978.Брийовська Єлизавета Михайлівна (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
979.Кіян Маргарита Віталіївна (Харківський ліцей № 173)
980.Гончар Іван Андрійович (Пологівський ліцей № 1)
981.Бережна Мілана (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
982.Карпа Дмитро Іванович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
983.Звенигородський Артем (Харківський ліцей №119)
984.Тарасенко Валерія Сергіївна (Бучанський ліцей № 9)
985.Говор Марія Володимирівна (Харківський ліцей №75)
986.Соколов Кирило (Одеський ліцей № 117)
987.Паламар Аліса (It Step School)
988.Комарницька Аліса Денисівна (Інноваційна школа Синкглобал Львів)
989.Цимбал Ярослава Андріївна (ThinkGlobal)
990.Коритко Ірина Володимирівна (Вербська санаторна школа)
991.Нор Владислав Ігорович (Партизанський ліцей)
992.Тополь Марина Миколаївна (Козелецький ліцей №3)
993.Mariia Lobarchuk (English for Kids by Svitlana Gunko)
994.Дячук Анастасія (Ukrainian Global School)
995.Гавка Давид Дмитрович (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
996.Пецькова Дарина (Карпилівський ліцей)
997.Посвістак Дарина Олександрівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
998.Ломенко Поліна (Броварська гімназія Мономакс)
999.Мимоход Надія Ігорівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1000.Лужецька Інна (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
1001.Кузнєцов Іван Олександрович (Харківський ліцей № 62)
1002.Шевченко Тимофій (Бучанський ліцей № 9)
1003.Яровий Дмитро Володимирович (ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
1004.Шталінберг Євген Олександрович (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
1005.Поліна Мілка (Сумська ЗОШ №22 імені Ігоря Гольченка м.Суми СМР)
1006.Роман Горнєв (Харківський ліцей "Освітній простір "Гравітація")
1007.Лавренчук Тихін Ярославович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1008.Кірлаш Артем (Партизанський ліцей)
1009.Кушнір Дмитро Артемович (СЗШ № 99)
1010.Кочерган Кіріл Андрійович (Дихтинецький ліцей)
1011.Корнієнко Гліб (Броварська гімназія Мономакс)
1012.Ковтун Ніколь (Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
1013.Голиш Макар (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1014.Одарчук Софія Олексіївна (Тинненський ліцей)
1015.Панфілова Софія Олегівна (Новокиївський ліцей)
1016.Кізенко Нікіта Олександрович (Альтернативна школа Ярина School)
1017.Анацький Єжи Євгенович (Броварський НВК)
1018.Фіцколинець Ніколета (Пилипецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1019.Гейко Лев Олексійович (Запорізька гімназія №2 імені Лесі Українки)
1020.Береза Дар'я (Одеський ліцей № 117)
1021.Малішевський Костянтин Едуардович (Хотинський опорний академічний ліцей)
1022.Кур'ян Марта (Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Перуна)
1023.Миргородська Крістіна Максимівна (Середня загальноосвітня школа № 243 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
1024.Микита (Андріївський ліцей №1)
1025.Позняк Олександр Олександрович (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
1026.Бедрій Петро (Жашківський ліцей №4)
1027.Самбольська Варвара (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
1028.Константинович Назарій Олександрович (Межівський ліцей №2 Межівської селищної ради)
1029.Серафимов Василь (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Комар)
1030.Шамсудінов Ілля Андрійович (Коломийський ліцей №9)
1031.Бойко Іван Андрійович (Іванівська гімназія)
1032.Копоть Мар'яна Василівна (СЗШ № 99)
1033.Міщанчук Уляна Вадимівна (Криворізька ЗОШ №130)
1034.Проценко Анна Олександрівна (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1035.Кирилов Владислав (СЗШ №32)
1036.Зінич Вікторія (Рижанівський ліцей)
1037.Гнатів Владислав Андрійович (Стебницький ліцей №7)
1038.Магдюк Дарина Сергіївна (Горішненський ліцей)
1039.Литвиненко Дмитро Володимирович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1040.Щурова Єкатерина Віталіївна (Ліцей №3)
1041.Левченко Єва (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1042.Босенко Владислав Юрійович (Крюківщинський ліцей "Лідер")
1043.Огієнко Златослава Сергіївна (Бочечківський ЗЗСО)
1044.Оберемок Поліна Олександрівна (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
1045.Аксюк Анастасія Юріївна (Верхньоясенівський ліцей)
1046.Данко Анна (Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
1047.Тимчик Анастасія Олександрівна (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)
1048.Задорожний Нікіта (Козелецький ліцей №3)
1049.Шевченко Ліза (Миколаївська гімназія № 18)
1050.Кирій Ксенія Юріївна (Коропська ЗОШ І-ІІІст. ім. Т. Г. Шевченка)
1051.Верболюк Всеслав (Ізяславський ліцей № 2)
1052.Самусєва Мирослава Павлівна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1053.Іщенко Максим Юрійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1054.Ковалевич Дмитро (СЗШ № 99)
1055.Савченко Леонід Вікторович (Верблюзький НВК)
1056.Тодоренко Аріана (Ніжинська гімназія № 3)
1057.Івасюк Єлизавета Василівна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1058.Коншин Максим Дмитрович (Новокалинівський ліцей)
1059.Варенко Діана (Летичівський ліцей №2)
1060.Костенко Даніл Вадимович (Андріївський ліцей №1)
1061.Янський Нікіта Андрійович (Троїцький ліцей)
1062.Лебедіна Анастасія (Дніпровський ліцей №28)
1063.Кондратюк Денис (НВК №6 м. Хмельницького)
1064.Кривдюк Захар Віталійович (Боратинскький ліцей)
1065.Голота Анастасія Дмитрівна (Апостолівський ліцей №1)
1066.Стародуб Олександр (Миколаївська гімназія № 18)
1067.Троян Анастасія (Безпальчівський НВК)
1068.Левко Емілія Володимирівна (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
1069.Білокопитий Дмитро (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1070.Куліш Нікіта (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
1071.Попок Матвій Володимирович (Нікопольська гімназія № 22)
1072.Поковба Анастасія (Буштинський ліцей №2)
1073.Хомиця Віталій Анатолійович (СЗШ №73 м. Львова)
1074.Рак Поліна (Миколаївський ліцей № 22)
1075.Цифра Давид Вячеславович (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1076.Гузь Роман Олегович (Охтирська ЗОШ №2)
1077.Ребезюк Марія Василівна (Бабченський ліцей)
1078.Бурко Анна (Гімназія №2)
1079.Сімон Анастасія (Ліцей №1 м. Немирова)
1080.Коваль Мішель Олексіївна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
1081.Женжеруха Дмитро Андрійович (Криворізька гімназія № 102)
1082.Луценко Валерія (Початкова школа "Деснянка")
1083.Мінаєва Аліса (ХАГ "Оазис Надії")
1084.Мудрик Максим (КЗ "Вороновицький ліцей")
1085.Крещук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1086.Ляховець Олександра Дмитрівна (Нікопольська гімназія № 22)
1087.Васильєв Ілля Юрійович (Південний ліцей № 2)
1088.Михайловський Михайло (Школа №64)
1089.Боярчук Роман (Луцький ліцей №18)
1090.Тимкул Троян Анатолійович (Колінковецький ліцей)
1091.Бакаєва Марія (Одеський ліцей № 117)
1092.Тягнибок Мирон (Пісочинський ліцей "Мобіль")
1093.Стасюк Остап Сергійович (Гімназія с. Муравище)
1094.Войтович Анна (Міжнародний ліцей "Михаїл")
1095.Дем'янчук Данило Андрійович (КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
1096.Мінакова Єлизавета Сергіївна (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Покровської міської ради)
1097.Семчишин Богдан (Тернопільська СШ № 29)
1098.Данильченко Марія Вікторівна (Слобожанський ліцей)
1099.Давудова Аміна (Одеський ліцей №9)
1100.Євенко Денис (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини)
1101.Христенко Вероніка Володимирівна (Ватутінський ліцей № 2)
1102.Заграновський Олексій Миколайович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1103.Остапенко Артур (Клеванський ліцей №2)
1104.Тузюк Ростислав Романович (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3)
1105.Мирошниченко Богдан Олексійович (Корюківський ліцей N 1)
1106.Хорошилова Дар'я Максимівна (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
1107.Бушак Аліна Віталіївна (Гореницький ліцей)
1108.Донченко Олексій (Кам'янський фаховий медичний коледж)
1109.Криштафор Максим (Одеська гімназія № 107)
1110.Биків Ельвіра Богданівна (КЗЛОР «Бориславська санаторна школа»)
1111.Юрченко Максим Богданович (Мартинівський ліцей)
1112.Антонова Кіра Сергіївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1113.Безвушко Максим (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1114.Дуляк Ольга Миколаївна (Шевченківський ліцей)
1115.Шпак Карина (Підлозцівський ліцей)
1116.Антонюк Анатолій Русланович (Щербинецька гімназія)
1117.Тетеріна Каріна Миколаївна (Верхньоясенівський ліцей)
1118.Поповіченко Тимофій (Матроський ЗЗСО)
1119.Циберман Іван Вікторович (Черкаський НВК №34)
1120.Бойко Анастасія Сергіївна (Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка)
1121.Хапко Северин Тарасович (GlobalKids)
1122.Ялинецький Олександр Сергійович (Первомайський ліцей «Ерудит»)
1123.Чубик Роман (Кисорицький ліцей)
1124.Процишина Злата Павлівна (Черкаська ЗОШ №32)
1125.Козак Андріана (Вишнівський академічний ліцей 1)
1126.Трасковський Юрій Остапович (Новояворівська ЗОШ №3)
1127.Кирчевський Іван (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
1128.Назаренко Мар'яна Ігорівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
1129.Кузьменко Софія Дмитрівна (Спеціалізована школа №302)
1130.Сеник Емілія (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1131.Мартиненко Варвара (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1132.Легкун Ельвіра (Сокирянський ліцей)
1133.Пономаренко Нікіта (Козелецький ліцей №3)
1134.Скоков Олександр (Балтський ліцей №3)
1135.Караушу Андрій (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1136.Горошко Магдалина Михайлівна (СЗШ № 99)
1137.Карватюк Ульяна Володимирівна (Броварський ліцей № 11)
1138.Олійник Світлана Володимирівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1139.Савельєва Аліна (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
1140.Максимчук Олексій Віталійович (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
1141.Челядник Матвій (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
1142.Авакімян Давід Юрійович (Люботинська гімназія №1)
1143.Денисенко Іванна (Славутицький ліцей «БезМеж»)
1144.Оліневич Макар (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1145.Матьошко Дмитро Олександрович (Бородянський академічний ліцей)
1146.Середа Наталія Петрівна (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради)
1147.Федюра Наталія Романівна (Початкова школа №11)
1148.Цібенко Дмитро Олександрович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1149.Хуторянець Єва Олександрівна (КЗ ХЗОШ № 49)
1150.Андрелука Павло Сергійович (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
1151.Боровська Анжеліка (Шульгинський ліцей)
1152.Кондратюк Софія (Приватний заклад освіти "КМДШ")
1153.Тихомиров Ельдар (Запорізький ліцей №71)
1154.Дзятко Ксенія Леонідівна (Криворізька гімназія № 41 КМР)
1155.Кохан Емілія Андріївна (Гореницький ліцей)
1156.Собина Артем Вадимович (КЗ "Довжанський ліцей" ім. П.Г.Стрижака)
1157.Тичинська Софія Дмитрівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1158.Черкасов Владислав Павлович (Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1159.Скобєлєва Ярослава (Міжнародний ліцей МАУП)
1160.Павленко Матвій Віталійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1161.Токар Мілана Максимівна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1162.Мельничук Іван Дмитрович (Маркушівський ліцей)
1163.Базовкін Григорій (Гімназія № 179 міста Києва)
1164.Танчинець Дарія (Буштинський ліцей №2)
1165.Савляк Богдана Іванівна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
1166.Ковальчук Катерина (ОЗ Почаївська ЗОШ)
1167.Шворак Катерина Василівна (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
1168.Дайнеко Вероніка (Козелецький ліцей №3)
1169.Муха Владислав (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
1170.Коваленко Максим Ігорович (Миколаївський ліцей 42)
1171.Маруняк Ольга Іванівна (Коломийський ліцей №9)
1172.Степанюк Олександр (Мізоцький ліцей)
1173.Мурга Костянтин Дмитрович (Одеський ліцей № 101)
1174.Маркуця Ірина Віталіївна (Броварський ліцей № 11)
1175.Черняк Богдана (Федірківська гімназія)
1176.Гарагуля Аріна Олегівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1177.Сирбу Артем (Спеціалізована школа І –ІІІ ступенів № 320 з поглибленим вивченням української мови)
1178.Михновська Олександра (Vimark English Center)
1179.Глибочану Юлія Олександрівна (Слобідська гімназія)
1180.Петрина Степан (СЗШ №48)
1181.Кушнір Златослава Богданівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1182.Страдомська Дар'я Денисівна (Ліцей №2 Долинської міської ради)
1183.Грабовий Олександр (КЗ "НСЗШ №11")
1184.Оліферчук Давід Дмитрович (Підгайцівський ліцей)
1185.Деревенко Катерина Ігорівна (Школа вільних та небайдужих)
1186.Ковальчук Соломія (Шепетівський НВК №3)
1187.Ковальчук Анастасія (Нетішинська гімназія "Ерудит")
1188.Коваленко Діана Євгенівна (Початкова школа № 18)
1189.Галочка Данило Олександрович (Хрестищенська гімназія)
1190.Гомонець Наталія (Карпилівський ліцей)
1191.Малоїд Вероніка Василівна (Гімназія імені родини Луговських)
1192.Єфремова Софія (Вендичанський ліцей)
1193.Терзі Дар'я Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1194.Стичинська Поліна (Хмельницька ЗОШ № 21)
1195.Поліщук Тетяна (Пляхівська гімназія)
1196.Шевченко Матвій Олександрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1197.Яловенко Ілля Іванович (КЗ "Гутянський ліцей")
1198.Осатаненко Аліна (Школа №64)
1199.Лисюк Злата Олександрівна (Бердичівський міський ліцей № 15)
1200.Дьоміна Аделіна (Буштинський ліцей №2)
1201.Русанова. Анна (Міжнародний ліцей МАУП)
1202.Боровенська Софія (КЗО НВК №59 ДМР)
1203.Режко Ярослав Анатолійович (Пологівський ліцей №4)
1204.Красний Давид Кирилович (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського)
1205.Штефуряк Софія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1206.Дорошевич Аліна Артемівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1207.Яремій Домініка Іванівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1208.Ручко Леонід Сергійович (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва)
1209.Вайпан Марія Іванівна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
1210.Чорностан Кіра Сергіївна (Технологічний ліцей ім. А Мазура м. Хмельницького)
1211.Ткаченко Володимир Максимович (Одеська СШ № 86)
1212.Негоруй Вікторія Ростиславівна (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
1213.Іваненко Костянтин Володимирович (Камбурліївський ліцей)
1214.Ткаченко Іван (Харківський ліцей №119)
1215.Прокопенко Кіра Дмитрівна (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
1216.Подвойський Данило Рустамович (Полтавський фаховий коледж транспортного будівництва)
1217.Муха Дарина Василівна (Гімназія імені родини Луговських)
1218.Пуяло Даша Віталіївна (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
1219.Солод Софія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1220.Скобало Юрій Юрійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1221.Іжутова Мілена (Калинівський НВК №1)
1222.Сидоренко Єлізавєта Максимівна (Краматорська ЗОШ №8)
1223.Титова Діана (Криворізька гімназія № 15)
1224.Головень Денис (ЗСШФК № 18 ЗМР ЗО)
1225.Шумарев Олександр (СЗШ №73 м. Львова)
1226.Діанка Завируха (Тернопільська ЗОШ №21)
1227.Коворотна Марина (Покровський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1228.Тарапата Нікита (Мовний центр "Країна знань")
1229.Сисак Маргарита (Космацька ЗОШ)
1230.Грабінський Тимур Семенович (Жирівська гімназія)
1231.Токаач АСЯ Тарасівна (Максимівський ліцей)
1232.Півошенко Іван (Загальноосвітня школа №12 I-III ст. Покровської міської ради)
1233.Легкун Вікторія Олександрівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1234.Хоменко Варвара Анатоліївна (Перехрестівський ЗЗСО)
1235.Коцемир Аліна Віталіївна (Хмельницька СЗОШ №19)
1236.Бондар Матвій Олексійович (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1237.Мрічко Ксенія Іванівна (Бабченський ліцей)
1238.Місюра Єлизавета (Одеський ліцей № 117)
1239.Ярошенко Анна (Розсошенська гімназія)
1240.Несіна Рімма Генадіївна (Немішаївський ліцей №2)
1241.Благовещенський Георгій Антонович (Центр дистанційної освіти "Джерело")
1242.Степурко Катерина Андріївна (ТОВ "ЗНЗ "Фокус Освіти")
1243.Рассказов Дмитро Андрійович (Летичівський ліцей №3)
1244.Московченко Поліна (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
1245.Шарапова Анна Павлівна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1246.Прудка Катерина Русланівна (Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1247.Чугунова Ангеліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1248.Широн Дарʼя Дмитрівна (Шевченківський ліцей)
1249.Михайлова Мілана (Бучанський ліцей № 9)
1250.Семченко Анастасія Євгенівна (Барський ліцей №1)
1251.Кондюх Єва Юріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1252.Пєша Домініка Василівна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1253.Риженко Тарас (ЗЗСО І-ІІІ ступенів с.Комар)
1254.Похилько Поліна Ігорівна (Чернігівська ЗОШ №20)
1255.Корж Катерина Артурівна (КЗ "Черешенський ліцей")
1256.Невідомська Мирослава Володимирівна (Партизанський ліцей)
1257.Ніколаєнко Богдан Володимирович (Гімназія імені родини Луговських)
1258.Цимбал Максим Володимирович Додати (Дніпровський ліцей № 54)
1259.Климуха Варвара (Ліцей №3 м. Житомира)
1260.Каракай Денис Іванович (Миколаївська гімназія №25)
1261.Нечаєнко Максим (Степанківський ліцей ЗЗСО)
1262.Дімчев Нікіта Олександрович (ТОВ «Центр освіти «Оптіма»)
1263.Олійник Максим Дмитрович (Середня загальноосвітня школа №297 Святошинського району м. Києва)
1264.Фігель Ян Денисович (Одеський ліцей "Михайлівський")
1265.Гончарук Єгор (Балтський ліцей №3)
1266.Ротар Ніколь Миколаївна (Колінковецький ліцей)
1267.Дьоміна Анастасія Русланівна (Судилківський ліцей)
1268.Олішевець Катерина (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1269.Преловська Уляна Олексіївна (Миколаївський ліцей № 22)
1270.Бондаренко Віталія Андріївна (Школа King's Kids)
1271.Дунська Валерія Дмитрівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
1272.Андрусик Дмитро Олександрович (Криворізька гімназія №99 КМР)
1273.Бурець Лілія Юріївна (КЗЗСО "Луцький ліцей № 11 Волинської обласної ради")
1274.Бондаренко Тетяна Миколаївна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
1275.Зварич Андрій Романович (Дрогобицький ліцей)
1276.Заканич Іван (Розсошенська гімназія)
1277.Ковальчук Анна Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів №169)
1278.Хозєєва Емілія Андріївна (Вараський ліцей №4)
1279.Володіна Серафіма (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1280.Кобилецька Соломія (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
1281.Тьо Дмитро (Апостолівський ліцей №1)
1282.Шуляк Нікіта Миколайович (Павлівський ліцей)
1283.Вигонна Ельміра (КЗЗСО ліцей №10 Жовтоводської міської ради)
1284.Мальчин Анастасія Богданівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1285.Мітюк Єлизавета (Середня загальноосвітня школа №74)
1286.Кічук Кіра Дмитрівна (Малоярославецька Друга гімназія)
1287.Ключук Юлія (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
1288.Соколова Світлана (Олександрийський фаховий коледж культури и мистецтв)
1289.Сорочан Олександра (Гімназія №2)
1290.Сліпуха Тимур Вадимович (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
1291.Горнік Марія (Шепетівський НВК №1)
1292.Куликов Герман (Матроський ЗЗСО)
1293.Гасюк Ян Павлович (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1294.Яковенко Марк Володимирович (Новобогданівський ліцей)
1295.Вишар Поліна (Судіївська ЗОШ)
1296.Горбенко Єлисей Сергійович (Школа №124)
1297.Гречко Богдан Юрійович (Перша міська гімназія)
1298.Гуцал Костянтин (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
1299.Залушна Аріна (Степнянський ліцей)
1300.Тарасов Нікіта Миколайович (Грубнянський ліцей)
1301.Ничипорук Софія (Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
1302.Угрин Дарія МИколаївна (Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну)
1303.Дружинін Єгор Олександрович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
1304.Шутяк Аліна Вікторівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1305.Дробний Родіон (Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
1306.Бойко Богдан (Спеціалізована школа І ступеня № 312 з поглибленим вивченням англійської мови)
1307.Кушнір Віолета Миколаївна (Гімназія №2)
1308.Філіп Євгенія (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1309.Луб Гліб Дмитрович (Партизанський ліцей)
1310.Конарєв Ілля (Ренійський ліцей № 3)
1311.Єршова Анастасія Олегівна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1312.Бондаренко Матвій (Фастівський ліцей № 1)
1313.Мельник Артем Володимирович (Троїцький ліцей)
1314.Дідусенко Софія (КЗ "Пеньківський ліцей Вінницького району Вінницької області")
1315.Ціпкало Олександра (Буштинський ліцей №2)
1316.Загоровець Дмитро Юрійович (Гімназія с. Муравище)
1317.Ходирєва Варвара (Луцький ліцей №18)
1318.Нікіфоров Іван Денисович (Харківський ліцей № 13)
1319.Стоянов Сергій (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
1320.Матюшенко Аріна Сергіївна (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
1321.Кравчук Ілона Олександрівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1322.Тичина Дар'я (Одеський державний музичний ліцей імені професора П.С. Столярського)
1323.Живоглазов Євгеній Віталійович (Колонтаївський ліцей)
1324.Шуміліна Анастасія Костянтинівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1325.Сидор Максим Олегович (Інженерно-економічна школа – Львівський економічний ліцей)
1326.Грабовський Глєб (Розсошенська гімназія)
1327.Піддубна Богдана Миколаївна (Луцький ліцей № 23)
1328.Плутенко Сергій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1329.Бережнюк Нікіта Олександрович (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
1330.Горленкова Аліна Максимівна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
1331.Сидоренко Каріна Олегівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1332.Труш Вадим Ярославович (СЗШ № 99)
1333.Ковальчук Ярослава Тарасівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1334.Абдулжанов Артемій (Школа №64)
1335.Поддубченко Діана (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1336.Пашко Софія Андріївна (Броварський ліцей № 11)
1337.Цуранков Сергій Сергійович (Одеська гімназія №18)
1338.Аквілов Євгеній (Сновське вище професійне училище лісового господарства)
1339.Тишкул Діана Олександрівна (КЗ "Вороновицький ліцей")
1340.Степанов Єгор В'ячеславович (Новодонецький ОЗЗСО)
1341.Заячук Діана Любомирівна (Стопчатівський ліцей)
1342.Криворучко Гліб Олександрович (Слобожанський ліцей)
1343.Типчук Соломія Ігорівна (Коломийський ліцей №9)
1344.Мельник Софія Василівна (Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1345.Курган Марія Олександрівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1346.Погурська Вероніка (Кіцманський НВК)
1347.Гокун Захар Вікторовіч (Запорізький ліцей №71)
1348.Штика Станіслав (Білогородський ліцей №1)
1349.Бушка Ольга Миколаївна (НВК "ШЕЛ")
1350.Дудка Артем Денисович (Клішковецька гімназія)
1351.Кривогубенко Юліанна (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №61)
1352.Савіцька Іванна Олександрівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1353.Бормінський Гліб Вадимович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
1354.Федорцов Захар Едуардович (Лиманська ЗОШ № 2 Лиманської міської ради Донецької області)
1355.Заїка Денис (Тиницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1356.Мазур Михайло Тарасович (ВПФК імені Агатангела Кримського)
1357.Северінова Анастасія (Міжнародний ліцей МАУП)
1358.Маляренко Ольга (Джугастрівська гімназія)
1359.Салига Поліна (Савинська філія Савинського ліцею)
1360.Чубенко Костянтин (Одеський ліцей № 92)
1361.Максимюк Дарина (ВПФК імені Агатангела Кримського)
1362.Кушнірук Матвій (Луцький ліцей №18)
1363.Музиченко Єлизавета (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
1364.Пліш Катерина (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
1365.Лещенко Кірил Віталійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1366.Горідько Тимур Анатолійович (Мліївський ліцей №1)
1367.Куліш Валерія (Крисківська гімназія)
1368.Степаніщев Олександр (КЗ "Шарівський ліцей")
1369.Степанова Дар'я Сергіївна (Гаврилівський ліцей)
1370.Данилевський Олександр (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1371.Андрієнко Мілана Сергіївна (Барвінківський ліцей №2)
1372.Ночовна Поліна (Середня загальноосвітня школа № 281)
1373.Біров Вероніка Роландівна (Берегівський ліцей імені Ілони Зріні)
1374.Рогульчик Анастасія Петрівна (Глиннівський ліцей)
1375.Іваніцька Вікторія Володимирівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1376.Ковтун Віталій Романович (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
1377.Шевельова Софія (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
1378.Билим Софія Олексіївна (Броварська ЗОШ № 3)
1379.Алєксєєва Діана Євгенівна (Харківський ліцей № 173)
1380.Гнилосир Вікторія (Розсошенська гімназія)
1381.Дубінін (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1382.Чепеленко Анастасія (Гімназія №3 Шепетівської міської ради)
1383.Маврін Микола (Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1384.Ковбуз Максим (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1385.Билбас Поліна Олександрівна (Харківська санаторна школа №11)
1386.Мисаньо Олесь (Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Перуна)
1387.Ворог Євангеліна Євгенівна (Школа І-ІІІ ст. № 309 Дарницького району м. Києва)
1388.Зельман Роман Євгенович (Губарівська гімназія)
1389.Пігарєва Єва Віталіївна (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
1390.Гафарова Ернесте Альбертiвна (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
1391.Кілінська Єлизавета Валеріївна (Чернівецький медичний фаховий коледж)
1392.Лободюк Вікторія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1393.Ямненко Ярослав Миколайович (СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей)
1394.Субічева Софія Андріївна (Львівський художній ліцей при ЛНАМ)
1395.Левицький Олександр (Початкова школа "Арніка")
1396.Дацьков Ростислав (Барський ліцей №1)
1397.Пилипчук Євангеліна (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
1398.Кубай Дарина (Ліцей "Екологія і Культура")
1399.Ващенко Валерія Олегівна (КЗ "Черешенський ліцей")
1400.Вовк Марина (КЗ "Успенівська ЗОШ І-ІІІ ступенів" ГМР)
1401.Приплавко Єлизавета (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1402.Корнієнко Яна Денисівна (Губарівська гімназія)
1403.Рожак Христина Денисівна (Стебницький ліцей №7)
1404.Лямченко Уляна (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
1405.Пєнкова Маргарита (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1406.Канюка Вікторія (Спеціалізована школа №28)
1407.Ляшенко Єсенія Владиславівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
1408.Примак Даміан (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1409.Бондар Емілія Андріївна (Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
1410.Дунаєвська Анастасія (Криворізька гімназія №118)
1411.Пчельніков Дмитро Петрович (Ліцей № 24 міста Житомира)
1412.Поповецька Анастасія (Летичівський ліцей №2)
1413.Кобевко Мілана Петрівна (Білогородський ліцей №1)
1414.Дарчик Дар'я Віталієвна (Криворізька гімназія №21 Криворізької міської ради)
1415.Левковський Даніїл Олександрович (Дніпровська гімназія № 77)
1416.Руссу Ніколіна (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
1417.Ібрагімов Ахмед Шахович (Харківський ліцей № 173)
1418.Нікончук Олексій Омелянович (Харківський ліцей № 74)
1419.Дрюкова Поліна (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1420.Лихонос Ярослав Сергійович (Оболонський опорний ЗЗСО)
1421.Ковалик Христина Дмитрівна (Криворізький ліцей №24)
1422.Корицька Вероніка Романівна (Новгород-Сіверський ліцей №1)
1423.Гончар Дмитро Денисович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1424.Ляшко Богдана (Буштинський ліцей №2)
1425.Кучварська Оріяна (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1426.Колесник Олександр Миколайович (Партизанський ліцей)
1427.Петренко Валентин (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
1428.Куценко Тимофій Володимирович (Корсунь-Шевченківська гімназія)
1429.Іваник Софія Назарівна (Ліцей №21 ЛМР)
1430.Бараник Мирон (КЗО "НВК №144" ДМР)
1431.Гребенюк Олександр (Криворізький ліцей №113)
1432.Галайда Владислав Юрійович (Миколаївська гімназія №17 імені В. Г. Саражана)
1433.Іващенко Ілля Романович (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ)
1434.Сурженко Олег Станіславович (Гаврилівський ліцей)
1435.Олексієнко С.Є. (ПЗО "Кембрідж фемілі")
1436.Семенюк Максим Васильович (Тростянецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
1437.Боднар Кіра Юріївна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1438.Забара Анастасія Олегівна (Немішаївський ліцей №2)
1439.Сержук Євген (Миколаївська гімназія № 18)
1440.Пилипчук Максим Віталійович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1441.Обрізків Вероніка Володимирівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1442.Кучірка Анна (Гімназія № 179 міста Києва)
1443.Дідик Матвій Олександрович (Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
1444.Васільєв Михайло (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
1445.Теваль Софія (Ukrainian Global School)
1446.Коваленко Катерина Євгенівна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)
1447.Кондрат Владислава (Шаянський НВК)
1448.Болховіт Вероніка Артемівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1449.Бербат Мар'яна (Одеська ЗОШ №118)
1450.Сідляр Максим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1451.Бєлікова Аріна (Одеський ліцей № 117)
1452.Фадєєва Анастасія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1453.Савицький Назар Васильович (Бочечківський ЗЗСО)
1454.Ротай Аріна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1455.Тромбі Алессандро (Українська суботня школа ім. Т.Г. Шевченка)
1456.Гура Ігнат Артемович (Харківський ліцей № 173)
1457.Єрська Вікторія Олексіївна (Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
1458.Савчин Роман Дмитрович (КЗ "Студянський ліцей Смизької селищної ради")
1459.Сарбаш Данил Сергійович (Міжнародний ліцей МАУП)
1460.Яковина Валерія Ігорівна (Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
1461.Царук Кіра Юріївна (Вирівський ліцей)
1462.Ращупкіна Марія (Приватний заклад освіти "КМДШ")
1463.Залізняк Ірина Іванівна (Підзамчівський ліцей)
1464.Жура Катерина (Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
1465.Тарасов Ростислав Ігорович (Криворізька гімназія №94)
1466.Крицька Аліна (КЗ "Красноріченський ліцей")
1467.Гаврилюк Лука (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1468.Уманська Еріка (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1469.Кучерова Марія Андріївна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1470.Колчанова Ніколь (Балтський ліцей №3)
1471.Павлюченко Аліса Андріївна (Білогородський ліцей №1)
1472.Хохлюк Діоніс (Одеська гімназія № 107)
1473.Мала Таїсія Олегівна (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.)
1474.Дудка Аліса (Пригородоцька гімназія)
1475.Кібалка Владислав Олександрович (Громадська Спілка “Dedicated to Excellence”)
1476.730653698 (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
1477.Смусенко Світлана Дмитрівна (Вілійський ЗЗСО)
1478.Печенюк Анна Андріївна (Ліцей міжнародних відносин ім. В.Стуса)
1479.Сич Тимофій Володимирович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1480.Нікітіна Анастасія (Одеський ліцей № 117)
1481.Масловська Соломія Олександрівна (Школа №64)
1482.Бекчіу Дар'я Юріївна (Удобненський ліцей)
1483.Винник Олег Олегович (Київська гімназія "Гелаксі скул")
1484.Маєр Анна Валентинівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
1485.Гришина Карина Олександрівна (Дніпровський ліцей № 54)
1486.Сердюков Богдан (Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
1487.Гриш Альона (Баштанський ліцей №2)
1488.Тісовська Каріна Вадимівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1489.Герасименко Кирил (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
1490.Нос Даяна (Розсошенська гімназія)
1491.Мосюк Ксенія (Коломийський ліцей №9)
1492.Михальчук Анастасія Богданівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
1493.Трегуб Анна (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
1494.Грушовий Володимир (Міжнародний ліцей "Нова школа наук")
1495.Бардадим Тіхон (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1496.Наумов Нікіта (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
1497.Черниш Олександр Ігорович (Ліцей "Євроленд")
1498.Саху Аіша Кумарі (Primus Inter Pares School)
1499.Бєккер Максим Сергійович (Одеський ліцей №49)
1500.Круковська Соломія Віталіївна (Хмельницька СЗОШ №19)
1501.Мисік Тарас Вікторович (Військовий ліцей НАСВ імені Петра Сагайдачного)
1502.Семчук Владислав Васильович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
1503.Єргеєва Мирослава Володимирівна (Одеський ліцей "Фонтанський")
1504.Коржова Анастасія Русланівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1505.Костомарова Марія (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
1506.Копанчук Іван Юрійович (Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
1507.Толочний Антон (СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1508.Соловей Анастасія Юріївна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1509.Вуйко Єва (Летичівський ліцей №2)
1510.Руденко Ангеліна (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
1511.Мартинюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
1512.Салига Юрій Романович (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. №5)
1513.Івлєв Владислав Олексійович (Міжнародний ліцей МАУП)
1514.Ряба Таісія Олександрівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1515.Южакова Катерина (ДНЗ "Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище")
1516.Карпук Владислав Олегович (ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей" №2 Камінь-Каширської міської ради Волинської області)
1517.Горобинський Олексій (Гімназія №8 імені Панаса Мирного)
1518.Івашко Кіра Олександрівна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
1519.Верас Егор Андрійович (Дніпровський ліцей № 54)
1520.Чупринський Микола (Летичівський ліцей №2)
1521.Кушніренко Злата Сергіївна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1522.Нога Катерина (Vimark English Center)
1523.Лісниченко Вероінка Сергіївна (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
1524.Абдуллаєва Ясмін Рамазанівна (Черкаська ЗОШ №32)
1525.Тахтаров Давід Сергійович (ЗЗСО с. Зелений Гай)
1526.Харченко Марія Романівна (ПЗО "Кембрідж фемілі")
1527.Ковбаса Владислав Васильович (Ліцей "Екологія і Культура")
1528.Харченко Олександр Володимирович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1529.Фесюк Матвій Дмитрович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1530.Богопольський Гліб (Балтський ліцей №3)
1531.Козаченко Кирил (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1532.Сліпченко Софія Сергіївна (Охтирська ЗОШ №2)
1533.Данилів Дарина Любомирівна (Кропивницька гімназія імені М. Тимочка)
1534.Гавриленко Марк Сергійович (Одеська гімназія №18)
1535.Паламарчук Олег Віталійович (Малинецький ЗЗСО)
1536.Пікневич Юля (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
1537.Петрусенко Злата Віталіївна (Філія "Хотинська початкова школа")
1538.Боржиєвська Марія (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1539.Фесай Олександра Олексіївна (Городоцький ліцей)
1540.Демченко Валерія Романівна (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)
1541.Підгаєцький Тимофій Русланович (Дорогівський ліцей)
1542.Кожухова Вероніка (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1543.Лащук Владислава Василівна (Боратинскький ліцей)
1544.Ткаченко Даніл Володимирович (Верхньосироватський ліцей)
1545.Гнатик Максим Тарасович (Добрянська гімназія Стрийської міської ради)
1546.Петров Данило Сергійович (ТОВ "Ліко-школа")
1547.Курій Давид Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки)
1548.Бобурчак Анна (Михайлівська ЗОШ)
1549.Погосян Амалія Каренівна (Тальнівська санаторна школа)
1550.Голубова Дар'я Олегівна (Немішаївський ліцей №2)
1551.Колесник Єва Богданівна (Деражнянський НВК, ЗОШ І - ІІІ ст. №2, гімназія)
1552.Прокопенко Даніїл (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
1553.Вінтонюк Іван (Коломийський ліцей №9)
1554.Лішенко Мілана Віталіївна (Ліцей №15 Павлоградської міської ради)
1555.Попіль Соломія Михайлівна (Новокалинівський ліцей)
1556.Пунтяк Тарас Юрійович (Верхньоясенівський ліцей)
1557.Кібіновська Уляна (Бучанський ліцей № 9)
1558.Слізовська Олександра Миколаївна (Одеський НВК №13)
1559.Котоній Ілля (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
1560.Чоботарьов Давид (Гейківська гімназія)
1561.Бегень Ярина Петрівна (Куликівський ОЗЗСО)
1562.Джеломанова Аліса Володимирівна (ЛЗШ № 43)
1563.Трофімова Катерина (Початкова школа "Поділля")
1564.Кобилецька Марта Ігорівна (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
1565.Протасевич Юлія Олегівна (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1566.Коцар Марія (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини)
1567.Ковальова Софія (Ukrainian Global School)
1568.Штепуляк Владислав (ПЗО "МрійДій" м.Львів)
1569.Поливано-Бухтіярова Соломія (Приватна початкова школа DaVinci)
1570.Гончар Олександра Дмитрівна (Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1571.Пужак Дарія Анатліївна (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
1572.Задорожній Михайло Дмитрович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1573.Мирошник Настя (Розсошенська гімназія)
1574.Федюк Ганна Василівна (Дихтинецький ліцей)
1575.Макаренко Дарья (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1576.Марченко Валерія Олександрівна (Охтирська ЗОШ №2)
1577.Левченко Дар'я Сергіївна (Ліцей №3)
1578.Атрашкова Дар'я (Одеський ліцей № 117)
1579.Суховій Марія Георгіївна (Школа І-ІІІ ступенів №169)
1580.Глушанівський Арсеній (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1581.Козар Майя Ярославівна (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1582.Перцов Натан (Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
1583.Черкасін Михайло (Миколаївська гімназія № 18)
1584.Гусєв Едуард (Пісківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені П.Г. Тичини)
1585.Насруллаєва Аміна Камалівна (Криворізька ЗОШ №84)
1586.Хоменко Ксенія Анатоліївна (Перехрестівський ЗЗСО)
1587.Васьків Любомир Васильович (Школа вільних та небайдужих)
1588.Томачинська Ярослава Пилипівна (Запорізький ліцей №71)
1589.Топорець Евеліна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1590.Дячишина Каріна Степанівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
1591.Тодосан Марк (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1592.Денисенко Вікторія Олегівна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1593.Плотніков Микита Віталійович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1594.Майборода Денис Вадимович (Дружбівський ліцей)
1595.Григорова Ярослава (Приватна школа «Афіни»)
1596.Матвєєва Василина Іллівна (Запорізька гiмназiя №98)
1597.Потапчук Марія Сергіївна (Васищевський ліцей)
1598.Гавриленко Вероніка (Іванівська гімназія)
1599.Шарко Богдан Михайлович (Рава-Руський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
1600.Бевзюк Ваня (Великодимерський ліцей Броварського району Київської області)
1601.Оліщук Аріна Максимівна (Одеський ліцей №9)
1602.Бакрадзе Артем Тенгізович (Летичівський ліцей №2)
1603.Лаушник Маркіян Назарійович (Ліцей №75 ім.Лесі Українки ЛМР)
1604.Цимбалюк Давид Володимирович (Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
1605.Мельничук Нікіта Денисович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1606.Шемчук Данило Олександрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
1607.Новак Варвара Ігорівна (Іванівська гімназія)
1608.Трирог Анастасія (Розсошенська гімназія)
1609.Струтинська Марія Степанівна (Ясеневопільнівський ліцей)
1610.Волощук Софія Володимирівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
1611.Миколайчук Варвара (Школа І-ІІІ ступенів №169)
1612.Сивоус Павло Іванович (Військовий ліцей НАСВ імені Петра Сагайдачного)
1613.Ребекевша Дарина (Шепетівський НВК №1)
1614.Джунь Артем Русланович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
1615.Гурська Меланія Владиславівна (Ліцей № 24 міста Житомира)
1616.Петрівський Марк Юрійович (Ліцей "Екологія і Культура")
1617.Тищенко Борис Васильович (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1618.Ткаченко Анна (Одеський ліцей № 92)
1619.Ралко Кароліна Олександрівна (Широківська гімназія)
1620.Крошка Артем (Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
1621.Кутова Анна Сергіївна (Першотравневський опорний ліцей)
1622.Подоляк Марія (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1623.Геймур Ілля (Петриківський ліцей)
1624.Дудник Ксенія Юріївна (Миколаївський ліцей № 22)
1625.Лозинський Ігор Степанович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1626.Кузьмич Аня Юріївна (Глиннівський ліцей)
1627.Гочачко Дамир Мирославович (Сереховичівський ліцей імені Ю.А.Ярощука)
1628.Баулін Матвій Олексійович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1629.Зеленяк Олександра Олександрівна (Софіївсько-Борщагівський ліцей)
1630.Елизавета Іленок (Міжнародний ліцей МАУП)
1631.Флерко Анна Артемівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1632.Рубан Єва (Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1633.Кравець Ангеліна (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1634.М’ясківська Уляна Максимівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
1635.Аблязова Анжеліка Денисівна (Перша міська гімназія)
1636.Бондаренко Денис Ярославович (Ватутінський ліцей № 2)
1637.Колеснікова Дар'я (Білогородський ліцей №1)
1638.Крилас Діана (ВПФК імені Агатангела Кримського)
1639.Грушевська Ганна Віталіївна (Ліцей №18)
1640.Мазур Марк Віталійович (Рішельєвський науковий ліцей)
1641.Крістіогло Аттій Васілійович (Першотравневський опорний ліцей)
1642.Мидляк Христина Григорівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
1643.Полудненко Родіон (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
1644.Бондаренко Андрій Андрійович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
1645.Король Марія (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
1646.Моркотун Вероніка (Скраглівська гімназія)
1647.Довбах Олег Олександрович (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1648.Міщук Ірина Олександрівна (Семидубський ліцей)
1649.Григорів Арсен (Стрільченська гімназія)
1650.Нестеренко Володимир Дмитрович (Лютівська філія КЗ "Олександрівський ліцей")
1651.Тиква Юлія (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1652.Руденко Єгор Ігорович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1653.Александров Сергій (Судіївська ЗОШ)
1654.Головень Антон (ЗСШФК № 18 ЗМР ЗО)
1655.Tsiuryk Oleksii (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського)
1656.Зозуля Матвій (КЗЗСО ліцей №10 Жовтоводської міської ради)
1657.Danyil Sheremeta (English for Kids by Svitlana Gunko)
1658.Кулініч Віолетта Віталіївна (Радісненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1659.Лежень Злата Дмитрівна (Радісненська ЗОШ І-ІІІ ст.)
1660.Мариняк Юлія Ярославівна (Військовий ліцей НАСВ імені Петра Сагайдачного)
1661.Тараторкін Владислав Віталійович (Черкаський НВК №34)
1662.Ващук Злата (КЗ Очеретинський НВК Очеретинської селищної ВЦА)
1663.Фролов Максим (Школа №64)
1664.Бондарь Марія (Харківський ліцей "Освітній простір "Гравітація")
1665.Лозовий Ярослав Олександрович (Преображенська гімназія)
1666.Уласюк Кіра Михайлівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1667.Карпенко Тимофій Владиславович (Іллінівський ОЗЗСО)
1668.Камінська Уляна Дмитрівна (КЗ "Студянський ліцей Смизької селищної ради")
1669.Болонний Віталій (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
1670.Калашник Катерина Михайлівна (Коломийський ліцей №9)
1671.Макарик Григорій Орестович (Ліцей №51 ім. І. Франка ЛМР)
1672.Дудченко Соломія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1673.Ястремський Максим Русланович (Рижанівський ліцей)
1674.Давидов Іван (Лютізький ліцей)
1675.Ходюков Владислав (Науковий ліцей Хортицької національної академії)
1676.Панібог Роман (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
1677.Коханський Ярослав (НВК №6 м. Хмельницького)
1678.Ухань Данило Андрійович (Нікопольський ліцей № 6)
1679.Зечу Анна (Ізмаїльська гімназія № 2)
1680.Дячук Олександр (Петропавлівський ліцей №1)
1681.Булавенко Олексій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1682.Мішечкіна Анастасія Сергіївна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
1683.Кравцова Валерія (Ренійський ліцей № 3)
1684.Цупа Софія Ігорівна (Гореницький ліцей)
1685.Веспреймі Янош Іванович (Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
1686.Пустовойт Марія (Заваллівський ліцей)
1687.Толочко Каріна (ПНЗ «Альтернатива»)
1688.Трофимчук Злата (Школа №18)
1689.Лещенко Ліза Сергіївна (Середня загальноосвітня школа №74)
1690.Панич Гордій (Чайківська гімназія "Юнік Скул")
1691.Мацкевич Михаїл (Одеський ліцей № 92)
1692.Мар'янович Ніколь (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1693.Каспрук Євгенія Олександрівна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1694.Іотова Анастасія Андріївна (Боярський академічний ліцей "Гармонія")
1695.Кальченко Олександра Олександрівна (Дейкалівська ЗОШ)
1696.Хвостішко Анна Романівна (КЗ "Гутянський ліцей")
1697.Холодецький Артем (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1698.Ільчук Христина Юрівна (Слобідська гімназія)
1699.Балик Анна (Одеська ЗОШ №118)
1700.Денисенко Вероніка Дмитрівна (Харківський ліцей № 74)
1701.Мельниченко Софія (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
1702.Чернієнко Марина (КЗ "Витязівський ліцей")
1703.Гавриш Захарія (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1704.Михайловський Максим Олександрович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1705.Зленко Вікторія (Міжнародна школа NEO STUDY UA в Лімасcолі)
1706.Яровий Олександр Андрійович (Ліцей №3)
1707.Іванова Олена (Школа №30)
1708.Репяшенко Лев (Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
1709.Чумаков Богдан Іванович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
1710.Українець Софія (Гуманітарна гімназія №23)
1711.Єрмілов Федір (Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
1712.Штоколова Аріна Сергіївна (Немішаївський ліцей №2)
1713.Войцеховська Вікторія Михайлівна (Початкова школа "Малюк"ЛМР)
1714.Суворов Михайло Віталійович (Дергачівський ліцей №2)
1715.Шилова Соломія Вадимівна (Вирівський ліцей)
1716.Скакун Нікіта (Спеціалізована школа №28)
1717.Задерей Сергій Михайлович (Суразький ЗЗСО)
1718.Гребініченко Назар Юрійович (Білогородський ліцей №1)
1719.Гузій Владислав (Приватна початкова школа DaVinci)
1720.Рустамова Разан (Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
1721.Ковалевський Михайло Денисович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1722.Захаров Олег Сергійович (Введенський ЗЗСО)
1723.Маляренко Дмитро (Школа №1)
1724.Кобзар Александр Георгійович (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
1725.Полянко Олеся Валеріївна (Зарічанська гімназія)
1726.Свистуленко Валерія (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
1727.Оборська Маріанна Артемівна (Спеціалізована школа №302)
1728.Білецька Катерина Олександрівна (Ізмаїльська початкова школа №4)
1729.Бойко Платон Романович (Одеський ліцей № 101)
1730.Михайлюк Павло Андрійович (Підгайцівський ліцей)
1731.Засуха Аліса Максимівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
1732.Пічугов Данило (Мовний центр "Країна знань")
1733.Горбушко Максим Євгенович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
1734.Кравчук Юлія (Биковецька гімназія)
1735.Воловоденко Єгор Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
1736.Васильчук Євангеліна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1737.Акіншина Катерина Олексіївна (Одеська початкова школа № 54)
1738.Діордійчук Уляна (Балтський ліцей №3)
1739.Літовський Богдан (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1740.Орлова Аріна Дмитрівна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
1741.Сморжанюк Євуня Павлівна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1742.Тютченко Олександр (It Step School)
1743.Кізуб-Притиченко Вайнона Валеріївна (ThinkGlobal Київ Березняки)
1744.Гриценко Роман (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1745.Полулях Валерія Владиславівна (Школа №124)
1746.Бережних Тимур Олександрович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1747.Кальман Дарія Олександрівна (Барський ліцей №1)
1748.Литвиненко Анастасія (Початкова школа "Малюк"ЛМР)
1749.Івахненко Яна Олександрівна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
1750.Гліган Платон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1751.Абрамчук Емілія Юріївна (Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
1752.Макаренко Юлія Олегівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1753.Симчук-Хрипта Олександр (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
1754.Руда Єлизавета Дмитрівна (Миколаївська гімназія №25)
1755.Рябош Варвара Максимівна (Бузький ліцей)
1756.Шупінський Артем (Биковецька гімназія)
1757.Никифорук Катерина Дмитрівна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1758.Кутузян Девід Самвелович (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
1759.Михайленко Єлизавета (Ліцей "Екологія і Культура")
1760.Шевченко Злата Олександрівна (Новокалинівський ліцей)
1761.Гребенник Вікторія Вікторівна (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
1762.Черепанич Матвій Іванович (СЗШ №23)
1763.Момотюк Катерина (Школа №18)
1764.Ступницький Дмитро Олександрович (ЗОШ №92 м. Львова)
1765.Омельчук Денис Вікторович (Спасівський ліцей Мізоцької селищної ради)
1766.Кривець Дмитро Сергійович (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
1767.Кольцюк Дарія Віталіївна (Слобідська гімназія)
1768.Севера Тетяна Богданівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1769.Катеринчук Соломія Євгенівна (Слобідська гімназія)
1770.Лісевич Даніїл (Одеський ліцей № 92)
1771.Іваневич Михайло Назарович (Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка)
1772.Волян Ельвіра Володимирівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
1773.Сінельніченко Анна Володимирівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1774.Середа Крістіна (Великописарівський ліцей)
1775.Рябуха Даша (Носівська початкова школа)
1776.Токаренко Олександра Олександрівна (Городоцький ліцей)
1777.Cамойленко Дмитро (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
1778.Кузьов Назар Едуардович. (СЗШ № 99)
1779.Семерня Даніїл Максимович (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
1780.Мінаєв Артем Олександрович (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
1781.Корчевий Адам Олександрович (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1782.Хоменко Іван Павлович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
1783.Петрик Владислава (Ганнівська філія КЗ "Боківський ліцей Гурівської сільської ради")
1784.Лихацька Соломія (Гімназія с. Муравище)
1785.Цапко Марія Валентинівна (ЗЗСО с. Зелений Гай)
1786.Счастлива Єлизавета Віталіівна (Одеський ліцей № 101)
1787.Шевчук Олег Олександрович (Цимбалівська гімназіїя)
1788.Анна Думанська (М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
1789.Щобак Андрій (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1790.Тайжанова Софія (Буштинський ліцей №2)
1791.Сироїжко Дмитро Володимирович (Козелецький ліцей №3)
1792.Галагуз Іванна Олегівна (Ірпінський академічний ліцей "Мрія")
1793.Піхут Злата Олексіївна (Ліцей №75 ім.Лесі Українки ЛМР)
1794.Марк Янович Мамойко (Запорізький ліцей №71)
1795.Суторміна Катерина Захарівна (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області)
1796.Нижня Зоряна (Шепетівський НВК №3)
1797.Старко Олександра Юріївна (Барський ліцей №1)
1798.Мунтян Валерія Вадимівна (Верхньодніпровський ліцей № 5)
1799.Франчук Артур (Барський ліцей №1)
1800.Наумова Злата (Красилівська гімназія №1)
1801.Гайдамака Максим (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1802.Падун Анастасія Андріївна (Броварський ліцей № 11)
1803.Хлистун Дмитро (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
1804.Мацюта Мілана Максимівна (Козелецький ліцей №3)
1805.Підвисоцька Софія Ігорівна (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
1806.Черенкова Люсія (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
1807.Сологуб Анастасія Олексіївна (ThinkGlobal Київ Березняки)
1808.Єрьоменко Олександра (Криворізька гімназія №91)
1809.Балабан Ірина Олегівна (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1810.Макогон Юлія Василівна (Стебницький ліцей №7)
1811.Шавловський Іван Олександрович (Жеревецький ліцей)
1812.Шандига Андрій сергійович (Летичівський ліцей №2)
1813.Золотарська Марія Павлівна (Дніпровський ліцей № 54)
1814.Кришталь Роман Олександрович (Черкаська ЗОШ №32)
1815.Токаренко Анна Миколаївна (Миколаївський НВК І-ІІ ступенів - ДНЗ)
1816.Тимошенко Назар Ігорович (Гімназія №7 ім. Т.Г.Шевченка Полтавської міської ради)
1817.Юхименко Варвара Олегівна (Міжнародний ліцей "Нова школа наук")
1818.СОРОКА ОЛЬГА (Карпилівський ліцей)
1819.Хрущ Нікіта Романович (ЗЗСО "Корецька гімназія")
1820.Бурдейна Єлизавета Василівна (Броварський ліцей № 11)
1821.Ізотіков Нікіта Дмитрович (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
1822.Мельчуцький Олег (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
1823.Хомук Вікторія (Здомишельський ліцей)
1824.Коваленко Дар'я Олексіївна (Криворізька гімназія №94)
1825.Барак Анна (Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
1826.Кібальник Вікторія (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
1827.Городняк Софія (КЗЗСО ліцей №10 Жовтоводської міської ради)
1828.Редько Сергій Юрійович (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
1829.Шарпатий М. (Львівська гімназія "Євшан")
1830.Говорова Софія Павлівна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1831.Байгуш Вікторія Семенівна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
1832.Юрчук Олександр Васильович (Малоскнитська гімназія)
1833.Шевченко Аміна Андріївна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1834.Залужний Богдан (Школа №3)
1835.Ганущак Анастасія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1836.Тугаєнко Поліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1837.Калита Макар Андрійович (СЗОШ №4)
1838.Дячук Єлизавета Андріївна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
1839.Бойченко Максим (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
1840.Ільніцька Марія (Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
1841.Закіпна Вероніка (КЗ ХЗОШ № 49)
1842.Торкіна Анастасія (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1843.Біцька Вікторія (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
1844.Троцько Євген Олександрович (Середня загальноосвітня школа №140 Святошинського району м. Києва)
1845.Пристач Юстина Тарасівна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
1846.Манзенюк Денис (Красилівська гімназія №1)
1847.Маслов Гліб Андрійович (Новопетрівський ліцей)
1848.Кузьмич Ярема Юрійович (Коломийський ліцей №9)
1849.Оленич Іван Олександрович (Кошарівський ЗЗСО)
1850.Пиріжок Еміль (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1851.Поленчук Соломія Сергіївна (Дихтинецький ліцей)
1852.Ігнатюк Матвій Іванович (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
1853.Баранов Назар Олегович (Летичівський ліцей №2)
1854.Оцабрик Артем (Бершадський ліцей 1)
1855.Олішевський Гліб Сергійович (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
1856.Цапай Віталій (Новокривотульська)
1857.Челак Микита Дмитрович (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
1858.Синишин Іван Андрійович (Росохоцька гімназія)
1859.Олексійчук Ангеліна Дмитрівна (Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
1860.Гаврилюк Вікторія Віталіївна (Луцький ліцей № 23)
1861.Руденко Марія Вадимівна (Харківський ліцей № 62)
1862.Шишковський Лев Юрійович (ThinkGlobal Київ Березняки)
1863.Назаренко Владислав (Тарасівський академічний ліцей)
1864.Торішня Вікторія Олександрівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
1865.Бовт Нікіта Андрійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1866.Зуб Іванна Григорівна (Преображенська гімназія)
1867.Каркачов Денис (Балтський ліцей №3)
1868.Мар'ян Дзюбак (Лютізький ліцей)
1869.Міхеєв Максим Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
1870.Пачковський Роман Васильович (Летичівський ліцей N1)
1871.Коваленко Олександр (Балтський ліцей №3)
1872.Панасюк Андрій (Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
1873.Шаповал Анна Валеріївна (Лохвицька ЗОШ №2)
1874.Бакунець Злата Богданівна (Тинненський ліцей)
1875.Возняк Ліана Русланівна (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
1876.Бєдна Аніта Андріївна (Черкаська ЗОШ №32)
1877.Горшеньов Назар Ігорович (Дніпровська гімназія № 77)
1878.Тодорович Тімур Андрійович (Пархомівський ліцей)
1879.Кроснік Вікторія (Бердичівський Ліцей № 4)
1880.Денщик Орина Андріївна (Слов"янська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5)
1881.Буракевич Дмитро Ігорович (Середня загальноосвітня школа №74)
1882.Кріль Софія (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1883.Ковальчук Святослав Володимирович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
1884.Гринько Поліна (єМатематика)
1885.Поклад Марія Богданівна (Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
1886.Самков Дмитро Олександрович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1887.Буняк Володимир (Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
1888.Ротар Артур Юрійович (Малинецький ЗЗСО)
1889.Пилип'юк Софія Денисівна (Тростянецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
1890.Курята Нікіта Миколайович (Нетребська гімназія)
1891.Бондаренко Павло (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1892.Черепанова Софія Олександрівна (Славутицький ЗЗСО №3)
1893.Polina Lynnyk (English for Kids by Svitlana Gunko)
1894.Швидун Олександр (Eagle team education)
1895.Черничко Богдан Юрійович (Кольчинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
1896.Шевченко Аліна (Запорізька гімназія № 97)
1897.Желізко Єва Іванівна (Суховільський ліцей)
1898.Огородник Андрій (Альтернативна школа Ярина School)
1899.Варя Скобєлєва (Міжнародний ліцей МАУП)
1900.Корноух Світлана Павлівна (Чернігівський колегіум №11)
1901.Лисенко Діана Сергіївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
1902.Шульгач Олександра Миколаївна (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
1903.Негруль Марія Артемівна (Удобненський ліцей)
1904.Неборак Олександр Геннадійович (ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
1905.Луценко Ярослав (Іллінівський ОЗЗСО)
1906.Фещенко Злата (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
1907.Холодок Любов (КЗ "Витязівський ліцей")
1908.Дмитренко Іван (Гімназія № 179 міста Києва)
1909.Шевцова Софія Юріївна (Кз "НСЗШ №13")
1910.Чудяк Євангеліна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
1911.Ведмедьов Олександр Анатолійович (Максимівський ліцей)
1912.Сачук Ірина (Луківський ліцей)
1913.Козинець Анна (Eagle team education)
1914.Жмурко Злата (Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Перуна)
1915.Косенко Уляна Євгенівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
1916.Собчак Ярослав (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
1917.Данчишин Ілля Ігорович (Красилівська гімназія №4 ім.П.Кізюна)
1918.Юденко Іванна Олексіївна (Новопетрівський ліцей)
1919.Куцалаба Марія Назарівна (Терлівська гімназія)
1920.Цихоня Ростислав Богданович (Первомайський ліцей «Ерудит»)
1921.Гуралик Яна Ярославівна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
1922.Ліскевич Соломія (Носівська початкова школа)
1923.Савчук Олександра Василівна (Хмельницька СЗОШ №19)
1924.Нос Денис (Розсошенська гімназія)
1925.Шепітяк Давид (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
1926.Прохорович Нікіта Олександрович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1927.Мельников Андрій (Школа № Височанський НВК)
1928.Буздиган Віра (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
1929.Петраш Зоя Степанівна (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
1930.Воробйов Максим Олександрович (Миколаївський ЗЗСО)
1931.Сушко Дмитро Павлович (Ліцей № 10)
1932.Черноудова Аліна (Школа №18)
1933.Сініцин Станіслав Ігорович (Криворізька гімназія №14)
1934.Починюк Ярослав Віталійович (ЗЗСО Перемильський ліцей)
1935.Дмитренко Олександра (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
1936.Добрєва Софія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
1937.Березовська Антоніна Андріївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
1938.Баранова Аліна Романівна (Одеський ліцей "Фонтанський")
1939.Мізіна Маргарита Сергіївна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
1940.Гармаш Денис Володимирович (Барвінківський ліцей №2)
1941.Жукова Рената (Максимільянівський ЗЗСО)
1942.Ліпніцький Владислав Анатолійович (Лісовицький ліцей)
1943.Петращук Олександра Іллівна (Дихтинецький ліцей)
1944.Смолій Анна Олександрівна (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
1945.Євчук Вероніка Максимівна (Більська ЗОШ)
1946.Гусаков Владислав Дмитрович (Широківська гімназія)
1947.Колеснікова Єлизавета Петрівна (Іллінівський ОЗЗСО)
1948.Мельник Артем Дмитрович (Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
1949.Бурлуцька Олександра Антонівна (Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
1950.Гулько Назар (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
1951.Галицька Злата Богданівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1952.Асадчих Марія Романівна (Погребське НВО)
1953.Антощук Назар (ЗЗСО І-ІІІ ст. с. Піддубне)
1954.Даниляк Василь Васильович (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
1955.Єсип Ілля Ігорович (СЗШ №32)
1956.Коральчук Євгенія Євгеніївна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
1957.Пташник Марія (СЗШ №32)
1958.Коваленко Давід Станіславович (Ліцей №5 Покровської міської ради)
1959.Нікітіна Дарія Сергіївна (Оксанинська філія Бабанського ліцею)
1960.Кравченко Станіслав Андрійович (Лозівський ліцей №7)
1961.Коник Євгенія Ігорівна (Першотравневий ліцей)
1962.Зеленчук Владислав Михайлович (Малокучурівський ЗЗСО І-ІІ ступенів)
1963.Скляренко Поліна (Білогородський ліцей №1)
1964.Пащетник Анна Сергіївна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
1965.Лоскутова Міла Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП)
1966.Крапівіна Дар'я (Кам'янський фаховий медичний коледж)
1967.Балтакіс Іван Артурас (Троїцький ліцей)
1968.Картокай Кирило (Ренійський ліцей № 3)
1969.Яворський Михайло Костянтинович (Новокалинівський ліцей)
1970.Мусієнко Андрій Сергійович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1971.Пекер Платон Павлович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
1972.Іван Бутченко (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
1973.Мала Каріна Вікторівна (Михайлівський ліцей)
1974.Майстер Кіра (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
1975.Мельнічук Анна Максимівна (Гімназія с. Муравище)
1976.Гаврилюк Злата (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
1977.Поліщук Соломія (Бородянський ліцей №1)
1978.Ткач Антон Андрійович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
1979.Карагяур Дем'ян (Одеський ліцей № 92)
1980.Бевз Владислав Сергійович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
1981.Загуменна Варвара (Початкова школа "Поділля")
1982.Дударева Аріна Вадимівна (КЗО "Нікопольський ліцей "Гармонія"ДОР")
1983.Харчук Матвій (Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
1984.Мидляк Соломія Григорівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
1985.Куриш Артьом Васильвич (Слобідська гімназія)
1986.Сафошин Клим (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
1987.Гринь Анастасія (Білогородський ліцей №1)
1988.Завізіступ Єлизавета Олександрівна (Краматорська ЗОШ № 11)
1989.Тараненко Владислав (Спеціалізована школа №28)
1990.Йончик Олександра Максимівна (Хмельницька СЗОШ №19)
1991.Юрчак Ратмир (Криворізька гімназія №124 КМР)
1992.Ковальчук Марія Юріївна (Гореницький ліцей)
1993.Пітик Микита (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
1994.Озарко Злата (Гімназія № 179 міста Києва)
1995.Резнік Марк Геннадійович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
1996.Мяснікова Софія Андріївна (Партизанський ліцей)
1997.Ошкіна Валерія (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
1998.Кузнецова Анастасія (Криворізька гімназія № 15)
1999.Довгань Аліна Сергіївна (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ)
2000.Козигородська олександра (Новгородківська філія Ліцею Новгородківської селищної ради)
2001.Іщенко Марія (Спеціалізована школа №28)
2002.Щолокова Анна Поліна (Луцький ліцей №18)
2003.Кахідзе Олександр (Одеський ліцей № 121)
2004.Єрошин Тимур (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
2005.Карпенко Вікторія Олександрівна (Запорізький ліцей №71)
2006.Українська Катерина (Затишанський ЗЗСО)
2007.Надвірнянська Рената Рустамівна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2008.Пилипчук Андрій Володимирович (Гімназія імені родини Луговських)
2009.Димид Марія Сергіївна (Якубівська ЗОШ I ступеня)
2010.Баглай Уляна Олегівна (Китайгородська гімназія)
2011.Паламарчук Олександр (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
2012.Максимов Артем Іванович (Грубнянський ліцей)
2013.Вігура Арина Андріївна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2014.Юрів Марко (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
2015.Ляшенко Владислав Сергійович (Ліцей Новгородківської селищної ради Кіровоградської області)
2016.Сапожнікова Анастасія (Таїровський ліцей)
2017.Малько Матвій Станіславович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2018.Грибович Матвій Іванович (Кропивницька гімназія імені М. Тимочка)
2019.Котис Єва Орестівна (СЗШ № 99)
2020.Бєкірова Айше Мустафаївна (Гореницький ліцей)
2021.Посувайло Аліса (Одеський ліцей № 92)
2022.Алуї Софія Марвенівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2023.Вадатурська Владислава (Балтський ліцей №3)
2024.Рогатюк Богдан (Летичівський ліцей №2)
2025.Хероім Ярина Володимирівна (Ліцей "Екологія і Культура")
2026.Шевченко Захар (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2027.Каплата Анна (Ліцей "Екологія і Культура")
2028.Дякун Юлія Василівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради)
2029.Іванченко Максим Васильович (Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
2030.Євгейчук Уляна (Вирівський ліцей)
2031.Ярмолюк Вадим (Ліцей села Кримне)
2032.Гагарін Дмитро (Eagle team education)
2033.Чийпеш Вікторія Михайлівна (Нижньоболотнянська гімназія)
2034.Турчин Олександр (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2035.Морозов Савелій (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2036.Жук сергій (Дільнична гімназія)
2037.Смітюх Вікторія Сергіївна (Бережницька гімназія - філія)
2038.Прийма Ева (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2039.Тимченко Денис Віталійович (Лебединська гімназія №3)
2040.Борисенко Міхаїл (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2041.Приходько Єгор Юрійович (Броварський ліцей № 11)
2042.Бінявська Вікторія Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7)
2043.Мазуренко Данієль (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
2044.Руснак Евеліна Євгеніївна (Колінковецький ліцей)
2045.Шеремет Богдан (Гуманітарна гімназія №23)
2046.Симонова Софія (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради)
2047.Рощенюк Марина Володимирівна (Маркушівський ліцей)
2048.Петренко Андрій Сергійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2049.Слободян Дарина Михайлівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2050.Белан Карина Дмитрівна (Одеський ліцей №4)
2051.Постой Єгор Анатолійович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2052.Бондаренко Матвій (Одеський ліцей "Фонтанський")
2053.Гарасимець Олександр Сергійович (Горішненський ліцей)
2054.Любаренко Анна (Білогородський ліцей №1)
2055.Шимчук Меланія (Луцький ліцей №18)
2056.Бухаленкова Діана (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2057.Шоста Максим (Харківський ліцей №119)
2058.Охріменко Віолета Сергіївна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2059.Рендюк Ельвіра Сергіївна (Перехрестівський ЗЗСО)
2060.Данилко Марія Юріївна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
2061.Герман Ніка (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2062.Харківська Марія Олегівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
2063.Шмалюх Анастасія Вадимівна (Білогородський ліцей №1)
2064.Пазиняк Марія (Початкова школа "Арніка")
2065.Махіна Аміна Володимирівна (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
2066.Абдуллаєв Тимур (Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
2067.Клименко Дар'я (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
2068.Балушкіна Варвара Сергіївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2069.Плиско Інна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
2070.Ханларов Ренат (Балтський ліцей №3)
2071.Стецюк Аліна (Ліцей №1 м. Немирова)
2072.Палій Назар (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2073.Дроздюк Аріна Михайлівна (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
2074.Івлєв Георгій (Ukrainian Global School)
2075.Ланівський Олександр (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
2076.Гавриленко Богдана Олегівна (Перехрестівський ЗЗСО)
2077.Середа Любомир Олександрович (Штунський ліцей)
2078.Підопригора Дарина Олександрівна (Журжинецька гімназія-філія Лисянського ОЗ)
2079.Труфин Владислав Іванович (Дихтинецький ліцей)
2080.Гребеневич Надія Василівна (Вежицький ліцей)
2081.Шкабара Поліна Володимирівна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2082.Стукало Аріна Вікторівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2083.Тодорова Аріна (Броварський ліцей № 10)
2084.Лопушинський Матей (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
2085.Мельник Назар Романович (Агрономійський ліцей)
2086.Поліщук Даніїл .В. (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
2087.Чижук Олександр Павлович (Миролюбівська гімназія)
2088.Дідик Єлизавета Андріївна (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
2089.Жук Богдана Вікторівна (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
2090.Самойленко Ілля Дмитрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2091.Гетун Архип Владиславович (Дніпровський ліцей № 54)
2092.Алексєєва Євгенія Дмитрівна (Лоцкинський ліцей Інгульської територіальної громади)
2093.Григорчук Аліна Олегівна (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
2094.Драганчук Вікторія Олександрівна (Новгородківська філія Ліцею Новгородківської селищної ради)
2095.Миргороденко Кіра Андріївна (Дніпровський ліцей № 54)
2096.Ковальова Анна Миколаївна (Барський ліцей №1)
2097.Парвез Алія (Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
2098.Поронік Світлана Ігорівна (Дільнична гімназія)
2099.Шваб Катерина Олегівна (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
2100.Сахтара Юлія Русланівна (ДНЗ "Запорізький професійний ліцей сервісу")
2101.Головешко Вікторія Олегівна (Підгайцівський ліцей)
2102.Будник Софія Юріївна (КЗ «Новгород – Сіверський фаховий медичний коледж» ЧОР)
2103.Засік Богдан Романович (Барський ліцей №1)
2104.Яворський Дмитро Романович (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
2105.Кириленко Злата Миколаївна (Ємільчинський ліцей №1)
2106.Сидорук Олександра (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
2107.Пуравець Ілона (Новоукраїнський ліцей № 6)
2108.Миронович Станіслав Дмитрович (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
2109.Продай Назар Сергійович (ЗЗСО "Корецький ліцей")
2110.Щербань Тимофій (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2111.Смілик Кіра (Охтирська ЗОШ І-ІІ ст. № 6)
2112.Вдовиченко Вероніка Єгорівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2113.Цимбалюк Ярослав Васильович (Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
2114.Фомченкова Вероніка Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School)
2115.Луцьков Дмитро Сергійович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
2116.Іванова Софія (Новотроянівський ліцей)
2117.Томчук Христина (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2118.Івко Артем Сергійович (Криворізька гімназія №108)
2119.Оганян Нікіта Віталійович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2120.Мар'янович Каріна Максимівна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2121.Колеснік Єлізавета (Міжнародний ліцей "Михаїл")
2122.Лапко Максим (Гімназія імені родини Луговських)
2123.Соломатін Дмитро Олександрович (Криворізька ЗОШ І-ІІІ ст. №61)
2124.Шерстюк Аріна (Мовний центр "Країна знань")
2125.Гаврилей Дар'я (Вертіївський ліцей)
2126.Дейнега Ярослава Володимирівна (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
2127.Безушко Любов (Луцький ліцей №18)
2128.Кулиба Тимур (Початкова школа "Казка")
2129.Макаренко Нікіта Валерійович (Південний ліцей № 2)
2130.Рижко Дмитро (Луцький ліцей №18)
2131.Головатенко Тарас Володимирович (Спеціалізована загальноосвітня школа № 296)
2132.Мельник Тарас Анатолійович (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
2133.Самойленко Арсеній Сергійович (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
2134.Сеначин Дмитро (Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
2135.Скульчук Володимир Андрійович (Дихтинецький ліцей)
2136.Стадник Каміла Іванівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2137.Обженюк Яна (Рижанівський ліцей)
2138.Воробйова Уляна Володимирівна (Дніпровський ліцей № 54)
2139.Швайка Тимофій Миколайович (КЗО "СЗШ №101" ДМР)
2140.Царук Владислав (Вирівський ліцей)
2141.Сюрмаченко Анастасія Михайлівна (КЗ "Панютинський ліцей")
2142.Булашенко Максим Русланович (Лебединська гімназія №3)
2143.Польшин Владислав Денисович (Одеський ліцей № 92)
2144.Болдарев Марк (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2145.Гарасим Дем'ян Назарійович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
2146.Андрійченко Марія Олександрівна (Харківський ліцей № 152)
2147.Приходна Софія Олександрівна (Одеський ліцей №49)
2148.М"якініна Галина (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2149.Бондаренко Тетяна (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
2150.Попов Платон Дмитрович (Школа №118)
2151.Кузьменко Іван Генадьовичь (Міжнародний ліцей МАУП)
2152.Тетик Денис Романович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2153.Толпекіна Анна (Шахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2154.Косов Олексій (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2155.Цукерман Давид (Приватний заклад освіти "КМДШ")
2156.Брагінець Аліна Олександрівна (Глодоський ліцей)
2157.Півторак Дар'я (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2158.Савюк Дар’я Романівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
2159.Ярош Олександр Денисович (Середня загальноосвітня школа №74)
2160.Данилюк Матвій В'ячеславович (Ліцей «Перша Білоцерківська гімназія»)
2161.Дорошкевич Аура-Анастасія Юріївна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
2162.Карабельська Аріна (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2163.забєльська (Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
2164.Моторна Єва Андріївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2165.Погорєлова Поліна Артемівна (Черкаська ЗОШ №32)
2166.Курочкіна Даша (Первомайська гімназія № 2)
2167.Сахарук Дмитро Вадимович (Штунський ліцей)
2168.Перепелиця Захар (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2169.Аксюк Олександра Юріївна (Верхньоясенівський ліцей)
2170.Руснак Артем Русланович (Горішньошеровецький ОЗЗСО І-ІІІ ст.)
2171.Войт Мирослава Олександрівна (Охтирська ЗОШ №2)
2172.Черпалюк Ірина Володимирівна (ОЗ Почаївська ЗОШ)
2173.Оніщук Дарина Миколаївна (Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
2174.Швець Назар (Ремчицький ліцей)
2175.Паславська Віолетта Володимирівна (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
2176.Сьоміна Елизавета (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
2177.Дорошенко Варвара Андріївна (GlobalKids)
2178.Степаненко Дмитро (Сахновщинський ліцей №1)
2179.Кутя Дар'я Романівна (Солоницівський ліцей №3)
2180.Ташогло Влада Петрівна (Дмитрівський ліцей ім. С.С.Курогло)
2181.Плеханова Маргарита Євгенівна (Одеський ліцей № 117)
2182.Сухомлин Поліна Миколаївна (Лозівський ліцей №7)
2183.Самолюк Святослав Васильович (Горішненський ліцей)
2184.Ахмедов Олексій (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2185.Кальніченко Дарина Артурівна (Христинівська школа мистецтв)
2186.Балабанова Маргарита (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2187.Богдан Софія (Буштинський ліцей №2)
2188.Матвіїшин Марія Василівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2189.маша соборова Анатоліївна (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
2190.Солопчук Людмила Юріївна (Облапський ліцей)
2191.Вихопень Злата (ПЗО "МрійДій" м.Львів)
2192.Пирогов Єгор (Одеська ЗОШ №118)
2193.Гуніник Устим Сергійович (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
2194.Кушнір Кирило (Вінницький ліцей № 4)
2195.Ільченко Дмитро Олександрович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
2196.Гіляка Ганна (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2197.Проценко Анастасія (Кочержинська гімназія)
2198.Ростислав Базалієв (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2199.Мартон Владислав Олегович (Ліцей №66 Львівської міської ради)
2200.Моцний Іван (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
2201.Хлопяник Альона Ігорівна (Південний ліцей)
2202.Панченко Євген Олександрович (Школа №25)
2203.Бізюра Ірина Володимирівна (Летичівський ліцей №2)
2204.Матвієнко Єлизавета (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
2205.Іщук Ілона Ігорівна (Ліцей №3)
2206.Гайдамащук Ангеліна (Рокитнівський ліцей №3)
2207.Беднарський Марк Володимирович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2208.Щербина Аарон Денисович (Primus Inter Pares School)
2209.Борисов Ілля (Християнська двомовна школа "Сяйво")
2210.Слісаренко Назар Сергійович (Ліцей №3)
2211.Білянич Діана (Куликівський ОЗЗСО)
2212.Толкунова Марія (Приватна початкова школа DaVinci)
2213.Мелашедченко Артем Андрійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2214.Тітаренко Карина Леонідівна (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів)
2215.Калетнік Андрій (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
2216.Білотіл Софія Віталіївна (Одеський ліцей "Михайлівський")
2217.Ільчишин Злата (СЗШ №32)
2218.Карпенко Гліб Олександрович (Ліцей "Євроленд")
2219.Гавдида Денис Вікторович (Перехрестівський ЗЗСО)
2220.Швидка Поліна (Міжнародний ліцей "Михаїл")
2221.Мандрик Дар'я (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
2222.Пригодська Ніколь Сергіївна (Бердичівський міський ліцей № 15)
2223.Мальцев Богдан (Приватний заклад освіти "КМДШ")
2224.Дячок Соломія Валеріївна (Бершадський ліцей 1)
2225.Сичевська Маргарита (Криворізький ліцей №113)
2226.Кузьменко Олена Борисівна (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
2227.Білоус Аліса (Петропавлівський ліцей №1)
2228.Дудка Марія Павлівна (Херсонський академічний ліцей імені О.В. Мішукова)
2229.Ломака Назар Васильович (Партизанський ліцей)
2230.Панченко Євгенія Юріївна (Оболонський опорний ЗЗСО)
2231.Ющенко Матвій Олександрович (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
2232.Павлінчук Ярослава Віталіївна (Одеський ліцей "Михайлівський")
2233.Булавка Матвій Тарасович (КЗ ХЗОШ № 49)
2234.Федченко Олександр Олександрович (Альтернативна школа Ярина School)
2235.Панасенко Аніта Олександрівна (Ліцей №2 Долинської міської ради)
2236.Мочалова Ангеліна (ХАГ "Оазис Надії")
2237.Дзюпин Вероніка (Чернилявська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т.Перуна)
2238.Набухотна Софія Віталіївна (Люхчанський ліцей)
2239.Герасименко Роман (Ліцей № 10)
2240.Бугайчук Максим Сергійович (Школа №4)
2241.Черниш Анна Юріївна (Мартинівський ліцей)
2242.Боробкова Анна Василівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
2243.Любарська Майя Тимурівна (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 2)
2244.Прилуцький Микола Миколайович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2245.Мензяк Михайло Андрійович (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
2246.Семенов Захар (Калинівський НВК №1)
2247.Сидоренко Альбіна Євгеніївна (Новотагамлицький ліцей)
2248.Величканич Іванна (Буштинський ліцей №2)
2249.Копинець Олександра (Буштинський ліцей №2)
2250.Хитрик Олександра Олександрівна (Харківський ліцей № 74)
2251.Зелінська Софія (Науковий ліцей Хортицької національної академії)
2252.Білоног Кирило Віталійович (Броварський ліцей № 11)
2253.Петах Діана (Крисківська гімназія)
2254.Метлушко Микита (Початкова школа "Поділля")
2255.Івашкевич Кароліна Дмитрівна (КЗЗСО "Луцький ліцей № 11 Волинської обласної ради")
2256.Ігітханов Олександр (Одеський ліцей № 92)
2257.Камінський Олексій Вікторович (Одеський ліцей № 101)
2258.Ткач Вікторія (Безпальчівський НВК)
2259.Кіосе Софія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2260.Плиска Владислава (Буштинський ліцей №2)
2261.Маляренко Дмитро Володимирович (Школа №1)
2262.Устимович Майя Віталіївна (Ліцей № 17 м Львова)
2263.Чауш Муса (Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
2264.Кіра Куцарєва (Нікопольський Ліцей № 6 Нікопольської міської ради)
2265.Кислова Поліна (Школа №17)
2266.Матюшенко Артур (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
2267.Григоруца Лія Олекссндрівна (Мамалигівський ліцей)
2268.Іваненко Дарина (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2269.Возний Сергій (Школа №64)
2270.Маламут Ілля Віталійович (Камінська філія Романівського ліцею №2)
2271.Харламова Аріна (Середня загальноосвітня школа № 146)
2272.Саченко Олена (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2273.Случик Максим (Тинненський ліцей)
2274.Ликов Артем В'ячеславович (Вараський ліцей №4)
2275.Лопатинський Артем Дмитрович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2276.Владиславюк Ангеліна Анатоліївна (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради")
2277.Іванюк Марія Олександрівна (КЗ "Бочаницька ЗОШ І-ІІІ ступенів")
2278.Головатенко Єгор Артемович (Ліцей №3)
2279.Паламар (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2280.Карпінська Софія Назарівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
2281.Сірко Анастасія Сергіївна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2282.Гаркавий Юрій Олегович (Новоолександрівський ліцей)
2283.Захарчук Аліна (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст)
2284.Ківерін Сергій Сергійович (Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
2285.Похила Андрій Олександрович (Летичівський ліцей №3)
2286.Кисельов Іван Миколайович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2287.Левченко Віра (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
2288.Родін Ростислав (Енергодарська гімназія №7)
2289.Даннік Дамір Віталійович (Вербська гімназія)
2290.Телятник Давід Сергійович (Шепетівський НВК №1)
2291.Волошина Таміла (Розсошенська гімназія)
2292.Оліневич Сабріна (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
2293.Кононченко Юрій Олексійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 307 з поглибленим вивченням природничих наук)
2294.Дибко (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2295.Хомечко Аліна Тарасівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2296.Федоренко Анатолій Анатолійович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2297.Мамченко Олександра (Новобілоуський ліцей)
2298.Сипко Алла Денисівна (Апостолівський ліцей №1)
2299.Котко Андрій Євгенійович (Павлівський ліцей)
2300.Серебряков Владислав (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
2301.Златьєва Злата Миколаївна (Черкаський НВК №34)
2302.Мандрюк Олександра Володимирівна (Кіцманський ЗЗСО)
2303.Гненна Таїсія Михайлівна (Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
2304.Чередніченко Марія Сергіївна (Харківський ліцей №18)
2305.Олексюк Дмитро Андрійович (Дихтинецький ліцей)
2306.Гайовий Костянтин (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2307.Клименко Анна Олександрівна (Черкаський НВК №34)
2308.Тушич Ліля (Центр дитячої та юнацької творчості)
2309.Постика Тимофій (КЗО "Спеціальна школа №12" ДОР)
2310.Талалай Данило Владиславович (Ліцей 17 Павлоградської міської ради)
2311.Дурманенко Дмитро Олегович (Альтернативна школа Ярина School)
2312.Похил Мирослава (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
2313.Мазурук Вікторія Андріївна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
2314.Парандій Віктор Олегович (Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2)
2315.Сенчишина Маргарита Іванівна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
2316.Нікулаєва Катерина Сергіївна (Ніжинська гімназія №6)
2317.Присяжнюк Христина (Луцький ліцей №24)
2318.Калиновська Ярина Юріївна (СЗШ № 99)
2319.Кончакова Марина Павлівна (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
2320.Нестеровський Михайло (Міжнародний ліцей МАУП)
2321.Філіпов Едуард (Васильківська філія Лохвицької гімназії № 1)
2322.Мазурік Заріна (Дніпровський ліцей №28)
2323.Ткач Даніїл (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
2324.Сахаров Віктор (Ukrainian Global School)
2325.Мельник Денис Олександрович (Берлогівська гімназія)
2326.Троєцька Анастасія Андріївна (Дихтинецький ліцей)
2327.Серебряніков Костянтин Олександрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2328.Перевала Давид Іванович (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
2329.Ярмолюк Софія (Ліцей села Кримне)
2330.Бобко Андрій Віталійович (Ліцей №66 Львівської міської ради)
2331.Чехов Олександр Олександрович (ЗЗСО с. Зелений Гай)
2332.Вакуленко Олександр Іванович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
2333.Полока Максим (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2334.Русаловська Яна Вячеславівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2335.Старокожко Христина (Харківський ліцей №119)
2336.Йосифів Тарас Романович (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
2337.Крутовозюк Ксенія Миколаївна (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
2338.Ярмусь Софія (ОЗ Почаївська ЗОШ)
2339.Чорноплечий Роман Вячеславович (Калинівський ліцей №3)
2340.Іваник Софія Юріївна (Філія ''Поланківська ПШ'')
2341.Забашта Злата Львівна (Ліцей "Євроленд")
2342.Злобич Андрій (КЗО СЗШ № 35 ДМР м.Дніпро)
2343.Ткачук Ніка Петрівна (Ліцей села Кримне)
2344.Бугрін Сергій Віталійович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2345.Загорулько Владислав (КЗ "Шарівський ліцей")
2346.Павлюк Вероніка (Початкова школа "Арніка")
2347.Титов Андрій (Початкова школа "Казка")
2348.Середа Давид (Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
2349.Богомолова Дарія (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
2350.Левшун Іван (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2351.Бойко Злата Романівна (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2352.Халан Вероніка Віталіївна (Ліцей № 4 Звягельської міської ради)
2353.Глубіцький Дмитро (Космацька ЗОШ)
2354.Бібіна Аліса (Калинівський НВК №1)
2355.Голос Діна Володимирівна (Шполянський ліцей №3)
2356.Здерчук Софія Сергіївна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2357.Романенко Єва Володимирівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2358.Добровольський Давид Олександрович (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
2359.Сидоренко Софія (Запорізька СШ № 72)
2360.Ващенко Елеонора Вікторівна (Слобожанський ліцей)
2361.Кравчук Поліна Максимівна (Криворізький ліцей "Непосида скул")
2362.Плекскань Маргарита (Ліцей № 7 Хмельницької міської ради)
2363.Сороковий Марко Павлович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
2364.Дзига Максим Олександрович (Одеський ліцей "Михайлівський")
2365.Бурбело Дар'я Валентинівна (Філія ЗСО І-ІІ ступенів с. Гальжбіївка)
2366.Бех Анна (Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
2367.Чорненька Марія (Ліцей Інформаційних Технологій № 79)
2368.Алексишинець В'ячеслав (Буштинський ліцей №2)
2369.Капінус Ілля (КЗ ХЗОШ № 49)
2370.Крюкова Вероніка (Гімназія імені родини Луговських)
2371.Колодич Оксана Володимирівна (Познанський ліцей)
2372.Картавих Карина Артурівна (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
2373.Даша Безуглова (Спеціалізована школа №71)
2374.Козачок Богдан (КЗЗСО ліцей №10 Жовтоводської міської ради)
2375.Семиліт Даніель Дмитрович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2376.Багаліка Маркіян (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2377.Шуткова Ксенія (Школа І-ІІІ ступенів № 292 ім. гетьмана Івана Мазепи)
2378.Ключковський Захарій Володимирович (Гімназія с. Милятин ім. Михайла Грицюка - філія Павлівського ліцею Волинської області)
2379.Артюшин Гліб Володимирович (ТОВ "ЗНЗ "Фокус Освіти")
2380.Кованжи Денис Вячеславович (Миколаївський ЗЗСО)
2381.Касьян Олександра Олексіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 236 міста Києва)
2382.Грахмез Ксенія Артурівна (Бандурський ЗЗСО I-III ступенів)
2383.Скавронський Станіслав Миколайович (ТОВ "Ліко-школа")
2384.Дембіцька Маргарита Артемівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2385.Пятаков Кіріл (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
2386.Кратко Іванна (Носівська початкова школа)
2387.Дем'янко Олександр (Мовний центр "Країна знань")
2388.Маловічко Єлизавета Василівна (Журжинецька гімназія-філія Лисянського ОЗ)
2389.Курченко Іван Олександрович (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
2390.Приступа Ярослав Андрійович (Криворізький ліцей "Кредо" Криворізької міської ради)
2391.Перевезій Максим (Заваллівський ліцей)
2392.Токарчук Вікторія Олександрівна (Рокитнівський ліцей №3)
2393.Гродюк Надія Андріївна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2394.Семакіна Варвара Олександрівна (Харківський ліцей № 173)
2395.Барабанов Владислав (Запорізька СШ № 72)
2396.Кальніченко Володимир Артурович (Христинівська школа мистецтв)
2397.Кириченко Адель (Одеський ліцей № 121)
2398.Бухало Софія (Тарасівський академічний ліцей)
2399.Гомон Анна Василівна (Броварський ліцей № 11)
2400.Самойленко Нікіта Валерійович (Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва)
2401.Відякіна Віра Миколаївна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2402.Савченко Ярина Олександрівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2403.Візавер Андрій Едуардович (Ясінянський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2404.Хапрова Лада (Харківський ліцей № 89)
2405.Булмасова Ольга Володимирівна (Ліцей № 6 м. Покровська)
2406.Золотарьова Поліна Олександрівна (Одеська початкова школа № 292)
2407.Безрук Данило (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2408.Годлевський Микола (Ліцей "Екологія і Культура")
2409.Поліщук Михайло (Одеський ліцей № 117)
2410.Свинар Данило Васильович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2411.Островська Марта Володимирівна (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
2412.Марусинець Ніколь (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
2413.Кузьменко Тарас Іванович (Білогородський ліцей №1)
2414.Вітюк Злата (Шепетівський НВК №1)
2415.Арушанова Марія Каренівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2416.Котилев Марія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2417.Секашова мишель (Міжнародний ліцей МАУП)
2418.Кравченко Вікторія Андріївна (Лиманська ЗОШ №4)
2419.Власюк Єлизавета Андріївна (Ліцей міжнародних відносин № 51)
2420.Дяченко Тимофій Сергійович (Пархомівський ліцей)
2421.Палій Платон Євгенович (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
2422.Созанська Софія Іванівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
2423.Колесніченко Олександр Юрійович (Черкаська ЗОШ №32)
2424.Кутяніна Марина (Миколаївська гімназія № 18)
2425.Лисенко Мілана (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
2426.Драбинюк Ангеліна Юріївна (Ліцей №2 Калинівської міської ради)
2427.Бевз Давид Сергійович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
2428.Коваленко Кирило Олександрович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2429.Сарайкіна Аліса Євгенівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2430.Оберемок Мілана (Запорізький ліцей №71)
2431.Карповець Ілля (Моквинський ліцей)
2432.Явтушенко Максим Геннадійович (Степнянський ліцей)
2433.Дідух Дар’я (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2434.Пасечник Северин (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2435.Каплун Дмитро Іванович (Лохвицька ЗОШ №2)
2436.Панфілова Олександра (КЗО НВК №59 ДМР)
2437.Яковлев Платон Андрійович (Харківський ліцей № 173)
2438.Марченко Давид Павлович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
2439.Шабатура Каріна Денисівна (Шепетівський НВК №1)
2440.Шемчук Артем (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
2441.Павлусик Єлизавета (Биковецька гімназія)
2442.Марченко Анна (Гімназія №6)
2443.ВОЙТКО СВЯТОСЛАВ (Носівська початкова школа)
2444.Желнова Анна Павлівна (Одеський ліцей № 92)
2445.Пирогова Вікторія Олексіївна (Апостолівський ліцей №1)
2446.Гончар Владислав Анатолійович (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
2447.Чернявська Юлія Сергіївна (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2)
2448.Хвостік Софія Олександрівна (Гімназія №2)
2449.Власенко Василина Сергіївна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
2450.Помазкова Кіра (Балтський ліцей №3)
2451.Матвієнко Злата (Гімназія № 179 міста Києва)
2452.Левчук Мар'яна Олександрівна (Суразький ЗЗСО)
2453.Федорюк Аліна Ігорівна (Білогородський ліцей №1)
2454.Радченко Назар Романович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
2455.Асаржи Єлизавета (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2456.Пилипець Марія (Буштинський ліцей №2)
2457.Дубінін Ярослав Сергійович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2458.Закревський Д.Д (Козелецький ліцей №3)
2459.Тарасова Романна (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
2460.Тимчук Єва (Eagle team education)
2461.Бабарико Олександр Вадимович (Козелецький ліцей №3)
2462.Токова Марія (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
2463.Раца Віра Олександрівна (Штунський ліцей)
2464.Ільїна Дарія (єМатематика)
2465.Пунтус Олександр (Криворізька гімназія №87)
2466.Візнович Аріна Андріївна (Бурлачобалківська гімназія м.Чорноморськ)
2467.Білінська Ангеліна Андріївна (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
2468.Коростенська Анна Романівна (ВоледобростанськаЗОШ)
2469.Стороженко Лілія (Зарожненський ліцей)
2470.Михальчук Дмитро Богданович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2471.Романович Ліна (Шепетівський НВК №3)
2472.Кибукевич Володимир Іванович (Глиннівський ліцей)
2473.Петрова Тетяна Сергіївна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2474.Пашкова Анастасія Олексіївна (Бузький ліцей)
2475.Іваніченко Богдан Олексійович (Новоархангельський ліцей "Лідер")
2476.Ветошкін Павло Олегович (Одеська початкова школа № 54)
2477.Шкода Поліна (Харківський ліцей №119)
2478.Пасюкова Анна Дмитрівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2479.Ференс Нестор Володимирович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
2480.Єргієв Данило Олександрович (Одеський ліцей № 101)
2481.Корб'як Матвій Богданович (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
2482.Нечай Ілля Олександрович (ПЗО "Кембрідж фемілі")
2483.Михайлюк Іван (Новороздільський ЗЗСО І-ІІІ ст. №3 ім. А. Гергерта)
2484.Касьян Максим Юрійович (Харківський ліцей №18)
2485.Лантух Олександра Олександрівна (Барвінківський ліцей №2)
2486.Поковба Євген Миколайович (Буштинський ліцей №2)
2487.Архипенко Андрій (Опорний заклад "Торецька ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6")
2488.Слободян Іван (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
2489.Богданова Дар'я Олександрівна (Охтирська ЗОШ №2)
2490.Бєссарабова Мирослава Леонідівна (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
2491.Зіско Тимофій Євгеновіч (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
2492.Кухтін Євген Денисович (Південний ліцей № 2)
2493.Романюк Єлизавета Юріївна (Бердичівський фаховий коледж промисловості, економіки та права)
2494.Мамрієнко Ілля Сергійович (Філія ОЗНЗ "Петровірівський ліцей" - Армашівська початкова школа - ЗДО)
2495.Гмиря Назар Олексійович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2496.Облан Максим Вячеславович (Миколаївський ліцей № 22)
2497.Філеп Станіслав Михайлович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2498.Пасевич Віра В'ячеславівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2499.Андрієнко Анна Юріївна (Микулицька ЗОШ)
2500.Пащенко Володимир (Ліцей №1 м. Немирова)
2501.Стефюк Розалія Любомирівна (Центр дистанційної освіти "Джерело")
2502.Гогусь Ева Александрjвна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
2503.Геник Іван (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2504.Фурсенко Аліна (Криворізька гімназія №42)
2505.Казан Катерина (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2506.Яковчук Вероніка (Білогородський ліцей №1)
2507.Акуленко Єгор (СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2508.Кисельова Каріна (Броварська гімназія Мономакс)
2509.Биднюк Інна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
2510.Відяпін Давид Михайлович (Криворізька гімназія №94)
2511.Сич Ольга Миколаївна (Малоглумчанський ліцей)
2512.Лисенко Олександра Олегівнаа (Оболонський опорний ЗЗСО)
2513.Ухваткіна Анастасія (Гуманітарна гімназія №23)
2514.Семишкур Анастасія Олександрівна (Сумський ЗЗСО №26 СМР)
2515.Саприкіна Анна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2516.Малахов Кирило Володимирович (НВК-ліцей №100)
2517.Поворозко Володимир Олександрович (Криничанський ліцей ім. В.Л.Мусіяки)
2518.Токарчук Тарас (Луцький ліцей №18)
2519.Юрчук Володимир Андрійович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2520.Соловей Андрій Володимирович (Козелецький ліцей №3)
2521.Майданюк Мирослав (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
2522.Іванова Марія Віталіївна (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
2523.Фесенко Владислав Олександрович (Ясенська гімназія)
2524.Попівняк Михайло (240)
2525.Москаль Дар'я Василівна (Дихтинецький ліцей)
2526.Коваль Катерина Михайлівна (Вишнівський академічний ліцей 1)
2527.Чуйкова Стефанія Андріївна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2528.Коник Софія Артемівна (Орільська філія КЗ "Орільський ліцей")
2529.Шомоді Аделія Андріївна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2530.Коваль Христина Василівна (Якубівська ЗОШ I ступеня)
2531.Сосновцева Адріана Федорівна (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
2532.Репуло Анастасія (Доброславський ліцей)
2533.Cугоняко Олександр (Красилівська гімназія №1)
2534.Левчук Вероніка (Ліцей села Кримне)
2535.Рогова Євгенія Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2536.Можаров Артем Миколайович (Іллінівський ОЗЗСО)
2537.Підвисоцький Даниїл Русланович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2538.Кутасевич Ярослав Валентинович (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
2539.Вєрємйова Ксенія (Ренійський ліцей № 3)
2540.Кревська (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2541.Ткаченко Юра (Крюківщинський ліцей "Лідер")
2542.Крячков Максим Андрійович (Новокалинівський ліцей)
2543.Лупак Іван Іванович (Зарічанська гімназія)
2544.Головченко Назар (Черкаський НВК №34)
2545.Рябченко Соломія Романівна (Кам'янобрідський ліцей)
2546.Підопригора Євгеній Володимирович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
2547.Маковецька Поліна (Ліцей с.Глинськ)
2548.Тадеуш Тімур Юрійович (Гімназія №2)
2549.Сайко Іван Дмитрович (Саврівська гімназія)
2550.Білинська Вікторія Олегівна (СЗШ № 99)
2551.Лазарєва Владислава Ігорівна (Козелецький ліцей №3)
2552.Марцинюк Дарина Євгенівна (Ліцей №3)
2553.Ляшук Анна Юріївна (Гімназія імені родини Луговських)
2554.Максюта Єгор Ігорович (Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту)
2555.Борозненко Іван Дмитрович (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
2556.Новаківська Олеся (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
2557.Петрух Микола Миколайович (Черкаський НВК №34)
2558.Грущ Артем Валерійович (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
2559.Мірошнік Данило (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2560.Данькова Тіна (Розсошенська гімназія)
2561.Зінченко Денис Русланович (Каплунівська гімназія)
2562.Оніка Злата Олексіївна (Одеський ліцей № 117)
2563.Яланська Ярина (Ліцей № 37 імені Максима Самойловича)
2564.Семенюк Еліна Юріївна (Вишнівський академічний ліцей 1)
2565.Феєр Ілля (Буштинський ліцей №2)
2566.Митник Лілія (СЗШ № 99)
2567.Цікалишин Максим Русланович (Новояворівська ЗОШ №3)
2568.Цвігун Віра Віталіївна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2569.Романюк Уляна Костянтинівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2570.Опанасюк Олександра Романівна (Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
2571.Гац Злата (Ренійський ліцей № 3)
2572.Леоненко Олексій (Малинівська гімназія)
2573.Красовська Крістіна Сергіївна (Ліцей "Євроленд")
2574.Кравець Даніїл Ярославович (Гімназія № 107 ''Введенська'' - ЗНЗ І-ІІІ ст.)
2575.Кравченко Ольга Вікторівна (Лоцкинський ліцей Інгульської сільської ради)
2576.Миронець Матвій Миколайович (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
2577.Рудченко Олександр Сергійович (Пашківський ліцей)
2578.Костєв Іван Вікторович (Громадська Спілка “Dedicated to Excellence”)
2579.Лисенко Денис Олександрович (Летичівський ліцей №3)
2580.Мірошниченко Всеволод Сергійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2581.Кузнєцова Вікторія Олександрівна (Новокалинівський ліцей)
2582.Пінігіна Варвара Богданівна (Міжнародний ліцей МАУП)
2583.Даховська Єва (Міжнародний ліцей МАУП)
2584.Кисіль Денис Євгенійович (Гімназія "Київська Русь")
2585.Верченко Матвєй Сергійович (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
2586.Дякова Ксенія (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2587.Бєдна Вероніка Андріївна (Черкаська ЗОШ №32)
2588.Кричун Злата Іванівна (Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
2589.Семчук Северин (Клеванський ліцей №2)
2590.Дьяков Кирилл (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
2591.Гайдич Марія Володимирівна (Новокалинівський ліцей)
2592.Стефанюк Тихон (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2593.Шищенко Матвій (Одеська гімназія №58)
2594.Колесніков Вадим Євгенович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
2595.Якімкін Єгор Олександрович (Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
2596.Пугач Анна Олександрівна (Ліцей №3)
2597.Байол Катерина (Школа №64)
2598.Жаботинський артем (Запорізький ліцей №71)
2599.Мороз Микола (Розсошенська гімназія)
2600.Магрело Юлія Русланівна (Сарненська гімназія №3)
2601.Комашко Анна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2602.Григоришина Вікторія (Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
2603.Довгань Світлана Юріївна (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
2604.Сирко Яна (Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
2605.Панасюк Олександр (Летичівський ліцей №2)
2606.Рудний Матвій (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
2607.Осадчук Станіслав Андрійович (Криворізька гімназія №94)
2608.Дарина (Кз "НСЗШ №13")
2609.Худоярова Дар'я Сегіївна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)
2610.Павловська Олександра (Середня загальноосвітня школа №74)
2611.Чхан Іван Михайлович (Гімназія № 179 міста Києва)
2612.Куртіш Денис (Волинський ліцей імені Нестора Літописця)
2613.Барановська Софія Вадимівна (Маркушівський ліцей)
2614.Чернова Ангеліна Сергіївна (Дачненський ліцей № 2 Дачненської сільської ради)
2615.Козлова Любов Вячеславівна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
2616.Святогор Макарій Михайлович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2617.Макаров Кирило (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2618.Іванчук Маргарита Володимирівна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2619.Османов Самір Русланович (Харківська спеціалізова школа I-III ступенів № 73)
2620.Перетятко Ангеліна Миколаївна (СЗШ № 99)
2621.Крощенко Денис Сергійович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11)
2622.Черніченко Олександр Павлович (Криворізька гімназія №42)
2623.Яручик Тимофій (Луцький ліцей №18)
2624.Ширяєва Аліна Анатоліївна (Новофастівський ліцей)
2625.Бардах Неоніла Василівна (Бродківський ЗЗСО І-ІІ ступенів)
2626.Красніцька Вероніка Миколаївна (Апостолівський ліцей номер 3)
2627.Кірієнко Радимир Олександрович (Одеський ліцей "Фонтанський")
2628.Старжинський Марк (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2629.Сичак Тимофій Володимирович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
2630.Омеляненко Тетяна (Близнюківський ліцей)
2631.Батюк Єва (ХАГ "Оазис Надії")
2632.Саранова Валерія (Школа №64)
2633.Діана Довжанська Іванівна (Підлісківська гімназія)
2634.Добуш Руслан Михайлович (Новояворівська ЗОШ №3)
2635.Панащенко Артем Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2636.Бурдін Олександр (Одеська ЗОШ №118)
2637.Вишнівський Дмитро Олександрович (Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ст)
2638.Бородій Назар Дмитрович (ThinkGlobal Київ Березняки)
2639.Фабрикант Дмитро Володимирович (Черкаська ЗОШ №32)
2640.Дмитренко Вадим (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
2641.Голофаєв Єгор Олегович (ТОВ "Ліко-школа")
2642.Бичкова Ганна Олександрівна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)
2643.Давидюк Дарина (Ліцей с.Глинськ)
2644.Скрипка Поліна (Гімназія "Київська Русь")
2645.Ротар Каріна Євгенівна (Слобідська гімназія)
2646.Потапчук Маргарита (Ліцей села Кримне)
2647.Ляшенко Алєксія Миколаївна (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
2648.Шерстюк Данил Ярославович (Бучанський ліцей № 9)
2649.Дашко Дар'я Максимівна (Харківський ліцей № 152)
2650.Деруга Злата Костянтинівна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
2651.Сахарук Максим Олегович (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
2652.Бережник Юлія Романівна (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
2653.Яцків Ярослав (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
2654.Краєвський Іван (Одеська гімназія № 107)
2655.Ананенко Артем Андрійович (Чернігівський обласний науковий ліцей)
2656.Степа Іван (Буштинський ліцей №2)
2657.Корзун Мілада Олександрівна (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7)
2658.Герелюк Ангеліна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2659.Рудзінська Вероніка (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2660.Пригаріна Кароліна Сергіївна (Перехрестівський ЗЗСО)
2661.Якубич Єва Михайлівна (Боратинскький ліцей)
2662.Борщ Данііл (Розсошенська гімназія)
2663.Зуй Артем Вадимович (Апостолівський ліцей номер 3)
2664.Савченко Станіслав Ярославович (Підзамчівський ліцей)
2665.Блум Вероніка Олександрівна (Львівський ліцей №81 ім. П.Сагайдачного)
2666.Старчак Софія Володимирівна (Рава-Руський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
2667.Зелінська Єва Дмитрівна (Стрільська початкова школа)
2668.Арбузова Аріна Андріївна (Путивльський ліцей № 1)
2669.Гоман Андрій (Харківський ліцей №119)
2670.Супрунець Христина Олександрівна (Стрільська початкова школа)
2671.Щур Юлія Іванівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2672.Гагич Анастасія Олегівна (Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
2673.Слободянюк Володимир (Лозівський ліцей Хмільницької міської ради)
2674.Велігурська Марія (Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
2675.Самусенко Софія Олександрівна (Колодистенська гімназія)
2676.Карпінська Віталія Сергіївна (Школа №4)
2677.Московко Сергій Юрійович (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
2678.Колосовський Олександр (Харківський ліцей №119)
2679.Запольська Софія Русланівна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
2680.Ємельянова Євгенія Іванівна (Ліцей №5 Покровської міської ради)
2681.Іценко Вєроніка Ігорівна (Батуринська ЗОШ)
2682.Ляховецька Анна Юріївна (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
2683.Вінтоняк Софія (Коломийський ліцей №9)
2684.Гнатів Ярина Ростиславівна (Ліцей № 17 м Львова)
2685.Зозуліна Вероніка (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
2686.Сторожук Євгеній Дмитрович (Одеський ліцей №49)
2687.Шелег Вікторія Тарасівна (Лосківська зош)
2688.Кононенко Вероніка (Хмельницька ЗОШ №24)
2689.Уваркін Лука (Чайківська гімназія "Юнік Скул")
2690.Титаренко Костянтин Володимирович (Делівський ліцей)
2691.Галецький Гліб Ілліч (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2692.Поліщук марія (Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
2693.Панасюк Вадим Олександрович (Гімназія с. Муравище)
2694.Насальський Сергій Дмитрович (Одеська СШ № 35)
2695.Мачоган Матвій (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
2696.Такунова Марія Олександрівна (Одеська ЗОШ № 60)
2697.Піменов Микита (Ліцей № 17 м Львова)
2698.Васько Вадим Юрійович (СЗШ № 99)
2699.Васильковська Кароліна (Коломийський ліцей №9)
2700.Романів Олексій (СЗШ №73 м. Львова)
2701.Костенко Аріна Віталіївна (Ліцей №9 імені Євгенія Єніна Павлоградської міської ради)
2702.Литвиненко Ольга Дмитрівна (Харківський ліцей № 173)
2703.Несененко Євангеліна (Бучанський ліцей № 9)
2704.Слободенюк Назар (Одеський ліцей № 92)
2705.Горський Тимофій Данилович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2706.Півень Аполлінарія Юріївна (Броварський ліцей № 11)
2707.Хома Давид Юрійович (Гімназія імені родини Луговських)
2708.Олійник Вадим Олегович (Шиловецький ОЗО)
2709.Рожко Платон (Харківський ліцей №119)
2710.Бур'янов Марк Володимирович (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
2711.Ковач Софія (Осійський ЗЗСО I-III ступенів ім. Ф. Потушняка)
2712.Кривак Станіслав (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2713.Дудич Поліна Олексіївна (Заборольський ліцей № 32 Луцької міської ради)
2714.Демедюк Артем (Мізоцький ліцей)
2715.Гуменецька Ірина (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
2716.Кіліян Аріна Геннадіївна (Спеціалізована школа № 89)
2717.Серебрич Анна (Миколаївський ліцей № 22)
2718.Лідавець Евеліна Юріївна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
2719.Дідіцька Дар'я Володимирівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. № 2 м. Гайсин)
2720.Крицький Іван Олександрович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
2721.Юліана Поліщук (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
2722.Пляшко Поліна Сергіївна (Широківський ліцей № 2 Широківської селищної ради)
2723.Баєва Даяна Ярославівна (Альтернативна школа Ярина School)
2724.Чебанюк Анна (Ліцей імені Тараса Шевченка)
2725.Лиса Яна Василівна (Тернопільська СШ № 29)
2726.Арламенко Катерина Михайлівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2727.Шинкаренко Марія Юріївна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2728.Жевела Діана Миколаївна (Козелецький ліцей №3)
2729.Тихоненко Марія Валентинівна (Харківський ліцей № 173)
2730.Овдійко Стефанія (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
2731.Правосуд Поліна Олексіївна (Школа І-ІІІ ступенів № 276)
2732.Хоменко Роман (Мізоцький ліцей)
2733.Кухар Катерина Валеріївна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2734.Рудницька Кароліна Григорівна (Черкаська ЗОШ №32)
2735.Дашевська Софія Артемівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
2736.Асєєв Артем Ярославович (Кошелівський ліцей ім. В.Ф. Ковальчука)
2737.Ковалик Вікторія Юріївна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2738.Підченко Дмитро Олексійович (Первомайський ліцей №5)
2739.Чечет Петро Віталійович (Одеський ліцей "Фонтанський")
2740.Малішевський Михайло Володимирович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
2741.Макаров Андрій Олександрович (Дніпровська гімназія № 77)
2742.Карпенко Злата Романівна (Вільшанський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2743.Міхайлов Матвій Ігорович (Більська ЗОШ)
2744.Поперечна Злата Володимирівна (Хотинський опорний академічний ліцей)
2745.Сколота Єва Ярославівна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2746.Хомин Тарас Петрович (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
2747.Маканов Тимофій Миколайович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2748.Молнар Артем (Шаянський НВК)
2749.Громовенко Спартак Русланович (Одеський ліцей № 117)
2750.Артемова Вікторія (Іванівська гімназія)
2751.Самара Данііл Максимович (Ліцей №5 Покровської міської ради)
2752.Дзюба Святослава (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4)
2753.Лазаренко Дар'я (Початкова школа "Казка")
2754.Бублій Андрій Олександрович (Білогородський ліцей №1)
2755.Барбаш Илья (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
2756.Черемних Олександр Володимирович (Міжнародний ліцей МАУП)
2757.Цівінський Віталій Вікторович (Ліцей "Євроленд")
2758.Івасенко Захар (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
2759.Монастирська Єва Андріївна (Бурштинська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2)
2760.Домніченко Анна (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
2761.Топорівський Іван Віталійович (Слобідська гімназія)
2762.Кравченко Катерина Андріївна (Нікопольська гімназія № 22)
2763.Грищенко Матвій (Міжнародний ліцей МАУП)
2764.Савчук Анна (Міжнародний ліцей МАУП)
2765.Козир Михайло (Міжнародний ліцей МАУП)
2766.Рубан Андрій Олександрович (Губарівська гімназія)
2767.Комликов Назарій (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2768.Таркан Максим (Міжнародний ліцей МАУП)
2769.Бачило Ельвіра Миколаївна (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
2770.Джура Тимур Сергійович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2771.Пампареу Аліса Салімівна (Одеська гімназія №18)
2772.Цимбалюк Софія (Карпилівський ліцей)
2773.Громченко Діана В'ячеславівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2774.Лихогляд Вікторія Вікторівна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ")
2775.Горохов Святослав Олександрович (Чернівецький міський ліцей №3)
2776.Плахтій Мішель (Боярський академічний ліцей "Гармонія")
2777.Алескерова Лейла (Криворізький ліцей №113)
2778.Клят Єлизавета Ігорівна (Новоархангельський ліцей "Лідер")
2779.Шеремета Богдан (Кіцманський НВК)
2780.Кирилюк Богдан Юрійович (Бородянський ліцей №1)
2781.Ільчук Анастасія Русланівна (Глодоський ліцей)
2782.Меланчук Соломія (Буштинський ліцей №2)
2783.Ткачук Василь Олександрович (Летичівський ліцей №2)
2784.Джебка Марія Миколаївна (Пухівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2785.Ящук Віктор (КЗ "Витязівський ліцей")
2786.Крамар Олександр (Криворізька гімназія №42)
2787.Бєлік Аліса Олександрівна (Олешнянський ліцей)
2788.Хомін Олег (Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
2789.Павлова Серафима Ігорівна (Малоярославецька Друга гімназія)
2790.Дмитренко Варвара (Ліцей № 37 імені Максима Самойловича)
2791.Потапов Вадим (Петрівська гімназія Шевченківської селищної ради)
2792.Стахова Ірина (Одеська загальноосвітня школа №78)
2793.Кучерява Анастасія (Буштинський ліцей №2)
2794.Пащенко Кирило Андрійович (Люботинський професійний ліцей залізничного транспорту)
2795.Ніколайчук Анна (Міжнародний ліцей МАУП)
2796.Кондратюк Злата Андріївна (Удобненський ліцей)
2797.Гончаров Кирило Костянтинович (Дніпровський ліцей № 54)
2798.Орлюк Ілля Іванович (Вербська санаторна школа)
2799.Воротняк Мілана (Криворізька гімназія №91)
2800.Жукова Світлана (Харківський ліцей №119)
2801.Іванова Маргарита (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
2802.Давидовська Єва Олександрівна (Ліцей №2 Долинської міської ради)
2803.В'юнник Аделіна (Краснокутський ліцей №1)
2804.Качан Владислав (Ізяславський ліцей № 2)
2805.Мироненко Валерія Іванівна (Оболонський опорний ЗЗСО)
2806.Лящук Дмитро Андрійович (Підзамчівський ліцей)
2807.Шинкура Софія Олегівна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
2808.Мигаль Іван (КЗ "Панютинський ліцей")
2809.Ціпцюра Поліна (ОНЗ ЗЗСО І - ІІІ ст. №2 ім.І.Богуна м.Ямпіль)
2810.Ткачук Леся (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
2811.Нецькар Анна Володимирівна (Суховільський ліцей)
2812.Далькевич Анна Вікторівна (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
2813.Тимкул Софія Миколаївна (Колінковецький ліцей)
2814.Матвійчук Владислав (Шепетівський НВК №3)
2815.Клименко Назар (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
2816.Левченко Артем (Криворізька гімназія №118)
2817.Trach Kateryna (Дрогобицький музичний фаховий коледж імені Василя Барвінського)
2818.Кричун Іван Анатолійович (Дихтинецький ліцей)
2819.Сьомака Марія (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
2820.Осіпчук Максим Олександрович (Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
2821.Боборикін Тимофій (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2822.Єщенко Марія Вячеславівна (ТОВ "Ліко-школа")
2823.Хоменко Марія Сергіївна (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
2824.Гаваза Яна Ярославівна (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради Вінницької області)
2825.Шкіль Антоніна Любомирівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
2826.Юрчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2827.Тащі Максим (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
2828.Кравчук Назар (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
2829.Дьяков Микита (It Step School)
2830.Євсенєва Софія Олександрівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2831.Петлик Вікторія (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
2832.Гучук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
2833.Колєснікова Поліна Олексіївна (Logos School)
2834.Беженар Іван Михайлович (Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
2835.Ковальчук Кіра (Луцький ліцей №18)
2836.Федосенко Михайло Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
2837.Тимощук Анастасія (Птицька гімназія)
2838.Федунів Марко Олегович (СЗШ №23)
2839.Салій Марта (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
2840.Мусіянчук Матвій (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
2841.Дяденчук Єва Анатоліївна (Сидоренківський ліцей)
2842.Сенокосов Кирило Сергійович (Маріупольський НВК "Ліцей-школа №48")
2843.Танчин Матвій Дмитрович (СЗШ № 99)
2844.Циганова Анастасія Володимирівна (Новоолександрівський ліцей)
2845.Катковська Злата Денисівна (Криворізька гімназія № 102)
2846.Кустуров Даніїл Миколайович (Малоярославецька Друга гімназія)
2847.Міньковська Анна (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
2848.Черната Олександр Дмитрович (Міжнародний ліцей МАУП)
2849.Сова Мілана Володимирівна (Носівська початкова школа)
2850.Медулич Марія Владиславівна (Подобовецький ЗЗСО І-ІІ ст.)
2851.Кравченко Ірина Миколаївна (Бузький ліцей)
2852.Шурига Марія (ПЗЗСО "Київська гімназія "Орендж")
2853.Каленюк Ярина Олександрівна (Львівська гімназія "Євшан")
2854.Когут Діана (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
2855.Зуй Ангеліна (Соколівська ЗОШ І-ІІ ст.)
2856.Бондарук Дарина Дмитріна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
2857.Зварич Анастасія Романівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2858.Свинарчук Назар (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
2859.Галкін Дмитро Олександрович (Вознесенський перший ліцей)
2860.Білобродський Іван (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
2861.Чевелєв Костянтин Анатолійович (Добропільський НВК №7)
2862.Грунь Анна Марія Олегівна (Красилівська гімназія №1)
2863.Баглюк Майкл-Михайло Павлович (Миколаївський ліцей № 22)
2864.Іванченко Іван Васильвич (ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
2865.Станко Злата Петрівна (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
2866.Поліщук Анастасія Богданівна (Ліцей міжнародних відносин ім. В.Стуса)
2867.Турянська Вікторія Валеріївна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2868.Бринчак Надія (Школа №64)
2869.Кравченко Марія Артурівна (Удобненський ліцей)
2870.Бугай Тихон Юрійович (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2871.Щур Крістіна (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
2872.Сухова Любов Іванівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №1)
2873.Калюжна Злата Олегівна (Міжнародний ліцей "Михаїл")
2874.Шульгіна Соломія Дмитрівна (Гореницький ліцей)
2875.Вітенко Богдан (Коломийський ліцей №9)
2876.Пушкарьов Марк Денисович (Харківський академічний ліцей №45)
2877.Северенчук Олексій (Криворізький ліцей №113)
2878.Федоряк Емілія (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
2879.Басюк Катерина Ігорівна (Половлівська гімназія)
2880.Романова Софія (Криворізька гімназія №87)
2881.Барташ Поліна Володимирівна (Миколаївська гімназія № 49)
2882.Музиченко Ніка (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
2883.Кузнецов Леонід (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
2884.Свєжаков Назар Сергійович (Ліцей №3)
2885.Павлюк Мілана Миколаївна (Початкова школа №11)
2886.Смілянець Борис Михайлович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2887.Віржак Катерина Віталіївна (ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
2888.Лаба Сергій (Тур'я Пасіцький ЗЗСО)
2889.Ананейчук Віра (Миколаївський ліцей № 22)
2890.Ситник Ілля Ігорович (Перша міська гімназія)
2891.Земка Георгій Костянтинович (Перша міська гімназія)
2892.Сень Марія (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2893.Крутофіст Евеліна Григорівна (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
2894.Богомаз Олена Павлівна (Харківський фаховий коледж технологій та дизайну)
2895.Болдирєв Максим Олександрович (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
2896.Дума Юстина Юріївна (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
2897.фурман дарина вікторінка (Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну)
2898.Адамчик Артем Юрійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
2899.Голомий Юлія Володимирівна (Немішаївський ліцей №2)
2900.Артемук Маргарита (Луцький ліцей №18)
2901.Сакада Софія Андріївна (Броварська ЗОШ № 3)
2902.Сазбандян Артур Сергійович (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
2903.Тіунов Антон (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
2904.Василюк Данило (Луцький ліцей №18)
2905.Куляніца Аліса Вікторівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
2906.Емилбеков Алмазбек (Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
2907.Кіш Максим (Підвиноградівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
2908.Яковина Аделіна Денисівна (Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
2909.Громова Владислава Олександрівна (Дніпровський ліцей № 54)
2910.Дяченко Артем (Вишнівський академічний ліцей 1)
2911.Арабаджи Іван (Ренійський ліцей № 3)
2912.Іванкова Весняна Анатоліївна (Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
2913.Хомик Дмитро Михайлович (Березотіцька гімназія ЛМР)
2914.Перепьолкін Ілля Віталійович (Хімчинський ліцей "Інтелект")
2915.Лєкар Юлія Юріївна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2916.Юрович Артем (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
2917.Шумський Арсеній (Одеський ліцей № 121)
2918.Павлов Микола (Глухівська загальноосвітня школа № 6)
2919.Іванченкова Марія Андріївна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
2920.Кулініч Анастасія Миколаївна (Краматорська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 10)
2921.Телішевський Ілля (Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
2922.Качковський Сергій Владиславович (Криворізька гімназія №94)
2923.Містота Евеліна (КЗ "Вороновицький ліцей")
2924.Демченко Аріна Олександрівна (Ліцей "Євроленд")
2925.Шрубковська Вероніка Володимирівна (Летичівський ліцей №2)
2926.Писарогло Влада Владиславівна (Білгород Дністровський ЗЗСО №4)
2927.Луценко Данило Сергійович (Новотарутинська гімназія Бородінської ТГ)
2928.Макух Андрій (Михайлівська ЗОШ)
2929.Кіченко Валерія Станіславівна (Миргородська гімназія №2 "Гелікон")
2930.Болобан Максім (ВСП "Павлоградський фаховий коледж НТУ "ДП")
2931.Таранов Ілля (КЗО СЗШ № 35 ДМР м.Дніпро)
2932.Рогозний Ілля Андрійович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
2933.Курбатова Дар'я Михайлівна (Середино-Будський ліцей №1 Середино-Будської міської ради)
2934.Федорак Злата (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2935.Пантюхов Владислав Володимирович (Школа І-ІІ ступенів-ліцей №38 ім. В.М.Молчанова)
2936.Кондратюк Олеся (Вілійський ЗЗСО)
2937.Іванина Артур (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
2938.Дудар Богдан Михайлович (Школа №Розважівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2939.Біла Оксана Василівна (Горбівська філія Ємільчинського ліцею №1)
2940.Лисик Дмитро Андрійович (СЗШ № 99)
2941.Лопатіна Вікторія Костянтинівна (Одеський ліцей "Михайлівський")
2942.Бубирь Тимофій Олександрович (Запорізький ліцей №71)
2943.Демченко Тимур (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2944.Мельник Яна (Скраглівська гімназія)
2945.Самойлов Владислав (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
2946.Курінський Андрій Романович (Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2947.Жученко Євангеліна Євгеніївна (Криворізький ліцей "Непосида скул")
2948.Цвік Олександр Русланович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
2949.Жегестовський Дмитро (Луцький ліцей №18)
2950.Сергієнко Богдан Романович (Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
2951.Кройтор Елізар Іванович (Колінковецький ліцей)
2952.Маруненко Поліна Віталіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
2953.Нехаєнко Павло Юрійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
2954.Каліна Поліна Євгенівна (Новокалинівський ліцей)
2955.Князєв Єгор Олегович (Солоницівський ліцей №3)
2956.Воробєй Марія (ВСП "Боярський фаховий коледж НУБіП України")
2957.Зварич Варвара Іванівна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
2958.Биканов Ростислав Олександрович (Математичний гурток "Ерудит", ДЦ "Смайлик")
2959.Вінзіцька Софія Миколаївна (Верблюзький НВК)
2960.Ключко Іван Дмитрович (Богданівський НВК:ЗОШ І-ІІІ ст.-ЗДО)
2961.Ляшенко Аліса Дмитрівна (Смілянська ЗОШ І-ІІІ ст. №10)
2962.Калитюк Віолета (ВПФК імені Агатангела Кримського)
2963.Рац Анна Андріївна (Олександрівський ліцей)
2964.Білоус Анна Сергіївна (Батуринська ЗОШ)
2965.Боковенко Софія Миколаївна (Мартинівський ліцей)
2966.Захарченко Назар Дмитрович (Роменська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7)
2967.Бідула Злата (Тарасівський академічний ліцей)
2968.Касьян Єва (КУ Сумська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 17)
2969.Тарковська Ангеліна (Вілійський ЗЗСО)
2970.Буник Софія Романівна (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
2971.Білинський Матвій Олегович (СЗШ № 99)
2972.Бабич Мілана Сергіївна (Ліцей № 24 міста Житомира)
2973.Пащенко Єва (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
2974.Ладнюк Єгор (Одеська гімназія №18)
2975.Альошина Дар'я Вадимівна (Новокалинівський ліцей)
2976.Платко Денис Віталійович (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
2977.Микитюк Михайло Михайлович (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2978.Бербат Валерія (Одеська ЗОШ №118)
2979.Ковальчук Роман (Летичівський ліцей №2)
2980.Дем'яненко Світлана Анатоліївна (Лучанська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
2981.Волошан Варвара Віталіївна (Коболчинська гімназія-філія ОЗ "Сокирянський ліцей №1")
2982.Пітікар Ярослав (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
2983.Ганушевич Марія (Міжнародний ліцей МАУП)
2984.Відяпіна Юліана Михайлівна (Криворізька гімназія №94)
2985.Жукова Аліса Олександрівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2986.Бурбан Яна Василівна (Суховільський ліцей)
2987.Юхимишена Аліса Андріївна (Деражнянський НВК, ЗОШ І - ІІІ ст. №2, гімназія)
2988.Данченко Матвій Вячеславович (Лубенська ЗШ І-ІІІ ступенів №7 ім. В.Роїк)
2989.Степанов Віталій Павлович (Немішаївський ліцей №2)
2990.Поздняков Іван Дмитрович (Гімназія №191 ім. П.Г.Тичини з поглибленим вивченням іноземних мов)
2991.Шліонська Ірина (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
2992.Камашев Єгор (Початкова школа "Деснянка")
2993.Вовканець Макар Васильович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
2994.Главко Максим (Бірківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Тараса Шевченка)
2995.Віценко Єгор Костянтинович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
2996.Сердюк Аліса Олегівна (Немішаївський ліцей №2)
2997.Василенко Аліса Євгенівна (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
2998.Сулім Єва (Ukrainian Global School)
2999.Кірпіч Софія Олександрівна (Бучанський ліцей № 9)
3000.Штанько Глєб (Харківський ліцей №119)
3001.Завгородня Каріна (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
3002.Копитчак М. (Львівська гімназія "Євшан")
3003.Смаль Анастасія (СЗШ №1 м. Львова)
3004.Осіпова Ангеліна Михайлівна (Уманська початкова школа № 1)
3005.Лавренко Кіра (ХАГ "Оазис Надії")
3006.Кушнір Гліб Олексійович (Одеський ліцей "Михайлівський")
3007.Сімон Христина Валеріївна (Cпеціалізована школа №80 Печерського району м. Києва)
3008.Теплюк Дарія Віталіївна (Броварський ліцей № 11)
3009.Гамова Валерія Іванівна (Запорізька гімназія Широківського ліцею №2)
3010.Гніденко Милана Олегівна (Ліцей №3)
3011.Квашка Дмитро (Розсошенська гімназія)
3012.Гавка Марія Іванівна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3013.Криниченко Олександр Олександрович (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
3014.Даніловець Артем Русланович (Тинненський ліцей)
3015.Онищук Вікторія (ТЗОШ І-ІІІ ступенів №19)
3016.Коцаба Емілія Любомирівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3017.Терлецька Анна Василівна (Терлівська гімназія)
3018.Наседкіна Вікторія (Новоукраїнський ліцей № 6)
3019.Мамич Марія Миколаївна (Ліцей № 10)
3020.Бабенко Анна Володимирівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3021.Ніколенко Артем Сергійович (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
3022.Ткаченко Віталіна (Балтський ліцей №3)
3023.Прокопчук Анна (Школа №18)
3024.Андрушко Маркіян Ігорович (Росохоцька гімназія)
3025.Гриценко Маргарита (Медведівський ліцей)
3026.Рощупкін Тимофій (Краснокутський ліцей №1)
3027.Слотвінський Дмитро Олександрович (Козелецький ліцей №3)
3028.Щукіна Ірина (Ліцей "Екологія і Культура")
3029.Бранець Кіра Андріївна (Броварський ліцей № 11)
3030.Максимчук Аглая Сергіївна (Летичівський ліцей №3)
3031.Баришевський Леонід Олександрович (Ліцей №144 ім. Г.Ващенка)
3032.Матей Ємілія Георгіївна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3033.Грицай Дмитро Михайлович (Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
3034.Хатунцов Микола (Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів №61)
3035.Онипчук Поліна Сергіївна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3036.Непочатова Діана Євгенівна (Школа І-ІІІ ступенів №169)
3037.Пашко Нікіта (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
3038.Карпізін Родіон Валерійович (Броварський ліцей № 11)
3039.Світельська Поліна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3040.Чеплигін Андрій (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3041.Головенко Артур Віталійович (Верхівський ліцей)
3042.Беган Поліна (Пляхівська гімназія)
3043.Данилаш Дарина Василівна (Нижньоболотнянська гімназія)
3044.Марченко Вероніка Дмитрівна (Харківський ліцей № 159)
3045.Дробіна Софія Олегівна (Одеський ліцей № 111)
3046.Остащенко Богдан Андрійович (Запорізький ліцей №71)
3047.Даценко Вадим (Близнюківський ліцей)
3048.Васильків Анастасія (Джугастрівська гімназія)
3049.Коваль Софія Максимівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3050.Яворський Владислав (СЗШ №1 м. Львова)
3051.Симканич Дарина Петрівна (Зарічанська гімназія)
3052.Шинкаренко Валерія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3053.Колісняк Анна Максимівна (Добренський ліцей)
3054.Стецюк Вероніка Олександрівна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
3055.Антосюк Дмитро (Балтський ліцей №3)
3056.Шмат (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
3057.Ряполова Крістіна Євгенівна (Південний ліцей № 2)
3058.Козачевська Вероніка (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
3059.Мельничук Єлізавета Олегівна (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3060.Іванцюк Тетяна (Бабченський ліцей)
3061.Козир Назар Володимирович (Краснопільський ліцей №2)
3062.Оборіна Марія Дмитрівна (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
3063.Іщенко Назар (Розсошенська гімназія)
3064.Давиденко Софія (Бутівський ліцей)
3065.Румянцева Валерія (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
3066.Германчук Аліра (Городищенський ЗЗСО №1)
3067.Жуліков Захар Валерійович (Зарожненський ліцей)
3068.Чередниченко Наталя (Криворізький ліцей №113)
3069.Райковський Ілля Олегович (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
3070.Місяйло Владислав Васильович (Першотравенський ліцей)
3071.Заяць Дарина Романівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
3072.Комина Злата (Білогородський ліцей №1)
3073.Тесленко Тимофiй Олександровтс (Міжнародний ліцей МАУП)
3074.Каратіцький Марк (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3075.Arsen Rarata (English for Kids by Svitlana Gunko)
3076.Онишко Вікторія Юріївна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ")
3077.Коваль Веніамін (Середня загальноосвітня школа № 281)
3078.Чорна Тетяна Русланівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3079.Котюк Артем (Гімназія № 179 міста Києва)
3080.Лазарєва Марія (Плужненський ліцей)
3081.Чмут Анна Ярославівна (СЗШ №23)
3082.Химич Данило Дмитрович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3083.Манзик Анастасія Михайлівна (Вараський ліцей №4)
3084.Профорук Максим Олександрович (Дюксинський ліцей ім. Н.А.Хасевича)
3085.Стецюк Іванна (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
3086.Пандазі Володимир Володимирович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3087.Куценко Михайло Михайлович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
3088.Макаричева Марта Дмитрівна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3089.Янчук Богдан Олександрович (КЗ ВЛ №14)
3090.Остапчук Віталіна (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
3091.Поліна Головченко (Дмитрівський ліцей Дмитрівської селищної ради)
3092.Красніцький Максим Сергійович (Летичівський ліцей №2)
3093.Сулицька Софія (Рижанівський ліцей)
3094.Малікова Катерина (Білогородський ліцей №1)
3095.Козаков Єлизар Олексійович (Одеський ліцей "Михайлівський")
3096.Малерик Володимир Ігорович (Підзвіринецька ЗОШ)
3097.Гуткан Ганна Миколаївна (Малоярославецька Друга гімназія)
3098.Петрович Катерина Олександрівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3099.Глухенька Злата (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
3100.Грушко Максим Романович (Малинецький ЗЗСО)
3101.Літинський Денис Миколайович (Ліцей №3)
3102.Мозгова Дар'я Олегівна (ХНВК № 112)
3103.Міцяк Данило (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3104.Усич Вероніка (Ремчицький ліцей)
3105.Дремлюга Поліна (Запорізький класичний ліцей)
3106.Калашнікова Юлія (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
3107.Дімнич Даніїл (Розсошенська гімназія)
3108.Шовдра Ростислав Сергійович (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
3109.Гринь Діана (Розсошенська гімназія)
3110.Соя Іван (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3111.Довгань Злата Артурівна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
3112.Чілібійський Михаїл Олексійович (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
3113.Садковська Ксенія (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
3114.Ляшенко Денис Олександрович (Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
3115.Ільчук Соломія (Луцький ліцей №18)
3116.Березовська Соломія Андріївна (Сумська гімназія №1)
3117.Лунгу Ірина Олександрівна (Філія Малаївська гімназія Окнянського опорного ліцею)
3118.Холодько Домініка (Бучанський ліцей № 9)
3119.Жабокрицька Вікторія (Боярський академічний ліцей "Гармонія")
3120.Арзуманян Даніель Каренович (Бучанський ліцей № 9)
3121.Черненко Олександр Валентинович (Дніпровський ліцей № 54)
3122.Овсієнко Руслан Іванович (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
3123.Кривенко Софія (Городищенський ЗЗСО №1)
3124.Машкіна Каріна (Харківська СШ №108)
3125.Жовтун Ілля Тарасович (Ліцей ЕКО 198)
3126.Шмиголь Анастасія (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
3127.Бендера Матвій (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3128.Карагяур Дмитро (Одеська гімназія №58)
3129.Гресь Софія Дмитрівна (Запорізький ліцей №71)
3130.Левчик (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
3131.Петрівський Нікіта (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3132.Аверкеєв Андрій (Розсошенська гімназія)
3133.Галуза Андрій Володимирович (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3134.Латковський Кирило (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3135.Спірін Артур Вадимович (Одеська гімназія №18)
3136.Плетінка Галина Віталіївна (Гімназія імені родини Луговських)
3137.Дмитренко Олександр Олександрович (Технічний ліцей)
3138.Руденко Анастасія Валентинівна (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
3139.Сокот Альона Олександрівна (Вежицький ліцей)
3140.Ковтун Адріан Андрійович (Томашгородський ліцей №1)
3141.Півхлопко Марія Володимирівна (Клинівський ліцей Сатанівської ТГ)
3142.Губар Дарья (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3143.Долошецький Богдан Васильович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3144.Ковба Тимофій (Овруцький ліцей № 1 Овруцької міської ради)
3145.Никоряк Марія Сергіївна (Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
3146.Мосур Софія Михайлівна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3147.Волинець Богдан (Одеський ліцей № 92)
3148.Івасишин Анастасія Романівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3149.Сухоцький Назарій (Летичівський ліцей №2)
3150.Тодоров Олександр Іванович (Одеський ліцей № 111)
3151.Дитина Вероніка (Шепетівський НВК №1)
3152.Епель Веніамін Олександрович (ТОВ "Ліко-школа")
3153.Дем'янчук Теодор (Луцький ліцей №18)
3154.Дем'яненко Анастасія Романівна (Козелецький ліцей №3)
3155.Зозуля Михайло (Гімназія №2)
3156.Куніцький Єгор (Балтський ліцей №3)
3157.Дунський Андрій Леонідович (Запорізька гімназія № 107)
3158.Косенко Мар'яна (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3159.Деревяга Артем Борисович (Перехрестівський ЗЗСО)
3160.Білінська Вероніка Андріївна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3161.Афанасьєва Олеся (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3162.Демчук Анна (Ліцей села Кримне)
3163.Хурдепа Юстина Юріївна (Школа №33)
3164.Лещишин Дем’ян Русланович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3165.Юрченко Кірілл (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
3166.Танас Хрістіна (Сокирянський ліцей)
3167.Чийпеш Сергій Сергійович (Нижньоболотнянська гімназія)
3168.Турчина Анна Вадимівна (Славутицький ЗЗСО №3)
3169.Черкавська Софія Євгенівна (Першотравенський ліцей)
3170.Назаренко Юрій (Дніпровський ліцей №28)
3171.Куртов Ростислав (Міжнародний ліцей МАУП)
3172.Кичко Аліна Дмитрівна (Білогородський ліцей №1)
3173.Карноза Артем (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3174.Міщій Вероніка (Буштинський ліцей №2)
3175.Свідзінська Софія Юріївна (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3176.Кіщак Олена Ігорівна (СЗШ №23)
3177.Малько Ангеліна (Філія "Кирило-Ганнівська початкова школа")
3178.Мишалов Дмитро (Десантненський ЗЗСО I-III ступенів)
3179.Присяжна Соломія Олегівна (Перша міська гімназія)
3180.Петрик Денис Дмитрович (Комунальний заклад «Безруківський ліцей»)
3181.Жвалюк Крістіна (НВК №6 м. Хмельницького)
3182.Тихонов Данило (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3183.Гекманюк Вероніка (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
3184.Іовчев Олексий (Криворізька гімназія №91)
3185.Смирнова Поліна Іллівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
3186.Гальченко Миколай Олександрович (КЗ "Степногірська ЗОШ I-III ст." ВРР ЗО)
3187.Клевака Марія Сергіївна (Сарненська гімназія №3)
3188.Гайова Єва (Луцький ліцей №18)
3189.Лащук Андрій Русланович (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3190.Симканич Андрій Петрович (Зарічанська гімназія)
3191.Овчінніков Тимофій Михайлович (Гімназія №2)
3192.Легкобит Аделіна (Вирівський ліцей)
3193.Бормотов Віталій Валерійович (Солоницівський ліцей №3)
3194.Іванів Божена (Антонінський ліцей Антонінської селищної ради)
3195.Гринишин Вікторія Ігорівна (Суховільський ліцей)
3196.Пречиська Вероніка (КЗ "Красноріченський ліцей")
3197.Брусник Діана Рамінівна (Харківська гімназія № 86)
3198.Артем Грибовськиї Євгенович (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
3199.Кричун Аріна Олександрівна (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
3200.Куськал Аліна Павлівна (Красносільський ліцей)
3201.Дроздовська Анна Романівна (Реклинецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
3202.Васькевич Діана (Карпилівський ліцей)
3203.Чухрай Діана Олександрівна (Миколаївська гімназія №25)
3204.Голик Микита Артемович (Черкаська ЗОШ №32)
3205.Мельник Надія Тимурівна (Відсутні дані)
3206.Бекірова Мер'єм Зіяївна (Білогородський ліцей №1)
3207.Рудяк Єва (Чорноморський ліцей № 2)
3208.Остяк Олег (Коломийський ліцей №9)
3209.Байда Дмитро (Школа І-ІІІ ступенів № 122 міста Києва)
3210.Тетик Мар'яна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3211.Баранчук Вікторія (Старовижівський професійний ліцей)
3212.Попович Маргарита (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
3213.Михальчук Злата Мар'янівна (GlobalKids)
3214.Нечай Максим Андрійович (Завишенська початкова школа СМР)
3215.Кеснер Майя Вадимівна (Мартинівський ліцей)
3216.Семенченко Владислав Вадимович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3217.Гужвинська Дарья Романівна (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум")
3218.Ошурко Катерина (Вараський ліцей №4)
3219.Кладкова Вікторія (Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
3220.Коршинський Василь (Буштинський ліцей №2)
3221.Ільніцький Євгеній (Фурсівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3222.Захарчук Вадим (Ізяславський ліцей № 2)
3223.Подобєдова Маріана (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
3224.Труш Аріна Андріївна (Бучанський ліцей № 9)
3225.Ніколаєнко Марія Сергіївна (Броварський ліцей № 11)
3226.Луценко Поліна (Гуманітарна гімназія №23)
3227.Івахненко Данило Олександрович (Бутенківський ліцей імені Ю.П.Дольд-Михайлика)
3228.Березняк Богдан (Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
3229.Кутушев Гліб (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
3230.Притула Мілана Євгенівна (Криворізька гімназія №14)
3231.Шевченко Іван Ярославович (Партизанський ліцей)
3232.Колодка Єгор Андрійович (Шевченківський ліцей)
3233.Фесюн Аліна Сергіївна (Шаповалівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3234.Романчук Аріана Миколаївна (Карпилівський ліцей)
3235.Дідківський Олександр (єМатематика)
3236.Сахнюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
3237.Коцюба Аріна Вікторівна (Миколаївська гімназія №25)
3238.Ліпинський Тимофій (Бориспільський ліцей "Перспектива" імені Володимира Мономаха)
3239.Саламаха Наталія (Балтський ліцей №3)
3240.Радкевич Мілана (Середня загальноосвітня школа №74)
3241.Зілінський Дмитро Віталійович (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
3242.Бабійчук Ілля Олександрович (Камінська філія Романівського ліцею №2)
3243.Мога Микита (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3244.Лемешев Артем Денисович (Погребське НВО)
3245.Вернигор Софія Максимівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
3246.Журавель Максим Юрійович (Філія "Кирило-Ганнівська початкова школа")
3247.Лук'янчук Ілля (Гімназія №34)
3248.Коротіна Олександра Олександрівна (Запорізький ліцей №71)
3249.Івашкін Іван (Миколаївський ліцей № 22)
3250.Бобер Ельвіра Олегівна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3251.Богуцький Назар Миколайович (Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
3252.Капустенко Олександр Вячеславович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
3253.Артеменко Іван (Розсошенська гімназія)
3254.Алєксєєнко Віталіна Віталіївна (Одеський ліцей "Фонтанський")
3255.Скотаренко Дар`я (Миколо-Комишуватська гімназія)
3256.Семенько Олексій Костянтинович (Черкаський НВК №34)
3257.Більо Софія Василівна (Терлівська гімназія)
3258.Марк Чуєв (ОЗ «Академічний ліцей»)
3259.Матяш Софія Тарасівна (КЗ "Ліцей № 6")
3260.Бельма Каріна Віталіївна (Нападівська філія Борсуківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3261.Безкоровайна Тетяна Володимирівна (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
3262.Батіна Дарʼя (Середня загальноосвітня школа № 146)
3263.Дідук Євген Євгенович (Ірпінський ліцей №2)
3264.Сидоренко Маряна (Харківський ліцей №119)
3265.Печериця Назар Станіславович (КЗО "НВК №103" ДМР)
3266.Бобик Ростислав Олегович (Клішковецька гімназія)
3267.Толкачов Дмитро Сергійович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
3268.Долганик Павло Назарович (Суховільський ліцей)
3269.Демедюк Матвій (Одеський ліцей №7)
3270.Субот Макар (Білоцерківський ліцей-гімназія №12)
3271.Гула Маргарита Максимівна (Ліцей №15 Павлоградської міської ради)
3272.Власов Дмитро Володимирович (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
3273.Василов Данило (Чернівецький ліцей 5 «Оріяна»)
3274.Король Анастасія В'ячеславівна (Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
3275.Кроча Аліна (Шепетівський НВК №3)
3276.Бугайчук Марія (Гуманітарна гімназія №23)
3277.Попик Давид (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3278.Яремко Софія Степанівна (Свірзька ЗОШ)
3279.Коломієць Сергій (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3280.Деркач Міклош (Ужгородський ліцей ім. Дойко Габора)
3281.Антоничев Артем Андрійович (Великобалківська гімназія)
3282.Малиновський Леонід Павлович (Харківський ліцей № 89)
3283.Огар Соломія Богданівна (Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
3284.Біловус Маркіян Васильович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3285.Чепела Миколай Артемович (Носівська початкова школа)
3286.Дузенко Ірина (Ліцей №19 Павлоградської міської ради)
3287.Березовський Володимир Сергійович (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3288.Дозорцева Софія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3289.Рейнгольд Валерія Юріївна (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
3290.Лелека Микола Миколайович (Радушненський ліцей Новопільської сільської ради)
3291.Лепіх Дем'ян (Гімназія імені родини Луговських)
3292.Карась Герман Валентинович (Ніжинська гімназія № 3)
3293.Матвійчук Святослав Сергійович (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3294.Білівський Іван (Пригородоцька гімназія)
3295.Роздобудько Злата Олександрівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3296.Солдан Тимофій (Луцький ліцей №18)
3297.Чорна Вікторія Олександрівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3298.Клімарчук Олександра Євгенівна (Білоцерківська ЗОШ № 18)
3299.Ільїна Аліса (Одеський ліцей "Фонтанський")
3300.Мельник Єлизавета (Криворізька гімназія № 15)
3301.Тимофій Божена Миколаївна (Коломийська філія №10 Коломийського ліцею №9)
3302.Рашевський Костянтин Андрійович (Дніпровський ліцей № 54)
3303.Осавлюк Катерина (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3304.Ілюшик Ангеліна Олександріана (Криворізька гімназія №91)
3305.Головко Марія Валеріївна (Козелецький ліцей №3)
3306.Гузь Єлісєй Русланович (Малокаховський ЗЗСО)
3307.Вергелес Олександр (Одеський ліцей № 117)
3308.Кристофович Дмитро Віталійович (Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил)
3309.Кожокарь Дарія (Новоукраїнський ліцей № 6)
3310.Денисюк Тарас Михайлович (Карпилівський ліцей)
3311.Ігнатов Арсеній Олександрович (Білоцерківський колегіум)
3312.Манзюк Олександр Сергійович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3313.Черноткач Максим Романович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №11)
3314.Голодняк Володимир Іванович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
3315.Дорошенко Дмитро Олексійович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3316.Вериженко Діана (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
3317.Фера Ярослав (Шаянський НВК)
3318.Стоянов Кирило В'ячеславович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3319.Гуржос Михайло Вадимович (ТОВ "Ліко-школа")
3320.Дребота Наталія Миколаївна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
3321.Лосінець Роман Вікторович (Біленський ліцей)
3322.Антонюк Еріка (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3323.Михайлова Анастасія Сергіївна (Черкаський НВК №34)
3324.Смолярчук (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
3325.Лялька Єва (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3326.Левченко Марія Віталіївна (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3327.Логвинська Анастасія Тарасівна (Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
3328.Руденко Софія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3329.Лозовщук Олександра Ігорівна (Одеський ліцей "Михайлівський")
3330.Петрощук Ярослав (Летичівський ліцей №2)
3331.Томашевський Кирил (Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
3332.Колісниченко Любава (Балтський ліцей №3)
3333.Самодай Богдан Олександрович (Бочечківський ЗЗСО)
3334.Кургуз Анна Юріївна (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3335.Ніколюк Юрій Віталійович (Суразький ЗЗСО)
3336.Nikol Fedoryuk (Ліцей №21 ЛМР)
3337.СелюченкоМаксим (Ліцей №16 міста Житомира)
3338.Кисельова Ніколь (Початкова школа "Казка")
3339.Вишневська Мія Сергіївна (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
3340.Кісельова Олександра (Ліцей №1 Долинської міської ради)
3341.Дремлюх Дмитро Мирославович (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
3342.Поліщук Назар (Первомайська гімназія № 2)
3343.Кудибин Максим Васильович (Якубівська ЗОШ I ступеня)
3344.Стоянова Анна Миколаівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3345.Мироняк Поліна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3346.Верховський Владислав Іванович (Лебединська гімназія №3)
3347.Леміш Антоніна Євгенівна (Бердянська ЗОШ № 2)
3348.Кудляк Емілія Віталіївна (Інноваційна школа Синкглобал Львів)
3349.Дербасова Єлизавета Денисівна (Нікопольський ліцей № 6)
3350.Мартинюк Аліна (Одеський ліцей № 31)
3351.Половик Дарія Антонівна (Сидоренківський ліцей)
3352.Мамойленко Варвара (Одеський ліцей № 121)
3353.Харченко Ксенія Євгенівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3354.Харін Андрій (Васищевський ліцей)
3355.Блоцька Агата Юріївна (Альтернативна школа Ярина School)
3356.Нечай Мілана (Розсошенська гімназія)
3357.Кізицька Наталія (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3358.Федченко Кирило Дмитрович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
3359.Якимишин Дарина Ярославівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3360.Шомоді Олександр Вікторович (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
3361.Аббасов Мамед Сабір огли (Одеський ліцей № 101)
3362.Фокшек Микола Павлович (Дихтинецький ліцей)
3363.Дивнич Аліса (Школа №17)
3364.Фещук Володимир Євгенійович (Філія ОЗНЗ "Петровірівський ліцей" - Армашівська початкова школа - ЗДО)
3365.Радюк Максим Олегович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3366.Рясик Дмитро (Перша міська гімназія)
3367.Барабаш Богдан Сергійович (Прошівська ЗОШ І-ІІ ст)
3368.Черемуш Ангеліна (Балтський ліцей №3)
3369.Козюк Олександр (Луцький ліцей №18)
3370.Гаєнко Валерія Романівна (Добропільський НВК"ЗОШ І - ІІІ ст.№3 -ДНЗ")
3371.Ржипецький Юрій Олександрович (Дружелюбівський ліцей Калинівської міської ради Вінницької області)
3372.Михайлюк Олексій (Донецький ліцей № 2)
3373.Ковач Артьом Максимович (Шостаківський ліцей)
3374.Вандик Каміла (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3375.Подолець Анна (Гімназія імені родини Луговських)
3376.Процук Єва (Луцький ліцей №18)
3377.Костюкевич Соломія Миколаївна (Вежицький ліцей)
3378.Шкіря Софія Юріївна (Оболонський опорний ЗЗСО)
3379.Довгошея Анна Олегівна (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3380.Собчак Андрій Андрійович (Лановецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1 ім. Юрія Коваля)
3381.Нємчикова Анастасія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3382.Мосійчук Поліна Сергіївна (Попівська філія Наталинського ліцею)
3383.Оскома Вероніка Олексіївна (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
3384.Бондарева Софія Олександрівна (Спеціалізована школа № 131 Святошинського району м. Києва)
3385.Катеринюк Соломія Олександрівна (Боратинскький ліцей)
3386.Бесараба Катерина Віталіївна (ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
3387.Галіцький Данило (Кіцманський НВК)
3388.Андрієць Софія Сергіївна (Кіцманський ЗЗСО)
3389.Пецькова Софія Іванівна (Карпилівський ліцей)
3390.Бартман Соломія Тарасівна (Гімназія імені родини Луговських)
3391.Письменна Аріна Сергіївна (Партизанський ліцей)
3392.Лутчин Юлія Іванівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3393.Ющик Ангеліна Василівна (Великоолексинський ліцей)
3394.Соломянюк Володимир Анатолійович (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3395.Кулаковська Марія Василівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
3396.Савчук Михайло (Броварська гімназія Мономакс)
3397.Скаковець Тімур (Середня загальноосвітня школа № 281)
3398.Бабич Поліна Максимівна (Гореницький ліцей)
3399.Данилевський Єгор Романович (Чернігівський колегіум №11)
3400.Бачинський Максим (Калинівський НВК №1)
3401.Андрусь Поліна (Криворізький ліцей №113)
3402.Бобруйко Ярослав Вадимович (Калинівський ліцей №1)
3403.Тарасюк Христина Олексіївна (Гімназія імені родини Луговських)
3404.Ковальчук Вікторія Олексіївна (КЗ "Вороновицький ліцей")
3405.Дімчев Олександр Володимирович (ЗЗСО "Хлібодарський ліцей")
3406.Хазанович Іван (Броварська гімназія Мономакс)
3407.Кебець Михайло Анатолійович (Глухівський ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою)
3408.Неклеса Святослав (КЗЗСО ліцей №10 Жовтоводської міської ради)
3409.Кравчук Софія Миколаївна (Сапожинська гімназія)
3410.Шаріфі Руслан (Мовний центр "Країна знань")
3411.Куцитар Ярослав Геннадійович (Філія Малаївська гімназія Окнянського опорного ліцею)
3412.Сабадаш Анастасія (Балтський ліцей №3)
3413.Чемшит Богдан (Розсошенська гімназія)
3414.Біденко Уляна Станіславівна (Ліцей №75 ім.Лесі Українки ЛМР)
3415.Сарієва Дарина (Середня загальноосвітня школа № 281)
3416.Тарасюк Анна (Гуманітарна гімназія №23)
3417.Шандра Тимофій (Міжнародний ліцей МАУП)
3418.Мордухай Ліана Олександрівна (Миролюбівська СЗШ)
3419.Полюшко Дмитро (Сновське вище професійне училище лісового господарства)
3420.Шпехт Єлизавета Сергіївна (Дніпровський ліцей № 54)
3421.Коломієць Кирило Юрійович (Нетішинська гімназія "Ерудит")
3422.Приходнюк Анна-Софія (It Step School)
3423.Сухарський Святослав Романович (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
3424.Корнієнко Нестор Романович (Білогородський ліцей №1)
3425.Кучеренко Яромир Андрійович (Ліцей № 37 імені Максима Самойловича)
3426.Закопайло Макар Євгенович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3427.Павленко Варвара (Міжнародна школа NEO STUDY UA в Лімасcолі)
3428.Омельяненко Владислав Олександрович (Білогородський ліцей №1)
3429.Токарська Софія Олегівна (Бердичівський міський ліцей № 15)
3430.Волинець Тарас (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3431.Токар Данил Сергійович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
3432.Молибога Ольга (Знаменівський ліцей Піщанської сільської ради)
3433.Драган Олександра Вадимівна (КЗ "Юрівська гімназія" с.Юрівка)
3434.Ткач Анна Володимирівна (Копитківський ліцей)
3435.Кондрачук Єгор Вадимович (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
3436.Шепеленко Поліна Русланівна (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
3437.Лисенко Кіріл Євгенович (Батуринська ЗОШ)
3438.Грицюк Софія Максимівна (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3439.Неменущий Егор (Південний ліцей)
3440.Васюк Ілля Дмитрович (Спеціалізована школа №64)
3441.Новіцький Владислав (ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище")
3442.Бурчак Денис Сергійович (Річицький ліцей Забродівської сільської ради)
3443.Жежук Артем Володимирович (Вежицький ліцей)
3444.Полунін Артемій Юрійович (Одеський ліцей №4)
3445.Танцюра Олександр Олександрович (Дніпровський ліцей № 54)
3446.Коміссарчик Андрій Дмитрович (Білогородський ліцей №1)
3447.Орлова Кіра Дмитрівна (Рівненський ліцей "Центр надії" ім.Надії Маринович)
3448.Касаджик Маргарита (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
3449.Харченко Вікторія (Носівська початкова школа)
3450.Несвитайло Сергій (Charkivo mokykla Gravitacija)
3451.Тугаєнко Ліліана (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3452.Осадча Марія (Початкова школа "Казка")
3453.Дворядкіна Аріна (Тарасівський академічний ліцей)
3454.Деремед Єлизавета Сергіївна (Немішаївський ліцей №2)
3455.Лукан Іван Юрійович (Сергіївський ліцей імені Л.Кобилиці)
3456.Халова Ірина (Харківський фаховий коледж технологій та дизайну)
3457.Бартошук Уляна Русланівна (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
3458.Тевонян Каріна Гарівна (Ліцей №1 Долинської міської ради)
3459.Положевець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
3460.Vynogradskij Kostia (Перша приватна гімназія Кам'янця-Подільського)
3461.Гавриленко Максим (Бугаківська гімназія)
3462.Ремез Владислав (Шепетівський НВК №3)
3463.Закопайло Арсен Євгенович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3464.Личман Уляна Артемівна (Інгульський ліцей)
3465.Володєй Вікторія (Школа №64)
3466.Марунчак Михайло Андрійович (КЗЗСО "Луцький ліцей № 11 Волинської обласної ради")
3467.Рудь Арсен Петрович (Штунський ліцей)
3468.Охрімчук Анастасія (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3469.Бут Ярослава Павлівна (It Step school Poltava)
3470.Макотер Максим (Гаврилівський ліцей)
3471.Кардаш Софія Богданівна (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3472.Романюк Софія (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
3473.Плескан Матвій (Початкова школа "Поділля")
3474.Біла Богдана Сергіївна (Миколаївський ЗЗСО)
3475.Онопко Лиза (Андріївський ліцей №1)
3476.Мовчанюк Анна (Маньковецька гімназія)
3477.Крута Іванна Олександрівна (Судилківський ліцей)
3478.Школяренко Єгор Романович (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
3479.Дуднік Вероніка Олександрівна (Одеський ліцей №9)
3480.Флінушко Вероніка Віталіївна (Ліцей № 17 м Львова)
3481.Гринь Аліна Вікторівна (Запорізький колегіум "Елінт")
3482.Дорофєєва Єлизавета Сергіївна (Хрестищенська гімназія)
3483.Алєксеєва (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
3484.Вознюк Данило Анатолійович (Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №314 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3485.Жолтвінський Артем Олександрович (Хотинський опорний академічний ліцей)
3486.Валеєва Влада (Школа №33)
3487.Яблучанська Катерина (Шахівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3488.Максименко Іван Віталійович (Бочечківський ЗЗСО)
3489.Острик Іван Володимирович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
3490.Фадей Симонов (Logos School)
3491.Катющенко Іван Миколайович (Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №122)
3492.Чабан Анна Олександрівна (Дільнична гімназія)
3493.Шафоростова Карина Шируївна (Харківська гімназія № 127)
3494.Кравчук Вікторія Вадимівна (Стрибізький ліцей)
3495.Білобров Георгій Геннадійович (Одеський ліцей № 101)
3496.Темченко Альона (Приватний заклад "Білоцерківський ліцей "Перлина знань")
3497.Бідаш Аліса Олександрівна (Ліцей №3)
3498.Дахно Ростислав Вадимович (Броварський ліцей № 11)
3499.Шутенко Анна Ігорівна (Міжнародний ліцей МАУП)
3500.Дерман Максим Вадимович (Ірпінський ліцей №2)
3501.Бабченко Ніколь Владиславівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3502.Хатинська Марія Павлівна (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
3503.Кручак Денис Дмитрович (Рижанський ліцей)
3504.Цапик Ксенія Євгенівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
3505.Дзюба Дарья Русланівна (Іллінівський ОЗЗСО)
3506.Голубєва Діана Ярославівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
3507.Халявка Софія (Школа №64)
3508.Кравцова Марія Євгенівна (Ліцей № 17 м Львова)
3509.Войтенко Іванна (Харківський ліцей № 89)
3510.Дмитро Суровцев (ПЗО "Кембрідж фемілі")
3511.Поліщук Денис (Білогородський ліцей №1)
3512.Ткаченко Соломія Анатоліївна (Черкаська ЗОШ №32)
3513.Федосєєв Давид Євгенович (Перша міська гімназія)
3514.Шмиков Олександр (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12)
3515.Козачук Софія Миколаївна (Гімназія с. Муравище)
3516.Бобир Артем (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3517.Олейник Оксана (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3518.Кулакевич Анна Миколаівна (Глиннівський ліцей)
3519.Музика Анна Сергіївна (Слобожанський ліцей)
3520.Герасимов Єгор (Миколаївський ліцей № 22)
3521.Коваленко Олександр Юрійович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3522.Самойленко Михайло Сергійович (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
3523.Кравченко Ірина (Новоукраїнський ліцей № 6)
3524.Гончарова Анна (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3525.Бекеша Анна (Криворізький ліцей №113)
3526.Журан Владислава (Полтавська гімназія)
3527.Шовчко Віолетта Сергіївна (Андріївський ліцей №1)
3528.Лунгу Кіра Дмитрівна (Одеський ліцей "Фонтанський")
3529.Зубкова Єлизавета Олександрівна (Харківський ліцей № 62)
3530.Дорошевич Богдан Романович (СЗШ № 99)
3531.Геворгян Гарік Шаваршович (Криворізький ліцей "Непосида скул")
3532.Білоус Андріан Олександрович (Летичівський ліцей №2)
3533.Cорока Анастасія Олександрівна (Зубковицький ліцей)
3534.Захарчишин Олеся Миколаївна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради)
3535.Лімонт Максим Констянтинович (Чайківська філія Ліцею №1 Борщагівської ОТГ)
3536.Підгорецька Злата Андріївна (Білоцерківська гімназія-початкова школа № 3 ім. Т. Г. Шевченка)
3537.Боковенко Єгор Євгенович (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
3538.Полянська Вероніка Ігорівна (Немішаївський ліцей №2)
3539.Куртєва Елла (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3540.Гапоненко Вікторія Юріївна (Тиницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3541.Горлач Руслан (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3542.Качанова Дар'я (Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
3543.Степанов Олексій Олександрович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
3544.Нявчук Соломія (ПЗО "МрійДій" м.Львів)
3545.Дендерук Анастасія Андріївна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3546.Скрипнік Даніл Олегович (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3547.Жданова Вікторія (Ліцей №1 м. Немирова)
3548.Сердюк Богдан Романович (Кіндратівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
3549.Мовчан Дмитро Володимирович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3550.Жук Тарас Андрійович (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3551.Фурса Олександра Володимирівна (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3552.Передрій Роман (КЗ ХЗОШ № 49)
3553.Прилуцький Даниїл (Луцький ліцей №18)
3554.Компанієць Роман (Школа №64)
3555.Волощенко Альбіна (Новокиївський ліцей)
3556.Ткачук Андрій (КЗ "Шарівський ліцей")
3557.Матвіїшин Андрій Русланович (Ліцей №75 ім.Лесі Українки ЛМР)
3558.Жежера Діана (Бердянська ЗОШ № 20)
3559.Соболь Марія (Первомайська гімназія № 2)
3560.Руснак Катерина (Кіцманський НВК)
3561.Юрко Марія (Середня загальноосвітня школа №74)
3562.Голота Златослава Олегівна (Мельниківський ліцей)
3563.Яшин Данило Андрійович (Одеський ліцей "Михайлівський")
3564.Зварич Олександра-Парасковія Іванівна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3565.Матушевська Софія (Ліцей с.Глинськ)
3566.Степаненко Анна (Ukrainian Global School)
3567.Бура Поліна Олександрівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3568.Горченко Станіслав (Шиловецький ОЗО)
3569.Олейнікова Дарья (Криворізький ліцей академічного спрямування "Міжнародні перспективи" Криворізької міської ради)
3570.Гальчук Соломія Тарасівна (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3571.Сенько Олексій Вадимович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3572.Жалба Дмитро-Максим Миколайович (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3573.Баланюк Павло Дмитрійович (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3574.Педа Владислав Сергійович (Білогородський ліцей №1)
3575.Комарницький Назар (В'язівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3576.Мальцев Назар (Приватний заклад освіти "КМДШ")
3577.Коцюбенко Ульяна Олексіївна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3578.Лихо Максим Олександрович (СЗШ № 77 м. Львова)
3579.Жорова Анна (Славутицький ЗЗСО №3)
3580.Зеленський Тимофій (Початкова школа "Казка")
3581.Погоржельський Ельдар Анатолійович (Нікольська гімназія «Софія»)
3582.Криворучко Тимофій (Розсошенська гімназія)
3583.Сапачов Максим Віталійович (Сидоренківський ліцей)
3584.Зотова Єлизавета (Ліцей №1 м. Немирова)
3585.Луцай Олександр Олександрович (Петракіївський НВК)
3586.Фельп Софія Олегівна (Великовільшаницька ЗОШ І - ІІІ ст.)
3587.Осаульчук Микола Олегович (Ліцей №18 ЛМР)
3588.П'ятничук Олег Васильович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3589.Новицька Міла (КЗО НВК №59 ДМР)
3590.Панчишак Вікторія Русланівна (Рожнівський ліцей "Гуцульщина")
3591.Максюткіна Дар'я (Гімназія №34)
3592.Вашестюк Михайло (Луцький ліцей №18)
3593.Смольська Надія Андріївна (Підзвіринецька ЗОШ)
3594.Молотова Яна Романівна (Новопетрівська філія Петропільського ліцею)
3595.Шевченко Денис (Близнюківський ліцей)
3596.Стаєцький Іван Геннадійович (Зведенівський ліцей)
3597.Приймук Поліна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3598.Марчук Мирослава Олександрівна (Школа І-ІІІ ступенів № 151 міста Києва)
3599.Кудінович Михайло (ВСП «Ковельський промислово-економічний фаховий коледж ЛНТУ»)
3600.Парферюк Ангеліна (Кіцманський НВК)
3601.Фісуненко Мирослав Павлоаич (Дніпровська гімназія № 10 ім. І.І. Манжури ДМР)
3602.Коритко Артем Володимирович (Вербська санаторна школа)
3603.Люта Міла (Початкова школа "Поділля")
3604.Кухляренко Аріна Олегівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3605.Хіміон Андрій Володимирович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
3606.Онищук Надя (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3607.Кизименко Нікіта Миколайович (Андріївський ліцей №1)
3608.Мамчур Кіра (Білогородський ліцей №1)
3609.Білик Павло (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
3610.Сорокін Матвій Русланович (СЗШ № 99)
3611.Давиденко Анна (Харківський ліцей №119)
3612.Мишалова Ксенія (Десантненський ЗЗСО I-III ступенів)
3613.Бужина Ніка (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3614.Курилюк Ернест (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
3615.Жук Кирило (Шосткинський ліцей спортивного профілю)
3616.Ємець Софія (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
3617.Файчак Назар Миколайович (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
3618.Мамбетов Аслан (Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
3619.Рибак Олександр Володимирович (СЗШ № 99)
3620.Кузьмічова Адріанна (Спеціалізована школа №28)
3621.Гаран Олександр (Конотопська гімназія)
3622.Ворнік Дмитро Дмитрович (КЗЗСО "Щербанський ліцей")
3623.Кугаївська Ольга Романівна (Ужгородський мистецький ліцей "Перспектива")
3624.Тимчук Ігор Олександрович (Малинецький ЗЗСО)
3625.Терпелюк Марта Юріївна (Гімназія с. Муравище)
3626.Лук'янова Яна Андріівна (Дніпровська гімназія № 10 ім. І.І. Манжури ДМР)
3627.Гречко Марія (Криворізька гімназія №91)
3628.Катюхіна Олександра Дмитрівна (Одеська ЗОШ № 60)
3629.Анастасія Лежавська (Люхчанський ліцей)
3630.Корабель Дем'ян Олегович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3631.Василів Дмитро (Луківський ліцей)
3632.Куцевич Олександр Костянтинович (Луцький ліцей №1)
3633.Покотинська Юлія Ігорівна (Цибулівський ліцей)
3634.Островерха Сніжана Віталіївна (Одеський ліцей "Михайлівський")
3635.Валерія Дмитрівна Шостак (Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
3636.Сушинський Стефан (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3637.Галай Владислава Василівна (Буштинський ліцей №2)
3638.Шикула Максим Андрійович (Коровинський ЗЗСО Коровинської сільської ради)
3639.Кустуров Микола Миколайович (Малоярославецька Друга гімназія)
3640.Карплюк Юліана (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3641.Сілюков Максим (ПЗО "МрійДій" м.Львів)
3642.ЧОБОТАР АННА ОЛЕГІВНА (КЗ "Вороновицький ліцей")
3643.Поповська Світлана Олександрівна (Барський ліцей №1)
3644.Левчук Софія Володимирівна (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
3645.Васильковський Семен (Боратинскький ліцей)
3646.Ігнатишин Марта Василівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
3647.Ігнатенко Анастасія Віталіївна (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3648.Костенко Євгеній Олексійович (КЗ "Гайворонський ліцей №2")
3649.Волков Ілля (Криворізький ліцей №113)
3650.Білик Олександр (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3651.Павлова Мирослава Денисівна (Криворізька гімназія №94)
3652.Симоненко Анна Володимирівна (Черкаська ЗОШ №32)
3653.Соіч Даниїл Олегович (Харківський ліцей № 89)
3654.Умриш Наталія Петрівна (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
3655.Козікова Єлизавета (Гімназія №2)
3656.Мельничук Максим (Дихтинецький ліцей)
3657.Кащенко Михайло (Приватний заклад освіти "КМДШ")
3658.Приходько Григорій Андрійович (Новоолександрівський ліцей)
3659.Лехіцький Ігор (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3660.Твердохліб Юліана (Бабченський ліцей)
3661.Мартинов Михайло Віталійович (Приватний заклад освіти "КМДШ" Осокорки")
3662.Ільченко Єгор (Ізмаїльська гімназія № 2)
3663.Черепинська Діана (Школа №64)
3664.Прокопенко Анастасія (НВК-ліцей №100 (початкова школа))
3665.Єремія Анастасія Сергіївна (Перехрестівський ЗЗСО)
3666.Братцев Марко Андрійович (Перша міська гімназія)
3667.Деревягіна Вікторія Володимирівна (Шепетівський НВК №1)
3668.Марцинюк Лілія (Початкова школа "Казка")
3669.Киян Софія Володимирівна (Трубайцівська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3670.Раджабов Анжи Манучехрович (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3671.Бирка Катерина (Одеська ЗОШ №118)
3672.Якимович Анастасія Віталіївна (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
3673.Шершуков Ілля Дмитрович (КЗ "Флотилія юних моряків і річковиків" Кам'янської міської ради)
3674.Кусенко Мар'яна (Початкова школа "Казка")
3675.Кутявіна Софія (Костянтинівська ЗШ №1)
3676.Іваськов Нікіта (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3677.Веденяпіна Анна Юріївна (Білогородський ліцей №1)
3678.Абрамкін Олександр Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
3679.Іщенко Олександра Михайлівна (Броварський ліцей № 11)
3680.Ткаченко Ярослав Іванович (Харківський ліцей № 62)
3681.Гаврильченко Уляна Сергіївна (Вербська гімназія)
3682.Човганський Володимир (Красилівська гімназія №1)
3683.Химич Назарій Сергійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3684.Хомін Ярослав (Стадницька філія Оженинського ліцею № 2)
3685.Мантюк Лідія (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3686.Бігун Остап Іванович (Зборянська гімназія)
3687.Сидорович Максим (СЗШ №73 м. Львова)
3688.Остапчук Владислав Володимирович (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3689.Петрова Аріна (Запорізька СШ № 72)
3690.Демидко Марія Андріївна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
3691.Ковальчук Максим (Балтський ліцей №3)
3692.Євтушенко Аріна Ігорівна (Капулівська гімназія Покровської сільської ради)
3693.Скок Ірина Ігорівна (Білогородський ліцей №1)
3694.Павлова Катерина (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3695.Бондаренко Валерія Ігорівна (Козелецький ліцей №3)
3696.Радченко Марія Олександрівна (Чутівська гімназія)
3697.Задорожнюк Дмитро Євгенович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3698.Ковальчук Максим Павлович (Гімназія «Кідс Лайф Скул»)
3699.Волошин Ілля (Миколаївський ліцей № 22)
3700.Коровін Микола (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3701.Дулгер Олеся (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
3702.Сердюк Вікторія (НВК "ШЕЛ")
3703.Хомич Христина Миколаївна (Стрільська початкова школа)
3704.Савченко Максим Андрійович (Спеціалізована школа №27 ім. М.К. Путейка)
3705.Кривошапка Тімур Владиславович (Маловільшанська гімназія Обухівської ТГ Київської області)
3706.Шевченко Мілана (Криворізька гімназія №118)
3707.Кучурян Аріана Георгіївна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3708.Караченцев Артем Едуардович (Нікольська загальноосвітня школа №1 імені Якименка А.Д.)
3709.Левченко Марк (Одеський ліцей № 117)
3710.Атаманюк Катерина (Кіцманський НВК)
3711.Пукман Тетяна Віталіівна (СЗШ № 99)
3712.Мечет Вероніка Русланівна (Миколаївський ліцей № 22)
3713.Пірус Наталія Романівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради)
3714.Колісниченко Тимофій (Харківський ліцей "Освітній простір "Гравітація")
3715.Яворський Денис Васильович (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
3716.Пузенко Софія Максимівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
3717.Жирова Єва-Евеліна (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3718.Слєсарчук Антон (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3719.Копаной Олексій (Ізмаїльська гімназія № 2)
3720.Бузаров Владислав (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
3721.Гудзь Еліна Сергіївна (Глуховецька СЗШ І-ІІІ ст.)
3722.Саєнко Софія (Ізяславський ліцей № 2)
3723.Ієвлєва Євгенія Дмитрівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3724.Курилова Анна (Запорізька СШ № 72)
3725.Демченко Антон (Білогородський ліцей №1)
3726.Масюк Ангеліна Юріївна (Опішнянський ліцей)
3727.Коваль Марко (Початкова школа "Арніка")
3728.Штирбу Ева Олексіївна (Миколаївська гімназія № 18)
3729.Генчевський Данііл (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3730.Омельчук Олександра Юріївна (Ліцей № 24 міста Житомира)
3731.Боєчко Єва Володимирівна (Тернопільський класичний ліцей)
3732.Цівінський Гордій Артемович (Гімназія "Київська Русь")
3733.Щуров Арсеній (КЗ «Ліцей "Сокіл")
3734.Алексєєнко Денис (Бузький ліцей)
3735.Климченко Артем Сергійович (Філія ОЗНЗ - "Петровірівський ліцей" - Новосвітівська гімназія)
3736.Калайда Єлізавєта Ігорівна (Технологічний ліцей ім. А Мазура м. Хмельницького)
3737.Петрук Гліб Олександрович (ЗОШ №92 м. Львова)
3738.Гаврилюк Єлизавета Вікторівна (Миколаївська гімназія №25)
3739.Гавка Даніел (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3740.884135766 (Миколаївська гімназія № 18)
3741.Aліна Волівач (Гімназія "Провесінь" ЛМР)
3742.Качай Нікіта Максимович (ThinkGlobal Київ Березняки)
3743.Лобановська Діана (Одеський ліцей № 117)
3744.Дмитренко Володимир (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
3745.Поспєлкіна Лілія (Баштанський ліцей №2)
3746.Наумов Нікіта Артемович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
3747.Ватаманюк Анастасія Юріївна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3748.Мандрико Аріна (Чернігівський колегіум №11 Чернігівської міської ради)
3749.Лесковець Христина Ігорівна (Слобожанський ліцей)
3750.Хариш Назарій Володимирович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
3751.Кудіна Софія (Християнська двомовна школа "Сяйво")
3752.Плам Аріна (Ліцей імені Тараса Шевченка)
3753.Ковальчук Микола (Полтавська гімназія)
3754.Ткачук Юлія (Биковецька гімназія)
3755.Греньо Богдана Михайлівна (Гімназія "Київська Русь")
3756.Славинська Софія (Балтський ліцей №3)
3757.Даниленко Кароліна (Міжнародна школа NEO STUDY UA в Лімасcолі)
3758.Мойсюк Тетяна Павлівна (Антонівський ліцей)
3759.Марцинюк Владислава (Коломийський ліцей №9)
3760.Скат Вікторія Олександрівна (Опішнянський ліцей)
3761.Коренюк Ігор Віталійович (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
3762.Ткач Макар (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
3763.Керосинська Яна Валеріївна (Плугатарський ЗЗСО І-ІІІ ст)
3764.Голдман Ліліан-Сандра (Приватна початкова школа DaVinci)
3765.Іщенко Владислав Дмитрович (Дергачівський ліцей №2)
3766.Білуха Богдан (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3767.Шах Танві (Ліцей "Євроленд")
3768.Онашко Валерія (Броварська гімназія Мономакс)
3769.Боброва Каріна Дмитрівна (Харківський ліцей №75)
3770.Сидір Роман Володимирович (Школа №33)
3771.Зінченко Олександра Русланівна (Дніпровський ліцей № 54)
3772.Махаринський Олександр (КЗ "Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19")
3773.Панченко Валерія (Школа І-ІІІ ст. № 289 Дарницького району м. Києва)
3774.Дашутін Дамір (Харківський ліцей №119)
3775.Сеник Богдан Богданович (Новояворівська ЗОШ №3)
3776.Cамійленко Софія Сергіївна (Новопетрівський ліцей)
3777.Андрійчук Владислав (Кіцманський НВК)
3778.Сівецька Аліса Андріївна (Міжнародний ліцей МАУП)
3779.Головніч Катерина Сергіївна (Карлівський ліцей № 3)
3780.Філіпова Поліна Дмитрівна (Ліцей № 17 м Львова)
3781.Сахно (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
3782.Васильєва Софія Сергіївна (Бориспільська ЗОШ №6)
3783.Малий Артем (Початкова школа "Казка")
3784.Музика Нікіта (Уманська гімназія №11)
3785.Шелюжак Марія Василівна (Прокуравська гімназія)
3786.Бакум Анна Романівна (Черкаська ЗОШ №32)
3787.Анастасія Весній (Сокальська ЗШ І-ІІІ ст. № 2)
3788.Голуб Єгор (Трудолюбівська гімназія)
3789.Хом'як Віталій Олегович (Військовий ліцей НАСВ імені Петра Сагайдачного)
3790.Курдогло Євген Володимирович (Підгірненський ліцей)
3791.Булавінов Олексій (Науковий ліцей Хортицької національної академії)
3792.Фортуна Леонід Валерійович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
3793.Підгірна Євангеліна (Рижанівський ліцей)
3794.Давкун Денис (Нетішинська гімназія "Енергія")
3795.Тіунова Марія (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3796.Орел Діана Олегівна (Лозуватський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
3797.Усата Софія Валентинівна (Одеський ліцей № 92)
3798.Попова Вікторія Евгенівна (Вилківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 1)
3799.Тітова Софія Олександрівна (Розкішнянська початкова школа)
3800.Климчук Дар'я (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
3801.Шандро Назар (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №9 Мирноградської міської ради)
3802.Коханська Маргарита Юріївна (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
3803.Пославський Володимир Сергiйович (Одеська школа -інтернат № 5)
3804.Козік Аліна (Красилівська гімназія №1)
3805.Власюк Стефанія Володимирівна (Ліцей "Екологія і Культура")
3806.Ерохова Варвара Романівна (Міжнародний ліцей МАУП)
3807.Телепова Оксана Віталіївна (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
3808.Добровольський Адріан (ПЗО "МрійДій" м.Львів)
3809.Мельник Вікторія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3810.Пасічник Надія Василівна (Стрільченська гімназія)
3811.Загороднюк Ангеліна (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3812.Панченко Данііл Сергійович (Черкаський НВК №34)
3813.Марченко Артем Ілліч (Ліцей №1 с.Петропавлівська Борщагівка)
3814.Павлюк Владислав Олександрович (Луцький ліцей "Республіка")
3815.Стужук Марія Сергіївна (Слобожанський ліцей)
3816.Горєва Софія Романівна (TOВ "ПНЗ "Європейський Колегіум")
3817.Івашечкіна Ольга Сергіївна (Бахмутська ЗОШ №4)
3818.Демідов Максим (Одеський ліцей "Фонтанський")
3819.Привалов-Ліндрик Даниїл Віталійович (Білогородський ліцей №1)
3820.Дацик Артем (Шепетівський НВК №1)
3821.Галіба Валерія (Мізоцький ліцей)
3822.Цвіцінська Аріна (Гімназія "Освіта")
3823.Соколова Олександра Аркадіївна (Чорноморський ліцей №4)
3824.Геник Надія (Філія №6 Коломийського ліцею №9)
3825.Губа Вікторія Володимирівна (Райгородський ліцей)
3826.Симчич Анастасія Олегівна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
3827.Кочин Єва (Крюківщинський ліцей "Лідер")
3828.Заплішна Зоряна (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3829.Лінська Вероніка Юріївна (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
3830.Бегеба Давид Володимирович (Веснянська ЗОШ)
3831.Кравчун Дмитро Борисович (Солоницівський ліцей №3)
3832.Тиліпський Дмитро Володимирович (СЗШ №23)
3833.Ярова Дар’я Антонівна (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3834.Кухарець (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
3835.Капралова Вікторія Володимирівна (Вараський ліцей №4)
3836.Фурман Людмила Сергіївна (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського)
3837.Плющ Надія Олегівна (Спеціалізована школа №115 ім.І.Огієнка)
3838.Ільяшова Дар'я Денисівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3839.Андрійко Вікторія Володимирівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
3840.Дуднік Максим Олександрович (Грубнянський ліцей)
3841.Покулита Єлізавета (Дніпропетровська ЗОШ № 80)
3842.Стеців Максим (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
3843.Пістолюк Ілля (НВК №6 м. Хмельницького)
3844.Батюк Нікіта (ХАГ "Оазис Надії")
3845.Карпюк Олександр Олександрович (Веснянська ЗОШ)
3846.Тасанюк Денис Богданович (Плебанівський ліцей)
3847.Порошин Станіслав Олександрович (Криворізька гімназія №72)
3848.Саннікова Софія (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
3849.Закревський Максим Андрійович (Одеський ліцей "Михайлівський")
3850.Коробчук Юлія Михайлівна (Славутський ліцей)
3851.Малечко Костянтин Олексійович (Тиницький ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
3852.Лозінський Владислав Тарасович (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
3853.Балла Богдан Олександрович (Одеський ліцей № 92)
3854.Контур Олександра (Перегінська ЗОШ №2)
3855.Войтанович Захар Андрійович (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3856.Василенко Аріна (Спеціалізована школа № 246 з поглибленим вивченням англійської мови)
3857.Богдан Аделіна Олександрівна (Пархомівський ліцей)
3858.Бордя Єва (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3859.Петряєва Ангеліна (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
3860.Дубовицький Роман Євгенович (Могилівська філія-гімназія імені Михайла Логвина)
3861.Спасьонов Дмітрій (Медведівський ліцей)
3862.Добросол Поліна Романівна (Харківська гімназія № 86)
3863.Маслова Анастасія Сергіївна (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
3864.Мельничук Петро Іванович (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
3865.Кречик Марта Андріївна (Вараський ліцей №4)
3866.Сідорін Кіріл Вікторович (Атмосферна школа)
3867.Ковальчук Дмитро Валерійович (Старовижівський професійний ліцей)
3868.Мартинюк Богдан Дмитрович (Бердичівський міський ліцей № 15)
3869.Коденець Назар (Кіцманський НВК)
3870.Мордик Данило (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3871.Дацюк Христина (Луцький ліцей №18)
3872.Ровінський Данііл (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
3873.Олійник Єлизавета Андріївна (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
3874.Щукіна Софія Андріївна (Андріївський ліцей №1)
3875.Ісмагілова Емілія (Санаторна школа І-ІІ ступенів №20 Шевченківського району м. Києва)
3876.Уманський Ілля Сергійович (Корсунь-Шевченківська гімназія)
3877.Тягнирядно Ангеліна Богданівна (Троянська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка)
3878.Починок Дар"я Віталієвна (Шполянський ліцей №3)
3879.Жиляєв Максим Юрійович (Одеський ліцей №4)
3880.Кречун Ксенія (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
3881.Малай Ігор (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
3882.Караманова Злата Сергіївна (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
3883.Попа Меланія Євгенівна (Одеський ліцей № 117)
3884.Руденко Олександра Сергіївна (Літківський ліцей ім. М.П.Стельмаха)
3885.Гончарова Поліна Антонівна (Нікопольський ліцей № 19)
3886.Шпетна Дар'я Романівна (Ліцей №3)
3887.Парастюк Артем Андрійович (Целіївська гімназія Васильковецької ТГ)
3888.Кандауров Фелікс Олексійович (Іллінівський ОЗЗСО)
3889.Рудий Макар Костянтинович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
3890.Янішевська (Приватний заклад "Ліцей "Ерудит")
3891.Крутоус Злата Максимівна (Черкаський НВК №34)
3892.Вальковський Ярослав (Летичівський ліцей №2)
3893.Гончаренко Іван (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
3894.Ніколаєв Артем Русланович (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
3895.Ілляшенко Роман (Початкова школа "Казка")
3896.Батченко Євген Олегович (Миколаївський ліцей № 22)
3897.Камшилова Мирослава (Одеська ЗОШ №118)
3898.Тофанюк Денис Іванович (Агрономійський ліцей)
3899.Піддубна Марія Вікторівна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
3900.Школьна Діана (Криворізька гімназія № 15)
3901.Куглер Ілья (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
3902.Трач Анна Олексіївна (Маложенівський ліцей)
3903.Радченко Валерій (Харківський ліцей № 89)
3904.Шпетко Діана Сергіївна (Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну)
3905.Михайліченко Євгенія Максимівна (Броварська ЗОШ № 3)
3906.Тузяк Тарас (СЗШ №32)
3907.Марченко Марк Артурович (Гореницький ліцей)
3908.Саша (Барський ліцей №1)
3909.Шамрик Вероніка Валентинівна (Нетішинська гімназія "Ерудит")
3910.Міщенко Данило (Новопільський ліцей Оліївської сільської ради)
3911.Скробака Олександр Юрійович (Володимирський ліцей ім. О. Цинкаловського)
3912.Іваницька Марія (Носівська початкова школа)
3913.Марчинський Дмитро Олександрович (Ліцей № 24 міста Житомира)
3914.Булига Ярослав Олександрович (Гімназія № 179 міста Києва)
3915.Карван Соломія Сергіївна (Летичівський ліцей №2)
3916.Андрушко Аліна (Міжнародний ліцей МАУП)
3917.Білак Анастасія Юріївна (Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну)
3918.Пулій Анна -Марія Орестівна (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
3919.Кисельов Нікіта Миколайович (КЗ "Ліцей № 6")
3920.Макаренко Владислав Сергійович (Середня загальноосвітня школа № 288 Святошинського району м. Києва)
3921.Головко Олександр (Миколаївський ліцей № 22)
3922.Мигович Дмитро Іванович (Росошанська ЗОШ І-ІІ ступенів)
3923.Созанська Дар'я (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
3924.Гусєва Варвара Віталіївна (Спеціалізована школа №302)
3925.Кравчук Анна Антонівна (Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22)
3926.Яцук Анна (Ліцей села Кримне)
3927.Мігалчан Алекс Андрійович (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
3928.Калитчук Анастасія (Чернівецький багатопрофільний ліцей 4)
3929.Музичко Яна (Луцький ліцей №18)
3930.Гук Надія (It Step School)
3931.Товстуха Софія Іванівна (Носівська початкова школа)
3932.Дрегиль Вікторія (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3933.Таранська Ульяна (КЗ "Вороновицький ліцей")
3934.Слюсаренко Родіон Романович (Преображенська гімназія)
3935.Волошина Наталія Русланівна (Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну)
3936.Коновальчук Назар (Шосткинський ліцей спортивного профілю)
3937.Янаков Гордій Федорович (Перша міська гімназія)
3938.Андрусяк Вероніка (Гаврилівський ліцей)
3939.Карпенко Анна Русланівна (Омельницький ліцей)
3940.Сонько Данііл (Розсошенська гімназія)
3941.Тертична Марія (Степанківський ліцей ЗЗСО)
3942.Рац Софія Томашівна (Берегівський ліцей імені Ілони Зріні)
3943.Корольова Аріна Олегівна (Козелецький ліцей №3)
3944.Філоненко Маргарита (Одеський державний музичний ліцей імені професора П.С. Столярського)
3945.Івченко Марія Вячеславівна (Харківський ліцей № 161 "Імпульс")
3946.Білокудря Анна Дмитрівна (Харківський ліцей № 173)
3947.Гординя Анастасія Олексіївна (Гімназія № 179 міста Києва)
3948.Харченко Олена Володимирівна (Миколаївська гімназія № 18)
3949.Бикова Діана (Гімназія № 179 міста Києва)
3950.Зіньковський Денис (Пасинківська гімназія)
3951.Васильчук Матвій Олександрович (Першотравенський ліцей)
3952.Суторміна Юлія Вадимівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3953.Шостаківський Юрій Петрович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
3954.Подлюдний Артем Олександрович (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
3955.П'янило Артем (Гімназія імені родини Луговських)
3956.Булавка Анна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
3957.Натальчук Мирослав (Гімназія №315 з поглибленим вивченням іноземних мов)
3958.Паламарчук Дамір (Logos School)
3959.Веклич Юрій Юрійович (Рава-Руський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2)
3960.Чауш Амаль (Кримськотатарський ліцей "Бірлік Скул" с. Чайки)
3961.Дзюба Марія Олександрівна (Харківська гімназія 46 ім. М.В.ЛОМОНОСОВА)
3962.Лавриненко Артем (Балтський ліцей №3)
3963.Лучкевич Вікторія (СЗШ №1 м. Львова)
3964.Мазниченко Максим Дмитрович (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3965.Мороз Ярина (ЗОШ І-ІІІ ст. с.Піддубці)
3966.Іванчук Діана Олександрівна (Філія "Проценківська гімназія Зіньківського ліцею імені М.К.Зерова")
3967.Мороз Лариса Євгеніївна (Новоєлизаветівський ліцей)
3968.Спіркіна Поліна Олександрівна (Нікольська загальноосвітня школа №1 імені Якименка А.Д.)
3969.Корецька Анна Сергіївна (КЗЗСО "Луцький ліцей №27 Луцької міської ради")
3970.Давидова Надія Андріївна (Іллінівський ОЗЗСО)
3971.Роменська Ельза (Одеський ліцей № 117)
3972.Парфенюк Юлія Юріївна (Початкова школа "Дивосвіт" Львівської міської ради)
3973.Ярунів Матвій Михайлович (Гімназія ім В.Стасюка)
3974.Атюшева Олександра (Запорізька гімназія №47)
3975.Троц Михайло Андрійович (СЗШ №22 імені В. Стефаника)
3976.Гулага Ростислав Артемович (Південний ліцей № 2)
3977.Сулимка Аня (Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
3978.Хачатрян Сона Давітівна (Одеський ліцей "Фонтанський")
3979.Зарезін Єгор Дмитрович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
3980.Панюта Вікторія (Ліцей №1 Гостомельської селищної ради)
3981.Мізюрка Єлизавета Олександрівна (Одеський ліцей №3)
3982.Шафоростов Данило Сергійович (Покровська гімназія №2)
3983.Вігор Богдан Олександрович (Бершадський ліцей 1)
3984.Анцибор Ангеліна Олександрівна (Вараський ліцей №4)
3985.Синьоок Єва Олександрівна (Черкаська ЗОШ №32)
3986.Паламарчук Софії Миколаївни (Великобушинська філія Ліцею №1 м. Немирова)
3987.Пустовий Роман Тарасович (Запорізька гімназія № 107)
3988.Коваленко Мирон (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
3989.Мануляк Дарина Василівна (Верхньоясенівський ліцей)
3990.Водько Іван (Дейманівська філія Пирятинського ліцею №4)
3991.Відіна Анна-Марія Миколаївна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
3992.Нагорна Олександра (ВСП "Автотранспортний фаховий коледж КНУ")
3993.Охріменко Тимофій Олександрович (Гімназія №34 "Либідь" ім. Віктора Максименка)
3994.Ковальчук Ольга Ігорівна (Ліцей №75 ім.Лесі Українки ЛМР)
3995.Юнкевич Данило (Гімназія № 49 ДМР)
3996.Петегерич Андрій (КЗ ЛОР "Бориславська санаторна школа")
3997.Гончаров Владислав (Приватна початкова школа DaVinci)
3998.Джафарова Софія Русланівна (Миколаївський ліцей № 22)
3999.Хохрякова Дар"я Романівна (Каховська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
4000.Микитенко Єлизавета (Карлівський ліцей №4)
4001.Кушнір Дарина Сергіївна (НВК №6 м. Хмельницького)
4002.Бурак Тетяна Миколаївна (Дихтинецький ліцей)
4003.Кічмаренко Марія Дмитрівна (Альтернативна школа Ярина School)
4004.Павлов Дмитро Миколайович (Клинівський ліцей Сатанівської ТГ)
4005.Орос Владислав (НВК "ШЕЛ")
4006.Ланик Давид Дмитрович (Тернопільська СШ № 29)
4007.Шульга ілона Дмитрівна (Новокиївський ліцей)
4008.Паюл Олександр (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
4009.Кравчук Анастасія (Приватна початкова школа DaVinci)
4010.Гирка Валерія Валеріївна (Губарівська гімназія)
4011.Василишина Софія (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
4012.Кім Маргарита Олексіївна (Гореницький ліцей)
4013.Руських Кирило Ігорович (Дніпровська гімназія № 77)
4014.Шваб Едуард Едуардович (Славутицький ліцей «БезМеж»)
4015.Зубкова Вероніка (Камбурліївський ліцей)
4016.Панасюк Артур Сергійович (Литовезький ліцей імені Володимира Якобчука)
4017.Лепєгов Іван (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4018.Пильгук Давид Вячеславович (Бучанський ліцей № 9)
4019.Кравченко Емма (ХАГ "Оазис Надії")
4020.Башкова Кіра (Іллінівський ОЗЗСО)
4021.Саша (Центральний ліцей Шевченківської сільської ради)
4022.Шиш Дарія Олександрівна (КЗ "Старобасанська гімназія")
4023.Данилюк Поліна (Пригородоцька гімназія)
4024.Тимченко Софія Андріївна (Іллінівський ОЗЗСО)
4025.Дебела Софія (Карпилівський ліцей)
4026.Колесник Аліна Сергіївна (Ніжинська гімназія №6)
4027.Вишник Назар Артемович (Запорізька гімназія № 11)
4028.Ярош Олена Сергіївна (ПТУ № 38, смт. Голованівськ)
4029.Діденко Максим (Вишнівський академічний ліцей 1)
4030.Ткаченко Данило (Українсько-американський міжнародний ліцей "Меридіан" Києва)
4031.Муойо Юлія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4032.Ромашов Артем (Красноградський ліцей № 4)
4033.Філоненко Роман (Спеціалізована школа I-III ступенів № 277 з поглибленим вивченням англійської мови)
4034.Терепінь Анастасія (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
4035.Щербина Дар'я Олександрівна (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
4036.Левченко Ярослав (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4037.Барбалат Віра (Навчально-виховний комплекс «Домінанта»)
4038.Заноза Михайло Сергійович (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
4039.Івановська Катерина (КЗ "Ліцей імені Тараса Шевченка " Кропивницької міської ради)
4040.Животова Поліна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4041.Найко Софія (ОНЗ ЗЗСО І - ІІІ ст. №2 ім.І.Богуна м.Ямпіль)
4042.Унту Анна Сергіївна (Бендзарівський ліцей імені Т. П. Боднар)
4043.Крикун Світлана В'ячеславівна (Броварська ЗОШ № 3)
4044.Жуковська Анастасія Олександрівна (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
4045.Олійник Федір Кирилович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
4046.Гринько Лілія Романівна (Троянська філія Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка)
4047.Чабаненко Артем Романович (Ліцей №15 Павлоградської міської ради)
4048.Тихонова Ксенія Русланівна (Гімназія №1 Підгородненської міської ради)
4049.Хорохордін Артем Юрійович (Шосткинський ліцей спортивного профілю)
4050.Шереш Каріна (Неветленфолівський ЗЗСО)
4051.Хоменко Єлизавета Олександрівна (Верхньосироватський ліцей)
4052.Сидор Роман Олегович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
4053.Басова Єлизавета Романівна (Харківський ліцей №119)
4054.Астремський Юрій Олександрович (Миколаївська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ст. №7)
4055.Симовонюк Артем Миколайович (Тростянецька ЗОШ І-ІІ ступенів)
4056.Глущенко Анастасія (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
4057.Сохович Олексій Володимирович (Бишівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
4058.Дев'ятка Єгор Олександрович (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
4059.Шпалярчук Поліна Вадимівна (Підгайцівський ліцей)
4060.Бушмакін Федір Олексійович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
4061.Токова Поліна (Криворізька гімназія №124 КМР)
4062.Катюха Роман Олегович (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
4063.Плачинта Юлія (Криворізька гімназія №94)
4064.Шабля Катерина (ЗПО "БДЮТ Заводського району" ЗМР ЗО)
4065.Тищенко Тимур (Eagle team education)
4066.Старовойтенко Андрій (Середня загальноосвітня школа №74)
4067.Алексейчик Ростислав Ігорович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
4068.Мандрик Соломія Миколаївна (Горішньошеровецький ОЗЗСО І-ІІІ ст.)
4069.Свірчевський Денис В'ячеславович (Барський ліцей №1)
4070.Красніков Іван (Кочерезький ліцей)
4071.Барилюк Маргарита (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
4072.Землякова Аліна Олександрівна (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
4073.Дубовкін Лев Юрійович (Каховська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №5)
4074.Кононенко Анастасія Юріївна (Синівська ЗОШ І-ІІІ ступенів)
4075.Борейко Тарас Володимирович (Ліцей №5 імені Т. Г. Шевченка Коростишівської міської ради)
4076.Щербина Олександр (Одеський ліцей "Фонтанський")
4077.Гарькава Тетяна (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
4078.Голобурда Анжеліка (Ліцей № 10)
4079.Моісеєнко Агнеса Володимирівна (Дитяча студія «Сонечко моє»)
4080.Мороз Анастасія Романівна (Огульцівський ліцей)
4081.Завалкін Ігор Валерійович (Немішаївський ліцей №2)
4082.Костін Нікіта Сергійович (Південний ліцей № 2)
4083.Рудиця Богдан (Початкова школа "Казка")
4084.Жигадло Юлія Андріївна (Ліцей № 24 міста Житомира)
4085.Мільчев Кирило (Школа №64)
4086.Кузьмич Лука Богданович (Луцький ліцей "Республіка")
4087.Ватага Нікіта (Криворізький ліцей №113)
4088.Шилов Олексій Сергійович (Лиманська ЗОШ №4)
4089.Вакула Валерія (Порошківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів)
4090.Салєй Вероніка (Луцький ліцей №18)
4091.Гавка Іван Ігорович (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
4092.Кокіш Анісія Андріївна (Рахівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2)
4093.Шарбатов Керім (ЗЗСО "Прилиманський ліцей" Авангардівської селищної ради)
4094.Бєлякова Софія (Одеська гімназія № 26)
4095.Климовець Сніжана (Гімназія №7 Володимирської міської ради)
4096.Церкуник Юлія Романівна (ЗЗСО I-III ступенів села Золотоношки)
4097.Антонюк Христина Іванівна (Боратинскький ліцей)
4098.Неєжмакова Аліна (-)
4099.Тур Даниїл (Eagle team education)
4100.Воєвідко Володимир (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4101.Антонюк Анна (Шиловецький ОЗО)
4102.Малішевська Анна (Балтський ліцей №3)
4103.Мединський Ярослав Сергійович (Петрівський ліцей №2)
4104.Примак Влада Віталіївна (Вирівський ліцей)
4105.Лафіцька Соломія Миколаївна (Ліцей № 24 міста Житомира)
4106.Жадленко Ілона (Науковий ліцей Хортицької національної академії)
4107.Іваненко Марія Ігорівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
4108.Лук'яненко Валерія (Одеський ліцей № 117)
4109.Аріна Груба Валеріївна (Гімназія з дошкільним підрозділом с.Грушківці)
4110.Самсонов Тимур (Жидачівський ЗЗСО I-III ст. №1 ім. Героя України Тараса Матвіїва)
4111.Плінгей Міхаель (Сокирянський ліцей)
4112.Криворучко Артем Олександрович (Охтирська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1)
4113.Карпець Станіслав Олегович (Вілійський ЗЗСО)
4114.Копищик Олесь Володимирович (Тинненський ліцей)
4115.Царенко Софія Артемівна (Ліцей №1 Долинської міської ради)
4116.Перепелюк Соломія Віталіївна (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4117.Новіцький Віктор (НВК №6 м. Хмельницького)
4118.Башак Марта Андріївна (Орховицький ЗЗСО І-ІІ ст.)
4119.Мельник Олеся Юріївна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
4120.Дученко Анастасія (Уманська гімназія № 5)
4121.Маєтна Олена (Гімназія № 179 міста Києва)
4122.Присяжнюк Анна Сергіївна (ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
4123.Захарчук Олександра (Коломийський ліцей №9)
4124.Дутка Артем (Початкова школа "Поділля")
4125.Чернявська Софія Сергіївна (Березотіцька гімназія ЛМР)
4126.Лісунова Пєлагєя (Науковий ліцей Хортицької національної академії)
4127.Тереза Анна (Краснянський ліцей)
4128.Довга Марія Петрівна (КУ "Тарасівська гімназія" ПМР)
4129.Чередниченко Аліна (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
4130.Рак Соломія Михайлівна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
4131.Воронюк Клім Олександрович (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
4132.Мамчій Богдан Максимович (Броварський ліцей № 11)
4133.Шах Анна Олександрівна (Бердичівський міський ліцей № 15)
4134.Гриневич Владислав Юрійович (Броварський ліцей № 11)
4135.Нікітчук Олександр Сергійович (Філія ОЗНЗ "Петровірівський ліцей" - Армашівська початкова школа - ЗДО)
4136.Мулік Вікторія (КЗ "Шарівський ліцей")
4137.Григорук Дмитро (Красилівська гімназія №1)
4138.Рябоконь Антон Анатолійович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
4139.Величко Гліб (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4140.Миколайчук Іван Степанович (Люхчанський ліцей)
4141.Левчук Вікторія Олександрівна (Кам’янець-Подільський ліцей №9 ім. А.М. Трояна)
4142.Дячук Нікіта Веніамінович (Мамалигівський ліцей)
4143.Русол Катерина Олексіївна (Криворізький ліцей №24)
4144.Вічинюк Марк Максимович (Луцький міський Центр науково-технічної творчості учнівської молоді)
4145.Трішков Костянтин (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
4146.Мудрак Аріна Максимівна (Черкаська ЗОШ №32)
4147.Єрємєєв Роман (Бугаківська гімназія)
4148.Токарєва Кіра (Харківський ліцей №119)
4149.Харченко Марія Леонідівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
4150.Деркач Єлизавета (Запорізька СШ № 72)
4151.Шуміхіна Марія Дмитрівна (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
4152.Телегіна Таїсія Дмитрівна (Шосткинський ліцей спортивного профілю)
4153.Дмитренко Надія Сергіївна (Лишнянська гімназія)
4154.Жовтяк Максим Миколайович (Станція юних натуралістів)
4155.Довгалюк Анна (Ізяславський ліцей № 2)
4156.Боєчко Олена (Калуський ліцей імені Дмитра Бахматюка)
4157.Волохов Любомир Дмитрович (ПНЗ "Онлайн-школа "Альтернатива")
4158.Ворошилова Надія Василівна (СШ І-ІІІ ст. з поглибленим вивченням французької мови № 110 ім. К. Гапоненка)
4159.Шаповалова Ксенія Анатоліївна (Ренійський ліцей № 3)
4160.Корочков Дамір Денисович (ПЗЗСО "Альтерра Скул")
4161.Ніколаєнко Костянтин (Першотравневий ліцей)
4162.Мелесь Тимофій (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
4163.Борисенко Костянтин Артемович (Харківський ліцей № 155)
4164.Павленко Олена Віталіївна (Гімназія "Київська Русь")
4165.Провозьон Соломія Василівна (Летичівський ліцей №2)
4166.Городнича Мілана (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
4167.Розумович Надія Андріївна (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
4168.Куць Максим Олександрович (Оженинський ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
4169.Бурбело Єгор Сергійович (Одеський ліцей № 117)
4170.Мережко Ірина Романівна (Черкаська ЗОШ №32)
4171.Ракущинець Арсеній Петрович (Нижньоболотнянська гімназія)
4172.Черкашин Андрій Ігорович (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
4173.Михайлюк Іван Романович (Реклинецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
4174.Іващук Андрій (Школа №4)
4175.Ісраєлян Арсен Володимирович (СЗОШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Л.І.Бугаєвської)
4176.Каушан Микита (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4177.Лозенко Іван Дмитрович (Одеська гімназія №18)
4178.Дериглазова Вікторія (Приватна початкова школа DaVinci)
4179.Бершацька Адріана (Одеський ліцей № 92)
4180.Веремієнко Софія Миколаївна (Середня загальноосвітня школа №74)
4181.Єрмоленко Кароліна Максимівна (Нікопольський ліцей № 19)
4182.Молокопій Матвій Юрійович (Волочиський ліцей №1)
4183.Легач Ніколетта (Буштинський ліцей №2)
4184.Москаленко Максим Сергійович (Охтирська ЗОШ №2)
4185.Брашкіна Злата (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
4186.Самсонюк Єва Вікторівна (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
4187.Шуригін Назар Анатолійович (Люхчанський ліцей)
4188.Микита Софія Василівна (Нижньоболотнянська гімназія)
4189.Ерёменко Дамир Андреевич (Запорізький ліцей №71)
4190.Ромашкевич Микола Володимирович (Ліцей №2 Долинської міської ради)
4191.Микитін Денис Олександрович (КЗ "Панютинський ліцей")
4192.Борисевич Сергій (Дніпровський ліцей №28)
4193.Улініч Анна (Балтський ліцей №3)
4194.Бартошко Назар Андрійович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
4195.Полякова Єва Дмитрівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
4196.Корнецький Михайло Євгенович (Чернівецький міський ліцей №3)
4197.Поклад Степан (єМатематика)
4198.Плис Іван (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
4199.Жуков Максим Павлович (Камбурліївський ліцей)
4200.Шморгун Олександр (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
4201.Євдокимова Дарія Андріївна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
4202.Бабинюк Меланія Іванівна (Коломийський ліцей № 8)
4203.Потапова Надія (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
4204.Дєдик Володимир (Школа вільних та небайдужих)
4205.Юхимук Ярослава (Бородянський ліцей №1)
4206.Заболотний Ярослав (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
4207.Мізюк Діана Мар`янівна (Новокропивницький ЗЗСО І-ІІІ рівнів)
4208.Ткачук Єлизавета Сергіївна (Підзамчівський ліцей)
4209.Назаренко Євгеній Миколайович (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ")
4210.Коток Поліна (Володимирівський ліцей Межівської селищної ради)
4211.Косевич Дмитро Олексанрович (Альтернативна школа Ярина School)
4212.Сивульський Микола Ілліч (Альтернативна школа Ярина School)
4213.Корж Олександр Володимирович (Спеціалізована школа № 181 ім. Івана Кудрі)
4214.Каміла Батіста Роке (ТОВ "ЗНЗ "Фокус Освіти")
4215.Ломака Артем (Білогородський ліцей №1)
4216.Молодець Ігор (Іванівська гімназія)
4217.Драненко Єгор (Одеська ЗОШ №118)
4218.Іваник Дарина (Школа №18)
4219.Яремчук Тимур (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
4220.Рига Давид Олегович (Хмельницька ЗОШ № 21)
4221.Золотарьова Аліса (Конотопська ЗОШ І-ІІІ ступенів №7)
4222.Сдобнікова Вероніка Михайлівна (Харківський ліцей №75)
4223.Вовк Валерія Василівна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
4224.Жуміга Анна-Елізабет (Боянський ліцей №1)
4225.Дихта Георгій Генадійович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
4226.Ковальов Платон Денисович (Харківський ліцей № 62)
4227.Татарчук Тимофій Олеговіч (КЗ «ЗОЦ НТТУМ «Грані» ЗОР)
4228.Штойко Софія Дмитрівна (Летичівський ліцей №3)
4229.Соболєва Дар'я (КЗ "Панютинський ліцей")
4230.Котляревська Мар'яна Юріївна (Носівська початкова школа)
4231.Маковецький-Яблонський Марат (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4232.Кобзар Софія Олександрівна (Славутицький ліцей)
4233.Сєводіна Варвара Андріївна (Каховська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №5)
4234.Петракі Дар*я Валентинівна (Черкаський НВК №34)
4235.Ольховий Іван (Міжнародний ліцей МАУП)
4236.Гримаковська Маргарита (Український ліцей ім. Т. Г. Шевченка)
4237.Гавришко Вікторія Миколаївна (ВПФК імені Агатангела Кримського)
4238.Кучеряк Юлія Володимирівна (Миколаївський ЗЗСО)
4239.Шондолі Тимофій (Розсошенська гімназія)
4240.Кресан Олександра Максимівна (Ніжинська гімназія № 3)
4241.Юрковець Денис Іванович (Глиннівський ліцей)
4242.Хлівецька Анна Романівна (Попівська філія Наталинського ліцею)
4243.Пещикова Еліна Ігорівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
4244.Прокуда Єгор Сергійович (ВСП "Павлоградський фаховий коледж НТУ "ДП")
4245.Джус Артем Олександрович (ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Старий Чорторийськ)
4246.Гончаров Іван В'ячеславович (Андріївський ліцей №1)
4247.Світонько Крістіна Олександрівна (Криворізька гімназія № 41 КМР)
4248.Полієнко Владислав (Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
4249.Непіт Владислав (Кіцманський НВК)
4250.Пушков Єгор Антонович (Альтернативна школа Ярина School)
4251.Чорней Вікторія Вікторівна (Пилипецький ЗЗСО І-ІІІ ст.)
4252.Іванов Артем Олександрович (Лоцкинський ліцей Інгульської сільської ради)
4253.Руденко Софія (СЗШ №73 м. Львова)
4254.Жеревчук Валентин (ВСП "Надвірнянський фаховий коледж НТУ")
4255.Попіль Андрій Васильович (Новокалинівський ліцей)
4256.Павловський Олександр Сергійович (Nickname)
4257.Дибенко Марія Євгенівна (Миколаївський НВК І-ІІ ступенів - ДНЗ)
4258.Гончаренко Матвій Олександрович (КУ Сумська ЗОШ I-III ст. №27)
4259.Поліщук Сергій (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
4260.Батозська Анастасія Олексіївна (Дніпровський ліцей № 54)
4261.Пономаренко Владислав Михайлович (Кобеляцький ліцей № 2 імені Олеся Гончара)
4262.Шобей Даніела Володимирівна (Буштинський ліцей №2)
4263.Пархомчук Тимур Віталійович (Чудельський ліцей)
4264.Полинюк Павло Валерійович (ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
4265.Віннічук Маргарита Олександрівна (Семидубський ліцей)
4266.Марія (Красноградський ліцей №1 ім.О.І.Копиленка)
4267.Мельник Соломія Дмитрівна (Маркушівський ліцей)
4268.Височин Дмитро (КЗЗСО ліцей "Перспектива")
4269.Деревянко Марія (Одеський ліцей № 117)
4270.Пащук Поліна (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4271.Захаркевич Вероніка (Острожецький ліцей ім. І.Єремеєва)
4272.Гав'як Софія Ярославівна (Верхньодорожівський ЗЗСОІ-ІІІ ст.)
4273.Гаєвський Вадим Олександрович (Немішаївський ліцей №2)
4274.Сухова Анна Михайлівна (Кілійський заклад загальної середньої освіти №3)
4275.Стужук Владислав (ВСП «Ковельський промислово-економічний фаховий коледж ЛНТУ»)
4276.Петров Дмитро Ігорович (Центр освіти "Дім українських традицій", філіал Міжнародної української школи, м. Київ)
4277.Решетнік Карина (Балтський ліцей №3)
4278.Теревега Іван (Хмельницький приватний ліцей "Мої обрії")
4279.Пітра Анісія Юріївна (Росошанська ЗОШ І-ІІ ступенів)
4280.Лещенко Марічка Василівна (ТОВ "ІВІ ПЛЮС ПРИВАТНА ШКОЛА")
4281.Борщенко Софія Олександрівна (Святопетрівський академічний ліцей)
4282.Башлик Дар'я Сергіївна (Білогородський ліцей №1)
4283.Гасюк Арсеній (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4284.Бережна Марія (КЗ Луцька ЗШ І-ІІІ ст. № 19)
4285.Андрейко Маркіян (Ukrainian Global School)
4286.Шворак Софія Володимирівна (Карпилівська філія ОЗЗСО "Карасинський ліцей")
4287.Торський Владислав (Дрогобицький механіко-технологічний фаховий коледж)
4288.Лебедько Богдан Іванович (Черкаська спеціалізована школа І- ІІІ ступенів №20)
4289.Лебедєв Денис Олександрович (Барвінківський ліцей №2)
4290.Іванюк Олексій В'ячеславович (Гореницький ліцей)
4291.Головко Анна (Миколаївський ліцей № 22)
4292.Ізман Анна Вадимівна (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
4293.Сорока Павло Сергійович (Сереховичівський ліцей імені Ю.А.Ярощука)
4294.Новіцька Мілена (Ліцей «Територія 12» м. Бердичева)
4295.Балановська Марина Вячеславівна (Ватутінська ЗОШ №2)
4296.Запотічна Юстина Юріївна (Колінковецький ліцей)
4297.Киць Ангеліна (Ліцей села Кримне)
4298.Пузина Іван Павлович (Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Покровської міської ради)
4299.Гибець Софі Сергіївна (Міжнародний ліцей МАУП)
4300.Бадюлько Олексій Павлович (Корсунь-Шевченківська гімназія №5)
4301.Бахмутян Богдан Олегович (М-Новоросійський ЗЗСО І-ІІІ ст.)
4302.Кузьмич Антон Володимирович (Вежицький ліцей)
4303.Ласюченко Уляна Павлівна (Сумська гімназія №1)
4304.Цолта Тетяна Юріївна (СЗШ № 99)
4305.Алєксандрова Ксенія Олександрівна (Лиманська ЗОШ №4)
4306.Семенов Микита Русланович (Краматорська ЗОШ № 26)
4307.Грицюк Вероніка (Буштинський ліцей №2)
4308.Сидорович Матвій Ілліч (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
4309.Щербай Маркіян Петрович (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
4310.Реус Златослава Олександрівна (Верхівцевський ліцей №2 ВМР)
4311.Йорюк Еліс Хюсеїнівна (Броварський ліцей № 11)
4312.Сич Іванна (Кисорицький ліцей)
4313.Гараздюк Данік (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4314.Подра Платон (Красилівська гімназія №1)
4315.Мурин Дарина Володимирівна (Новояворівська ЗОШ №3)
4316.Гладиш Марія (Білогородський ліцей №1)
4317.Баранівська Дарія (Гімназія № 179 міста Києва)
4318.Калімон Андріана Романівна (Новосілківський ЗЗСО I-III ст.)
4319.Закревський Платон Миколайович (Козелецький ліцей №3)
4320.Юрків Анна Василівна (Якубівська ЗОШ I ступеня)
4321.Пугач Софія Олександрівна (Середня загальноосвітня школа №74)
4322.Горовий Владислав (Уманська початкова школа №2 Уманської міської ради Черкаської області)
4323.Шкамбула Ярослав (Бугаківська гімназія)
4324.Кураксіна Альбіна Олегівна (КЗ ХЗОШ № 49)
4325.Раковський Андрій Денисович (Спеціалізована школа №47 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4326.Харахондя Ярослав Валерійович (Бердичівський міський ліцей № 15)
4327.Колесникова Варвара (Одеський ліцей "Фонтанський")
4328.Переходько Іван Сергійович (Комунальний заклад «Безруківський ліцей»)
4329.Репех Олександр (СЗОШ № 2 з поглибленим вивченням іноземних мов)
4330.Подворний Серафим (Птицька гімназія)
4331.Мурашко Катерина Євгеніївна (Середня загальноосвітня школа № 243 - ЗНЗ І-ІІІ ступенів)
4332.Роговська К (СЗШ № 99)
4333.Трандафілова Марія (Школа №64)
4334.Прокопенко Єва (Котляревський ліцей)
4335.Єремєєв Тимофій (ПЗО І ст. "Початкова школа "Смартіка")
4336.Бережна Станіслава Арсентіївна (Філія Тимченківська початкова школа)
4337.Драган Арсеній (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
4338.Марк Янаков (Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 284)
4339.Осадча Анастасія Романівна (Спеціалізована загальноосвітня школа №291 з поглибленим вивченням іноземної мови)
4340.Талах Руслан Олексійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
4341.Лапа Марія Владиславівна (ВСП "ВТЕФК ДТЕУ")
4342.Литвинюк Дар'я Ігорівна (ТОВ "ШКОЛА "МЕТРОПОЛІТАН-ОДЕСА")
4343.Царелунга Марія (Одеський ліцей № 117)
4344.Улітовська Ульяна (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
4345.Чеперната Софія Євгенівна (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
4346.Гібл Артем Владиславович (Іванівська гімназія)
4347.Ячменьов Данііл Костянтинович (Миколаївська гімназія № 18)
4348.Лісова Мілана Олегівна (Альтернативна школа Ярина School)
4349.Шапіро Владислава Олександрівна (Дніпровський ліцей № 54)
4350.Морозевич Анна (СЗШ № 99)
4351.Приходько Олександра (Іванівська гімназія)
4352.Гринчишин Дмитро Васильович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
4353.Лук'яненко Дар'я Олександрівна (Великоолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2)
4354.Мельниченко Олексій Олександрович (Ренійський ліцей № 3)
4355.Шост Макар Олександрович (Черкаський НВК №34)
4356.Зарубіна Амелія Олександрівна (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
4357.Сернюк Даніїл (ОНЗ ЗЗСО І - ІІІ ст. №2 ім.І.Богуна м.Ямпіль)
4358.Скороход Артемій Анатолійович (Ужгородська СШ №5)
4359.Білокопитов Тимур Вадимович (Дніпровський ліцей №28)
4360.Заворітний Денис Ігорович (ВСП "Фаховий коледж ЧНУ")
4361.Сівець Павло Дмитрович (ЗОШ №2 м.Городка)
4362.Короткова Ніколь (Ірпінський гуманітарний ліцей "Лінгвіст" ім. З.Алієвої)
4363.Жеболенко Платон (Києво-Печерський ліцей №171 "Лідер")
4364.Стафійчук Ангеліна Олегівна (Гімназія №2)
4365.Ольшанський Ростислав Олексійович (Бучанський ліцей № 9)
4366.Сулима Марія (Школа І ступеня №333 Дарницького району м.Києва)
4367.Пахолка Михайло (Київський ліцей "КІ СКУЛ)
4368.Береза (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
4369.Олексій Аделіна (Буштинський ліцей №2)
4370.Мельникович Олександр (Гімназія імені родини Луговських)
4371.Остапець Валерія (Міжнародний ліцей МАУП)
4372.Фокін Назар Олексійович (КЗО "Дніпровська гімназія № 106" ДМР)
4373.Горик Софія Іванівна (Терлівська гімназія)
4374.Каблучко Варвара Дмитрівна (КЗО "НВК №103" ДМР)
4375.Журавльова Марина (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
4376.Ращупкін Матвій (Приватний заклад освіти "КМДШ")
4377.Бабій Владислав (Чорноморський ліцей №4)
4378.Кушнір Константін Євгенович (Малинецький ЗЗСО)
4379.Буфан Денис Васильович (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
4380.Ковач Даніїл (Школа №64)
4381.Каляпух Іван Анатолійович (ВПФК імені Агатангела Кримського)
4382.Семченко Владлена (Приватний ліцей "ЖИВЕ СЛОВО")
4383.Тимофєєв Лев Олексійович (Запорізький багатопрофільний ліцей №99)
4384.Якимук Станіслав Віталійович (Морозовичівська гімназія)
4385.Красюк Іван Володимирович (ЗЗСО № 15)
4386.Кохан Ігор Антонович (НВК № 30 "ЕКОНАД" м. Києва)
4387.Пилипенко Кіра (Миколо-Комишуватська гімназія)
4388.Рабцун Герман Дмитрович (Криворізький ліцей №24)
4389.Степанюк Іларія Вікторівна (Судилківський ліцей)
4390.Должненко Анастасія Олександрівна (Миколаївський ЗЗСО)
4391.Дехтяр Ольга (Вендичанський ліцей)
4392.Костюк Поліна (Уманська початкова школа № 1)
4393.Данилко Олександра (Миколаївський ліцей № 22)
4394.Бадалан Дмитро (Ренійський ліцей № 3)
4395.Горфиняк Анна Дмитрівна (Кропивницька гімназія імені М. Тимочка)
4396.Жулковська Валерія Вікторівна (Іллінівський ОЗЗСО)
4397.Коханий Мирослав (Початкова школа "Арніка")
4398.Асаржи Орина (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4399.Хомич Любомир Миколайович (Березівський ліцей)
4400.Маковецький Денис (Школа №33)
4401.Якуніна Маргарита Андріївна (Летичівський ліцей N1)
4402.Сеньов Роман (СЗШ №73 м. Львова)
4403.Королюк Микола (Садківська гімназія)
4404.Савчук Соломія Миколаївна (Вирівський ліцей)
4405.Дмитренко Данило Володимирович (Шевченківський ліцей)
4406.Стандур Олександра Сергіївна (Чернігівський колегіум №11)
4407.Рябчук Маргарита (ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 ім. В.О. Нижниченка)
4408.Семоняк-Некрашевич Павло (Галицинівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів №12)
4409.Сидоренко Аліса (Розсошенська гімназія)
4410.Жужуленко Костянтин (Одеський ліцей № 92)
4411.Сольський Олександр (ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Тур'є)
4412.Бершацька Ольга (ОДЕСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 45)
4413.Зозулька Олександр Богданович (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
4414.Підлатюк Денис Іванович (Лазещинський ЗЗСО І - ІІІ ступенів)
4415.Мельник Софія Олександрівна (Осламівський ліцей)
4416.Шпунт Дмитро (Перемишлянський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №1)
4417.Сенічкіна Божена Миколаївна (Новоборівський ліцей імені Василя Лунька)
4418.Назарук Софія (Новокривотульська)
4419.Лагно Ангеліна Юріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
4420.Бойко Мирон Олегович (Спеціалізована школа І ступеня № 327 м. Києва)
4421.Абрамія Ніно Нугзарівна (Ліцей № 15 імені Олександра Співівачука)
4422.Деяк Крістіна (Буштинський ліцей №2)
4423.Костюк (КЗОВ "Луцький педагогічний коледж")
4424.Ржанська Софія Костянтинівна (Михайлівська ЗОШ)
4425.Михайлова Вікторія (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4426.Цимбалюк Кирило (Матроський ЗЗСО)
4427.Опришко Софія Василівна (СЗШ № 99)
4428.Тур'янська Вероніка Сергіївна (Дергачівський ліцей №2)
4429.Недошовенко Єва Андріївна (Ліцей № 293 І-ІІ ступеня)
4430.Ізерська Злата (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4431.Гродецька Анастасія Володимирівна (Комунальний заклад "Вінницький ліцей №18")
4432.Гуменюк Поліна Вікторівна (Родниківський ліцей імені Т.Г.Шевченка)
4433.Слободян Максим Русланович (ЗЗСО "Авангардівська гімназія")
4434.Михайлюченко Ніколь (Ліцей №29 Оболонського району м. Києва)
4435.Лубницька Дарина (Вендичанський ліцей)
4436.Гонтаренко Максим (Харківський ліцей № 24 імені І.Н.Питікова)
4437.Матей Александр (Боянський ліцей «Лідер» імені Іона Некулче)
4438.Якимчук Олесь Віталійович (Шепетівський НВК №1)
4439.Крижанівський Макар (Красилівська гімназія №1)
4440.Бовгиря Онур (Летичівський ліцей №2)
4441.Жорняк Марія Костянтинівна (Новотагамлицький ліцей)
4442.Іванова Варвара Андріївна (Броварський ліцей № 11)
4443.Задорожна Ірина Іванівна (Вижницький фаховий коледж мистецтв та дизайну)
4444.Даниленко Таїсія Володимирівна (Адамівський ЗЗСО)
4445.Штірбу Кіра (Таїровський ліцей)
4446.Ярмоленко Петро Анатолійович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №113)
4447.Буров Павло Романович (Губарівська гімназія)
4448.Лущишина Софія (Володимирівська ЗОШ)
4449.Чувашева Марія Сергіївна (Сарненський ліцей №4)
4450.Лаврик Валерія Сергіївна (Вапнярський ліцей №2)
4451.Глущенко Максим (Бердичівський міський ліцей № 15)
4452.Лемтюгов Максим (Криворізька гімназія №118)
4453.Яремій Марія -Андріана Юріївна (Новояворівський ЗЗСО І-ІІІ ст. №2)
4454.Казотій Злата (Теплодарський ліцей ім. О. П. Медведкова)
4455.Кузьменко Надія Андріївна (Хотинський опорний академічний ліцей)
4456.Войток Марк (Міжнародний ліцей МАУП)
4457.Гайсан Емілія (Приватний заклад Чернівецький ліцей "Соломон")
4458.Швець Степан (Одеський ліцей № 117)
4459.Шрамко Анастасія Ігорівна (Дніпровська гімназія № 77)
4460.Ковалевська Валерія (Гімназія №7 імені Віктора Пастуха)
4461.Вдовиченко Іван Андрійович (Бородянський ліцей №1)
4462.Чиженко Софія (Єрківський ліцей імені Героя України В.М.Чорновола)
4463.Дем'яник Богдан Віталійович (Новопетрівська філія Петропільського ліцею)
4464.Ісаєв Максим (Український ліцей ім. Т.Г. Шевченка)
4465.Наконечна Олександра Олександрівна (Новоєлизаветівський ліцей)
4466.Сєдих Артем Ігорович (Ірпінський ліцей І-ІІІ ст. №3)
4467.Купревич Варвара Олександрівна (Запорізький ліцей №71)
4468.Ображій Артем (Ліцей політики, економіки, права та іноземних мов)
4469.Харченко Марія Олегівна (Заривинецька гімназія Бучацької міської ради)
4470.Сапега Єва Андріївна (Виноградарський ліцей)
4471.Шуклінова Софія Анатоліївна (Дніпровський ліцей № 54)
4472.Закіуллін Ілля (Бучанський ліцей № 9)
4473.Кіянівська Ілона Олегівна (Ліцей № 24 міста Житомира)
4474.Юхан Анатолій (ДНЗ "Бердичівське вище професійне училище")
4475.Зубань Поліна (Одеський ліцей № 92)
4476.Бодров Назарій Валерійович (Харківський ліцей № 89)
4477.Андрєєв Тамерлан Дмитрович (Ліцей №1 міста Могилева-Подільського)
4478.Полях Поліна Борисівна (Харківський ліцей №75)
4479.Дубровін Іван (ТОВ "Приватна школа Хаб Скул" Вінниця)
4480.Лопошук Володимир (ВПФК імені Агатангела Кримського)
4481.Катцер Міхаель (Криворізька гімназія №118)
4482.Зубкова Аделіна (Путивльський ліцей №2 ім. Г. Я. Базими)
4483.Головчанська Олеся (Середня загальноосвітня школа № 90 м. Львова)
4484.Потинга Катерина Миколаївна (Одеський ліцей №49)
4485.Терефенко Ангеліна (Гуманітарна гімназія №23)
4486.Багрій Михайло Михайлович (Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №138)
4487.